WAT IKZEGGEI\I WOU.." Het zeven van meel is ook gevaarlijk CITIZEN Pyp Themadag Overkoepeling SCO€n Chrono Zon, maan en hoog water FAMILIEBERICHTEN Sjoemelen in naam der wet Sinterklaas-intocht in Den Hoorn Sinterklaas-intocht in Oosterend Verleende bouwvergunningen Fiets gestolen en vernield 'ony doodgereden Verboden wapenbezit Richtlijnen Texelse demonstranten tegen kernwapens VERVOLG VAN PAG. l Openbare werken IIJDAG 20 NOVEMBER 1981 TEXELSE COURANT PAGINA 3 BRIEVEN VAN LEZERS-BUITEN VERANTWOORDELIJKHEID VAN DE REDAKTIE Een belastingverhoging is en blijft Idoodgewoon wat het was, al bedenk je fer leuke namen voor! (Zie de misleiden de truc poging van Den Uyl met z'n „solidariteitsheffing"). Méér als je in- blaats van toeristenbelasting een bed- Bengeld gaat invoeren dan is dat geen Naamsverandering, méér een kolosaal hrote wetsverandering! (Om niet te [zeggen een grote wetsverkrachting!!. Vant éérst belastte je honderduizenden loeristen met 1 2 tientjes de man. En En nü ga je ca. 300 „bedden- Lerhuurders" belasten met 71000,— f5000,— de man! Dus, je verandert de broep van betalers totéél, je verandert Ëe bedragen totéél en je verandert zélfs Be soort van wet nog totéél! Want over ],beddengeld" moet wél BTW betaald ivorden. En éls er dus een vergadering over dét blan is, dén verwacht je, dat er zéér [larde noten gekraakt worden, over het echt van de gemeente, om zómaar de bet te gaan veranderen en aan zo'n Ideine groep mensen, zo'n hoge belas- jing op te leggen! Want dit gaat niet om en extra uurloon, zoals bij de onroe- Jendgoed belasting, méér om een be trag van één twee volle „maand lonen", die je „een klein groepje" aan elasting wilt opleggen! Mensen het is mij volkomen onbe grijpelijk dat daar zélfs nog over gepraat Boet worden, óf je moet in het ge beente smoesje getrapt hebben; „Ach, verandert voor jullie tóch niets, je |ioest ons dat geld tóch eerst óók al borgeven! En je mag het tóch door- erekenen en we maken het zélfs nog rat lager voor julliel Dus, wat mopper je i toch?" Door de hond of door de kat gebeten! Beddenmensen, denk nu toch alsje- (lieft zélf óók niet: „Wat maakt het nu? t, of wij door de hond of door de kat ibeten worden?" Want heus wéér, die inwettige) hond is niet alleen veel imener (o.a. via de BTW en de al in de jcht hangende verhogingen daarvan) léar bovendien gaan jullie er dan ook inder „slag of stoot" voor altijd mee ;koord; dat alléén jullie kleine groepje ongelooflijk hard en gemeen gebeten irdt, met ruim 1 2 maandlonen! En welke redenen? Alléén omdat jullie levallig met „bedden" wat aan het irisme verdient en omdat jullie zo irdig bent geweest om die belasting in de toeristen voor de gemeente te irzamelen! Beddenmensen, dit is toch allemaal te ik om wéér te zijn! Want met evenveel leite als de gemeente had om uw iroerend goed belasting met een uur- intje te verhogen, met evenveel ge- ik zijn ze bezig om u een belasting in maag te splitsen van 1 2 maand- lenl Ga er nu toch eindelijk eens |bikkelhard" om vechten, dat die 10 maal zo grote groep van Texelaars, óók direct óf indirect van dat toe- le bestaan, óf er hun grotere of linere voordelen van hebben nu ik eens aan de beurt komen om ibeten te worden! En bedenk daarbij in wel zéér goed, dat u het (bijna) ilemaal zélf zult moeten doen, want rijwel) niemand zal er ook maar iets ir voelen, om er aan méé te werken, it hijzelfs inplaats van u gebeten gaat irden! (Zélfs al is het dan maar met uurloontje). Méér misschien, dat de imeenschap, dus de gemeente be- lurders nu ook gaan inzien, waar ze eigenlijk zo kolosaal mee aan het lemelen waren! (Eén uurloontje óf ca. uurlonen!). Welke strijdbijl? |Goed de beddenmensen willen er best II look in Den Hoorn zal Sint Nicolaas iterdag op feestelijke wijze ingehaald oudlorden. Om 14.00 uur start de drum- iati«nd DEK vanaf dorpshuis De Wald- nvaJ)orn richting Diek waar de goedhei- iman aankomt. Na een rondgang door itukjfen Hoorn wordt de Sint verwelkomd in em(|rpshuis De Waldhoorn. platj Goed resultaat 3vej boerenkaas van Texel Op een kaaskeuring in Purmerend, Igeschreven door de Bond van Zui- ht| jlproducten, behaalde de Texelse boe- Haas van de Fa. Witte van de Hoorn- rweg het predikaat „eerste soort". «1 de keuring deden 22 zelfkazende Kooleren mee en van de 100 te behalen p zinten sleepte de kaas van Witte er taentig in de wacht. bikkelhard tegenaan, denk ik, méér hoe? Welnu hun grootste zwakheid (Dat zij de toeristenbelasting al verzamelden) is mijns inziens nü gelukkig (nogl hun grootste kracht ook! En daarom mogen zij die niet uit handen geven! Het klinkt wat vreemd maar ik bedoel dit als volgt! Er is niets dat hen belet om hun gasten (vooral de buitenlandse) op te stoken (bijvoorbeeld omdat de gemeente ca. 2/3 van dat geld in de algemene middelen sjoemelt) om géén toeristen belasting meer te willen betalen! Wat is dan (nü nog) het gevolg? Wél de gemeente zal dan vele duizenden bui tenlandse processen moeten gaan voe ren die ze misschien nog verliest ook! Jullie hebben dus nu nog een kolossaal drukmiddel om de gemeente een ulti matum te stellen! Bijvoorbeeld iets in de geest van: „Wij geven u nog één jaar de tijd om van de toeristenbelasting zélf wat zinnings, redelijks en sociaals te maken, óf beter nog: om met een geheel nieuwe belasting te komen, die de lasten véél redelijker en rechtvaar diger over vrijwel alle Texelaars verdeelt, dan die beddenbelasting! Hoe die ver deling dan precies moet zijn, wel déér valt dan best een paar uurtjes over te vergaderen, want het gaat om ca. 71. 500.000,— per jaar ofwel ca. 7100,— per inwoner! (Ikzelf noemde reeds vele suggesties in m'n artikeltje in de Texelse Courant d.d. 25-9-1981). R. Kamstra, Strijbosstraat 10, De Koog. P.S. Ik vecht alsmaar voor een recht vaardige wet en heb echt geen enkele behoefte om wie dan ook persoonlijk op z'n tenen te gaan staan. Sinterklaas hoopt zaterdag rond 14.00 uur te arriveren in Oosterend. Muziek vereniging Excelsior vertrekt op dat tijd stip van dorpshuis De Bijenkorf richting „Koppesbossie", waar de Sint en zijn Pieten verwacht worden. Na een rond gang door het dorp wordt de goed heiligman welkom geheten in het dorpshuis. De organisatie van de intocht is weer in handen van de dorpscommis sie. Burgemeester en wethouders hebben aan de volgende personen en instanties bouwvergunning verleend: Garage Kikkert voor het bouwen van een garagebedrijf en woonhuis aan de Nikadel te De Koog; C. Mets voor het oprichten van 4 recreatie-eenheden aan de Dorpsstraat 16 te De Koog; W. van der Werf, voor het gedeeltelijk ver anderen van een zomerhuis aan de Pelikaanweg 69 te De Koog; Th. Hoo- genbosch voor het veranderen van een zomerhuis aan de Californiëweg 42 te De Koog; Th. Hoogenbosch voor het vergroten van een zomerhuisje aan de Californiëweg 78 te De Koog; J. Bakker Californiëweg 145, De Koog, voor het plaatsen van een raamkozijn; Coöp. Ver. van Eigenaren Slufterhoek, voor het vergroten van magazijnruimte aan de Slufterweg te Texel. Derden-belanghebbenden kunnen te gen deze beschikkingen ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Over heidsbeschikkingen een bezwaarschrift indienen. Nadere informatie hierover is te verkrijgen bij de gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, kamer 209. De open dag van de overkoepeling van vrouwenorganisaties die dit jaar in jeugdherberg Panorama werd gehouden had 's morgens als thema „Veiligheid in en rond het huis". Jaarlijks gebeuren er vele ongelukken door onwetendheid en onachtzaamheid in het huishouden en daarom gaf de spreekster mevrouw Bijl yele voorbeelden met de nadruk: „Zo moet het niet." De aanwezige dames waren dikwijls verwonderd over die voorbeelden. Waarbij de opmerking dat het zeven van meel voor brood of cake zelfs gevaarlijk kan zijn. voor hilariteit zorgde. „Als meel gezeefd wordt is het erg brandbaar. Stuiven van dit produkt bij open vuur kan brand tot gevolg hebben", aldus de spreekster. Het spreekwoord „Een ongeluk zit in een klein hoekje" ging bij dit betoog meer dan eens op. Mevrouw Bijl noem de als voorbeeld het leggen van kleine spullen of boeken op een trap. Degene Dinsdagavond werd een dames fiets van een inwoonster van Oude- schild gestolen uit een fietsenstalling bij de LTS. De volgende morgen werd de fiets weer in de buurt van de Techni sche school teruggevonden, maar het rijwiel met twee fietstassen bleek in brand te zijn gestoken. De schade is 7150, die naar boven loopt ziet dergelijke dingen meestal wel liggen, maar degene die naar beneden komt niet Spreekster verhaalde van gevallen waar de veron gelukte blijvend invalide werd. Ook pleitte ze voor twee trapleuningen. „Eén leuning staat wel mooi, maar twee is veiliger." Als huishoudelijk voorbeeld noemde ze hierbij het stofzuigen van de trap, waarbij iemand zich snel moet kunnen vastgrijpen. „Die grote glazen deuren zijn tegenwoordig ook zo geliefd maar het zijn ondingen als je de veilig heid bekijkt", aldus mevrouw Bijl die stelde dat regelmatig kinderen of oude ren door een prachtig schone deurruit heenlopen. „De gevolgen laten zich raden." Ook meer als algemeen bekend veronderstelde feiten passeerden de revue. Zoals het vragen van een vakman bij problemen met gas- en electrische apparaten en het gebruik van een deksel om een vlam in de pan te doven. „Deze zaken lijken algemeen bekend, maar dat is niet zo getuige het aantal ongevallen wat zich elk jaar weer voordoet." Om te kijken of veel veiligheidszaken inderdaad bij de Texelse dames bekend waren, werd als afsluiting van de themaochtend een quiz gehouden. ist. iDonderdagochtend om 7.15 uur m op de Pontweg nabij De Koog Volkswagenbusje in botsing met overstekende pony. Het dier over- ifde het niet. Het busje werd onher- mstllbaar beschadigd; de 67-jarige Texel- jn nl bestuurder liep slechts een knie lde» >nd op. De pony (eigendom van in o land uit Oudeschild) hoorde thuis in i spi l weiland langs de Pontweg maar is uitgebroken. r/cl inleT.iIujndjI MR) ^ewdrttiiie vöfjnfieLL'riili^jdl vt-rfcriivhdji I>>| Horloger Juwelier Weverstraat J4 Den Burg (02220) 2912 e^c\P vp> oö \A\C rP Scouting haalt zaterdagmorgen van af tien uur oud papier op in de Keesomlaan, Emmalaan, Haffelderweg, Pieter van Cuyckstraat, Ada van Hol landstraat en het Schilderend. Een ieder wordt verzocht het papier tijdig gebundeld op de stoep te zetten. Zondag kon een jachtopziener uit De Koog een Texelaar aanhouden die liep te jagen. Voor zondag geldt altijd een jachtverbod, maar ook voor het vuur wapen dat de man in zijn bezit had, bleek geen vergunning te zijn. Proces verbaal werd opgemaakt en het wapen werd in beslag genomen. De zon komt 21 november op om 8.10 uur en gaat onder om 16.42 uur. Maan: 26 nov. N.M., 4 dec. E.K. Hoog water ter rede van Oudeschild: Vrijdag 20 nov. 2.38 en 14.31 Zaterdag 21 nov. 3.48 en 16.06 Zondag 22 nov. 4.54 en 17.31 Maandag 23 nov. 5 58 en 18.38 Dinsdag 24 nov. 6.56 en 19.21 Woensdag 25 nov. 7.46 en 19.56 Donderdag 26 nov. 8.23 en 20.28 Vrijdag 27 nov. 8.54 en 21.04 Zaterdag 28 nov. 9.24 en 21.40 Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoog water. De buskaarten voor de demonstratie tegen kernwapens, die zaterdag in Amsterdam wordt gehouden, zijn op. Het is niet mogelijk voor zaterdag nog nieuwe kaarten van een tientje te bestellen omdat alle bussen in Noord- Holland al gecharterd zijn voor het vervoer van demonstranten. Mensen die denken zonder kaart met een Texelse bus mee te kunnen rijden, kunnen dit vergeten. De enige mogelijkheid is nog de trein of de eigen auto. Demon stranten die wel een kaart hebben dienen met de boot van 10.05 uur over te gaan. De bussen staan op de veer haven in Den Helder gereed. Door de Texelse afdeling van het 21 november organisatiecomité wordt er op gewezen dat het onmogelijk zal zijn met de auto het centrum van Amsterdam te be reiken. Aangeraden wordt de auto aan de rand van de stad (station Bijlmer) te parkeren en met het openbaar vervoer naar het Museumplein te reizen. Voor Texelaars die niet met de bus reizen bestaat de mogelijk zich toch bij het Texelse „blok" aan te sluiten tussen 12.30 en 13,00 uur voor de hoofdingang van het Stedelijk Museum, Paulus Pot terstraat 30. Door de Texelaars zullen groen-zwarte vlaggen en „Texelse" spandoeken worden meegedragen. De organisatie wijst er nog op dat ook Texelaars met muziekinstrumenten wel kom zijn om op muzikale wijze aan de mars van zes kilometer deel te nemen. Ook wordt aangeraden zelf eten en drinken mee te nemen want het is door de grote toeloop zeer de vraag of er op en rond met Museumplein nog vol doende etenswaren voorhanden zullen zijn.- Het complex trekt parkeerders aan en het is niet meer dan logisch dat daarvoor voorzieningen worden getroffen die dan ook best aan het gehele project kunnen worden toegerekend. Riool Een van de mededelingen die in de vergadering werden gedaan was dat de riolering in de Burgwal thans in voltooid. Om technische redenen kunnen echter slechts enkele huizen erop worden aan gesloten. Het riool is daarom vooral van belang voor het verwerken van het hemelwater. In de verdere toekomst wordt dat anders. Dan zullen de thans nog niet aangesloten woningen worden gekoppeld op het riool dat in de We verstraat wordt gelegd. Een andere rio leringsmededeling was dat het bunga lowpark De Sluftervallei binnenkort rio lering krijgt. Deze zal worden aangelegd door De Vries en Van de Wiel, de laagste inschrijver bij de onlangs ge houden aanbesteding. Sluiproute Als binnenkort verkeerslichten wor den geplaatst bij het kruispunt Aken- buurt-Pontweg is er een kans dat auto mobilisten die deze kans op vertraging willen ontlopen, zullen doorrijden naar het kruispunt Kogerweg-Pontweg waar geen lichten komen. De drukte op de oude Kogerweg zou dan wel eens aan merkelijk kunnen toenemen. Voor het geval dit verschijnsel zich inderdaad blijkt voor te doen, heeft de gemeente alvast een plannetje gemaakt. Het kruispunt Pontweg-Kogerweg zou moeten worden gereconstrueerd, waar door de oude Kogerweg met een zodanige bocht op de Pontweg uitkomt, dat men gedwongen is te stoppen. De commissie was niet onder de indruk van dit plan. Feit blijft dat door het gebruik van de oude Kogerweg de verkeers lichten kunnen worden vermeden zodat dit voor ongeduldige automobilisten of mensen die bang zijn dat ze de boot niet zullen halen een aantrekkelijke mogelijk heid is. De zaak is echter niet urgent en de praktijk zal worden afgewacht. Geïllustreerd jaarverslag Bij de dienst gemeentwerken is het gewoonte het jaarverslag te illustreren met foto's, waardoor een aanschouwe lijk beeld wordt gegeven van de vol tooide werken. Echt nodig zijn deze illustraties natuurlijk niet en in een van de raadsvergaderingen had de heer Zegers zich dan ook bezorgd afgevraagd welke kosten met dit fraais waren ge moeid. In de commissievergadering van dinsdag kreeg hij gedetailleerd ant woord. De 18 foto's waarmee het verslag van vorig jaar is gesierd hebben aan materiaal en arbeid nog geen 71000,— gekost. De foto's werden door de mensen van de gemeentewerken zelf afgedrukt en in de vijftig jaarverslagen geplakt. Het ging dus om totaal 900 afdrukken. Administrateur C. van Es legde uit dat deze kostenpost een honderdste procent is van het totale bedrag dat bij gemeentewerken omgaat en benadrukte de grote historische waarde die de geïllustreerde jaarver slagen nu al hebben. De heer Zegers toonde zich tevreden en gerustgesteld. „Ik vind het geld goed besteed." Minder tevreden was Zegers erover dat gemeentewerken maar liefst voor een kwart miljoen gulden aan magazijn- goederen in voorraad houdt. Van Es zei dat ook hier niets bijzonders aan de hand is. Aan verf, lichtmasten, tegels, putten en andere betonmaterialen heeft men al gauw voor een flink kapitaal liggen Dergelijke artikelen moet men achter de hand houden want vervanging (van bijvoorbeeld een rioolput) is meestal spoedeisend. Het is onverant woord dergelijke spullen pas te bestellen als ze nodig zijn, want dan kan het wel maanden duren en al die tijd zit men dan ergens met wateroverlast of een gat in de straat. Het kwam goed uit dat de commissie na afloop een kijkje ging nemen bij de nieuwe rampenwagen, tegelijk zou men dan een indruk van de op het gemeenteterrein opgeslagen ma terialen kunnen krijgen. Kleine woningen Naar aanleiding van raadsvragen en publiciteit in het verleden over de plannen van de woningbouwvereniging Texel, liet de wethouder weten dat de woningbouwvereniging zich volledig zal kwijten van haar taak om te zorgen voor kleine woningen. In het nieuwe plan De Mars zullen complexen worden gesticht die voor de helft uit gewone eengezins woningen (4)4 wooneenheden) be staan, 40 uit woningen voor twee persoons huishoudens en 10% uit wo ningen voor alleenstaanden. In de rondvraag vroeg de heer Zegers aandacht voor de „centrale" punten waar in sommige nieuwbouwwijken van Den Burg de gevulde vuilniszakken kunnen worden neergezet. In sommige gevallen staan deze opslagplaatsen on nodig voor het raam van een woning,- zodat men van daaruit voortdurend op een berg vuilniszakken kijkt. De wet houder wilde proberen aan het bezwaar tegemoet te komen, maar zei dat dit centrale systeem over het algemeen goed bevalt. Gelukkig maar, want het is praktisch onmogelijk dat de brede vuilniswagen de krappe woonerven op rijdt om bij elk huis vuilniszakken weg te halen. Een ander probleem is dat de zakken vaak te laat of te vroeg worden neer gezet, waardoor ze er dagenlang liggen en in die tijd door vogels of huisdieren worden opengescheurd. Het is niet al gemeen bekend dat dit een overtreding is. Men mag de zakken niet eerder aan de weg zetten dan op de dag dat de vuilniswagen langskomt. Als het de avond tevoren al gebeurt is dat niet erg, maar er zijn inderdaad wel eens ex cessen waardoor onfrisse toestanden worden uitgelokt. De gemeente heeft een overtreder wel eens benaderd. Het was simpel om hem op te sporen; de vuilniszak hoefde slechts te worden opengemaakt waarna het aan de hand van adresbandjes e.d. niet moeilijk was de afzender te localiseren. Henk Beumkes liet weten dat de wateroverlast in de Bernhardlaan en Wilsterstraat nog niet helemaal tot het verleden behoort. De maatregelen die de gemeente hier wil uitvoeren kunnen niet worden voltooid omdat nog geen overeenstemming is bereikt over de aankoop van een stuk grond dat daar voor nodig is. Er komt een voorlopige oplossing in de vorm van een put op een stukje gemeenteterrein. Hierop zal de drainage worden aangesloten. Beumkes drong aan op het betrachten van spoed bij de aanleg van de jachthaven (de voor 90% voor CRM te subsidiëren pas santenhaven) met het oog op de be hoefte hieraan en op de werkgele genheid die de aanleg veroorzaakt. Nullijn Klaas Barendregt informeerde aan welke bezuinigingen gemeentewerken denkt, nu de gemeenteraad de extra verhoging van de onroerend goed be lasting heeft afgewezen. Van der Kooi zei dat voorlopig wordt vastgehouden aan de nullijn. Er moet nog blijken of het nodig is bij gemeentwerken tot extra bezuinigingen over te gaan. Jan van Asselt drong aan op spoe dige vervanging van de vele straat naambordjes die op Texel zijn verdwe nen. Het schijnt een rage te zijn om dergelijke bordjes weg te halen en ze als Souvenir mee te nemen. Het gebeurt niet alleen door toeristen. Dros vertelde dat hij „in het toilet bij een arts op Texel een bordje had zien zitten dat kennelijk was weggehaald uit Amsterdam. Van der Kooi zei dat de gemeente een be vestigingssysteem heeft ontdekt dat beter bestand is tegen souvenirjagers. Om aan uw adver tenties de vereiste zorg te kunnen be steden is het nood zakelijk dat wij de tekst met de even tuele illustraties zo vroeg mogelijk in ons bezit hebben. De uiterste tijden zijn: woensdag 10.00 uur voor de krant van vrijdag en vrijdag 12.00 uur voor de krant van dinsdag. Voor uw belangstelling en medeleven, welke wij van u mochten ondervinden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve en zorgzame pappa, JAN KEIJSER, zeg ik u, mede uit naam van de kinderen, hartelijk dank. C A. Keijser-Eelman November 1981, Graaf Willem II straat 133, 1785 KC Den Helder. Met ontsteltenis ontvingen wij uit Zuid-Afrika het bericht van het plotseling overlijden van onze lieve zuster en schoonzuster Corrie van Agthoven-Smit, op de leeftijd van 61 jaar. Weduwe van Hvan Agthoven en eerder weduwe van S. Ran. P. Smit J. Ran-Smit W. Ran J. Smit-Zijlstra 18 november 1981. Dankbaar zijn wij, dat U samen met ons het verdriet heeft willen delen na het heengaan van mijn geliefde man en onze lieve, zorgzame vader JACOB HENDRIK BAKKER Uw vele bloemen, gebeden, brieven,kaarten en uw persoonlijk medeleven zijn ons tot grote steun geweest. Daarvoor onze oprechte dank. Thea Bakker-Veeger Connie Anja Peter Yvonne Den Hoorn, Texel, Jan Ayeweg 8, november 1981. Hiermee wil ik iedereen bedanken voor de vele blijken van belangstelling en medeleven betoond na het overlijden van WILLEM KOORN. Vooral dominee, buren, kennissen en vrienden voor de fijne hulp, de vele bloemstukken en de enorme belangstelling tijdens de condolatie en bij de begra fenis. W. A. Koorn-Fockenga Oudeschild, november 1981. Voor uw medeleven en belangstelling bij het over lijden van onze moeder, groot- en overgrootmoeder CATHARINA SCHRAAG GEBOREN: Smit, zeggen wij U hartelijk dank. Namens de familie: G. J. Schraag Oorsprongweg 82, 1795 LC De Cocksdorp, november 1981. Op 18 november '81 is onze zoon Robert Jan geboren. Broertje van Elise. Simon en Nel Appel Warmoesstraat 19, 1791 CN Den Burg. André de Croos en Janneke Dijker gaan trouwen op vrijdag, 27 november a s. in het gemeentehuis te Den Burg, Texel,om 13.30uur. Wij vinden het leuk U te zien tijdens onze receptie, die wij geven op „Loods mansduin" te Den Hoorn, van 18.30tot20.00uur. Ons adres: Oostwal 117, 1749XM Warmenhuizen. Hierbij dank aan allen voor gelukwensen, kado's en bloemen, die wij bij ons 25-jarig huwelijk hebben gekregen. Het was geweldig I Willy en Riek Barhorst De Ruyterstraat 93, Oudeschild. Hierbij bedank ik ieder een voor de getoonde be langstelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis. Peter Spanhaak. Voor de getoonde war me belangstelling, de vele fantastische kado's en de prima verzorging op onze trouwdag, bedankt mensen, het was gewel dig! Dick en Does Witte- de Koning Dorpsstraat 3, „Tiffany Pub", 1796 BA De Koog, Texel.

Texelsche Courant | 1981 | | pagina 3