Weinig behoefte aan meer sportzalen Enquête eilandcompetitie: Bowling-subtoppers verloren verrassend Voetbalvooruitzichten Eilandcompetitie volleybal Zwemclub doet mee aan jeugdmarathon Programma MST Simultaan van kampioenen Voor-competitie C.A.F. Oosterend afgesloten Kampioenschappen biljarten Texelse tafeltennis kampioenschappen Voetbalprogramma T Al J DAG 26 MAART 1982 TEXELSE COURANT PAGINA 9 Bijna driekwart van de mensen die meespelen in de eilandcompetitie vol- eybal heeft geen behoefte aan meer rainingsaccommodatie op Texel. Dit is een van de interessante gegevens uit een enquete die onder recreatie volley- >allers is gehouden. Dertien procent leeft wel behoefte aan trainingsruimte. )orpshuis De Wielewaal rekent met een uitbreiding van de sportzaal in De Waal pp inkomsten uit trainingsuren van volleybalteams. Uit de enquete blijkt dat die behoefte dus niet zo groot is als mogelijk wordt verondersteld. Ruim zeventig procent van de 336 onder vraagde personen traint al elders voor le eilandcompetitie. De wedstrijdleiding iie evenals vijf jaar geleden de enquete ïeeft uitgevoerd schept met de uitkom sten een duidelijk beeld van de behoefte van de spelers. In het kader van de sportzalendiscussie (De Waal, Ooster end en de RST sporthal in De Koog) zou iet wenselijk zijn dat alle grote zaal sportverenigingen een enquete houden om aan te geven wat de wensen van ïun leden voor de toekomst zijn. De eilandcompetitie heeft de laatste /ijf jaar een stormachtige groei door gemaakt. Het huidige aantal teams be- jraagt 69 en maximaal zijn er in de sporthal 72 teams te plaatsen. Daarom was de organisatie benieuwd of de volleyballers bereid zijn op andere avon den dan de nu gebruikelijke dinsdag de competitie te spelen. Dertig procent blijkt hier niets voor te voelen en wil pertinent op dinsdag blijven spelen. De uren van de sporthal zijn op door de weekse avonden praktisch vol maar de enquete heeft daar geen rekening mee gehouden Er is gevraagd op welke avonden men wel wil spelen en die voorkeuren wisselen sterk. Alleen de zaterdagavond wordt door twintig pro cent van de ondervraagden genoemd. De andere avonden scoren beduidend lager, en ook hiermee wordt de stelling (onlangs in de sectie sport, recreatie en lichamelijke opvoeding uitgesproken) bevestigd dat het moeilijk zal zijn de sporthal op minder geliefde uren te vullen. Vijf jaar geleden werd er in de eiland competitie gespeeld om twee gewon nen sets. Hierdoor ontstonden er nogal eens problemen omdat wedstrijden uit liepen, teams lang moesten wachten of onverrichter zake weer naar huis moes ten. Naar aanleiding van de klachten daarover besloot de wedstrijdleiding om met een tijdslimiet te gaan spelen. Deze voor volleybal tamelijk unieke stap blijkt bij de spelers goed te zijn gevallen. Uitslagen 23 maart: Mannen: Doordouwers-Gemeente 0-2 Memo-Smash 3 2-0 RSG 1-RWS 2-0 Time Out-Koel serveren 2-0 RSG 2-TBK 2-0 Smash 1-Kobeko 2-0 Balcken-J.O.Stars 2-0 Amro Versluis 2-0 Opduin-CVI 1-1 Molenkoog-Hema 1-1 v Wijngaarden-Bremakker 0-2 Vrouwen: Memo-Hema 1-1 First Lady-Rabo 1-1 Antiekhuisje-Mets 2-0 Vopoda-Strends End 0-2 Jailteam-Frans Zegel 2-0 Bremakker-Skil 1-1 Cafeetje-Mantje 2-0 Cafeetje-Expert 2-0 Goënga1-Goënga 2 1-1 Programma 30 maart: Veld A Mannen: 18.30 u. Doordouwers-Versluis RWS 19.05u. Gamma-RWS Versluis 19.45 u. RSG 1-CVI Gamma 20.25 u. RSG 2-Smash 3 CVI 21.05 u. v.Wijngaarden-Kobeko Molenkoog 21.45u. Smash 1-Molenkoog v.Wijng. 22.25 u. Balcken-Graafsp. Smash 1 Veld B mannen en vrouwen: 18.30 u. Time Out-Pado Amro 19.05 u. Amro-Cors Polis Pado 19.45 u. Gemeente-Koel serveren Cors Polis 20.25 u. Memo-First Lady Jailteam 21.05u. Jailteam-Rabo First Lady 21.45 uPoco Loco-Goënga 2 Rabo 22.25 u. Question-Goënga 1 Poco Loco Veld C vrouwen: 18.30 uSmash 2-Vopoda Graaf sp. 19.05 u. Verfbus-Graaf sp. Smash 2 19.45 u. Antiekhuisje-Fr.Zegel Verfbus 20.25 u. Gr. Slock-Gar. Kikkert Nokanto 21.05 u. Molenkoog-Nokanto Slock 21.45 u. WGD-Taveerne Molenkoog 22.25 u. Mets-Hema WGD 67,9% vindt dat dit systeen goed be valt, en 12,8% vindt het redelijk. Slechts 11 zou liever weer om sets op punten gaan spelen. Opvallend is dat de ver houdingen in de eerste klasse vrouwen anders liggen dan in het totaalbeeld. Van de eerste klasse speelsters zou liefst 30% het oude systeem weer graag te rugzien terwijl slechts 38% antwoordt dat het op tijd spelen goed bevalt. Strakker De laatste jaren zijn de reglementen van de eilandcompetitie wat strakker gehanteerd. Ook dit wordt door de spelers duidelijk op prijs gesteld. Vijf jaar geleden vond 25% van de mensen dat er nog wel wat verbeterd kon worden, terwijl 60% zei dat de reglementen goed of redelijk werden toegepast. Nu blijken deze percentages respectievelijk 7 en 90% te zijn. Alleen op het gebied van de scheidsrechters blijven er problemen. 81% van de ondervraagden vindt dat er een spelregelcursus moet komen en slechts 3% vindt dit overbodig. Overi gens zou maar 34% van de spelers ook daadwerkelijk aan zo'n cursus deelne men. Dat zijn echter nog altijd zo'n 140 mensen. Type volleyballer? Behalve de vragen die rechtstreeks voor de organisatie van de competitie van belang waren, is er ook een aantal vragen gesteld die een algemeen beeld van de eilandcompetitiespeler moesten opleveren. De leeftijdopbouw, het aan tal jaren dat men speelt, en de vraag of men naast het volleybal nog andere sporten bedrijft. Vooral de vergelijking van de antwoorden met die van vijf jaar geleden leverde vaak verrassende resul taten op. Dat je volleybal erg lang kunt spelen, blijkt wel uit het feit dat 10% van de spelers jonger is dan 17 jaar, terwijl 8% ouder is dan 40. Tien speelsters zijn zelfs ouder dan 50 jaar. Opnieuw bleek dat ervaring in volleybal kennelijk van doorslaggevende betekenis is voor de klasse waarin men uitkomt. In de beide derde klasses is ruim de helft van de spelers jonger dan 25 jaar. In de eerste klasse mannen is dit maar 25% en in de eerste klasse vrouwen zelfs maar 4%. Leeftijd De vergelijking met 1977 geeft een duidelijke verschuiving te zien in de ge- Leden van de Texelse zwemclub zijn door de Helderse reddingsbrigade uit genodigd mee te doen aan een jeugd marathon die zaterdagmiddag van half zes tot half negen in het bad ,,De Schots" wordt gehouden. Er gaan twee ploegen van zes Texelaars naar Den Helder en er wordt driemaal tien minu ten gezwommen. Degenen die een uit nodiging ontvingen om mee te doen worden zaterdagmiddag om half vier bij zwembad Molenkoog verwacht, waar men 's avonds om negen uur ook weer terugkomt. Vrijdagavond om half acht begint in De Schakel te Den Burg de jaarvergadering van de zwemclub. Zaterdag 27 maart 1982 Tafeltennis Hoorn: Dimie 2-Tetak 1 Zwaag: Wham Wham 4-Tetak 2 Basketbal Den Helder 16.30 uur: MST Marels-Polisport (j.kad.) Volleybal Waldervaart Schagen 17.30 uur: Katapult 2-Tevoko 1 (d) Waldervaart Schagen 16.00 uur: Effect-Tevoko 1 (h) Jcohal Den Helder: 13.30 u. Br.Seah.2-Tevoko 2 (asp.) 14.15 u. Noordkop 2-Smash '68 (asp.) 14.15 u. Juvoc-Tevoko 2 (asp.) Dinsdag 30 maart 1982 Basketbal Den Helder 19.00 uur: MST Marels-FAC (m.jun.) Gymnastiek Zaterdag 27 maart: Provinciale B wed strijden te Purmerend. Deelgenomen wordt door Karin en Marja Vlaming en Richard Dijker. Zondag 28 maart: Jeugdcompetitie H.N.K. GVT-SSS en Dindua te Den Burg, meisjes tot en met 12 jaar. Uit zullen komen: Edda Bakker, Monique Kalk, Gemma Praamstra, Sigrid Sikma, Karin Vlaming en Simone Winter. middelde leeftijd van de spelers. On danks de aanwas met veel jonge teams is de gemiddelde leeftijd hoger gewor den. Dat zou er op kunnen wijzen dat de meeste mensen die eenmaal spelen, dit jarenlang blijven volhouden. Dat laatste blijkt ook wel uit de antwoorden op de vraag hoe land men al eilandcompetitie speelt. Ruim 25% doet dit al langer dan 5 jaar. Ook hier is een groot verschil te zien in de verschillende klasses. In de eerste klasses is dit percentage ruim 50%, in de derde klasses maar 5%. Een andere verrassende uitslag was dat steeds meer mensen naast het volleyballen nog een andere sport gaan bedrijven. Gaf vijf jaar geleden nog de helft van de ondervraagden op uitslui tend aan volleybal te doen, nu is dat nog maar een derde. Als tweede sport scoren vooral zwemmen, gymnastiek, tennis en bij de mannen voetbal erg hoog. Winnen Evenals de vorige keer werd de en quete besloten met de stelling: ,,De eilandcompetitie is wel gezellig maar ik speel om te winnen." 60% van de mensen blijkt het hiermee eens te zijn, ruim 10% meer dan vijf jaar geleden. De organisatoren mogen hier de conclusie uit trekken dat de eilandcompetitie weliswaar als recreatie volleybal gezien mag worden, maar dat het voor de deelnemers meer is dan alleen maar een spelletje. G. van Es en J. Dros delen de En Passant clubtitel 1981-'82. Daarom lag het voor de hand dat zij de slotsimultaan gezamenlijk speelden. Een handicap was dat wel, want de partner kan de stelling middels een ,,zeer eigen" zet moeilijker maken, waarbij de gevlochten combinaties plotseling geheel of ge deeltelijk niet meer kloppen. Dat vraagt aan ieder bord de grootste waakzaam heid. Tegen één der jeugdspelers (R. van de Wetering) zette J. Dros via een paardvork koning en dame ,,in". G. van Es nam de dame met en dat was geen plotselinge bevlieging van goedgeefs heid, Van de totaal twintig tegenstan ders wist één speler de winst te pakken (A. Bakker), terwijl aan het bord van de heer Broekema remise behaald werd. Totaalscore 92,5% Aan het eind van de simultaanavond reikte M. Vittali de prijzen uit. Aanstaande zaterdag speelt En Pas sant 2 een uitwedstrijd tegen Anna Paulowna, boot 13.05 uur. In NHSB 2A voegde Lange Rochade zich bij koploper Aartswoud door met 5—3 van Schaak mat te winnen. De arbitrage-uitslag van Magnus-En Passant is nog niet binnen. Wint En Passant die match dan volgen voor de mannen van het eerste team een paar stevige beslissingswedstrijden. Volgende week wordt de belangstelling voor zomerschaak of een open toernooi gepeild. Voor de jeugd is de laatste competitieavond op 30 maart. In de paasvakantie volgt dan nog een vier- kamptoernooi. De selectiewedstrijden van tafelten nisvereniging „Claudius Altius Fortius" (C.A.F.I uit Oosterend voor de poule indeling zijn deze week afgesloten De komende weken wordt in De Bijenkorf om de eerste plaatsen voor de clubtitel gespeeld. Hieronder volgen de uitslagen van de selectie-competitie. Jeugdpoule: Biem Bremer 36 punten, Belinda van Diesen 24 punten, Oscar Bremer 22 punten, Angela van Diesen 20 punten, Ewoud van Dijk 20 punten. Jan W. Wits 18 punten, Ger Vlaming 18 punten, Ronald Brouwer 14 punten, Jaap Vla ming 8 punten en Cor Daalder 0 punten. Senioren A-poule: A. van de Berg 30 punten, J. Nauta 24 punten, C. van Velthuysen 18 punten, J. van Kooten 18 punten, W. van Tatenhove 16 punten, R. Sekeres 16 punten, W. van Diesen 14 punten, F. Wijnands 6 punten en D. van Tatenhove 4 punten. Senioren B-poule: R. Daalder 22 punten, E. Dogger 16 punten, D. van Kooten 16 punten, H. Koning 10 punten, M. Krotje 8 punten, M. van Diesen 8 punten en R. Bremer 2 punten. Senioren C-poule: A. Ellen 26 punten, R. Boman 22 punten, L. Elderink 18 punten, L. Vlaming 14 punten, S. Schroeder 12 punten, R. Terwindt 10 punten, G. Dros 6 punten en M. Keijzer 2 punten. De nummer 2, 3 en 4 in de A-klasse van de bowlingcompetitie hebben afge lopen week alle drie een nederlaag moe ten incasseren. Verrassend was wel het verlies van Strandplevier 1 tegen Dubbel El. De heren van Strandplevier 1 hadden hun dag niet en zeker ook wel enige pech, terwijl vooral Maaike Loba- to en Yvonne Lasthuijsen rustig hun games gooiden aangevuld met een pittige handicap. Uiteindelijk resultaat 4 1 voor Dubbel EL. Holly Hobbie kon niet op tegen het geweld van 't Cafeetje waarin vooral Richard Zutphen de boventoon voerde. Met games van 225, 187, 204 en 173 scoorde hij een geweldige 788 serie en had daarmee een groot aandeel in de 314 114 overwinning. Fun moest het opnemen tegen het de laatste tijd goed voor de dag komend Vitaminebron team. Anneriet Keijzer gooide 'n qoede 520 serie, terwijl Rudy Mattner met 205 als laatste game ook nog een redelijke serie gooide. Het werd een 3—2 over winning voor de Vitaminebron. Paal 19 profiteerde goed van het verlies van de subtoppers. Het overwon 't Steigertje met 5—0, waarvan vermeld mag worden dat Rita Wilner met een 664 serie goed voor de dag kwam. Door deze winst van Paal 19 heeft dit team gelijk afstand genomen. Met acht punten voorsprong op nummer twee lijkt hun het kampioenschap niet meer te kunnen ontgaan. De Koogel kon het ook deze week weer niet maken. Vismans eethuisje met Janny Mets en Corry van der Slikke goed gooiend, behaalden een 4 1 overwinning op een tegenvallend Koogel team. Paal 9, een goede middenmoter, boekte een 4 1 overwinning tegen een toch redelijk goed gooiend Texel Vastgoed. Frans Hopman gooide 604 en Henk Jansen 663. Maarten Koorn en Joop Vlaming waren de beste bowlers voor Paal 9 met resp. 654 en 630. Topper De topper tussen de nummer één en twee, Wielwaal en Ko Live, werd een S.V. Texel Het eerste gaat naar het op de laatste plaats staande Alkmaarse Boys. Het resultaat is erg belangrijk, bij winst staan ze zes punten vóór maar bij verlies zitten ze weer volop in de degradatiestrijd, het is dus zaak de punten te pakken. Op Texel werd met 3—1 gewonnen, maar of het nu ook zo gemakkelijk zal worden? Het tweede gaat tegen Hollan- dia T ook een zware wedstrijd tege moet, want ze weten uit ervaring dat de Tuitjenhorners op eigen veld altijd moei lijk te kloppen zijn. Het derde dat zoveel winstpunten in de voetbalkoek doet, moet thuis van Watervogels 3 kunnen winnen. Het vierde ontvangt Flevo 3 waarvan uit met 4—1 werd verloren. Er is dus nog wat goed te maken. Het vijfde krijgt het in Kleine Sluis ook erg moeilijk tegen BKC6. Junioren B1 moet in Den Helder van WGW B3 kunnen winnen. B2 moet thuis van het onder- aanstaande ZAP B3 de punten kunnen pakken. C1 gaat uit naar BKC C1 een tt zware wedstrijd tegemoet en ook C2 krijgt het uit tegen HRC C3 te moeilijk. C3 dat HCSC C6 op bezoek krijgt kan misschien één puntje pakken. Texelse Boys Dit weekend spelen de A junioren op zaterdag en gaan naar Helder A2. Vertrek boot 13.05 uur. Met dezelfde boot gaan de C junioren naar Zeemacht C2. Voor beide teams zit er winst in De B junioren zullen het op eigen terrein moeilijker hebben. Zij ontvangen om 13.30 uur DWOW B2. Zondag zal Boys 1 alles uit de kast moeten halen om koploper Kwiek '78 de punten afhandig te maken. De punten tellen mee voor de periodetitel, een extra stimulans om er wat goeds van te maken. Aanvang 14.00 uur. Het tweede ontvangt om 12.00 uur WGW 6. Een taaie tegenstander, dus zal er ook hier hard gewerkt moeten worden. Ook de tegenstander van het derde is een WGW team, maa'r zij gaan naar Den Helder. Vertrek boot 13.05 uur met mogelijk een revanche op de thuis nederlaag. Dames 1 en 2 gaan ge zamenlijk op pad. Met de boot van 12.05 uur gaan ze resp. naar Berdos en VFC. Door vakantie en blessures zal er weer veel geschoven moeten worden en vooral het eerste zal een harde dobber hebben tegen het team uit Koog aan de Zaan. S.V. Oosterend Zaterdag kan het eerste in de uit wedstrijd tegen Schagen twee punten pakken om daarmee de goede klas- 4—1 overwinning voor laatstgenoemde. Vooral Wim Koorn met een goede 680 serie had een groot aandeel in deze overwinning. Het op de derde plaats staande Jan Toes bv moest met 5—0 het onderspit delven tegen de dames van Malisa. Sara Kamp en Lubberdien Witte kwamen voor Malisa goed voor de dag, 523 en 525. Joop van Hove kwam goed voor de dag met een 651 serie en hielp zijn team Reizenburo aan een 4 1 overwinning op Martha waarin Mart Nouen zijn persoonlijk record verbeterde met een 207 game. Graaf spuiterij, met Kees Graaf nog steeds in goede vorm, deze week weer een goede 716 serie, behaalde een benauwde 3—2 over winning op Mevo. Strandplevier 2 was niet opgewassen tegen de Sommeltjes dames uit De Waal. Het werd een 4 1 overwinning voor laatstgenoemde. Janny Hin was zeer tevreden met haar 602 serie. De topper in de dinsdagleague tussen Tutti Quanti en de Luwe Bos- hoek werd een vrij gemakkelijke 4—1 overwinning voor de eerstgenoemde. Bram de Ridder scoorde heel goed, 724, terwijl de score van Loes Zutphen er ook mocht zijn. Koploper Gamma maakte tegen de Kagers geen fout; 4 1. Jos Kager gooide voor zijn team een redelijke 573 serie. Met Kees Kijzer 749 (4 games), Karin Zijm 515 (3 games) en Peter Huisman 499 (3 games) aangevuld met Jeanet Zijm had Loodgietersbedrijf Zijm weinig moeite met de dames van Kwartet. Het werd 4 1. Neeltje Hoogerheide scoor de voor Kwartet een goede 566 serie. Koploper de T Fords kwam met Kwartet een puntendeling overeen; 2—2. Tiny Kok was goed op dreef voor Kwartet, 452 en Janie Eelman was de beste T Fords dame, 413. Het op de tweede plaats staande Stumpers verloor ver rassend met 3 1 van Klavervier. De Goot krijgt door de 3— 1 overwinning op CCCM weer wat aansluiting met de kop. Trix van Halderen gooide haar laatste game geweldig. Zij kwam uit op 190. sering in de tweede klasse te kunnen handhaven. Het tweede ontvangt Scha gen 2 en kan in deze wedstrijd kampioen worden. Het derde kan een puntje thuis houden in de wedstrijd tegen Jong Holland 7. Zondag gaat het eerste op bezoek bij koploper Flevo. Gezien het huidige zelf vertrouwen wordt op twee punten ge rekend. Het tweede ontvangt HRC 6. Uit werd er gelijkgespeeld. Een kleine overwinning is mogelijk. Het derde kan thuis mogelijk gelijk spelen tegen Helder 5. De B junioren kunnen het doelsaldo wat opvijzelen tegen JVC B2. De C1 junioren zullen het in Julianadorp tegen JVC C1 nog zwaar krijgen evenals C2 dat op bezoek gaat bij WGW C3. De meisjes B junioren spelen zaterdag thuis een vriendschappelijke wedstrijd. Z.D.H. Het eerste gaat zondag naar Sint Boys. Thuis werd van deze sterke ploeg verloren en de Hoornders zullen het weer moeilijk krijgen tegen de ploeg van oud-Texelaar Bert Jullens. Uit speelt ZDH echter dikwijls beter dan op eigen terrein zodat de kans op volle winst zeker niet bij voorbaat verkeken is. Het tweede speelt thuis en heeft goede kansen tegen Succes 5 de punten te pakken. S.V. De Koog Het zaterdagelftal gaat het de boot van 13.05 uur naar de Molenboys te Heerhugowaard. De B junioren gaan uit naar Zeemacht en vertrekken eveneens om 12.30 uur bij Capri. Het eerste speelt zondag om 14.30 uur thuis tegen Kreileroord waarvan uit met 4—2 ver loren werd. Het tweede gaat met de boot van 13.05 uur naar WGW. Ter- reindienst: Arjan Verseput. De Texelse kampioenschappen biljar ten voor heren zijn. in volle gang. Elke dinsdag- en vrijdagavond wordt er ge streden om een kampioenschap in drie klassen, plus de driebanden. Vorige week vrijdag viel de beslissing in de derde klasse. De eindstand was als volgt: 1. T. de Leeuw, gem. 1,34; 2. H. de Vries, gem. 1,26; 3. A. van Rossum, gem. 1,41. Afgelopen dinsdag zijn er reeds enke le voorrondes van het drie-banden ge speeld. Ook hier belooft het een zeer spannende strijd te worden. Vrijdag zal ook weer fanatiek gespeeld worden vanaf 19.30 uur in Loodsmans Welvaren in Den Hoorn. Zondag worden de Texelse kam pioenschappen tafeltennis gehouden, in sportzaal De Ferrever. De aanvangstijd is 10.00 uur. Alle deelnemers(sters) worden verzocht kwart voor tien aan wezig te zijn. Er wordt strikt op tijd gespeeld. Twintig mensen hebben zich voor de wedstrijden opgegeven en al zal uiteindelijk de nieuwe Texelse tafel- tenniskampioen(e) uit deze wedstrijden tevoorschijn komen, toch gaat het in de eerste plaats om de gezelligheid en de mensen te laten kennismaken met deze tak van sport. Na de voorrondes, die 314 uur duren, komen de verliezers in een ver liezerspoule terecht. Door daarin te winnen kan men zich weer classificeren voor de winnaarspoule, om uiteindelijk in de finale-poule om de prijzen te kunnen spelen. Deze finale-poule zal bestaan uit vijf spelers!sters), voortko mende uit de winnaarspoule. Tafel tennisvereniging Tetak heeft voor dit evenement vijf mooie prijzen en twee wisselbekers beschikbaar gesteld. De wisselbekers moeten verdedigd worden door Ruud Koorn-Neuhoff (dames) en Hans de Beer (heren). Hans de Beer is evenwel dit jaar niet present. In De Ferrever mag men niet spelen op gewo ne schoenen en op gymschoenen met zwarte zolen. Er wordt de hele dag gespeeld zonder lunchpauze. Koffie en frisdrank zijn in De Ferrever verkrijgbaar. Als alles volgens planning verloopt zal de prijsuitreiking om ongeveer 17.00 uur plaatsvinden. Zaterdag 27 maart 1982: Afdeling Noordholland: Schagen-SVO/Z, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Schoorl-Cockdorp/Z, 14.30 uur Molenboys-De Koog/Z, 15.00 uur SVO/Z 2-Schagen 2, 14.30 uur SVO/Z 3-Jong Holland 7, 12.30 uur Junioren: Helder A2-Tex.Boys A1, 13.20 uur Helder A2-Tex.Boys A1, 14.30 uur Zeemacht B1-De Koog B1, 14.30 uur WGW B3-Texel BI, 14.30 uur Oosterend B1-JVC B2, 13.30 uur Texel B2-ZAP B3, 13.30 uur BKC C1-Texel Cl, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur', JVC C1-Oosterend C1, 14.30 uur (Vertrek boot 13.05 uur) WGW C3-Oosterend C2, 14.30 uur Texel C2-HRC C3, 14.45 uur Zeemacht C2-Tex.Boys C1, 14.30 uur Cocksdorp C1-SVAP Cl, 13.30 uur Texel C3-HCSC C6, 14.45 uur Pupillen: Afdeling D. De Koog D1-Oosterend Dl, 14.00 uur Texel D1-Tex.Boys Dl, 13.30 uur Oosterend D2-Tex.Boys D3, 15.00 uur Texel D2-Texel D4, 12.30 uur Afdeling E: Texel E1-De Koog El, 11.00 uur Tex.Boys E1-Cocksdorp El12.00 uur ZDH El-Oosterend El, 14.15 uur Texel E3-Oosterend E2, 11.45 uur Texel E2-Tex.Boys (m),12.30 uur Afdeling F. ZDH F1-Texel F1, 13.30 uur Oosterend F1-Tex.Bys F1, 12.45 uur Oosterend F2-Texel F2, 12.00 uur Texel F3-Tex.Boys F2, 12.00 uur Zondag 28 maart 1982 Vierde klasse KNVB: Alkmaarse Boys-Texel, 14.00 uur (Vertrek boot 12.05 uur) Afdeling Noordholland: Flevo-Oosterend, 14.30 uur (Vertrek boot 13.05 uur) Sint Boys-ZDH, 14.30 uur (vertrek boot 12.05 uur) De Koog-Kreileroord, 14.30 uur Tex.Boys-Kwiek, 14.00 uur Hollandia T 2-Texel 2, 11.30 uur Oosterend 2-HRC 6, 14.30 uur Texel 3-Watervogels 3, 14.30 uur Oosterend 3-Helder 5, 14,30 uur Tex.Boys 2-WGW 6, 12.00 uur ZDH 2-Succes 5, 14.30 uur WGW 7-Tex.Boys 3, 14.30 uur Texel 4-Flevo 3, 14.30 uur WGW 8-De Koog 2, 14.30 uur BKC6-Texel 5, 14.00 uur (vertrek boot 13.05 uur) Dames: KFC-Tex.Boys, 14.30 uur Vertrek boot 12.05 uur) Berdos-Tex.Boys2, 14.30 uur (Vertrek boot 12.05 uur) Samen reizen: Zaterdag 27 maart 1982: Vertrek boot van Texel 13.05 uur: SVO/Z 1, Oosterend C1 en Texel Cl. Zondag 28 maart 1982: Vertrek boot van Texel 12.05 uur: Texel 1 en ZDH 1. 1 en ZDH 1. Vertrek boot van Texel 12.05 uur: Dames Texelse Boys 1 en 2. Vertrek boot van Texel 13.05 uur: Oos-.n terend 1 en Texel 5. iie in- Als een wedstrijd niet doorgaat, birbij afbestellen 02240-12421.

Texelsche Courant | 1982 | | pagina 9