Boete geëist voor geweldpleging in cafés lw S Ijggjjjg /U3END1 Wrevel over uitkering RWW per maand Ambtenaren en raadsleden leerden bezuinigen Rol Texelaar omstreden S Een exclusieve Omega al vanaf f. 395,- O IOMEGA f. 395,- Raadsvergadering MARTIN TROMP kP PAGINA 2 TEXELSE COURANT VRIJDAG 10 FEBRUARI|DAG Vrijdag 10 februari In de sporthal ,,Ons Genoegen" start de sportpromotie- en informatiemarkt ter gelegenheid van het 30-jarig bestaan van de Sportraad. Zie het programma el ders in deze krant. In ,,De Schakel" spreekt Johanna Kern- pers over de massagetechniek Meta morfose" in verband met een op handen zijnde tweedaagse cursus. Iedere be langstellende is welkom, aanvang 20.00 uur. In de kapel van Zuid-Eierland herhaalt de toneelclub Zuid-Eierland het stuk ,,De zon tegemoet"; 20.00 uur. Zaterdag 11 februari In sporthal ,,Ons Genoegen" begint om 21.30 uur de avond ter gelegenheid van de uitreiking van de dubbele Von Sion, als slot van de sportpromotie- en infor matiemarkt (vanaf 19.00 uur). De Texelse vereniging voor weer- en sterrenkunde heeft om 14.30 uur in ,,De Schakel" een lezing over „Astronomie contra astrologie". Maandag 13 februari De Plattelandsvrouwen van de afdeling Texel hebben in de LTS-kantine een avond onder het motto „Energie bespa ren, moet dat nou?" verzorgd door Lia Eldering. De Stichting Texelse Sportraad heeft een openbare vergadering in het raad huis, aanvang 19.30 uur. Dinsdag 14 februari Om 18.45 uur begint in het Groene Kruis-gebouw een voorlichtingsavond voor diabetici, verzorgd door de Diabe tesvereniging Nederland afdeling Den Helder, leder is welkom. De gemeenteraad vergadert aanvang 19.30 uur in het raadhuis. In de Hollebol begint om 19.45 uur de vertoning van de evangelisatiefilm „Een christenreis door de eeuwigheid", een vervolg op de gelijknamige film die eer der op Texel werd gedraaid, leder is wel kom; koffie gratis. Voor de Meervoudige Kamer van de Alkmaarse rechtbank stond dins dagmorgen een 27-jarige Texelaar die er van werd beschuldigd dat hij op 6 en 7 maart 1981 met drie jon gens uit Den Helder had deelgeno men aan een vechtpartij met vernie lingen in een café in Den Burg in een horecagelegenheid in De Koog. In april vorig jaar verscheen de jongen voor de politierechter in Den Helder en hij werd toen niet veroordeeld omdat het onderzoek van de politie niet kon aantonen dat de Texelaar actief bij de schermutselingen be trokken was geweest. Hij beweerde toen dat hij juist had gepoogd zijn kennissen tegen te houden. De poli tierechter vroeg om een nieuw on derzoek en verwees de zaak naar de Meervoudige Kamer. De Texelaar liet zich dinsdagmorgen bijstaan door advocaat mr. Buers die de president van de rechtbank mr. Doedens duidelijk maakte dat er in de nieuwe en oude getuigenverklaringen van barkee pers en gasten van de betreffende cafés nogal wat tegenstrijdigheden zaten. Dat toonde volgens de raadsman dat de aan wezigheid van de Texelse jongen bij de „kroeglopers" uit Den Helder er juist voor had gezorgd dat de zaken niet nog meer uit de hand waren gelopen. „Hij was door die groep mee uitgevraagd en heeft later juist escalatie voorkomen", meende de raadsman, die uit de getui genverklaringen kon opmaken dat de Texelaar in het café in De Koog een vechtende jongen uit Den Helder tot be daren had weten te brengen door hem tegen te houden en een glas bier over het hoofd te gooien. „De man koelde af maar is zo sterk dat mijn cliënt er verder ook niets tegen kon doen." Tijger De Texelaar verklaarde zelf dat deze vechtersbaas in Den Helder en omstre ken „de blonde tijger" wordt genoemd omdat hij zo sterk is. Volgens mr. Buers is de grote gangmaker in de openlijke ge weldpleging één van het drietal uit Den Helder geweest. Hij is inmiddels voor o.a. deze daden veroordeeld tot een ge vangenisstraf. De barkeepers van het ca fé in De Koog hadden verklaard dat de „blonde tijger" werd tegengehouden door de Texelaar maar één van hen had ook gezien dat de Texelaar met een bierglas had gegooid. De verdachte zei zelf een glas gebroken te hebben en wat betreft de getuigenverklaringen van be trokkenen uit het café in Den Burg werd duidelijk dat ook hier een jongen uit Den Helder het leeuwendeel van de vernielin gen en het gooien van glaswerk voor zijn rekening had genomen. Eén der barkee pers had zelfs uitdrukkelijk tegenover de politie verklaard dat de Texelaar niets had gegooid. Dat alles was voor mr. Buers reden vrijspraak voor de Texelaar te vragen. Ruzie De officier van justitie mr. W. Jansen moest beamen dat de getuigenverklarin gen niet eensluidend waren maar dat vond hij niet verwonderlijk. „Er gebeurt in korte tijd zoveel en daarna is het juri disch moeilijk vast te stellen wie welke asbak heeft gegooid." De Texelaar werd ten laste gelegd dat hij twee keer „in ge zamenlijk optreden zich schuldig had ge maakt aan openlijke geweldpleging" en volgens de officier had de Texelaar moe ten vertrekken op het moment dat er ru zie ontstond tussen de drie Helderse jon gens en de barkeepers. „Nu was u er duidelijk bij betrokken." Hij had begre pen dat de Texelaar sindsdien niet meer met justitie in aanraking was geweest en ook zijn leefwijze in positieve zin had ge wijzigd. Jansen zei rekening te willen houden met deze ontwikkeling en vroeg een geldboete van f400— en een voor waardelijke gevangenisstraf van drie we ken met een proeftijd van twee jaar voor beide feiten. De advocaat van de verdachte vroeg de rechtbank, indien men tot het oordeel komt dat de jongen wel schuldig is, reke ning te houden met het feit dat het twee In verband met de sterk toegeno men drukte bij de gemeentelijke so ciale dienst zullen per 1 april de uit keringen krachtens de RWW (Rijks groepsregeling Werkloze Werkne mers) niet meer per week maar per maand worden gedaan. De uitkering vindt plaats in het begin van de maand, volgende op die waarover de RWW-gerechtigde zijn gegevens moet overleggen. Als gevolg van die verandering moe ten de betrokkenen enkele weken langer op hun geld wachten, wat vooral in het begin problemen kan geven. De laatste keer dat een weekbetaling wordt gedaan zal daarom tevens het vakantiegeld wor den betaald, zodat dit geld als overbrug ging kan dienen. Official Timekeeper of the 1984 Olympic Games edeistaal. waterdicht (3 atm), secondenwijzer. OFFICIAL O OEALEB: OMEGA Deze verandering heeft de gramschap opgewekt van Henk Vink uit Den Burg. Hij heeft bij het gemeentebestuur een klacht ingediend waarbij hij naar voren brengt dat een maanduitkering onwettig is omdat zowel de RWW als de bijstandswet zou spreken over een week uitkering en deze wet is tot dusver niet gewijzigd. Vink schrijft dat gehuw den de vakantie-uitkering meestal ge bruiken om achterstallige rekeningen te voldoen, waardoor zij nu in beta lingsmoeilijkheden zullen komen. Vink vindt dat het gemeentebestuur de nu genomen maatregel ongedaan moet maken want hij vindt dat directeur Van Trigt van de sociale dienst nu beslist of iemand dit jaar met vakantie kan. Verder klaagt Vink dat de directeur niet over de vereiste diploma's voor zijn functie be schikt, dat hij in veel commissies zit en ook nog actief is in de brandweer. „De uitkeringsgerechtigden snappen dan ook niet waarom zij zo lang op een beslissing moeten wachten wat betreft hun uitkering of éénmalige uitkering." Terecht Desgevraagd vertelde ons directeur Van Trigt dat hij zich de wrevel over het voorgestelde gebruik van het vakantie geld als „overbrugging" wel voor kan stellen. Over het hele jaar krijgen de uit keringstrekkers uiteraard evenveel als tot dusver, maar het vraagt inderdaad nogal wat discipline als voorkomen moet wor den dat het geld aan andere dingen wordt besteed dan vroeger. „Maar we kunnen niet anders. We hebben er zo veel werk bijgekregen zonder personeels-uitbreiding, dat we alleen op deze wijze de boel in de hand kunnen houden. Volgens de wet mag zowel per week als per maand uitgekeerd worden." Soepel Veel RWW-ers, zoals de schoolverla ters, genoten altijd al een uitkering per maand. Er komen er nu 55 bij; die heb ben de betreffende brief van de sociale dienst gehad. Volgens Van Trigt hebben enkele daarvan laten blijken problemen te hebben met de nieuwe regeling. Zij zullen worden geholpen door verschui vingen aan te brengen in de uitkeringen waardoor de verandering geleidelijk doorwerkt. De directeur van de sociale dienst geeft toe dat de eenmalige uitkeringen dit jaar bijzonder laat zijn. „Dat is ook het ge volg van overmatig veel werk op ons bu reau. We zijn inmiddels zover dat alles binnen twee weken rond is." Op de rest van de brief van Vink wil Van Trigt niet ingaan. „De zaken zijn bij ons zo geregeld dat degenen die het werk in de praktijk uitvoeren allemaal over de vereiste bekwaamheden be schikken. Verder voel ik er niets voor verantwoording af te leggen over wat ik in mijn vrije tijd doe." jaar geleden is gebeurd. „Dat sleept zich maar voort en dat is voor een verdachte in een kleine gemeenschap geen pretje", aldus mr. Buers die, net als de officier, aandacht vroeg voor het gegeven dat de jongen zijn hang naar alcohol heeft inge ruild voor een „rustig leventje zonder vervelende toestanden." De Meervoudi ge Kamer doet uitspraak op 21 februari. Dinsdagavond 14 februari vergadert de gemeenteraad, aanvang 19.30 uur. De agenda luidt als volgt: 1. Vaststelling besluitenlijst van de ver gadering van 10 januari 1984. 2. a. Ingekomen stukken. b. Mededelingen. c. Beantwoording raadsvragen. 3. Voorbereidingsbesluiten: a. Bouwplan van de heer C. C. Schweiter, Meijertebos 20, Den Burg; b. Bouwplan van de heer A. van der Vis, Vliestraat 2, Oosterend; c. Bouwplan van de Fa. Rentenaar, Pe perstraat 57, Oosterend; d. Aanleg fietspad op en nabij de veer haven 't Horntje.; e. Bouwplan voor het plaatsen van een fietsenberging bij het postkantoor in Den Burg; f. Bouwplan van de heer F. J. Visser, Re doute 12, Oudeschild; g. Bouwplan van de heer K. van de v Werf, Mienterglop 41, De Koog 4. Aanvragen en aanvaarden van rijksle ningen t.b.v. de bouw van 4 woningen (deel uitmakens van een complex van 14 HAT-eenheden) in het Marsgebied 5. Aanvragen en aanvaarden van rijksle ningen t.b.v. de bouw van 16 woningen aan de Weststraat/Gravenstraat. 6. Evaluatie integratie zwemonderwijs in het vak lichamelijke opvoeding. 7. Schadevergoeding Architectenburo Texel. 8. Beslissing op bezwaarschrift van de SV De Cocksdorp, vaststelling subsidie verordening specifiek Welzijn en wijzi ging sociaal-cultureel plan 1984. 9. Overzichten onvoorziene uitgaven 10. Nadere vaststelling voorschot exploi tatievergoeding kleuteronderwijs 1983 11. Voorschot exploitatievergoeding kleuteronderwijs 1984. 12. Herziening rijksvergoeding exploita tiekosten kleuteronderwijs 1982 13. Verdaging beslissing op het beroep schrift van de heer H. A. F. Bongers te- gen de weigering van een bouwvergunning. 14. Benoeming bestuurslid Stichting Sa men Een. 15. Vaststelling Nota aankoopbeleid. 16. Benoeming lid beheerscommissie dorpshuis d'Ouwe ULO. 17. Beschikbaarstelling krediet voor re paratie destructor-wagen. 18. Vaststelling bedrag per leerling ex ar tikel 55 bis lager onderwijswet 1920 voor 1984. 19. Aanvrage artikel 72 lager onderwijs wet 1920 van de bijzondere lagere school Oosterend in verband met integratie. 20. Vaststelling begrotingswijziging in verband met extra krediet bijzonder lager onderwijs over 1978 tot en met 1982. Weverstraat 34. „Beleidsvoering bij teruglopende budgetten" of in populair Neder lands „Wat moet je doen als je min der geld krijgt" was het onderwerp van een studie waarmee 25 Texelse gemeentebestuurders en ambtena ren zich twee dagen lang in hotel Tu- bantia hebben bezig gehouden. Daar werd maandag en dinsdag na melijk een trainingscursus gegeven door de Bestuursacademie Zuidhol land, bedoeld om bestuurders en be leidsontwerpers wegwijs te maken in de problemen die zich kunnen voordoen als er gesnoeid moet wor den in de uitgaven omdat er minder geld in het gemeentelijke laatje komt. In tegenstelling tot wat op straat wordt gedacht werd er gedurende die twee dagen geen gemeentebeleid ge maakt; het was een puur technische be nadering van de mogelijkheden en moei lijkheden die zich aandienen als het mes in de uitgaven wordt gezet. De informa tie werd opgedaan door inleidingen en verder onder meer door het opvoeren van rollenspelen, waarbij telkens werd gewerkt met verzonnen problemen die zich echter in de praktijk zeer wel kun nen voordoen. Alle cursisten hadden te voren een map studiemateriaal gekre gen. Daarin werd onder meer de finan ciële problematiek aan de orde gesteld in de denkbeeldige gemeenten Wanwoude en Veenwoude. In laatstgenoemde „ge meente" moesten de problemen worden opgelost die ontstaan door de noodzaak tot bezuinigen met 18% in vier jaar. Ter plaatse Deze en andere cursussen voor bestuursders en ambtenaren worden wel meer gegeven, maar altijd worden ze er gens op het vasteland gehouden en worden dan bezocht door deelnemers uit verschillende gemeenten. In dit geval Iedere zaterdagochtend haalt Scou ting Texel in Den Burg oud papier, lom pen en oude schoenen op. De mensen worden verzocht deze spullen vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, zodat ze vlot kunnen worden ingeladen. Komende za terdag wordt het oude papier etc. opge haald in de volgende straten: De Zes, Jonkerstraat, Willem van Beierenstraat, Boogerd, Schoon oordsingel, Witte Kruislaan, Wagemakersstraat. De Koog Zaterdag wordt vanaf 10.00 uur oud papier opgehaald in De Koog. leder wordt verzocht het papier tijdig gebun deld aan de straat te zetten. was het praktisch en voordelig om de drie docenten naar het eiland te laten komen. Zij hadden uitsluitend te maken met deelnemers van de gemeente Texel. Projectleider Levinsohn was tevoren op Texel geweest om zich te oriënteren, waardoor men in woord en geschrift ook nog kon ingaan op de plaatselijke situa tie, waarbij gebruik werd gemaakt van gegevens uit de Texelse gemeentebegroting Nodig De deelnemers hebben de cursus als instructief en ook leuk ervaren. Meer kennis over de handelwijze die moet worden toegepast bij het doorvoeren van bezuinigen is zeer gewenst want evenals andere Nederlandse gemeenten zal Texel telkens met de gevolgen van verminderde inkomsten worden geconfronteerd. Mogelijk krijgen de raadsleden binnen kort op Texel ook een training in kennis van de wijzigingen in de zg. comptabili- teitsvoorschriften. De rijksvoorschriften ten aanzien van de financiële handel en wandel van de gemeenten zijn namelijk veranderd. De cursus wordt bekostigd uit het voor educatiedoeleinden in de begroting opgenomen krediet. Met vreugde geven wij U kennis van de geboorte van ónze zoon Marten Cornelis op 6 februari 1984. Wij noemen hem Mare. Marten en Anita de Boer-Bakker Het Lamoen 13, 8256 DN Biddinghuizen. Er is een Helper in dit leven. De naam Ezri Joy herinnert ons daaraan. Fam. Blaauw Keesomlaan 18. 8 februari 1984. Rusttijd 13.30 - 16.00 uur. Voor de vele attenties in de vorm van kaarten, be zoek, bloemen enz. in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, wil ik iedereen heel hartelijk bedanken. M. Maas-Hin AAN ONZE ADVERTEERDERS Adverteerders, die gebruik maken van de rubriek „Texe- laartjes" worden verzocht de kosten gelijk te voldoen. Bij het verzenden van een nota wordt voor deze kleine bedragen f2,50 administratie kosten in rekening gebracht. Administratie T.C. Om aan uw adver tenties de vereiste zorg te kunnen be steden is het nood zakelijk dat wij de tekst met de even tuele illustraties zo vroeg mogelijk in ons bezit hebben. De uiterste tijden zijn: woensdag 10.00 uur voor de krant van vrijdag en vrijdag 12.00 uur voor de krant van dinsdag. Chin. Rest. „Po Sian", De Koog. Alleen weekends geopend; vrijdag van 16.00 uur tot 21.00 uur; zaterdag en zondag van 12.00 uur tot 21.00 uur. Te koop gevr. i.g.st.z. crossfiets, 10 jr. Tel. 4236. Demonstratie Karate, zaterdag 11 februari a.s. cm 15.35 uur in „Ons Genoegen". Te huur gevr. in Oude schild een garage. Bolwerk 5, tel. 5374. Te koop kleurentelevisie, i.z.g.st. Tel. (02225) 237. Te koop Simca Chrysler 160 71500,-. (02225) 486. Te koop partij dekens. Tel. (02220) 3171. A.s. vrijdag en zaterdag: suikerbrood van 3,95 voor 3,60. Bakkerij Tim mer, Oosterend. Aangeb. bruine ribbank, 2.35 m I., t.e.a.b. Tel. (02220) 3933. Te koop een gebruikt bankstel 7100,—. Tel. 2512. Prima aardappelen te koop (Irene). P. C. van Gro ningen, Amaliaweg 11, tel. (02226) 208. Onbeperkt bruinen en trainen tot de zomer voor 7250,—. Fitnesscentrum Texel, tel. (02220) 2192. Bar 't Steigertje. Dit weekend broodje hambur ger voor 73,50. Gerrit en Anita. Een afwasmachine goedkoper Kleisü! A.s. vrijdag en zaterdag kruidkoek, van 3,35 voor 2,95. Bakkerij Timmer, Oosterend. Kickboksen, videode monstratie tijdens de Sportmanifestatie, vrijdag 22.15 uur, zat. 12.00 U./15.00 U./19.15 uur. Karate onder deskundi ge leiding (3e dan), elke vrijdag van 17.00-19.30 uur in de „Ferrever". Chin. Rest. „Po Sian", De Koog. Alleen weekends geopend; vrijdag van 16.00 uur tot 21.00 uur, zaterdag en zondag van 12.00 uur tot 21.00 uur. Onbeperkt bruinen en trainen tot de zomer voor 7250,—. Fitnesscentrum Texel, tel. (02220) 2192. Te koop 4,5 pk Mercury bbrmotor, bj. 1981. Tel. (02223) 982. Te koop Renault 6, bouwjr. 1976. Tel. (02226) Te k. zeer goed onderh. Honda CB, 750 K7, bj. 1978, km.st. 36.000. Pr. n.o.t.k. Voorzien van nw. accu, koni's, band. Tel. (02223) 663. Ford Transit, bj. '76, niet mooi, wel goed 7500,—. Noordwester 98, na 18.00 uur. Chin. Rest. „Po Sian", De Koog. Alleen weekends geopend. Vrijdag van 16.00 uur tot 21.00 uur; za terdag en zondag van 12.00 uur tot 21.00 uur. Gratis één maand trai nen voor diegene (niet le den) die zaterdag 11 febr. tijdens de Sportmanifesta tie in Ons Genoegen zijn eigen gewicht met bank- drukken drukt. Voor da mes van hun lichaams gewicht. Fitnesscentrum Texel, (02220) 2192. Karate volgens Kyokushinkai-stijl, elke vrijdag van 17.00 - 19.30 uur in de „Ferrever", Emmalaan. Disco De Metro, vrij dag, zaterdag, vanaf 8.00 uur geopend en zondag middag vanaf 3.00 uur. Biefstuk, boterzacht, 500 gram 712,98 bij Goën- ga Koopmart. Geef Uw auto een goe de anti-roest-behandeling met _Waxoyl. Vrijblijvend prijsopgaaf, inclusief 6 jaar roestbeschermingsgaran- tie bij Automobielbedrijf „Den Burg" B.V.,Spin- baan 13, tel. 3808. Doe mee met de disco Queen (King) dans wedstrijden op vrijdag 17 februari Disco-dancing Jelleboog. Pracht velours gordij nen vanaf 27,50 p. mt. en ook een partijtje coupons. Bosma, tel. 3023. Uitvoering KTF-DEK op vrijdag 17 februari a.s. in „De Waldhoorn". Bal Vraagt naar de HERE en Zijn sterkte. Te huur luxe 4/5 pers. kampeerauto. Originele Tabbert, voorzien van dou che, WC, boiler, koelkast, verwarming, TV. Ook voor wintervakantie. Fam. Ruis, (02228) 882. Vrijdag 10 febr. Son of Tarzan in Nachtbar Casino. Te koop volglas aqua rium 150x50x50, compleet met ombouw, vissen, planten, Eheim 250 I. pomp. J. Kramer, Wilsterstr. 16, Den Burg. Tel. 2464. Te k. kristallenscaner met kristallen van Texel en NH. Na 17.30 uur. N. van Egmond, De Zes 6. Te koop 2CV6, bj. eind 1979, 26.000 km, i.pr.st. 71000,— in prijs verlaagd. Tel. 3750. Wie heeft mijn shirt met opschrift „Café De Zwaan" gevonden? Tel (02220) 3633. Let op! Er is weer een sokkenkraam op de markt. Met een sok van Cor zit U snor. Zie adv. elders in dit blad. Disco De Metro. Vrij dag, zaterdag vanaf 8.00 uur geopend en zondag middag vanaf 3.00 uur. Te koop gietijzeren open haardkachel. P. Lap, (02226) 282. Te koop z.g.o.h. elektr. orgel. Voor verdere inl. (02223) 910. Zaterdags van uur geopend Weststraat, met lei pons tapijt, goi meubelstof enz. isnbe .35; van Lada nét ever kerü Er is al een Lijc 710.325,- incl. BI zoek onze showro jrtjen bekijk de grandioz *2220) 2105 GL. Automi drijf Den Burg B.V baan 13, tel. 3808. S. V\ 11, tel Nieuwe en goederen. Iedere aanvoer van banki w.o. een mooie lichi g" hoekbank, wandm foon tafels, stoelen, ha legkasten, nieuwe trassen. Zeer voomuzie Barhorst Meubel! Maricoweg 2a, Den Wij zijn verhuisi Buytengors 57. Hap en José. Uitvoering KTI in „De Waldhoorn" Hoorn vrijdag 17 a.s. Aanvang 20. Bal na. PPY De KGE k. pr d.t« (C (71: Biefstuk - boter 500 gram 12,98 bij G( Koopmart. iman< Zaterdag 11 februaior of Tarzan in Quest#®13 Maandags op markt Bosma met delige koopjes, badpakken. Eure penl Tankstation Eieifks open van 8.00-20.00 ;he Assurantiekantocjjj1^ Heijmans, Uw Ass?_ tie-adviseur voor allioon zekeringen, leninge; j, hypotheken. Tel. Schoorwal.41. Aktuele boeken o.< Hal Lindsey, Warr straat 42, 10-12 uur. srhc <ter 21 Doe mee met de Queen (King) wedstrijden op vrijdi februari Disco-dai Jelleboog. I D. >71. Merktapijten voc dere beurs, o.a. Ben Uit voorraad lever' Arn. Looyer, Spinba tel. 3179. Venster op de komst. Een ihförn fcj cursus die op 4 opee» gende maandagavo '8 gegeven zal worden behandelt de toeki^ van de mens op aarde uit de Baha'i visie iedere avond een aspect belichtend, zijn 72,50 voor consu ties en drukwerk, avond: 13 februari a. Weverstraat 106 te Burg. Aanvang 20.00 Voor informatie en aam den tel. 02220-4565 2975. Nieuw op video: Dark Cristal, Winne Blue Movie en Fran) Eva. Nauta foto Ei- Disco De Metro. dag, zaterdag vanaf uur geopend en zont middag vanaf 3.00 ir. -*123 52, dat Vo< Eérts Door inruil verkregenlai verse gebruikte aut o.a. 1 Datsun Cherry, 1979, km 29.500, 7875( 1 Datsun Cherry, 1980, km 87.000, 7929 1 Datsun Cherry, 1979, km 60.000 7850C[* 1 Datsun Silvia, 1980, km 41 710.500,— 1 Datsun let, juni 1979, km 87. 76750,— 1 Datsun Su combi, 1980, km 90. 78800,-; 1 Datsun 100 april 1975, km 120. 72800,—. Al deze ai worden met 100% A. garantie verkocht. Tevi diverse gebruikte auto's voorraad. Au mobielbedrijf Den B.V., Spinbaan 13, Napraten na een vei dering of verjaardag? genlijk gebeurt het al vaak in Nachtbar Casii V.T.B. voor verhuizingen. Eethuis „De Tave ne" i.v.m. verbouwing vakantie gesloten tot week febr. Stofzuigerzakken vt alle merken stofzuige Verder zuigmonden, b zen en slangen (ook ine derdelen), voor alle merk stofzuigers. Nu ieds maandag op de markt Carla Venhuis. 1958 - 1983, Taxi 2323. 25

Texelsche Courant | 1984 | | pagina 2