i ARTSEN OP TEXEL Voor het weekend "j n r Groene Kruis Zuigelingenbureau T rombosedienst van 19 en 20 juni 1982 Kerkdiensten Artsen Groene Kruis Tandartsen Apotheek U Dierenartsen I Noodslachtingen Alcohol en drugs. Rijkspolitie Brand/ambulance Ill DAG 18 JUNI 1982 TEXELSE COURANT PAGINA 5 „Tja, het lijkt me een redelijke ver klaring. De tijden klopten?" u had gelijk toen ei dat hij waarscijnlijk niet 'schoon' zijn." Aha. een oude bekende van ons. dat dacht ik al." Hij heeft een strafblad van hier gunder. Oplichting, afpersing, he- enfin noem maar op. Hij heeft groot deel van zijn leven op itskosten geleefd. En ik dan duid onze onovertroffen sociale voorzie- gen." Hm." Van Benten grijnsde lichte- Het was bekend dat hij nogal kritiek had op de sociale wet ing. Of beter gezegd op de ma in de wetten. Er komt trouwens geen geweld- ging voor op zijn lijstje an Benten knikte en nam een »rme hap van zijn moorkop. Hij gde zijn mond af met een grote id-bonte zakdoek. Vervolgens ïwde hij zijn mond leeg waarbij hij ogen dicht kneep als een spin- ide kat. Bakker nipte van zijn fie en keek over de rand van het >je belangstellend toe. Hoewel hij te watertanden had hij besloten moorkop straks in alle rust te orberen, zonder toeschouwer. Als hier klaar was zou hij een tweede koffie halen- Nee," onderbrak Van Benten hem. >ver ik Boonstra ken maakt hij zijn iden niet vuil. Hij blijft liever ach- de schermen voornamelijk omdat als het erop aan komt in zijn ek schijt van angst. Maar..." Van iten nam nogmaals een hap en k fronsend voor zich uit. „Ten- te weet je maar nooit. Een kat in nauw maakt rare sprongen. En- ga verder." Boonstra heeft die zaak vorig jaar ocht. De zaak staat op zijn naam, ar bu heeft zich flink in de schul- moeten steken. Hij heeft een hy- heek van 95°/o. maar hij betaalt minder rente." Wat bedoel je. hij betaalt iets min- rente?" Hij heeft het geld niet bij een ik geleend of bij de een of andere eggingsmaatschappij, maar bij een tikuller en hij zit twee procent on- de huidige rentevoet." En wie is die partikulier dan wel?" De heer Charles Veenendaal." )e hoofdinspecteur verslikte zich in kostelijk gebak. Met de opzichti- zakdoek voor zijn mond deed hij i uiterste best om niet te stikken, arbij hij Bakker broeierig aankeek, sn de aanval voorbij was veegde mond en voorhoofd af. Wel verdraaid!" Hij zuchtte diep begon peinzend in zijn koffie te ren. „Waarom zou Veenendaal dat laan hebben? Ik zou wel eens wil- weten hoe die relatie tussen Vee- idaal en Boonstra tot stand geko- :n ls. Ik moet zeggen dat dit nog eens eressant nieuws ls." Jakker keek nog eens smachtend ar zijn moorkop en knikte ,Ga verder jongen." ,Fred Kwint, de barkeeper die bij onstra in huis woont, heeft geen afblad. Net zo min als zijn half- )er Koos van der Ploeg." Zeg eens, wat doet die Kwint over- l? Heeft hij er dan nog een baantje of is hij van het luie soort?" ,Nee, hij doet er inderdaad nog wat Hij heeft een soort expeditiebe- jfje. Hij heeft één grote bestelwa- i waarmee hij heen en weer naar asterdam rijdt. Hij zorgt onder an- •en voor de aanvoer van verschil de artikelen die in de winkel van >er Koos verkocht worden." /an Benten had zijn moorkop ach- de kiezen en stak nu een sigaar op ,De bestelwagen staat in een soort slagruimte die bij het pand van de Gelaarsde Kat' hoort. In diezelfde slagruimte kwam ik artikelen tegen voor de boetiek van Koos van der >eg bestemd waren Volgens Fred vint heeft Van der Ploeg geen op- gruimte bij zijn zaak." /an Benten haalde zich de situatie or de geest. „Dat kan wel kloppen, t pand is niet zo groot." Kwint betaalt een krats voor het illen van de auto aan zijn broer, die opslagruimte weer gehuurd heeft n Boonstra." „Dus de schoonzoon van Veenen- al huurt opslagruimte bij Boonstra het geld voor o.a. die ruimte weer Veenendaal geleend heeft." ,Ja precies." ,Hm." De telefoon rinkelde. rat ik niet begrijp is dit:" zei Benten met zijn hand boven het el. „Dat een man als Veenen- in zee gaat met Boonstra..." „„a hallo? Met Van Benten." Bakker zag zijn kans schoon en aakte aanstalte om er met zijn oorkop vandoor te gaan. Maar de lofdinspecteur gebaarde dat hij nog oest blijven. „Hallo De Weerd. Hoe was het van- icht? Alles rustig?" ,Wat in estel. al ,Ja „Juist. Nou je komt zo maar hier heen. Ik zal je laten aflossen. Tot straks." Van Benten gooide de hoorn op de haak, haalde zijn schouders op en trok eens diep aan zijn sigaar, „Dat was De Weerd, zoals je wel begrepen zult hebben. De man die gisteravond om het huis van de familie Veenen daal scharrelde, blijkt de tuinman te zijn. Hij was gisteravond even ge weest om twee heesters te planten. Omdat het de laatste dagen voort durende geregend heeft, moest hij dat steeds uitstellen. Toen het gisteravond echter droog was, besloot hij ze er nog gauw even in te zetten." t „Hoe zijn ze er achter gekomen?" „Hij vertelde het vandaag zelf. Hij is vanochtend bij de Veendaals om de bloemen voor de begrafenis te schik ken en te verzorgen. De Weerd zegt dat hij een vriendelijke baas is die heel wat meer doet dan alleen de bloemen verzorgen. Hij knapt allerlei klusjes voor de huishoudster op. „Heeft hij een alibi voor de nacht van de moord?" „Dat zullen we nog uitzoeken. Ik zal Blazoen sturen, dan kan hij tege lijk De Weerd aflossen. Wil jij het Blazoen even zeggen?" „Natuurlijk." Bakker gritste de moorkop van het buro en schoot weg. Het weer was nu eindelijk opgeklaard. Een zwakke herfstzon scheen op de nog glimmend natte bomen die met hun donkere bijna kale takken scherp afstaken tegen een wazig blauwe he mel. De vochtige aarde geurde zwaar naar rottende herfstbladeren en schimmels. Een enorme groep spreeuwen hield kwetterend vergadering in een grote beuk midden op het kerkhof, zonder zich iets aan te trekken van de lange, zwijgende stoet mensen daar bene den. Gloria Veenendaal keek naar de vo gels om niet naar de mensen om haar heen te hoeven kijken. Om niet de blik op te vangen van Jacques die om onverklaarbare redenen was terugge keerd. Hij was niet naar haar toege komen; ze had geen woord met hem gewisseld. Er was alleen een lange bemoedigende blik geweest. Nu stond hij ergens achteraan, aan de overkant van het graf. Wat maakten die vogels een drukte. Als ze maar heel gekon- centreerd bleef kijken naar hun schijnbaar dölloos af en aan vliegen, zou ze de woorden die gezegd werden niet behoeven te horen. Ze droeg een zwarte jas en een zwarte hoed. Een donkere zonnebril beschermde haar tegen het licht dat te fel was voor haar vermoeide ogen en tegen de nieuwsgierige blikken om haar heen. Geen moment liet haar blik de vogels los. Zo, het hoofd opgericht, een strak gezicht en een mond die de smart niet geheel kon verbergen, maakte ze een dramatische indruk. Naast haar stond Harrie Rechter, zijn arm schijnbaar steunend onder haar elleboog, maar in werkelijkheid hing hij zwaar aan haar arm. Hij droeg een donker pak, een zwarte hoed en ook een zonnebril. Als je niet beter wist, zou je hem voor de domi nee houden, dacht Mamix. Mamix stond een beetje ongelukkig tussen een groep mensen die hij helemaal niet kende. Hij had spijt dat hij ge komen was. Petra had hem alleen >naar vriendelijk toegeknikt, maar verder haar aandacht uitsluitend bij Tom bepaald. Er was geen sprake van dat hij haar tot steun kon zijn; ze had hem helemaal niet nodig. Natuur lijk had hij dat op zijn vingers kunnen natellen, maar na het vertrouwelijke gesprek, gisteravond, had hij gehoopt als een soort broer te kunnen optre den. Hij overwoog of hij misschien stiekum zou kunnen verdwijnen... Dit was pas de tweede spreker en je kon zien dat hij er voor ging staan. Iemand van de gemeente, naar het scheen. Een eindeloze stroom van kleurloze cliché's rolde uit zijn mond. Hij stond daar als een happende vis, met de ronde, spiegelende brilleglazen als twee kille vissenogen. Mamix zuchtte. Er zouden nog minstens vier sprekers volgen. Hoe lang rpoest dit nog duren, vroeg Petra zich 'af Ze zuchtte trillerig. Tom kneep in haar hand. Ze had gister avond tot na tienen moeten wachten voor ze wat van hem hoorde. Hij had onverwachts naar een vergadering gemoeten en haar nog gebeld om dat te zeggen. Hij had echter op haar flat steeds geen gehoor gekregen. Pas om negen uur was de vergadering afge lopen, waarna hij direkt naar de flat was gegaan Hij had toen het briefje gevonden en was onmiddellijk naar haar toegekomen. Ze had nu het ge voel dat er tenslotte toch een eind zou komen aan deze nachtmerrie. Als de begrafenis maar eenmaal voorbij was... Er waren geen dreigbriefjes meer gekomen. Vanavond zou ze terug gaan naar haar flat en alle onzin van dreiging en achtervolging vergeten. Het was duidelijk dat ze zich alles verbeeld had. Vanmorgen had ze het laatste bewijs gekregen Ze was naar haar flat gereden om kleren voor de begrafenis op te halen, toen ze plot seling tegenover Marguérite stond. „Waar kom jij zo ineens vandaan?" had ze geschrokken gevraagd „Uit mijn bed," had Marguérite la- koniek geantwoord „Zeg je kijkt als of je een geestesverschijning ziet. Je wist toch dat ik donderdag thuis zou komen?" „Volgende week donderdag „Welnee kind, het was maar een tiendaagse reis. Straks ga ik naar mijn ouders. Ik blijf daar nog een weekje logeren." „Dus je hoeft maandag nog niet te werken9" „Nee hoor, ik heb lekker nog een weekje." Daarin zat het misverstand ver scholen Ze had de datum onthouden waarop Marguérite weer aan het werk moest en als vanzelfsprekend aange nomen dat ze met eerder op de flat terug zou zijn. Ze had zich dus niet vergist gister middag. Er was inderdaad iemand op de flat geweest, namelijk Marguérite. Na deze ontdekking had Petra be sloten zich niets meer aan te trekken van de briefjes die ze gevonden had of die nog zouden komen. Ze waren kennelijk bedoeld om haar zenuw achtig te maken. Dat was even ge lukt, maar in het vervolg zouden ze geen uitwerking meer hebben. Wat had ze niet een belachelijk figuur geslagen tegenover de politie. Dat ze Gerrits de tuinman had kunnen aan zien voor een insluiper. Ze kende de man al van de tijd dat ze nog een kleuter was. Werkelijk, ze was hard op weg om haar verstand te verlie zen. Maar zover zou ze het niet laten komen. Van nu af aan zou ze zich flink en nuchter tonen en maandag ging ze gewoon weer aan het werk, Trouwens, de politie zou vandaag of morgen de moordenaar toch wel ar resteren Zou tussen al deze mensen de moor denaar aanwezig zijn, vroeg Van Benten zich af. Behalve de familie waren er veel bekende en vooraan staande mensen uit de stad. Verder waren er docenten van de meisjes school (Veenendaal had in het be stuur gezeten), veel middenstanders, winkelpersoneel en een handje vol kunstenaars Tot zijn stomme verba zing had hij tussen hen Jacques Ar- jens ontdekt. Wat had dat te bete kenen? Hij moest uit eigen beweging teruggekomen zijn, want als hij door de Belgische of Franse politie aan gehouden was, dan was dit zeker be kend geweest op het buro. Van Ben ten wist niet wat hij ervan denken moest. Hij zou hem in ieder geval straks meenemen voor een verhoor. De sprekers wisselenden elkaar af. Deze was helemaal onverstaanbaar Gloria had even in zijn richting geke ken, omdat de man zich kennelijk tot haar richtte, maar wendde haar ge zicht direkt weer af. Haar hoofd wat omhoog leek ze in de verte te staren. Zo, op een afstand, maakte haar hou ding een trotse, bijna onverschillige indruk. In tegenstelling tot Rechter naast haar die gebroken leek. Van Benlen had hem eens onderzoekend aangekeken toen hij daarstraks de stoet langs zich heen had laten gaan. Rechter had er zeer beheerst maar oprecht bedroefd uitgezien In zijn donkere kleding maakte hij 'n gedis tingeerde indruk. Van Benten wist nog steeds niet wat hij van hem denken moest. In ieder geval waren er een paar vragen omtrent de man, waarop hij nog geen antwoord wist. Waarom had Charles Veenendaal Rechter bijvoorbeeld tot compagnon gemaakt, terwijl hij hem zakelijk niet zo hoog scheen aan te slaan. Het werk dat Rechter deed was over het alge meen tamelijk onbelangrijk en bo vendien was hij vaker niet dan wel op het kantoor aanwezig Soms belde hij dan op met het een of andere va ge excuus dat hij een vergadering had. maar volgens Berend Brons was dat zelden een vergadering die iets met zijn werk te maken had. Brons had in tamelijk verbolgen woorden gesproken over Rechter En niet hele maal ten onrechte, dacht Van Benten. Uit de boeken bleek duidelijk dat Rechter behalve zijn aandeel in de winst, nog een vrij hoog salaris ver diende, terwijl Berend, die veel har der werkte (naar eigen zeggen overi gens) met veel minder genoegen moest nemen Waarom had de anders zo zakelijke Veenendaal een zo'n weinig efficiënte man als Rechter een compagnonschap aangeboden9 Alleen uit sentimentele overwegingen? Omdat ze vroeger sa men op school geweest waren9 En hoe was de relatie tussen Gloria en Rechter9 Als je ze zo zag staan was hij de toegewijde huisvriend. Charles Veenendaal was dood, ver moord; wat waren de konsekwenties voor zijn trouwe vriend? Van Benten vroeg zich voor de zoveelste maal af wat er in het testament zou staan Charles Veenendaal scheen inderdaad geen vijanden te hebben, maar waar schijnlijk waren er meer dan een handvol mensen, die duidelijk finan cieel voordeel trokken uit zijn dood. „Waarom bent u zo plotseling terug gekomen9 U was toch op weg naar Spanje?" Van Benten liep te ijsberen door zijn kamer. In de stoel voor het buro zat Jacques Arjens, kennelijk vplkomen op zijn gemak. Hij draaide rustig een sigaret en haalde een ele gante gouden aansteker tevoorschijn. Het ding vloekte bij zijn hele voorko men. Hij droeg een vale spijkerbroek, een zwarte koltrui met daarover een zwart leren vest. Op het moment dat hij de aansteker weer in zijn zak wilde steken, greep Van Benten hem bij de arm. „Mooi dingetje heeft u daar." Er stonden twee letters in ge graveerd: een G en een V. „Gloria Veenendaal, nietwaar?" „Dat zal ik niet ontkennen." „Hoe komt u eraan?" „Gekregen." „Da's niek gek. Kreeg u wel eens vaker dergelijke kado's van haar?" „Nou nee. Tenminste niet zulke luxueuse. Het was meer een samen loop van omstandigheden dat ik deze van haar kreeg." Arjens zweeg. Hij was kennelijk niet van plan er verder over uit te wijden. „Ja, gaat u verder. Wat was die samenloop van omstandigheden?" „Och, het is werkelijk niet belang rijk." „Misschien toch wel." „Nou goed. Op een zeker moment was ze haar aansteker kwijt." „Deze, die u hier heeft?" „Ja. Ze vroeg mij of ik hem ge vonden had. Dat was niet het geval. Daarop kocht ze een nieuwe, of ze kreeg er een van haar man, dat weet ik met meer precies. Een paar dagen vond ik deze tussen de kussens van de bank. Toen ik hem aan haar wilde teruggeven, zei ze dat ik hem maar moest houden, et voilé." Hij stak de aansteker in zijn zak. Van Benten liet hem begaan. „Nu graag een antwoord op mijn eerste vraag. Waarom bent u plotse ling teruggekomen?" „Omdat ik hoorde dat de politie me wilde spreken." „Van wie hoorde u dat?" Van Ben ten had het gevoel dat hij iedere zin uit hem moest trekken. Dacht hij soms de hoofdinspecteur met zijn kal me ongeïnteresseerde houding te mis leiden? Arjens bestudeerde nu zijn nagels één voor één. „Och, van een vriend." „De naam van die vriend?" „Maas. U heeft al kennis met hem gemaakt, geloof ik" „Heeft hij u getelegrafeerd?" „Nee,opgebeld. Ik was in Parijs bij een vriend. Ik zou daar een paar da gen logeren en vervolgens doorgaan naar Spanje." „Dat wist Maas dus." „Natuurlijk, anders had hij me toch niet kunnen bellen. Hij zei dat de po litie nogal zenuwachtig was geworden door mijn vertrek. Het was zelfs niet onmogelijk, zei hij, dat men mij van moord verdacht." „Nou, nou." „Niet? Enfin, ik vond het maar be ter om terug te keren en mij ter be schikking van de politie te stellen. En daar ben ik dan." Van Benten ging eindelijk zitten. „Heeft u een alibi voor woensdag nacht?" De man schudde zijn hoofd. „Abso luut niet. Ik lag in bed en sliep de slaap der onschuldigen." Hij grijnsde Van Benten vriendelijk toe." Helaas is er niemand die dat kan bevesti gen, want ik sliep alleen. Dat is mijn noodlot." Hij drukte zorgvuldig zijn sigaret uit en ging er nog eens wat gemakkelijker bij zitten. „Ik was die avond zelfs vroeg naar bed gegaan met het oog op de reis van de vol gende dag. Bovendien had ik de hele dag lopen ruimen en inpakken Ik was doodmoe. Zelfs te moe om een moord te plegen." Van Benten klikte geërgerd met zijn balpen Hij hield niet van dit soort geintjes. „Wanneer hoorde u dat Char les Veenendaal vermoord was?" „De volgende ochtend. Gloria belde mij op." .Zij bezocht u vaak nietwaar?" „Jazeker." „Kwam ze altijd om te poseren?" „Niet altijd. Meestal kwam ze om zelf te schilderen. En soms kwam ze alleen voor de gezelligheid. 'Ik heb vandaag geen inspiratie, Jacques,' zei ze dan En dan dronken we wat, we rookten een sigaret, praatten een beet je of luisterden naar muziek „Kreeg ze les van u?" „Och les... Zo noemde ze het zelf ,Mooi zo. Ja?" „Wét zeg je?" De tuinman. En die id ze niet herkend?" artsen/adressen telefoonnummer afspraak maken spreekuur visites aanvragen L. Barnard Kotterstraat 24 Oostorend apotheekhoudend (02223) 234 9.00 - 11.00 uur en 19.30 - 20.00 uur apotheek open van 9.00 - 11.00 uur en van 19.30 - 20.00 uur. vóór 11.00 uur R. Coutinho Schilderend 40 Den Burg apotheekhoudend (02220) 2023 van 8.30 - 9 30 uur. Medicijnen afhalen van 17.00 - 18.00 uur. vóór 10.00 uur K. Eisen Julianastraat 9 Den Burg (02220) 2039 8.30 - 10.30 uur 8.30 - 10.30 uur R. R. Siebinga Kikkertstraat 12 De Cocksdorp apotheekhoudend (02222) 234 ma., wo., do. en vrijdag afspreken van 13.00 - 13.30 uur. In juli en augustus ook dinsdags apotheek open van 13.30 - 17,00 uur vóór 9.00 uur A. C. P. J. Waverijn Kogerstraat 87 Den Burg (02220) 2016 9.00 - 10.30 uur vóór 10.30 uur wel. Maar in feite gaf ik haar zelden een anwijzing, zeker de laatste jaren. Maar ze was eraan gewend om bij mij te komen als ze zin had in schilderen. Ze kon er rustiger werken dan thuis, zei ze." „Hoe lang komt ze al bij u?" (Wordt vervolgd) Volgens afspraak. Informatie hier over op werkdagen van 17.00-18.00 uur: tel. (02220) 3241. Iedere woensdagochtend volgens af spraak van 9.00 tot 10.30 uur. Adres: Groene Kruisgebouw (ingang tandart sencentrum), Wittte Kruislaan, Den Burg, tel. (02220) 4887 (uitsluitend tijdens bovenstaande uren). Indien u -niet op het afgesproken tijdstip kunt komen, dan gaarne kon- takt opnemen voor woensdag met de administratie van het laboratorium van het Gemini-ziekenhuis, tel. (02230) 11414 tst. 232 of tst. 299. Mee te nemen: alle trombosedienst- gegevens van elders en verzekerings- gegevens (ziekenfondskaart). Uitsluitend voor spoedgevallen Van vrijdagavond 18.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur Dokter R. Coutinho, Schilderend 40, Den Burg, tel. (02220) 2023. Dokter R. R. Siebinga, Kikkert- straat 12, De Cocksdorp, telefoon (02222) 234. Bij geen gehoor (02220) 2323. Aanvragen visites s.v.p. tussen 9.00 en 10.00 uur. Zaterdag en zondag apotheek ge opend en spreekuur van 12.00- 12.30 uur en van 17.00-17.30 uur, zonder afspraak. Dokter Eissen is met vakantie van 3 t/m 20 juni 1982 Van vrijdagavond 18.00 uur tot maandagmiddag 13.00 uur. Let opl Aanvragen voor hulp: uitsluitend te bereiken: zaterdag en zondag tussen 13.00-14.00 uur en 18.30 - 19.30 uur. Zr. Marja van Etten, Kogerstraat 71. Den Burg. tel. (02220) 4465. Uitleen van verplegingsartikelon en informatie Maandag t/m vrijdag 17.00-18.00 uur. Lidmaatschapskaart meebren gen. Zondag 20 juni 1982 HERVORMDE GEMEEMTEN Den Burg 9.30 uur ds. Wisman Uitzending via De Lichtboei De Cocksdorp 9.30 uur dhr. Kardol H| Den Hoorn 11.00 uur ds. J. Bouma uit De Bilt De Koog 11.00 uur ds. Schaafsma uit Oostzaan De Waal 9.30 uur ds. J. Bouma uit De Bilt Oosterend 9.30 uur ds. Schaafsma Oudeschild 11.00 uur ds. Wisman GEREFORMEERDE KERKEN Den Burg 10.00 uur ds. Blaauw m.m.v. Gospelgroep Discipel 19.30 uur Ds. Weggemans Uitzending via De Lichtboei Oosterend 10 uur ds. Weggemans §H 19.30 uur ds. Blaauw GEREFORMEERDE GEMEENTE g Oosterend 10.00 uur Dienst 16.00 uur Dienst Woensdag 23 juni: Oosterend 19.00 uur ds. M. Gol- verdingen, uit 's-Gravenzande. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) in de Doopsgezinde kerk, Kogerstr. Den Burg 11.30 uur Dienst 16.30 uur Dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE M Den Burg 10 uur de heer P. van g der Meer, uit Woerden. Voor zeer spoedeisende tandheel kundige hulp kan men zaterdag en zondag om 18.00 uur precies te recht in het tandheelkundig cen trum in het Groene Kruisgebouw, Witte Kruislaan 19. Weverstraat 95, telefoon (02220) 2112. Open van maandag t/m vrij dag van 8.30-18.00 uur. Zaterdag van 11.00-12.30 uur en van 15.00- 17.00 uur; zondag van 11.00-12.30 uur en van 16.00-17.00 uur. Buiten die tijd alleen voor spoed eisende gevallen. 1 Alleen voor spoedgevallen tele- j foon (02220) 2527. Voor noodslachtingen bellen de I heer A. van Heerwaarden, telefoon (02220) 2182(slachtplaats) of 2663 (Wilhelminalaan 94), b.g.g. (02226) 520 of (02220) 3541 a Consultatieburean voor alcohol en drugs, Molwerk 31/45, 't Horntje. Spreekuur volgens afspraak: telefoon (02226) 413. BAPTISTENGEMEENTE in de Doopsgezinde kerk, Kogerstr. Den Burg 19.15 uur Evangelist De Vries, uit Den Helder ROOMS-KATHOLIEKE KERK Den Burg: zaterdag 19.30 uur Dameskoor Uitzending via de Lichtboei zondag: 10.45 uur, Jongerenkoor g De Koog: zondag 9.30 uur Den Hoorn: zondag 19.00 uur JEHOVAH'S GETUIGEN Koninkrijkzaal, Schilderend 19. Zondag 10.30 uur openbare lezing. Wachttorenstudie, 11.30 uur. De politiebureaus in Den Burg en De Koog zijn tot 23.00 uur 's avonds geopend. Het politiebureau van de groep Texel van de Rijks politie is telefonisch te bereiken via tel. (02220) 2644. Buiten de kantooruren kan men rechtstreeks contacy opnemen met de meld kamer van het district Alkmaar, tel. (072) 116444. Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 02220- 2066. Bij geen gehoor 02230- 22222. Voor niet spoedeisend ambulancevervoer: 02230-12888, bij geen gehoor 02230-?????.

Texelsche Courant | 1982 | | pagina 5