city jjLiHör BUBBLEGUM tb#®* Lm DRAKA o 7 Q 10 n Hondeléven voor Tu i O C C O Meubelhuis Texel En zitten jullie normaal al niet hoog met die rente op deposito's?" nutsspaarbank LONG RIDERS 4*><f werkmeester (m/v) N.V. TEXELS EIGEN STOOMBOOT ONDERNEMING Algemene vergadering van Aandeelhouders „Indecent Exposure LEUKE MOMENTEN VOOR ALTIJD VASTGELEGD j. nauta fotografie Fa. Gebr. Schoenmaker GEMEENTE TEXEL I Dra ka cel-ma trassen zijn verkrijgbaar bij: Fa. Oosterhof De Nutsspaarbank West Nederland geeft van 7 juni tot en met 20 juni op de spaardeposito's 3 en 1 jaar vast tijdelijk extra hoge rente. Voor 3 jaar 8% (was 6'A°/o)* en voor 1 jaar 7% (was 5'/2°/o)*. Na 20 juni gelden de oude percentages weer. Dus snel handelen betekent méér geld verdienen in de komende jaren. Er zijn twee manieren om te reageren: öf u gaat gewoon naar het dichtsbijzijnde kantoor van de Nutsspaarbank West Nederland en regelt het daar. Of u maakt x maal 1.000 gulden (max. f 500.000,-) over naar bankrekening 84.10.27.900 óf postrekening 5180 ten name van de Nutsspaarbank West Nederland te Haarlem, ten gunste van rekening nummer 84.10.27.900, met vermelding van nieuwe 3- of 1 -jaars depositorekening. Mochten er nog vragen zijn, dan kunt u altijd bellen met 023 - 31 92 01, afdeling Sparen, tst. 322. Doe meer met de spaarbank die meer doet The De vogelvrijen in hun lange jassen. PAGINA 4 TEXELSE COURANT DINSDAG 7 JUN11 gevestigd te Texel. te houden op vrijdag 24 juni 1983. Plaats Havenrestaurant aan de Veerhaven 't Horntje. Aanvang: 20.00 uur. AGENDA: 1. Opening. 2. Notulen. 3. Jaarverslag direktie boekjaar 1982. 4. Aanbieding Balans en Winst- en Verliesreke ning met toelichting boekjaar 1982. 5. Vaststelling Balans en Winst- en Verlies rekening, boekjaar 1982. 6. Verkiezing Commissarissen: aftredend volgens rooster Prof. H. Postma. De Raad van Commissarissen draagt voor: 1. Prof. H. Postma. 2. C. J. Kuip. 7. Mededelingen. 8. Rondvraag. 9. Sluiting. De te behandelen stukken met toelichting lig gen vanaf 7 juni a.s. tot en met de dag van de vergadering ter inzage op het kantoor van de onderneming, Pontweg 1, 't Horntje, Texel, op werkdagen van 09.00-12.00 uur en van 14.00-16.00 uur. Aandeelhouders worden erop gewezen, dat het aandeel of recent bewijs van bewaarneming ter verkrijging van stembiljetten, aan de ingang van de zaal dient te worden getoond. Vertegenwoordiging van een andere aandeel houder is toegestaan, indien een volmacht en het hierop"betrekking hebbende aandeel kan worden getoond. Voor de uitoefening van het recht van wettelijke vertegenwoordiger dient het hierop betrekking hebbende aandeel, alsmede een bewijs waaruit de bevoegdheid tot uitoefening van dit wettelijk recht blijkt, bij de toegang van de vergadering te worden getoond. Texel, 3 juni 1983. Raad van Commissarissen: B. Bakker, president Mevr. T. Vlas-van der Vlies, vice-president J. C. Dros, sekretaris Prof. Dr. H. Postma Drs. N. C. Barendregt. BIOSCOOP telefoon 2027 Programma van 9 t/m 15 juni Do., vr., za., aanvang 20.00 uur. 12 jaar Zondagmiddag, 8.00 gld. p.p.. aanvang 14.30 uur No Waterschapsheuvel' de briljante verfilming van Richard Adams' Zo.. ma., di., 12 jaar, aanvang 20.00 uur Vrijdagnacht 18 jaar, aanvang 23.00 uur Een film over sexplosieve fotomodellen, die meer dan hun reputatie hoog houden. 15 juni woensdagwestern, 20.00 uur Eindelijk weer een grote "western" De nieuwste stoffen en de gróótste keus, vindt u bij ons. Kom maar kijken, heusl Artima een terechte keus! Gravenstraat 7, Den Burg. Van een aardigheidje tot een geschenk. Weverstraat 1 Dat kan snel en pro bleemloos met een Polaroid direkt-klaar- kamera voor fraaie kleu renfoto's. Vanaf 789,—. Inruilwaarde van uw ou de kamera 740,—. Voor meer fotoplezier naar de fotovakman Sunroof ventilatiedaken met 3 standen passen in personen-, bestel- en vrachtauto's; ook in tractorcabines. Compleet met inbouwhandleiding 7275 Gemonteerd 7425 incl. BTW. Autoschade en Carrosseriebouw Wezenland, Den Burg, tel. (02220) 3111 b.g.g. 2178. vraagt voor de kuituur-technische dienst van de dienst Sociale Werkvoor ziening de „Centrale Werkplaats De Bolder" een De „Centrale Werkplaats De Bolder" biedt in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening arbeid aan mensen die door persoonlijke beperkingen geen of weinig kans maken op een passende arbeidsplaats in het bedrijfsle ven. De dienst telt in totaal 80 werknemers. Funktie-informatie. De te benoemen funktionaris zal worden belast met de begeleiding van de W.S.Wrwerknemers van zijn afdeling. Hij is verantwoordelijk voor de presta tie in kwalitatieve en kwantitatieve zin op zijn afdeling. Funktie-eisen. MT.Smivo, bij voorkeur richting werktuigbouwkunde; ervaring in vergelijkbare funktie in het bedrijfsleven en/of sociale werkvoorziening; een juiste sociale instelling om gehandikapte werknemers arbeidsrevali- derend te begeleiden; het getuigschrift I.F.Orkursus „Leidinggevend funktionaris Sociale Werkvoorziening" c.q. de bereidheid deze kursus te gaan volgen; goede kontaktuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; het diploma E.H.B.O. c.q. de bereidheid deze kursus te gaan volgen; bereidheid tot het volgen van een kursus pneumatiek; in staan tot overdracht van kennis; dient op Texel te (gaan) wonen; rijbewijs BE; leeftijd 30 - 45 jaar. Salarisnivo. Aanstelling vindt plaats in de rang van Opzichter A. De salarisbedragen van die rang liggen tussen 72.629,— en 73.066,—. In het kader van funktiewaar- dering kan hierin wijziging optreden. De rechtspositie van de gemeente Texel is van toepassing. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de direkteur, de heer K. Fraanje, telefoon: 02220-3141. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad gericht worden aan de burgemeester van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. spaarbank Zo'n 3.000.000 Nederlanders slapen op Drakacel. f Drakacel-matrassen mogen al 18 jaar het keurmerk van de Neder landse Vereniging van Huisvrouwen voeren. De Stichting Vergelijkend Waren onderzoek heeft de Drakacel Dormolux met „goed" beoordeeld. 4 Drakacel heeft een matras voor ieders persoonlijke slaapwensen. I Drakacel-matrassen hebben een duidelijk etiket met alle belangrijke informatie en zijn ingedeeld in vijf kwaliteitsklassen, herkenbaar aan sterren. 1 Elke Drakacel-matras past op elke goed ventilerende bedbodem. m Drakacel-matrassen hebben een goede konformiteit. Sterschuim; hoge veer- kracht èn lange levensduur; een unieke combinatie! Drakacel-matrassen zijn van duurzame kwaliteit. Drakacel geeft tips waar u wat aan hebt! Drakacel-matrassen voelen prettig warm aan. Drakacel Dormolux (5 sterren) is vlamvertragend. Sterschuim is ongevoelig voor zonlicht, lucht en chemische invloeden als urine-zuur. Drakacel is een „schoon" produkt en heeft geen invloed op allergieën. Drakacel-matrassen hebben een goede vochtdoor- lating (wist u dat u 's nachts zo'n Vi liter vocht verliest?) Drakacel-matrassen hebben een tijk die niet afgeeft. Drakacel-matrassen zijn prima hanteerbaar; u kunt het bed dus gemakkelijk opmaken. Zorg dat u in bed de ruimte hebt, koop uw Drakacel dus met royale maten. U draait en verandert uw houding zo'n 20 keer per nacht en ruimte gebrek kan leiden tot een onnatuurlijke houding en slaapgebrek. Indien u de voorkeur geeft aan een extra lange matras, kunt u ook bij Drakacel terecht. Drakacel heeft verschillende matrassen die leverbaar zijn vanaf 2.00 m en langer. Aarzel niet bij vragen de Erkende Drakacel Dealer (let op de sticker) om inlichtingen te verzoeken. Voor 't geval u een nieuwe matras zoekt omdat u thuis ook in een kuil slaapt.... Hollewal 11, Den Burg, telefoon (02220) 2246. *renlewijzigitigcn voorbehouden West Nederland

Texelsche Courant | 1983 | | pagina 4