Hartjes 02220-2066 DE COCK EN DE MOORD IN SEANCE i Vreemd geld Nieuwe zanggroep treedt op in kerkdienst Bij brand en spoedeisende ambulance: FAMILIEBERICHTEN 4 FEBRU^r 24 FEBRUARI 1984 TEXELSE COURANT PAGINA 3 Jeel zou ruimte ide voor een vee Boven ïr logisch in de APPIE BAANTJER VERTELT in dat? Een felle windstoot blies Ie hoed van zijn hoofd. Hij vloekte Paddestijnsmonds en liep verder via de Ou- iestraat naar de Herengracht, nimmer 88 bleef hij staan en keek og. Een fraai oud grachtenpand en sierlijke trapgevel en een karak- eke blauwstenen stoep. Langzaam ij de stoep op. Boven, naast de op een geelkoperen plaat met verzonken letters, stond „Mathil- n Lochem". De Cock grijnsde en op de bel. duurde een paar minuten. Toen de deur opengedaan. Behoed- voorzichtig, tot op een kier. De in de nauwe opening een wolk Ivergrijs haar en een paar priemen- >ene ogen. Ze blikten hem argwa- toe. Langzaam werd de deur verder prro" lend. De Cock keek haar schuins, jjtend aan. ledegen uit, wat ouderwets, in rijsgrauw mantelpakje van een gro in het volle licht waren haar vriendelijker. Zachter. Niet zo na- elijk spiedend. Om haar mond een glimlach van herkenning, teen verrassing'" riep ze opgewekt, „in eigen persoon... rechercheur het Rom nte ook M. M e is bang 'Storing /an staati i de Ron iet oog der veel plaats ame pad zijn bi ndering de gaan gezet. Gi •ndelir errein den oni erinnerin ift. Bermv Jan Fite d brede >r twee g is. A ock.' niet ra ichercheur glimlachte, ook »ed de deur achter hem dicht. Zorg- niet op g. Met een grendel en een ketting, rijden, na keek ze bezorgd naar hem op. 'ogen ent helemaal nat", stelde ze vast. ïn inpla gauw uw regenjas uit. U moet ïnamer voorzichting zijn met dit weer. We ;rd om nmidden in de hondsdagen. En dat id betrjin verraderlijke tijd." Cadée Cock knikte. Zijn gezicht met de dat in idelijke trekken van een goedaarde n dat e -er kreeg een milde uitdrukking. ,,U kan. I mij denken aan mijn moeder. Het was, emens... ze was nogal bijgelovig." ïrschil ling zijn jas aan de kapstok. ,,Ook zij En f ischuwde altijd. Moeder had een he- mete ian deze tijd van het jaar. Ik denk een mmiss d voorgevoel. Ze is ook tijdens de varen dsdagen gestorven." g van istig?" :httefCock staarde voor zich uit; beet op iet be onderlip. De herinneringen aan zijn iximui Bder waren hem dierbaar, gen er Bel rustig", sprak hij zacht. „En tot g van laatste moment helder van geest. Ze rou Iwat er ging gebeuren, maar er was in angst, geen doodsstrijd. Veeleer ^t hat igelaten berusting met een glans van 3 vrij leid." chttei thilda van Lochem keek naar hem op. st. Uilen zou wensen dat alle mensen zo m he wen". nderei Cock knikte nadenkend, an te: ,Het zou mijn werk als rechercheur iudt j imerkelijk verlichten. Er was dan nelhe slist minder agressie, minder geweld, ïl. ider moord." t bei ithilda van Lochem reageerde niet ven eet. <el er I bedoelt te zeggen", zei ze na een de vi osje, ,,dat een gewelddadige dood >mmior het slachtoffer geen ruimte laat en b or bezinning." seleciCock knikte. rtegVelke kans heeft Zwarte Sofie gehad ziem izich op haar dood voor te bereiden?" t aai athilda van Lochem antwoordde niet. anne draaide zich om en ging hem voor Assi lor een lange met marmer beklede gei Eng. Bijna aan het eind, links, opende tfieieen deur naar een gezellige kamer s hi iet vignetten, randversieringen en geb eubelen in Jugendstil. Het interieur 1 fas bijna volmaakt, zonder storende issonanten. Ze wees uitnodigend naar En kleine bank en ging tegenover hem 'een fauteuil zitten. Kalm, de handen haar schoot. U interesseert zich voor de dood?" 3 Cock schudde zijn hoofd. Niet voor de dood", sprak hij bedacht- oilifom, „maar voor het leven. Dood is jpjoor anderen het einde. Voor mij... als Ehercheur, is het het begin... het begin an een speurtocht naar een levende loordenaar." Hij blikte naar haar op. Of moordenares." s ontweek zijn blik. Is dat de reden van uw bezoek?" Ie Cock glimlachte. Mijn collega Vledder schetste u als een s lientere vrouw, die haar ogen goed de de ost gaf. Dat leek mij reden genoeg om ve ens nader kennis met u te maken." lp haar bleke wangen kwam een licht )los. .U werkt nog steeds aan de moord op toarte Sofie?" 1/ Inderdaad." kwam een verschrikte blik in haar ogen. Maar uw commissaris en mijn broer lebben gisteravond toch Harry Donker vliet gearresteerd?" Cock knikte traag. Dat hebben ze," sprak hij gelaten. Mathilda van Lochem slikte. Ze boog zich iets naar voren. En u eh... u eh.... denkt niet, dat hij de moordenaar is?" De Cock schudde zijn hoofd. .Ik mis het motief. Dat is er niet. Al thans, ik ken net niet. Welke relatie bestond er tussen Harry Donkervliet en Zwarte Sofie?" Ze trok haar schouders op. „Voor zover ik weet.... geen enkele. Trouwens... niemand van de kring on derhield nauwere relaties met Zwarte Sofie. Men vond haar algemeen te ordi nair. Ook haar reputatie was niet glan zend. Vanwege haar familierelatie met Annette van Leeuwenhoek werd ze min of meer geduld. Alleen Jennifer Jordan, ons medium, scheen nogal gechar meerd van haar." „Waarom?" Mathilda van Lochem maakte een triest gebaar. „Ik denk, dat ze astraal ongeveer op de zelfde golflengte zaten." Ze zweeg. Schudde haar hoofd. Op haar gezicht kwam een pijnlijke uitdrukking. „Als ik er aan denk... Jennifer Jordan wilde niet. Louter en alleen op mijn aandrin gen heeft ze die laatste seance gehou den. Als Harry Donkervliet, haar neef, met de moord op Zwarte Sofie echt niets uitstaande heeft, dan durf ik haar nooit meer onder ogen te komen." De Cock lachte bescheiden. „Onder ogen komen.... een vreemde uitdrukking ten opzichte van een vrouw die niet kan zien." Ze keek naar hem op. „Binnenkort." „Wat?" Mathilda van Lochem gebaarde voor zich uit. „Binnenkort kan Jennifer Jordan weer zien. Professor Hemminga uit Gronin gen zal haar de komende maand opere ren. Volgens hem krijgt Jennifer haar ge zichtsvermogen helemaal terug." „Dat is verheugend nieuws. Hoelang is Jennifer al blind?" Mathilde van Lochem streek met de top pen van haar vingers over haar voor hoofd. Op haar gezicht lag een peinzen de uitdrukking. „Dat is toch zeker een jaar of vijftien. Ik herinner het mij nog goed. Het was een hele schok voor ons toen ze plotseling blind werd." Ze zweeg even. „In onze spiritistische kring zien we een beetje te gen die operatie op." De Cock fronste zijn wenkbrauwen. „Waarom?" Mathilde van Lochem zuchtte. „Jennifer Jordan is de laatste jaren uit gegroeid tot een uitstekend medium^ dat snel contact legt met de geesten om ons heen. Wij, van de kring, denken dat haar blind-zijn de duisternis waarin zij leeft, daarmee verband houdt." De Cock knikte begrijpend. „Het is de vraag of ze zich na haar ope ratie nog zo goed op het bovenzintuiglij ke zal kunnen concentreren." „Juist, we willen haar als medium niet verliezen." De Cock keek haar scherp aan. „Ook niet als ze de vreugde van het licht terugkrijgt?" Ze kneep haar ogen even toe. „U hebt gelijk.... het zijn zelfzuchtige gedachten." De Cock stond op. „U vertelt uw broer, de officier van justi tie van dit onderhoud?" Ze schudde haar hoofd. „Ik zal hem niet meer beïnvloeden. Ik weet, dat hij naar mij luistert. Dat deed hij al als kind." Ze liep achter hem aan de gang op. „Ik hoop voor hem en voor mij dat u, met betrekking tot Harry Donker vliet, ongelijk hebt." De Cock reageerde niet. Hij trok zijn nog natte jas aan en zette zijn hoed op. Voor hij de deur uitstapte keek hij haar aan, scherp observerend. „Mevrouw Van Lochem... hoe drinkt u uw koffie?" Ze blikte naar hem op. Waakzaam. „Zwart.... puur zwart." Vanaf de Herengracht slenterde De Cock langzaam terug naar de Warmoesstraat. Het regende niet meer. Een nog waterig zonnetje gluurde af en toe om donkere wolken met een zilveren rand. De wereld om hem heen leek dan wat vrolijker, minder bedrukt. Het beurde hem op. In zijn hart gloorde een sprankje hoop dat hij, ondanks zijn sombere gedachten, het mysterie rond de moord in seance toch zou kunnen ontrafelen. Hij dacht diep na over het motief. Onmiddellijk ging de zon weer achter een wolk schuil. Hoofdschuddend liep hij verder. Welke theorie hij ook trachtte op te bouwen... steeds stuitte hij op het waarom... het waarom van de moord op Zwarte Sofie. Toen hij het politiebureau binnenstapte, verhief Meindert Post luidkeels zijn stem. De Cock liep naar de balie en keek hem aan. „Weet je, Meindert", sprak hij vriende lijk, „ik vraag mij af hoelang de muren van dit gebouw nog weerstand bieden aan jouw gebrul. Vandaag of morgen stort de boel hier in elkaar." Meindert lachte luid en gebaarde omhoog. „Er zit boven weer een vent op je te wachten." „Vledder is er toch?" De wachtcommandant uit Urk knikte. „Dat zei ik hem ook, maar dat interes seerde hem niet. Hij wilde per se met jou spreken." (wordt vervolgd) Westduitse marken Belgische franken Franse franken Zweedse kronen Zwitserse franken Deense kronen Amerikaanse dollars Engelse ponden Oostenrijkse schilling Italiaanse lires Spaanse peseta's 100 100= 7 100 100 100 100 1 1 100 10.000 100 71 11, 5,1721 7 35,25 7 36,50 7135,75 29,25 3,- 4,28 15,85 17,30 1,83 In de gereformeerde kerk in Den Burg wordt zondagavond (aavang 19.00 uur) een bijzondere viering gehouden met als thema„S.V.P. niet beschadigen; niet breken Daarbij zal worden opgetreden door een nieuw zanggroepje „The Joy- bells", bestaande uit drie Texelaars. Het is voor ons onmogelijk om allen persoonlijk te bedanken na het overlijden van onze lieve PETRA. Ontelbaar velen hebben ons getroost door bezoek, een kaart en medeleven. Het is niet met woorden te zeggen hoe dankbaar wij u hiervoor zijn. U bent ons tot grote steun geweest. Oosterend - Texel, februari 1984. Fam. v.d. Brink Voor zover wij dit nog niet persoonlijk deden, willen wij U langs deze weg hartelijk danken voor de grote belangstelling, in welke vorm dan ook, betoond bij het plotseling overlijden van onze vader, groot- en overgrootvader PIETER DEKKER, weduwnaar van Adriana Vermeulen. In het bijzonder aan Ria Witte, zr. Mannessen, dr. Eissen, biljart- en bejaardenclub. Namens de familie, J. Dekker, Watermunt 5, De Koog. Texel, 23 februari 1984. Geboren 21 februari 1984: Johannes Gerardus de Winter Wij noemen hem Joost. Cora en Hans de Winter Grischa Tjebbe Anne Hogereind 10," DcWaal; tel. 3911. De Heere, die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons allen met de geboorte van een zoontje en broertje Geert Adrie van Es Fransje van Es- van der Wal zijn broertjes Ca rel Adrie Kees Arian 20 februari 1984, Lieuwstraat 9, 1791 XM Den Burg. Erg blij en dankbaar zijn wij met de geboorte van onze dochter Suzanne Martha Jan en Nettie Lap-Slot Den Hoorn, 21 febr. 1984, Hemmerkooi 20a, tel. (02226) 628. Hierbij willen wij alle fa milie, vrienden, kennissen, Gemeente en TESO harte lijk bedanken voor de be langstelling, bloemen en cadeaus bij ons 50-jarig huwelijksfeest. J. Groenhof K. Groenhof den Braven Naar de wintersport? Haal uw reis- en krediet brief van de ANWB bij de Rabobank. Luchtbuksen, pistolen. Grotere keus in het betere soort. Dros' Smederij, tel. (02225) 229, Eierland. Dameskampioen schappen Biljarten deze week in de Twaalf Balcken. Matglazen hanglampjes uit Grootmoederstijd. De Kadoshop, Binnenburg 12. Een avond gezellig uit? Ga dan naar 't Amateur tje, in De Waal, 25 febr. Bestel wel even kaarten, want vol is vol. Tel. (02228) 303 of (02220) 3656. Bij uw fotovakman een vergroting van 20x28 (of 20x20 cm) voor maar 73,95 bij inlevering van uw kleu renfilm. Nauta foto video. Schaatsen slijpen 79,—. Mantje Sport, Ho- gerstraat 6, Den Burg. Uw volle fotorolletje veilig naar dë~ vakman. Voor perfecte kwaliteit en de „geen-gezeur-garantie" Nauta foto Et video. Opruiming 20 - 50% korting bij Jeansboetiek De Koog. Geopend donderdag- en vrijdagmid dag; zaterdag de gehele Ziekenvervoer per taxi. Bel nu!! Taxi Grootjen (02220) 2284. Zaterdag a.s. K.T.R- D.E.K. in Hotel „De Lindeboom-Texel". Bio Natura onderde kens, dekbedden en kus sens, een gezond idee voor behaaglijk slapen bij Moer beek b.v., Hoogerstr. 8 - 14, tel. (02220) 2572. Te huur videobanden, vanaf 75,— per dag; 4 voor 4 dagen 720,—, 4 films de hele week 730,—. De Kleine Beurs, Kogerstr. 2, tel. 5196. M.S.T. Tennis. Jaarver gadering op maandaga vond 27 februari a.s., aan vang 20.00 uur bij „Rebec ca" in De Waal. Dameskampioen schappen Biljarten deze week in de Twaalf Balcken. Ziekenhuisbus. Res. Taxi (02220) 2284. Taxicen trale De Koog (02228) 555. Chin. Rest. „Po Sian", De Koog. Alleen weekends geopend; vrijdag van 16.00 uur tot 21.00 uur, zaterdag en zondag van 12.00 uur tot 21.00 uur. Voor het bedrukken van shirts en sweaters. Klaar terwijl U wacht. Bij Man tje Sport. Ziekenvervoer per taxi. Bel nu! Taxicentrale De Koog, (02228) 555. Hotex radio7 TV- en antenne-installatie en - reparatie. Hotex, tel. 5050. Adverteerders, die gebruik maken van de rubriek „Texe- laartjes" worden verzocht de kosten gelijk te voldoen. Bij het verzenden van een nota wordt voor deze kleine bedragen 72,50 administratie kosten in rekening gebracht. Tot ziens op zaterdaga vond in De Lindeboom K.T.RD.E.K. M.S.T. Tennnis. Jaar vergadering op maandag avond 27 februari a.s., aanvang 20.00 uur bij „Re becca" in De Waal. IJsclub De Koog. Za terdag 25 febr. schaatsen in Alkmaar. Maak s.v.p. de 2e bus vol. Kosten 75,— all in v.a. De Koog. Opgave bij F. Agter, tel. 283. Te koop gevr. bromfiets. Tel. (02223) 808. Met video is veel meer mogelijk dan u denkt. Uw dierbaarste dia's en smal films overgezet op video. Dat is gemakkelijk. On gestoord kijken wanneer u dat wilt. Alle informatie bij uw beeldspecialist. Nauta foto en video. Te k. 1 z. luxe uitgev. 25 w FM-stereo-zender; 1 di gital Sanusui tuner, cass- verst., 1 echo-mixer 4 schf., 1 Kenwood pick-up, 1 kinderracefiets 5 versn., 4 eetkamerst., 1 elektr. spinnewiel. Tel. (02220) 3262. Witte Burcht, iedere woensdagmiddag half 3 klaverjassen. ledereen welkom. Uw gezellig, sfeervol eet huis De Taveerne is a.s, weekend weer geopend vanaf 16.30 uur. Typlessen: bij ons kun je altijd beginnen (ook stoppen wanneer je wilt), Typotex (Peetoom) tel. 2518. Wilt U even uit het sleurtje. Ga 25 febr. naar „'t Amateurtje". Wel even bellen om kaarten te bestellen (02228) 303 of (02220) 3656. Tennis- en Badminton- rackets bespannen. Mantje Sport, Ho- gerstraat 6, Den Burg. Jan Brouwer, TV - Hifi -Stereo, Spinbaan 15, Den Burg, tel. (02220) 5130. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis e.d. Fa. Tatenhove, Den Burg, tel. (02220) 3809. Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier land, telefoon (02225) 297 Bruiloft, conferentie, koud buffet, receptie, reü nie, vergadering enz. Alles mogelijk in Hotel „De Pe likaan", Pelikaanweg, De Koog, tel. (02228) 202. Te huur videobanden vanaf 75,— per dag, 4 voor 4 dagen 720,— 4 films de hele week 730,—. De Kleine Beurs, Kogerstraat 2, tel. 5196. Te koop: 1 Citroën CX break, diesel familiale 1981: 1 VW Passat CL 1982: 1 Ci troen Visa super X 1981; 1 Toyota Starlet 1978; 1 VW Golf; 1 Toyota Corolla. Ga rage Nagy, De Koog, tel. 567. Te k. a. Praktica fotoca mera telezoomlens, 90.230 mm. Tel. 3991, na 18.00 uur. Diverse gebruikte koelkasten, kachels, ta fels, kasten etc. De Kleine Beurs, Kogerstr. 2, Den Burg. Te koop aangeb. Simca 1100, bj. 1975, 94.000 km, 3-drs. Tel. (02223) 443. Er is altijd wel wat op de markten nog voordelig ook. Bosma. Te koop i.z.g.st. Ford Taunus 1600 L, bj. 1979, met gasinstall. en div. ac cessoires. Prijs 76500,—. Tel. (02220) 4819. Woef, miauw een fijne dag morgen. Jullie kinde ren Fara, Goof en Schurk. A.s. vrijdag en zaterdag appelcarrées, van 1,10 voor 0,95. Bakkerij Tim mer, Oosterend. Koop nu rundvlees voor uw diepvriezer en pak elke dag dat extra voordeel. Rundervoorvoet, prima kwaliteit. Jong, ma ger en mals, vakkundig gesneden, handig los inge vroren en uniek verpakt, bruto ca. 49 kg. nu 7430,— (incl. btw.). U ont vangt: doorr. runderlap pen, riblappen, braadlap pen, bieflappen, sucade- lappen, soepvlees, runder gehakt, tartaar-gehakt, schenkel met been en mergpijpjes. In geheel Ne derland gratis bij U thuis bezorgd. Bel: (05107) 1615 Vleesservice Friesland b.v. Uw gulle diepvriesvuller. Te koop gevraagd een dubbelbeds breimachine. M. Reijnders, Warmoes- straat 54, Den Burg, tel. 3903. Nieuwe banden: Autocentrum Segerink, Wezenland 7, Den Burg, tel. 5055/2898. Verkoop al le merken met hoge kortin gen. Bovag-lid. Kindermeubelen: ledi- kantje, boksen, kinderstoe len, dekbedjes, dekentjes, dit alles vindt U bij Meu belhuis Texel. Firma Oosterhof, tel. (02220) 2246. De sfeervolle zaal van Hotel Op Diek voor uw bruiloften, recepties, di ners, vergaderingen en verjaardagsdiners enz. Den Hoorn, tel. (02226) 262. Opleiding voor al uw rijbe wijzen en ook voor verlen ging van rijbewijzen. Rijschool Groot, Vamor gedipl., tel. 02230-13252. Kees de Waal maakt uw trouwreportages vak kundig en voordelig. Hollywood bij u thuis. Bekijk uw favoriete film op video wanneer u het wilt. Gezellig en plezierig. Keuze honderden titels bij Nauta foto video. Politiek Café, dinsdag 20.30 uur. Seizoensprei ding werkgelegenheid in De Twaalf Balcken, Den Burg. Voor Uw kettingzagen. Garage Dros, tel. (02225) 233. Expositie van „Magisch-realistische fo tografie" van Herve Hugot in het gemeentehuis. Spetter van de week: magere varkenslappen, ki lo 8,98. Goënga Koop- mart, Den Hoorn Oudeschild. Als U nog spullen heeft voor de rommelmarkt van ZDH Den Hoorn, bel dan (02226) 639 (na 18.00 uur). Te koop Simca 1307 '77. Tel. (02220) 3596. Wij zijn verhuisd naar Ons Doel. Jack, Lilian en Sander, Sohilderweg 217. Voor het schoonspuiten van uw drainage met de nieuwste apparatuur. Gebr. Kampstra, telefoon (02223) 295. Te koop: 2 flinke fau teuils (palissander hout met stevige stofbekle- ding). Tel. (02228) 465. Politiek Café, dinsdag 20.30 uur. Seizoensprei ding werkgelegen heid in De Twaalf Balcken, Den Burg. Expositie van „Ma gisch realistische fotogra fie" van Herve Hugot in het gemeentehuis. Uw gezellig, sfeervol eet huis. De Taveerne is a.s. weekend weer geopend vanaf 16.30 uur. Spijkerbroeken naturel en stoned-washed, vanaf 25,—. De Kleine Beurs, Ko gerstr. 2. Den Burg. Zie, God is mijn heil, ik vertrouw en vrees niet. Te koop Peugeot 504, blauw metallic met (nieuwe uitlaat en accu) open dak, trekhaak (ANWB aansl.) Rondom op nieuwe Michelin XZX banden. Technisch 100%. Vraagprijs 72250,-. Tel. na 18.00 uur (02225) 262. Voor woninginrich ting leuke aanbiedingen tapijt en gordijnen. Zater dags open van 9 tot 5 uur. Bosma, Weststraat 5. Verl. d.b. tas met gym- kleding RSG. Vinder graag telefoontje: 2394. Kager, Pontweg. Mooie sweaters, norma le prijs 739,—, nu 2 voor 740,—. De Kleine Beurs, Kogerstr. 2, Den Burg. Woningruil van 7.7 tot 21.7. ASngeb. huis in Bei- len Dr. voor 5 pers. A. J. Emmink, tel. (05930) 4478. Spetter van de week: magere varkenslappen, ki lo 8,98. Goënga Koopmart Den Hoorn, Oudeschild. Te k. gebr. kettingzaag. Garage Dros, tel. (02225) 233. A.s. maandag 27 febr. zijn we 's middags geslo ten. Watersportcentrum Duinker. Tapijt nodig? Dan naar Arn. Looyer. Snel en vak kundig gelegd en nog voordelige prijzen ook. Spinbaan 1, tel. 3179. Velours gordijnen va naf 27,50 p. mtr. Ook nog leuke coupons. Bosma, tel. 3023. Pedicure Yvonne Kuip, Elemert. 16, Den Burg, tel. (02223) 834 b.g.g. (02220) 3827. Ook bij u aan huis. Zeefdruk voor de mooiste resultaten op shirts en sweaters. De Klei ne Beurs, Kogerstr. 2, Den Burg. Te koop Hilti-TE 72, zwaarste hamerboorma chine, die er is. Tevens te gebruiken als sloophamer. Met veel boren en beitels. In koffer. Tel. (02223) 851. Te koop 1 Mercury bb, 50 pk, i.z.g.st. Weinig draaiuren. Tel. (02220) 2723. Wij zijn verhuisd van Ba rendszstraat 29 naar Jon kerstraat 2, Den Burg. C. Zandee. Te koop filmcamera, Bell en Howell. W. Maas, Den Burg, tel. (02220) 2425. Te koop wegens ruimte gebrek, goed werkend an tiek weefgetouw, anno 1723. Tel. Den Burg 3611 Maandag is het feest, maar dan gaan Cock en Romax plat, want zaterdag hebben ze de neut al ge had. Van harte. Janus en Box. Alleenstaande vrouw zoekt woon-werkruimte (schilderen) in of bij Den Burg (permanent). Brieven onder nr. 729 aan bur. Tex Crt. Te k. 2 nw. blank houten bijzettafeltjes, afm. 44x44 en 54x54. Tel. 4733. Te k. gevr. goed onderh gasfornuis (buta). Tel (02220) 2071. Te koop h.houten kan- teldeur met kozijn, 210x400 cm., zonder hang- en sluit werk. Tel. 4800. Gevraagd schoon maakster voor 1 keer in de 2 weken. Liefst omgeving De Koog. Wordt goed be taald. (02228) 297. Te koop Renault 16TL, automaat, L.P.G., bj. '78. Tel. (02223) 374. Gevraagd voor 1 och tend in de week hulp in de huishouding. Tel. (02228) 739, na 17.00 uur. A.s. vrijdag en zaterdag: krentenbrood, van 3,95 voor 3,45. Bakkerij Tim mer, Oosterend. Wie heeft ons zwart Sia mees poesje gezien? Om geving Nikadel De Koog! Tel. (02228) 298. Kaczor. De visbeurs heeft weer een nieuwe sortering plan ten en in vissen ruime keus. Tot vrijdag. Volop nieuwe en net- gebruikte goederen, w.o. enige grenen eethoe- ken, eiken salontafels met tegels, heel mooie eiken wandmeubels, diverse ei ken eetkamerstoelen en ta fels, goed werkende koel kasten, mooie partij eiken kleinmeubels, klapstoelen, onderschuifbed, 2-zits bankjes, hang- en leg kasten, 2-pers. opklapbed,- noten eethoek, klassiek model, matrassen, div. maten enz. enz. Barhorst Meubelhandel, Marico- weg 2a, Den Burg. Kamer gezocht voor jon geman voor tijdelijk. Tel. (02223) 947. Runderentrecöte com pleet met heerlijke saus, frietjes en sla, eet je al voor 719,50. Gezellig en sfeervol in de Twaalf Balcken. Te koop i.z.g.st. Ford Taunus 1600 L, bj. 1979, met gasinstall. en div. ac cessoires. Pr. 76.500,—. Tel. (02220) 4819. Uw vakfotograaf maakt er een blijvend feest van: huwelijk, jubileum, enz. Nauta foto video. Naaimachines. Recht streeks van groothandel al-' Ie merken van naaimachi nes met zeer hoge kortin gen van 7150,— tot 7300,—. We leveren reeds een zig zag naaimachine vanaf 7249,—. Inruil oude machi nes mogelijk. Rep. van ie der merk machine, ook al is deze elders gekocht, zonder voorrijkosten. Fa. v.d. Berg, Oosterend, tel. (02223) 243. Spaar nu van 5 tot 55/s% dagelijks opvraag baar, geen opnameboete. Verdere inl. fa. Jan Dekker, Bernhardlaan 109, (02220) 2833. 1958 - 1983, 25 jaar Taxi 2323. Tankstation Eierland, open van 8.00-20.00 uur. Te k. aardappelen Irene. Bakker, Californiëweg 110, tel. (02228) 216. Voor een groot assorti ment biologische voe dingsmiddelen naar De Vlier, Waalderstraat 17. H.C.R. Molenbos is wegens vakantie gesloten tot vrijdag 2 maart. Telefo nisch zijn we wel bereik baar voor reserveringen. H.C.R. Molenbos, Post weg 226, De Cocksdorp, (02222) 476. Assurantiekantoor D. Heijmans, Uw Assuran tie-adviseur voor alle ver zekeringen, leningen en hypotheken. Tel. 2339. Schoorwal 41. Verzekeren?? Bremer!! Kantoor Siem Bremer Koos Bremer Kees Bremer (02223) 221 (02223) 681 (02223) 624 (02223) 221 Strandpaviljoen Paal 9 ieder weekend geopend. Te koop zwarte grond voor de tuin. Willem J. Bakker, Diek 30, (02226) 464. Autorijschool Anders lest met auto van het jaar. Bij aanmelding theorie boekje cadeau. Tel. (02230) 33655. Voor Kievit, Pontweg. autogas: Fa. Tankstation, Te koop draagbare z.Wr TV Philips, 44 cm. Tel. 3961. Onze hamburgers of sa té wel eens geprobeerd? Doe 't es! Nachtbar Casi no, tel. 2214. Bar 't Steigertje. Dit weekend saté met brood 75,—. Gerrit en Anita. ANWB erkende rij school Willemen. Voor al uw rijbewijzen. Tel. (02230) 35663. Doorlbpende verkoop gebruikte rijwielen. Verhuurbedrijf Bruining Nikadel 20, De Koog, tel. 02228-333. Diverse maten kinderrijwielen. Bestel nu de nieuwste topografische kaart van Texel (712,50) bij Nauta boeken. Bouw- en timmer- werkzaamheden. J. Commandeur, tel. (02226) Voor bomen en heesters, kijk eens bij Kwe kerij Eureka, Schorrenweg 20, tel. (02223) 364. Openhaard bezitters opgelet. Vanaf heden weer loofhout te koop recht streeks uit het bos na tele fonische afspraak. Loon bedrijf Texel b.v. (02220) 3000.

Texelsche Courant | 1984 | | pagina 3