A Teselaartjes 02220 - 2066 Het nieuwe alarmnummer van brandweer en ambulance is *!v\v m DAG 10 SEPTEMBER 1982 TEXELSE COURANT PAGINA 3 a zeven eindeloze minuten krijgt i Benten bericht dat Kwint is ge- t. Nog eens vijf minuten en de t is rond. Men heeft op aanwij zen van Van Benten de gember- ies met de Chinese merktekens erzocht. Ze bevatten heroïne. De ere pulletjes, die het grootste deel de levering uitmaken, blijken zo chuldig als ze eruit zien. Ze moes- de lading dekken. Hoeveel heroïne onder, is, is nog niet bekend. Ge- l in ieder geval om de bende op •ollen. Genoeg om Zwart te laten gen. Ook Boonstra en Van der :g werden gearresteerd, an Benten liep naar zijn kamer een kop sterke, hete koffie in zijn d Hij ging achter zijn buro zitten wreef met beide handen in zijn n. Hij voelde zich uitgeput. Op moment werd hij eraan herin- d dat mevrouw Rechter in de htkamer zat. Ook dat nog. e glimlachte verontschuldigend ze binnen kwam. Ze glimlachte lanks het feit dat ze bijna ander- f uur had moeten wachten. Hij id haar een stoel en een kop koffie De koffie sloeg ze af. Van Ben excuseerde zich en dronk met ine slokjes terwijl hij de vrouw praten. Ik ben bij u gekomen," begon ze, idat ik geloof dat dit het enige wat ik doen kan." Jan Benten keek haar afwachtend en dronk zijn koffie. Zoals u weet, was eh..., was mijn man vanochtend bij kennis. Hij vjft me toen gevraagd de zorg voor pix, onze zoon, op me te nemen." an Benten trok zijn wenkbrauwen hoog. Ja, dat verbaast u, zo'n volwassen d it f )e hoofdinspecteur bleel zwijgen. ,e aarzelde nog even, maar ging pin verder: Hij schijnt in moeilijk- Jlen te zitten. Harrie, zijn vader, ft ontdekt dat hij voor iemand y|rkt die er onwettige praktijken op houdt. Het schijnt dat Charles •nendaal hem daar al eens voor ge- arschuwd had, maar toen heeft rrie ontdekt dat het toch waar is." Weet u voor wie hij werkt?" Voor een zekere Boonstra." fan Benten vergat zijn mond te iten. „Waarom heeft hij mij van- irgen niets gezegd?" mompelde hij. 3i 'e had hem kennelijk niet ver- w an „Misschien had hij de kracht t meer om het verhaal nogmaals vertellen. Hij had het immers mij verteld. En het praten vermoeide n." an Benten schudde verwezen zijn )fd. Een zaak waarin hem de me- ilichtigen die hij mogelijk over het j( )fd had kunnen zien, hem op een esenteerblaadje werden aangebo- lij keek naar de vrouw tegenover 'J ri Ze bleef volkomen rustig onder i blik. Ze had haar sombere win- mantel aangehouden Haar benen tjes naast elkaar. Op haar schoot tas met daarop, keurig opgevou- n, een gebloemde sjaal. Haar han- n hielden de sjaal en de tas kramp- ïtig omklemd. Ze wekte medelijden, i* moest hij haar zeggen? Weet u wat uw zoon voor Boon- *a doet?" ,Als ik het goed begrepen heb, rkt hij als chauffeur voor die man. I rijdt zo nu en dan in een bestel- agen rond Reeft u hierover al met uw zoon sproken?" ,Nee nog niet," antwoordde ze ver en. ..Ik heb er nauwelijks de ge- genheid voor gehad. Hij was de le dag in het ziekenhuis en dan in je toch niet over zoiets beginnen, •vendien praat ik niet zo gemakke- k met hem. We liggen elkaar niet, t u. Daarom is hij een paar jaar leden bij Harrie gaan wonen. We 'tsten steeds en dan maakte mijn •end zich kwaad op hem. Op den lur ging het gewoon piet meer." Ze •woog zich nauwelijks onder het reken. „Toch blijft het je zoon, en zou niet graag willen dat hij... dat Ik ben bang dat hij iets gedaan •eft waardoor hij in de gevangenis n komen." Van Benten stond op. „Ik zal kij- n wat ik voor u kan doen, me- "ouw," zie hij formeel. „Het zal niet moeilijk zijn om uit te zoeken wat v zoon op zijn kerfstok heeft." ,Hij is niet slecht, die jongen. Hij oet in verkeerd gezelschap verzeild wraakt zijn. Dat begrijpt u toch el?" vroeg ze wat angstig. -Natuurlijk, mevrouw." Ze stond langzaam op en glimlachte Als ze lachte was ze geen on- irdige vrouw om te zien. Geen ihoonheid, waarschijnlijk ook niet *n ze jong was. Van Benten wist later niet wat hem r toe bracht de volgende vraag te ellen: „Waarom bent u indertijd van w man gescheiden?" Hij schrok er •lf van. Dit had niets met de zaak maken. Ze scheen de vraag niet ongewoon te vinden. „Mijn man bleek homofiel te zijn." Ze zei het zonder haperen, maar ze knipperde nerveus met haar oogleden. Van Benten verstijfde, zijn hand uit gestoken naar de deurknop. In een paar sekonden trokken de beelden van de laatste weken aan hem voorbij, als bij iemand die op het punt staat te verdrinken Maar hij stond niet op het punt te verdrinken, integendeel... Heel langzaam liet hij zijn arm zakken. „Was Veenendaal soms ook...?" Ze knikte een beetje verbaasd van ja. Van Benten besefte dat hij een tamelijk vreemde indruk op haar moest maken. Hij schraapte zijn keel en opende de deur. „Ik zal zien wat ik voor u doen kan, mevrouw." Als een slaapwandelaar liep hij te rug naar zijn buro. Hij liet zich traag op zijn stoel zakken en staarde voor zich uit. Wat had hij ook al weer te gen Boersma gezegd?" Vrijdagavond kom ik weer kegelen, want dan zal de zaak wel opgelost zijn." Morgen was het donderdag. Kom, hij zou eens gaan eten. Het was mooi geweest voor vandaag. Hij had zijn jas al aan toen de telefoon ging. „Ja?" „Chef, we hebben net doorgekregen dat Harrie Rechter is overleden." Van Benten knikte bedachtzaam in de hoorn. „Chef?" „Hm?" „We kregen zojuist bericht uit het ziekenhuis..." „Ja ja, ik heb het gehoord. Dank je." Langzaam legde hij de hoorn op de haak. „Het gaat zoals het gaan moet," mompelde hij. De volgende ochtend om elf uur pre cies reed hij het hek van de „Vijf Gratiën" binnen. Het was een mistige ochtend Op het moment dat hij het hek indraaide kon hij de omtrekken van het huis maar vaag onderschei den. Op het grasveld vlak bij het huis ontwaarde hij de schim van een mens. Bij een tweede blik bleek het een man met een hark. Waarschijn lijk de tuinman die de laatste blade ren bijelkaar harkte. De bomen waren kaal nu. Hij belde aan. Hij wachtte geduldig terwijl hij zich afvroeg of Gloria Veenendaal thuis zou.zijn. Hij had zijn bezoek niet van tevoren aangekondigd. Hilda, de huishoudster, opende de deur. „Is mevrouw Veenendaal thuis?" Ze monsterde hem eerst wantrouwig en knikte toen onwillig „Ik zal haar roepen Ze liet hem in de hal staan. Het was doodstil in het huis toen Hilda's voetstappen boven op de gang wegstierven. Even later weer voet stappen. Hilda verscheen halverwege de trap „Komt u maar boven, me neer." Ze leidde hem naar een ruime lich te kamer, waarvan de deur open stond. Gloria Veenendaal zat achter een grote, morsige tafel met een vlek kerige doek in de ene en een verf kwast in de andere hand. Toen ze hem zag, stond ze op en liep hem te gemoet. Ze droeg een vale, vlekke rige spijkerbroek en een donkerblauw katoenen jak dat ook al niet brand schoon was. Een rood doekje om haar hoofd gebonden. „Neemt u me niet kwalijk, ik kan u geen hand geven." Ze toonde haar vuile handen. „Bent u aan het schilderen9" Van Benten keek speurend rond of hij een ezel zag „Nee. Ik breng de zaken alleen wat op orde. Ik wil deze kamer als ate lier inrichten. Het licht is goed en ik heb de ruimte." Er stonden een paar kisten op de grond. Behalve de stoel bij de tafel was er geen zitplaats te ontdekken. „Gaat u alstublieft zitten. Ik neem de tafel wel." Ze schoof een dozijn tubes en een paar kwasten opzij en wipte op de tafel. Ze zocht tussen de rommel, vond een pakje sigaretten en bood hem er een aan. „Nee dank u." Ze stak er een op en keek hem toen door de rookwolken peinzend aan. „Ik denk." zei ze, „dat ik vandaag of mor gen wel naar u was toegegaan, als u niet naar mij was toegekomen." Ze keek hem onderzoekend aan. alsof ze hem voor de eerste maal zag. „U weet wie mijn man vermoord heeft, niet waar?" „Ik denk dat ik het weet." Ze zwegen beiden Eindelijk zei Van Benten: ".Het moet voor u een hele schok geweest zijn, gisteren." „Ja dat was het ook. Het was af schuwelijk." „De mogelijkheid was geen moment bij u opgekomen?" „Absoluut niet." „Ik ging hem gister gewoon opzoe ken. Ik ging een goede vriend opzoe ken die ernstig ziek was. Niets bij zonders Ik ken Harrie al zo lang. Weet u. ik geloofde hem eerst niet eens toen hij zei dat hij Charles ver moord had Het kón gewoon niet waar zijn, maar tenslotte moest ik hem wel geloven. „Hoe is het gebeurd?" „Harrie had een sleutel van het huis. Hij zag die nacht nog licht in de studeerkamer branden en om niet het hele huis wakker te maken belde hij niet, maar maakte gebruik van de sleutel. Ze praatten... ze kregen ruzie... en hij stak Charles neer... in drift, zei hij. Hij had gedronken." Ze drukte de half opgerookte sigaret op een schoteltje uit. „Waar hadden ze ruzie over?" „Over de kinderen. Over Mamix en Petra." Ze begon met haar nagel de verf van haar vingers af te krab ben „Gelooft u in God, meneer Van Benten?" Ze verwachtte kennelijk geen antwoord. „Waar is God als het leven zo met ons spot? Ons uitlacht.. Petra zei mij gisteravond door de te lefoon dat ze met Mamix wil trou wen." Ze zuchtte. .Meneer Rechter wilde graag dat zijn zoon met een van uw dochters trouwde, nietwaar?" „Dat heb ik ook altijd begrepen, dat hij dat graag wilde. Maar gister heb ik begrepen dat dat een veel te zwakke uitdrukking is. Het was een obsessie voor hem. Hij was gewoon bezeten door het verlangen dat zijn zoon met een van onze dochters zou trouwen. Hadden we zijn opmer kingen maar wat serieuzer opgevat. Maar hoe kun je over zoiets nou se rieus zijn. We leven toch niet meer in de middeleeuwen. De kinderen doen toch precies waar ze zelf zin in hebben. Maar Harrie moet gedacht hebben dat Charles Petra zou dwin gen om met Mamix te trouwen, voor al toen hij haar min of meer verbood om zich met Tom te verloVen. Ik be greep toen absoluut niet wat hij te gen die verloving had. Hij bleef maar zeggen dat Petra veel te jong was, maar ik voelde dat hij zelf niet in dat argument geloofde." Ze pakte weer een sigaret, maar stak hem nog niet aan. „Ik heb veel nagedacht sinds gisteren. Ik heb vannacht nauwelijks geslapen. Mamix is een wilde jongen, hij heeft zijn ouders altijd veel moei lijkheden bezorgd, maar mijn man had altijd een zwak voor hem. Hij bleef hem altijd verdedigen. Tot een maand of twee geleden. Ik herinner me dat hij toen eens een opmerking over Marnix maakte die me trof. Hij zei: „Ik maak me zorgen over die jon gen. Het gaat de verkeerde kant op met hem. Misschien heb ik me toch in zijn karakter vergist." Iets derge lijks moet hij die nacht ook tegen Harrie gezegd hebben. En hij had Petra inmiddels toestemming voor die verloving gegeven. Niet dat Petra die toestemming no dig had; ze deed toch wat ze zelf wilde. Maar Charles moet Harrie die nacht hebben duidelijk gemaakt dat Petra met Tom wilde trouwen en dat hij haar niet zou tegen houden." Ze zweeg even en dacht na. „Wat Charles over Marnix gezegd heeft, weet ik niet, maar Charles was ge wend de dingen bij hun naam te noe men. Waarschijnlijk heeft hij gezegd dat Marnix in zijn ogen niet deugde en dat hij niet wilde dat een van zijn dochters met hem zou trouwen. Dat moet Harrie razend gemaakt hebben... enfin dat is gebleken.' Ze sprong van de tafel. „Wilt u een kop koffie? Dan kunnen we beter naar beneden gaan." Beneden in de zitkamer brandde het haardvuur. Hilde bracht koffie binnen. Buiten hingen nog mistslier ten tussen de bomen. Ze wees hem op een grote stoel bij het vuur. Zelf ging ze op het twee- zitsbankje er tegenover zitten. Ze dronken hun koffie. „Kunt u mij ook uitleggen waarom Rechter er zo op gebrand was dat Mamix met een van uw dochters zou trouwen?" Hij vroeg het aarzelend. Ze keek hem even opmerkzaam aan en haalde toen haar schouders op. „Had het iets te maken met de ho mofiele verhouding tussen uw man en Rechter?" „Dus dat weet u?" „Ja." Ze pakte een pook en verplaatste een blok in het smeulende vuur. Klei ne vlammetjes kwamen hier en daar aarzelend tevoorschijn. Ze legde de pook weer neer en bleef in het vuur staren „Ze hebben een paar jaar samen gewoond voordat ik Charles kende." „Wist u dat toen u trouwde?" „Nee, natuurlijk niet. Ik heb het pas ontdekt toen we al jaren ge trouwd waren. Charles had een af faire met een jonge knul - we waren toen al zeker vijf jaar getrouwd - toen ik er' achter kwam dat Charles zo* was. We hebben toen alles uitgepraat en hij vroeg me bij hem te blijven. Hij wilde, mij en de kinderen niet missen. Dat was ook de reden waar om hij met me getrouwd was: een gezin, kinderen, een huis waarin hij mensen kon ontvangen. Met Harrie had hij heel geïsoleerd geleefd. (Wordt vervolgd) Gevonden zwart katje, 4 mnd. Dierenpension Ellen, tel. 3308. Diverse nieuwe en ge bruikte goederen. Butagasfornuis, industrie brander; kachel, allesbran- der; houten schommel stoel; leren draaifauteuil; box; nachtkastje; commo de; 2-vaks bureau; centri fuge; dekens: legkast uit oma's tijd; 6 fraaie eiken eetkamerstoelen met leren zitting, enz. enz. Barhorst Meubelhandel, Maricoweg 2a, Den Burg. Nieuwe en gebruikte eiken wandmeubels, bankstellen, eethoeken. Ook inruil mogelijk. Bar horst Meubelhandel. Mari coweg 2a, Den Burg. Te koop Hammond orgel. Molenstraat 28, tel. (02220) 3801. Sportleider zoekt z.s.m. woonruimte in de omge ving van Den Burg, zomerhuisje geen be zwaar. Tel. 2386. Natuurliefhebber zoekt standplaats voor kleine caravan, 2 pers., voor wintergebruik. Liefst bij boerderij. (01620) 52412 Helaas, de Koogel niet! U wel? Nu nog opgeven voor de eilandcompetitie volleybal! (02220) 4802. Benoni handappels, ap pelmoes en appelgelei te koop bij Kees Keyser, fruitbedrijf Molenbuurt. Blij zijn wij met de geboorte van onze doch ter Danielle Hans Witte Ineke Witte-Rijk Texel, 8 september 1982, Zeebries 12, 1791 HL Den Burg. Psst heb je het al gehoord. Jazeker: Wij, Cor Jongejans en Carla Zut gaan trouwen I Op woensdag 15 septem ber a.s. om 14.30 uur vindt onze huwelijksvol trekking plaats in het Stadhuis te Alkmaar. Trouwreceptie: tussen 18.30 en 20.30 uur, bij Koekenbier", Kennemer- straatweg 16, Alkmaar. Op Uw aanwezigheid daar, stellen wij hoge prijs! Wij blijven wonen in de Wilhelminalaan 24a, 1791 AN Den Burg. Te koop gevr. hout kachel of allesbrander Tel. (02228) 789. „Happy hour" opening in café De Zwaan. Alles halve prijs tussen 17.00 en 18.00 uur De zomer is voorbij: nu is het herfst en de winter komt eraan. „De Lente" ziet U volgend jaar terug. Tot ziens! „De Lente-zon neschermen", Jan Waaijer Peperstraat 25, Oosterend (02223) 446. Kwaliteit zonwering. Here, wie is als Gij, die de ellendige redt van wie sterker is dan hij Droogbloemen te koop Ria Kager, Wilhelmina laan 1. Te koop gevraagd pas pop. Tel. 2672. The Messengere, a.s zaterdag repetitie, 19.00 uur in De Poort. Nieuwe leden hartelijk welkom Gevraagd werkruimte, 20 m!. Tel. 4993. Vrouw zoekt danspart ner voor woensdagavond van 19.30 tot 21.00 uur. Tel. (02220) 3646. Wie kan ons helpen met bollenplanten? Tel. 4236 na zessen. Te koop aangeboden grote maat rijzadel. Tel. (02220) 2533. Coupons velours pracht kwal., groen, bruin beige en steenrood, per mtr. ƒ27,50. Maandag op de markt. Te koop z.g.a.n. kort jasje van Wolfsbont, maat 42-44. Tel. (02223) 301. Café De Zwaan heeft nieuwe veren. Nu volop pruimen, handperen en handappels. L. Huisman, Fruitkwekerij De Veen, tel. 2203. Te koop aangeb. bol derwagen, z.g.a.n. ƒ125,- Tel. (02220) 3756. Vanaf 11 uur bent U van harte welkom op de Fancy Fair in de Jacob Daalder-school in Ooster end. Let op! Serviesgoed (hotelporcelein) al vanaf 75 ct.; tonnetstoelen ƒ20, Bonanzo stoelen, wit ƒ25, keukenstoelen rode en blauwe zittingen ƒ10, droogmolens ƒ45, matrassen 80x190 13 cm dik ƒ109,50, ook andere afmetingen voorradig. Barhorst Meubelhandel, Maricoweg 2a, Den Burg. Jonge vrouw met erva ring in de horeca en huis houding zoekt werk voor halve dagen. Brieven onder nr. 648 aan bur. Tex. Crt. Fancy fair en rommel- tjesmarkt zaterdag in de Jacob Daalder-school te Oosterend. In- en verkoop 2e hands kinderkleding; ook zelfge maakte kinderkleding Ank Bruin, Schilderend 46, tel. (02220) 3492. Premie-A woningen 1 Coöp. woningb. ver. De Mars, houdt op vr, 10/9 een info-avond in oude ulo vanaf 20.30 uur. Zaterdag 15.00 uur trek king grote verloting door Notaris Boswijk in de Jacob Daalder-school. „Happy hour" opening in Café De Zwaan. Alles halve prijs, tussen 17.00 en 18.00 uur. Weggelopen op 7 sep tember in Den Burg poes wit met zwart grijze vlek ken. Loopt moeilijk, open neus. Tel. (02226) 413. Te koop 6 karakter stoelen, Oirschot, als nieuw. Tel. 3707. Gezocht huish. werk voor 2 ochtenden in de week. Br. o.n. 647 aan bureau Tex. Crt. De Goede Herder Bij belclub begint weer maan dag 13 september om uur voor 3e, 4e, 5e en 6e klassers(sters); donderdag 16 september om 4 uur voor kleuters vanaf 4 jaar en 1e en 2e klassers(sters) Je bent van harte welkom in de Tjakkerstr. 18 te Den Burg, bij fam. De Ridder tel. (02220) 4254. Te koop aanhangwagen i.z.g.st. J. Dekker, De Winstraat 35, Oudeschild tel. 5151. Ponycentrum Elzenhof begint weer met lessen voor kinderen, vanaf jaar. Inlichtingen (02228) 469, na 17.00 uur. Te koop: Renault 4 TL bouwjaar 1976. Vraagprijs ƒ1350, J. Smit, Burg wal 20, Den Burg. Coupons tapijt voor op de trap, 100 gld. Maandag op de markt. Bosma. Typeles? Je kunt maandag beginnen Peet oom, Schilderend 103, tel 2518. Restaurant „Molen bos", gewoon gezellig. Postweg 226, tel. (02222) 476. Taveerne „De Twaalf Balcken" is vanaf 5 sep tember weer op zondag gesloten. Telefoonnummer gewij zigd. Tel. 5050. Hotex radio - TV. Beter uit in restaurant .Molenbos", Postweg 226, tel. (02222) 476. Autorijschool Beka biedt U rijlessen voor ƒ34,— per vol uur. Her zogstraat 52, tel. (02230) 16413. Te k. herenfiets ƒ50, Tel. (02223) 682. Zitelementen, 3x tegen adv.k. Molenstr. 32 tel. 4981. Te k.a. goed onderh bankstel bijzettafel. Inl tel. 3830. Te koop crossmotor Suzuki, 1 jaar oud. Tel (02220) 3063. Te koop Renault 4 TL bouwjaar 1976. Vraagprijs ƒ1350,-. J. Smit Burgwal 20, Den Burg. Maandag op de markt coupons gordijnstoffen, per meter 5 gld. Bosma Jenny Kikkert, gedipl commandante, begint weer met pony-rijlessen Inlichtingen (02228) 469, na 17.00 uur. Ponycen trum Elzenhof. Onze spaarrente? Een verschil in meer dan centen. Fa. Jan Dekker Bernhardlaan 109, tel (02220) 2833. Winterstalling voor bo ten, caravans etc. Bakker Texel, Grond-, weg- en waterbouw, Maricoweg 12, Den Burg, tel. (02220) 3195. Bontcouture Martin Karias. Bontmantels, ves ten, sjaals, hoeden naar uw maat gemaakt. Ook reparaties en veranderin gen. (022201 3131. Te koop Peugeot 204 Prijs ƒ800,-. Tel. 4954. Te koop: Allegro, bj '75. Pr.n.o.t.k. Tel (02226) 652. Te koop originele He renveense (smitslhaard geschikt voor hout, turf kolen, olie of gas. In prima staat. Tel. 3707. Bruiloft, conferentie, koud buffet, receptie, reünie, vergadering, enz. Alles mogelijk in Hotel De Pelikaan", Pelikaan- weg, De Koog, tel. (02228) 202. Een exclusieve, prijsbe wuste trouwreportage in kleur: Foto J. Nauta. Deze winter elke avond discotheek in disco-dan cing Question. Goedkoper tanken. Tankstation Eierland Postweg, en Garage Dros, Oorsprongweg, incl. be diening. Bouw- en timmerwerk zaamheden. J. Comman deur, (02226) 568; C. Ver berne (02228) 597 Voor uw diners - recep ties. Loodsmanswelva ren. Den Hoorn, (02226) 228. Taxi 2323. ANWB erkende rij school Willemen. Voor al jw rijbewijzen, tel (02230) 35663. Gezocht schilderijen, gesigneerd C. v. H (Texel). Rob Elings, Gra venstraat 16, Den Burg tel. (02220) 2941. Bungalowpark Vrede lust heeft ook voor U zijn wasserette open. Califor- niëweg 97A. Voor vernieuwen en repareren van auto-uitla ten: Uw Uitlaatspecialist Garage Kievit, Jonker straat. Den Burg. Strandpaviljoen Paal 9 iedere dag geopend. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin hout, bouwafval, vuilnis e.d. Fa. Tatenhove, Den Burg, tel. (02220) 3809. WOLTERS REISEN zoekt kontakt met eigena ren van vakantiehuizen en appartementen op de Waddeneilanden. Verhuur in Duitsland via 2300 reis bureaus. Informatie via agente mevr. E. Rense tel. (02942) 4320. Te koop prima aardap pelen. P Prins, Postweg 169, tel. (02225) 651. Café-Restaurant „De Raadskelder". Goede spijs, eenvoudige prijs Tot ziens. Tel. 102270) 2235. Vismarkt 6. Pasfoto's direct klaar! Foto De Waal Goedkoop en toch ge zellig, dan naar Bar 't Steigertje. Met een drankkaart drinkt U uw pilsje of borrel van 10 tot 12 uur voor ƒ1,00 en van 12 tot 4 uur voor ƒ1,25. Drankkaart al verkrijg baar vanaf ƒ25,— en on beperkt geldig. Uit het ziekenfonds? Alle inlichtingen fa. Jan Dekker, verzekeringen, Bernhardlaan 109, (02220) 2833. Te k. gevr.: oude schil derijen, ansichtkaarten (ook buiten Texel), mun ten, tegeltjes, goud, zilver, sieraden, gewichten enz. Rob Elings, Graven straat 16, Den Burg, tel. (02220) 2941. Café-Restaurant „De Raadskelder". Voor al Uw bruiloften, partijen en recepties (150 pers.). Vis markt 6, Den Burg, tel. (02220) 2235. Schoolongevallen- verzekering??!! Een ge zinsdekking is in alle ge vallen anders en beter) Vraagt om inlichtingen bij: Fa. Jan Dekker, Bern hardlaan 109, (02220) 2833. Voor broeken, broeken of broeken naar de Twee Paardjes, Haffelderweg 1a, Den Burg. Vrijdag avond open van 7 - 9 uur. In- en verkoop van meubilair, inboedels enz. Barhorst Meubelhandel, tel. (02220) 2381. De Vlier, biologische groenten en fruit, Waal- derstr. 17, Den Burg Dagelijks geopend. Opleiding voor al uw rijbewijzen en ook voor verlenging van rijbewijzen Rijschool Groot, eig. K, H. Boon, Vamor gedipl., tel. (02230) 13252. Elke vrijdagavond vis- avond in de Rótisserie. Rótisserie Oosterend, tel. (02223) 950. PS Elektrotechniek, Uw vakman in elektriciteit. P Schoo, Molenstraat 74, Den Burg, (02220) 3333. Snackbar Ploff Inn. Elke dag geopend Elke dag even lekker. Eikenhouten regenton nen, inhoud 200 liter. Nu slechts ƒ70, Gratis thuisbezorgd. Reeds 10 jaar tevreden klanten. Tel (05180) 1295. Autorijschool Andere lest met auto van het jaar. Bij aanmelding theorie boekje cadeau. Tel (02230) 33655. Trouwreportages. Kees de Waal. Keurig ver-, zorgd en voordelig. Wilt U een avondje uit? En heeft U een oppas nodig? Bel dan even het MZW-projekt. Wij hebben een oppas voor U. Tel. (02220) 4792, Parkstraat 3, Den Burg. Tijdens kan tooruren. Sportleider zoekt z.s.m. woonruimte in de omge ving van Den Burg, zomerhuisje geen be zwaar. Tel. 2386. VTB voor verhuizingen. Telefoonnummer Snackbar/Lunchroom Parkstraat: 4890. Lompen- en metalen handel Cobus Spigt, Eier land, telefoon (02225) 297 Taxi Toon Smidt: (02220) 2323. Voor uw diners - recep ties Loodsmanswelvaren Den Hoorn, 102226) 228. Café-rest. „De Instuif' met biljart. Alle dagen ge opend. Te koop prima aardap pelen. Eigenheimers. Terpstra, P.H, Polder. Te koop prima sumptieaardappelen. Vermuë, „Oedelem" con J. Te koop volop puik- beste aardappelen, Doré's Zaterdags franco thuis be zorgd. Sjef Beers, Lieuw- straat 51, tel. (02770) 3861. Voor verhuur, beheer en onderhoud van vakantie- objecten KOBEKO, Ruijs- laan 21, De Koog, tel. (02228) 221 of 746. Tevens beschikbaar gezel lige besloten ruimte met bar voor vergaderingen en kleine partijen. V.T.B. voor verhuizingen. Zakenvervoer taxi. (02220) 2323. per De sfeervolle zaal van Hotel Op Diek voor uw bruiloften, recepties, diners, vergaderingen en verjaardagsdiners, enz Den Hoorn, tel. 02226-262 De Wieringer fotogra fen maken bruidsrepor tages in kleur goedkoper dan in zwart-wit. Fa. Foto Boersen en zonen, Hippolytushoef, telefoon (02279) 1482. Verzekeren?? Bremer I! Kantoor Siem Bremer Koos Bremer Kees Bremer (02223) 221 (02223) 681 (02223) 624 (02223) 221 Tiffany's Pub, De Koog, elke avond geopend. Naaimachines. Recht streeks van groothandel alle merken van naaima chines met zeer hoge kor tingen van ƒ150,— tot ƒ300, We leveren reeds een zig-zag naai machine vanaf ƒ249, Inruil oude machines mo gelijk. Rep. van ieder merk machine, ook al is deze elders gekocht, zonder voorrijkosten. Fa. v.d. Berg, Oosterend, tel. (02223) 243. Bent u zonder werk en heeft u vragen of pro blemen, zin om een klusje te doen, behoefte om te biljarten, tafeltennissen, een praatje of heeft u ideeën en suggesties? Kom dan eens langs bij het MZW-projekt in het „Struikelblok", Park straat 3, tel. 4792. Te koop zwarte grond voor de tuin. Willem J. Bakker, Diek 30, (02226) 464. Taxi (02220) 2000 Martien van de Wetering. Ziekenvervoer per taxi. Voor autogas: Fa. Kievit, Tankstation, Pont- weg.

Texelsche Courant | 1982 | | pagina 3