Texelaartjes mantjet 3 DE COCK EN DE MOORD IN SEANCE SPEEDO FAMILIEBERICHTEN comfortabele ruime woning of bungalow omgeving De Koog Natuurlijk op WVRNER HOME VIDEO Sportlife IRUAR AG 14 FEBRUARI 1984 TEXELSE COURANT PAGINA 3 APPIE BAANTJER VERTELT juw baas", riep hij spottend, jiet beter dan jij." k fronste zijn wenkbrauwen. Is?" ihtocmmandant knikte, ij heeft samen met onze officier fttitie de moordenaar gearresteerd. Iben hem in de cel." jlke moordenaar?" ft Post grijnse breed. ,,Van Zwar- gezicht al een dreigende don- stapte De Cock de kamer van ris Buitendam binnen. Hij had ir in. Hij hield er niet van als an- zijn onderzoek wroetten. In het had hij zich daar altijd heftig te- :et, Het feit dat zijn eigen chef, I gesteund door een officier van de euvele moed had om in zijn in arrestatie te verrichten, zat nde/aa|to°g- Breed, ongenaakbaar, bleef ior het bureau van Buitendam betro reeghad mij laten roepen?" vroeq hij er Vè iten f heriA smalle, inbleke gelaat van de f v& ssaris lag een brede glimlach, 're^3' bijna uitdagend. af vi jerdaad, De Cock", zei h geaffec- ouder- i(We moeten die moordaffaire in A/0/en- iis aan de gracht eens met elkaar p'aallmen!' Hij gebaarde naar de stoel 3n "zijn bureau. ,,Ga zitten." 'en ai ick schudde zijn hoofd. verkies te staan", sprak hij nors. mammissaris friemelde aan zijn parel- 0 stropdas. ar je. wilt, De Cock." Hij kuchte. e,are lijkt mij toe dat die moordzaak nu ed als zeker is geklaard." d trok een effen gezicht. /Was jfeliciteerd ^immisarris leunde iets achterover. lan(h da eh B. dt was een inspirerend idee van ik bedoel mevrouw Van De spiritistische seance, die •oor de officier van justitie en mij 'Y°Jg gearrangeerd was een overweldi- succes. Dat moet ik zeggen. Het die mevrou Jordan, is bijzon- nsitief. Ze had vrijwel onmiddellijk a met de geestenwereld. Indruk- nd. Reeds bij de tweede mani- e wees het bord die Harry als de aan." ock kneep zijn ogen wat toe. 3UU arry Donkervliet?" -|ieic nissaris Buitendam knikte. „Juist, Zeet Donkervliet, de neef van het medi- plan ordan. Wij zijn gisteravond onmid- 30^ tot arrestatie overgegaan." loge ock keek hem wat schuins aan. In p basis van die eh... die medede- gereian een geest?" 3n? nissaris Buitendam schudde zijn me jngSliet alleen. Het was een uit- hgpSpunt. Meer niet. Na die medede- 50 visten wij op wie wij onze aandacht ac(len te richten." beSj!ock grinnikte ongelovig. -gl^lp Harry Donkervliet." hpcfnissaris Buitendam knikte op- et mo; kwamen toen ook verrassende din- n w aan het licht. Uit een reeks summie- en fhoren van de aanwezige vrouwen (an;dat die Harry Donkervliet vrijwel 5wa nige was die op die bewuste dag mo£ if door de koffie had kunnen men- zou Hij was daartoe ruimschoots in de 5ar genheid." ij u n heeft u hem- gearresteerd?" 1 vn 3St6 eft hij al een bekentenis afgelegd?" gan imissaris Buitendam antwoordde en meteen. Hij pakte een vulpen van Qxe bureau en speelde daarmee. „De ta isn ontkent nog", begon hij aarze- I. „De officier van justitie en ik zijn mening dat hij nog eens aan een outi ig verhoor moet worden onderwor- e iHij legde zijn pen weer neer en n k langzaam omhoog. „Het leek ons rd beste dat jij dat verhoor zou doen. ver valt niet te ontkennen, jij hebt bui- ha |ewoon veel ervaring in dat soort ion iet Cock haalde diep adem. Een woede -n g in hem op. Hij voelde hoe het 'ijk dmet grotere snelheid door zijn ade- on begon te stromen. Zijn gezicht werd falen zijn vingertoppen tintelden. Hij S willen schreeuwen dat de commis- te sen de officier wat hem betrof naar ithel konden lopen, dat hij er geen n trvoor voelde om Harry Donkervliet Je whoren, maar hij beheerste zich, al 2 He het hem oneindig veel moeite. Hij 11 Ie zijn handen tot vuisten, waarbij de 3' els diep in de palmen van zijn hand ngen. Even nog sidderde hij; toen We hij zijn woede weg. zal" sprak hij hoofdknikkend, „het boor doen." het gezicht van de commissaris 3m een glimlach. eel goed, De Cock", zei hij duidelijk lelucht. „Dat is waarlijk een pak van i' 'hart. Ik weet dat het dan in goede Kien is." i' Cock beet op zijn onderlip. -Heeft u getuigen?" De commissais keek hem verwonderd aan. „Wat voor getuigen?" De Cock werd een beetje kregel. „Mensen die daadwerkelijk hebben gezien dat Harry Donkervliet vergif in een van de kopjes deed." Commissaris Buitendam lachte hautain. „Uiteraard niet, De Cock. Die jongen is slim. Wat dacht je. Dat blijkt uit alles. Hij deed die dag, zoals gebruikelijk, zelf niet aan de seance mee. Terwijl de ande ren hun aandacht op het medium had den gericht, kon hij ongestoord en in alle rust zijn snode plannen uitvoeren." Hij pauzeerde even en kuchte. „De officier van justitie en ik hebben ons er achteraf over verbaasd dat jij en Vledder bij jullie eerste onderzoek ter plekke al niet tot de arrestatie van die Harry Donkervliet zijn overgegaan." De Cock streek over zijn kin. Zijn lippen krulden tot een grijns. „Wij misten toen de hulp van een zich manifesterende geest." Het klonk zoet, cynisch. Commissaris Buitendam keek peinzend op. De ondertoon was hem niet ontgaan. „Het zou toch niet onverstandig zijn, De Cock", sprak hij belerend, „als jij je wat meer in die transcedente zaken zou ver diepen. Het kan belangrijk zijn in deze zaak. Ik persoonlijk ben er van overtuigd dat er zo nu en dan berichten vanuit het hiernamaals tot ons komen. Wij moeten daarvoor open staan." De Cock snoof. De toon van de commis saris prikkelde hem. Zijn woede kwam weer boven. „Wat die luitjes in dat huis aan de gracht uitspoken", brieste hij, „is hun zaak. Maar als ze elkaar daar geniepig om zeep helpen, zal ik daar wat aan doen... op mijn manier." Hij ademde diep. „Er is nog nooit een moord door een medium opgelost.... a! is ze nog zo sensitief. En als de buitenwereld.... God verhoede het... ervaart, op welke gron den Harry Donkervliet werd gear resteerd, dan vrees ik het ergste voor uw carriere... en die van de officier van justitie." Commissaris Buitendam stond op. Zijn gezicht zag rood. Trillend strekte hij zijn arm. „Eruit." De Cock ging. De Cock plofte op de stoel achter zijn bureau. Zijn gezicht zag grauw en de lij nen rond de mond leken verdiept. Het onderhoud met Buitendam had hem aangegrepen. Hij was het bij de behan deling van zaken met zijn chef dikwijls oneens geweest, waren er twistgesprek ken, vaak heftig, emotioneel, maar tot nu toe had de commissaris hem altijd zijn gang laten gaan. Nooit was hij per soonlijk tussenbeide gekomen. Hij zuchtte zwaar, dreef de woede uit zijn longen. „Ze hebben gisteravond laat Harry Donkervliet gearresteerd", sprak hij mat. Vledder keek verrast op. „Wie?" „De commissaris en de officier van justitie." „Op basis waarvan?" „Op een wenk van de geesten en het feit dat Harry tijdens de seances koffie zet." Vledder knikte traag voor zich uit. „Dan zijn ze ons voor." De Cock keek hem gespannen aan. „Hoe bedoel je?" Vledder trok wat nonchalant zijn schou ders op. „Ik heb je destijds al gezegd dat we die Harry Donkervliet zouden moeten ar resteren. Ik heb dat toen ook gemoti veerd. Hij alleen had er belang bij dat de sporen van het vergif zo snel mogelijk verdwenen." De Cock trok rimpels in zijn voorhoofd. „Meen je dat echt?" vroeg hij. „Denk je werkelijk dat Harry Donkervliet Zwarte Sofie om het leven heeft gebracht?" Vledder knikte nadrukkelijk. „Dat denk ik, ja. Feitelijk al vanaf het be gin. Ik had er echter begrip voor, dat jij met zijn arrestatie wilde wachten tot je over wat meer bewijsmateriaal beschik te, maar aan zijn schuld heb ik nooit get wijfeld. Ik ben er van overtuigd dat hij de dader is." De Cock keek hem vol aandacht aan. „Overtuigd" herhaalde hij. „Ik heb commissaris Buitendam", ging hij be dachtzaam verder, „de toezegging ge daan, dat ik Harry Donkervliet aan een verhoor zou onderwerpen. Ik ga terug om te vragen of hij dat verhoor mag doen." „Waarom?" De Cock schudde zijn hoofd. „Ik ben er niet de juiste man voor. Die overtuiging namelijk... die mis ik". Hij stond op en slenderde naar de deur. Plotseling bleef hij staan en draaide zich om. „Vraag aan Harry of hij een dure vriendin heeft." Vledder keek hem verrast aan. „Een du re vriendin?" De Cock grinnikte. „Die brengt een man soms op vreemde ideëen." De Cock wandelde over het brede trot toir van het Damrak. Regenvlagen striemden in zijn gezicht. Hij trok de kraag van zijn jas omhoog. Het was guur, te guur voor de tijd van het jaar. De terrasjes waren verlaten en bij de tram halte stonden de mensen dicht bij elkaar. Vanaf het Damrak sloeg hij de Zoutsteeg in, stak de Nieuwendijk over en slenter de door de Gravenstraat. Zijn blik gleed omhoog naar de smeedijzeren uithang borden, piepend in de wind: de „Drie flesjes", de „Drie pilletjes", de „Drié kaarsjes." Het was hier, in de bloemen- zaak de „Drie rooskens" dat hoe lang al weer geleden? het mysterie van het sombere naakt begon. Hij stapte de win kel voorbij. Achter de toonbank stond een andere madelief. Via de Molsteeg sjokte hij naar de To- rensluis. Hij voelde zich wat triest, me lancholiek, en ook een tikkeltje verlaten. Waarom was de commissaris zonder zijn n medeweten tot arrestatie overgegaan? Het was nog nooit gebeurd. Had die of ficier van justitie hem beïnvloed? Hoe lang doolde hij al in het wereldje van de misdaad rond? Twintig, dertig jaar.... of was het nog langer? Waar bemoeide zo'n man zich mee. Hij trok een zakboek uit zijn broekzak en wiste de regen van zijn gezicht. Het was verwonderlijk. Steeds weer bleken mensen in staat hem voor vrijwel onoplosbare proble men te plaatsen. Hij borg zijn zakdoek op. Er was volgens zijn gevoel iets vreemds aan die moord op Zwarte Sofie. Er viel geen lijn in te ontdekken. Er was geen steekhoudend motief. Het leek zo zinloos, net alsof ze per ongeluk was vermoord. Hij bleef even staan; dacht na (wordt vervolgd) De Heer is mijn Herder, Mij ontbreekt niets. Vol vertrouwen ging van ons heen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Souwtje van Schaarenburg, weduwe van Frederik Gombert, op de leeftijd van 90 jaren. Uit aller naam: Joh. Jonker-van Schaarenburg A. van Schaarenburg-Kooyman neven en nichten Almelo, 10 februari 1984. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 16 februari 1984 in Almelo. Correspondentie-adres: Kogerstraat 72, Den Burg. Voor het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze vader, groot- en overgrootvader JOSEPHUS DE KINDT, betuigen wij onze oprechte dank. In het bijzonder Dr. Siebinga, directie, Eerw. Zusters, personeel en bewoners van Huize St. Jan. Namens de familie, O. L. de Kind Texel, februari 1984. Hartelijk dank voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve man HANS GIELES. G. Gieles-Dral Weverstraat 66. Aan allen, die met ons meeleefden tijdens m'n verblijf in het V.Ur ziekenhuis, voor de post en bloemen enz. bij m'n thuiskomst, onze hartelijke dank. Fam. J. C. Vlas AAN ONZE ADVERTEERDERS Adverteerders, die gebruik maken van de rubriek „Texe- laartjes" worden verzocht de kosten gelijk te voldoen. Bij het verzenden van een nota wordt voor deze kleine bedragen f2,50 administratie kosten in rekening gebracht. Administratie T.C. Om aan uw adver tenties de vereiste zorg te kunnen be steden is het nood zakelijk dat wij de tekst met de even tuele illustraties zo vroeg mogelijk in ons bezit hebben. De uiterste tijden zijn: woensdag 10.00 uur voor de krant van vrijdag en vrijdag 12.00 uur voor de krant van dinsdag. 1. Wij kennen Jan Buks, Jan Steert en Jan de Pa ter. Maarkent u ook Jan Speultje? Wie kan mij blij maken met de boeken „Texelse geslachten" van Dr. M. D. Dijt en „Het groot Noord Hollands Kanaal" van Bol- dingh. J. Moorman, W. Klooslaan 55, 1422 JW Uithoorn, tel. 02975 61241 Te koop droogtrommel 2,5 kg. Tel. 3994. Te huur aangeb. ruime kamer met kookgel. voor korte of langere duur, voor dame of heer met b.b.h. Incl. water, elektr. f325,—. Centrum Den Burg. Tel. 3751. 2. HéMariusishetaldon- ker? Sorry, door de drukte zijn we het vergeten, maar we zijn verhuisd van Thijs- selaan 51 naar Boodtlaan 24, De Koog, tel. 02228- 267. Kees, Sjaan, Matty en Kees Pol. Tevens hebben wij te koop een motorkrui ser 11 meter lang, 120 pk Dafmotor. Alles nieuw technisch vaarklaar. Tel. 02220-3348. Komt u ook op de uit voering KTF/DEK in „De Waldhoorn" te Den Hoorn op vrijdag 17 februari a.s, Bal na. Te koop RIH racefiets 59 cm. Batavus damesbrom mer. Nico Evers, 02226-467 Juli is dat voor- of nasei zoen kleisüü Te koop aangeb. dubbel wandige open haardpij- pen. Tel. 02228-675. 3. Het is nog steeds donker, hè Marius. Zaterdagavond a.s KTF-DEK in het Eierland sche Huis. Gevraagd huur winkel pand in Weverstraat of Binnenburg. Brieven onder nr 724 aan bureau Tex. Crt Anneke Rienks-Koorn, schoonheidsspecialiste, Wilhelminalaan 21, Den Burg, tel. 02220-3235 Te koop Susuki crossmotor, watergekoeld Vraagprijs f1500,—. Inl. 02220-2135. Uitvoering KTF-DEK op vrijdag 17 februari in „De Waldhoorn". Bal De genummerde adver tenties kwamen uit de pen van Ida Hardeman Te koop Puch Maxi 3 jaar oud. Tel. 2950. 4. Kolére, het is nog steeds donker. Foto eilandcompetitie schitterend geslaagd dank zij medewerking van Pieter en Janneke, Tebo, M. Boon, Fa. Daalder, De Leeuw, Bakkers Ijzerhan del, brandweer en Willem. Hartelijk dank. Foto 20x30 cm t/m dinsdag 14 febr. 23.00 uur te bestellen a f9,50 bij Piet en André. Gevr. oppas van 1 Vi tot 2 dagen p.w. met licht huishoudelijk werk. G. Westerlaken en M. Uitten- boogaard, De Waal, tel. 4203 Hans van der Klift ver telt: „Iets aan de muur komt vaak in de aller laatste plaats aan bod. Sommige mensen hebben een heel mooi interieur en dan hangt er een reproduc tie aan de muur. Er is nog steeds een enorm gebrek aan voorlichting op dat ge bied. De mensen weten gewoon niet, dat er bij de antiquair/kunsthandelaar nog een enorm aantal mo gelijkheden ligt, voor iede re beurs en voor ieders smaak". Antiquariraat Hans van der Klift, We verstraat 28, tel. 4043. Woonruimte te huur voor 1 persoon, nabij Oosterend. Tel. (02223) 487. Te koop Peugeot 104 5D, 1977, 86.000 km. Tel. (02220) 4955. Ziekenvervoer per taxi. Bel nul! Taxicentrale De Koog, (02228) 555. Te huur Den Burg: mo derne 1- en 2-pers. zit- apk., gestoff. en ge- meub. Met elkaar, onderh. en gebruik van keuken met app. Eetk., badk., etc. etc., zonnige tuin. Huur f350,— tot f500,— p. mnd. all in. Brieven onder nr. 725 aan bur. Tex. Crt. Doe mee met de disco Queen (King) dans wedstrijden op vrijdag 17 februari Disco-dancing Jelleboog. Doe mee met de disco Queen (King) dans wedstrijden op vrijdag 17 februari Disco-dancing Jelleboog. Te k. motorfiets 250 c.c., t.e.a.b. (02220) 4362, Pont- weg 80. Te k. Golf D stayer, 5 versn., bouwjr. '82, 38.000 km f15.000,-. Tel. 4717. Gratis af te halen jonge poesjes. (02223) 237. Wie heeft per ongeluk op zaterdagavond tijdens de Dubbele Von Sion een groene fiets, merk Loco motief met trommelrem meegenomen? Tel. (07220) 3438. Verhuisd fam. De Rid der, van Tjakkerstr. 18, naar Hom 49, 1619 BT Andijk. Te koop gevraagd bestelbusje met ramen. Tel. (02223) 879. Te koop gevr. g.o.h. ty pemachine. Tel. (02226) 297. Te koop ronde manou salontafel, 80 cm. Tel. 4733. Hotex radio-, TV- en antenne-installatie -reparatie. Hotex, tel. 5050 Dure tijden? De Twee Paardjes als het om de oortjes gaat. Bij uw fotovakman een vergroting van 20x28 (of 20x20 cm) voor maar f3,95 bij inlevering van uw kleu renfilm. Nauta foto video. Nu volop handappels en handperen. Fruitkwekerij De Veen, tel. 2203. Naar de wintersport? Haal uw reis- en krediet brief van de ANWB bij de Rabobank. Voor het schoonspuiten van uw drainage met de nieuwste apparatuur. Gebr. Kampstra, telefoon (02223) 295. Bekijk de Olympische Winterspelen 1984, wan neer en zo vaak u dat wilt met een videorecorder van Nauta foto video. Bio Natura onderde kens, dekbeddem en kus sens, een gezond idee voor behaaglijk slapen bij Moer beek b.v., Hoogerstr. 8 - 14, tel. (02220) 2572. Ziekenhuisbus. Res. Taxi (02220) 2284. Taxicen trale De Koog (07778) 555. Theorielessen nieuwe stijl. Vanaf vrijdag 17 fe bruari 1984 bij voldoende deelname starten wij met 10 achtereenvolgende cur susavonden in de Schakel. Kosten voor deze cursus totaal f95,—. Telefonische opgave bij Rijschool Lan- gereis, tel. (02230) 28816 of bij T. van Kouwen, tel. (02220) 2490. Uw volle fotorolletje- veilig naar de vakman. Voor perfecte kwaliteit en de „geen-gezeur-garantie" Nauta foto video. Romax uitlaten: Auto centrum Segerink, We zenland 7, tel. 5055/2898. Assurantiekantoor J. Witte, Warmoesstraat 40, tel. (02220) 4314. Schaatsen slijpen f9,—. Mantje Sport, Ho- gerstraat 6, Den Burg. Geef Uw auto een goe de anti-roest-behandeling met Waxoyl. Vrijblijvend prijsopgaaf, inclusief 6 jaar roestbeschermingsgaran- tie bij Automobielbedrijf „Den Burg" B.V.,Spin- baan 13, tel. 3808. Steun- en wan delstokken. Artima, Gra venstraat 7, Den Burg, te lefoon (02220) 3592. Chin. Rest. „Po Sian", De Koog. Alleen weekends geopend; vrijdag van 16.00 uur tot 21.00 uur, zaterdag en zondag van 12.00 uur tot 21.00 uur. Weieens trek midden in de nacht? De enige uitge breide keuken (biefstuk, T- bone steak etc.) is open tot 4 uur 's nachts. Nacht- bar Casino, tel. 2214. Voor het bedrukken van shirts en sweaters. Klaar terwijl U wacht. Bij Man tje Sport. Lada nèt even ster ker!! Er is al een Lada v.a. 710.325- incl. BTW. Be zoek onze showroom en bekijk de grandioze Lada 2105 GL. Automobielbe drijf Den Burg B.V., Spin- baan 13, tel. 3808. Luchtbuksen, pistolen. Grotere keus in het betere soort. Dros' Smederij, tel. (02225) 229, Eierland. Snackbar Ploff-inn da gelijks geopend vanaf 11.00 uur. Ook voor uw kinderverjaardagen. Tel. (02220) 4708. Bruiloft, receptie, verga dering of zomaar een par tijtje of etentje. Loods mansduin is de rit zeker waard. Geopend zaterdags en zondags v.a. 12.00 uur. (02226) 590. Bij accu-problemen kon- takt met Garage Kievit, Jonkerstraat opnemen. Tel. 2525. Snel-service. Voor al uw gas (gas flessen, cylinders). Twee- wielcentrum Kikkert, Bad- weg 1. Bel (02228) 215 b.g.g. 760. Bezorgen ook mogelijk. Reparaties en onder houd tegen zeer scherpe prijs Autocentrum Sege rink, Wezenland 7, Den Burg, tel. 5055. Bovag lid en aangesloten bij Veilig Verkeer Nederland. Verse zuivelproducten van de boerderij. Sint Donatus, Hoornderweg 46. Geopend do. en za. van 8.30 - 18.00 uur. Vakbekwame reparatie ./an radio, TV en antenne- installaties. Ook aanleg van nieuwe antenne- •nstallaties. Gebr. Schoorl o.v. Voor een zacht room- kaasje „Texels Witje" naar Sint Donatus. Nieuw - nieuw nieuw. Oplaadbare fiets- accu. Nu ook verlichting bij stilstaande of slippende dynamo. Inl. Dros Twee- wielers, tel. (02225) 233. Honda: stil, snel, sterk en veilig. O.a. buiten boordmotoren, generato ren, waterpompen, statio naire motoren, grasmaai- machines, 2-wielige trek kers met zeer vele werktui gen. Verhuur van tuin- bouwtrekkker F400 D 11 met hakfrees. Wat een Honda niet kan is te ver waarlozen. Inlichtingen: W.S.C. Duinker, Heemsr kerckstr. 11a, Oudeschild. Kaartverkoop K.T.R- D.E.K. Alleen kaarten no dig voor het winterconcert in Den Burg - Kaartver koop Zegel Heren- en Jon gensmode - Weverstraat 32. Open haardenbezitters! Husqvarna kettingzagen reeds vanaf f475,—. Fa. Ta- ten hove, Oosterend, tel. (02223) 202. Alleen uw Combifoto- vakman geeft op uw kost bare foto- en videoappara tuur 2 jaar garantie en ver zekering. Nauta foto video. Opruiming. 20 - 50% korting bij Jeansboetiek De Koog. Geopend donderdag- en vrijdagmid dag; zaterdag de gehele dag. Ziekenvervoer per taxi. Bel nu!! Taxi Grootjen (02220) 2284. Tennis- en Badminton- rackets bespannen. Mantje Sport, Ho- gerstraat 6, Den Burg. Jan Brouwer, TV - Hifi - Stereo, Spinbaan 15, Den Burg, tel. (02220) 5130. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis e.d. Fa. Tatenhove, Den Burg, tel. (02220) 3809. Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (02225) 297 Bruiloft, conferentie, koud buffet, receptie, reü nie, vergadering, enz. Alles mogelijk in Hotel „De Pe likaan", Pelikaanweg, De Koog, tel. (02228) 202. TE HUUR GEVRAAGD (of ruilen tegen landhuis aan het water in Friesland) in de periode van 29/6 t/m 20/7. Telefoon (05117) 1780 JAN AGTER Stenenplaats 7 Den Burg - Texel Tel. 02220 2114 Zwemkleding Badpakken Zwembroeken Zwembrillen Badmutsen Badhanddoeken Badtassen Koelspray Wondspray Spierlotion Massageolie Elastisch kleefverband Aqua sportlotion Spierverzorgingscrème Shampoo voor huid en haar Ook verzorgen wij diverse sportprijzen. T Hogerstraat 6, Den Bun (02220) 5322

Texelsche Courant | 1984 | | pagina 3