UI MA Texelaartjes Een wolk van een baby... Raad wil rechtzaak over schadevergoeding Gevonden en verloren voorwerpen FAMILIEBERICHTEN L//R Gemeentehuis krijgt wit dak tegen warmte Adres strandbewaker Dakloper gepakt Evangelisatie campagne Baptistengemeente Boerderij wordt woonhuis Geslaagd TESO vaart volle dienst 18 IJDAG 16 JUL11982 TEXELSE COURANT PAGINA 3 Waarschijnlijk zou hij het jntoor nog meer mijden dan hij tot •g toe al deed, want met Berend n hij absoluut niet opschieten. Be id was een irritant, nieuwsgierig mnetje die zich met dingen be- jeide die hem niet aangingen. Daar- had hij wel wat al te nadrukkelijk ar de direkteursfunktie gestreefd. i het voorlezen van het testament d hij niet eens het fatsoen gehad n voldoening erover onder stoelen banken te steken. Hij was uiterst i'reden geweest over de regelingen. »or hem was de dood van Charles n onverwachte meevaller, dacht irrie bitter. „Zo pa, wat kijk jij kwaad. Zo laat n ik toch niet Rechter keek verward op. Toch een ntrekkelijke knul als je hem zo zag. e >ed figuur, brutaal, jongensachtig zicht dat niettemin heel innemend n zijn, vooral als hij lachte. Hij 'r oeg zowaar een pak, heel modern waarschijnlijk heel duur. Daarbij h n overhemd dat ook nieuw moest j( n. De twee bovenste knoopjes los g lardoor een groot deel van zijn 3 ïrke, nog steeds bruine borst, zicht- ar was. Voor de rekening zal ik wel oeten opdraaien, konkludeerde Har- Niettemin keek hij met enig wel- vallen naar zijn zoon Werkelijk een l( appe vent. rj „Ga zitten, Mamix." [„Nou, hoe vind je me9 Mooi pak el? Heef een hoop geld gekost." 1 „Dat dacht ik al B„Wat drink jij? Whisky? Nou geef j er ook maar een ,Het staat je goed." H„Wat? O ja, t is een blits pak vind niet?" ,Mag ik ook weten hoeveel het ge- st heeft? Aangezien ik wel voor de 1 sten zal moeten opdraaien..." c .Helemaal niet, helemaal niet ;i„Wat helemaal niet. Ik ben graag e orbereid..." 0„Ik betaal dit pak toevallig hele- a lal zelf „Zooo9 Heb ie de voetbalpool ge- emnen soms?" 5 „Ik heb sinds een paar maanden kn baantje." D„Een baantje? Waarom heb je dat ,<et eerder verteld?" „Ach, ik wil liever niet dat het be nd wordt. Het gaat allemaal zwart, ivendien wil ik mijn w.w.-uitkering et in gevaar brengen. Tussen haak- waar gaan we eten?" „Maar waar werk je dan. Bij wie?" d„Ik moet regelmatig voor een vent nn partij kisten naar Amsterdam rij - Dn. Hij heeft een bestelwagen voor >-( t werk. Het betaalt heel behoorlijk." B»0 ja?" -j„Ja, zie je, het is breekbaar spul it in die kisten zit Glaswerk en zo. is is het voorzichtig rijden geblazen, f ituurlijk pakken ze het wel goed imaar als er iets gebroken aankomt j Det ik het betalen." „Werkelijk?" 3„Ja. Dan weten ze zeker dat ik niet scheuren, hè." „Hoe heet die man voor wie je ïrkt?" 5 „Och, het is iemand die je toch niet e nt. En hij heeft liever niet dat ik r n naam noem Omdat het allemaal I rart gaat, zie je. Zeg maar waar an we eten? Ik rammel." „Heb je al vaak voor die man ge- den?" „Nou, in al die maanden is het zo ngzamerhand een behoorlijk aantal tjes. Ik doe het niet alleen. Die man eft nog iemand in dienst. Ik ben genlijk invaller. Maar als je nu niet ee gaat eten, dan ga ik alleen." I< „Ik wou dat je een normale, be lt lorlijke baan had." e Mamix stond op. „Wie zegt dat dit - en behoorlijke baan is? Zeg, als je braaf meegaat, dan betaal ik de eijn." „Mooi, daar houd ik je aan. Waar lan we naar toe?" „Naar de Baars. Ik wil vis eten." „Welja, je zoekt nou niet bepaald it goedkoopste uit," mopperde Har- e, terwijl hij zich in zijn regenjas ies. „Niet zeuren, ik zei toch al dat ik i wijn betaal. Bovendien hoeven we lar de Baars niet zover te lopen, en andere tent zou ik niet meer tien. Ik zou door mijn knieën zakken in zwakte." „Stakker". „Drinken we nog iets vooraf?" vroeg arnix, toen ze achter een smetteloos it gedekte tafel zaten. „Als je de wijn eerst bestelt, kun- in we vast een glaasje drinken ter- ïjl we uitzoeken wat we eten." „Okay. Ober!" Harrie keek zijn zoon peinzend aan ver de rand van de menukaart. „Ik egrijp niet dat je de naam van je aas niet mag noemen. Alleen omdat ij bang voor de belastingen is?" „Proost," zei Mamix opgewerkt „Cheers." ,,De tong is bijna niet meer te be- alen, Maar ik neem er toch maar een ls je het goedvindt." ..Best, dan neem ik er ook een Ik ind dat ik wel iets verdiend heb na o'n dag. „Ja, vertel eens. Hoe was het? Heb je niet een paar ton geërfd? Per slot was je toch een zeer bijzondere vriend nietwaar?" „Ach schei uit. Ik was er alleen maar bij om te horen hoe de zake lijke afdeling geregeld was En voor mij is alles bij het oude gebleven." „Je had geen officiële uitnodiging hè?" „Nee, Gloria vroeg of ik wilde ko men." „En nu moet jij erop toezien dat alles zo gebeurt als in het testament stond?" „Welnee, natuurlijk niet. Er valt niets toe te zien; alles is duidelijk geregeld. Bovendien is Berend er ook nog en hij is familie." „Ach ja, brave Berend. Ik was hem bijna vergeten. Hij zal wel blij zijn dat die ouwe dood is. Kan hij einde lijk de lakens uitdelen. Het zou me niets verwonderen als hij Charles heeft koud gemaakt." „Berend? Ach schei uit." „Nee werkelijk, het zou me niet verbazen." Harrie haalde zijn schouders op en dook weer achter de menukaart." Wil j$ nog iets vooraf." „Mosselen." „Goed. Ober!" „Zeg luister eens,' zei Harrie, nadat hij de bestelling had opgegeven. „Het is toch niet een ongezond zaakje. Ik bedoel, dat baantje van je..." „Paaa! Begin nou niet wéér. Ik rijd alleen maar met een bestelwagen van hier naar Amsterdam. En ik hèb een rijbewijs. Ik maak geen verkeersover tredingen en ik ben nuchter als ik achter het stuur ga zitten. Het enige is dat we geen van beiden de staats kas iets gunnen. Bovendien wil ik mijn w.w.-uitkering niet verliezen. Dat is alles. Ik heb spijt dat ik het je verteld heb. En als je er tegenover iemand anders je mond over open doet, dan sla ik je eigenhandig tot moes, zowaar ik je zoon ben." „Toe maar." „Als je me belooft er niet meer over te praten, dan heb ik zo een mededeling voor je die je zal ver heugen." „O ja? Wat is dat dan?" „Nee straks. Vertel eerst eens of ouwe Veenendaal zijn dochters nog veel heeft nagélaten." „Dat zou ik wel zeggen. Meer dan ze ooit hadden durven hopen. Bo vendien waren er verschillende goe deren in het testament opgenomen, zoals de boot, het huis aan zee en de flat waarin Petra woont." „Was die ook al van Veenendaal?" „Ja. En nu is hij van Petra. Petra heeft ook het jacht geërfd." „Petra9 En ze kan helemaal niet zeilen!" „Tom wel." „Bah Tom Ik kan ook zeilen, weet je dat?" „Ja, dat weet ik, maar wat heeft dót er nu mee te maken." „Tja, dat was nou wat ik je wilde vertellen. Ik ga vanavond met Petra uit." Harrie keek zijn zoon verbaasd aan. „Weet je die Tom mag dan een geweldige pientere vent zijn met een prachtige toekomst voor zich, maar hij stelt dat zaken voor het meisje gaan. (Wordt vervolgd) Voor de agenda van dit weekeinde en begin volgende week verwijzen we naar de Recre-aktief-bijlage die bij deze krant is gevoegd. Het platte dak van het gemeentehuis leidt er in de zomermaanden regelmatig toe dat in het gebouw tropische tem peraturen heersen. Ook de bodewoning naast het gemeentehuis heeft een der gelijk plat dak en hier werden ver koelende resultaten bereikt door het wit te verven. Door deze maatregel werd het binnen zes zeven graden koeler. B en W hebben besloten ook het dak van het gemeentehuis wit te laten verven. Met deze operatie is f3850,gemoeid. Wegens het spoedeisende karakter van deze maatregel is besloten dit bedrag niet op de investeringslijst van het vol gende jaar te zetten, maar het wit schilderen te financieren uit de post onvoorzien van dit jaar. Over het adres van de strandbe waker die door de Kustzeilvereniging Westerslag in dienst is genomen om controle te houden op het zeil- en surf- gebeuren bij paal 17, blijkt onduidelijk heid te bestaan. Het juiste adres is Hans Bakker, Amaliaweg 6, Prins Hendrik Polder, telefoon (02226) 301 De politie heeft dinsdagochtend een 22-jarige jongen uit zijn bed gehaald, die de avond tevoren op het dak van een auto aan de Nikadel had staan dansen. Hierdoor ontstond een grote deuk in de auto, die van iemand uit Mijdrecht was. Politieagenten zagen de jongen om tien uur 's avonds bezig, maar konden niet bijtijds naar hem toe komen. Wel zagen ze hem in zijn eigen auto stappen, waarvan het kenteken nummer werd geregistreerd. De daklo per zal voor zijn uitspatting een niet ge ringe rekening thuis krijgen. De gemeente zal niet zomaar een schadevergoeding van f5900,— betalen aan architectenbureau Texel. De meer derheid van de raad besloot daartoe dinsdagavond Ofschoon de raadsleden geenszins uitgelsoten dat het bureau recht heeft op de schadevergoeding, vonden ze het een zaak die aan de rechter voorgelegd moet worden. De schadevergoeding behelst een ingewik kelde zaak die augustus 1979 zijn aanvang nam toen de dienst gemeente werken van architectenbureau Texel een medewerkerleende" voor het uit oefenen van werkzaamheden in het kader van de brandbeveiligingsveror dening. Omdat geen termijnen waren afgesproken en na enige tijd onduide lijkheid bestond bij wie de medewerker in feite in dienst was, en bovendien de mondelinge overeenkomst tussentijds werd gewijzigd, heeft het architecten bureau schade geleden. Door het bu* reau werd een schadeclaim van f9912,— ingediend. Het college achtte deze claim niet reëel en stelde de raad voor aan het bureau een bedrag van f5900,— te betalen. Daar hadden de raadsleden het moeilijk mee. Van Asselt vond het bedrag een slag in de lucht en zei dat een rechter er over moet beslissen. Als het bureau in zijn recht staat moet het volle pond betaald worden en als dat niet zo is, dan dient de gemeente geen De Texelse Baptistengemeente houdt van maandag 19 juli tot en met zondag 25 juli een evangelisatiecamoaane waarbij elke avond in de Doops gezinde kerk aan de Kogerstraat vanaf 19.30 uur een programma wordt gebo den. De toegang tot deze avonden is gratis. Maandag a.s. en vrijdag 23 juli wor den evangelisatiediensten gehouden met medewerking van ds. J. G. Hoek stra of evangelist de heer De Vries. Op maandag wordt muzikale medewerking verleend door de Nederlandstalige gos pelgroep Nieuw Leven die ook 's mid dags in het centrum van Den Burg zal concerteren. Voor vrijdagavond staat ook een optreden van een gospelgroep gepland. Dinsdag 20 juli wordt een film avond gehouden waar de rolprent ,,De dief in de nacht" wordt vertoond die een visie geeft over de tijd die kan komen als God het laatste oordeel geeft en de niet-gelovigen achterblijven op aarde. Het betreft hier volgens de Baptisten een zeer indringende film die niet geschikt is voor jeugdige kijkers. Don derdagavond wordt het tweede deel van deze zeer lange film vertoond. Woens dag 21 juli is er een zogenaamde ,,sing-in" manifestatie met veel samen zang en met medewerking van het Bap tisten zangkoor. Een van de sprekers op deze avond is ds. J. G. Hoekstra. Volgende week vrijdag wordt een kof fiebar gehouden waar ook vertegen woordigers van Youth for Christ en een gospelgroep aanwezig zullen zijn. De zaterdagavond wordt wederom be steed aan een evangelisatiebijeenkomst waar ds. G. Kroze zal spreken en waarin aandacht besteed zal worden aan het werk van Amnesty International. De al gehele afsluiting van de campagne vindt zondagavond plaats met medewerking van het Texels Christelijk Mannenkoor en spreker is dan wederom ds. J. G. Hoekstra. De evangelisatieweek heeft als thema ,,Er is hoop." De voormalige boerderij aan de Spangerweg 16 verliest zijn agrarische bestemming en krijgt een woonbestem ming. Dit hebben B en W besloten naar aanleiding van een aanvraag van de heer J. D. Roeper uit Den Burg. B en W overwogen dat het gebouw weliswaar een agrarische bestemming had, maar dat het al lange tijd niet meer als zodanig werd gebruikt omdat het leeg stond. Bovendien is het om de boerderij heen liggende land naar andere agrarische bedrijven gegaan. Het gebruiken van de boerderij als woning, geeft volgens het college de beste waarborg dat de stolp behouden wordt. De heer Sieling uit de Lieuwstraat in Den Burg heeft van het college toe stemming gekregen om een tweede berging bij zijn huis te bouwen. Die berging krijgt een oppervlakte van vijf vierkante meter. Weliswaar staat er al een berging van vijftien vierkante meter en is dat volgens het ter plaatse gelden de bestemmingsplan het maximaal toe gestane, maar in nieuwere bestem mingsplannen in vergelijkbare omstan digheden worden bijgebouwen tot een oppervlakte van 20 vierkante meter toe gestaan. Omdat de totale oppervlakte aan bijgebouwen hier niet groter wordt dan twintig vierkante meter wil het college via een algemene verklaring van geen bezwaar toestemming geven voor de bouw. A. Cofino slaagde aan de Zeevaart school in Den Helder voor scheeps- werktuigkundige. schadevergoeding te betalen. Daar was ook Dros het mee eens. Wethouder Van der Kooi zei dat het bedrag aan schade vergoeding dat voorgesteld was in goed overleg tussen de gemeente en het bureau tot stand was gekomeh én dat een rechtzaak alleen maar tijdverlies zou geven. Van Asselt en Dros lieten zich daar echter niet door vermurwen en dienden een tegenvoorstel in. Na een korte schorsing van de vergadering schaarde ook de Pakt fractie zich achter dat voorstel. Bij de stemming bleken Zegers, Rienstra, Jansen, Nauta, me vrouw Huitema en wethouder Van der Kooi voor het zonder meer toekennen van de f5900,— schadevergoeding. De rest van de raad vond dat er een recht zaak moest komen om exact te bepalen wie gelijk heeft. Vanaf maandag 19 juli vaart de Teso een volledige twee schepen dienst wat betekent dat op alle hele en halve uren een boot van Texel en Den Helder vertrekt. Deze regeling blijft van kracht tpt zondag 29 augustus. Wel zijn er enkele uitzonderingen. De eerste boot van Texel vaart woens dagmorgen niet (6.35 uur Texel en 7.05 uur Den Helder) en ook vallen enkele diensten uit in verband met gasvervoer. Het betreft op dinsdag de tussenboten van 7.05 uur uit Den Helder en 13.35 uur vanaf Texel en op donderdagmorgen de boot van 7.05 uur uit Den Helder en 9.35 uur vanaf Texel. Op het politiebureau in Den Burg zijn in de maand juni de volgende voor werpen als verloren opgegeven: Paspoort t.n.v. Sing; zilveren halsket tinkje met driehoekig hangertje; licht bruine vouwportemonnee inh. f30, bootkaart, pas en codicil; duits paspoort t.n.v. Schürgers; brievenbus; lens 105 mm, takumar; blauw, rood, grijze tas; gouden armband „John"; rood kin derschoentje; legitimatie spoorwegen; schrikdraadinstalllatieapparaat, merk Gallingher 16187; zwaard van surfplank, merk Windglider, wit met rood handvat; sleutelbos met Saabsleutel, tevens daaraan huis- en garagesleutel; bruine portemonee inh. 2 sleuteltjes en pasje van eurocheque tnv Witte; praktica TL fotocamera; blauwe „bretonse" trui met 4 knoopjes op linkerschouder; sleutelbos 2 auto- en 2 huissleutels „Alfa Romeo"; Bruine wollen deken; donker groene damesfiets; quartz citizen polshorloge met cijfers en zwart gevlochten bandje; tandbeugel;sleutelbos met 6 sleutels; zwart leren jasje met 2 sleutelbossen; bos sleutels in leren etui tnv Hoep; groene stoffen tas inh. 2 kinderschep jes, roodgroene kinderbroek; roze da mesfiets, blauwe kettingkast, merk Ga zelle; 3 autosleutels mek Citroën; aus- weiss en eurocheques tnv Heyma; Op het politiebureau in Den Burg zijn in de maand juni de volgende gevonden voorwerpen opgegeven: Sleutelbos met 3 sleutels „Al Ootjes"; sleutelbos met 3 sleutels; duitse pas; rode portemonnee inh. f 12, Datsun sleutel en andere sleutel in etui; rood kinderportemonneetje; quartz dames horloge en Gazelle fietspompje; oranje kindertrainingsjack met blauwe strepen; zilveren ring met bewerkt knopje; kin derhorloge Seiko; kinder zandschep; bril met zilveren montuur; zilveren hals ketting met 2 vogeltjes; blauw trai ningsjack met 2 witte strepen; dames zonnebril, plastic gevlamd. 7 - 13 juni: Verloren: sleutelbos in bruin etui; gou den Prisma dameshorloge met goud kleurige schakelarmband; pakje van Ze gel, inh. wit t-shirt zonder mouwen met blauw randje; zwart-bruine knipporte- monnee inh. f20,— en foto's; 3 Diane autosleutels; bruine knipportemonnee inh. f80, giropas in mapje en trein kaartjes; sleutelbos met 8 sleutels; 2 Puch sleutels in donkerbruin etui; euro cheques in rood mapje tnv Te Brinke; surf mast met rood-geel-oranje zeil; Kodak 56x fotocamera; rijbewijs tnv De Wolf; bruin-beige herenportemonnee; bruin tasje met rijbewijs; BMW sleutels; trainingsjack, oranje met zwarte boord jes. Gevonden: portefeuille met f400, lederen polstasje met koker en bril, zakkam en Mont Blanc balpoint; fiets- sleutel; wit plastic schoentje mt. 20-21; blauw-zwart jurkje; VW sleutels; geba tikte tas met naam Christiaan; gouden ring met tww steentjes; rode sleu telhanger met 2 sleutels; blauwe surf- schoen, gemerkt EL 4344; ornaje kin- derknakportemonnee inh. f5,25. 14 - 20 juni: Verloren: fototoestel merk Rollei in zwarte lederen tas, klein model; ver- zekeringsplaatje'TGF 253; donkerblau we wollen puntmuts; f85, rood bruine tas inh. 2 flessen cola, 2 zakken chips, en fototoestel; zwart leren por temonee inh. pasje van de bank, giro, badkaart en f75, zonnebril goud kleurig montuur; regenpak tnv Rood; wit leren schoudertas inh. nagelgarni- tuurtje, opgerolde platemat, portemon nee inh. f5, gouden trouwring 1-4- 70 „Jannie"; zwarte damesportemon nee inh. 2 pasjes Rabobank, enig geld; bewerkte gouden speld in de vorm M; blauwe kinder zomerjas; giropas; 2 sleutels nr. 6 en 7 aan ring met huis sleutel; 4 sleutels aan ring met Peugeot- leertje; paspoorten; volwassen rode ka ter; zwarte portemonee opschrift Gara ge Den Burg inh. f25,— en briefje Oostenrijkse schilling; gebreide vest- centuur; rood nylonjack met blauwe strepen mt. 34. Gevonden: zilveren hangertje, weeg schaal; giropas tnv Barhorst; donker blauw trainingsjack met oranje streep op mouw; sleutelbos met 6 sleutels, nagel- knipper en musketon; dameshorloge merk Prima incabloc; jong zwart-wit katje; Rabobank pasje; kleine bruine kinderschoen, donkerblauwe sport schoen 6è 7 jaar;fietssleutel; fietssleutel met zwarte hanger; groothoeklens merk Solicor; gouden opengewerkte ring met licht cyclaamkleurige steen. 21 - 29 juni: Verloren: gouden Prima horloge met dubbele sluiting; Agfa fototoestel, schuifmodel; grijze plastic fietstas inh. blauwe regenjas met gele regenbroek en troffel; 6 sleutels aan een ring, 2 gewone sleutels en 4 Lips; zwarte portemonnee met sticker Mldco Den Helder inh. bankpas engelse pas: Barclay Cond.; europas nr. 2202; leesbril beige-goud- kleurig (focus glazen) in groen leren etui; blauw regenjack met 2 witte strepen op de mouw; fietssleuteltje met rood leren labeltje ANWB, ASSA- slot; Seiko digitaal horloge met metalen band; bruin rekje voor onder kinderwa gen; bloedkoralen kettinkje met zilveren sluiting; wieldop donkere kleur met V van Volvo erop; gouden bewerkte arm band met balslot; wieldop van Toyota; rood-groen-bruine slaapzak; nylon zwarte handtas inh. zonnebril en agen da; biljet van f25, plastic tas met 4 grijze breinaalden; Rabobank pas nr. 3625.55176; donkerrode wollen jas met steekzakken. Gevonden: platte map met foto's, op schrift „denk aan ons"; blauwe plan- tenhanger; bril met donker montuur en donkere glazen in zwart etui; gouden dameshorloge met bruik leren bandje; lege portemonee met bankpas tnv. Bos; blauwe leren tas met schapenscheer- apparaat; windjack, buiten bruin, bin nen wit; gehaakte tas met badspullen; wit kinderlaarsje mt. 22; Amro bankpas en eurocheques tnv. Sterk. Op het politiebureau van De Koog zijn in de volgende perioden de volgende verloren en gevonden voorwerpen op gegeven. 14 20 juni: Verloren: fototoestel merk Fuijica; handtas donkerbruin met rijbewijs, giro pas in donkerrood etui, bankpas en kaarten; gouden oorring; zilveren arm bandje met twee naamplaatjes Marja- Hans; witte lange broek met portemon nee inh. f5, donorcodicil en bank- pasje; donkerrood regenpak; Kodak fotorolletje kleuren, 24 27 din 400 asa; paraplu met bruin handvat; kinderwan delwagentje met donkerblauw dekje; bril in rood leren etui tnv Nieuwenhuis; gouden ring met inscr. Michael; sleutel bos aan rood leertje; ijzeren penslot van een brommer. Gevonden: een paar damesschoenen, lichtbruine instappers; fototoestel Syn chro-compact, Agfa super in een bruin leren hoes; echt leren rode portemon- nee;stropdas, kleur grijs met een gou den speldje. 21 - 27 juni: Verloren: blauw plastic regenjas in tasje en een bruin gespikkeld herensjaaltje; trouwring inscr. Gerrit 30-12-81; bruine leren portemonee f7, zwarte por tefeuille tnv J. C. Koenen, en bankpas nr. 3625.71422 Rabobank, f60, witte sticker Mitric Den Helder en adressen; bruine knipportemonnee f6,— en een sleutel; bruine knipportemonnee f75, blauwe regenbroek in klein blauw tasje; geel met blauwe regenmantel; licht blauwe portemonee met rits f7,25; één blauw met wit gestreepte surfschoen maat 43. Gevonden: een Mercedes autosleutel; een „ritsrats" fototoestel; een Opel autosleutel; langwerpige fietssleutel; 2 sleutels aan een touwtje merken Silca ya 226: sleutelmaker Aarnoude yal 13. Taxi Toon Smidt: (02220) 2323. Te koop nieuwe aard appelen, Doré. S. Wuis, Schorrenweg 21, tel. (02223) 885 VTB voor verhuizingen. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis e.d. Fa. Tatenhove, Den Burg, tel. (02220) 3809. Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Bar-wijnkelder „De Rode Pimpernel". Elke avond geopend. Woens dags van 20.00 tot 01.00 uur en vrijdags en zater dags van 21.00 tot 02.00 uur is Jaring uw gast- heer. Kennism., samenw., huw., sex, enz. Vraag brochure! Tel. (04160) 40483 Voor vernieuwen en repareren van auto-uitla ten: Uw Uitlaatspecialist Garage Kievit, Jonker straat, Den Burg. Strandpaviljoen Paal 9 iedere dag geopend. Pasfoto's direct klaarl Foto De Waal. Verzekeren?? Bremer II Kantoor (02223) 221 Siem Bremer (02223) 681 Koos Bremer (02223) 624 Kees Bremer (022231 221 Alle soorten rum, vanaf f14,35 voor de rumtopf en gratis inmaak- informatieblad. Kooy- mans Slijterij. De sfeervolle zaal van Hotel Op Diek voor uw bruiloften, recepties, diners, vergaderingen en verjaardagdiners, enz. Den Hoorn, tel. 02226-262 De Wieringer fotogra fen maken bruidsrepor tages in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Fa. Foto Boersen en zonen, Hippolytushoef, telefoon (02279) 1482. Doorlopende verkoop gebruikte rijwielen. Verhuurbedrijf Bruining, Nikadel 20, De Koog, tel. 02228-333. Diverse maten kinderrijwielen. Geheel onverwacht is rustig en vredig van ons heengegaan onze lieve moeder en oma, Adriana Brouwer, weduwe van Gijsbertus Cornelis van Aken, oud 84 jaar. Gouda: C.van Aken C. W. van Aken-Schneider Bart Ellen 10 juli 1982, Zuidstraat 56, Den Helder. Corr.adres: Struisgras 7, 2804 NM Gouda. De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Wij verloren ons lieve kleinzoontje en neefje Dennis. Den Hoorn: C. J. Kalis R. Kalis-Timmer Hoofddorp: Gerry, Fred, Myrna en Ashja Den Hoorn: Kees, Heidi Anja Voor uw blijk van belangstelling, welke wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve vrouw, moeder en oma, GAZINA CAROLINA GIELES-NIBBERING betuigen wij ons hartelijke dank. Namens: P. J. Gieles Jan Kuijper Bets Kuijper-Witte Michiel Den Burg, Texel, juli 1982. Blij en dankbaar zijn wij met de geboorte van onze dochter Anthonette The ros ia Johanna Mattanja Kees en Nel Schuijl 12 juli 1982, Postweg 113, 1795 JL De Cocksdorp. Wij hebben een zoon Wij noemen hem Rob Roel en Marian Terpstra-de Waard Texel, 11 juli 1982, Pontweg 35, 1797 SN Den Hoorn Texel. Natuurlijk bent u. net als ieder ouderpaar in de wolken met uw gezinsuitbreiding Laat uw familieleden, vnenden en kennissen dat dan ook weten, via een stijlvol geboortekaartje uit de Kennemer Kaarten Kollektie Kom tijdig bij ons kijken in die dikke boeken vol ideeen (Die kende u trouwens misschien al via de verlovings huwelijks en dankbetuigingskaarten I

Texelsche Courant | 1982 | | pagina 3