Teselaartjes DE COCK EN DE MOORD IN SEANCE selr; FAMILIEBERICHTEN NUAR SDAG 31 JANUARI 1984 TEXELSE COURANT PAGINA 3 artsen conta van he /ens e ndska m is irijs 74 APPIE BAANTJER VERTELT Hij stak Jr kinowijsvinger op. „Bedenk, dat bij ge- ivan vergif altijd sprake is van voor de woiichte rade... kalm, koel overleg '0 uur een sluwe dader of daderes." tot 17 der slikte. zaal v !ou Annette van Leeuwenhoek...?" inalaaiarzelde. ,,Ze lijkt mij sluw en geraffi- d genoeg." wordock weifelde even. en 15k neem aan, dat onze oud-collega gegev Irager bij zijn onderzoek destijds een DoriÊgen stuk werk geeft geleverd. Wij liu twaalf jaar verder. Het heeft geen hm zonder nieuwe aanwijzingen die aan «weer op te rakelen. Als Annette van (befiwenhoek ook destijds cyanide heeft snderiuikt, dan heeft exhumering geen zin volgejr. De cyanide is na ruim een halfjaar 00 uujje stoffelijke resten verdwenen. Al- in 19. bij de vergiften thallium en arseni- ot 17izouden we nog een kansje hebben, g 14.het graf al niet is ontruimd. Thallium 3 uur,arsenicum zijn zware metalen. Ze blij- altijd aantoonbaar. Als er veel is toe- "Stamjiend en over langere perioden dan i- Wjken die vergiften zelfs conserverend, fividullichamen blijven langer intact. Ze ct opjnmificeren als het ware." Helderder boog zich naar voren. Den st weet je toch nooit?" Je bedoelt of Annette van Leeuwen- k destijds thallium of arsenicum 1 de ruikte?" isvert j. >pen Burg telef Cock schudde zijn hoofd. ,Een gifmengster heeft de neiging .laan een bepaald vergif te houden... 1 ral als het eenmaal succes oplever- Hij keek op. Heb je een lijst van alle vrouwen, die seance aanwezig waren?" dder knikte. Hij haalde uit de binnen- van zijn colbert zijn notitieboek te /OO irschijn. Jennifer Jordan", las hij hardop. 'Cock schudde zijn hoofd. ,,Het me- m. Blink. Ik geloof dat zij de enige g uw van de seance is die wij als moor- lares van Zwarte Sofie kunnen irappen." .Tenzij ze een medeplichtige had." Cock knikte instemmend. „Dat lijkt mij helemaal geen gek idee." zijn stem klonk bewondering. Bij- ,lijl<(orbeeld: C.hrsitine van der Waal, haar endin... al of niet met medewerking n Harry Donkervliet, haar neef. Blijft tuurlijk de vraag met welk motief." Hij IO.O(feef nadenkend over zijn kin. ,,Wie fgeS bben we verder?" Agatha van Keulen." Cock lachte wat wrang. In zijn ge- chten kwam een oud gerimpeld ge- vinnig, onder een dwaze strooien led. „Een vrouw", snoof hij, „met genoeg Ca|nijn in haar ziel om tot een gifmoord in nk <aat te z'jn-" b sjledder grinnikte. va[j„Je hebt gelijk. De volgende op mijn n jjstje Mathilda van Lochem, de onderne- mde zuster van onze officier van ting voor officier van justitie). De Cock schudde droef zijn hoofd. „Om via de geesten van gestorvenen een aardse moordenaar te ontmaske ren." Hij zuchtte diep. „Je zou er om kunnen lachen, als het niet zo diep treu rig was." Hij kuierde naar de kapstok. „Ik heb een veel beter idee." Vledder glunderde. „Ik ken het.... en het heet Smalle Lowietje." De Cock lachte bevrijd. „Je mag nooit meer raden." In zijn regenjas, de ceintuur als een touw om zijn middel geknoopt, slenter de De Cock door de Lange Niezel en keek naar de mensen om hem heen. Hij observeerde hen graag. Mensen interes seerden hem. Ze waren uniek en hoe verdorven ook, elk een schepsel op zich. De Cock had geen oog voor de uitbundi ge platen aan de muren van de sexthea- ters. En het woud van kunstpenissen in de etalages van de vele sexwinkeltjes keurde hij geen blik waardig. Sex, zo vond hij, was niet om naar te kijken, maar om te beleven. En daar waren geen hulpmiddelen bij nodig. Bovendien stoorde zijn puriteinse ziel zich nog steeds aan het onbeschaamd etaleren van de intiemste handelingen van de mens. Zelfs een doorgewinterde prosti- tuée, bedacht hij, deed nog haar gor dijntjes dicht als ze een klant ontving. Vledder tikte hem op de schouder en wees heimelijk naar een zakkenroller, die schuin voor hen loerend achter een tasje sloop, dat hij en dame achteloos aan een arm bungelde. Toen de dame en haar begeleider een café binnenstapten, draaide de donkere zakkenroller zich om en liep duidelijk teleurgesteld terug. De Cock en Vledder slenterden verder, via de Oude Kennissteeg naar de Ach terburgwal. Op de hoek van de Barn- desteeg schoven ze het stille cafeetje van Lowietje binnen. Lowietje, in het wereldje van de peno- ze meestal Smallle Lowietje genoemd, begroette vooral de grijze speurder uitbundig. „Goeiendag", kirde hij vrolijk. „Goei- endag." Zijn spichtig muizensmoeltje straalde van genegenheid. Hij be schouwde De Cock al sinds jaar en dag als zijn persoonlijke vriend. „Ik heb net nog in de krant de familieberichten door genomen om te kijken of je er bij stond." De Cock keek hem verwijtend aan. „Je dacht toch niet dat ik dood was?" Smalle Lowietje hield zijn hoofd wat schuin. „Nou", sprak hij verongelijkt, „je hebt je lange tijd niet laten zien." Hij schoof zijn dunne onderlip naar voren. „En sinds er zoveel mafkezen met blaffers rondlopen, houd ik mijn hart vast." De Cock lachte. „Bezorgd... Lowie?" De caféhouder maakte een onbestemd Cock dacht diep na, 'ooij»"4 weet n'et wat ik van haar denken dePoet. We hebben nog niet uitgebreid nsenet haar gesproken. Ze lijkt me zo'n ansTouw die van achter gordijntjes loert." Qhtjledder raadpleegde zijn notitieboek. -t g,Dan hebben we Josefine Daalmeijer, ^2 jaar en vrouw van een makelaar. Zeer 3Uvjjk, volgens de berichten. En dan Ineke dejeeters, vrouw van een uiterst verstrooi- 'en!e professor in de biologie." ien^e Cock fronste zijn wenkbrauwen. Liitj Biologie?" jjkf/ledder keek op. !Cjl „Ja, biologie... is daar wat mee?" mJ)e Cock zuchtte. ,,Ze zou van haar man iets over toxi cologie kunnen weten. Bijvoorbeeld de Jerking van land- en linbouwvergiften." „Een cyanide wordt in de tuinbouw lebruikt." „Precies. En wie hebben we verder?" „Marretje van der Vaart. A jaren lid ran de kring. Ze is 53 jaar oud en de 'rouw van een schrijver van letectiveromans." 'e Cock grinnikte. ,We zouden het echtpaar eens kun- ien benaderen. Misschien dat we van raar man iets kunnen leren." Vledder knikte afwezig. „Dan hebben we Bobette van Zon. Zij s ongehuwd en een min of meer intieme 'riendin van Agatha van Keulen. Agatha nam haar mee naar de seance om de Jlaats in te nemen van haar overleden zuster Martha." Vledder pauzeerde even. „En dan heb ik er nog één." „Wie?" Vledder klemde zijn lippen op elkaar. „Annete van Leeuwenhoek.... ik blijf op haar gokken." De Cock plooide zijn gezicht in een mil de grijns. Hij schoof de grafiek terug in de la van zijn bureau, keek op zijn horlo- 9e en stond op. „Het is al over achten. Er valt vana vond voor ons niets meer te doen. Alle betrokkenen bij de moord zijn nu in seance bijeen." Vledder gniffelde. „Inclusief commissa- en ooveejee". (veel gebruikte afkor- „Zwarte Sofie. Die moet jij toch kennen?" Smalle Lowietje grinnikte. „Al jaar en dag. Ik kende Zwarte Sofie al toen ze nog in haar blote tietjes serveerde." Hij gebaarde om zich heen. „Ze hing hier vaak nog wat rond voordat die seances begonnen." De Cock nam zijn glas weer op. „Heb eh... heb jij enig idee waarom ze die meid koud hebben gemaakt?" De caféhouder schudde meewarig het hoofd „Ik heb ook niets horen fluisteren in de buurt. De jongens van de penoze vin den het maar gek. Volgené hen gebeu ren er in dat huis aan de gracht vreemde dingen." De Cock keek hem niet-begrijpend aan. „Wat voor vreemde dingen?" „Nou... met dode geesten en zo. Ze hebben mij verteld dat ze ook wel eens een tafel laten dansen." De Cock glimlachte. „Dat is nog wat anders dan moord." Smalle Lowietje keek om zich heen en boog zich toen iets naar hem toe. „Weet u dat ze stikend rijk is?" „Wie?" „Dat wijf... dat blinde wijf, dat daar die spiritistische seances houdt." „Jennifer Jordan?" Smalle Lowietje trok een ernstig gezicht. „Ze moet een enorm vermogen heb ben geërfd van haar vader. Schilderijen, sieraden en een kostbare postzegelver zameling. Haar vader was een of andere hoge hotemetoot uit Engeland. Een lord of zoiets, die in een onbewaakt ogenblik met een Hollands grietje was getrouwd." „De moeder van Jennifer." De caféhouder trok zijn schouders op. „Ik heb die moeder nooit gekend. Jennifer wel. Ik ken haar nog uit de tijd dat zij niet blind was." Hij zweeg; nipte behaaglijk van zijn cognac. „Toen heb ben we nog wel eens plannetjes gemaakt." „Wie?" „Ik en een paar jongens uit de penoze." „Wat voor plannetjes?" Smalle Lowietje trok wat onwillig zijn schouders op. „Om eh... om eens bij haar te gaan kijken. Begrijp je.,'... als ze niet thuis was." „Inbreken." De caféhouder grijnsde. „Jij gebruikt altijd van die nare woor den." Het klonk wat spottend. „Inbre ken... gewoon eens kijken of er wat te halen viel." De Cock keek hem scherp en onderzoe kend aan. „En dat is nooit gebeurd?" Smalle Lowietje schudde zijn hoofd. „Voor wij onze plannetjes goed en wel klaar hadden, hoorden wij dat Jennifer blind was geworden." „Het ging niet door?" De caféhouder keek wat bedroefd. „Van een blind mens steel je toch niet?" De Cock keek hem glimlachend aan. Hij hief zijn glas op. „Je hebt gelijk, Lowie... mijn karak ter... van en blind mens steel je niet." Het was al donker toen Vledder en De Cock het café verlieten. Het regende een beetje. Maar de business op de walletjes was in vol bedrijf. Langzaam schuifel den de vele hongerigen en nieuwsgieri gen langs de verlichte etalages met vrouwen en meisjes in zacht roze. De Cock schoof zijn hoed wat naar vo ren en sjorde zijn ceintuur vast. Hij blikte opzij naar Vledder. „Het is al laat. Ik zou maar naar huis gaan. Morgen is er weer een dag.'" „En jij?" De Cock glimlachte. „Ik loop nog even langs de War moesstraat en dan ga ik ook naar huis. Ik krijg toch al klachten over mijn echte lijke trouw." Vledder wuifde en verdween in de me nigte. Met zijn handen diep in de zakken van zijn jas slenterde De Cock terug. Buiten de besloten sfeer van het cafeetje voelde hij zich wat triest. Hij had een vreemd, onbestemd gevoel dat er iets was gebeurd. Iets waarmee hij persoon lijk te maken had. In de Warmoesstraat groette hij een paar dienders, stapte het bureau binnen en liep naar de balie. Meindert Post keek op. Om zijn lippen een grijns. (Wordt vervolgd) „Je moet dat puur zakelijk zien. Ik houd mijn klandizie graag op peil." Hij dook aalglad onder de tapkast en kwam weer boven met een. fles pure Franse cognac „Napoléon". Hij hield haar om hoog en tikte met een kromme vinger op het fraaie etiket met VSOP in gulden let ters. „Zolang ik dit etablissement be heer", sprak hij gedragen, „zal deze fles altijd voor u klaar staan." De Cock deed zijn ogen even dicht en schudde het hoofd, „Lowietje", grinnikte hij blij, „jouw trouw en tederheid ontroert mij." De caféhouder zette drie diepbolle gla zen op de bar hij dronk altijd een glas met de rechercheurs mee en schonk behoedzaam in. De Cock nam zijn glas op, schommelde het zachtjes in de hand en snoof de geur op. Op zijn gegroefd gelaat kwam een glans van opperste verrukking. Omzich tig nam hij een slok en liet het vocht ge nietend langs zijn dorstige keel glijden. „Weet je, Lowie", sprak hij dromerig, „er zijn van die momenten dat ik mij zelfs met het leven van een rechercheur kan verzoenen." Vledder en de caféhouder lachten luid, riepen „Proost" en proefden hun cognac. De Cock omklemde het glas met beide handen en zette het zachtjes voor zich neer. Het was een teder, haast devoot gebaar. Hij hield van cognac en genoot intens van de schaarse momenten, die de misdaad hem toestond in het sche merig intieme lokaaltje van Lowie door te brengen. „Schenk nog eens in", gebood hij. Smalle Lowietje gehoorzaamde als een slaaf. „Hoe is het aan de Warmoesstraat?" De Cock bromde. „Een gekkenhuis." „Heb je nog wat met die moord op de gracht van doen?" De Cock keek naar hem op. „Waar ze die seances houden?" De Caféhouder knikte instemmend. „Daar is toch een vrouw vermoord?" De Cock keek bedenkelijk. 74 75 Horizontaal: I, insekt 5. hok 7. graansoort II. kwaad doen 13. nobele 15. groet 17. aanneming 19. sportartikel 21. al 23. nakomeling 24. duivel 26. zangnoot 27. halfedelsteen 29. per expresse 30. namelijk 32. tot rouwbeklag 33 maanstand 34. meisjesnaam 35. deel van de hals 37. als eerder 39. laatstgenoemde 40. "geneesheer 42. gegraven water 43. plaats in Drente 44. huisdier 46. bestaat 47. frans onbep. voornaamwoord 48. jongensnaam 50. de onbekende 51. voorzetsel 53. lengtemaat 54. stofmaat 55. jongensnaam 57. planeet 61. zangnoot 63. specerij 66. vod 67. elk 69. tijdperk 70. gift 73. beetje 74. koningin (frans) 76, vloeibaar vet 78. hijswerktuig 79. bijwoord 80. siersteentjes Verticaal: 1. jong dier 2. begrip 3. water in Friesland 4. gewas 5. toegehaalde strik in een touw 6. vluchtige stof 7. schor 8. reeds 9. kledingstuk 10. vervallen bouwwerk 12. jongensnaam 14. dat is 16. geluk (frans) 18. clown 20. stuk 22. zangnoot 25. spil 27. fluitinstrument 28. overlevering 31. lawaai 34. deel van een trap 35. hoender 36. verbinding 38. wandversiering 39. jongensnaam 40. meisjesnaam 41. bedrag 45. voorzetsel 49. wandeldreef 52. gebogen 55. duidelijk 56. voorzetsel 58. geen uitzondering 59. onvruchtbaar 60. deel van een franse ontkenning 62. dierentuin 64. wandelplaats 65. spoorstaaf 67. godin 68. beest 71. meisjesnaam 72. stofmaat 75. naam van kleine stromen 77. deel van de bijbel ledereen die, op welke manier dan ook, belangstel ling en medeleven heeft getoond, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa CORNELIS KUIP Mzn. willen wij heel hartelijk danken. A. Kuip-Witte kinderen en kleinkinderen Gelukkig en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter. Wij noemen haar Ramona. Jan en Erna Rijk Den Burg, 30 januari 1984, Gravenstraat 28. Moeder en kind rusten van 13.00 tot 16.00 uur. Hartelijk dank aan allen, die meeleefden en hun be langstelling toonden bij m'n verblijf in het zieken huis en met het thuiskomen. H. Bas Henk van 't Voort en Alice Bakker trouwen op vrijdag 17 fe bruari 1984 om 14.15 uur in het gemeentehuis te Den Burg, Texel. Gelegenheid tot feliciteren van 18.00 tot 19.30 uur in het Havenrestaurant nabij 't Horntje te Texel. Ons adres is: Wilgenlaan 30, 1741 ZR Schagen. Adverteerders, die gebruik maken van de rubriek „Texe- laartjes" worden verzocht de kosten gelijk te voldoen. Bij het verzenden van een nota wordt voor deze kleine bedragen 72,50 .administratie kosten in rekening gebracht. Een rek vol laarzen en schoenen voor de halve prijs bij Boetiek 22 natuurlijk. Te koop gevr. een da mesbrommer met veel fut en toch maar voor wei nig 7(02223) 639. Groetjes uit Nijmegen voor Jan K., Jan B., An- dries, Rinus, Inge, Rob, Susan, Lex en die 12.982 andere Texelaars en Texela- ressen. Yolanda, Petra. Verhuisd fam. J. Zegers, van Parnassiastraat 4, naar Limietweg 16, 1795 JP De Cocksdorp, tel. (02225) 445. Jonge man zoekt woon ruimte Den Burg en om- gev., event, kamers of zo merhuisje. Tel. 4353, na 6 uur. Uw voordeelboeken- krant staat weer vol met fantastische aanbiedingen. Zolang de voorraad strekt. Nauta Boeken. Bloembollendag op 2 februari a.s. 's morgens 10 uur in De Lindeboom. Voor agenda zie Tex. krant van 26 jan. Voor „Marsmannetjes en -vrouwtjes" met smaak. Kunsthandel Hans van der Klift. 4 februari Jubileum concert Excelsior, Oosterend. 1 februari 1959 - 1984 25 jaar petjesmannen, gefeli citeerd. H. Wie kan mij helpen aan losse delen: In 't laatste kwartier/de Wachter/ het een of het ander, van J. Visser-Roosendaal. Slijde- rink. Schilderend 66, tel. 2374. Aangeb.: 2 jonge poes jes, 4 mnd., gratis af te ha len. Tel. 4539 (tussen 6 en 7). Zondag a.s. vanaf 3 uur open middag in 't Kamp huis. Zuidhaffel 27 (Zijweg 5). Ziekenvervoer per taxi. Bel nu!! Taxicentrale De Koog, (02228) 555. Verseput financieringen. Telefoon (02226) 616. Wie het beste zoekt, ontdekt Nordmende. Van Wijngaarden, Weverstr. 68, tel. 2695. Gezocht woonruimte c.q. woonhuis op korte ter mijn. Br. onder nr. 719 aan bur. Tex. Crt. Zingen, een spel, koffie, op zondagmiddag 5 febr. 't Kamphuis, Zuidhaffel 27. Te koop Daf 33, t.e.a.b. Tel. (02223) 456. Nieuw - nieuw nieuw. Oplaadbare fiets- accu. Nu ook verlichting bij stilstaande of slippende dynamo. Inl. Dros Twee- wielers, tel. (02225) 233. Nordmende kleuren televisie, Hifi, video. Van Wijngaarden uw Nord- mende-dealer, Weverstraat 68. Ribbroeken, nu 729,— bij Boetiek 22 natuurlijk. Te koop 2CV6, bj. '81, 25.000 km. Tel. 3750. Voor het bedrukken van shirts en sweaters. Klaar terwijl U wacht. Bij Man- tje Sport. Genoodzaakt hebben wij per 1 febr. 1984 enkele van onze consumptieprij zen verhoogd. Café De Zwaan. Truien nu 7 29,— bij Boetiek 22 natuurlijk. Te koop (op Texel) drachtige witte melkgei- ten (stamboek). Tel. 3916. Te k. nieuwe skischoe nen, mt. 38 740,—. Tel. 4934, Schoonoordsingel 3, na 17.00 uur. Te k. 2CV4 1976, met zwaardere motor. P.n.o.t.k. Kingma, Dageraad 30, 't Horntje. Klaverjassen. Eerste woensdag van de maand, dus 1 februari a.s., open klaverjasdrive voor jong en oud in de Witte Burcht, aanvang 20.15 uur Orgelfonds. Op alle dekbedden en dekbedovertrekken nu. 10% korting. Artima, Gravenstraat. Gezocht: zwart katje. Weggelopen van Vre- destein, Oude Dijkje. Te k. absoluut nw. Phi lips boxen, 2-weg syst., 30 - 50 W, van 430,— voor 250,— samen. D. Zegel, Parkstraat 28, tel. 2966. Pedicure Yvonne Kuip, Elemert 16, Den Burg, tel. (02223) 834, b.g.g. (02220) 3827. Ook bij U aan huis. Nu volop handappels en handperen. Fruitkwekerij De Veen, tel. 2203. Hotex radio^ TV- en antenne-installatie en -reparatie. Hotex, tel. 5050 4 februari Jumieum- concert Excelsior, Oosterend. Balansvoordeeltjes. Lampen met kortingen van 20% tot 50% Artima, Gravenstraat. Boedelveiling Lions- Club, 28 april '84. Zorg dat 't er piekfijn uitziet, dan krijgt u 't hoogste bod. Inf. (02223) 204. Verseput hypotheken. Telefoon (02226) 616. Schaatsen slijpen 79,—. Mantje Sport, Ho- gerstraat 6, Den Burg. Bio Natura onderde kens, dekbeddem en kus sens, een gezond idee voor behaaglijk slapen bij Moer beek b.v., Hoogerstr. 8 - 14, tel. (02220) 2572. Assurantiekantoor J. Witte, Warmoesstraat 40, tel. (02220) 4314. Te huur in Adelboden, Zwitserland, woning voor 3 personen op 2e verdie ping. Kamer met inbouw- keuken, kleine slaapkamer 2 bedden, nis met 1 bed, douche, toilet, telefoon, TV, CV, tuin. Prachtig win tersport en wandelgebied. Vrij vanaf 1 april t/m 30 ok tober. Prijs v.a. 7300,— p.w. Inlichtingen en prospectus op aanvraag. Telefoon: 094133733402 (Ned.) tot 1 april. Eigenaar Kadoshop Oase, De Koog. Romax uitlaten: Auto centrum Segerink, We zenland 7, tel. 5055/2898. Steun- en wan delstokken. Artima, Gra venstraat 7, Den Burg, te lefoon (02220) 3592. Verseput verzekeringen. Telefoon (02226) 616. Dure tijden? De Twee Paardjes als het om de oortjes gaat. Vakbekwame reparatie van radio, TV en antenne installaties. Ook aanleg van nieuwe antenne- 'nstallaties. Gebr. Schoorl D.V. Theorielessen nieuwe stijl. Vanaf vrijdag 17 fe bruari 1984 bij voldoende deelname starten wij met 10 achtereenvolgende cur susavonden in de Schakel. Kosten voor deze cursus totaal 795,—. Telefonische opgave bij Rijschool Lan- gereis, tel. (02230) 28816 of bij T. van Kouwen, tel. (02220) 2490. Te k. gevr. ouderwets houten ledikant. Tel. 3132. Opruiming. 20 - 50% korting bij Jeansboetiek De Koog. Geopend donderdag- en vrijdagmid dag; zaterdag de gehele dag. Bij uw fotovakman een vergroting van 20x28 (of 20x20 cm) voor maar 73,95 bij inlevering van uw kleu renfilm. Nauta foto video. Bloembollendag op 2 februari a.s. 's morgens 10 uur in De Lindeboom. Voor agenda zie Tex. krant van 26 jan. Nordmende.... voor wie het beste zoekt. Van Wijngaarden, Weverstraat 68. Bangkok, Java en Ba- li. „Reizen voor allen". Evenals vorige jaren orga niseert onze club weer één vliegreis naar Bangkok en per eigen bus over Java en Bali. 25 dagen. Vertrek 8 maart 1984. Zeer geschikt voor wat ouderen en al leenstaanden. Prijs 74805,—. Inlichtingen don derdag en vrijdag tussen 12.30 en 20.00 uur (03410) 20110. H. van Gunst, Tol lensstraat 11, 3842 XS Harderwijk Spoed. Au pair kinder meisje gevraagd in België, voor 1 tot 4 maanden. Tel. 2346, na 18.00 uur. Luchtbuksen, pistolen. Grotere keus in het betere soort. Dros' Smederij, tel. (02225) 229, Eierland. Voor al uw gas (gas flessen, cylinders). Twee- wielcentrum Kikkert, Bad- weg 1. Bel (02228) 215 b.g.g. 760. Bezorgen ook mogelijk. Bij accu-problemen kon- takt met Garage Kievit, Jonkerstraat opnemen. Tel. 2525. Snel-service. Verse zuivelproducten van de boerderij. Sint Donatus, Hoornderweg 46. Geopend do. en za. van 8.30 - 18.00 uur. Voor een zacht room- kaasje „Texels Witje" naar Sint Donatus. Alleen uw Combifoto- vakman geeft op uw kost bare foto- en videoappara tuur 2 jaar garantie en ver zekering. Nauta foto video. Honda: stil, snel, sterk en veilig. O.a. buiten boordmotoren, generato ren, waterpompen, statio naire motoren, grasmaai- machines, 2-wielige trek kers met zeer vele werktui gen. Verhuur van tuin- bouwtrekkker F400 D 11 met hakfrees. Wat een Honda niet kan is te ver waarlozen. Inlichtingen: W.S.C. Duinker, Heems- kerckstr. 11a, Oudeschild. Reparaties en onder houd tegen zeer scherpe prijs Autocentrum Sege rink, Wezenland 7, Den Burg, tel. 5055. Bovag lid en aangesloten bij Veilig Verkeer Nederland.

Texelsche Courant | 1984 | | pagina 3