Voor het weekend FAMILIEBERICHTEN van 4 en 5 september 1982 Artsen Kerkdiensten Groene Kruis Tandartsen Apotheek Dierenartsen Alcohol en drugs. Noodslachtingen Rijkspolitie Kustwacht Eierland Brand/ambulance cy - IJDAG 3 SEPTEMBER 1982 TEXELSE COURANT PAGINA 3 beginnen moest en bij wie. Hij werd in die overweging gestoord doordat Mamix opstond en naar het raam liep. Hij schoof de vitrage wat opzij en begon hardnekkig naar buiten te staren. Vermoedelijk keek hij op een binnenplaats. Petra aarzelde even, verhief zich toen ook van haar stoel, en ging naast hem staan, echter met haar rug naar het raam. Zij was het die tenslotte het zwijgen verbrak. „Had u dit niet kunnen voorkomen?" Ze sprak met ingehouden stem. „Eerst mijn vader, nu oom Harrie..." „Het spijt me," mompelde Van Ben ten. „Als u die moordenaars niet gauw te pakken heeft dan..., dan vermoor den ze ons allemaal nog." „Zeg niet zulke onzin, Petra." Mar- nix had het niet onvriendelijk ge zegd, maar ze zweeg verward. Van Benten schraapte zijn keel. Op dat moment ging de deur voorzichtig open. De Weerd keek met een verle gen gezicht om de hoek Van Benten stond op en liep naar hem toe. „Moet ik nog blijven of kan ik weggaan?" „Ga maar even koffie drinken. In de hal zul je wel iets kunnen krij gen „Tja, ik heb eerlijk gezegd wel een Blazoen zuchtte. „Het enige wat ik kopje gehad maar on doen was bij het eerse, het beste „Nou ga dan een sigaret roken of hifuis de bewoners uitbellen en een een frisse neus halen, maar kom over mbulance laten komen." Blazoen een half uur terug, want ik moet weeg en zocht in zijn zakken naar weer naar het buro." en pakje sigaretten. Tevergeefs; hij „Oké chef." De Weerd was duidelijk ,ad ze op zijn buró laten liggen. opgelucht. Van Benten trok een burola open en Van Benten ging weer zitten en ooide hem een vol pakje toe. „Het is schraapte nogmaals zijn keel. Hij iy: liet je merk.Denk je dat Rechter op vroeg zich af hoe hij de vrouw van a< veg was naar de politie? Dat hij op Rechter moest aanspreken. Noemde /eg was naar ons buro?" ze zich nog steeds mevrouw Rech- |rd „Dat begon ik op het laatst wel te ter? Benken Wat moest hij anders in „Eh... mevrouw...? Ze keek op. „U leze buurt? Zijn flat is aan de an- bent al bij hem geweest, neem ik [ere kant van de stad. Even heb aan?" k nog gedacht dat hij terug ging naar Mja, ik heb steeds bij hem gezeten. ,ijn kantoor, maar dan hadden we Op het ogenblik zijn de zusters met 'eel eerder af moeten slaan." Blazoen hem bezig, maar als ze klaar zijn ga laaide zijn schouders op. Misschien ik weer bij hem zitten. Ik weet niet of omen we het nooit te weten. Mis- hij het prettig vindt. We hebben el- chien heeft hij kennissen of vrienden kaar al heel lang niet meer gezien, lier in de buurt wonen." Maar wie zou het anders moeten Van Benten schudde langdurig met doen?" zei ze simpel. En goeiig er ijn hoofd. Het was niet duidelijk of achteraan: „Hij heeft er waarschijn- ïij het oneens was met Blazoens be- lijk geen besef van, maar ik vind veringen of dat hij dit uit vertwij- het een naar idee als hij er zo alleen 'eling deed. „En dat met de politie tigt met alleen de zusters die zo nu jbp z'n hielen..." Hij keek Blazoen aan. en dan komen kijken." Ze zuchtte en „Dat is geen verwijt hoor." keek naar de rug van Mamix. „En ie "<R, „Was hij nog Dij kennis?" „Ik weet het niet. Laten we maar gaan. Ik geloof niet dat het zin heeft nog langer te blijven. Op het buro dronk hij twee koppen sterke koffie, waarbij hij tweemaal zijn tong verbrandde, zo haastig wil de hij de indrukken van het laatste uur uit zijn gedachten wissen. Iets dat hem maar gedeeltelijk lukte. Het was het grauwbleke, verbijsterde ge zicht van Gloria Veenendaal dat hij niet kwijt kon raken ,'s Middags om even over twee bel de mevrouw Rechter hem op. Ze zei hem dat ze hem zo spoedig mogelijk wilde spreken. Nee, door de telefoon kon ze niets zeggen. Van Benten raadpleegde zijn agenda. Om half vijf had hij even tijd om haar te woord te staan. Om kwart voor vier kwam de nar- coticazaak aan het rollen. Hij dacht pas weer aan mevrouw Rechter toen, om zes uur, iemand hem eraan herin nerde dat ze op hem zat te wachten. Maar dat was pas om zes uur. Om kwart voor vier kreeg hij een tele foontje dat Zwart, alias Jansen, alias Johanson, in de buurt van de 'Ge laarsde Kat' gesignaleerd was. Van Benten stuurde een extra wagen met twee man en een mobilofoon naar de bar. De narcotica-afdeling van Rot- terdag werd gewaarschuwd en de rijkspolitie werd verzocht eventueel te assisteren. Toen Zwart na tien minuten weer naar buiten kwam en in zijn wagen stapte werd hij door een rechercheur gevolgd. Hij werd zonder het te we ten begeleid tot aan de Rotterdamse gemeentegrens. Daar werd hij door de Rotterdamse politie gearresteerd. Voorlopig kon hem nog niets ten laste gelegd worden. Binnen een paar uur zou dat veranderd zijn, naar Van Benten vurig hoopte. Om half vijf reed de bestelwagen uit met Fred Kwint achter het stuur, gevolgd door de wagen met mobilo foon De Amsterdamse politie werd gewaarschuwd en binnen een half uur werd de boetiek op de Regu liersgracht door een kordon van po litiemannen omsingeld. Van Benten volgde gespannen de rit van Fred Kwint» Hij gebruikte het zelfde trajekt als de twee vorige ke ren. Van Bentens sigaar wipte heftig tussen zijn lippen heen en weer. Het moest goed gaan. De wagen was in Amstelveen. Het was druk op de weg. Spitsuur! Zijn mannen verloren de wagen een ogen blik uit het oog. Een paar eindeloze minuten waarin Van Benten zijn si gaar stuk beet. Gelukkig, bij het vol gende verkeerslicht hadden ze hem weer. Het licht is oranje. De bestel wagen is het kruispunt al gepasseerd. Het licht springt op rood. Doorrijden! Ik geloof niet dat ik het had kun- ïen voorkomen." „Is hij dodelijk gewond7" „Ik geloof niet dat de doktoren hem log enige kans geven." Is er iemand van ons in het zie kenhuis voor het geval hij nog bij nocht komen?" van zo'n jongen kan ik toch ook niet verwachten dat ie..." „Nee." „Ze zijn nog zo jong." „Weet u waar..., waar het gebeurd is?" „Poorterstraat hè." Heeft hij daar kennissen of vrien- Ik ben er zelf de hele nacht geweest, den in de buurt wonen?" Vanmorgen heeft De Weerd me afge- „Och meneer, dat zou ik niet we- ost ten. Weet jij dat Mamix?" „Goed. Ik ga er direkt heen. Jij kunt De jongen draaide zich eindelijk laar bed." om. „Wat is er?" vroeg hij een beetje Blazoen sprong snel op. Zijn gezicht nors. _ag wit van vermoeidheid. Zijn rode „Heeft je vader vrienden of ken- naar stond nog warriger op zijn hoofd nissen in de buurt van de Poorter- jan anders. straat?" O zeg Blazoen, nog één ding." „Ik geloof het niet." bl Blazoen draaide zich bij de deur „Weet u," - Van Benten vond dat rt! Lim dat 'u' wel iets te formeel klonk, „Heeft Jorritsma nog iemand de maar hij liet het nu maar zo - „we Gelaarsde Kat' zien verlaten nadat vermoeden dat hij op weg was naar echter was weggegaan?" het politieburo. Zat hij in moeilijk- „Niemand Dat heb ik hem vanmor- heden? Denkt u goed na alstublieft, gen direkt gevraagd Er is de hele heeft u enig vermoeden...? nacht niemand meer in of uitgegaan. Mamix schudde zijn hoofd en keek De laatste klanten waren al voor langs de hoofdinspecteur naar de deur. Rechter vertrokken." Van Benten draaide zich om. In de deuropening stond Gloria Veenen- In het ziekenhuis was het spitsuur, daal. Haar gezicht grauwbleek, haar Groepjes artsen en hoofdverpleeg- ogen wijd opengesperd, haar lippen sters deden de ronde. Verpleegsters krampachtig op elkaar geklemd. Ze met bladen vol medicijnen haastten zag eruit of ze een geest gezien had. zich door de gangen. Van Benten ont- Of een^ dode schoot het door Van week wagentjes met koffie en vruch- Benten heen. Zou Rechter...? tensappen om bijna onder de voet ge- Ze liep op Rechters vrouw af en reden te worden door een soort reus- omhelse haar. „Hij is bij kennis, achtige stofzuiger. De man die het Dorien. Hij heeft tegen me gepraat, monster bediende grijnsde hem ver- Dorien begon te huilen, gevingsgezind toe. Van Benten grijns- .,Ga naar hem toe. de automatisch terug. Hij voelde zich Mamix deed een stap in de nchting als een kat in een vreemd pakhuis. Het leven in een ziekenhuis was voor hem als het leven op een andere pla neet. Een wereld vol vreemde, mys- van zijn moeder. „Ik ga met je mee." Gloria pakte hem bij zijn arm. „Laat je moeder even alleen gaan. Je va der vroeg naar haar en we mogen terieuze regels. Tekens en symbolen het hem niet te druk maken, zei de waarvan hij de achtergrond slechts zuster.' Mamix ging wat onwillig op een stoel zitten en keek zijn moeder na. Petra ging geruisloos naast hem zit ten. Gloria scheen haar nu pas op te merken. Met nog steeds die starre verwildering in haar ogen zei ze: „Ik ben hiér net. De portier zei me waar hij lag. Ik ben de kamer binnen ge- gedeeltelijk kon bevroeden. Aange zien hij kon bogen op een ijzersterke gezondheid, betrad hij deze wereld slechts zelden, en dan nog uitsluitend als bezoeker. Hij trof De Weerd op de gang aan vcfor de deur waarnaar hij door de portier verwezen was. Ze begroetten elkaar zwijgend. „Hoe de toestand'" Van Benten betrapte ,S44?i. De zusters zeiden dat het goed zich erop dat hij bijna fluisterde. „Nog steeds hetzelfde." „Is er geen familie geweest?" „Ze zitten daar. Als u de moed heeft om er bij te gaan zitten... Ik hield het er niet meer uit." De Weerd wees op een matglazen deur een paar meter verder. „Wie zijn er?" „Zijn vrouw en..." „Wie?" Hij volgde met een wat af wezige blik een grijze verpleegster die de heren mogelijk wat afkeurend had bekeken. „Zijn vrouw of zijn ex-vrouw. Ik geloof niet dat ze officieel geschei den zijn." „Hm. En wie nog meer?" „Zijn zoon en een dochter van Vee nendaal." „Petra Veenendaal?" „Ja." „Ik ga even naar ze toe." Van Benten had het gevoel dat hij de wachtkamer van een tandarts bin nenkwam. Mamix en Petra zaten naast elkaar hand in hand. Mamix zag bleek, zijn gezicht strak, hooghartig. Van Benten zag ineens de gelijkenis met zijn vader. Petra zag ook bleek en haar ogen waren rood van ver moeidheid. Of misschien had ze ge was. Op het moment dat ik bij zijn bed ging zitten kwam hij bij." „Voel je je wel goed mam?" Ze staarde met niets ziende ogen haar kind aan en antwoordde niet. „Zal ik je naar huis brengen?" „Nee, maak je niet ongerust." „Neemt u me niet kwalijk me vrouw," zei Van Benten, „Heeft hij nog iets gezegd dat van belang kan zijn..." „Nee. Hij heeft niets gezegd." Ze keek rond alsof ze niet wist waar ze was. „Hij heeft niet gezegd," herhaal de ze. „Hij heeft afscheid van me genomen.' Ze draaide zich om en het volgende moment was ze verdwenen. De deur zwenkte zacht piepend achter haar dicht. Na tien minuten Werd Van Benten bij Rechter binnen gelaten. Na vijf minuten vruchteloze pogin gen om met de man kontakt te krij gen. gaf hij het op. Vanuit het inge vallen gezicht, waarop de dood zijn eerste merktekens al had achterge laten, keken hem twee doffe ogen aan. Er was geen spoortje van her kenning te bespeuren, geen begrip van wat hem gevraagd werd Het begon Van Benten allemaal op zijn zenuwen te werken: die ogen, dat onbeweeglijke lichaam onder een Uitsluitend voor spoedgevallen Zondag 5 september 1982 Van vrijdagavond 18.00 uur tot HERVORMDE GEMEENTEN maandagmorgen 8.00 uur Dokter A. Waverijn, Kogerstraat 87a, Den Burg, tel. (02220) 2016. tot Van vrijdagavond 18.00 uur maandagmiddag 13.00 uur. Let op! Aanvragen voor hulp: uitsluitend te bereiken: zaterdag en zondag tussen 13.00-14.00 uur en 18.30 - 19.30 uur. Zr. Marja van Etten, Kogerstraat 71. Den Burg. tel. (02220) 4465. Uitleen van verplegingsartikelen en informatie: Maandag t/m vrijdag 17.00-18.00 uur. Lidmaatschapskaart meebren gen. Voor zeer spoedeisende tandheel kundige hulp kan men zaterdag en zondag om 18.00 uur precies te recht in het tandheelkundig cen trum in het Groene Kruisgebouw, Witte Kruislaan 19. huild. Mevrouw Rechter was een wat ron- dunne deken, de wirwar van slangen de, grijze vrouw met een nerveus, die onder de deken uitkwam, dat 3e zorgelijk gezicht dat een hoogrode klokkende, pompende ding onder het kleur vertoonde. Ze leek stukken bed en die druppelende fles boven ouder dan Rechter, mogelijk ook door zijn hoofd. Hij voelde het klamme de situatie op dat moment. zweet over zijn rug lopen en slaakte De hoofdinspecteur gaf de drie een zucht ver verlichting toen hij mensen een hand en ging zitten. Het weer op de gang stond, zwijgen werd drukkend. Van Ben- „En?" vroeg De Weerd, die inmid- ten had wel een paar vragen op zijn dels was teruggekeerd, hart, maar hij wist niet goed hoe hij „Niets." Weverstraat 95, telefoon (02220) 2112. Open van maandag t/m vrij dag van 8.30-18.00 uur. Zaterdag van 11.00-12.30 uur en van 15.00- 17.00 uur; zondag van 11.00-12.30 uur en van 16.00-17.00 uur. Buiten die tijd alleen voor spoed eisende gevallen. Alleen voor spoedgevallen tele foon (02220) 2527. Consultatiebureau voor alcohol en drugs, Molwerk 31/45, 't Horntje. Spreekuur volgens afspraak telefoon (07226) 413. Voor noodslachtingen bellen op werkdagen (02220) 2182 (slacht plaats); na werktijden en in het weekend (02220) 3541 via TEM- centrale. Het politiebureau van de groep Texel van de Rijkspolitie is dage lijks telefonisch te bereiken via tel. (02220) 2644. Buiten de kantoor uren kan men rechtstreeks contact opnemen met de meldkamer van het district Alkmaar, tel. (072) 116444. (tussen 18.00 en 0.800 uur) Voor meldingen van schepen of zwemmers in nood: Kustwacht Eierland, tel. (02222) 270. Den Burg 9.30 uur ds. Wisman en ds. Wolthaus viering Maaltijd des Heren, collecte medische zending. Uitzending via De Lichtboei Den Hoorn 10.00 uur Gezinsdienst De Koog 11.00 uur ds. Van Zijll Langhout De Waal 14.30 uur bevestiging en intrede van kand. T. Verbeek uit Katwijk. Oosterend 9.30 uur kand. De Lang Uit Oegstgeest Oudeschild 11.00 uur kand. De Lang. De Cocksdorp 9.30 uur ds. Van Zijll Langhout GEREFORMEERDE KERKEN Den Burg 10.00 uur ds. J. Noordhof m.m.v. alt Reinate Heemskerk 19.30 uur ds. R J. Blaauw Uitzending via De Lichtboei Oosterend 10uurds. Weggemans 19.30 uur ds. Weggemans GEREFORMEERDE GEMEENTE in de kerk Schoolstraat 7 Oosterend 10.00 uur Dienst 16.00 uur Dienst GEREF. KERK (Vrijgemaakt) in de Doopsgezinde kerk, Kogerstr. Den Burg 16.15 uur Dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10.00 uur ds. Hylkema Kinderoppas aanwezig Na afloop koffiedrinken. BAPTISTENGEMEENTE in de Doopsgezinde kerk, Kogerstr. Den Burg 19.15 uur ds. Hoekstra Kinderoppas aanwezig. ROOMS-KATHOLIEKE KERK Den Burg: zaterdag 19.30uur, Jongerenkoor uit Enkhuizen Uitzending via De Lichtboei zondag: 10.45 uur Dameskoor Kindernevendienst De Cocksdorp: zondag 9.30 uur Oudeschild: zondag 19.00 uur. JEHOVAH'S GETUIGEN Koninkrijkzaal, Schilderend 19. Zondag 10.30 uur openbare lezing Wachttorenstudie, 11.30 uur. Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 02220- 2066. Bij geen gehoor 02230- 22222. Voor niet spoedeisend ambulancevervoer: 02230-12888, bij geen gehoor 02230-22222. Dan maar door het rode licht. Als er maar geen ijverige agent in de buurt is. Het moet goed gaan! De bestelwagen bereikt zonder moeilijkheden Amsterdam. Het spits uur is in volle hevigheid losgebarsten. Kwint rijdt rustig. Hij zal geen over treding maken. Hij neemt geen enkel risico. Zonder het te weten rijdt hij de fuik binnen. Van Benten vervloekt dit machte loos toebehoren. Als alles goed gaat, zit er misschien een promotie voor hem in. Belachelijk! Hij had net zo goed naar de bioscoop kunnen gaan. Hij zit te kijken naar de gebeurtenis sen die als een film aan hem voorbij glijden. Niettemin rekent hij op die promotie Er zijn maar weinig mensen die op het juiste moment in hun le ven een blijk van erkenning ontvan gen, Maar als die erkenning uitblijft. Stadhouderskade! Kwint nadert het centrum. Hij koestert kennelijk abso luut geen argwaan. Het laatste stuk duurt door de ver keersdrukte eindeloos. Tenslotte rijdt de wagen de Regu liersgracht op. Van Benten steekt verstrooid een nieuwe sigaar op Hij stopt voor de boetiek Vijf kratten worden uitgeladen. Vijf maal loopt Kwint van de auto naar de winkeldeur waar iemand de krat ten van hem overneemt. Waarom grijpen ze hem niet? Wach ten ze tot hij naar binnen gaat? Kwint loopt weer naar de autc Hij stapt in de laadruimte. Een paar sekonden later schiet de bestelwagen vooruit. Hij gaat er vandoor! Van Benten kreunt. Een gemotoriseerde agent gaat er achteraan. Twee straten verder be gint een sirene te loeien. Intussen wordt de eigenaar van de boetiek gearresteerd. De kratten wor den doorzocht. (Wordt vervolgd) Voor de vele blijken van belangstelling en meeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa - CORNELIS BREMER, zeggen wij hartelijk dank. Met name willen wij personeel en leiding van het verpleeghuis bedanken voor de toewijding, waarmee hij daar verzorgd is. Mede namens kinderen en kleinkinderen, J. Bremer-Vlaming Oosterend, augustus 1982. Voor de vele blijken van belangstelling ondervon den tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder en oma HENDRIKA BLOM betuigen wij U onze welgemeende dank. In het bij zonder de directie en het personeel van het Gollards Rustoord voor de goede verzorging. Uit aller naam, H. W. Hoogerheide Texel, september 1982. Bedankt Mannen van de Brandweer e.a. 't Is triest en we wilden dat het niet waar was, dan was het ook niet nodig om U allen heel oprecht te bedanken voor Uw geweldige inzet in die voor ons zo rampzalige nacht. Vooral die mannen die door een oprecht woord of gebaar een echte steun waren, onze welgemeende dank. En natuurlijk ook al die andere mensen, buren, klanten, vrienden, kennissen en politie, voor hun steun en vriendelijke woorden, bloe men en post. Joop en Joke Maas personeel en zonen. Te koop aguarium com pleet 1.40x50x50 cm. G. Terwindt, Mulderstr. 7, tel. (02223) 212. Te koop 20 kanaries, liefst in één koop, 3 roei boten, 3 dwergkonijnen gratis af te halen, binnen- fuiken. (02223) 362. Heden verse aanvoer vis en planten. Waar? In de Borrelhoek Rode Burcht. Te koop z.g.a.n. Vrede- stejo Sprint ST 175 SR 14" 4x met bijbehorende 5-gaats chr. velgen. Tel. (02220) 3126. Ik volg iedere maandag avond 'n cursus in A'dam. Met wie zou ik kunnen meerijden? Anneke Rijk, Keesoml. 25, tel. 3423. Zondag 5 september open dag op Bornrif, aanvang 14.00 uur, Gev. zwart katje i 6 weken. Dierenpension „Ellen", tel. 3308, God trekt ons uit de duisternis, en zet ons over in het licht van Jezus. Te huur zomerhuisje. Tel. (02223) 855. Te koop gevraagd 1 goede gitaar. S. de Haan, (02220) 3438. 1937 1982 Op vrijdag 10 september a.s. hopen wij met onze ouders en grootouders C. Schuyl E. Schuyl-Koom hun 45-jarig huwelijk te vieren. Een ieder, die hen wil feliciteren is van harte welkom van 20.30 uur tot 21.30 uur in „Loodsmansduin", Den Hoorn. Wim en Hetty Piet en Irene Marcel Eliza Kees en Nel Mattanja Den Burg, Texel, Julianastraat 5, september 1982. Goederenloods Bar- horst. Er is deze week weer heel wat aangeko men, zowel nieuw als ge bruikt. Kom gewoon even langs. Maricoweg 2a, Den Burg. Hoera, hoera, hoeral Visbeurs weer open op 3 september a.s. Heel blij zijn wij met de geboorte van onze doch ter en zusje Eva Anton v.d. Vis Anita v.d. Vis-Timmer Mattanja Texel, 1 september 1982, Wulkpad 2, 1794 BK Oosterend. Jos heeft nu officieel verkering. Haast niet te geloven al die oprechte belangstel ling. Nogmaals heel harte lijk dank. Wij hopen U dit ook eens persoonlijk bij ons thuis te kunnen doen. Ruud en Corrie Barhorst De Wittstraat 7, Oudeschild. Voor de zeer vele atten ties, die ik heb ontvangen bij mijn verblijf in het zie kenhuis en. bij mijn thuis komst, heel hartelijk dank. Corrij Bakker-Buisman Heemskerckstraat 9, Oudeschild. Te koop: 2 konijnen ren en winterhok. Tel. (02228) 331. Woonruimte gezocht voor 2 pers. Liefst omg. Den Burg Brieven onder nr. 646 aan bur. Tex. Crt. Te k.a. gasfornuis, kl. bruin, met oven en grill, i.pr.st. Tël. (02220) 3154 Te k.a. Shetlandpony met zadel en hoofdstel. Tel 3978 na 18.00 uur. Gevraagd paneeldeur, 4 panelen, 173 x 200 cm J. C. Pastoor, De Waal tel. (022201 4984. Zaterdag 4 september Avro's Toppop in „Ques tion" Zondag 5 september open dag op Bornrif, aan vang 14.00 uur. Goënga 1 2, Taxi Toon Smidt, Casino Question, Graaf Spuiterij Amro, Gemeente, Meng smering, Mantje, Kobeko Molenkoog, Skil, Bremak ker, Time out en 12 Balcken doen al weer mee! U ook? Eilandkom petitie volleybal nu 02220 - 4802. Nu opgeven voor de eilandkompetitie! (02220) 4802. Start dinsdag 7 september. Zondag 5 september: open dag op Bornrif, aanvang 14.00 uur. WD-stemmers! Laat uw stem niet verloren gaan. Stem bij volmacht Voor inlichtingen: (02220) 2255. Staatsloten afhalen vanaf maandag 6 sept. bij J. Kalverboer-Westdorp, Oudeschild, tel. 3224. Werkruimte Tel. 4993. gevraagd. Te koop prima aardap pelen, Eigenheimers. Terpstra, P.H. Polder. Zaterdag 4 september: Avro's Toppop in „Ques tion". Op vrijdag 3 sept. a.s. om half acht begint het Texels Chr. Mannenkoor weer met de repetities. Ook voor u, die toch al van plan was om zich eens als lid op te geven, is het nu een uitstekende gelegenheid. Stel het nu niet langer uit, maar kom ook naar het Muziekcen trum te Oosterend. Zondag 5 september open dag op Bornrif, aanvang 14.00 uur. Te koop Ford Escort, bj. '72. Prima banden, nieuwe accu. Koppeling moet vernieuwd. Tegen elk aannemelijk prijs. Win tergroen 16, De Koog, tel. (02228I 542. Meisje, 30 jaar,, zoekt werk. Texel en omstreken, voor alle werkzaamheden. Tel. (02220)2181. Te koop trapnaai- machine. Tel. 2752, na 5 Te koop Eend 1976. Tel. (02228) 882. Zondag 5 september open dag op Bornrif, aanvang 14.00 uur.

Texelsche Courant | 1982 | | pagina 3