De City-Bank is de grootste bank ter wereld biedt dus de meeste zekerheid en geeft de hoogste spaar rente. Fa. Jan Dekker, Gedegen klasse hoeft echt niet zo duurte zijn. Texelse Autocentrale Exclusief agentschap voor Texel: Volkswagen LT. Degelijk, ruim,sterken goedkoper. Bernhardlaan 109, telefoon (02220) 2833 mm, i -.1 1» mi sing bij uitvoering met dubbele Kom nü rijden en kiezen. Kiest ii voor vo ume- r ItJi «r i b. r» .„m Kiest u voor volume- vervoer, de bestelwagen Volks wagen LT, dan kiest u voor de meest efficiënte vervoersop lossing voor relatief weinig geld. Want Volkswagen LT biedt met zijn grote degelijk heid, lange levensduur en laag verbmik uitstekende vervoers- kwaliteiten, waarvoor u én bij aanschaf én in exploitatie echt goedkoop uit bent. Groots in volume en laadvermogen. De Volkswagen LT heeft een standaardinhoud van ruim 8 tot max. 12 kuub. Daar naast biedt de LT'n nuttig laad vermogen van 1430 tot 3315 kg. Vernieuwd en verbeterd voor nóg meer efficiency. De Volkswagen LT beant woordt de steeds scherper gestelde vervoerseisen met het nieuwe model 1983. Nieuw daarin is de com plete 2-zitsbank voor de sing bij uitvoering met dubbele cabine. Hoe speciaal üw uit voering ook moet zijn, u vindt die bij de Volkswagen LT. Kom nü rijden en kiezen. Rekent u op de meest efii- ciënte vervoersoplossing van de Volkswagen LT, dan rekent u bijrijders die naast de enkele stoel leverbaar is. Nieuw is ook het truckdashboard, waardoor dit nóg overzichtelijker wordt. En nieuw is eveneens het sterk verlaagde geluidsniveau als gevolg van een verbeterde isolatie. Aan de buiten zijde werd de Volkswagen LT voorzien van nieuwe kunststof bumpers. De schades, veroorzaakt door kleine aanrijdingen, wor- en een benzinemotor in deze klasse van bestelwagens. Nu nóg meer variaties! De Volkswagen LT blonk altijd al uit door het grote aantal variaties dat voor vele branches beschikbaar was. Daar komen nu nog meer variaties bij. Professionele service van Volkswagen. Acht u een fijnmazig dealemet van belang, reken dan op de perfecte service van meer dan 200 dealers, voor Volkswagen bedrijfswagens. Dus: waar u ook werkt of bent in Nederland, u kunt altijd en overal terecht voor service! gewoon naar u toe. Dat bewijst Volkswagen LT met zijn uitstekende vervoerskwaliteiten door een gunstige aanschaf- en lage kilometerprijs. Wanneer u daar ook voor kiest, begin dan met een proefrit. Voor een kennismaking met de Volkswagen LT! den nu nog beter voorkomen. Maar het allergrootste nieuws is wel dat er in de Volks wagen LT een geheel nieuwe 6-cilinder benzinemotor van 66 kW (90 pk) staat. Waarmee de Volkswagen LT een unieke positie inneemt. Geen enkel ander merk brengt én een 6-cil.diesel- Wint op de Volkswagen LT 40A, 45 en 50 is als extra een langere wielbasis (3,65 m) verkrijgbaar' Vooral van toepas- Uw dealer voor Volkswagen bedrijfswagens: Schilderend 56 Den Burg (Texel) Tel.: 02220-2151/3010 Prijzen zijn vrijblijvend en exclusief BTW. Af Leusden. PAGINA 8 TEXELSE COURANT VRIJDAG 11 MAART 1|

Texelsche Courant | 1983 | | pagina 8