li Wu.ickjn.eite. f4 ®y\E®m®ydtedJtniiif i®ffii rr® Si A. P. C. Koopman, transport Fa. A. Bakker Azn. Garage Grisnigt CAFÉ ..DE ZEVEN PROVINCIËN'' BAKKER-TEXEL Bouwbedrijf Geus prettige feestdagen voorspoedig 1982. Bloemenhal Vespertina' „De Tijd' ja? prettige feestdagen en een voorspoedig 1982. elektrotechniek Varen en vissen op de Waddenzee Bakkerij Ofrein prettige kerstdagen gelukkig nieuwjaar. prettige kerstdagen voorspoedig 1982. Wij wensen U prettige feestdagen en een goed en gezond 1982 en medewerkers. „Texel 88" prettige kerstdagen voorspoedig 1982. en medewerkers Prettige Kerstdagen Voorspoedig 1982. Dierenpension Ellen prettige kerstdagen voorspoedig 1982 Loonbedrijf M. W. WITTE prettige feestdagen voorspoedig en gezond 1982. Scheidegger Instituut Fa. Tatenhove Wij wensen U prettige kerstdagen voorspoedig 1982. prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar Wij wensen U prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. PAGINA 10 en medewerkers. Wij wensen U en een n€D€RlAnDSt BOEKMOUD- tn RDVlöOtnTRflüE. TCHEL BV Keesomlaan 44, telefoon 102220) 4141 Wij wensen een ieder PRETTIGE FEESTDAGEN en een VOORSPOEDIG 1982. en medewerkers. Wij wensen U allen PRETTIGE KERSTDAGEN en een VOORSPOEDIG 1982 Loonbedrijf Fam. T. Wuis, 't Noorden. De heer en mevrouw Waverijn en mevrouw Schoorl wensen U prettige kerstdagen en een voorspoedig 1982. Da stomers wensen iedereen gezellige kerstdagen en een goed en gezond 1982. Bert Moll Joost Coutinho Waalderstraat 46, tel. (02220) 4927, naast AH. Stomerij nieuwe stijl Wij wensen U Ed, Flenny, Toon, Theo, Marcel, Adri, Paula, Anne. Spinbaan 16, Den Burg/Texel, tel. (02220) 3458 TEXELSE COURANT DONDERDAG 24 DECEMBER 1981 wenst U prettige kerstdagen en een voorspoedig 1982 TX 27 fam. A. Hutjes v/h TX 27 Fa. Gebr. Keijzer en een en medewerkers wensen cliëntèle en bekenden en een Wij wensen allen Joop, Cora en Nelleke Groen wensen vrienden, bekenden en relaties een prettig kerstfeest en voorspoed en geluk in 1982. Keesomlaan 43, Den Burg. Familie, vrienden en bekenden Prettige Kerstdagen en Voorspoe dig Nieuwjaar toegewenst van H. M. Daalder-Halsema Huize „Irene", kamer 5, Den Burg. Wij wensen familie, vrienden en kennissen Prettige feestdagen en een Voorspoedig Nieuw jaar toe. Henny en André Keesom T oerclub T axi 2000 wenst haar leden Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar. Rijwielhandel Troost wenst familie, en beken den Prettige Kerstdagen en een Gelukkig Nieuw jaar. Bram, Narda Pool en kinderen wensen familie, vrienden Prettige Kerstdagen en Voorspoedig 1982. Mevr. Kiewiet-Bügel Huize „Irene", kamer 24, wenst familie, vrienden en bekenden Prettige Kerst en een Gezond 1982 toe. G. Eelman E. Eelman-Wuis en Jaap wensen klanten en be kenden Prettige Kerstda gen en een Gelukkig Nieuwjaar. Chris en Bea van der Meer wensen familie, buren en kennissen Prettige Feestdagen toe. Mevr. J. Hemelrijk- Lagerveld Mevr. B. Hemelrijk- Domevseck wensen familie, buren en kennissen Prettige Feest dagen toe. Crematievereniging AVVL afdeling Texel wenst u Prettige Feest dagen. Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar. Fam. Haarsma Molenstraat 64. Wij wensen familie en bekenden Prettige Feest dagen en een Gelukkig Nieuwjaar. J. Reij en A. Reij-Haarsma en kinderen. Fam. Kuip-Haarsma Duinreep 5, wensen fami lie en bekenden een Ge zegend Kerstfeest en een Voorspoedig 1982 toe. Ab en Leni Kiewiet Plevierstraat 31, De Koog, wensen familie, vrienden en bekenden Prettige Kerst en een Voorspoedig 1982 toe. Fam. J. K. T. Schagen- Keuning wenst alle vrienden en bekenden Prettige Kerst dagen en Gelukkig 19§2 toe. Oudeschild. Fam. H. Tjepkema wenst familie, vrienden en bekenden Goede Kerstda gen en een Gelukkig Nieuwjaar. Ben, Willy en Simone van Heerwaarden wensen iedereen Prettige Kerstdagen en een Voor spoedig 1982. Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar C. J. Zegers N. Zegers-Bakker Vrolijk Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar B. Kiewiet en G. Kiewiet-van der Wulp. Wij wensen familie, vrienden en bekenden Prettige Kerstdagen en een Gelukkig 1982. Josef, Hilly en Marcel Przewloka Koningsstrasse 2B, 2820 Bremen 70. Fam. G. Eelman Muyweg 58, Zd.Eierland wenst familie, vrienden en bekenden Prettige Kerst dagen en een Gelukkig 1982. Allemaal Prettige Kerstdagen en een Geluk kig Nieuwjaar. Fam. Bakker-van Sijp Warmoesstraat 62. Fijne Kerstdagen en veel geluk in 1982. Fam. J. van der Vliet Mevr. Daalder-Bonne Weverstraat 86 Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar. Gezellige Kerstdagen en een gezond 1982. N. Wuis-Dros Gollards. Wij wensen u allen een Zalig Kerstfeest en Ge lukkig Nieuwjaar! Fam. Bakker Gravenstraat 12. Mevr. G. Bugel-Zoer wenst familie, vrienden en bekenden Prettige Kerst dagen en een Gelukkig 1982. Huize „Irene". Ik wens alle vrienden en bekenden Prettige Kerst dagen en een Gelukkig Nieuwjaar. Mevr. Winter-van Halen Weideblik 008, Assen. Familie, vrienden en bekenden Prettige Kerst dagen en Voorspoedig Nieuwjaar. Fam. W. Maas. Wilhelminalaan 3a, Den Burg. Varen en vissen op de Waddenzee wenst U prettige kerst dagen en gelukkig nieuw jaar. Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar wen sen wij familie, vrienden en bekenden. Annie en Cor Swaerts Wij wensen U en een Gert en Marit Coevert wensen u Prettige Kerst dagen en een Gelukkig Nieuwjaar. H. C. van Duren M. van Duren-Broekman Aan de familie en ken nissen Prettige Kerstda gen en Gelukkig 1982. Wij wensen een ieder Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar. Cees, Janny, Linda en Kerstin Wonder. Peet en Jinke Bosma wensen vrienden en be kenden Prettige Kerstda gen en Gelukkig Nieuw jaar. Wij wensen u allen Fijne Kerstdagen en een Ge zegend 1982. Fam Bremer Honskamperweg 38, 6741 CB Lunteren. Marleen, Ed, Mike en Dave de Bruijn wensen familie en vrien den Prettige Kerstdagen en een Gelukkig 1982. Prettige kerst Voorspoedig 1982 Fam. J. Gulmans Helios 250, 7904 HN Hoogeveen (Dr.). Prettige kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar. Fam. Verra Postweg 81 Mevr. Thomassen- Vlaming wenst familie, vrienden en kennissen Prettige kerstdagen en een Geluk kig 1982. De Gollard. Wij wensen familie, kennissen en vrienden Prettige feestdagen en een Gelukkig 1982. C. A. Witte-Prenzler Heel Prettige Kerst dagen en een Gelukkig Nieuwjaar. Fer, Janna, Liesbeth, Leendert Schorrenweg 5, 't Noor den. Prettige feestdagen en een Gelukkig Nieuwjaar. Fam. M. S. Witte „Leiden". Wij wensen u Prettige Kerstdagen en een Geluk kig Nieuwjaar. Fam. Aad Eelman Transportbedrijf Den Burg A. J. Winter wenst familie en beken den Prettige Kerstdagen en een gelukkig en voor spoedig 1982. wenst al haar relaties en een Door abuis van de PTT staat ons tel.nummer (02220) 4046 vermeld onder Den Burg. A. Eelman M. Eelman-Kok wensen familie, vrienden en bekenden Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar. Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar. Fam. D. de Vries Ruitercentrum „Bornrif". L. Visser A. Visser-van Sijp Connie, Jaap en Lieuwe wensen u Prettige Kerst dagen en Gelukkig Nieuw jaar. Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar. A. van Leeuwen-Bremer Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar. Jan Witte Muyweg 29. Voor u allen mijn op rechte wensen voor fijne Kerstdagen en een ge zond, gelukkig 1982. Jaring Moll Molenlaan 36, De Cocksdorp. Prettige Kerstdagen en een Voorspoedig 1982. Frouk Oostra-Smidt Veronica wenst U prettige kerst dagen en een gelukkig nieuwjaar. Aad, Riet, Dirk, Astrid en Lillian van Liere Oudeschild. Jan, Riekie en Marieke Meedendorp wensen familie, vrienden en bekenden prettige feestdagen en een ge lukkig 1982. Karen en Jan Keijser wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een voor spoedig 1982 toe. Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Hans, Rita, Erik-Jan en Marjon Bruins We wensen familie, vrienden en bekenden prettige feestdagen en een gelukkig nieuwjaar. Fam. M. Robijn R. Kievit Wenst familie en beken den Prettige Kerstdagen en een gelukkig en voor spoedig 1982. Prettige Kerstdagen en een Gelukkig 1982. M. C. Langeveld- Van Rossum De Zes 9. Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar. Fam. M. Butter Ons nieuwe adres: Kap- berg 8, 1689 DC Zwaag. Ben, Hennie, Karin en Bart Oostra wensen alle familie, vrien den en bekenden Prettige Kerstdagen een een goed en gezond 1982 toe. Gosse, Cathy, Rogier en Berber Krüger wensen alle familie, vrien den Prettige Kerstdagen en een gezond 1982 toe. Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar. Jan Commandeur, aannemer. Wij wensen familie en bekenden Prettige Kerst dagen en Gelukkig Nieuwjaar. Giel, Roma en Ruben Boogaard. Mevrouw J. Broekman- De Bruijn en J. M. ten Pierick wensen familie en beken den een Gelukkig en Voorspoedig 1982. Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar. Paul Kikkert Postweg 176. Piet en Marie Verijzer wensen familie, vrienden en bekenden Prettige Kerstdagen en een Voor spoedig 1982. Wij wensen al onze fa milie, vrienden en ken nissen Prettige Kerstda gen en een Gelukkig 1982. Piet, Ineke, Peter en Suzan Mosk vanuit Lelystad. Prettige Kerstdagen en Gelukkig 1982. Fam. J. van der Kooi Golfslag 11. Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar. C. Moens M..Moens-Schaatsenberg Schilderend 77, Den Burg J. Koopman J. Koopman-Godek wensen familie en vrien den Prettige Kerstdagen en een Voorspoedig 1982. Wij wensen familie, bu ren, bekenden, soos- vrienden, mevr. De Vries en het verplegend perso neel van het Verpleeghuis Prettige Kerstdagen en een Gelukkig en gezond Nieuwjaar. Fam. W. C. Daalder Oudeschild. Prettige Feestdagen en een gelukkig Nieuwjaar. Fam. F. Boon Nieuweschild. Fam. L. de Waard en C. de Waard-Kikkert wensen familie, vrienden en kennissen een geze gend Kerstfeest en Geluk kig Nieuwjaar toe. Irene, Den Burg. Prettige kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar. Tiny en Lou. Wij wensen U en een Nieuwlanderweg 6. Wij wensen U en een H Fam. W. Grisnigt en medewerkers. g F mui wenst U prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. SCHEIDEGGER INSTITUUT, Postbus 222, 1270 AE Huizen. Aannemersbedrijf en containertransport wenst familie, vrienden en relaties prettige kerstdagen en een voorspoedig 1982. en een Automobielbedrijf Badweg 1, De Koog, tel. (02228) 215. wenst alle vrienden en bekenden Bert, Jopie en Vera Klippel Wij zijn 1e en 2e kerstdag gesloten, maar zondag weer normaal open. Wij en onze medewerkers wensen U prettige kerstdagen en een voorspoedig nieuwjaar. WILLEM J. aannemingsbedrijf en machineverbuur Diek 30 - 1797 AB Den Hoorn - telefoon (02226) 464 Wij wensen U allen goede kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. A. en W. Hoorn „De Spar", Oudeschild. BAR-DANCING JELLEBOOG en SNACKBAR PLOFF-INN Fa. Jellema en medewerkers

Texelsche Courant | 1981 | | pagina 10