Jansen zette verkeersplan op z'n kant Texelaartjes HERRIE HINDERT Hoorzitting Den Burg MANTJE O D E 0 Aan de bewoners van De Waal Dwlingprogramma MARITIEM j. nauta boekhandel PERFEKTE KLEURENFOTO'S j. nauta fotografie AG 15 MAART 1983 TEXELSE COURANT PAGINA 3 wijziging®" en aanvullingen in het verkeerscirculatieplan van Den Burg riepen hoorzitting van donderdagavond, die slechts door 20 mensen werd bezocht, wat vragen en protesten op. Gelein Jansen stelde een andere wijziging voor, hter de ambtelijke tafel protest opriep. Een groot aantal toehoorders sloot zich r bij de suggesties van het CD A-raadslid aan. l meeste bezwaar werd gemaakt het omdraaien van het eenrich- /erkeer in de Julianastraat en het digen van eenrichtingsverkeer in gedeelte van de Wilhelminalaan f de Julianastraat). Dit is volgens jestemmingsplan Den Burg-cen- nodig om de Julianastraat als toe- sweg naar het centrum af te schaf - n vanaf de zuidkant van Den Burg n dan nc; twee mogelijkheden om in de Parkstraat te komen: het derend en de Keesomlaan. Dege- Jie dan in de Weverstraat rijden en |niet het centrum in willen, kunnen de Julianastraat weer uit. loners van de Julianastraat twij- donderdagavond sterk aan de lig dat de Julianastraat door deze regel rustiger wordt en meer een istraat-functie krijgt. Vooral dokter n was het niet met deze visie eens rwachtte ongelukken op de splitsing nastraat-Wilhelminalaan. ,,Dat is inoverzichtelijke hoek en in de Juli- Iraat zal men vaart maken", aldus n die voor zijn werk ook grote lemen zag omdat de Weverstraat nu jmers al vaak potdicht zit met rkeerde en wachtende auto's. ,,Er g één toegangsweg en dat kan bij Igevallen fataal zijn." P. Smidt en ager van de Wilhelminalaan maak- jezwaar tegen eenrichtingsverkeer hun bedrijf eveneens wegens ver- ite werkproblemen. Alternatief Jansen kwam daarop met een natief. Hij stelde voor de Keesom- voor motorisch verkeer af te sluiten vijver zodat dit gedeelte alleen nog af het politiebureau ingereden kan len en de functie die aan de Juli- raat is toegedacht (uitvalsweg dfRhet centrum) over kan nemen. Het >P«stel van Jansen betekent ook dat de 8 Bist die vanaf de Emmalaan, als men llemert oprijdt, weer bij de Beatrix- of op het parkeerteerrein van Kac- l°Biitkomt of als hij rechtdoor rijdt, op Barkeerplaats van de RSG de auto tf kan. ,,Zo vermijdt je rondjes rijden de Keesomlaan en Haffelderweg, Ir een paar keer per dag honderden jlieren fietsen", aldus Jansen. e maatregel van Jansen houdt dus it wat betreft de Julianastraat en de lelminlaan alles bij het oude kan en. mbtenaar Frederici voerde als est aan dat het kruispunt Emma- Schilderend door het aan een kant uten van de Keesomlaan verder 'belast zal worden. Jansen: ,,Dan nen die stoplichten eindelijk weer i branden." IMiet geschikt O-ambtenaar A. Hut zei dat de anastraat ook een belangrijke route r scholieren is en dat deze straat niet schikt is als invalsweg voor het trum ,,We moeten van die sluip- ie af Eissen bleef bij het bezwaar op de Wilhelminalaan levensgévaar- i situaties ontstaan, mede door de Woensdag 16 maart: 30 u. Zegel Modes-Pakhuus 00 u. Cafeetje-Datsun 35 u. KSMT-Datsun 30 u. KSMT 3-De Koog 20 u. Gamma-KSMT Il5 u. Dubbeldik-Oosterend 2 «■05 u Mantje 2-Tex.Boys 1 oiRaldienst: A O 2000 onderdag 17 maart: ■•30 u Ratronics-Citroën 100 u. ZDH-Alkema P5 u. De Koog-Tex Boys 1 J-30 u ZDH 3-Nioz 2 B-20 u. Gamma 4-Oosterend 5 ^■•15 u. Question-Oosterend 1 05 u. Oosterend 6-Rab 2 Saldienst Datsun ■Vrijdag 18 maart: ■•30 u. Nuts/Dubbeldik 1-Bremakker ■■00 u. Zeeaas Veldman-Buro Eelman ■■35 u. ZDH 2-Dubbeldik 3 ■■30 u. A O 2000 2-Gamma 2 ■20 u. Mantje-Datsun 1 ■15 u. PH Hotel-Tex.Boys 2 ■05 u. ZDH-Datsun 2 ■aldienst: Oosterend flauwe bocht bij de Bocksberg en het feit dat men het Achterom recht op de Drijverstraat wil laten aansluiten. ,,De Drijverstraat mag de vrachtauto's gaan verwerken. Dat is pas een oplossing", zei de arts cynisch. Uiteindelijk werd besloten het alternatief van Jansen grondig te bekijken maar wethouder Schilling hield zijn gehoor voor dat de nu voorgestelde maatregelen ook na veel wikken en wegen waren opgesteld en dat hij twijfelde aan de haalbaarheid van het alternatief. Parkeren Een ander heet hangijzer was het aantal parkeerplaatsen in Den Burg- centrum. A. Hut vertelde dat het aantal plaatsen met 40 zal afnemen (het par- keerplaatsje achter de Lindeboom niet meegerekend) omdat men een gedeelte van de Groeneplaats autovrij wil houden en het aantal plaatsen aan de Parkstraat af zal nemen door verbreden van het trottoir. Frans Zegel sprekend namens het TVO en de Winkeliersvereniging toonde zich niet gelukkig met die maat regel: „We moeten houden wat we hebben." Bij uitzondering zullen er weer 105 auto's (het huidige aantal plaatsen) in het centrum moeten kunnen parkeren want het autovrije gedeelte van de Groeneplaats kan door een vergunning bij bijzondere gelegenheden als par keerplaats worden benut. Bovenstaan de werd donderdagavond als een eerste aanzet voor de Groeneplaats-discussie geopperd, want een reconstructieplan voor dit plein is er nog niet. Wethouder Schilling vond het geen probleem als parkeerplaatsen uit het centrum verdwijnen want daar staat een andere service aan het winkelende publiek tegenover: ,,Een rustige, sfeer volle Parkstraat." Farce Frans Zegel bracht naar voren dat de mogelijkheid overlast door foutparkeer- ders wel toeneemt maar de wethouder vond dat geen argument. ,,Daar kan je geen beleid op maken", waar Schilling aan toevoegde dat wel het idee bestaat (,,We denken er al dagen over") om het tarief van de parkeerautomaat te ver dubbelen. Nu parkeert men voor 25 cent een half uur en dat wordt dan een kwar tier. Een dergelijke maatregel bevordert, volgens Schilling, het kortparkeren. Dick Zegel noemde dat een „farce". „Als men klaar is met boodschappen gaat men weg en eerder niet, juist het 's winters verwijderen van de parkeer- meters zorgt voor langparkeren." Schil ling zei dat het financieel niet haalbaar is om de meters het hele jaar te ge bruiken omdat het meer kost (salaris controleur) dan opbrengt. Invaliden F. Haarsma hield een pleidooi voor een beter toegankelijk centrum voor invaliden en minder-validen. Hij noemde hierbij de flessenhals in de Gasthuis straat waar rolstoelgebruikers en fietsers gedwongen zijn door de auto's achter deamira paaltjes „te duiken" waar men dan niet verder kan omdat het voet gangerspad te smal is. Schilling zei dat het college onlangs ook tot de conclusie was gekomen dat er in de plannemakerij veel te weinig rekening is gehouden met invaliden. „Ik zeg niets toe maar we zijn er heel goed van doordrongen dat het anders moet", aldus de wethouder De heer Kuiper vond dat alle amirapalen weer wegmoeten omdat ze lastig zijn voor fietsers. Dergelijke problemen hadden niets meer met de onderwerpen van de hoorzitting te maken en de wet houder kapte het betoog dan ook tac tisch af, maar zei wel dat het niet de bedoeling is dat er nog meer paaltjes bijkomen. J. Huisman vroeg waarom de FNV nog geen reactie had vernomen op eerdere aanmerkingen zoals het ver keersvrij maken van de Weststraat, het plaatsen van abri's bij de bushaltes, verbetering van de „levensgevaarlijke bocht" voor de Jehova zaal aan het Schilderend en het feit dat de Wever straat nog niet brommervrij is. Schilling antwoordde dat schriftelijk antwoord „er aan zit te komen" nadat een en ander is behandeld in de raads commissie voor ruimtelijk en huisves tingsbeleid (morgenavond). Heden is tot onze grote droefheid van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en grootmoeder JeHje de Wotf-de Hoop, weduwe van Joost de Wolf, op de leeftijd van 77 jaar. Den Helder: J. de Wolf E. de Wolf-Langewen Joost - Mieke, Margré, Jacco, Hanfred M. de Wolf R. de Wolf de Keijzer Margo - Eric Hans Oosterend: A. A. de Wolf R. de Wolf-Bruijn Jules, Marco, Jelle C. J. de Wolf M. S. de Wolf-van Velzen Jos, lize, Peter A. van Dijk-de Wolf C. van Dijk Marinka - Charles Adrie, Suzanne, Maaike Texel, 13 maart 1983. Correspondentie-adres: J. de Wolf, P. W. A. Singel 131, Den Helder. De teraardebestelling zal plaatsvinden op woensdag, 16 maart op de Algemene Begraaf plaats te Den Burg. Daaraan voorafgaande zal een rouwdienst worden gehouden in de Ned. Herv. kerk te Den Burg, aanvang 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren: dinsdagavond van 19.00 - 20.00 uur in het zaaltje van „Star- kenburg". Heden overleed schoonzuster onze geliefde zuster en Jeltje de Wotf-de Hoop Texel, 13 maart 1983. Haarlem: A. Suierveld-de Hoop K. Suierveld Soest: L. Romswinckel-de Wolf Geldermalsen: P. de Wolf-Lindenbergh Den Burg: J. Langeveld-de Wolf Den Burg: L. de Wolf-van Zandbergen Hoofddorp: B. de Hoop-de Kooter Dankbaar voor alles wat hij voor ons is ge weest, geven wij met droefheid kennis, dat onverwachts is overleden, mijn geliefde man en mijn trouwe vader Johannes van der Meer, in de leeftijd van 52 jaar. W. van der Meer-Vonk Dirk Texel, 11 maart 1983, Mulderstraat 9, 1794 AA Oosterend. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag, 16 maart 1983 om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oosterend. Vertrek vanuit het sterfhuis 13.45 uur. Gelegenheid tot condoleren aan huis en na de begrafenis in het kerkelijk centrum Peperstr. 9. Een trouw vriend ging van ons heen. Bedankt Hannes. Fam. Witte Smederij De Waal. Alle mensen hartelijk dank voor de belangstel ling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis. Ik ben ge lukkig weer thuis. Piet Dekker Orgelrestauratie? Kerkeveilingl Verseput verzekeringen. telefoon (02226) 616. Hiep, hiep, hoera. Kees en Janna zijn 15 jaar ge trouwd. De Raadskelder. Voor al Uw zakenlunches en diners. Tel. (02220) 2235. Oudeschild. Bankcheques en giro cheques? Goed voor de Kerkeveilingl Voor Uw medeleven tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, zeg ik u allen heel hartelijk dank I J. C. de Bruijn, Waalderstraat 12, Den Burg. Romax uitlaten, een originele uitlaat met 25% korting. Doe-het-zelver accu 799, Autocen trum Segerink, Wezen land 7, (02220) 5055 2898. Ook 's avonds van 19.00-21.00 uur geopend. Adverteerders, die gebruik maken van de rubriek ,,Texe- laartjes" worden verzocht de kosten gelijk te voldoen. Bij het verzenden van een nota wordt voor deze kleine bedragen f2,50 administratie kosten in rekening gebracht. Tussen 11 en 4 verko pen we elk levend dier! Kerkeveiling I Kerkeveiling - 19 mrt. 10.00 uur. Bedroefd maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij U mede, dat, na een moedig gedragen ziekte, toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa Klaas Heerschap, echtgenoot van Pietertje Hoep, op de leeftijd van 73 jaar. P. Heerschap-Hoep Arend - Irene Nico - Marja Gerda - Emille Dennis en Miranda Texel, 10 maart 1983, Herenstraat 28, Den Hoorn. De begrafenis heeft maandag j.l. plaatsge vonden op de begraafplaats in Den Hoorn. Langs deze weg willen wij gaarne dank zeggen voor de vele blijken van belangstelling, na het over lijden van onze zorgzame vader, groot- en overgroot vader K. DE JONG. In het bijzonder Dr. Barnard, directie en personeel van Huize Irene, voor de goede zorgen. Fam. De Jong Voor de vele blijken van belangstelling en mede leven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa MARINUS MOSK, zeg ik u hartelijk dank I Het was ons tot grote steun. Mede namens kinderen en kleinkinderen, T. Mosk-de Zwart Oosterend, maart 1983. Vrijdag 25 maart hopen onze ouders Thea Dros en Adriaan Heerschap hun 25-jarig huwelijk te vieren. Mario Linda Receptie van 19.30 tot 21.00 uur in de Raadskelder Vismarkt. Vliestraat 15, Oosterend. Attentie! Vrijdagavond 18 maart in Nachtcafé Casino probeert de Ame rikaan Rex Reason er een gezellig sfeertje van te maken met zijn blues en ballades. Vrij entree. Hoera, Yvonne Vittali Den Burg, wint de Land bouwpuzzel van de open dag L.B.O. Een Ib.-pakket wordt thuisbezorgd. Te koop 2 autozitjes fietsmanden en wandel wagen. Tel. (02228) 758 Hou 't in de peiling: Kerkeveiling 1 Wil degene, die zater dag 19 febr. mijn rode zijden sjaal (aandenken) heeft gevonden in de gar derobe van Hotel Texel deze alstublieft terugbren gen bij H. Bakker-Hin, Rietkippie, Hoornderweg 38, tel. (02226) 570. Bij voorbaat h. dank. Contant veiling I Wandelstokken, steun- stokken. Uw adres: Artima, Gravenstraat 7, Den Burg, telefoon 3592 Kwaliteitszonwering. Neem nu kontakt op met Jan Waaijer, tel, (02223) 446. Kerkeveiling? Weer dón? Maricoweg twie, inne skuur van Jos! (10.00 uur! Vermist kater, wit met zwarte vlekken. De Witt straat 21, Oudeschild. Tel. 4004. Te k. Sainval surfplank, compl. met 2 zeilen. Tel 2118 Vóórverkoop van koop nr. catalogus a 72,50 bij: Artima, Gravenstr. 7, A. v. Heerwaarden, Centra", Weverstr. 70 Jorna, Beatrixlaan 16. Attentie! Vrijdagavond 18 maart in Nachtcafé Casino probeert de Ameri kaan Rex Reason er een gezellig sfeertje van te maken met zijn blues en ballades. Vrij entree. Te k. Buggy Ruska Classica, bjr. '80. Tel. na 17.00 uur (02228) 307. I.v.m. poëzie-avond in de boekenweek op vrijdag 25 maart is de Openbare Bibliotheek op donder dagavond 24 maart open en op vrijdagavond 25 maart gesloten. Op vrij dagmiddag is de bibliotheek wel open. Gevr. akkommodatie voor gezin van 5 pers 16/7 tot 13/8. Tel. (02990) 24727. Verloren portemonnee bruin leder, papiergeld vakje F muntgeld. Tel (02550) 10020 of politie Den Burg. geld? Kerke- Kiek d'r es hier, hoor d'res an: 19 mrt. Kerke veiling! Wat 'n spulle; wor d'r truulderig van! Te k. gevr. karpet 2.5 x 3.5 m, overwegend rood. G. Witte, tel. (02223) 224 b.g.g. 2664. Verseput hypotheken. Telefoon (02226) 616. Te koop aangeboden: Benraad kachel 12,76 kW (haard) en tevens gevel kachel en gasgeiser. Alles aardgas. Ploosterstraat 24, De Cocksdorp, na 18.15 uur. Café-biljart De Instuif alle dagen geopend. Assurantiekantoor Witte, Warmoesstraat 40, tel. (02220) 4314. Kerkeveiling, óók met n natje en een droogje! Kinderspeelboerderij De Mient, tel. (02226) 296, dagelijks geopend vanaf 15 maart a.s., van half tien tot 's middags 6 uur. Voor ieder bezoekend kind een gratis portie poffertjes. Geldig t/m 20 maart. Uitstekende stampot- wijnen, reeds voor 75,95. Kooijmans Slijterij. Te koop miniwasser afzuigkap en elektr. radia torkacheltje. Tel. na 17.00 uur: 5001 Te koop trouwjurk, wit maat 38/40. Tel. (02226) 628. Kerkeveilingl Erwten soep en Hamburgers! U brengt Uw volle foto rolletje toch ook naar de fotovakman? J. Nauta fotografie, voor perfekte kleurenfoto's. Meisje, 22 jaar, zoekt kamer per 1 april. Tel. na 18.00 uur (02550) 15940. Te huur gevr. winkel ruimte ca. 30 m2, De Koog en Den Hoorn. Br onder nr. 682 aan Bur Tex. Crt. Te k.a. 4-pits aardgas kookplaat, merk Atag met omb.set, im pr. st 7100,-. Tel. (02222) 306. Al naar de bank geweest? Kerkeveiling! Te huur gevraagd land voor een paard, omgeving Bosrandweg De Koog. Te koop 25 gaskachels, pro paangas. Bosrandweg 227, tel. (02228) 856. Meisje, 20 jaar, zoekt huishoudelijk werk, voor 2 ochtenden p.w. Tel (02223) 219 (na 19.00 uur) Open haardenbezitters! Husqvarna kettingzagen eeds vanaf 7475, Fa. Tatenhove, Oosterend, tel. (02223) 202. Een lekker avondje uit? Restaurant „Molenbos" Postweg 226, tel. (02222) 476 In serviezen zijn wij stééngoed en in glas, kristal helder! Artima, Gravenstraat 7, Den Burg Snackbar/petit restau rant „La Casserole", Dorpsstraat 20, De Koog, is weer iedere dag ge opend. Honda groot in kleine motoren, o.a. b.b.motoren, generato ren, waterpompen, statio naire motoren, grasmaai- machines, 2-wielige trek kers met vele werktuigen enz. Verkoop en service. Vraag inlichtingen bij: Watersportcentrum Duin- ker, Oudeschild, tel. 3831 Luchtbuksen pistolen. Grotere keus in het betere soort. Dros' Smederij, tel. (02225) 229, Eierland. Snackbar „Ploff-inn kan je ook bellen en iets lekkers bestellen. Tel. 4708^ Vers van de boerderij: Boerenboter 73,— p. pakje. Boerenkaas, Karne melk, Kwark, Dagmelk. Biologisch-Dynamische boerderij Sint Donatus, Hoornderweg 46, tel. (02226) 426. Geopend donderdags en zaterdags van 8.30 - 18.00 uur. De Lente wenst U een zonnige en warme tijd toe. Onze Texelse zonwe- ringsspecialist Jan Waaijer, (Peperstraat 25, Ooster end) zal u ook dit jaar weer voorzien van allerlei soorten zonwering: scher men, rolluiken, markie zen. De beste kwaliteit tegen een bescheiden prijs. Neemt u kontakt met ons op? Tel. (02223) 446. Voor al Uw gas (gas flessen cylinders). Twee- wielercentrum Kikkert, Badweg 1. Bel (02228) 215 b.g.g. 760. Bezorgen ook mogelijk. Vakbekwame reparatie van radio, TV en antenne installaties. Ook aanleg van nieuwe antenne installaties. Gebr. Schoorl b.v. Bij accu-problemen kon takt met Garage Kievit, Jonkerstraat opnemen. Tel. 2525. Snel-service. Gevraagd z.s.m. een enthousiast meisje (16 17 jaar) voor parttime werkzaamheden en vakan tiewerk. Semke Delicates sen. De Koog, tel. (02228) 717, b.g.g. 794. Een kadootje van Nicolas. 6 flessen Rhóne wijn voor 725,Kooij mans Slijterij. Uit het ziekenfonds? Alle inlichtingen fa. Jan Dekker, verzekeringen, Bernhardlaan 109, (0222r ?833 Autocompressie-meters óók te koop in de Twee Paardjes. Verseput financieringen. telefoon (02226) 616, Waddenzee Zeilvakan ties, voor natuurliefheb bers per zeilschip over het wad en langs de eilanden; vanaf Texel; week- en weekendtochten; indivi dueel of groep. Jos Engel vaart, (02220) 4720. Chinees restaurant Azië is nu ook dinsdag de hele dag geopend. De Raadskelder. Voor al uw bruiloften, partijen en recepties. Tel. (02220) 2235. 7100,— beloning! Wie geeft ons een tip? Woonruimte gezocht voor gezin met 1 kind. Tel. (02223) 383. f elefoonnummer Snackbar/Lunchroom Parkstraat: 4890. Dure tijden? De Twee Paardjes als het om de oortjes gaat. Alton ribbroeken al tijd in voorraad Heeft u problemen met lengte? Nu ook extra lange maten (38 inch) van Alton te be stellen. De Twee Paard jes. Restaurant „Molenbos voor een gezellige bruiloft of party. Postweg 226 tel. (02222) 476. Een echte Texelaar wordt lid van Wad en Land Werkgroep Texel. De nieuwste stoffen en de gróótste keus, vindt u bij ons. Kom maar kijken heus' Artima een terechte keus1 Gravenstraat 7, Den Burg. Iedere woensdag maca roni in Taveerne De Twaalf Balcken, voor maar 77,50. Chinees restaurant Azië is nu ook dinsdag de hele dag geopend. Hotex radio- en televi sie-reparaties, antenne installatie. Hotex, tel 5050 b.g.g. 3398. Al onze spaarcontra^ ten vallen onder de ga rantieregeling van de Nederlandse Bank. Wat dit betekent kunt U infor meren bij de Consumen tenbond (070) 889566, tst. 220. Fa. Jan Dekker Bernhardlaan 109, tel (02220) 2833. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin hout, bouwafval, vuilni: e.d. Fa. Tatenhove, Der Burg, tel. (02220) 3809. Lompen- en metalen handel Cobus Spigt, Eier land, telefoon (02225) 297 Bruiloft, conferentie, koud buffet, receptie reünie, vergadering, enz Alles mogelijk in Hotel „De Pelikaan", Pelikaan weg, De Koog, tel (02228) 202. volop hand- en moesappels. L. Huisman De Veen, tel. 2203. Koiuri. Direct uit voor aad leverbaar: antraciet 3 antraciet 4, antraciet parelbrechcokes, smeed kolen, Futurex en eierko len in plastic zakken van een half mud. In vaste verpakking briketten. Af te halen en te bezorgen Rab b.v., magazijn Heems rerckstraat 22, Oudeschild tel. 3341. Hypotheek op zeker heid? Voor 1 maal 7265,- aan premie, waarborg bij ontslag om uw financie ringslasten te voldoen ge durende 4 jaar of tot uw 50e jaar U wilt geen ren tewijziging met grote schokken? Ook daar zor gen wij voor. Fa. Jan Dekker, Bernhardlaan 109 (02220) 2833. De Raadskelder. Goede spijs, eenvoudige prijs. Tel. (02220) 2235. Uitlaten grote voorraad 25% meeneemkorting, banden tot 40% korting, accu's tot 30% korting. Gratis montage, volledige garantie. Garage Rente naar, Oosterend, tel. 227. Nederlanders en de zee de teeveeserie in boek vorm a f 29,50 Nu weer volop leverbaar bij Hogerstraat 1-3-5, Den Burg Na jaren van ziekte, ben ik weer zover hersteld, dat ik lichte bezigheden mag verrichten. Woensdagmiddag is er een zangclubje bij mij aan huis voor meisjes van 8 tot 14 jaar, van half 2 tot half 3. Donderdagmiddag is er zang voor meisjes en jonge vrouwen van 14 tot 35 jaar, van 5 tot 6 uur. Alles is gratis. U bent welkom! Mej. A. F. Nederhelman. Natuurlijk brengt u uw volle fotorolletje naar de fotovakman. Dan bent u zeker van het beste resultaat. Bovendien betaalt u alleen de geslaagde op namen. voor perfekte kleurenfoto's.

Texelsche Courant | 1983 | | pagina 3