'oetbalvooruitzichten ,,THE STING II" UJ£ „WAT IK ZEGGEN WOU.." etbalprogramma s.v.c. MST-programma Uitslagen eilandcompetitie Programma eilandcompetitie Fotospullen weg tijdens Jumpcup Dubbele winst Tetak-senioren Zwaarbevochten zege voor W. Pranger Wintersport- gym nastiek Bejaardengym Den Hoorn Onttrekking woningvoorraad Mensonvriendelijk Texelaars, welgefeliciteerd Maandag weer dia-show IDAG 30 SEPTEMBER 1983 TEXELSE COURANT PAGINA 9 V. Texel. de koude 'Tuutjedouche' van het e komt het weer gepromoveerde aarse Boys op bezoek. Om niet ver- achterop te raken is het zaak de len koel te houden en gewoon door met winnen. t tweede ontvangt het gedegradeer- rasshoppers 2 (Hoogwoud), geen ikkelijke opgave. it derde heeft de grootste moeite aan te passen bij het betere spel in >gere afdeling en ook het bezoek aan V 4 zal moeilijk worden. t vierde, weer in de oude samenstel- wint thuis van Zeemacht 3. n de overkant van de weg zal het er wel alles aan moeten doen om ixelse Boys 3 winst te behalen. lt toch weer bestaande zesde krijgt igen Helder 8 waarschijnlijk weinig nioren A1 ontvangt het sterke Wie- rwaard AlEen gelijk spel ligt in de achting. A2 kan in't Veld winnen van A3. B1dat met drie weliswaar klei- !derlagen begon, moet nu tegen het szoek komende Flevo B1 eens pro- i het eerste winstpuntje te pakken, au zich uit tegen Oosterend C1 her in van de geleden nederlaag. C2 thuis van WGW C5 kunnen win- C3 geven we uit tegen HCSC C5 de beste kansen. C4 ontvangt Hol- T C3 en moet dit karwei kunnen xelse Boys ndag voor Boys 1 de uitwedstrijd te- Winkel. Winkel heeft nog geen com- iewedstrijd gespeeld dus is er nog peil op te trekken. De Boys zullen >p meer tegenstand moeten rekenen iet afgelopen weekend. De wedstrijd lt om 14.00 uur dus vertrek (met ei- lervoer) met de boot van 12.05 uur. terdag 1 oktober 1983: Ideling Noordholland: vogels-Oosterend/Z, 14.30 uur sdorp/Z-BKC, 14.30 uur os-De Koog/Z, 14.30 uur vogels 4-Oosterend/Z 2, 14.45 uur inioren: lacht A1-Oosterend A1, 12.00 uur A3-Texel A2, 14.30 uur Vertrek boot 13.05 uur fvogels B1-Oosterend B1, 14.30 uur B1-Flevo B1, 14.45 uur 5 B2-De Koog B1, 12.30 uur erend B2-BKC B1, 13.30 uur B3-Tex. Boys BI, 14.30 uur erend C1-Texel C1, 13.30 uur Boys C1-Helder C3, 13.30 uur isdorp C1-Zeemacht C1, 13.30 uur N C4-Tex. Boys C2, 13.15 uur toog C1-Helder C4, 13.30 uur C2-WGW C5, 14.45 ur C C5-Texel C3, 11.30 uur Boys C3-ZAP C3, 14.45 uur C4-Hollandia ,T. C3, 13.30 uur imes: erend-Flamingo's, 14.45 uur eisjesjunioren: e Koog-WGW, 14.45 uur ix. Boys-Cocksdorp, 12.00 uur osterend-Wieringermeer, 14.45 uur IQS/W.-Tex. Boys, 14.30 uur Vertrek boot 13.05 uur pillen: erend D1-Texel D2, 12.00 uur erend D2-Texelse Boys D1, 12.00 uur Dl-Texel D3, 13.30 uur EMexelse Boys E1, 12.40 uur E2-Cocksdorp El11.50 uur E3-Cocksdorp E1, 11.00 uur irend F1-Texelse Boys F1, 11.15 uur lag 2 oktober 1983: klasse A KNVB: •Alkmaarse Boys, 14.00 uur deling Noordholland: ijk-Oosterend, 14.00 uur fevogels-De Koog, 14.00 uur iroord-ZDH, 14.00 uur el-Texelse Boys, 14.00 uur 2-Grasshoppers 2, 12.00 uur V 4-Texel 3, 11.00 uur 5-0osterend 2, 12.00 uur 2-Succes 3, 12.1 uur 4-Zeemacht 3, 14.00 uur er6-Tex. Boys 2, 12.00 uur Boys 3-Texel 5, 14.00 uur ir 8-Texel 6, 14.30 uur oog 2-HRC 8, 14.30 uur nioren: A1-W.Waard A1, 12.00 uur Boys A1-ZAP A2, 14.00 uur mes: Boys 2-Tex. Boys, 14.30 uur sdorp-Flevo 2, 14.30 uur oog-WGW, 12.00 uur men reizen: ihlag 1 oktober 1983: irek boot 13.05 uur van Texel: A2 en meisjes Texelse Boys. niet doorgaan van een wed- bus afbestellen, telefoon 0112421. Het tweede gaat naar Den Helder en speelt daar om 12.00 uur tegen Helder 6. Vertrek met de boot van 11.05 uur. Het derde speelt op eigen terrein de derby tegen Texel 5. Op verzoek van S.V. Texel begint deze wedstrijd om 12.00 uur. Voor de A-junioren de eerste compe titiewedstrijd. Deze spelen om 14.00 uur thuis tegen ZAP A2. De dames gaan naar Alkmaar en spe len daar om 14.30 uur tegen Alkmaarse Boys 2. Helaas is Anita Witte geblesseerd dus zal de rest er een beetje fanatieker te genaan moeten om succes te behalen. Vertrek met de boot van 12.05 uur. Zaterdag gaan er twee elftallen naar Den Helder. B1 speelt om 14.30 uur (boot 13.05 uurl tegen HRC B3 en C2 speelt om 13.15 uur (boot 12.05 uur) tegen WGW C4. De meisjes C-junioren gaan met de boot van 13.05 uur naar VIOS in War- menhuizen. Op eigen terrein om 12.00 uur de meisjes B-junioren tegen Cocks- dorp; om 13.30 uur de C1 junioren tegen Helder C3 en om 14.45 uur speelt C3 te gen ZAP C3. Voor de competitie is nu ook inge schreven het F-pupillenteam. Dit speelt zijn eerste wedstrijd in Oosterend. Vertrek bij het Boysveld om 10.45 uur. S.V. Oosterend Na de twee daverende overwinningen mogen we nu toch wel verwachten dat het eerste zaterdag echt voor de punten moet gaan knokken. De uitwedstrijd te gen Meervogels zal zeker niet gemakke lijk zijn, maar uiteraard is het moreel goed en dat kan mogelijk weer punten gaan opleveren. Het tweede elftal gaat ook naar Meer vogels en speelt daar tegen het vierde elf tal. Ook hier zullen de punten moeilijk te vergaren zijn. De A-junioren gaan naar Zeemacht en kunnen daar toch wel een puntje halen. De B-junioren hebben een kleine kans op winst in Den Helder tegen Watervogels en de C-junioren spelen de derby tegen Texel Cl thuis. Dit wordt een leuke wedstrijd met twee elftallen die niet voor elkaar zullen onderdoen. De dames ontvangen Flamingo's en moeten de punten thuis kunnen houden, evenals de meisjes die thuis tegen Wie- ringermeer spelen. Het eerste gaat zon dag naar Koedijk, altijd een lastige tegen stander, maar Koedijk speelt minder dan vorig seizoen en moet daarom gen belet sel zijn om twee punten mee naar huis te nemen. Het tweede viel vorige week wat tegen, maar de uitwedstrijd tegen HRC 5 's och tends om 12.00 uur, kan gewonnen worden.' Alle teams blijven op Texel dit week end. De heren spelen thuis tegen BKC. Met de vaste begeleider en wat meer re serves langs de kant moet er een gelijk spel uit te halen zijn. Aanvang 14.30 uur. De junioren ontvangen een uur eerder Zeemacht. Ook hier moet er een overwin ning inzitten. Aanvang 13.30 uur. De meisjesjunioren spelen uit tegen Texelse Boys. Om 12.00 uur spelen ze in Den Burg en waarschijnlijk blijven de pun ten ook daar. Vertrek van het Eierland- sche Huis om 11.15 uur. Ook de pupillen vertrekken om 11.15 uur vanaf het Eierlandsche huis, omdat zij tegen Texel 2 moeten voetballen. De dames op zondag tenslotte. Thuis tegen Flevo 2. Een erg sterk team, waar van vorig seizoen zelfs de keeper soms meespeelde. Niettemin zullen de dames proberen toch een puntje te pakken. S.V. De Koog Het zaterdagteam gaat uit naar Ber- dos te Bergen. Vertrek uit De Koog om 12.30 uur. De B-junioren gaan uit naar SVAP, vertrek uit De Koog om 10.30 uur. De C-junioren spelen om 13.30 uur thuis tegen Helder C4 en de meisjesjunioren ontvangen om 14.45 uur WGW. Het eerste gaat zondag naar Where- vogels te Purmerend, vertrek met de boot van 12.05 uur. Het tweede speelt zondag zijn eerste thuiswedstrijd tegen HRC 8 om 14.30 uur. De dames spelen om 12.00 uur thuis tegen WGW Terreindienst hebben René Daalder en Harry Kingma. Zaterdag 1 oktober Volleybal: Joco Den Helder: Noordkop 4 (d.)-Tevoko 4, 13.30 uur Braaf S. 3 (h.)-Tevoko 2, 15.00 uur De Flint, Bovenkarspel: SVH 1 (h.)-Tevoko 1, 15.00 uur Maandag 3 oktober: Sportlaan, Den Helder: WSOV 2 (d.)-Tevoko 2, 18.45 uur HCSC 2 (h.)-Tevoko 3, 18.45 uur Mannen:' RWS-PEN 0-2 Autocentrale-Mengsmering 0—2 Super-Timmers Bakkerij 0—2 Reisbureau-Smash 2—0 RSG-Teso 2—0 Bremakker-Van Wijngaarden 2—0 Auto Segerink-Lichtboei 2—0 Drankencentrale-ZPC TX '71 2—0 Pado-Memo 2—0 Vrouwen: Hema-Leijdekkers 1 1 Retsina-Ass. Bremer 1 1 Drog. Mets-Bruining 1 1 Taxi Smidt-VW Audi 1 1 Gyvo B A-Smash 2 2—0 Rog-NCM 1-1 Mantje-Nokanto'77 1 1 Taveerne-Garage Kikkert 0—2 Expert-Grooten Slock 2—0 De Kuip-7 Provinciën 0—2 Déjèvu-Koffieshop 0—2 Dinsdag 4 oktober 1983: Veld A, mannen: 18.30 u.: Memo-Amro Gamma 19.05 u.: Gamma-PEN Memo 19.45 u.: Smash-Timmers Bak. PEN 20.25 u.: Vredelust-12 Balcken Timmers Bak. 21.05 u.: RWS-Time out Vredelust 21.45 u.: LPG-Lichtboei RWS 22.25 u.: Van Wijngaarden-Kobeko Lichtboei Veld B, mannen en vrouwen: 18.30 u.: Autocentrale-Systeem H. Westerlaken 19.05 u.: Mengsmering-Westerlaken Autocentrale 19.45 u.: CVI-Rog Antiekhuisje 20.25 u.: Antiekhuisje-Drog. Mets Rog 21.05 u.: Koffieshop-Kuip Vinke 21.45 u.: Vinke-Déjèvu Koffieshop 22.25 u.: Krim-Molenkoog Déjèvu Veld C. vrouwen: 18.30 u.: VW Audi-Leijdekkers Casino 19.05 u.: Casino-Goënga Leijdekkers 19.45 u.: First lady-Bruining Goënga 20.25 u.: Lindeboom-Gar. Kikkert Cafeetje 21.05 u.: Cafeetje-Mantje Gar. Kikkert 21.45 u.: Taveerne-Zwaan 1 Lindeboom 22.25 u.: Taxi Smidt-Smash 3 Zwaan 1 Een Texelaar deed dinsdag bi] de poli tie aangifte van diefstal van zijn Minolta XD7 fototoestel, met drie objectieven en een flitser in een zwarte tas. De totale waarde van de apparatuur bedraagt f3.100,—. De man verklaarde op het ter ras van paviljoen 3 naar de jumpcup te hebben gekeken. Toen hij weg wilde gaan merkte hij dat zijn fototas verdwe nen was. Wederom was het afgelopen wee kend erg succesvol voor de Tetak- seniorenteams. Tetak 1 trad in Scha- gen aan tegen het vrij zwakke Po- lisport 5. Tiete Faber verloor wel de openingspartij, maar daarna was het alles Tetak wat de klok sloeg. Door dat Faber ook de laatste partij ver loor, kon Tetak 1 met een 8—2 zege huiswaarts keren. R. Koorn en M. Janssen wonnen elk 3 partijen. Tiete Faber kwam éénmaal tot winst en ook het dubbelspel werd in 2 sets in winst omgezet. Tetak 2 had het ook erg eenvoudig te gen Martin Schilder 5 uit Limmen. Alle partijen werden ruim gewonnen, zodat Tetak 2 een 9—0 vorsprong kon nemen. Alleen in de laatste partij kon Max Hage- doorn de motivatie niet meer opbrengen en hij verloor dan ook in twee sets. Lieu- we van der Veen en Frans Room boek ten elk 3 overwinningen, Max Hage- doorn kwam tweemaal tot winst en ook hier werd het dubbelspel door Tetak ge wonnen, waardoor een 9—1 zege voor Tetak 2 werd bereikt. Drie ook Tetak 3 speelde in Warmenhuizen te gen Spoednik 8. Hier moest wel stevig voor de punten worden gespeeld, maar voor Tetak 3 waren Peter Veldman, Ro nald Winter en Peter Maas erg goed op dreef en zij zagen kans de wedstrijd met 9—1 te winnen. Alleen Peter Maas moest één partij prijsgeven. Ronald Winter en Peter Veldman wonnen al hun enkelspelen en samen ook het dubbelspel. W. Pranger moest maandag in „De Lindeboom" op de clubavond van schaakclub En Passant tot het uiterste gaan om de zich inventief verdedigende J. van Heerwaarden op de knieën te krigen. Pas op de 62ste zet zag Van Heerwaarden geen mogelijkheden meer het Pranger lastig te maken. Gerard Zoetelief verloor opnieuw, dit maal van M. Witte, die hem in het mid denspel van het bord combineerde. Frank van Lare boekte een belangrijke overwinning op A. Terpstra, terwijl Ro gier Daan via een overwinning op E. de Visser zijn kandidatuur voor de hoofd groep stelde. F. van Tatenhoven boekte zijn eerste zege in het nieuwe seizoen, ten koste van Otto van Loo, die tegen de sterkere Van Tatenhove in ieder geval vocht voor wat hij waard was. Een kolderieke partij speelde Joop Rommets en H. Broekema. Rommets overspeelde Broekema direct vanuit de opening en niemand gaf nog een cent voor Broekema's positie, maar hij wist dankzij ondoortastend spel van Rom mets nog te ontsnappen. Broekema kwam zelfs huizenhoog gewonnen te staan, maar in hoge tijdnood gekomen door de openingsproblemen, werd hij tenslotte toch nog door Rommets ge flest. A. C. Bakker verdedigde zich lange tijd zeer bekwaam tegen M. Vittali, maar werd het slachtoffer van een kleine com binatie, die Vittali een stuk opleverde. Uitslagen: Hoofdgroep: A. C. Bakker-M. Vittali 0—1 J. Rommets-H Broekema 1—0 M. Visser-J. Dros 0—1 B-groep: O. van Loo-F. van Tatenhoven 0—1 A. Terpstra-F. van Lare 0—1 R. Daan-E. de Visser 1—0 W. Pranger-J. van Heerwaarden 1—0 G. Zoetelief-M. Witte 0—1 Op Texel wordt de mogelijkheid gebo den om een cursus ski-gymnastiek te volgen en de conditie te verbeteren. Maandag 3 oktober om 21.00 uur start GVT met de cursus, welke bedoeld is voor dames en heren. De lessen zullen in de Beatrixzaal worden gegeven, onder deskundige leiding van mej. Y. Bruining. De cursus zal uit 10 lessen bestaan, waarvan de eerste les gratis is. Kosten bedragen 730,— p.p. voor de gehele cur sus. Voor meer informatie: Elly Heer schap, telefoon (022201 3173 of Yvonne Bruining, telefoon (02220) 5228. De bejaardengym van Den Hoorn zal 4 oktober om 14.00 uur weer in ,,De Waldhoorn" beginnen. Nieuwe leden zijn welkom. Dat geldt ook voor de soos die 5 oktober weer een aanvang neemt om 14.30 uur. De stolpboerderij Westergeest 4 van de dames Dijt uit Den Burg mag aan de woningvoorraad onttrokken worden van het colege van B. en W. Als de raad het goed vindt zal het pand geheel gebruikt mogen wor den voor de bestemming die het nu al heeft, namelijk opslag en de ver vaardiging van schapenkaas. De woning in de stolp staat al sinds 1 februari 1969 leeg en is niet aangesloten op het elektriciteits- en waterleidingnet. Het zou vele duizenden guldens kosten om het pand aan te passen aan de eisen van de bouwverordening. De eigenares sen krijgen van gemeentewege wèl te horen dat gebruik voor recreatiedoelein den uitgesloten is. Het Tetak-jeugdteam had het moeilijk tegen Polisport 2 uit Schagen. Rob Bak ker was wederom goed op dreef en won al z'n enkelspelen en samen met Barbara Houteman werd ook het dubbelspel ge wonnen. In de enkelspelen konden Bar bara Houteman en Alexander Bakker het net niet redden, wardoor het Tetak jeugdteam met een nipte 6 4 nederlaag genoegen moest nemen. Zaterdag a.s. spelen alle teams een thuiswedstrijd in sportzaal De Ferrever te Den Burg, aanvang 14.15 uur. Tetak 1 ontvangt Doko 2 uit 't Zand; Tetak 2 speelt tegen Tjap Tjoy 4 uit Blokker; Te tak 3 treedt aan tegen DCS 4 uit Wierin- gerwerf en het jeugdteam mag het op nemen tegen Doko 4 uit 't Zand. Voor dit team komen uit: Jelte van der Kooi, Me- lanie van der Kooi en Rob Bakker. „The sting II", wat kan dat na al die ja ren nou nog zijn? Een vervolg op het succes van bijna negen jaar geleden? Wie kent het verhaal nog en geen van de sterren (Robert Redford en Paul New man) van toen staan in de advertentie. Maar „The sting II" bleek een aardige verrassing als een soort parodie op de eerste, een poging om de grap van de orrspronkelijke Sting te overtreffen met een film die uitsluitend bestaat uit linke leugenaars en leuke leugens. Misdaad kun je het nauwelijks meer noemen wat de dames en heren gangsters hier brou wen. Ze maken er een competitie in list en bedrog van en de buit waar het om gaat doet er nauwelijks nog toe. Jeremy Paul Kagan (die eerder dit jaar „The cho sen" uitbracht, te zien in het nieuwe Filmgangerseizoen) heeft een keur van ijskouwe komieken voor de camera ge haald die er een aantal prachtige num mers maken: Jackie Gleason als de schilderachtigste Maffia-baas sinds ja ren, Teri Garr als de allerfataalste vrouw van de onderwereld en Karl Malden met zijn dikke drankneus als de onmoge lijkste versierder van onze tijd. Het heeft dus allemaal niks met de oorspronkelijke titel te maken, maar het is wel een film vol van meesterlijke zwendel en vol ver rassende wendingen, opgezet in New York van 1940. „The sting II" is te zien van donderdag tot en met maandag, aanvang 20.00 uur. BRIEVEN VAN LEZERS-BUITEN VERANTWOORDELIJKHEID VAN DE REDAKTIE Al meer dan 20 jaar kom ik regelmatig, voor korte of langere tijd, op Texel. Een heerlijk, mooi eiland, met door de bank genomen, prima mensen die er wonen en mij wel liggen. Als men enige tijd geleden vond, dat Texel sneller en makkelijker bereikt moest kunnen worden door voorname lijk toeristen (een immers flink inkomen voor het eiland), wie ben ik om daar een andere mening over te hebben? Bijvoor beeld, dat het er m.i. niet door vooruit gaat, als er steeds meer jagend blik met hun uitlaatgassen over en door die mooie natuur scheurt? Tijden veranderen en mensen veran deren mee. Goed, er kwam dus een veel grotere nieuwe (heel dure) Teso-boot. Er schijnt behoorlijk deining over geweest te zijn, ik las en hoorde ook wel het nodi ge er over. Maar bij deze spreek ik mijn afkeer uit tegen de lieden die er alleen van zijn uit gegaan, dat dat nieuwe schip alleen dient voor autovervoer. De topmensen die er wat over te zeggen bleken te heb ben, wonen bijna zelf allemaal in riante woningen en hebben auto's. Misschien komt er voor hen ook eens een tijd dat ze niet meer kunnen autorijden. Licha melijke ongemakken krijgen. Regelmatig naar de overkant moeten. Erger: er moe ten wonen en toch zo graag Texel bezoe ken, om wat voor reden dan ook. De Texelaars zelf die bijvoorbeeld mensen opzoeken die in ziekenhuizen liggen. Mensen die boodschappen aan de over kant moeten doen, meestal niet van weelde en dus ook geen auto bezitten. Noem maar op. Ik ging de afgelopen weken 3 keer naar Texel; elke keer met een volle wee kendtas, via het openbaar vervoer. Heb de laatste jaren lichamelijk ongerief (reu ma), doch gelukkig nog op de been. Als je in een rolstoel terecht komt, kun je het helemaal vergeten om op Texel te komen en gehandicapten zitten er nou eenmaal helaas financieel beroerd voor; te be roerd om speciale taxi's daarvoor te nemen. Het is ronduit schandalig, hoe al dat soort mensen en de wereld bestaat echt niet alleen uit goedverdienende li chamelijk gezonde mensen! maar moet zien de bootovertocht te halen. Onwijze en gevaarlijke brugtrappen, die je over móét, ook terug, om in de bus te komen. Op die boot veel te smalle treed- jes, die gevaarlijk glad zijn ook nog met nat weer (die waardeloze middenleuning had men al gauw weggesloopt). Ik blijf, om dat bijna ondoenlijke traplopen te vermijden, maar op het fietsendek. Ook geen groot genoegen, opgesloten te zit ten in benzinedampen van de bromfiet sen. Maar zelfs dat lukte de afgelopen we ken ook niet. Dat was aan de rechter kant zomaar afgesloten en, als je een maal op de boot was het stond niet bijtijds aangegeven onmogelijke toe- tand. ledereen moest dus die verdomde trappen op. Ik maakte luid bezwaar en een aardige Teso-man droeg mijn tas. Waarop ik (de lamme hielp de blinde) een oude Texelse mevrouw ondersteun de, die, beverig en wel, haar man in het ziekehuis had opgezocht en ook niet zo kapitaalkrachtig was. SCHANDE! Vrijdags zat de linkerkant naast het restaurant zomaar weer helemaal dicht. Mensen met kleine kinderen, mensen slecht ter been, de ouderen, die dus wel met auto's de overtocht maken en, na een lange rit, iets willen gebruiken: ver geet het. De tweede keer doen ze het niet meer, naar het restaurant gaan. Die boot is er echt alleen voor auto's. Maar er zitten MENSEN in. Er gaan met de boot MENSEN mee zónder auto. We hebben geen enkele keus maar moe ten er wel veel geld voor betalen Texelaars, waar zit jullie sociaal en economisch verstand? Welke onderne mende jongen begint een busdienst uit Den Burg - boot - station Den Helder voor een redelijke prijs. Ideetje mis schien. Al is het maar een paar keer per week, succes verzekerd! Mevrouw C, Wey, Heemskerk NASCHRIFT: U staat met uw klachten niet alleen. Het ziet er naar uit dat binnen afzienbare tijd in ieder geval een deel van het pro bleem wordt opgelost. Rijkswaterstaat heeft laten weten in Den Helder alsnog voorzieningen te willen treffen om de toegang tot de boot te vergemakkelij ken. Red. Texelaars, ik wil jullie graag even van harte feliciteren met die prachtige auto fuik, die de Teso in Den Helder tot stand heeft laten brengen. Voor zover jullie het nog niet wisten: alles is daar nu volauto matisch Het gaat op luchtDat heeft ongetwijfeld bepaalde voordelen. Maar nu even de praktijk: Omdat ik op Texel werk, maar er niet woon, heb ik nogal eens met de Teso te maken. Toen ik dan ook op maandag 20 september naar Texel ging, was ik 20 minuten te vroeg vor de boot. Ik heb voor mijzelf zowel als voor mijn auto een abonnement, dus twee stempeltjes en ik kon de pont op. Wat kon er nog mis gaan? Maar voor mij stonden nog een aantal auto's van men sen in een rij opgesteld, om de betaling voor de boot te regelen. (Waaronder een auto met Engels kenteken en het stuur aan de rechter kant. Die kon de jufrouw van de kassa alleen 'uit de verte bekij ken. Zij hadden geen abonnement. Om kort te gaan: terwijl er maar zo'n goeie dertig auto's de Molengat opre den, heb ik de boot zien komen en ik heb hem weer zien gaanWelnu Texe laars, als jullie weer naar de overkant moeten en je wilt weer eens terug ook, wel even een uurtje extra ervoor uittrek ken hoor! Want al heb je een V-kaart of abonnement, je zult toch langs het loket moeten. Het is daar een echt lucht- nummer geworden Peter van Efferen, Amsterdam. Omdat er nog steeds veel belangstel ling voor is wordt doorgegaan met de wekelijkse diavoorstellingen over Texel op maandagavond in de Hervormde kerk van De Koog. De entree is nog steeds 71,—. Begonnen wordt om 20.00 uur.

Texelsche Courant | 1983 | | pagina 9