emeenteraad wil in raddencontact blijven A0END4 Ga terug en probeer ,er wat van te maken Voor het a.s. weekend Begeleiding rr VERVOLG VAN PAG.l Vaste data Gezamenlijke kerstviering in Den Hoorn 17 en 18 december 1983 Artsen Kerkdiensten Groene Kruis Tandartsen bnvuu, Apotheek Gezinsverzorging Alcohol en drugs. Dierenartsen Noodslachtingen Brand/ambulance Rijkspolitie Kustwacht Eierland 1IJDAG 16 DECEMBER 1983 TEXELSE COURANT PAGINA 11 De gemeenteraad heeft dinsdagavond het voorstel om het idmaatschap van de Vereniging Contact Waddenzeegemeen ten per 1 januari op te zeggen, met negen tegen vijf stemmen yerworpen. De meerderheid van de raad was van mening dat het college in deze onverstandig heeft gehandeld, al was het enthousiasme over het functioneren van het Contact Wadden zeegemeenten niet bij alle fracties even groot. Met name het CDA had grote twijfels. Deze partij had het uittreden in een eer der stadium gesteund maar was bij nader inzien tot de conclu sie gekomen dat bij alle kritiek die men kan hebben het toch wenselijk is om de overlegmogelijkheden die deze van rijkswe ge erkende vereniging biedt, te blijven benutten. Contact Waddenzeegemeenten heeft Texel zijn directe betrokkenheid te dan ken bij het Coördinatiecollege Wadden gebied, waarvan Winsemius voorzitter is. De reden voor de eilanden om het Con tact Waddenzeegemeenten te verlaten was dat de vereniging weinig voorstelt wegens tegenstrijdige belangen van de eilandgemeenten, kustgemeenten en havengemeenten in het waddengebied. Een breekpunt was ook het niet bereid zijn van de deelnemende gemeenten om voldoende financiële middelen beschik baar te stellen voor een behoorlijk secretariaat. Paul Kikkert van Texels Belang (zelf als afgevaardige van Texel lid van het Wad dencontact) betreurde het voorgenomen uittreden. Argument om te blijven mee doen was voor hem onder meer het feit dat Texel anders zijn zetel in het Coördi natiecollege verliest waardoor een be langrijke gesprekslijn met de hoogste overheid wordt verbroken. Zoals bekend hebben alle overige vaddeneilanden inmiddels besloten de rereniging te verlaten, zodat Texel nu als nige eilandgemeente overblijft. Overi- jens was er binnen het college over de le kwestie ook verschil van opvatting. Vlet name wethouder Daan Schilling rond het van belang dat het lidmaat- chap wordt voortgezet met het oog op Je relatie met de rijksoverheid. Hij meen de dat de meerderheid van het college onzorgvuldig heeft gehandeld. Andere club Het was de bedoeling om na het verla ten van de vereniging de banden tussen de waddeneilanden onderling nauwer aan te halen en aldus een krachtiger vuist te vormen bij het verdedigen en be hartigen van gezamenlijke belangen. Hoewel de meeste raadsleden lieten merken dat het een het ander niet hoeft uit te sluiten, bleek bij Texels Belang de vrees te heersen dat deze nieuwe organi satie wel eens wat al te milieuvriendelijk zou kunnen zijn in zijn optreden naar buiten. Jan van Asselt vreesde voor een soortvogeltjesclub" die zich in de prak tijk zou opstellen als verdediger van al lerlei natuurlijke waarden, maar het zou laten zitten als het op landbouw en in dustrie zou aankomen. Hij wees erop dat de belangen van Texel heel anders liggen dan die van de andere eilanden. Alleen de toeristische bedrijvigheid hebben de eilanden gemeen. Maar bijvoorbeeld de landbouw stelt op de andere eilanden weinig voor. Minister bedroefd Op enkele raadsleden had het indruk gemaakt dat de Vereniging Contact Waddenzeegemeenten zelf in enkele brieven aan de raad had laten blijken het uittreden van Texel zeer te zullen betreu ren. Ook minister Winsemius had het opstappen van de waddeneilanden nog al hoog opgenomen. Het gevoel dat men door weg te lopen het overleg met het rijk zou schaden, werd daardoor versterkt. Aan het lidmaatschap van de Vereniging Impulsief Jan van Asselt noemde het voorstel om uit te treden een impulsieve daad en had bezwaren tegen de „feugeltjesclub" die de waddeneilanden volgens hem nu gingen vormen. Het was hem vooral te gengevallen van wethouder Zegers die ooit eens heeft gezegd dat je nooit zo maar uit een organisatie moet stappen als anderen dat ook doen. Ate Rienstra deelde de ernstige bezwa ren die er bestaan tegen het functione ren van het Waddencontact en hij voel de ook veel voor de nieuwe organisatie van alleen waddeneilanden, maar hij wil de dat de plannen voor die nieuwe orga nisatie eerst wat duidelijker zijn alvorens de contactmogelijkheden van de bestaande organisatie af te snijden. Men moet het eerst eens worden over de doelstellingen van de nieuwe club en de structuur ervan. Peter Bakker van de PSP had geen bezwaar en veronderstelde dat er wel andere mogelijkheden zijn om het gesprek met de rijksoverheid op gang te houden. Gerbrand Poster zei „pijnlijk verrast" te zijn geweest toen hij in de krant las dat de colleges van de eilanden hadden besloten hun gemeenteraden te zullen voorstellen uit de verenging te treden. Wijzend op de landbouw, bloembollen cultuur en visserij betoogde hij dat Texel niet zoveel belangen met de andere ei landen gemeen heeft. Daarentegen zijn er wel overeenkomsten met de belangen van sommige kust- en havengemeen ten. Ook de vertegenwoordiging in het Coördinatiecollege vond Poster belang rijk. ,,Ga terug naar de vereniging en probeer er wat van te maken." Burgemeester J. A. Engelvaart bestreed het argument dat de andere ei landen zo „anders" zijn dan Texel. Schiermonnikoog heeft de natuurbelan- gen inderdaad hoog in het vaandel staan maar op Terschelling is wel degelijk land bouw en op Vlieland is men blij met de aanwezigheid van defensie in verband met de werkgelegenheid en het draag- valk voor het behoud van scholen e.d. Engelvaart had duidelijk verwachtingen van de nieuwe eilandorganisatie die tot een soort van gemeenschappelijke rege ling zal leiden. Wethouder Zegers zei te gen Jan van Asselt dat hij allerminst im pulsief heeft gehandeld in deze. „Ik was al jaren geleden tot de conclusie geko men dat deze vereniging een papieren tijger was." Waarop Jan van Asselt ant woordde dat hij dat dan eerder had wil len horen. „Zegers is zó weinig concreet...." de bus. Ook de leiding van de MLK- school „De Schakel" in Den Helder pleitte ervoor de oude situatie te laten voortbestaan, waarbij in het bijzonder op het veiligheidsaspect werd gewezen. Dat de begeleiding niet aan de chauffer van het busje kan worden overgelaten bleek nog onlangs toen één van de kin deren de bestuurder onverhoeds op de nek sprong. Bij het indienen van haar motie zei mevrouw Huitema dat haar fractie ook staatssecretaris Kraaijeveld-Wouters over deze kwestie nog zal benaderen. Gehoopt wordt dat bij de behandeling van de voorjaarsnota middelen kunnen worden vrijgemaakt zodat de begelei ding van de kinderen weer grotendeels voor rijksrekening komt. Wethouder Piet Zegers zag echter grote problemen. Hij had geen enkel be zwaar tegen de motie om de staatsse cretaris te bewegen het vervoer van de Texelse kinderen weer te vergoeden, maar voelde niets voor het voorlopig be talen van dat vervoer uit de gemeentekas. Hij voerde aan dat GS met een dergelijke uitgave akkoord moet gaan en dat kan nog wel een paar maanden duren, zodat het in ieder geval niet per 1 januari zou lukken. Verder wilde Zegers beslist niet dat de uitgaaf ten koste zou gaan van de post onvoorzien in de begroting zoals mevrouw Huitema had voorgesteld om dat die post al veel te klein is. Kan best Zegers geloofde niet in de onmogelijk heid om de begeleiding van de kinderen door ouders of andere vrijwilligers te la ten uitvoeren. Hij vond dat dit probleem veel te dramatisch wordt voorgesteld en dat men zich door emotie laat leiden. In andere gemeenten, zo zei hij, zijn alle begeleiders al per 1 augustus ontslagen en overal is een oplossing gevonden. Ouders verzorgen de begeleiding, soms ook de leerkrachten. Zegers vond dat het op zijn minst zou moeten worden ge probeerd om de begeleiding van de Texelse kinderen naar Den Helder in handen te geven van ouders of vrijwilli- gers. Dat de begeleider of begeleidster een bijzondere deskundigheid moet heb ben voor deze taak geloofde hij niet. „Iedere flinke man of vrouw die met kin deren kan omgaan, kan dit doen." Hij achtte ook de veiligheid niet in gevaar als de chauffeur voor de begeleiding zorgt. „Een beroepschauffeur is niet zo gauw afgeleid." Hij raadde aan een proef te nemen met een systeem zonder be taalde begeleiding. Ook merkte hij op dat de vrouw die de begeleiding thans verzorgt, per 1 januari wordt ontslagen. Daarna zou deze begeleidster het werk als vrijwilligster met behoud van uitke ring kunnen voortzetten. „Al zou ik haar dat niet durven vragen." Verwijt Daan Welboren van het Pakt vond dat mevrouw Huitema en haar fractiegeno ten er rijkelijk laat achter zijn gekomen dat het niet juist is om de betaalde bege leiding te laten vervallen. Als de fractie de gevolgen daarvan direct bij de begro tingsbehandeling had ingezien, had men toen de financiële middelen in behoorlij ke afweging kunnen vrijmaken. Nu zit men in een netelig probleem. Welboren was, evenals bij de begrotingsbehande ling, vóór een gemeentelijke bijdrage om de begeleiding in stand te houden. „De vergelijking met andere gemeenten gaat niet op; Texel verkeert wel degelijk in een uitzonderingssituatie." Schuld... Gerbrand Poster van de WD had er ook spijt van dat hij bij de begrotingsbe handeling had meegewerkt aan het af schaffen van de betaalde begeleiding, maar hij vond dat voor een groot deel de schuld van wethouder Zegers die vol gens hem de problematiek niet behoor lijk aan de raad had vooigeJsfld., Dat leid de tot een boze reactie van Zegers. ,,U merkt dat u zich niet voldoende in deze kwestie hebt verdiept en nu wilt u mij daarvan de schuld geven." Poster zei „gespecialiseerde hulp" bij de begeleiding onmisbaar te vinden. Hij wilde dat de gemeente de benodigde ƒ15.600— zou onttrekken aan het fonds dat bestemd is voor de bijdrageregeling voor het oude land. Dat wilde ook Jan van Asselt van Texels Belang. Zijn frac tiegenoot Cor Dros had een afwijkend standpunt. Hij rekende voor dat het ver voer van de genoemde kinderen naar Den Helder de gemeenschap per jaar to taal ƒ110.000,— kost. „het is billijk dat de ouders zelf ook iets doen. Die zeven uur per dag, bij toerbeurt door één van de Donderdag 15 december De plattelandsvrouwen van de afdeling Texel hebben in de LTS kantine de jaar lijkse kerstviering; 20.00 uur. De munten- en ansichtenclub heeft in De Witte Burcht de laatste ruilbeurs van 1983. Ook niet-leden zijn welkom, leder wordt verzocht ruilmateriaal mee te ne men. Aanvang 20.00 uur. De Welzijnsstichting heeft in het raad huis een bestuursvergadering; aanvang 19.30 uur. De Stichting Texelse Sportraad heeft in het raadhuis een vergadering, aanvang 20.30 uur. De raadscommissie voor financieel, eco nomisch en technisch beleid heeft een openbare vergadering in het raadhuis, 19.30 uur. Vrijdag 16 december De gym- en volleybalvereniging van De Koog (Gyvo) viert het tweede lustrum met een spelletjesavond in De Kaaps nol; aanvang 20.00 uur. Het fanfare KTF/DEK heeft in het ge bouw in Den Burg oefenavond; 20.00 uur. Het Algemeen Ziekenfonds Texel heeft de jaarvergadering in De Witte Burcht; 20.00 uur. Zaterdag 17 december In De Twaalf Balcken worden de Texelse sjoelkampioenschappen gehouden. In schrijven vanaf 14.00 uur. Zondag 18 december In de Gereformeerde kerk van Den Burg heeft de bevestiging plaats van Joh. H. Tensen als voorganger van de Baptisten gemeente Texel; aanvang 15.30 uur. Maandag 19 december De plattelandsvrouwen van De Cocksdorp-Eierland hebben in het Eier- landsche Huis de kerstavond. Spreker de heer W. P. Theunissen over ,,lkonen"; aanvang 20.00 uur. De bejaarden van De Koog en omgeving hebben hun adventsmiddag in restau rant Calluna; aanvang 14.30 uur. In het zaaltje van de doopsgezinde kerk wordt een Leerhuis-avond gehouden verzorgd door Marieke den Hartog uit Den Haag over ,,Sjabbat in de Joodse belevingswereld". Aanvang 20.00 uur. leder is welkom. De ANBO, afdeling Den Burg, heeft een kerstmiddag met broodmaaltijd in De Lindeboom, aanvang 16.30 uur. De bejaarden van De Cocksdorp en Eier- land hebben een kerstmiddag in Het Ei- erlandsche Huis, georganiseerd door de plattelandsvrouwen; aanvang 16.00 uur. Iedere woensdagavond houdt de Volksdansvereniging Texel een volksdansavond in De Wielwaal in De Waal, aanvang 20.15 uur. Nieuwe leden zijn welkom. Informatie via telefoon 02220-3565 Maatschappelijk werker Frank van La- re houdt spreekuur in d'Ouwe ULO maandags, dinsdags, woensdags en vrij dags van 8.30 - 9.30 uur en donderdags van 18.30 - 19.30 uur. Spreekuur raadsfracties: Iedere don derdag voorafgaand aan de week waarin de raadsvergadering wordt gehouden hebben de raadsfracties van CDA, PSP, Pakt en WD spreekuur in het raadhuis, van 19.30 tot ca. 20.15 uur. leder kan daar terecht met vragen, aan- en opmer kingen, in het bijzonder over kwesties die in de raadsvergadering aan de orde zullen komen. Texels Belang houdt dit fractiespreekuur op de maandagavond voorafgaand aan de raadsvergadering. De WAO groep komt elke woensdag van 10.00 tot 12.00 uur bijeen in dienstencentrum De Hollebol aan de Burgwal. Trombosedienst. Iedere woensdag ochtend bestaat na afspraak van 9.00 tot 10.30 uur in het Groene Kruisgebouw in Den Burg (ingang tandartsenpraktijk) gelegenheid om bloed te laten prikken. Telefoon 02220-4887. Wie niet op dit tijdstip kan komen, moet contact opne men met het laboratorium van het Gemi- niziekenhuis in Den Helder, telefoon 02230-11414, toestel 232 of 299. Men dient trombosedienstgegevens en verze keringspapieren (ziekenfondskaartl bij zich te hebben. Het Natuurrecreatiecentrum is geopend van maandag tot en met zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Entreeprijs ƒ4,— voor volwassenen en ƒ2,50 voor kinderen. De speel-o-theek is elke woensdag middag van 14.00 tot 16.00 uur en elke vrijdagmiddag van 15.00 tot 17.00 uur geopend in de voorspeelzaal van het dorpshuis aan de Wilhelminalaan. In hotel De Lindeboom worden op vrijdag van 14.15 tot 15.15 en 15.40 tot 16.30 uur yoga-cursussen gegeven. In lichtingen en opgave bij Dorie Smit (02226-269). De Openbare Bibltiotheek aan de Drij- verstaat in Den Burg is (behoudens feestdagen en andere bijzondere gele genheden) geopend op de volgende tij den: Maandag 10.00 tot 12.00 uur; dins dag 14.30 tot 17.00 uur en 19.00 tot ouders, zouden ze er voor over moeten hebben. Als het om leuke dingen zou gaan, zouden ze die zeven uur ook wel kunnen vrijmaken.'" In de standpunten over deze zaak kwam verder geen verandering. „Met betaalde begeleiding gaat het uitste kend, maar zonder deze begeleiding gaat het ook goed", aldus Zegers. Truc Het college liet weten dat het onttrek ken van geld van de bijdrageregeling voor dit doel technisch mogelijk, maar zeer ongewenst was. Engelvaart waar schuwde tegen een overhaaste beslis sing op dat punt. Daan Welboren wees erop dat Texels Belang en WD op deze wijze probeerden het geld voor de bijdra geregeling op te maken om te bereiken dat die bijdrageregeling zou worden ont kracht en er geen nadere eisen aan ge bouwen meer zouden kunnen worden gesteld. „Geen geld, geen eisen". Hij vond dat een zeer kwalijke handelswijze. Principieel Wethouder Daan Schilling stemde als enige tegen de motie om de staatssecre taris te bewegen alsnog geld voor de be- 21.00 uur; woensdag 14.30 tot 17.00 uur; donderdag gesloten; vrijdag 14.30 tot 17.00 uur en 19.00 tot 21.00 uur. Begeleidingsgroep borstamputatie Den Helder en omstreken. Wie be langstelling heeft voor individuele of groepsgesprekken kan contact opnemen met de kruisvereniging Den Helder, Ant woordnummer 10, 1780 AM Den Helder, telefoon 02230-14375. De club Texelkoers speelt elke dins dagmiddag koersbal van 13.30 tot 15.30 uur voor mensen die al langer lid zijn. Nieuwe leden zijn welkom van 15.30 tot 17.30 uur. Gespeeld wordt in De Holle- bol aan de Burgwal in Den Burg. De Texelse AA-groep (Anonieme Al coholisten) komt elke dinsdagavond van 20.00 tot 22.00 uur bijeen in De Schakel bij de Hervormde kerk in Den Burg. le der met alcoholproblemen is vrijblijvend welkom voor een of meerdere gespreksbijeenkomsten. De dam- en schaakclub En Passant komt elke dinsdagavond, aanvang 20.00 uur bijeen in hotel De Lindeboom. Evenals vorig jaar zal in Den Hoorn een gezamenlijkse kerstviering worden gehouden voor bejaardensoos, her vormde zusterkring en bejaardenbond. Dat gebeurt woensdag 21 december in dorpshuis De Waldhoorn, aanvang 15.45 uur. Het programma vermeldt on der meer een broodmaaltijd, zang (ge bracht door mensen uit Den Hoorn en Oudeschild) en een kerstspel, op te voe ren door kinderen van de zondagschool. Wie de viering wil meemaken wordt ver zocht zich op te geven bij A. Lap, tele foon 02226-206; M. Kiljan, telefoon 02226-476 of T. Kok, telefoon 02226-362. geleiding beschikbaar te stellen. Hij leg de een opmerkelijke stemverklaring af: ,,lk heb bij de begrotingsbehandeling met mijn volle verstand ingestemd met het niet beschikbaar stellen van geld voor betaalde begeleiding. Ik ben er principieel op tegen om dat geld bij an deren te gaan halen als je het er zelf niet voor over hebt." Vervolgens kwam Schilling als win naar tevoorschijn in een botsing met zijn fractiegenoten die het geld voor de be geleiding wilden onttrekken aan de bij drageregeling. Schilling, die op dramati sche wijze liet voelen dat voor hem de maat aardig vol was, wees erop dat uit het fonds van de bijdrageregeling bedra gen zijn toegezegd aan boeren en hij vond het ,,geen manier" om dit nu al veel te krappe fonds aan te spreken. Daarop ontstond verwarring. Enkele fracties vroegen schorsing van de verga dering voor intern onderling beraad. Na vijf minuten liet Gerbrand Poster weten dat hij zijn voorstel om het geld uit de bijdrageregeling te halen introk. De raad besloot daarop met de stemmen van Ze gers, Schilling en Dros tegen de ƒ15.600— beschikbaar te stellen en later te zullen uitmaken waar dat geld van daan moet komen. Uitsluitend voor spoedgevallen Zondag 18 december 1983 Van vrijdagavond 18.00 uur t/m maandagmorgen 8. uur Dokter L. Barnard, Kotterstraat 24, Oosterend, tel. (02223) 234. Van vrijdagavond 18.00 uur tot maandagmiddag 13.00 uur. Telefonisch bereikbaar zaterdag en zondag van 13.00-14.00 en 18.30-19.30 uur. Zr. Marja Keijzer. De Hout manstraat 55, Oudeschild, tel. (02220) 4132. Uitleen van verplegingsartikelen en informatie: Maandag t/m vrijdag 16.30 - 17.30 uur. Lidmaatschapskaart meebren gen. Voor zeer spoedeisende tandheel kundige hulp kan men zaterdag en zondag om 18.00 uur precies terecht in het tandheelkundig centrum in het Groene Kruisgebouw, Witte Kruislaan 19. Weverstraat 95, telefoon (02220) 2112. Open van maandag t/m vrij dag van 8.30-18.00 uur. Zaterdag van 11.00-12.30 uur en van 15.00-17.00 uur en zondag van 11.00-12.30 uur en van 16.00-17.00 uur. Buiten die tijd alleen voor spoed eisende gevallen. Spreekuur: elke werkdag van 9.00-10.00 uur en van 14.00 tot 15.00 uur, Julianastraat 3a, Den Burg, telefoon (02220) 4152. Dit weekend kan tussen 17.00 en 19.00 uur gebeld worden met mevr. C. de Kruyff, tel. (02228) 643. Consultatiebureau voor alcohol en drugs, Molwerk 31/45, 't Horntje. Spreekuur volgens afspraak: tele foon (02226) 413. Zelfhulpgroep voor partners van verslaafden: overdag (07226) 413 of 593, vragen naar Lies of Carla; 's avonds (02223) 821 (Lies) Alleen voor spoedgevallen tele foon (02220) 2527. Voor noodslachtingen bellen op werkdagen (02220) 2182 (slacht plaats); na werktijden en in het weekend (07770) 3541 via TEM- centrale HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 9.30 uur ds. Wisman viering Maaltijd van de Heer. Interk. koor, o.l.v. Dyo Wassink Uitzending De Lichtboei. Den Hoorn 20.00 uur ds. Verbeek en pastor Kolkman Interk. zangdienst m.m.v. Texels Christelijk Mannenkoor De Koog 11.00 uur dienst in De Waal De Waal 11.00 uur ds. Verbeek m.m.v. „Advendo" Oosterend 9.30 uur ds. Verbeek Doopdienst Oudeschild 11.00 u. ds. Wisman De Cocksdorp 10.00 uur Advents- dienst met R.K. Parochie in de R.K. kerk. .-AEREFBRMEERDE KERKEN Den Burg 10.00 u. ds. R. J. Blaauw 19.00 uur ds. J. Donker in het Kerkgebouw Uitzending via de Lichtboei. Oosterend 10.00 uur ds. J. Donker 19.00 uur ds. R. J. Blaauw GEREFORMEERDE GEMEENTE Oosterend 10.00 uur Dienst 16.00 uur Dienst Woensdag 21 december. Oosterend 19.00 uur ds. A. B. v.d. Heiden, uit Enkhuizen GEREF. KERK (Vrijgemaakt) in de Doopsgezinde kerk, Kogerstr. Den Burg 16.15 uur dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10.00 uur ds. Hylkema Kerkbusje van Den Hoorn BAPTISTENGEMEENTE in de Gereformeerde Kerk, Elemert Den Burg 15.30 uur Bevestigings- dienst wegens intrede van br. Johan Tensen, uit Andijk. Voorgangers: ds. Verlaan uit Enkhuizen, en ds. Van der Vlugt, uit Harderwijk. ROOMS-KATHOLIEKE KERK Den Burg: zaterdag 19.30 uur Dameskoor. Uitzending via „De Lichtboei" zondag 10.45 u., The Gospeltrain Kindernevendienst. De Koog, zondag 9.30 uur Den Hoorn 20.00 uur Kerstsamen- zang in Hed. Herv. kerk. De Cocksdorp zondag 10.00 uur Interkerk. Adventsdienst in de R.K. kerk JEHOVAH'S GETUIGEN Koninkrijkszaal, Schilderend 19, Zondag 10.30-11.20 uur Openbare lezing. 11.20-12.30 u. Wachttorenstudie, Iedere donderdag: Theocratische school, 19.30-20.20; dienstverga- dering 20.20-21.00 uur. Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 02220- 2066. Bij geen gehoor 02230- 22222. Voor niet spoedeisend ambulancevervoer: 02230-12888, bij geen gehoor 02230-?????. Voor meldingen van schepen of zwemmers in nood: Kustwacht Eier land, tel. (02222) 270. Het politiebureau van de groep Texel van de Rijkspolitie is op werk dagen geopend van 8.00 tot 18.00 uur en in het weekend van 9.00 - 18.00 uur, telefonisch te bereiken via tel. (02220) 2644. Buiten de kan tooruren kan men rechtstreeks con tact opnemen met de meldkamer van het district Alkmaar, tel. (072I 116444 (tussen 23.00 en 08.00 uur). Het bureau te De Koog is elke dinsdag- en donderdagmiddag open van 16.00 - 18.00 uur.

Texelsche Courant | 1983 | | pagina 11