I Voor het weekend I Huiseigenaar moet betonnen vloer vernieuwen Geslaagd Voetpad Oud papier hier Reünie LTS Filmvertoning Trombosedienst Zuigelingenbureau van 6 en 7 januari 1982 Artsen Groene Kruis Kerkdiensten Tandartsen Apotheek Dierenartsen Brandmelding Rijkspolitie Noodslachtingen DAG 5 FEBRUARI 1982 TEXELSE COURANT PAGINA 11 Het gemeentebestuur heeft de heer E. *8 Elfers te Den Burg gelast verbe- eringen aan te brengen in een van de Irie huisjes die hij verhuurt aan de A(aalderstraat en die achter zijn eigen woning staan. Elfers is met een aantal /erbeteringen akkoord gegaan, maar er bezwaar tegen gemaakt dat hij n het huisje een nieuwe betonnen vloer -mièt een dikte van tien centimeter moet igen. De gemeente vond die nieuwe vloer dig om een eind te maken aan "het optrekken van grondwater in de half- jeensbuitenmuren. Elfers ging daaren- nen bij de gemeenteraad in beroep, Barbij hij naar voren bracht dat de uurders die in het huisje hebben ge- pond nooit over de vloer hebben ge- jpagd. Bovendien beriep hij zich op zijn ^anciële positie; het aanbrengen van nieuwe vloer was voor hem onbe- baar. en W hebben de gemeenteraad voorgesteld het beroep ongegrond te verklaren. Volgens het college is niet aangetoond dat het maken van een nieuwe vloer overbodig is en bovendien is dat niet zo kostbaar en dus lonend. Gemeentewerken schatte het aanbren gen van de vloer op maximaal ƒ500, Onderzoek De vrouw die het huisje het laatst bewoonde had bij de gemeente diverse klachten ingediend. Toen zij begin de cember op het punt stond te verhuizen, werd door bouw- en woningtoezicht een onderzoek ingesteld om te voorko men dat weer een nieuwe woning zoekende het gebouwtje zou betrekken, die zich dan met klachten tot de gemeente zou wenden. Naar aanleiding van dit onderzoek kreeg Elfers een aan schrijving om diverse verbeteringen aan te brengen, waaronder een nieuwe betonvloer. Niet correct Over deze aanschrijving was Elfers nogal in zijn wiek geschoten, zoals blijkt uit zijn beroepschrift waarin hij er zijn verbazing over uitte dat de vorige be woonster plotseling zoveel klachten had terwijl ze er naar eigen zeggen jarenlang tot tevredenheid had gewoond. De be handeling van de gemeente vond hij niet erg correct. Er was nooit met hem gepraat; hij kreeg botweg een aangete kend schrijven. Elfers vond dat teleur stellend gezien de goede relatie die hij met de gemeente dacht te hebben omdat hij met zijn drie huisjes al jaren lang mensen die dringend onderdak nodig hadden, heeft geholpen. Door Scouting Texel wordt zaterdag weer oud papier opgehaald. Dit keer in de Wilhelminalaan, Thijsselaan, Drijver straat, Brouwerstraat, Binsbergenstraat en Burgerhoutstraat. Men wordt ver zocht het papier voor tien uur gebun deld aan de weg te zetten. Piet Heijnen is geslaagd voor het doctoraal examen Nederlands Recht aan de Universiteit van Amsterdam. Hij is sinds kort werkzaam bij het Bureau voor Rechtshulp in Hoorn. Aan de universiteit van Amsterdam is Annemarie Dogger afgestudeerd in de studierichting Pedagogie. De gemeente heeft met ,,P.M. Bak ker Exploitatiemaatschappij B.V." grond geruild, waardoor een voetpad kan worden gemaakt tussen de Waal- derstraat en de Weverstraat Iter hoogte van de voormalige garage Reij waar nu een bejaardenwoning wordt gebouwd). Ouders en leerlingen van de open bare lagere school van De Cocksdorp halen oud papier op in dorp en om geving tussen 9.00 en 11.00 uur. 1. ,,lk heb de getuige niets meer te gen, edelachtbare", zei Derek haas- en juffrouw Hassett, nog altijd shikkend, toonbeeld van ellende, strompelde de getuigenbank uit. ■Derek had zijn zakdoek eveneens j; nodig om zich het voorhoofd af te a;vyissen. De eerste ronde was bepaald ]eniei voor hèm. De deurwaarder riep Dr. Oakes af. En Derek wist dat het nu werkelijk K)begon te spannen. Op dokter Oakes had hij de hele zaal gebouwd. Het was nu er ^op of er onder. j HOOFDSTUK 11 De getuigenis van de specialist die V:goed was voor arme patiënten. Derek Troy zag met ggjgengd^e ge voelens naar de eerbiedwaardige ge stalte die in de getuigenbank plaats nam. Dokter Oakes was een waardig ver tegenwoordiger van zijn professie. Hij zat daar als een beeld van rustige zelf verzekerdheid, het type van de geslaag- "de specialist die zich veroorloven kan, in Harley Street de straat van de dure dokter, praktijk uit te oefenen Op de vragen van de rechter naar naam, beroep en woonplaats antwoord de hij met professionele gewendheid. J Ja, hij had inderdaad mejuffrouw Hassett onder behandeling. B „En hoe luidt uw diagnose van haar kwaal?" J Traumatische neurasthenie." De edelachtbare rechter snoof. Het ging hem te hoog. ,,Kunt u deze verschijnselen om schrijven?" Dokter Oakes begon een zakelijk betoog, doorspekt met medische ter men en Derek was al meteen de kluts kwijt Deze man verstond zijn vak. Hij sprak met een zekerheid die indruk maakte. Derek begon te twijfelen of Tubbs niet een verkeerde dokter Oakes bij de kop had gehad. Tegen al deze argumenten was niets in te brengen. ,,Hoe verklaart u het", vroeg de rechter, ,,dat men in het ziekenhuis de eiseres na onderzoek heeft laten gaan in de veronderstelling dat haar niets man keerde?" ,,Dat is best te begrijpen, edelacht bare", zei dokter Oakes collegiaal. ■Juffrouw Hassett was tijdens dit on derzoek niet voldoende bij haar posi tieven om zélf inlichtingen te kunnen geven. Wanneer iemand een ongeval overkomt zoals haar, gaat men in het ziekenhuis uit van mogelijke, voor de hand liggende gevolgen, als een her senschudding, arm- of beenbreuk, kneuzingen of verwondingen. Die wa ren bij mijn patiënte niet te constateren. Dat ze nog een beetje in de war was, was ook niet abnormaal. Ik zou dan ook met de meeste nadruk iedere beschul diging van nalatigheid ten aanzien van de ziekenhuis-staf willen afwijzen. Men heeft daar een consciëntieus onderzoek ingesteld. Dat men de verschijnselen die ik later heb geconstateerd niet op- .rnerkte, valt niet te verwonderen. Ik heb me op de neurasthenie gespecialiseerd en op dit gebied een zekere reputatie Verworven." Keurig netjes, dacht Derek. Niks geen kritiek op de collega's van het zieken huis. Ook de rechter kreeg blijkbaar een gunstige indruk, hij zat alsmaar te knikken. Dokter Oakes bevestigde dat juffrouw Hassett tweemaal per week bij hem kwam voor onderzoek, dat hij haar medicijnen had verstrekt en versterken de voeding voorgeschreven en dat ze in Jiaar huidige conditie volstrekt onbe- fwaam was om werkzaamheden van /elke aard ook te verrichten. De rechter zag Derek Troy aan alsof hij wilde zeggen: nu jijl Er ging een zucht over de publieke tribune, ledereen was er zich van bewust dat de jonge advocaat tegen deze geleerde medicus een zware dobber zou hebben. In ieder geval stond het momenteel 2—0 voor juffrouw Hassett. Drek had zijn methode van aanval bepaald. Zulke zelfverzekerde getuigen moest men meteen het pantser van hun zekerheid doorboren door een vraag waarop ze niet gerekend hadden. „Dokter Oakes", zei hij, ,,u oefent praktijk uit in Harley Street. En, naar ik meen, ook in Carnaby Street?" De vraag scheen de dokter een beetje koud op het lijf te vallen. ,,Eh... jawel", zei hij. De rechter ging rechtop zitten. Een specialist uit Harley Street die eveneens dokterde in Soho, dèt kwam niet alle dagen voor! „Hebt u bij uw eh ongetwijfeld zeer drukke praktijk in Harley Street, als specialist in zenuwziekten, ook nog gelegenheid om in Carnaby Street te paktizeren?" De dokter keek hulpzoekend naar Sir Hilary, die meende „U hoeft op deze vraag niet te antwoorden, ik kan niet inzien wat dit met de zaak te maken heeft." Derek boog deemoedig het hoofd, maar hij had een punt gescoord. „Dokter u krijgt in Carnaby Street toch wel een ander soort patiënten dan in Harley Street, neem ik aan, gezien de heel andere samenstelling van de be volking in deze wijk." „Inderdaad", zei de dokter, weer zeker van zijn zaak, „de mensen die daar komen zijn veel minder gefortu neerd. Maar ik neem dat ook zij recht hebben op de beste medische bijstand die te krijgen is." De rechter knikte instemmend. „U rekent daar ook andere tarieven?" „Ik meen dat zoeven al is vastgesteld dat ik hierover niet behoef te spreken." Hij keek naar de rechter en die knikte. „Blijf bij de zaak, meneer Troy." „Dat doe ik, edelachtbare, zoals u straks ongetwijfeld zult toegeven. Goed dokter Oakes behoeft mij niet te zeggen of hij in Carnaby Street zijn patiënten minder in rekening brengt dan in Harley Street. Ik zou graag de heer Jeremy Tubbs als getuige opgeroepen willen zien." De roodharige jongste bediende van het kantoor Toole kwam geheel zonder zijn gewone vrijmoedigheid de zaal binnen, onder de indruk van al die mensen, de plechtige sfeer en de stren ge, witgepruikte rechter. Maar hij herkreeg zijn zekerheid toen Derek hem een bemoedigende knipoog gaf. „Dokter Oakes, kent u deze jonge man?" „Ik herinner me niet hem ooit gezien te hebben", zei de dokter onverschillig, en dat was een ernstige vorm van ge heugenstoornis, want de opmerkelijke kleur van Tubbs' haardos viel op, zelfs in een stad als Londen. „Meneer Tubbs, bent u op het spreekuur van dokter Oakes in Carnaby Street geweest?" Tubbs bevestigde het en noemde de datum. „En u bent daar gekomen met precies dezelfde klachten als juffrouw Hassett?" „Edelachtbare", zei de dokter ver ontwaardigd, „ik protesteer. Hoe kan een leek uitmaken of de ene patiënt dezelfde klachten heeft als de andere?" De rechter keek vragend naar Derek. „Ja, hoe kan dat, meneer Troy?" „Edelachtbare, dat was in dit geval zeer goed mogelijk. De heer Tubbs heeft de verschijnselen die juffrouw Hassett heeft opgesomd en die in het dossier neergelegd zijn, uit zijn hoofd geleerd en heeft datzelfde verhaal voor dokter Oakes afdraaid." Er ging een geruis door de zaal. De rechter boog zich geïnteresseerd voor over. Hier werd een juridisch spelletje gespeeld dat hij nog niet doorzag, maar dat zijn onvermoede mogelijkheden had. „Meneer Tubbs", ging Derek verder, „u heeft dus tegen dokter Oakes gezegd, wèt precies?" 22. Tubbs somde alle verschijnselen op die én juffrouw Hassett én dokter Oakes zoéven hadden omschreven en hij deed dat het een zodanige vlotheid dat op de tribune grote vrolijkheid ont stond. „Stilte", riep Sir Hilary, „anders laat ik de tribune ontruimen!" Het was op slag stil want niemand wilde zich de pret laten ontnemen van een proces dat zo'n onverwachte wending nam. „En heeft de dokter u nog onder zocht?" Het onderzoek bleek niet veel tijd in beslag te hebben genoemen. „Moest u nog terug komen?" „Als de klachten erger werden, moest ik maar eens terugkomen." „En heeft dokter Oakes nog medicij nen voorgeschreven?" „Jawel, meneer, hier zijn ze", en Tubbs hield een medicijnfles omhoog. „Dokter Oakes", zei Derek, „zijn dit dezelfde medicijnen die u voorgeschre ven hebt voor het geval-Hassett?" „Hoe kan ik zo'n vraag beantwoor den?" vroeg de dokter schouderopha lend. „Daar zal een analyse voor nodig zijn." „Meneer Tubbs, welk bedrag heeft dokter Oakes u in rekening gebracht voor consult en medicijnen?" „Twee shilling voor het consult en één shilling voor de medecijnen", ver klaarde Tubbs. Er was beweging op de tribune, men begon te zien waar Derek heen wilde, en de rechter vergat te hameren. Zijn ogen staarden als gefascineerd naar de vlammende haardos van de getuige. „Dat is wel iets minder dan drie guinea's", zei Derek droog, „u wordt bedankt, meneer Tubbs. Edelachtbare ik zou graag de getuige Philip Edwards willen laten oproepen." Met lenige tred kwam Phil Edwards de zaal binnen. De dokter staarde onaandoenlijk voor zich uit. Het vragenspel begon opnieuw. Ook meneer Edwards was op bezoek geweest in Carnaby Street. Ook meneer Edwards had alle ver schijnselen van traumatische neuras thenie opgesomds. Ook meneer Ed wards was kortstondig onderzocht, had medicijnen gekregen en daar tezamen drie shilling voor betaald. Sir Hilary vergat de receptie. Dit werd interessant. „Ik zou wel willen constateren", zei Derek, „dat er een aanzienlijk, een zéér aanzoenlijk verschil is tussen de tarieven die u berekent voor behandeling in Harley Street en die in Carnaby Street." Dokter Oakes was niet geïmponeerd. „Dank zij de financiële resultaten van mijn praktijk in Harley Street", zei hij, „ben ik in staat de mensen in Carnaby Street, ik kan wel haast zeggen vrijwel kosteloos te behandelen. De rijken kun nen betalen en zo krijgen ook de armen de behandeling waarop zij recht heb ben. Het is mij niet duidelijk waartoe deze hele vertoning dient", wendde hij zich tot de rechter, „en ik zou u, edel achtbare, willen verzoeken, mij tegen een verdere ondervraging in deze trant in bescherming te nemen." „Wenst u nog méér getuigen te ondervragen, meneer Troy?", vroeg Sir Hilary. „Nog één, edelachtbare. Dokter Oakes heeft, en dat strekt hem on getwijfeld tot eer, zich op het standpunt gesteld dat hij de patiënten die hem in Carnaby Street komen bezoeken, niet méér kan berekenen dan ze kunnen betalen. Dokter, u kijkt dus, als ik het zo eens mag uitdrukken, uw mensen aan?" „Zo zou u het kunnen uitdrukken, ja", zei de dokter zuur. Zaterdag wordt in de Witte Burcht een reünie gehouden van de leerlingen van het examenjaar '74/'75 van de LTS. De bijeenkomst, waarvoor ook leraren en medewerkers van de school zijn uitgenodigd begint om 16.00 uur. In 't Skiltje wordt vrijdag voor het laatst de film vertoond die is gemaakt over de havenfeesten van Oudeschild. De aanvang is 20.00 uur. fietsbood schappers parkeren voor de deur! ,,Dus behandelt u patiënten zoals de jongeman Tubbs en de heer Edwards hier, broodveschters, als ik het zo eens mag uitdrukken, dan behandelt u hen tegen een aanzienlijk lager tarief dan mensen, die het zo te zien best kunnen betalen. Zo is het toch, nietwaar?" De dokter knikte. „Edelachtbare", verzocht Derek, „dan zou ik graag de heer Ernest Pea- body laten oproepen." HOOFDSTUK 12 Waarin de edelmoedige dokter van een koude kermis thuiskomt Toen de heer Ernest Peabody de rechtzaal binnenschreed want niet anders viel zijn indrukwekkende entree te omschrijven viel er een stilte in de gerechtzaal. Al had hij het dan ook nooit tot de balie of de magistratuur gebracht, de oudste procureursklerk van het kantoor van Toole, Sheperd, Masters, Whright en Toole vertegenwoordige in zijn per soon de ganse majesteit van Het Recht. Hij was een heer tot in zijn vinger toppen, en voor deze gelegenheid liet ook zijn uiterlijk daaraan geen twijfel bestaan. Hij onderscheidde zich in niets van de achtenswaardige zakenman in de City en zijn kleermaker ongetwijfeld een van de beste kon trots op hem De heer Peabody boog precies in de juiste graad voor de rechter, die hem met welgevallen beschouwde. Zulke mannen had Engeland nodig. Dit waren de zonen waarop John Buil trots kon zijn en Sir Hilary twijfelde er niet aan dat de heer Peabody een trouw supporter was van de Conservatieve Partij, van waar, althans volgens zijn-edelachtbare, alléén heil voor het land te verwachten was. Sir Hilary zag in de heer Peabody een geestverwant. Opnieuw richtte Derek zich tot dokter Oakes met de vraag of hij deze her kende. Maar de memorie van de geleer de dokter was notoir kort. Hij herinnerde zich niet de heer Peabody ooit te hebben gezien. En dat was op zekere hoogte te begrijpen, want mannen als hij liepen er in vrijwel uniforme kleding, iedere dag in de buurt van de Londense beurs rond. „Meneer Peabody", vroeg Derek, „u bent op het spreekuur van dokter Oakes geweest?" De heer Peabody bevestigde het met notariële nauwgezetheid, noemde da tum, dag en uur. „Hebt u dokter Oakes bezocht in Harley Street?", vroeg Derek. „Neen", zei de heer peabody effen, „ik bezocht hem in Carnaby Street, in de wijk genaamd Soho." Er ging deining door de zaal. Hier en dar begon iemand iets van de toeleg te begrijpen. In ieder geval behoorde de rechter daarbij, want Sir Hilary ver schikte op zijn rechtersstoel en boog zich geinteresseerd voorover met nieuwsgierige blik. „Met welke klachten wendde u zich tot dokter Oakes?" Het was de heer Peabody toever trouwd letterlijk, zonder een komma te missen, de verschijnslen te citeren die in het dossier Hassett waren opgenomen en als „traumatische neurasthenie" door dokter Oakes waren herkend. „Als ik me niet vergis", vroeg Derek honingzoet, „waren deze verschijnselen volkomen identiek aan die van de andere patiënten, en ook aan die van juffrouw Hassett?" „Wat ik zoéven heb gezegd", zei de heer Peabody droogjes, „was een let terlijk citaat. U kunt het in het dossier controleren." De rechter grinnikte zijns ondanks. Op de tribune werd het rumoerig. Sir Hilary gaf een klap met de hamer en zei iets van „absolute stilte" en „ontrui men" en ieder werd op slag muisstil. „Hoe was u gekleed toen u dokter Oakes bezocht?" „Ik droeg dezelfde kleding die ik thans draag", antwoordde Peabody. „Heeft de dokter u onderzocht?" Wordt vervolgd. Iedere woensdagochtend volgens af spraak van 9.00 tot 10.30 uur. Adres: Groene Kruisgebouw. (ingang tandart sencentrum), Witte Kruislaan, Den Burg, tel. 102220) 4887 (uitsluitend tij dens bovenstaande uren). Indien u niet op het afgesproken tijd stip kunt komen, dan gaarne kontakt opnemen voor woensdag met de admi nistratie van het laboratorium van het Gemini Ziekenhuis, tel. (02230) 11414 tst. 232 of tst. 299. Mee te nemen: alle trombosedienst- gegevens van elders en verzekerings- gegevens 'Hnkenfond^kaart). De zuigelingen die aan de beurt zijn worden op het bureau verwacht op de tijden, waarop hun eigen huisarts zitting heeft. De tijden zijn als volgt: Dokter Eissen, dinsdag 9 februari om 14.00 uur. Dokter Coutinho, woensdag 10 fe bruari om 13.30 uur. Dokter Bamard, woensdag 10 februari om 15.00 uur. Lidmaatschap Groene Kruis mee brengen. jïiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiië Uitsluitend voor spoedgevallen Van vrijdag 5 februari 18.00 uur tot zaterdag 6 februari 19.30 uur Dokter A. Waverijn, Kogerstraat 87a, Den Burg, tel. (02220) 2016 Van zaterdag 6 februari 19.30 uur tot maandagmorgen 8 februari om 8.00 uur Dokter K. Eissen, Julianastraat 9, Den Burg, tel. (02220) 2039. Aanvragen visites s.v.p. tussen 9 30 en 10.30 uur. Spreekuur zondag van 11.30-12 00 uur en van 16.00-16.30 uur zonder afspraak. Ambulance (in geval van onge lukken met betekenend lichame lijk letsel) (02220) 201T. Van vrijdagavond 18.00 uur tot maandagmiddag 13.00 uur. Let opl Aanvragen voor hulp uitsluitend te bereiken: zaterdag en zondag tussen 13.00-14.00 uur en 18.30-19.30 uur. Zr. Boon, Stuifweg 68, Oosterend, tel. (02223) 354. 5 Magazijn Groene Kruis 5 Geopend voor uitgifte goederen: Maandag t/m vrijdag van 17.00 18.00 uur. Zondag 7 februari 1982 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 10.00 uur ds. Wisman, viering Maaltijd des Heren, collecte werelddiaconaat De Cocksdorp 9.30 u. ds. Wolthaus Collecte werelddiaconaat Na de dienst koffiedrinken in de kerk. Den Hoorn 9.30 uur ds. P. Pranger De Koog 11.00 uur ds. P. Pranger De Waal 11.00 uur ds. Wolthaus Oosterend 9.30 uur ds. Van Zijll Langhout, viering van het avond maal, collecte werelddiaconaat Oudeschild 11.00 uur ds. Van Zijll Langhout, viering van het avond maal, collecte werelddiaconaat "GEREFORMEERDE KERKEN Den Burg 10 uur ds. R. J. Blaauw collecte Werelddiaconaat Uitzending via De Lichtboei 17,00 uur ds. Ch. Swen Oosterend 10.00 uur ds. Ch. Swen 17.00 uur ds. R. J. Blaauw GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 uur Dienst 16.00 uur Dienst Voor zeer spoedeisende tandheel kundige hulp kan men zaterdag en zondag om 18.00 uur precies te recht in het tandheelkundig cen trum in het Groene Kruisgebouw, Witte Kruislaan 19. Weverstraat 95, telefoon (02220) 2112. Open van maandag t/m vrij dag van 8,30-18,00 uur. Zaterdag van 11.00-12.30 uur en van 15.00- 17.00 uur; zondag van 11.00-12.30 uur en van 16.00-17.00 uur. Buiten die tijd alleen voor spoed eisende gevallen. Alleen voor spoedgevallen tele foon (02220) 2527. Bij brand altijd bellen (02222) 2066 en bij geen gehoor (02230) 22222. Dagelijks is het politiebureau van de groep Texel van de Rijkspolitie telefonisch te bereiken via tel. (02220) 2644. Buiten kantooruren (tussen 18.00 en 08.00 uur) kan men rechtstreeks contact opnemen met de meldkamer van het district Alkmaar, tel. (072) 116444. Voor noodslachtingen bellen de heer A. van Heerwaarden, telefoon (02220) 2182(slachtplaats) of 2663 (Wilhelminalaan 94), b.g.g. (02226) 520 of (02220) 3541. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) in de Doopsgezinde kerk, Kogerstr. Den Burg 16.15 uur Dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10.00 uur ds. Hylkema Om 19.30 uur uitzending via De Lichtboei BAPTISTENGEMEENTE in de Doopsgezinde kerk, Kogerstr. Den Burg 19.15 uur ds. Hoekstra Kinderoppas aanwezig. ROOMS-KATHOLIEKE KERK Den Burg: zaterdag 19.30 uur Herenkoor Uitzending via De Lichtboei zondag: 10.45 uur Dameskoor - Kindernevendienst De Koog: zondag 9.30 uur Oudeschild: zondag 19.00 uur Den Hoorn: zondag 10.45 uur De Cocksdorp: zondag 9.30 uur Oosterend: zaterdag 19.30 uur JEHOVAH'S GETUIGEN Koninkrijkszaal, Schilderend 19, Den Burg. Zondag: 10.30 - 11.30 uur Open bare lezing. Thema: „Een ge zonder, gelukkiger leven. Hoe?" 11.30 - 12.30 uur Wachttoren studie. Thema: „Als gezin Jeho vah behagen". Woensdag: 19.30-20.30 uur Theo cratische School. 20.30-21.30 uur Dienstverga- dering. mill in i iiiiiiiiiiii hui iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii him iiiiiiiiiitiiiiiiiiitii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuuy^

Texelsche Courant | 1982 | | pagina 11