l moerbeek Zo mooi wonen wordt zeldzaam! Woon Waa Texelse Autocentrale De Passat: rijk aan technische hoogstandjes in Sint Maarten wegens vakantie gesloten Bloemenroag. Korlenhoeven UmAAT'S&tVfCeX! Garage Rentenaar rimeur voor Texel: In plan Den Burg Noordwest Al voor 430,-* per maand; kom zaterdag 10 juli kijken Garantie Rente-Rust Hypotheek nv Bouwfonds Volkswagen. Degelijk duurt het langst. van 12 juli t/m 2 augustus. zondag 11 juli 1982, Complete uitlaten Banden tot 40% korting Accu's tot 30% korting Type B1 Alle comfort Alle zekerheid Zaterdag 10 juli kijkdag Nederlandse Gemeenten Schilderend 56 Den Burg (Texel) Tel.: 02220-2151/3010 De befaamde, comfortabele reiswagen van Volkswagen, de Passat, 'n Voortreffelijke auto. Rijk aan tech nische hoogstandjes. Zoals de optimale aërodynamische vorm en het daardoor geringe verbruik. De gecombineerde schakel- en ver bruiksmeter, die aangeeft of u economisch rijdt. Het waar schuwingslampje dat u vertelt wanneer het verstandig is over te schakelen. De zuinige electronische ontsteking. De koerscorrigerende achteras die samen met de lange wiel basis en de grote spoorbreedte zorgt voor een voorbeeldig weggedrag. De perfecte venng en de uitstekende isolatie tegen windgeruis, die u in de grote binnenruimte een maximum aan comfort bieden. 'n Bijzonder uitgekiende auto, verkrijgbaar met 5 verschillende motoren van 40 kW (54 DIN-pk) diesel tot de 85 kW (115 DIN-pk) 5-cilinder benzinemotor. Stuk voor stuk robuuste en zuinige motoren. De Passat leent zich bovendien ook uitstekend voor LPG- inbouw. Waarbij de gastank altijd nog ruimte genoeg overlaat in de grote gulle bagageruimte. Voldoende voor de complete vakantiebagage. Voor de Variant geldt dat de gastank geheel weg gewerkt kan worden om de laadvloer vrij te houden. Op gas rijdt elke Passat nóg economischer. En dat is 'n goede reden om LPG-inbouw serieus te overwegen. (■■■M /Zf2\ Praat erover met uw dealer voor (\yi) Volkswagen en Audi. Hij weet er alles van. Qffgp PAGINA 8 TEXELSE COURANT VRIJDAG 9 JULI 1! aanvang 13.30 uur. A.C.O.N voor alle automobielen uit voorraad leverbaar Vaste prijzen Gratis montage. ïxaaïlÖKeuJer' café-Restaurant Bij zetfmontage 25% korting. Weekendmenu f17,50 10 en 11 juli 1982 volledige g Tomatensoep Champignons op toast Kipfilet met ananas aardappelen, royale groentegarnerlng Irish coffee pudding Goede spijseenvoudige pnjs. Tot ziens Vismarkt 6, Den Burg, tel. (02220) 2235 Peperstraat 44, Oosterend, (02223) 227 zonneschermen uit voorraad leverbaar DEGASOLL Wij bewijzen dat een kwalitatief 1e klas zonnescherm best betaalbaar kan zijn. (b.v. 200 br. f445,-). Een „Tessels" scherm, speciaal aangepast aan de altijd aanwezige wind (garnituur alumi nium, windvast in alle standen) en zoute lucht. Het doek is kleurecht, rot- en schimmelvrij. Probleemloze bediening d.m.v. bandopwinder: dus lekker licht-. Géén wekenlange levertijden, doch als U wilt, kan 't morgen nog hangen. Uit voorraad leverbaar met duidelijk montagevoorschrift. meubelhandel en interieurverzorging b.v. XX X X! keuken woonkamer Hogerstraat 8 14 tel 02220-2572 méér dan 2000 m2 koopkansen In Den Burg - plan Den Burg Noordwest - worden comfor tabele premie-A-koopwoningen in verschillende typen gebouwd. Enkele hiervan zijn nog te koop en binnen enkele maanden klaar voor bewoning. Ze worden ge bouwd in een leuke omgeving die niets te wensen overlaat. Dus wonen op z'n allermooist en nog betaalbaar ook. Wanneer u bruto 30.800,- per jaar verdient en het huis voor 100% financiert woont u er al voor 430,-* per maand. In dit bedrag is belastingvoordeel en de hoge rijksbijdrage al verwerkt. Koop prijs 149.350,- vrij op naam. Het 8ouwfonds biedt u de keuze uit een straat- of tuingerichte woonkamer, 3 slaapkamers, zolder of platdak, berging of garage. Elke woning heeft een welvoorziene, half open keuken, badkamer en natuurlijk een flinke tuin. Bovendien is het mogelijk dat u enigerlei zaken in de afbouw zelf kunt verzorgen als u dat wilt. Het Bouwfonds biedt u meer zekerheid dan wie ook. De zekerheid van perfekte isolatie. De zekerheid van schriftelijk gegarandeerde kwaliteit. 0p deze huizen geeft het Bouwfonds een schriftelijke garantie Afbouw en kwaliteit worden gewaarborgd door garantie instituut woningbouw De zekerheid van een financie ring zonder zorgen en een aan trekkelijke rente met de Rente-Rust Hypotheek. Bouwfonds de rente gekooid Dat biedt u bovendien de moge lijkheid van de WoonWaarborg, die u een uitkering van 500,- per maand kan garanderen bij onvrijwillige werkloosheid. BI Bouwfonds Wij nodigen u uit op zaterdag 10 juli te komen kijken en praten. Van 10.00 tot 12.00 uur zijn onze mensen op de bouw in de directiekeet aanwezig en willen u graag compleet informeren over de huizen, subsidies en de financiering. Tegelijkertijd kunt u een kijkje nemen in de huizen. Bent u zaterdag 10 juli niet in de gelegenheid? Bel dan voor een afspraak op een ander tijdstip met Makelaarskantoor Eelman Weverstraat 94, tel. (02220) 35 55 in Den Burg of met Bouwfonds-infocentrum Alkmaar Gedempte Nieuwesloot 69a, tel. (072) 12 2419. Pnjs Volkswagen Passat v af21.777, - incl B. T. W. Af Leusden Vrijblijvend. Vaste et/leveringskosten f405.-. Wijzigingen voorbehouden Radio en lichtmetalen velgen tegen meerprijs.

Texelsche Courant | 1982 | | pagina 12