Texelaartjes Deuce" toch naar terrein Vlo/enkoog? Kleuterschool Oudeschild wil openbaar worden FAMILIEBERICHTEN >ngens met bootje de mist in Inkomsten minder jloor brandveiligheid Sandor kreeg hoogste predikaat Geen bezwaren tegen crossbaan Wedstrijdvliegers op Kotex-show Nieuwe crosstijden op kleidepöt STIPHEIDSAKTIE nauta boekhandel FOTOKALENDER TEXEL 1983 j. nauta fotografie SDAG 2 NOVEMBER 1982 TEXELSE COURANT PAGINA 3 ■"(et ziet er naar uit dat de tennisclub ce toch tot overeenstemming kan en met de RST inzake de aanleg vijf tennisbanen op het terrein bij zwembad Molenkoog. anvankelijk zag het er naar uit dat ce en RST het hierover niet eens Jden worden, maar in een gister- !,i nd gehouden gesprek met de RST- ctie bleken de kaarten voor Deuce gunstiger te liggen. In tegenstelling vat aanvankelijk werd aangenomen, t op het terrein genoeg ruimte te zijn r vijf banen zodat de snel groeiende lisclub hier ook op den duur vol- nde mogelijkheden heeft. Al direct Deuce over vier banen voor eigen ruik kunnen beschikken terwijl de "|le door de RST wordt gehuurd ng Deuce deze baan zelf niet nodig ft. Verder is bespreekbaar dat inzake gebruik van de betreffende grond anige regelingen worden getroffen Deuce er vrij over kan beschikken, het aanleggen van een geluidswal 5j irdoor de op rust gestelde tennissers n last hebben van het lawaai dat uit zwembad opklinkt, is niet bij voor- t onmogelijk. ijdens de donderdagavond gehou- vergadering van de sectie sport, ■eatie en lichamelijke opvoeding zag er allerminst naar uit dat Deuce met RST tot overeenstemming zou ko- Niettemin werd op een gesprek igedrongen, maar vrijwel iedereen 04chouwde dat als een tot mislukken 01 loemde formaliteit omdat de RST h niet zou kunnen voldoen aan de (X angens van Deuce. Men wilde daar- vervangende tennisruimte zoeken zrs in Den Burg. iti tonderdag en vrijdag heeft geruime ongerustheid bestaan omtrent het van een Texelse jongeman die met vriend naar Den Oever zou varen, tweetal vertrok met de ongeveer a enmeter lange vlet „Stampertje" om 12 uur uit Oudeschild. 's Avonds om art over 11 werd vanuit Den Oever nformeerd waar de jongens bleven. ongeluk leek niet waarschijnlijk dat het weer gunstig was. Wel was opgevallen dat de motor van het >tje bij vertrek nogal rookte, zodat er ening mee werd gehouden dat mo- pech de oorzaak van de vertraging Vrijdagochtend belde de haven ester van Oudeschild diverse havens iet waddengebied op om na te gaan de jongens daar waren binnengeko- in. Toen dat geen duidelijkheid bracht Jgon een zoekactie, waaraan de red- igboot Den Helder en een politieboot 2 jlname. Wegens de dikke mist was I onbegonnen werk en het zoeken rd na verloop van tijd gestaakt. De twee jongens hadden inderdaad itorpech gekregen en hadden hun otje vastgemaakt bij het Malzwin issen Den Oever en Den Helder). Ze legen om hulp via hun 27 Mczender, lar dat verliep nogal moeizaam omdat antenne van dit „bakje" kapot was. it behulp van een provisorische, van srdraad gemaakte antenne, lukke het' aandacht te trekken van twee 27 ,s c-ers uit Den Helder die de gevraagde I lp onden verlenen en het Texelse n ot|e tegen acht uur vrijdagavond de f ven van Den Helder binnenbrachten, r '(Gamma zaal voetbaltoernooi Uit veiligheidsoverwegingen vindt 9 Texelse brandweer dat het aantal «schouwers dat tegelijkertijd mwezig kan zijn bij het grote Gam- la zaal voetbalt oomooi dat op 26 en 7 december in „Ons Genoegen" zal lorden gehouden, beperkt moet lijven. Als uiterste maximum is 620 «rsonen genoemd, wat de organi- itoren met zorg heeft vervuld mdat het nu twijfelachtig wordt of oidoende kaartjes kunnen worden srkocht om de kosten te dekken. begroting is namelijk gebaseerd p een verkoop van 750 kaartjes per >g. Het grootste deel van de tijd zal het intal mensen dat tegelijkertijd in de al aanwezig is, niet zo erg groot zijn. e praktijk bewijst dat velen een tijdje omen kijken en dan weer naar huis aan. Te verwachten is echter dat het ij de finalewedstrijden wèl bijzonder ruk zal worden. Het is onmogelijk om lensen die een kaartje hebben gekocht ij de deur terug te sturen als het laximum toelaatbare aantal toeschou- rers is bereikt. Dit probleem kwam ter sprake in de onderdagavond gehouden vergade- ing van de sektie Sport, Recreatie en ichamelijke Opvoeding van de Wel- ijnsstichting. Daar werden ideeën eopperd om het aantal toeschouwers »at groter te laten zijn, zonder de eiligheid in gevaar te brengen. Hier- iver zal nog met de brandweer Worden lepraat. Het door de brandweer uitge dachte rapport waarin het maximum an 620 toeschouwers is genoemd, verd echter door de sektie aanvaard. Bij Manege Bornrif in De Koog vond donderdag een „Instelling Bruikbaar heid Onderzoek Paarden/Ponys" plaats waarbij het zwarte tuigpaard Sandor (van Kroonprins) van de heer G. du Porto met 88 punten een A behaalde, 's Morgens om negen uur werd met de proeven begonnen. Eerst met de tuig- paarden en later werden de aangespan nen proef en de proef voor tuigpaarden gehouden. De jury stond onder voor zitterschap van de heer Pompen en werd bij de tuigpaarden geassisteerd door de heer J. Dijk. Tweede bij de tuigpaarden werd de merrie Odette (van Hugo) van de heer A. Brans die met 86 punten goed was een B-kwalificatie. Odette was de enige kandidate die na het afleggen van de proef het officiële keur predicaat op haar naam kreeg. Dit is zonder meer een aanwinst voor de plaatselijke fokkerij omdat een keurpredicaat het hoogste predicaat is op exterieur. De uitslag was als volgt: Saffier (van Kroonprins), eig. H. Spigt, 84 punten B; Udrie (van Natuur) eig. P. Daalder, 81,5 punten B; Vorita (van De Werkgroep Land scha pszorg heeft geen bezwaar gemaakt tegen de aanleg van een motorcrossbaan bij het vliegveld Texel. Aangezien er ook geen andere bezwaren zijn bin nengekomen, is te verwachten dat de provincie de vereiste goedkeuring snel zal verstrekken zodat het komende voorjaar met de aanleg kan worden begonnen. Voor de baan is van gemeentewege ƒ60.000,— uitgetrokken hoewel de to tale kosten zijn begroot op een ton. De leden van de MAB-club denken echter voor ƒ40.000, aan eigen arbeid in het projekt te kunnen stoppen. De problemen rond het wielercircuit in het sportveldencomplex in Den Burg-zuid zijn nog niet uit de wereld. Texelse Boys heeft laten weten het be zwaar tegen de baan te zullen intrek ken maar het bezwaar van de Werk groep Landschapszorg wordt gehand haafd. Verder is nog niet het laatste woord gezegd over de financiering van het circuit, dat zoals bekend aanmerke lijk duurder wordt dan oorspronkelijk werd aangenomen. De Texelse postduivenhouders die zich bezig houden met wedstrijdvluch- ten zullen reclame maken voor hun sport op de Kotex jubileumtentoonstel ling die op 19, 20 en 21 november wordt gehouden in de schouwburgzaal van De Lindeboom-Texel. Er zal een achttal postduiven worden geëxposeerd en een van de duiven- houders zal aanwezig zijn om aan geïn teresseerden informatie te verschaffen over wedstrijdvliegen met duiven. Tot dusver is de belangstelling voor deze sport op Texel niet groot genoeg s geweest om een plaatselijke vereniging op te richten. Ingaande vandaag zijn de tijden waarop op het kleidepöt bij de haven in Oudeschild mag worden gecrosst, gewijzigd. In overleg met de watersportvereni ging zijn tot 31 maart de volgende tijden vastgesteld: zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. Deze regeling geldt niet alleen voor leden van de MAB-club. Ook andere crossers mogen dan van de baan gebruik maken. Het bestuur van de kleuterschool „Hummeloord" in Oudeschild wil openbaar worden. De school is thans nog „bijzonder" en eigendom van de Vereniging Koningin Wilhelmina kleu terschool. Het bestuur en de leden van de vereniging zijn echter in meerderheid van mening dat het voortbestaan beter is gewaarborgd bij een openbare status, waarbij het gemeentebestuur verant woordelijk is. Het aantal leerlingen is gezakt tot 25 waardoor de school on langs éénklassig moest worden. Het kiezen van de openbare status ligt ook voor de hand met het oog op de toe komstige integratie van kleuter- en basisonderwijs, waardoor er straks één basisschool komt voor kinderen van 4-13 jaar. De lagere school van oude schild wil graag openbaar blijven. Van belang bij de beslissing van „Hummel oord" is ook het feit dat het tegen woordig erg moeilijk is om mensen bereid te vinden in het bestuur van de school zitting te nemen. Als de school openbaar wordt is men van dat pro bleem af want de bestuurs- en andere taken worden dan door „het raadhuis" verricht. Mineraal), eig. P. Daalder, 80 punten B; Verona (van Mineraal), eig. P. Daalder, 75 punten C; Mercury (van Astor), eig. W. Goënga, 73 punten C; Victor (van Nova Zembla eig. W. Zijm, 72 punten C; Urion (van Positief), eig. W. Goënga, 69 punten C; Mariska (van Boris), eig. Mevr. De Vries-Rommel, 68 punten C. Voor de proef voor aangespannen paarden was slechts één opgave. Het was de pony Askan (van Ruimzicht's Fantast) die voor deze proef 69 punten behaalde wat goed was voor een C. Eigenaar van dit dier is de heer W. Goënga uit Den Hoorn. Na de middag begon de heer Pom pen, geassisteerd door J. van Rijswijk aan de beoordeling van de drie rijpaar den. De paarden waren allen eigendom van mevrouw De Vries-Rommel van Manege Bornrif Nucarda (van Markies) behaalde een C met 71 punten en ook Koko kreeg een C met 69 punten. Het derde paard Alex was niet in staat punten te halen omdat hij tot driemaal toe weigerde een hindernis te springen, waardoor hij werd afgewezen. Instelling Bruikbaarheid onderzoeken worden op Texel eens in de twee jaar gehouden. Plotseling werd van ons weggenomen onze lieve man, vader, schoonvader en opa Jacob J. Westdorp, echtgenoot van G. Boon, op de leeftijd van 62 jaar. G. Westdorp-Boon Jelle en Lida en André Marijke en René Hans en Ank Ruud Texel, 28 oktober 1982, Ploosterstraat 2, De Cocksdorp. De crematie heeft inmiddels plaatsgehad in het crematorium te Schagen. Donderdag 28 oktober overleed plotseling onze zwager en oom Was A. Boon J. Boon-Dootjes M. Boon T. Boon-Waldus neven en nichten Op 28 oktober 1982 is overleden de heer Jacob Johannis Westdorp. Ruim 21 jaar diende hij, eerst als raadslid en later als wethouder, de belangen van de gemeente Texel en haar inwoners. In onze herinnering zal hij als een moedig en bekwaam bestuurder blijven voortleven. Burgemeester en wethouders van Texel, De burgemeester, J. A. Engelvaart De secretaris, J. R. van Dijk. Heden bereikte ons het droevige bericht van het heengaan van onze buurman Jaap J. Westdorp. Wij verliezen in hem een trouwe buur. De Buurtbewoners. Met ontsteltenis vernamen wij het overlijden van ons bestuurslid J. J. Westdorp. Wij zullen zijn inzet blijven gedenken. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Namens Sportver. Cocksdorp, Het Bestuur. Heel blij zijn wij met de geboorte van onze zoon, 6)4 pond, 52 cm lang, het is net een droom. Op 29 oktober 1982 om 11 uur geboren in het zieken huis, na het weekend komen moeder en zoon weer thuis. Onze zoon zal Michael heten Dolblij zijn wij, dat mag u weten. Ina en Peter Novak, Gravenstraat 4, 1791 CK Den Burg. Op 27 oktober 1982 kreeg onze Simone een lief broertje, met de naam Johannes Barnardus (Roepnaam Jan) Dit melden U met grote vreugde hun ouders Ben en Willy van Heerwaarden Bomendiek 2, 1793 AA De Waal, Texel. (Moeder en kind rusten van 1 tot 4 uur) Heel blij zijn wij met de geboorte van onze zoon Ivo Klaas en Tineke Ie Noble 29 oktober 1982, De Dageraad 10, 1797 SL Den Hoorn. Vrijdag 5 november gaan Nelleke Visser en Harry Schreur trouwen om 13.30 uur in het gemeentehuis van Texel. De receptie is van 16.30 tot 17.30 uur in „De Lin deboom". Noordwester 82, Den Burg. Gerard Hooijschuur en Joke Zijm gaan trouwen op vrijdag 12 november 1982 om 14.15 uur in het gemeen tehuis te Den Burg op Texel. Kerkelijke bevestiging om 14.45 uur in de R.K. kerk van de H. Joannes de Doper te Den Burg. Receptie van 20.30 tot 22.00 uur in het restaurant „Motel Texel", Boodtlaan 1, De Koog - Texel. Texel, november 1982, Boodtlaan 1, 1796 BD De Koog. Verloren groene étui met bril. Gaarne terug tel. (02220) 2959. Te koop Fongers race fiets, ƒ225, -. Tel4820. Een vriendelijk verzoek: wilt U a.u.b. de statiegeld flessen van de losse wijnen retourneren? Slij terij Feugelhuus, Den Hoorn. Nog twee jonge hond jes (7 weken oud) zoeken een liefdevol huis. Koger- straat 17a, Den Burg. Een halve eeuw oud zijn en je 18 voelen dat is de kunst. Te koop zeer mooie Belgische platte buis kachel oven. (02223) 639. WESTFRIES Kalender met west- friese spreuken ft folklore. Voor 718,— in HET OPEN BOEK. Open haardhout, vlam- kolen, antraciet, briketten, turf, Vuturex. Fa. Bakker brandstoffen, Oostsloot straat 2, Den Helder, (02230) 17356 of 43426 Wij bezorgen ook op het hele eiland Texel. Belevenissen '40-'45 door S. Daalder. Een leuk presentje voor een verjaar dag of voor een goeie kennis of straks voor St Nicolaas. 't Is interessant om te lezen en leuk om te hebben. Verkrijgbaar bij Open Boek, Boekhandel LenR; Nauta en bij Speel goedhuis en S. Daalder in Oosterend. Mede dankzij U is onze huwelijksdag op 17 sept. 1982 voor ons onvergete lijk geworden. Hiervoor nogmaals onze hartelijke dank. Sjaak en Gerda Smit Vuurtorenweg 96, De Cocksdorp. Wie heeft mijn PTT ge reedschap gevonden? Gaande van 't Noorden naar De Koog. Gaarne even bellen A. Keizer (02220) 2399. Jongen (16) zoekt werk voor zaterdagen te i.pr.st. zeer mooie Puch MV 50 „Chopper". Vaste prijs ƒ1000,-. Tel. 4986 Dames- en herenrib stretch broeken ƒ59, Mantje Mode, Hoger straat. De Fancy Fair van de Gollards Stichting heeft ƒ5100,— opgebracht, ledereen die heeft meege werkt, hartelijk dank! ledereen heel hartelijk bedankt voor alle goede wensen, kaarten, bloe men, planten, fruitman den, taarten en andere mooie kado's, die we mochten ontvangen t.g.v. de geboorte van onze dochter Willemijn. Het was geweldig Fam. Eissen, Julianastraat 9, Den Burg. Boetiek 22 heeft leuke laarzen en schoenen in de modekleuren voor jong en oud. Ook heren kunnen eens binnen lopen. Te koop: Het huis aan het meer. Kijkdag: zaterdag 6 nov. 20.00 uur. Hotel „De Lindeboom- Texel". Verseput verzekeringen. telefoon (02226) 616. Onze kwaliteit uw ze kerheid Ploff Inn, 4708. Voor de vele blijken van deelneming, hartelijkheid en hulp, betoond tijdens de ziekte en na het heen gaan van mijn geliefde vrouw en onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder WILHELMINA JOHANNA KUIPER-VAN LEEUWEN zeggen wij U hartelijk dank! In het bijzonder: Jolanda, die haar zeer na stond, Ds. Van Zijll Langhout, Dokter Barnard, de zusters van het Groene Kruis, de medewerkers van „Samen Eén" en de heer Maat. Uit aller naam, D. Kuiper Oktober 1982, Botterstraat 5, Oosterend - Texel. Voor de vele schriftelijke en persoonlijke belang stelling en medeleven, die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, moeder en oma JOZIENA VAN LEEUWEN, onze welgemeende dank. Haar leven gaf aan velen liefde en gezelligheid. Vooral dank aan ds. Loerakker, dr. Waverijn, directie en personeel van de Gollards. Namens de familie, J. Zijm Allen hartelijk dank voor de kaarten, bloemen en fruitmanden, die ik in het ziekenhuis te Amersfoort en bij m'n thuiskomst mocht ontvangen. Mede namens m'n vrouw G. Bakker, De Cocksdorp. Eindelijk! Een volwassen tijdschrift over een vol wassen sport: European Runners magazine (on danks de Engelse titel 100% Nederlands). Het eerste nummer is S ƒ4,95 te koop bij j. nauta boek handel. Zaterdag 6 november toneelvereniging St. Jan met „Het huis aan het meer". BESCHEUR 83 Van Kooten en De Bie presenteren voor het nieuwe jaar 13 kalenders in één, sa men voor 717,90. Het bescheurvoordeel geldt zo lang de voor raad enz. HET OPEN BOEK Diverse soorten bokbier In den Grooten Slock. Café-restaurant „De Raadskelder". Voor al uw zakenlunches en diners. Tel. (02220) 2235. Dames- en herenrib- stretch broeken 759, Mantje Mode, Hoger- straat. Uitlaten grote voorraad 25% meeneemkorting, banden tot 40% korting, accu's tot 30% korting. Gratis montage, volledige garantie. Garage Rente naar, Oosterend, tel. 227. J.vrouw zoekt werk op kantoor of in winkel. Brie ven onder nr. 659 aan bur. Tex. Crt. Een winkel vol Kooijmans slijterij! wijn Restaurant „Molen bos", gewoon gezellig Postweg 226, tel. (02222 476. Diverse soorten bokbier In den Grooten Slock. Te koop 100% wollen eenpers. dekens, z.g.a.n Pr. 725,— p.st. Dumping John, Loet 4, Schagen. Verseput hypotheken. Telefoon (02226) 616. Open haardenbezitters! Husqvarna kettingzagen reeds vanaf ƒ475, Fa. Tatenhove, Oosterend, tel. (02223) 202. Assurantiekantoor J. Witte, Warmoesstraat 40, tel. (02220) 4314. Nu volop handappels (Cox's Oranje), moesap pels en zoete hand- en stoofappels. L. Huisman, Fruitkwekerij, De Veen tel. 2203. Vakbekwame reparatie van radio, TV en antenne installaties. Ook aanleg van nieuwe antenne installaties. Gebr. Schoorl b.v. Het beste en het goed koopste rijwielrek bij Dros Smederij, Spinbaan 18, Den Burg, tel. (02220) 2108. Deze week betaalt voor alle boeken met een RODE stip slechts de HELFT van de voor deelprijs I Maak snel uw keuze uit tientallen titels bij Te koop strandhuisje, in goeoe staat. Helemaal kompleet. Vraagprijs 72000, -Telefoon 4931 Honda groot in kleine motoren, o.a. b.b.motoren, generato ren, waterpompen, statio naire motoren, grasmaai- machines, 2-wielige trek kers met vele werktuigen enz. Verkoop en service. Vraag inlichtingen bij: Watersportcentrum Duin- ker, Oudeschild, tel. 3831 60 soorten bier In den Grooten Slock. PS Elektrotechniek, Uw vakman in elektriciteit. P. Schoo, Molenstraat 74, Den Burg, (02220) 3333. We hebben tot eind nov. bloembollen voor U, maar de keus is nu nog groot. Voor tulpen, hya cinthen, narcissen, krokus, anemone blanda, iris reticulata, allium, kei zerskroon, brodigea, lelie, ixia, amaryllis naar bloem bollenwinkel Veeger, Grensweg 5, (02220) 2229 Onze spaarrente? Een verschil in meer dan centen van 7 - 8%%. Da gelijks opvraagbaar zonder opnameboete. Maandelijks bijgeboekt, dus rente over rente. Vraag eens inlichtingen. Fa. Jan Dekker, Bern- hardlaan 109, tel. 02220- 2833. Café-Restaurant „De Raadskelder" Van eigen bodem Texels lamsvlees. Tel. (02220) 2235. Vis markt 6. Uit het ziekenfonds? Alle inlichtingen fa. Jan Dekker, verzekeringen, Bernhardlaan 109, (02220) 2833. Café-Restaurant „De Raadskelder". Voor al Uw bruiloften, partijen en recepties (150 pers.). Vis markt 6, Den Burg, tel. (02220) 2235. deel voor deel voordeel. Kamphuis/Jeugdhotel Bloem en Bos". In de wintermaanden tot 1 april geopend voor zelfverzor- gende groepen. Zeer ge schikt voor familiereünies, vriendenclubs, studenten en jongerenverenigingen. 40 bedden, beschikking over de gehele keukenin ventaris, CV. Inlichtingen J. Dijksen, Fonteinsweg 1797 RK Den Hoorn Texel, tel. (02220) 2303. Hordifood b.v., groot handel in koel- en diep- vriesprodukten, Ongeren Den Burg, Texel, tel. (02220) 3057. Openings tijden: vrijdags de gehele dag geopend van 9.00-12.00 uur en 13.30- 17.00 uur, overige dagen alleen 's morgens van 9.00 12.00 uur. Zondags gesloten. Biologisch-dynamische kwaliteitsprodukten op Sint Donatus. Karnemelk ƒ1,20 per liter, boter 73,— per pakje, pot kwark f3,— en div. kaassoorten. Jaarstaanplaats voor caravan gezocht in De Koog of Den Burg. Tel. 09-49201 - 344217. Op zaterdag 6 novem ber kunt IJ nader kennis maken met onze tapwijnen, de moeite van het proeven waard Slijterij Feugelhuus, Den Hoorn. Verseput financieringen. telefoon (02226) 616. Beter uit in restaurant „Molenbos", Postweg 226, tel. (02222) 476. Opgeletl Wij organise ren op 15 nov. a.s. een wijnproeverij. Belangstel lenden kunnen zich wenden tot slijterij Feugel huus, Den Hoorn, tel 384 of 424. Tweede woning of klein huis te huur gevraagd voor permanente bewo ning. Tel. 09 - 49201 344217. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis e.d. Fa. Tatenhove, Den Burg, tel. (02220) 3809. Iedere woensdag maca roni in Taveerne De Twaalf Balcken, voor maar ƒ7,50. Voor al Uw gas (gas flessen cylinders). Twee- iwielercentrum Kikkert Badweg 1. Bel (02228) 215 b.g.g. 760. Bezorgen ook mogelijk. Dure tijden? De Twee Paardjes als het om de oortjes gaat. Bij accu-problemen kon takt met Garage Kievit jonkerstraat opnemen. Tel. 2525. Snel-service. Onze hypotheekrente zonder frutsels is ge daald tot ver onder de 10%. Fa. Jan Dekker Bernhardlaan 109, tel (02220) 2833. NIEUW ft OPVALLEND „De straatvogel", een nieuwe Grijpstra en De Gier van Janwil lem v.d. Wetering (19,90); „De opgeverf de haan", boordevol bekende en onbekende volksver halen uit de Neder landen (29,90). IN HET OPEN BOEK. Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Café-Restaurant „De Raadskelder" Goede spijs, eenvoudige prijs. Tot ziens. Tel. (02220) 2235. Vismarkt 6. Bouw- en timmerwerk- zaamheden. J. Comman deur, (02226) 568; C. Ver- berne (02228) 597. Telefoonnummer Snackbar/Lunchroom Parkstraat: 4890. Goedkoop en toch ge zellig, dan naar Bar 't Steigertje. Met een drankkaart drinkt U uw pilsje of borrel van 10 tot 12 uur voor 71,00 en van 12 tot 4 uur voor 71,25. Drankkaart al verkrijg baar vanaf 725,— en on beperkt geldig. Bruiloft, conferentie, koud buffet, receptie, reünie, vergadering, enz. Alles mogelijk in Hotel „De Pelikaan", Pelikaan- weg, De Koog, tel. (02228) 202. slechts 77,95 en wegens sukses geprolongeerd originele Texelse wenskaarten met Kerst- en nieuwjaars wens, echte kleurenfoto in enveloppe 71,95 exclusief bij

Texelsche Courant | 1982 | | pagina 3