AlGENIA Texolaartjes Hoe Windy Ridge" haar ontoepasselijke naam kreeg Ruimtelijke Ordening- brochure MISDAAD BEKEND FAMILIEBERICHTEN ERVOLG VAN PAG.l De Lindeboom Texelaars van toen Verleende bouwvergunningen „Kotex belooft twee bekers Bestemmingsplan in bibliotheek Reanimatie cursus Opgave voor „One way day" Waalder bazaar bracht ruim f5000,— op Jeugdclubs Den Hoorn van start Wampex gaat door Bolder-instructies gaven geen problemen Evangelische boekenbeurs ER fyjSDAG 26 OKTOBER 1982 TEXELSE COURANT PAGINA 3 AAN ONZE ADVERTEERDERS Adverteerders, die gebruik maken van de rubriek „Texe- laartjes" worden verzocht de kosten gelijk te voldoen. Bij het verzenden van een nota wordt voor deze kleine bedragen f2,50 administratie kosten in rekening gebracht. Administratie T.C. Vlokkende verwikkelingen rond De Vdeboom heeft Barendregt besloten het bestuur van de Recreatiestichting stappen. ,,lk wil over deze zaak nen oordelen zonder erbij betrokken finer zijn. zi|n. .4 Een nare bijkomstigheid vindt de wet- uder dat door het algemeen bekend irden van de ernstige problemen met Lindeboom de animo van het publiek het bedrijf binnen te stappen, nog ~^er zal afnemen. „Het hele begrip ideboom is besmet. Wie gaat er nu zelligheid zoeken bij mensen die net tslag hebben gekregen? Het wordt er nog stiller dan het er was. Het is litengewoon gevaarlijk om hierin fi- ncieel te gaan participeren." Het is gelukkig niet nodig dat inzake Lindeboom overhaaste beslissingen jrden genomen. Het RST-bestuur eft 775.000,— beschikbaar gesteld n tot het eind van het jaar salaris- en jdere kosten te kunnen betalen en niddels heeft de andere aandeelhou- r Jarino beloofd hetzelfde te zullen ien, bij mtnde van Jarino opperbaas H. Notenbomer. Overschrijding Inzake het Lindeboom-debacle heb- t! m de twee aandeelhouders ook on- tte irling een kwestie te regelen. Het gaat rer het uit de hand lopen van de bouw- la< i inrichtingskosten met maar liefst een i v iljoen gulden (hoewel het volgens een idere bron om een overschrijding van ra slechts" zes ton zou gaan). Welke van i partners de consequenties daarvan oet dragen, staat nog niet vast. Feit is I it die extra uitgave in feite niet is ifinancierd en heeft bijgedragen aan j overschrijding van het crediet in kening courant bij de Rabobank. Deze ler aanzienlijke credietoverschrijding voor de bank de belangrijkste inleiding zijn geweest om de geldkraan cht te draaien zodat De Lindeboom sheer aan de noodrem moest trekken de vorm van het ontslaan van het rsoneel, het sluiten van het restau- intgedeelte en andere maatregelen om kostenlawine te stuiten in afwachting an een andere aanpak. Dat de zaken nd de kostenoverschrijdingen niet zo uidelijk liggen is mede te verklaren uit e directiewisseling die noogdgedwon- n bij de RST plaatsvond. Directeur H. an den Doel raakte wegens ziekte uit a roulatie. Zijn taak werd tijdelijk waar enomen door RST-voorzitter C. Graaf 1 vervolgens werd het roer overge- 01 omen door de huidige man C. Koorn. de praktijk is de RST-directeur met de agelijkse leiding van de besloten ven- ootschap De Lindeboom Beheer belast is de Jarino-directeur formeel even erantwoordelijk. Horeca-deskundigheid Het moet één van de meest luwe plekjes op Texel zijn geweest, ingesloten door het bos, waar Willem en Riek jarenlang woonden. Het is nu enkele jaren geleden dat we er met een paar familieleden, waarvan er twee in Amerika woonden, op visite gingen. Het was een ideaal plekje, een uitgezocht hoekje, waar Willem jaren geleden eigenaar van werd voor een zacht prijsje. Dat was nog in de tijd toen voor deze stukjes heidegrond flink de neus werd opgetrokken. Veel te ver van Den Burg en wie ging er nu onder die dooie dennen wonen! Misschien hadden Willem en Riek óók liever ergens anders gewoond. Maar ik schrijf het toch maar met een „mis schien". De koopprijs, geloof ik, kon niet alléén de oorzaak zijn geweest, want deze eenvoudige mensen met hun geringe levensbehoeften, pasten toch wel heel erg in dit rustige stukje Texel. Het huisje weggedoken in het bos, dichtbij de duinen voor een knientje en een brandje van het strand. Enfin, we waren dan met onze familieleden bij Willem en Riek en zoals dat bij goede Texelaars gebruikelijk was, gingen we na de thee even „boeren" en kwamen toen pas een de voorkant van het huisje. Wie schetst mijn verbazing toen ik daar het naambord van het eenvoudige huis- ie zag Een fraai geschilderd naambord droeg de naam van Windy Ridge. Daar was geen woord Frans bij. In ge trouwelijk Nederlands overgezet bete kend dit Winderige Richel. Meer on toepasselijk kon het niet. „Wullem",, vroeg iic in onze eigen taal. „Hoe kom je déér an en weet je wat het betekent. Weet je wot der eigelijk stéót?" Welninet, zei Wullem, „déér heb ik me nooit wat van antrokke, déér ben ik niet béé bluuve stil staan, wat zou't ok, maar ik heb het op strand fonde. En ik fond het zo', mooi geskilderd bord dot ik het metéén maar an de muur spiekerd heb." Siem de Waal Pietermaritzburg Zuid Afrika Er zijn mensen die zich afvragen raarom pas onlangs werd besloten een orecadeskundige bij het Lindeboom- Ij roject te halen. Zijn bij het opstellen an de exploitatieverwachtingen geen orecamensen betrokken geweest? lirecteur Koorn zegt dat de Recreatie- lichting ondeskundig is op horecage- I; ied. Van partner Jarino mocht worden angenomen dat deze de vereiste des- undigheid wél kon inbrengen, maar ■jjiiettemin werden de inkomsten tonnen e hoog en de bedrijfskosten tonnen te ff tag geschat. Die exploitatieverwach- mgen zijn echter als reëel beoordeeld n loor andere instanties waaronder de labobank. Die bank is ook nu nog van nening dat de inkomsten van De Lin- ol leboom veel hoger zouden kunnen zijn ie in dat ook zullen worden als ingrijpende naatregelen worden getroffen, ook net betrekking tot het management. n lirecteur Koorn van de RST onder- ei ichrijft die gedachte. Hij wijst erop dat iet onslag van het personeel en het veer aanstellen van een kleiner vast earn plus incidenteel losse krachten liets anders is dan het aanpassen van iet personeelsbestand aan wat er thans bedrijvigheid in De Lindeboom is. betekent dat het personeelsbestand ia verloop van tijd weer zal uitgroeien 11 ils het overlevingsplan en het ongewis- 'r ie vervolg daarop, het beoogde resul- !t' :aat heeft. Burgemeester en wethouders hebben !i ian de volgende personen en instanties touwvergunning verleend: E. G. A. Boom, Vaargeul 15, Den Burg, 1 /oor het gedeeltelijk veranderen van een x woonhuis; Wnd. dir. Gemeente Wer- 31 (en, voor het vergroten van een lijken- huisje aan de Kogerstraat, Algemene Begraafplaats Den Burg; G. A. van den Hout, Rotterdam, voor het vernieuwen van een schuurtje aan de Californiëweg 207 te Texel; J Agter, Stenenplaats 7, Den Burg, voor het gedeeltelijk veran deren van een voorgevel; M. Laan, Ankerstraat 1, Oosterend, voor het plaatsen van een lichtkozijn; H. Eelman, Ankerstraat 5, Oosterend, voor het plaatsen van een lichtkozijn. Derden-belanghebbenden kunnen te gen deze beschikkingen ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Over heidsbeschikkingen een bezwaarschrift indienen. Nadere informatie hierover is te verkrijgen bij de gemeentesecretarie, afdeling R.O.V., kamer 205. Aanvulling van inlegkruisjes.... De handelsonderneming Kotex heeft de gelijknamige kleindieren- sportvereniging op Texel beloofd alsnog twee ereprijzen in de vorm van bekers beschikbaar te zullen stellen voor de volgende maand te houden jubileumtentoonstelling. Zoals bekend had de fabrikant van maandverband in eerste in stantie als prijs 1500 inlegkruisjes gestuurd, een lachwekkend feit dat de voorpagina van tal van landelijke kranten haalde. Hoewel de fabriek deze reclame" zeer matig op prijs wist te stellen heeft zij nu toch, zij het ,,bij hoge uitzondering" twee bekers toegezegd. Bij Kotex is het namelijk gebruikelijk om alleen eigen produkten als geschenk of prijs beschikbaar te stellen. Dat daar nu van wordt afgeweken is niet alleen te danken aan de publi citeit maar vooral aan voorzitter Joop Veltkamp van de kleindieren- sportvereniging die de fabrikant nogal onder druk heeft gezet. Bij de leverancier van het damesverband waren de meningen over de affaire nogal verdeeld. Naast de pers heeft ook de radio aandacht besteed aan de inleg kruisjes die Kotex aan de kleindie- renfokkers had gestuurd. Voorzitter Veltkamp werd dinsdag voor Vara's Felix Meurders geïnterviewd. Vanaf vrijdag 22 oktober is in de openbare bibliotheek een expositie te zien van het bestemmingsplan centrum Den Burg. De maquette van dit plan, die door mensen van het MZW project is ge maakt, vormt een belangrijk onderdeel van deze expositie. Daarnaast zijn er grote tekeningen en schema's over de planprocedure. Ter verduidelijking van de huidige situatie zijn ook een aantal foto's opgehangen. De expositie is te zien tijdens de openingsuren van de bi bliotheek: maandag 10.00-12.00 uur; dinsdag 14.30-17.00 en 19.00-21.00 uur; woensdag 14.30-17.00 uur; vrijdag 14.30-17.00 en 19.00-21.00 uur. Het is de bedoeling binnenkort te starten met een cursus reanimatie. De cursus is er op gericht om bij hartstil stand handelend op te kunnen treden en omvat o.a. les in mond op mond beademing en hartmassage. Deze tech nieken zijn essentieel bij hulp, want elke seconde telt. De cursus omvat twee avonden en wordt gehouden in het Rode Kruis-gebouw onder leiding van Mevrouw E. Luyckx-Bakker. De kursus wordt bij voldoende deel name gehouden op twee nader vast te stellen dinsdagavonden. De kosten zijn 725,— per persoon. Opgave is mogelijk bij het bureau culturele zaken in het raadhuis, tel. (02220) 3041, toestel 239. Op zaterdag 30 oktober wordt een religieuze ontmoetings- en getuigenis dag gehouden in de Jaap Edenhal in Amsterdam. Het is ook een dag met veel zang en muziek van o.a. Elly en Rikkert, Kandelaar, Trust en vele andere groepen. Degenen die in groepsverband deze dag willen bezoeken kunnen voor inlichtingen en opgave terecht bij Ge rard Huisman, Bernhardlaan 30, Den Burg, tel. 02220-4478. Om het begrip Ruimtelijke Ordening en alles wat daarbij hoort voor de be volking wat duidelijker te maken is er een brochure gemaakt door mensen van de afdeling ROln samenwerking met een werkgroep van de openbare bi bliotheek. Deze brochure Wegwijzer in de Ruimtelijke Ordening" probeert in het kort een antwoord te geven op de vraag: wat is RO? Behandeld worden welke instanties voor RO verantwoor delijk zijn, wat een bestemmingsplan is, welke procedures er zijn, zoals de artikel 19 procedure, enz. Geïnteresseerden kunnen deze brochure in de bibliotheek krijgen. De bazaar van de Hervormde Vrou wenvereniging die donderdag werd ge houden in de kerkekamer heeft bruto 75020,70 opgebracht. Hoewel de op brengst vorig jaar duizend gulden hoger was, zijn de organiserende dames toch zeer tevreden en bijzonder dankbaar jegens de velen die aan het evenement hebben meegewerkt, in het bijzonder degenen die prijzen beschikbaar hebben gesteld. De opbrengst van de bazaar is voor de kerk. Van de verloting die ter gelegenheid van de verkoopdag werd gehouden is nog een prijs (een pop) niet afgehaald. Het betreft lot blauw 649 dat bij de familie Verijzer, Hogereind 13 in De Waal kan worden aangeboden. Vrijdag 29 oktober start de jeugdclub van Den Hoorn voor 10 tot 16 jarigen met het winterprogramma. Vrijdag is er een feestavond met een groot opdrach- tenspel. Opdrachten zijn af te halen om half zeven en om acht uur wordt er ge speeld. Na afloop is er disco. De contri butie is f5,— per kind, per seizoen en als men op twee „afdelingen" zit dan kost het f7,50. Dinsdag 2 november begint de jeugd club met volksdansen o.l.v. Corrie Maas. Donderdag 4 november start de tafeltennis en biljartafdeling o.l.v. Ton- nie Waterman. Het toneel begint vrijdag 5 november o.l.v. Cor van Heerwaarden en Charlotte Lorier. Deze groep wordt in tweeën gesplitst naar gelang leeftijd. Zaterdag 6 november begint het stijl dansen o.l.v. Nelleke Schogt en Peter Hin. Donderdag 28 oktober De sektie Sport, Recreatie en Lichame lijke Opvoeding van de Welzijnsstichtïng heeft in het raadhuis een openbare ver gadering, aanvang 19.30 uur. Gesproken wordt over wielercircuit en crossbaan, het verzoek van Deuce om tennisbanen te mogen aanleggen aan de Wilster- straat, de informatieverstrekking aan. toe risten op de veerboten, buitenschools gebruik van de burgemeester De Koning hal. VASTE DATA leder woensdag wordt in gebouw De Hollebol aan de Burgwal (achter het postkantoor) van 10.00 tot 12.00 uur een contactochtend gehouden van de Texelse WAO-groep. Men kan daarbij ondermeer biljarten, sjoelen en kaarten. De 34-jarige H. H. uit Den Burg heeft donderdagmiddag bekend zijn vrouw, de 36-jarige Alida Adrians Voorthuijzen, door verwurging om het leven te hebben gebracht. Vrijdagoch tend is hij naar Alkmaar gebracht om te worden voorgeleid voor de officier van justitie en vervolgens opgesloten in af wachting van de berechting. Het drama heeft zich afgespeeld in de .keuken van de woning aan de Noord wester tegen tien uur dinsdagavond. Zoals vaker hadden H. en zijn vrouw hevige ruzie, die ontaardde in een hand gemeen met genoemde afloop. De dader liep vervolgens naar een buurman en zei dat hij dacht Lidie gewurgd te hebben. De buren gingen kijken en zagen het slachtoffer in de keuken liggen. Ook nadat de politie was gearriveerd zei H. dat hij de daad had gepleegd, maar nadat hij enige tijd opgesloten was geweest in de cel van het politiebureau trok hij deze bekente nis in en wendde voor zich niets te kunnen herinneren. Na meerdere ver horen kwam hij tot de conclusie dat volharden in deze houding geen zin had en legde donderdag even na het mid daguur een volledige bekentenis af. Gebleken is dat H. ten tijde van zijn daad drank op had, maar hij was zeker niet onbekwaam. Op het moment van de gebeurtenis waren er van de 5 kinderen drie in huis. Ze sliepen op de bovenver dieping en hebben van het drama niets gemerkt. De oudste twee kinderen logeerden voor een paar dagen bij kennissen in De Koog. De kinderen zijn onmiddellijk opgevangen en de volgen de ochtend alle vijf naar een tehuis op het vasteland gebracht, waar ze voorlo pig zullen blijven. Begrafenis Zaterdagmiddag heeft op de algeme ne begraafplaats te Den Burg onder vrij grote belangstelling de begrafenis van het slachtoffer plaatsgehad. Bij die gelegenheid werd door vader J. K. Voorthuijzen dank gebracht voor de vele blijken van medeleven die de familie de afgelopen dagen had ondervonden. Dominee T. Verbeek las een psalm voor en bad dat de kinderen van Lidie Voort huijzen niet blijvend slachtoffer van de situatie zouden zijn en onder betere om standigheden zullen opgroeien. De Wampex-tocht gaat door. Vrijdag om 18.00 uur in Ons Genoegen start deze „overlevings" tocht, georgani seerd door de Texelse SportraadHoewel wel niet volgeboekt (opgave is nog niet volgeboekt (opgave is nog mogelijk) beginnen zeker 25 deelnemers aan deze avontuurlijke etappetocht. Zij krijgen deze week een schriftelijke bevestiging met de nodige informatie toegestuurd. Degenen die nog twijfelen over deel name worden er door de organisatie op gewezen dat aanmelding tot het start moment mogelijk is, mits voorzien van een goede fiets, een slaapzak, maximaal één kwartje (en 717,50 inschrijfgeld) en Voetspoorkaart nr. 5 scholekster Texel van het Staatsbosbeheer. De raadscommissie voor algemeen en organisatorisch beleid had gisteravond geen moeite met instructies voor de nieuwe directeur, administrateur en het beheer van de sociale werkplaats De Bolder. Instructies kunnen worden ge zien als taakomschrijving, maar dan in zeer uitgebreide vorm. Momenteel is de sollicitatieprocedure voor een nieuwe Bolder-directeur van start gegaan en burgemeester J. Engelvaart kon melden dat er erg veel sollicitaties binnen zijn. Joop van der Meer had de wer vingsadvertentie pittig gevonden. „Het is nogal hooggegrepen." De burge meester antwoordde dat het college graag kwaliteit in huis wilde halen en aan de hand van een profielschets, waar ook een personeelscommissie inspraak in had gehad, was de advertentie opge steld. „Het betreft een van de grootste bedrijven op Texel, dus je hebt een sterke kracht nodig", aldus de burge meester. In overleg werd besloten dat de raadscommissie pas in een later stadium betrokken zal worden bij de selectie van de kandidaten voor het di recteurschap. Jan en Paula Brouwer houden van dinsdag 26 oktober tot en met maandag 1 november weer een evangelische boekenbeurs op het adres Warmoes- straat 42. Veel bijbels materiaal zoals boeken, tekstkaarten en tegels, posters, werk materiaal voor zondagscholen en clubs, grammofoonplaten e.d. is aanwezig. Ook zijn er catalogi voor bestellingen van materiaal dat niet ligt uitgestald. De beurs is geopend van negen uur 's morgens tot negen uur 's avonds, behalve op zaterdagmiddag en zondag. Vrij onverwacht is op 90-jarige leeftijd van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Dieuwerlje Vlaming, weduwe van H. J. Thomassen. A. Doornekamp-Thomassen N. Doornekamp M. A. Kuperus-Doornekamp R. N. Kuperus Erwin en Marco H. J. Doornekamp C. Rief Texel, 25 oktober 1982, De Zes 12, „Gollards Rustoord", Den Burg. De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag, 29 oktober om 14.00 uur in het „Gol lards Rustoord", waarna de begrafenis op de Hervormde begraafplaats te De Cocksdorp zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren donderdag 28 ok tober van 19.00 - 20.00 uur en na de begrafe nis in het „Gollards Rustoord". Correspondentie-adres Pr. Willem Alexandersingel 30, 1782 GS Den Helder. Dankbaar voor alles wat hij voor ons is geweest, geven wij U met droefheid kennis, dat onverwacht is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Adam de Jong, in de leeftijd van 67 jaar. Kamperduin: K. Guther-de Jong S. Guther Canada: K. de Jong A. de Jong-Zijm Australië: J. de Jong A. de Jong-Schenk Oosterend: H. de Zwart-de Jong Groningen: T. Tichelaar-de Jong 1794 AJ Oosterend, 22 oktober 1982, Peperstraat 31 De begrafenis heeft hedenmiddag plaatsge vonden op de Algemene begraafplaats in Oos terend. De heer is mijn herder. Met droéfheid geven wij kennis van het over lijden van onze zorgzame broer, zwager en oom Paulus Jacobus Pieter Geense, in de ouderdom van 69 jaar. Fam. Geense 21 oktober 1982, Hoofdweg 67, 1795 JB De Cocksdorp. De crematie heeft hedenmorgen plaatsgevon den in het crematorium te Schagen. Na een moedig gedragen ziekte is heden van ons heengegaan onze oom en oud-oom Abraham Koom, op de leeftijd van 82 jaar. Namens de familie P. M. Koorn-Wijgergangs Texel, 22 oktober 1982, Ruyslaan 88, De Koog. Een korte rouwdienst zal worden gehouden in de vergaderzaal van de Doopsgezinde kerk op woensdag 27 oktober n.m. 2.00 uur, waarna de begrafenis op de Ned. Herv. begraafplaats te Den Burg zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren: dinsdagavond van 7.30 - 8.30 uur en na de begrafenis in de vergaderzaal van de Doopsgezinde kerk. Correspondentie-adres: Beatrixlaan 64. Verseput hypotheken. Telefoon (02226) 616. Af te halen door de eigenaar: rood/zwart trai ningsjack bij Drukkerij LenR. In plaats van kaarten. Dank U voor het welgemeende medeleven na het plotseling heengaan van mijn man ANTHONIUS JOANNES KOK. Onze oprechte dank voor zo'n groot afscheid. Lieve mensen fijn te weten, dat wij familie en vrienden hebben. Uit aller naam, Jane Verijzer K 144, 1676 GJ Twisk. Zondagmiddag speelt The Mess in Kuip". a.s. „De Bijbelse boekenbeurs, 26 okt. - 1 nov. Warmoes straat 42. Welkom I Te koop gevr. een tafel tennistafel. (02223) 623. Te koop keukenbuffet. Tel. (02220) 2438. Zondagmiddag speelt The Mess in Kuip". a.s. „De Assurantiekantoor J. Witte, Warmoesstraa' 40, tel. (02220) 4314. Zaterdagavond „Snert- rit" M.A.B.-club Texel. Meisje, 21 jaar, zoekt permanente woonruimte. Brieven onder nr. 655 aan bur. Tex. Crt. Met spoed woonruimte te huur gevr., eventueel zomerwoning te Den Burg Brieven onder nr 654 aan bur. Tex. Crt. Koopje, zware slijp machine en handcirkel- zaagmachine, z.g.a.n. Tel. (02220) 2526, na 5 Titir.' Puzzelaars!! Zaterdag avond wordt de Snert - rit" van de M.A.B weer verreden. Te koop gevraagd haam of borsttuig voor paard. Tel. 4369. Te k. orgel elektronisch, z.g.a.n. Godwin Theatre, geschikt voor grote ruim te. Alle aansluitmogelijk heden. Adres bur. v.d. blad. Te koop gebruikte cross- fiets. (02225) 233. Meisje, 17 jr., zoekt baantje voor zaterdags. Tel. (02220) 3828, 60 soorten bier In den Grooten Slock. Heel blij zijn wij met de geboorte van onze doch ter en zusje Jeannette Leny, Martien, Patricia en Martine de Vries Oudeschild, 23 oktober 1982, Trompstraat 56. Blij en dankbaar zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Dirk Jan M. G. Saal-Willemsma A. Saai Alicia Texel, 25 oktober 1982, Vuurtorenweg 83, 1795 LK De Cocksdorp. ledereen heel hartelijk bedankt voor alle goede wensen, kaarten, bloe men, planten, fruitman den en andere mooie kado's, die we mochten ontvangen t.g.v. ons 60- jarig huwelijk. Het was geweldig I Willem en Frouwtje van der Vis Peperstraat 6, Oosterend. Ga gezonder de winter door. Ga één keer per week naar de Sauna I U kunt dagelijks (beh. zondag) terecht in Sauna bad Texel, Keesomlaan 43, Den Burg, tel. (02220) 2403. Te koop: Het huis aan het meer. Kijkdag: zaterdag 6 nov. 20.00 uur. Hotel „De Lindeboom- Texel". Diverse soorten bokbier In den Grooten Slock. Te k. Kreidler. Tel. (02225) 260. Te huur gevr. garage of stalling voor auto in De Koog. Tel (02228) 389. Naaiwerk gevraagd.. Molenstraat 63, Den Burg,' tel. (02220) 4756. Adverteerders, die gebruik maken van de rubriek „Texe- laartjes" worden verzocht de kosten gelijk te voldoen. Te koop: VW 1300. Tel. 4703 60 soorten bier In den Grooten Slock. Zaterdag 6 november toneelvereniging met „Het huis meer". St. Jan i aan het^ We hebben tot eincf nov, bloembollen voor U,- maar de keus is nu nog- groot. Voor tulpen, hya* cinthen, narcissen.r krokus, anemone blandaf iris reticulata, allium, kei-u zerskroon, brodigea, lelie,1" ixia, amaryllis naar bloemt bollenwinkel Veeger' ■Grensweg 5, (07220) 222S

Texelsche Courant | 1982 | | pagina 3