Oosterend verliest van koploper BKC Gamma 1 en 2 onovertroffen „De sport komt er bekaaid af Sportraad teleurgesteld Zaalvoetbalprogramma Wisselend spel bij Tevoko Oosterend 3 verslaat Gamma 3 Laatste viswedstrijd sportvissers Zwaar bevochten gelijkspel voor Tetak 1 INSDAG 16 FEBRUARI 1982 I cAcLdt LUUKAN I Oosterend heeft de uitwedstrijd tegen BKC met 2 0 verloren. Een tegenvallende prestatie van de Oosterenders omdat de ploeg vooral de: jatste twee weken vrij goed speelde. Aanvankelijk leek oosterend ang niet kansloos te zijn tegen BKC. Halverwege de eerste helft ging iet echter fout. BKC middenvelder Rob de Jong scoorde vrij en verwacht van grote afstand. De klap kwam blijkbaar hard aan bij de losterenders want plotseling speelde de ploeg veel minder. Nog voor st liep BKC via een goal van Piet Jan Muntjewerf uit naar 2—0. Na rust herstelde Oosterend zich knap kreeg diverse goede kansen. De iste kans kreeg wel Jan de Vries die •n penalty mocht nemen. De BKC ielman stopte echter de strafschop en ik andere doelpogingen strandden ieestal op de uitstekende doelman liddelink. Oosterend begon vol vertrouwen aan wedstrijd. BKC had na de winterstop :g geen competitiewedstrijd gespeeld, rwijl Oosterend al twee keer had ge- onnen. Aanvankelijk leek dit vertrou- en gerechtvaardigd. BKC had wel een :ht veldoverwicht maar SVO speelde >t betere voetbal en de ploeg wist zich tkele gevaarlijke kansen te scheppen. Doral Jan de Vries kreeg in de begin- se veel ruimte op rechts waardoor de osterender verdediging regelmatig iee ten aanval trok. Rendement lever en deze acties echter niet op. Vrij on- rwachts nam BKC halverwege de rste helft een voorsprong. De goed- >elende BKC middenvelder Rob de eng kreeg even te veel ruimte en trsloeg met een schot van grote :stand doelman Roel Veldman. Aangeslagen De Oosterend ploeg was duidelijk sngeslagen. Plotseling verliepen de pombinaties minder snel en ook ver dedigend werden foutjes gemaakt. BKC ofiteerde dankbaar en de ploeg kreeg deze fase diverse goede kansen, nmaal voorkwam doelman Veldman n bijna zeker doelpunt door in een iflex een harde inzet van Muntjewerf Uit zijn doel te houden. De BKC nvallen bleven echter dreigend en in let laatste gedeelte van de eerste helft rgrootte de thuisclub de voorsprong. Protest De maker van dit doelpunt was Piet an Muntjewerf die daarbij echter wel oelman Veldman blesseerde. Hevige rotesten van de Oosterenders en de rensrechter hielpen echter niet en cheidsrechter Meiman kende de goal 3e. Na rust herstelde Oosterend zich nap. Vooral via keihard werken ver- verde de ploeg een licht veldoverwicht n kansen bleven dan ook niet uit. BKC loelman Middelink bleef iedere situatie chter meester, vooral omdat hij prak tisch iedere hoge bal voor zijn doel knap onderschepte. De Oosterend aanvallers Johan de Waard, Gerard Legierse en Wim Witte die door hun sprongkracht meestal vrij gevaarlijk zijn bij hoge voor zetten voor het doel, kregen nu bijzon der weinig kansen. Lange solo Halverwege de tweede helft was Oosterend zeer dicht bij een doelpunt. Via Pan 70— b^nde Simon Brand zich een weg naar het BKC doel. Na diverse BKC verdedigers uitgespeeld te hebben, leek Brand makkelijk te gaan scoren. Op het laatste moment werd hij echter onderuit gehaald en scheids rechter Meiman wees resoluut naar de stip. Jan de Vries wilde het karwei afmaken maar zijn schot was veel te onzuiver en doelman Middelink stopte de bal met het grootste gemak. Ook na deze tegenvaller bleven de Oosterenders voor een beter resultaat vechten en BKC kon weinig terug doen, al schoot De Jong opnieuw van grote afstand nog een keer op de paal. Ondanks een verwoed slotoffensief zag Oosterend zelfs geen kans om de eer te redden. Een tegenvallend resultaat voor de Oosterenders dus, maar gezien het vertoonde spel toch reden tot opti misme met het oog op de 'Olgende wedstrijden. ,a Het eerste Tevoko damesteam klopte in Schagen in een goede wedstrijd het «wakke Advendo. Slechter speelde de Sndere damesteams. Alle drie verloren ze de competitiewedstrijd met 3—0. Het eede herenteam was onverwachts vrij mdat de tegenstander te kennen had egeven niet te kunnen spelen. Het (erste herenteam moest afgelopen za- ierdag naar Schagen om tegen de kop loper VVM '61 in het veld te komen. Dat >eide ploegen er zin in hadden, bleek al ;nel. Beide speelden aantrekkelijk vol- eybal vele rallys en snelle aanvallen. /VM wist echter uit te lopen omdat Tevoko nogal wat foute stops" fa rceerde. Verder als 13—10 kwamen ze liet want de Texelaars wisten terug te omen naar 14—13 en door te stomen naar een setwinst van 19 17. Tot 6—6 in de tweede set wisten Deide ploegen elkaar goed in evenwicht te houden. Het was VVM dat wist uit te open. Op de hoge aanvallen van VVM iad Tevoko geen antwoord en Texel erloor de set dan ook met 15—12. In de derde set wist Tevoko het evenwicht te lerstellen. Het revancheerde zich knap /oor het geleden verlies. Het waren ooral Koos Doeven, Piet Zijm en Kees )ros die goed door kwamen. Toch kon Tevoko met doordrukken in de belang- ijke vierde set. Tot 8—8 ging het gelijk op maar nu wist VVM wel door te drukken en de setwinst te behalen. Vijfde set Een beslissende vijfde set was ervoor lodig om de winnaar aan te wijzen. Al nel liep VVM uit naar een 7—0 voor sprong. Het waren vooral de vele foute opslagen die een achterstand creëer den. Maar zoals eerder begon Tevoko ook dit keer weer pas na het wisselen van speelveld te volleyballen. Het was :och VVM dat pas na 40 minuten de set met 16—14 wist te winnen. Ondanks het 3— verlies kan het Tevoko team toch terug zien op een goede wedstrijd. Zaterdag a.s. zal er chter gewonnen moeten worden van Polisport als Tevoko de vierde compe titieplaats wil handhaven. De strijd om de eerste plaats in de hoofdklasse en eerste klasse zaalvoetbal tussen de eerste twee teams van Gam ma en Oosterend is in beide gevallen met duidelijk verschil door Gamma ge wonnen. Het eerste team van Gamma versloeg Oosterend 1 met S 1 en Gamma 2 deed dit dunnetjes over door Oosterend 2 met 5 1 te verslaan. De hoofdklasse wedstrijd Gamma-Ooster end was een heerlijke wedstrijd. Twee sportief strijdende teams, een goed lei dende scheidsrechter Reijer Dijker die geen strafminuten hoefde uit te delen, veel publiek welke voor beide partijen af en toe de handen op elkaar bracht en vooral in de tweede helft aan Gamma zijde, af en toe zeer goed zaalvoetbal. Beide partijen begonnen wat aftas tend te voetballen en toen binnen vijf minuten bij beide teams een keer de lat werd geraakt waren allen gewaar schuwd. Na een kwartier spelen zette Henk Groen Gamma op een voor sprong. Nog voor de wissel bracht Simon Brand voor Oosterend de stand weer in evenwicht. Na een gelijkop- gaande eerste helft werd Gamma na de wissel beter Nadat het al snel 2—1 en 3 1 had gescoord gaf Oosterend zich gewonnen en Gamma kon de voor sprong uitbouwen naar een 6 1 over winning. Aan Gamma zijde wist men het gemis van Louis Uriot goed op te vangen en vooral Gert Pansier speelde een zeer goede wedstrijd terwijl ook Henk Groen boven zijn gemiddelde van dit seizoen uitgroeide. De mooiste goal werd gemaakt door invaller Wilke Wassenaar die zich keurig wist vrij te spelen en beheerst kon sco ren. Bij Oosterend was het gemis van de snelle spitsen Frits Bakker en Rien Brouwer merkbaar maar ook met deze twee spelers er bij had men van Gamma niet kunnen winnen. Ook in de eerste klasse bij Gamma 2 tegen Oosterend 2 had men een gelijk- opgaande eerste helft. Binnen een minuut nam Gamma 2 een voorsprong waarna Oosterend een licht veldover wicht kreeg, maar niet echt gevaarlijk kon worden. Na de wissel liep Gamma 2 snel uit naar 3—0. Pas bij 5—0 wist Jan de Vries voor Oosterend 2 de eer te redden door tegen te scoren. Door deze twee overwinningen van Gamma zijn beide teams vrijwel zeker van een kam pioenschap en wanneer men dit weet te bereiken zullen zij evenals vorig seizoen promotiewedstrijden gaan spelen. Gamma 2 heeft nu twee punten voor sprong op Oosterend 2 maar dit worden er vier omdat Oosterend nog twee strafminuten te goed heeft omdat één keer een spelerskaart niet aanwezig was. In de hoofdklasse streden Dubbeldik en Datsun om de derde en vierde plaats. Datsun nam al na 15 seconden een voorsprong maar met de wissel leidde Dubbeldik met 4—2. In de tweede helft was Datsun de betere ploeg en scoorde viermaal waar Dubbeldik geen treffers meer tegenover wist te zetten zodat Datsun met 6—4 aan het langste eind trok. Ook Mantje tegen ZDH eindigde in 6—4. ZDH was zeker niet de mindere ploeg maar het zag al snel zijn keeper geblesseerd uitvallen waardoor het voor Mantje eenvoudiger werd om te scoren zodat het de overwinning wist te pakken De Zwaan had weinig moeite met Ques tion en won eenvoudig met 5—0. Het onderaan staande A O 2000 behaalde zijn tweede overwinning en liet Question in punten achter zich. A O 2000 speel de tegen KSMT een gretige wedstrijd met gevolg dat het een royale 9 1 overwinning behaalde. Korfbal In de eerste helft behaalde Datsun 2 een krappe 6—5 overwinning op Dub beldik 2. Datsun 2 heeft dit seizoen reeds 74 maal gescoord en deze gehele produktie komt op naam van slechts vijf spelers. Wanneer Oosterend 2 zijn pun ten in mindering krijgt komt Datsun 2 op gelijke hoogte met dit team Rab keek tegen Gempo eerst tegen een 1 —0 achterstand aan maar doordat Pieter Jan Koorn viermaal scoorde won Rab alsnog met 4—1. Datsun 3 tegen Texel veteranen had een vreemd scorever loop. Binnen 14 seconden keek Texel veteranen tegen een achterstand aan maar na tien minuten spelen had het de achterstand omgebogen in een 5—1 voorsprong. Hierna had Texel zijn kruit verschoten en Datsun 3 zou alsnog met de korfbalcijfers 10—6 winnen. Eén team van Oosterend wist toch nog een Gamma team te verslaan. Oosterend 3 versloeg Gamma 3 met 5—3. Beker Voor de beker kwam Tex. Boys 3 tot het beste resultaat. Zonder wisselspe lers uitkomend wist het een klasse hoger spelende Nioz met 5—3 te verslaan. Voor Nioz was deze nederlaag net groot genoeg om alsnog de volgende ronde te bereiken. Slufterhoek tegen KSMT 2 eindigde in een 1 1 gelijkspel. Ook Rab 2 tegen Amro werd een gelijkspel. Lange tijd leidde het twee klasse lager spelende Rab 2 met 2—1 maar in de slotfase leek het toch nog te gaan winnen. Binnen twee minuten tsoog Amro de achterstand om in een 3—2 voorsprong maar een minuut later, de laatste, winst Rab 2 nogmaals tegen te scoren zodat de uitslag 3—3 werd. Oosterend 4 tegen Texelse Boys 4 was een gelijkopgaande strijd. Bert van der Berg wist echter tweemaal voor Ooster end 4 te scoren zodat het met 20 won Een teleurgestelde Sportraad bekeek maandagavond de sportbe- grotingsvoorstellen van het college voor dit jaar. De leden waren het er over eens dat veel minder zal worden uitgevoerd dan waarop is gerekend. „Het is een trieste lijst van bezuinigingen", was de algeme ne mening en in een paar gevallen werd het zelfs „onredelijk" genoemd dat aanvankelijke voorstellen van de begroting waren geschrapt". Die za ken moesten zo nodig prioriteit heb ben en je ziet er nu helemaal niets van terug. Steeds is gezegd: volgend jaar is het voor elkaar. Nou, die clubs kunnen wéér een jaar wachten" aldus A. v.d. Vliet, die de vergade ring voorzat omdat voorzitter Mun- nikhuizen verhinderd was. Hij noemde hierbij de motorcross- baan van de MAB, het wielercircuit en de opknapbeurt van de ijsbaan. „Dat zijn zaken die al jaren spelen en nu zijn ze weer een jaar vooruit geschoven". De hele Sportraad was het erover eens dat genoemde punten al een lange ge schiedenis kennen en alleen daarom al gehonoreerd moeten worden. J. Koning-Kisteman zei als afgevaardigde van de voetbalclubs, dat wel de reno vatie van twee voetbalvelden „opeens" op de begroting van 1983 wordt opge voerd maar dat het wielercircuit en de crossbaan weer onderuit zijn gehaald. „Ik vind het fijn dat ze die velden willen opknappen, maar die crossers hebben niets. Wij kunnen voorlopig nog voet ballen". Het wielercircuit, het opknappen van het sportveld van SVC en een onder zoek naar een bredere functie van de Oosterend 5 was tegen Question 2 op alle fronten de betere en de 6—2 over winning was slechts klein in vergelijking van het krachtsverschil. Bij de junioren won Citroën met 2 1 van Zegel Modes Alkema was de betere tegen ZDH en won met 6 0. Buro Eelman had tegen ZA Veldman werkelijk alles tegen en mede dankzij twee pe- naltys verloor het met 4—2 van een iets zwakker ZA Veldman. Op de wedstrijd Bremakker tegen Cafeetje na hebben alle ploegen nu eenmaal tegen elkaar gespeeld. Nutsspaarbank, Swarte Schaep, Pakhuus en Dubbeldik worden vier nieuwe juniorenteams en de 17 ploegen worden nu in drie klassen ge splitst. In de A-poule komen te spelen: Ratronics 1, de Koogel 1, Buro Eelman, Cotroen en Bremakker In poule B: Zegel Modes, Datsun, ZDH, De Koogel 2, Alkema en ZA Veldman en in de C-poule: Cafeetje, Ratronics 2, Pakhuus Nutsspaarbank, Dubbeldik en Swarte Schaep. Standen zaalvoetbal Hoofdklasse: Wezentuin stonden alle drie als eerste prioriteit voor dit jaar genoteerd en de Sportraad sprak zich dan ook uit dat alsnog „geknokt" moet worden voor het wielercircuit. Ook de crossbaan werd een punt genoemd dat niet langer uitgesteld kan worden. „Willen ze nou dat Texel crosseiland wordt met als favoriete plaatsen de bossen en het duin?" zei J. Huygens, die erop wees dat juist een overheid in een tijd van toenemende werkloosheid en vrije tijd aandacht moet besteden aan het bezig houden van mensen. „Het is bewezen dat veel mensen sporten in hun (ge dwongen) vrije tijd." Maritiem J. A. Keijser vond het vreemd dat wel ruim een ton voor het Maritiem Museum is uitgetrokken terwijl dat een onderwerp is dat veel korter in de „pic ture" is. Van der Vliet wees erop dat geen kritiek geleverd moet worden op andere sektoren. „Dat kunnen wij niet over oordelen", waarop werd besloten het bestuur van de Welzijnsstichting een brief te schrijven en te vragen de aanleg van crossbaan, wielercircuit en het egaliseren van de ijsbaan alsnog aan de orde te stellen. Woensdag 17 februari 18.00 u Bremakker-Cafeetje 18.30 u. De Koog-Oosterend 6 19.25 u. Oosterend 3-Rab 20.15 u. Gempo-Dubbeldik 2 21 10 u. Question-Dubbeldik 22.05 u. ZDH-Gamma Zaaldienst: KSMT Donderdag 18 februari 18.00 u. Nutsspaarbank-Swarte Schaep 18.30 u. ZDH 3-Gamma 4 19.25 u. Texel vet.-Oosterend 2 20.15 u. Mantje-Oosterend 21.10 u. Datsun 4-PH Hotel 22.05 u A O 2000-De Zwaan Zaaldienst Question Vrijdag 19 februari 18.00 u, Pakhuus-Dubbeldik 18.30 u. Datsun 2-Gamma 3 19.25 u Datsun 3-Gamma 2 20.15 u. Texel vet. 2-KSMT 3 21.10 u. Datsun-KSMT 22.05 u. ZDH 4-Slufterhoek Zaaldienst: Tex. Boys 3 Gamma 15 28 98-19 Oosterend 15 26 66-37 Datsun 14 19 59-38 Dubbeldik 15 18 66-38 De Zwaan 15 13 43-38 Mantje 15 13 35-73 ZDH 15 11 59-74 KSMT 14 9 26-63 A O 2000 14 5 44-66 Question 14 4 27-77 Eerste klasse: Gamma 2 15 26 90-38 Oosterend 2 15 24 61-28 Datsun 2 15 22 74-55 Datsun 3 15 17 81-68 Rab 15 17 45-33 Gamma 3 15 12 37-39 Dubbeldik 2 15 11 46-61 Oosterend 3 15 9 43-83 Texel vet. 15 8 44-85 Gempo 15 4 25-56 UITSLAGEN ZAALVOETBAL Hoofdklasse: Gamma-Oosterend Datsun-Dubbeldik KSMT-A O 2000 ZDH-Mantje Question-De Zwaan Eerste klasse: Gamma 2-Oosterend 2 Dubbeldik 2-Datsun 2 Rab-Gempo Oosterend 3-Gamma 3 Datsun 3-Texel vet. Beker: Slufterhoek-KSMT 2 Rab2-Amro Tex.Boys 4-Oosterend 4 Oosterend 5-Question 2 Tex. Boys 3-Nioz Junioren: Citroen-Zegel Modes Buro Eelman-ZA Veldman Alkema-ZDH 6-1 6-4 1-9 4-6 0-5 5-1 5-6 4-1 5-3 10-6 1-1 3-3 0-2 6-2 5-3 2-1 2-4 6-0 Een doelpunt van Gamma 1 De laatste wedstrijd van de winter- serie bracht 12 leden op de dijk (drie jeugd en negen senioren). Daguitslag jeugd: eerste Martin Maat 80 cm, twee de Victor Maat 57 cm, derde Martin van der Zwaag 23 cm. Ze vingen totaal acht vissen met een gezamenlijke lengte van 160 cm. Bij de senioren werd F. Bos eerste met 82 cm, tweede en derde W. Pronk en P. Verhagen met 60 cm en C. J. Bakker werd vierde met 52 cm vis. In totaal werden twintig vissen gevangen met een totale lengte van 393 cm. Eindstand winterserie jeugd: (resp. cm., punten, aantal wedstrijden) Martin van der Zwaag 81 8/2 4 Victor Maat 57 6 4 Martin Maat 80 4 V2 2 Om voor een prijs in aanmerking te komen moesten er minimaal drie wed strijden worden gevist. Dit geldt alleen voor de winterserie. Eindstand senioren: W. Pronk 143 32 4 P. Verhagen 103 26/2 5 Zaterdag speelden beide Tetak teams een thuiswedstrijd in De Ferrever. Tetak 1 kreeg het sterke nog ongeslagen en uit de vierde klasse gedegradeerde, Disnie 5 uit Hoorn op bezoek. Beide teams waren erg aan elkaar gewaagd hetgeen al blijkt uit het feit dat de gehele partij in totaal zo'n vier uur in beslag nam. het ging er dan ook erg spannend aan toe. Tetak 1. dat óók nog steeds ongeslagen in de competitie was, had, vanwege een beter puntensaldo, aan een 5 5 gelijk spel genoeg, om toch boven Disnie 5 te blijven. Met dien verstande dat de uit wedstrijd dan ook minimaal in een 5—5 gelijkspel moet eindigen. Dat Tetak 1 zaterdag een gelijkspel zou behalen, heeft heel lang aan een zijden draad gehangen. Door verlies van Ruud Neu- hoff en Max Hagedoorn kwam het Texelse team aanvankelijk op eem 0 2 achterstand te staan. Lieuwe van de Veen zag daarna kans zijn partij in drie sets te winnen, zodat de achterstand weer werd teruggebracht tot 1 -2. Ruud Neuhoff en Max Hage doorn vormden samen weer „het" Tetak duo in het dubbelspel. Er werden veel onnodige ballen gemist, met name door Max Hagedoorn die zich in zijn enkelspelen al volledig had moeten ge ven en derhalve niet veel kracht meer overhad voor het dubbelspel. Mede hierdoor ging het dubbelspel in twee sets ver'oren: 13—21 en 19—21. Vlak daarop moest Max Hagedoorn weer voor een enkelspel aantreden. Dit werd een zeer spannende driesetter. De eer ste set werd door Max met 22—20 gewonnen. Ook in de tweede set nam hij een ruime voorsprong maar moest deze weer prijsgeven met als gevolg dat 'n derde set noodzakelijk was. Ook deze werd 19—21 zodat Tetak 1 ondertussen al tegen een 1 —4 achterstand aankeek. Deze kloof leek haast niet meer te over bruggen. Ruud Neuhoff en Lieuwe van de Veen waren erg goed op dreef en ook Max Hagedoorn speelde wel goed maar kwam door conditiegebrek in de beslis sende fase net iets te kort. Ruud Neu hoff won haar tweede enkelspel knap in drie sets. Lieuwe van de Veen verloor zijn tweede partij in twee sets, zodat de achterstand al was opgelopen tot 2—5. Toen leek de strijd haast gestreden, maar in de tafeltennissport is de uitslag pas bekend als de laatste bal is gesla gen. En dat werd zaterdag weer eens bewezen. Ruud Neuhoff moest tegen de sterke K. Timmer aantreden en het leek wel of ze plotseling vleugels had gekregen. Alles lukte haar. Hoe harder de tegenstander begon te slaan, des te sneller kwamen de ballen door haar „blok-techniek" weer terug. Hierdoor won ze zeer verdiend in twee sets: 21-12 en 21-19. Weinig moeite Max Hagedoorn had in zijn laatste wedstrijd niet veel moeite met F. krul: 2117 en 2115. De achterstand was hierdoor teruggelopen tot 4 5. Lieuwe van de Veen moest nu de laatste en beslissende partij spelen Van de Veen die doorgaans in dit soort partijen gebukt gaat onder een flinke dosis zenuwen bleef nu gelukkig erg kalm en beheerst. Door de ballen goed te sprei den en er af en toe een flinke „topspin" in te stoppen zonder al te veel risico's te nemen, zag hij kans de laatste partij in drie sets winnend af te sluiten zodat er alsnog een zeer verdiend 5—5 gelijkspel uit de bus kwam. Oppermachtig Tetak 2 bond zaterdag de strijd aan met Wham Wham 4 uit Zwaag. Van enige strijd was eigenlijk nauwelijks sprake. Tetak 2 was oppermachtig. Al vrijsnel werd een 3—0 voorsprong ge nomen. Door deze comfortabele voor sprong kon er in het dubbelspel worden geëxperimenteerd. Er werd een gele- genheidskoppel gevormd bestaande uit martin Jansen en Ronald Winter. Dit duo zorgde voor een vrij spannende driesetter die uiteindelijk met miniem verschil door Tetak 2 w:rd verloren: 20-22, 21-14 en 24-26. Ronald Winter moest in zijn enkelspelen tot tweemaal toe zijn meerdere erkennen, maar de resterende partijen werden door Frans Room en Martin Janssen ruimschoots in twee sets gewonnen. Hierdoor kon Tetak 2 met een 7—3 overwinning huiswaarts keren. Zaterdag 20 februari spelen Tetak 1 en Tetak 2 een uitwedstrijd. Tetak 1 ont moet in 't Zand Doko 4. Aanvang 13.45 uur en vertrek met de boot van 13.05 uur. Tetak 2 moet om 10.30 uur in Lutjewinkel aantreden tegen het nog ongeslagen Aktief 1 Vertrek met de boot van 9.05 uur. Na afloop moet het wedstrijdformulier worden ingeleverd. 93 22 4 90 23'A 4 82 21 5 57 23 5 54 21 4 52 6 1 49 7 2 21 12 4 T. Buren C. J. Huisman F. Bos A. Banda G. van Kranenburg C. J. Bakker A. Maat M. J. v.d. Zwaag Op 28 februari begint het kampioen schap 1982. Van start gaat dit kam pioenschap met de eerste wedstrijd (8.00-10.00 uur) bij het reddingboothuis bij De Cocksdorp. Vrijdag 26 februari is er een ledenvergadering in de Schakel, aanvang 19.30 uur. Nieuwe leden kun nen zich op deze avond ook opgeven. Introducees zijn van harte welkom.

Texelsche Courant | 1982 | | pagina 9