ie %,ëP\ zijn Zwitsers: fijnproevers? Spel selectie bevredigend Hl !RR1 HINDERT W Zware nederlaag (8—0) voor schakers Les Uns et les Autres Ondanks verlies: CERTINA Tetak sluit najaarscompetitie tevreden af BAKKERS IJZERHANDEL N WINKELVOL IDEEEN! En Passant 2 boekt grote zege Weer scheids rechtercursus 118 cm vis voor negen sportvissers SWISS QUARTZ Martin Tromp )g DINSDAG 21 DECEMBER 1982 TEXELSE COURANT PAGINA 9 Afgelopen zaterdag trad de Texelse seniorenselectie voor de zesde maal aan op het Gouden Hoef toernooi. Dit toernooi leverde voor Texel drie maal verlies op. Toch zijn coach Aad Blom en technische man Willem Oosterhof niet ontevreden. Beiden hadden op meer winst gehoopt maar het vertoonde spel was goed. Texel trad de eerste wedstrijd aan tegen Waterland. In het begin van de match speelde Texel een goede wedstrijd. Bij balbezit werd er goed rondgespeeld en bij balverlies sloot de verdediging goed aan. Daardoor kreeg Waterland in feite geen uitgespeelde kansen. Terwijl Texel die wel had. het tot nu toe slecht gedaan in de hoofdklasse, ZDH lijkt zich nu te gaan herstellen, terwijl Mantje alleen tegen hoger geklasseerde ploegen bereid is het onderste uit de kan te halen. A 0 2000 is de grote verrassing van dit seizoen in de hoofdklasse. Op het ogenblik bezet men de vierde plaats. Tegen een wel zeer verdedigend ope rerend KSMT won men met gemak met 9—3. Question doet het ook goed. Niet compleet speelde men tegen Dubbeldik 2-2 gelijk. Datsun 1 won met gemak van Datsun 2 met 7-0. Ook Oosterend 1 speelde tegen het tweede team. Oosterend 1 had de handen vol aan Oosterend 2 dat (weer) geen geluk had. Het werd 4—3 voor Oosterend 1. Ook Gamma 1 had het in de eerste helft bijzonder moeilijk tegen een ge ïnspireerd Gamma 2. In het begin van de wedstrijd kreeg Gamma 2 een penalty tegen die door Louis Uriot op de paal werd geschoten. Rijan van Heerwaarde bracht Gamma 2 op een 1—0 voor sprong. Het duurde tot kort voor de wissel dat Gamma 1 weer gelijk maakte. In de tweede helft scoorde Wilke Was senaar 2 1 maar dat doelpunt werd afgekeurd. Weer was het Rijan van Heerwaarde die Gamma 2 op 2 1 bracht. Nico Schermer zorgde voor de gelijk maker. Overigens zeer terecht want Gamma 1 was veel sterker, maar had de nodige pech. Via doelpunten van Louis Uriot, Gert Pansier en Nico Schermer wêrdcfe ëiridstaiTd "öp'5=2 bepaald. In de eerste klasse blijven de koplopers winnen. Rab 1 won met 5—3 van Gamma 3 en de Mok had geen moeite met Dubbeldik 3; 7-1 was hier de eind stand. PH Hotel liep met 12—3 over Naarmate de wedstrijd vorderde werd Waterland toch sterker. Een misver stand in de Texel verdediging leverde bijna 1 —0 op voor Waterland, maar Charles lepenburg die een geweldige partij keepte wist erger te voorkomen. Even later kreeg Texel de beste kans, toen Simon Brand doorbrak. Hij ver zuimde echter te schieten en plaatste de bal op Gerrie Plaatsman, die weinig meer kon doen. Het zag er naar uit dat Texel deze wedstrijd met en 0—0 gelijkspel zou beëindigen. Zelf toen een Texelaar twee minuten straftijd kreeg wist de selectie deze tijd ongeschonden door te komen. Volgens de horloges van supporters was de speeltijd al voorbij toen een vrijstaande Waterlander recht voor doel de bal in het net kogelde; 1 —0. De tijdwaarneming had halver wege de wedstrijd de tijd stilgezet omdat een Texelse speler verkeerd wis selde. In deze extra tijd wist Waterland dus de volle winst naar zich toe te trekken. Koel De volgende wedstrijd was tegen West Friesland, die voor deze gelegen heid het bekende Hovocubo had laten aantreden. Al in de tweede minuut kogelde een West Fries de bal op de onderkant van de lat die via de lijn hel doel uitsprong. Twee minuten daarna kreeg Texel een penalty tegen die koel werd benut. Texel kreeg ook nog kansen getuige het schot van Louis Uriot die vanaf de zijlijn scoorde en Texel - weer opgaüjke hoogte bracht. Daarna was het Klaas Dirk Koorn die uit een counter de laatste verdediger van West Friesland knap omspeelde en op het doel schoot. De Texelse bank had het doelpunt al bijna geteld maar helaas raakte Koorn alleen de paal. West Friesland liep in de laatste twintig minuten uit naar een 4—1 winst. Tegen Alkmaar kwam Texel voor met 1 —0 door een werkelijk schitterende combinatie tussen Louis Uriot en Simon Brand. Texel speelde deze wedstrijd meer aanvallend dan de voorgaande wat veel kansen opleverde zoals een schot van Klaas Dirk Koorn die zaterdag hele maal geen geluk had met schoten op de paal. De eindstand was 4—2. Het laatste Texelse doelpunt kwam weer tot stand uit een combinatie van Simon Brand en Louis Uriot. Discipline De finale werd gewonnen door West Friesland (lees Hovocubol tegen het selectieteam van Den Helder. Hovocubo speelt een zeer gedisciplineerd zaal voetbal waarin de ploeg gedurende de hele wedstrijd in beweging is. Als tegenstander is het zeer frusterend om achter een ,,hovocubaan" aan te lopen en dan geen bal te zien, laat staan te raken. Geduld en individuele klasse maken dat Hovocubo op het ogenblik bijna niet is te overtreffen. Het is jammer dat het spel niet leuk is voor het publiek. Wat op het Gouden Hoef ook duide lijk te merken was uit de reacties van de toeschouwers. Voor doelpunten van West Friesland (van zeer grote klasse) werd nauwelijks geapplaudiseerd, ter wijl doelpunten van de tegenstander met gejuich werden ontvangen. Wat uiteindelijk in de finale tegen Den Helder ook de opmerking van West Friesland aanvoerder Frans Keizer opleverde na een waarlijk schitterende actie van West Friese zijde: „We klappen zelf wel. Het lijkt oer-Nederlands om succesvolle ploegen het succes niet te gunnen. Dit geldt ook voor Texel." Slecht In de Texelse hoofdklasse verloor Mantje van ZDH. Beide ploegen hebben Woensdag- en donderdag avond koopavond Nioz2 heen. Texelse Boys 2 en KSMT 2 deelden de punten in een 2—2 gelijkspel en Nioz 1 won met 2—0 van Oosterend 4. In de derde klasse verloor De Koog met 7—2 van Texel vet. 2. Slufter- hoek won met maar liefst 7 1 van Question 3, waarvan de keeper niet erg op dreef was. Oosterend 6 won in een leuke wedstrijd van de Verenigde Schil ders. Junioren Er hebben zich vier nieuwe teams ingeschreven voor de nieuwe jeugd- competitie die in januari begint. Dit brengt het aantal ploegen op 23. Een uitstekend resultaat. Jammer is wel dat de zaalvoetbalverenigingen, wat het juniorenvoetbal betreft, totaal geen ac tiviteiten ontplooien. De verenigingen Dubbeldik, Datsun, Oosterend, ZDH en de Verenigde Schilders uitgezonderd. Nuts Spaarbank lijkt op een ongeslagen kampioenschap af te stormen. Vorige week won Nuts met 9—0 van NMS. Vier treffers kwamen op naam van Pieter Jan BoekeiHet Swarte Schaep, tot voor kort nog mede kampioens kandidaat, heeft het moeilijk. Tegen de Verenigde Schilders was 1 1 het resul taat. Alkema en Zeeaas Veldman, de beste jeugdteams uit de A-klasse, maakten er een spannende wedstrijd van. Uiteindelijk was het Alkema die met 3—2 aan het langste eind trok. De selectie 18 tot 23 jaar zou afge lopen weeg tegen West Fries land spelen. Maandag kreeg de rayon commissie bericht dat de tegenstander niet zou komen. Besloten werd daarom om tegen Gamma te spelen. De selectie speelde goed zaalvoetbal, er werd goed bewogen en de posities werden onder ling goed overgenomen. Men kwam dan ook zeer terecht op een 1—0 voor sprong. John List nam een bal goed mee en scoorde beheerst. De jeugd was op dat moment beter en kwam ook via een toch wat gelukkig doelpunt van Koos Tjepkema op 2—0. Gamma werd in het tweede gedeelte van de tweede helft sterker en wist zich veel kansen te creëeren. Via een toegekende penalty wist men op 2—1 te komen en de druk van Gamma werd sterker. Niettemin bleef de stand op 2— 1 Deze week Deze week treffen de nummers 1 en 2 van de hoofdklasse, Gamma en Datsun, elkaar. Datsun staat twee punten achter op Gamma en zal er dus alles aan moeten doen om nog niet verder achter te raken. Deze wedstrijd begint woens dag om 20.20 uur. Ook zal er dan in de sporthal een nummer van het blad zaal voetbal te verkrijgen zijn met deze maal een special over het Texelse zaalvoet bal. Bij junioren B-klasse wordt waar schijnlijk aankomende donderdag over het kampioenschap beslist. Dan treden het Cafeetje en ZDH tegen elkaar aan. Voor alle Tetak teams zit de najaars competitie er weer op. Met één kam pioenschap en twee tweede plaatsen kan Tetak tevreden zijn. Het jeugdteam is kampioen geworden en speelt vanaf januari in de derde klasse. Tetak 2 kon het niet bolwerken tegen het sterke Be Fair 3 uit Breezand en Tetak 1 miste net de boot door de belangrijke wedstrijd tegen Turnlust JD 1 uit Den Helder met 6—4 te verliezen, waardoor het voor de vijfde achtereenvolgende keer tweede werd in de vijfde klasse. De eindstanden zijn als volgt: Klasse 5 J: Turnlust DH 1 tetak 1 Rats 8 Tjap Tjoy 3 Be Fair 4 Duintreffers 5 10 9 0 1 18 69-31 10 7 0 3 14 65-35 10 7 0 3 14 66-34 10 5 0 5 10 50 - 50 10 1 1 8 3 12-88 10 0 1 9 1 12-88 Klasse 5G: Be Fair 3 10 10 0 0 20 89-11 Tetak 2 10 7 0 3 14 66-34 Disnie 5 10 5 2 3 12 57—43 Polisport5 10 3 1 6 6 37—63 Turnlust JD 1 10 3 0 7 6 35—65 M. Schilder 6 10 0 19 1 16-84 Klasse 4C jeugd: Tetak 1 Be Fair 1 M.Schilder 5 Turnlust JD 2 Polisport2 Telefoon 02220 2346 Derde klasse: Texel Vet. 2-De Koog Slufterhoek-Question 3 Oosterend 6-Ver. schilders Junioren: Ratronics 2-Graaf spuiterij Nuts-NMS Swarte Schaep-Ver. Schilders De Koogel-Pakhuus Alkema-Zeeaas Veldman 8 8 0 0 16 67-13 8 6 0 2 12 55-25 8 3 1 4 7 34-46 8 2 1 5 5 38 - 42 8 0 0 8 0 5-75 Op zaterdag 29 januari 1983 begint voor Tetak de voorjaarscompetitie. Te tak komt dan wederom uit met twee seniorenteams in de vijfde klasse en één juniorenteam in de derde klasse. In die tussentijd komt Tetak met drie senio renteams uit in bekerwedstrijden. Za terdag j.l. werden de eerste wedstrijden gespeeld. De uitslagen zijn: Tetak 1-Dito 4 0 5 Tetak1-Rats6 0 5 tetak2-Doko2 4—1 Tetak 2-Turnlust DH 1 3—2 Tetak 3-Olympia 4 3—2 Tetak 3-Olympia 5 4—1 Tetak3-Disnie4 1—4 Op zaterdag 8 januari 1983 wordt de tweede ronde gespeeld. Er wordt nog bekend gemaakt waar gespeeld zal worden. Programma: Woensdag 22 december: 17.30 u. Ver.Schilders-Ratronics 2 18.00 u. Bremakker-Datsun 18.35 u. Gamma 4-A O 2000 2 19.30 u. ZDH 3-Oosterend 5 20.20 u Gamma-Datsun 21.15u Mantje 2-Tex Boys 2 22.05 u. Texel vet.-Gamma 3 Zaaldienst: Dubbeldik Donderdag 23 december" 18.00 u. ZDH-Cafeetje 18.35 u. KSMT 2-Slufterhoek 20.20 u. Ver.schilders-Texel vet» 2 21.15 u. KSMT 3-Datsun 4 22.05 u. Rab 2-Oosterend 6 Zaaldienst: Question Uitslagen: Selectie: Sel. 18-23-Gamma 2 1 Hoofdklasse: Gamma 1-Gamma 2 5—2 A O 2000-KSMT 9-3 Datsun 1-Datsun 2 7—0 ZDH-Mantje 5—3 Oosterend 2-Oosterend 1 3—4 Question-Dubbeldik 2—2 Eerste klasse: Gamma3-Rab1 3 5 De Mok-Dubbeldik 3 7 1 Tweede klasse: PH Hotel-Nioz 2 12—3 Tex.Boys 2-KSMT 2 Oosterend 4-Nioz 0—2 7-2 7-1 4-2 0-1 9-0 1-1 1-0 3-2 Onthutst en verpletterd keerde zater dagavond het eerste schaakteam van En Passant terug van de match tegen Cas- tricum, de club die samen met En Pas sant onderaan bungelt in de eerste klas se van de Noordhollandse schaakbond. Juist tegen deze club meende En Pas sant een goede kans te hebben een kleine overwinning te boeken om het uitkomen in de eerste klasse nog enigs zins acceptabel aanzien te geven. Maar dat viel bitter tegen. Licht aangeslagen door het plotseling niet op komen dagen van invaller Lex van Aalderen begonnen zeven Texelse schakers de match met een 1—0 ach terstand. In eerste instantie leek deze reglementaire nul niet eens onoverko melijk; de drie topborden hadden alle maal een goede stelling, terwijl aan de lagere borden de strijd overal in even wicht leek. Maar plotseling ging overal alles mis. Geen van de En Passant selers bleef de rampspoed bespaard en om half zes leverde de laatste Texelse Peter Bergman zijn koning in; 8—0 verlies. Het was de zwaarste nederlaag die de Texelse schakers ooit incasseerden. Energiek J. Dros pakte tegen J. Leeuwerik de zaken energiek en scherp aan. Beide spelers volgden lange tijd een bekende variant uit de Aljechin-verdediging. Op de dertiende zet kwam Leeuwerik met iets nieuws, maar het bleek niet veel om het lijf te hebben. Dros kreeg een veel belovende stelling maar vrijwel onmid dellijk daarna ontviel hem een vreselijke blunder. Met enkele fraaie manoeuvres haalde Leeuwerik het punt binnen. M. Vittali offerde na de opening een pion om de dame van P van Wonderen uit haar goede positie te halen. Dat bleek een misvatting; de dame stond op haar nieuwe plaats nóg sterker en hoewel Vittali zich nog hardnekkig ver dedigde moest hij lijdzaam toezien hoe Van Wonderen nog een tweede pion confisceerde waarna de strijd gestreden was. J. Rommets overspeelde in de opening C. Swinkels. De winst was in feite nog maar een kwestie van techniek maar Rommets verzuimde op het kritie ke moment door te stoten waarop Swinkels hem verraste met een ijzer- sterk, winnend paardoffer. A. C. Bakker kwam tegen G. van Pinxteren niet hele maal fris uit de opening. Hij kreeg een passieve stelling, die weinig perspectief bood. Bakkér bracht toén "een va"ag kwaliteitsoffer dat hem weliswaar enig tegenspel gaf maar dat was helaas niet voor lang. De materiële achterstand was steeds voelbaar en gaf tenslotte de doorslag. Ruimtelijk H. Broekema speelde een positionele partij tegen B. Schlosser die kans zag toch enig ruimtelijk overwicht te verkrij gen. Op zichzelf was dit niet zó erg maar Broekema moest zeer nauwkeurig spe len om niet in het nadeel te geraken. Schlosser voerde de druk langzaam op en vlak voor de tijdcontrole stortte de stelling van Broekema ineen. Ongeveer •tegelijkertijd staakte A. Terpstra de strijd tegen J. Paymans. Gedurende de partij kreeg Paymans een steeds sterker over wicht in het centrum, waardoor de lopers van Terpstra buiten spel werden gezet. Het tweede En Passant schaakteam trad aan tegen ,,De Viersprong'' in Schoorl. De heer M. Witte (voor het eerst aan het eerste bord) speelde een zeer gelijkopgaande partij. Aan het eind had hij een verrassende doorbraak en won daarmee. Aan het tweede bord besloot Frank van Lare aan het eind van de partij deze te laten arbitreren. Hij claimt winst, de tegenpartij remise. Roland Bakker maakte aan het derde bord al snel 'n vol stuk buit. Helaas lette hij niet goed genoeg op en wist de tegenstander de partij alsnog te winnen. Niek Witte kreeg aan het vierde bord een zeer gelijkwaardig eindspel. Hij besloot het remiseaanbod aan te nemen Aan het vijfde bord kreeg Piet Cornelis- se te maken met een behoorlijk sterk spelende 13-jarige tegenstander. Cor- nelisse moest alle zeilen bijzetten en wist na een (schin loperoffer de partij tot winst te brengen. Wietse Pranger zwoegde hard aan het zesde bord. Hij bood zijn tegenstander remise aan, welk aanbod aangenomen werd. Marcel Vis ser wist aan het zevende bord al snel een vol stuk te veroveren. Hij maakte verder geen fouten en won de partij. Invaller Hein van Dalen was het schaken duidelijk nog niet verleerd. Aan het achtste bord ontwikkelde hij na een wat gedrongen stelling een krachtig initiatief en won daarmee de partij. J. A. Hassing-M. Witte 0—1 G.P Grootes-F. van Lare arbitrage W.L. Voet-R. Bakker 1—0 G.P. de Vries-N. Witte V2 V2 D. Smit-P. Cornelisse 0 1 G.J. Helder-W. Pranger V2 Vi R. Lorsch-M. Visser 0 1 C.J. Burger-H. van Daalen 0 1 Voorlopige uitslag 2—5 De langste adem had Peter Bergman die na een twijfelachtig gespeelde ope ning nog sterk terug kwam. In het eind spel dat hij tegen M. van Zwet bereikte stond hij zeker slechter maar Van Zwet liet plotseling een lelijke steek vallen. Bergman had toen zelfs nog kunnen winnen en dus de eer van En Passant kunnen redden, maar om het drama compleet te maken, overzag hij deze laatste kans, zodat hij enkele zetten later als laatste op kon geven. Met deze eindstand lijkt de rol van En Passant in de eerste klasse definitief uitgespeeld. Uitslagen: Castricum-En Passant J. Leeuwerik-J. Dros 1 —0 A. Jager-L. van Aalderen 1—0 P. van Wonderen-M. Vittali 1—0 C. Swinkels-J. Rommets 1—0 G. van Pinxteren-A. C. Bakker 1 —0 B. Schlosser-H. Broekema 1—0 J. Paymans-A. terpstra 1 —0 M. van Zwet-P. Bergman 1 —0 Eindstand 8—0 Begin januari start op Texel weer een cursus scheidsrechter veldvoetbal. Deelnemers (dit kunnen zowel dames als heren zijn) moeten minstens 16 jaar oud zijn. De cursus is gratis en zal acht avonden van ca. twee uur in beslag nemen. Behandeld worden de spel regels en de tactiek en techniek van de scheidsrechterfunctie. Op deze avonden zijn ook de jeugdleiders en grensrech ters welkom. Tijd en plaats van de cursusavonden worden in overleg met de deelnemers vastgesteld. Voor opgave en inlichtingen kan men terecht bij Peter van de Gracht, Kikkertstraat 59, De Cocksdorp, telefoon 07772-293. De negen senioren die zondag mee deden aan de viswedstrijd bij De Cocks dorp wisten 118 centimeter vis boven water te krijgen. Als eerste eindigde Map van der Zwaag met 54 cm. Tweede werd Rob Koopman met 21 cm. en derde Dirk Roeper met 16 cm. De vol gende wedstrijd wordt 16 januari ge houden van 8.30 tot 10.00 uur bij de Hornt in Oudeschild. „Alle mensen zijn gelijk, maar som mige mensen zijn gelijker dan anderen schreef George Orwell. En daar draait het in „Les uns et les autres" om. Deze drie uur durende film vol grote en kleine, trieste en komische momenten uit het leven bestaat voor een belangrijk deel uit entertainment. Het is een film over mannen en vrouwen die in ver schillende landen wonen en die allen één gemeenschappelijke taal hebben: de muziek. De muziek is het raakvlak van alle personages. Ze houden van muziek, ze haten muziek. Met de muziek als leidraad wordt hun levens loop geschetst, van 1936 tot heden. Vijfentwintig jaar vol bloed en tranen, hoop en teleurstelling, als bewijs voor de volgende onloochenbare stelling: „tussen het ene moment van geluk en het volgende ligt onvermijdelijk een moment van angst." In „Les uns et les autres" komen goede en slechte tijden voor, maar dat geldt niet voor alle personages. De per sonages zijn gewone mensen als u en ik, waarschijnlijk zijn ze allen iets zwakker vanwege hun gevoeligheid voor muziek. We leren hen eerst kennen door middel van het leven van hun ouders in de periode vallend vlak voor, tijdens en even na de tweede wereldoorlog. Deze korte periode, die waarschijnlijk de langste is in de geschiedenis van de waanzin van het mensdom, eindigt met de opkomst van een nieuwe generatie die twintig jaar later bekend zal staan om zijn vindingrijkheid. Door toedoen van de in de jaren '60 heersende welvaart treden de nieuwe personages een periode van hoop en verwachting binnen. Sexuele relaties worden herwaardeerd en hoewel oorlo gen in steeds groter getale woeden, daalt het aantal vrijwilligers sterk. In Algerije en Vietnam spelen zich af grijselijke taferelen af. Naarmate het geld een machtiger positie gaat in nemen, worden dienstplichtigen minder serieus genomen. Er vallen minder do den, maar er is meer ongenoegen. Wat vroeger hoop was, wordt twijfel op het moment dat de hoofdpersonen de jaren '80 binnentreden en er achter komen dat hun beste jaren niet vóór hen liggen. De eerste tekenen van matheid worden zichtbaar. Oude gewoonten veranderen in nieuwe behoeften waar ambitieuze politici tijdens verkiezingscampagnes handig op inspelen. Maar wat moet er in deze gedesillusioneerde wereld terecht komen van hun zoons en dochters? Het laatste deel van de film draait om hen, om de tieners van vandaag, die „een 10-jarige rocker president van de wereld willen maken, en die willen dat „pro feten gevoel voor humor hebben." Kortom, het belangrijkste gegeven van „Les uns et les autres" is het amusement, het showelement, het en tertainment. Daardoor kunnen mensen dromen en geloven dat er ergens een betere wereld bestaat. Want wat heb ben die talrijke artiesten en managers ons nagelaten? Onvergetelijke shows die van mensen helden hebben gemaakt, maar die zeker niet duidelijk hebben gemaakt hoe helden in harmonie kun nen leven Om eventuele misverstanden bij zijn publiek te voorkomen, raakt regisseur Claude Lelouch met zijn grootscheeps opgezette film, nooit dieper dan de schil van het oppervlak. Maar onze aandacht weet hij wel degelijk te prikkelen en zelfs vast te houden in deze beeldende ge schiedenisles van vier families waarvan we tussen 1936 en 1980 gedurende bijna drie uur drie generaties meemaken. De vernuftige regiegoochelaar Lelouch heeft van deze film het spektaculairste nummer uit zijn carriere gemaakt. Kos ten noch moeiten werden gespaard en met de zwierige balletten van choreo graaf Maurice Béjart spat de gladde muziek van het doek dat plaats biedt aan 10.000 figuranten en ongeveer 200 actrices en acteurs. Onder de hoofd rollen bevinden zich Nicole Garcia, Ro bert Hossein, Géraldine Chaplin en James Caan. Uitspraak van een bekend filmrecen sent: „Deze nieuwste van Claude Le louch is geen film meer of theater, het is een orgie, wat zeg ik, een orgasme bijna van de aan filmen volstrekt verslaafde Franse cineast. Lelouch denkt dag en nacht in beelden, ademt door een camera, volgens mij neemt-ie celluloid bij het ontbijt." „Les uns et les autres" draait niet alleen donderdagavond in Filmganger maar is ook de kerstfilm in City. Leden van Filmganger kunnen alleen donder dag gebruik maken van hun reduc- tiekaart. Zaterdag, eerste kerstdag, is het City theater gesloten. Vrijdag, zon dag, maandag en dinsdag start „Les uns et les autres" om 20.00 uur. J3i. want Certma horloges worden bijvoorbeeld meer dan honderdvoudig beproefd' Worder ze dan goedgekeurd, dan zijn ze. |t Uk wel goed gekeurd! Zeker is zeker is Zwitsers Certma horloges, veelzijdige' M®ll keus uit een kollektfe van 1 ^.internationale allure. r i Weverstraat 34, Den Bur. tel. (02220) 2912 cji

Texelsche Courant | 1982 | | pagina 9