mm L//R lommissie FET wil neerjarenplan voor Maritiem Museum DE COCK EN DE MOORD IN SEANCE FAMILIEBERICHTEN :BRU' DAG 28 FEBRUARI 1984 TEXELSE COURANT PAGINA 3 APPIE BAANTJER VERTELT «is het voor een vent?" Jdert Post trok zijn schouders op. heeft een manke poot." Cock glimlachte en vloog met twee 5d tegelijk de brede stenen trap op. je tweede etage, in de gang, op een I zat Gerard van Klaverbeek. Toen hij Cock in het oog kreeg, kwam hij izaam overeind. Zijn ruw gezicht id strak. rf moet met u praten," sprak hij tig. :ock drukte hem hartelijk de hand. gaat het?" vroeg hij Ingstellend. |ard van Klaverbeek negeerde de et u al wie Sjaan heeft vermoord?" J hij bot. gezicht van De Cock versomberde, j ig niet. En ik moet u eerlijk beken nat ik oog nog geen enkel licht je zie." KLaverbeek knikte traag voor zich Idl 0 junrn3an wordt morgen begraven. Er ko- s gro leen paar zusters van haar en wat i ilie van mijn kant". Hij keek op; een eeesetrek om zijn mond. Ik waarschuw Ie Cock". Zijn stem klonk dreigend. "Qkj smorgen Charles van Leeuwenhoek Ijn zuster op de begraafplaats ver- jnt, rijg ik ze hoogst persoonlijk aan mes." friemelde wat nerveus in een van de <en van zijn colbert en haalde daar- slanke stiletto. Hij perste zijn lip pen samen. ,,Die heb ik alvast gekocht. Voor het geval dat ze komen. Je kunt hem nu van me afnemen. Daar heb je het recht toe. Maar dan koop ik direct om de hoek weer een nieuwe." De Cock haalde gelaten zijn schouders op. ,,Dat is dwaasheid. Ik kan een man moeilijk verbieden om de begrafenis van zijn eigen vrouw bij te wonen." Gerard van Klaverbeek zwaaide heftig. Zijn gezicht zag rood en zijn lippen trilden. ,,Ze is zijn vrouw niet", siste hij fel. ,,Ze is het nooit geweest." De Cock legde kalm zijn hand op de schouder van de invalide man. ,,Kom" sprak hij", sussend, ,,ga eens met mij mee. Je wilde toch met mij pra ten?" Hij leidde Gerard van Klaverbeek met zachte dwang naar een verhoorka- mertje en liet hem plaatsnemen.. Daar na ging hij tegenover hem aan tafel zit ten en leunde naar voren. Ik geloof niet", begon hij langzaam, nadrukkelijk, ,,dat jouw haat jegens Charles van Leeuwenhoek wel gerecht vaardigd is. Je moet daar maar eens goed over nadenken. Ik heb uitgebreid met Charles gesproken en ik ben er niet zo zeker van, dat hij, op wat voor manier dan ook, verantwoordelijk is voor de dood van jouw Sjaan." Van Klaverbeek spreidde zijn armen in wanhoop. ,,Wie dan wel?" De Cock antwoordde niet direct. 'ommer' en kwel rond brandweerwagen rikt: jn tegenstelling tot de commissie ilzijnsbeleid ging de raadscom- ssie Financieel, Economisch en ihnisch beleid donderdagavond zo makkelijk akkoord met een tra krediet voor het Maritiem Mu- um om een wierschuur te bou- len, een brand- en inbraakbeveili- ig te realiseren en een afrastering plaatsen. De totale kosten zijn een en het college heeft voorgesteld srvan f47.725— te subsidiëren. De ovincie betaalt de rest. C. Dros had moeite met de uitgave fc| ndat er al veel geld aan dit museum is 1* steed. Hij vond dat men moest pogen mateurs of leden voor het museum te erven. Ik ben voor particulier initia- if", aldus Dros, die aanvulde dat de xelaars meer bij dit mooie museum oeten worden betrokken.. ,,Als je als inateur gratis toegang hebt ga je mis- :nien vaker en neem je af en toe ook fnnissen mee die wel entree moeten talen". Wethouder Barendregt vond steen uitstekende suggestie en zei dat it museumbestuur de mogelijkheden sn particuliere steun zou moeten on- irzoeken. De overige commissieleden aren het met Dros eens en Peter Bak- vroeg om een financieel leerjarenplan. Animo De plannen die nu voor het museum ren moeten óp een rijtje gezet worden Jat de gemeente weet wat hen finan- éel nog te wachten staat. Het college 0 eeft als eis gesteld dat de exploitatie cf sn het museum geen hogere tekorten gi ag opleveren maar dat leek Bakker raktisch onmogelijk. Daarover moet ih sn eerlijk beeld ontstaan en misschien Ti xepteren we dan wel een uitbreiding fasen". De PSP-er was geen voorstan- :f erom alles in één keer te realiseren. Het beter elk jaar een nieuw gedeelte te penen, dat levert steeds weer animo op oor het museum, waarbij oude bezoe- irs terugkomen. ,,Zo hou je het mu- eum levend". Ate Rienstra van het CDA had niets tegen de subsidie omdat het wordt ge laaid uit de pot recreatie en natuurbe- oud. Daar zit nog vier ton in. G. Poster 'ad ook moeite met de investering, hoe uttig hij dit attractieve museum ook fond. Met Dros vond hij een volle pot net recreatiegeld geen reden alles zo snel mogelijk uit te geven. ,,Laat ze ook naar vertellen wat ze verder willen". H. Seumkes had daartegen weer geen moeite met de subsidie. ,,Het is een uit tekende elk-weervoorziening". Nationaal produkt Alle oude discussies en een nota aan koopbeleid ten spijt ontstond er onder aanvoering van C. Dros weer strijd over aanschaf van rollend materieel. De ge meente wil een nieuwe brandweerwa gen aanschaffen voor De Cocksdorp en daarvoor f172.000,— uittrexken. In het advies aan de commissie stond dat de nieuwe wagen een Commer moest wor den maar vlak voor de vergadering was het Dros gebleken dat men een Merce des wil aanschaffen. Hoewel wethouder Barendregt verklaarde dat dit een ,,slip of the pen" was geweest had dit de ach terdocht van Dros gewekt die de infor matie over de nieuwe wagen te summier noemde. ,,Hier staat alleen een totaalbe drag. Verer weet ik niets", aldus de Texels Belang-man. Hij hield een plei dooi voor het nationaal produkt. Dros had niets tegen Mercedes maar het zou kunnen dat DAF voor dezelfde prijs ook een dergelijke wagen levert. Het raadslid heeft dan liever een Hollandse wagen, ook met het oog op de werkgelegenheid in eigen land. Via een omweg pleitte hij dus voor twee offertes. DAF kan op lan ge termijn bovendien voordeliger zijn omdat bijna alle wagens van gemeente werken dit merk dragen. Wethouder Ba rendregt bracht daartegen in dat de brandweer Mercedes rijdt, uitgezonderd de oude Commer-wagens. Ook is er overleg geweest met de regionale brand weer over een uniforme aanpak en het 'beste materieel'. Dros ging mokkend ak koord met de aanvulling dat hij het ad vies ver beneden de maat vond. „Waar om zetten jullie er niet in dat de Merce des 50 mille kost en de opbouw f120.000,-". Rolmat De commissie ging ook akkoord met het maken van een houten rolmat ten behoeve van invaliden die het strand wil len betreden. Dros pleitte voor een zwa re betonplaten baan vanaf het duin naar het harde zandstrand omdat dit mogelijk goedkoper en beter is. Barendregt zei dat deze mogelijkheid was overwogen. Op advies van invalidenorganisaties was echter dit voorstel uit de bus gekomen en bij wijze van experiment kreeg de we thouder het fiat om een strandtoegang te maken die niet meer dan f10.000,— mag kosten. Promotie De commissie was snel uitgepraat over een VVV-rapport betreffende de na- jaars promotiecampagne waarvoor de gemeente f50.000,— beschikbaar stelde. In het rapport wordt geconcludeerd dat de radio en dagbladreklame veel respons heeft opgeleverd, getuige de onver wachte toename van het aantal over nachtingen. Een positief resultaat dat volgens de VVV ook blijkt uit de Tesocij- fers wat betreft het aantal vreemde au to's in het najaar. Barendregt onder schreef deze conclusie en zei tevreden te zijn. Peter Bakker vroeg of de werkloos heidscijfers in die periode ook iets waren gedaald maar dat blijkt moeilijk vast te stellen. „Omzetvergroting leidt hoe dan ook tot werk, maar waar dat precies ge beurt weet ik niet", aldus Barendregt. ,,Er moeten in het leven van Sjaan toch aanknopingspunten te vinden zijn, die naar haar moordenaar of moordenares leiden?" Hij keek gespannen naar de bouwvakker op. Jij kent haar al vanaf haar zeventiende jaar." Van Klaverbeek knikte. De norse trekken in zijn gezicht vergleden. Er kwam iets dromerigs voor in de plaats. Ik wist alles van haar." De Cock boog zich verder naar hem toe. Vertrouwelijk. „Alles.... en was daar niets bij, dat ver band kan houden met haar dood?" „Die aanslagen.... door de Van Leeu wenhoeken. Daar heb ik je van verteld." De Cock knikte. „Maar verder? Ik bedoel.... heeft Sjaan jou wel eens dingen verteld uit de tijd van vóórdat jij haar leerde kennen?" Gerard van Klaverbeeks gezicht kreeg een trieste uitdrukking. „Dat was allemaal niet zo interessant. Armoe troef." Hij zweeg even. „Als we wat krap bij kas zaten, zei Sjaan wel eens: als de oude lord nu nog leefde, zou ik even bij hem aankloppen." De Cock trok rimpels in zijn voorhoofd. „De oude lord?" Van Klaverbeek zuchtte. „Sensatie.... pure sensatie. Je weet hoe vrouwen soms zijn.... romantisch met wilde dromen van geluk en rijkdom." „Wat was er met die lord?" Van Klaverbeek verschoof iets op zijn stoel. „Ach", riep hij wat onwillig, „een keu kenmeidenverhaal. Meer niet. Zie je, de moeder van Sjaan heeft haar hele leven de hoer gespeeld. Ze begon al heel jong. Volgens Sjaan was ze nog geen veertien jaar toen ze al klantjes van de straat pik te. Samen met haar nichtje Clara. Zij brachten de mannetjes gewoon mee naar huis en de ouders knepen een oog je toe." „Ze profiteerden mee." Gerard van Klaverbeek knikte instemmend. „Precies. Het was sappelen in die tijd. Je kon het die ouders niet eens kwalijk nemen. Het pompen of verzuipen. Er was weinig werk en ze hadden hokken vol kinderen. Volgens de verhalen waren het mooie meiden. En dat geloof ik ook wel. Dat zag je aan Sjaan. Die leek op haar moeder. Die twee konden ook aar dig zingen, samen. Gevoelige duetjes. Liedjes van Dirk Witte. Ze traden wel eens op in zo'n tingel-tangel. Daar moe ten ze dan die lord hebben leren kennen. Een Engelse knakker met jeuk en veel poen." „Hoe liep het af?" Gerard van Klaverbeek spreidde zijn armen. „Dat weet ik niet zo precies. Het interes seerde mij ook maar matig,. Er waren zo veel verhalen,uit die tijd. Hét-schijnt dat Clara later met die lord is getrouwd. Hoe het ook zij, na dat huwelijk van Clara werd Sjaan er door haar moeder vaak op uitgestuurd om wat geld van de lord los te peuteren." „En dat lukte?" Van Klaverbeek glimlachte. „Dat denk ik. Vandaar haar latere kreet: als de oude lord nu nog leefde zou ik even bij hem aankloppen." De Cock wreef over zijn gezicht. Die ou de geschiedenis intrigeerde hem. Het was voor het eerst tijdens zijn onderzoek dat hij een verband zag. „De oude lord is dood.... leeft nicht Cla ra nog?" Van Klaverbeek schudde zijn hoofd. „Ik denk niet dat ze nog leeft. De moe der van Sjaari is al jaren dood en volgens Sjaan waren zij en Clara ongeveer even oud." Ken je Jennifer Jordan?" Van Klaverbeek gebaarde vaag om zich heen. „Ik heb die naam wel eens horen noemen." De Cock keek hem scherp aan. „Ze is blind en was het medium tijdens de seance waarin Sjaan stierf." Van Klaverbeek lachte stroef. „Sjaan vertelde mij nooit iets over dat spiritistische gedoe. Ze wist dat ik er niet in geloofde en dat het mij feitelijk niet zinde, dat ze er heen ging. Daarom sprak ze er nooit over." „Je hebt nooit een seance bijgewoond?" „Nee, Sjaan heeft wel een paar keer ge probeerd mij mee te tronen, maar ik heb steeds geweigerd. Ik ben geen man om zich te laten belazeren." De Cock stond op. Vanuit de hoogte keek hij naar de wat bonkige gestalte en het koperrode haar in warrige krulletjes. „Hoe dronk Sjaan haar koffie?" De invalide bouwvakker keek verrast op. „Met veel melk en veel suiker." De Cock knikte traag. Hij hielp Van Kla verbeek bij het opstaan en leidde hem naar de gang. Daar stak hij zijn rechter hand uit. De handpalm open naar voren. De bouwvakker keek hem niet- begrijpend aan. „Wat is er?" vroeg hij wat verward. De Cock glimlachte beminnelijk. „Die stiletto.... en ik verwacht dat je om de hoek geen nieuwe koopt." Gerard van Klaverbeek blikte naar hem op. Even aarzelde hij nog. Toen tastte zijn hand naar de zijzak van zijn colbert. Het gezicht van Vledder toonde verbazing. „Dat heb je van Gerard van Klaverbeek?" De Cock knikte. „Hij kwam er mee toen ik hem vroeg of Sjaan hem wel eens iets had verteld uit de tijd vóórdat hij met haar omging." „Spontaan?" „Die indruk had ik wel. Van Klaverbeek is er de man niet naar om te veinzen." „Het sluit volkomen aan bij het verhaal van Smalle Lowietje, dat Jennifer Jor dan een kind was van een rijke Engelse lord." „Precies." „Het zou ook betekenen, dat Jennifer Jordan en Zwarte Sofie elkaar al van kindsbeen af kenden. Tenminste.... daar kunnen we wel van uitgaan. Hun moe ders waren nichten van elkaar." De Cock grinnikte. (wordt vervolgd) Te koop: 3-zits-bank met 2 fauteuils (palissander hout met stevige bekle ding). Tel. (02228) 465. Ook over de trouwkaart wordt u't vast welö eens... I belangrijk tie diss Kaarten K kennemer kaarten kollektie U. OdwtUM dmUMj/jobnom- (truMir, uwheuMiioUukkif vh Langeveld endeRooybv den Burg Texe AAN ONZE ADVERTEERDERS Adverteerders, die gebruik maken van de rubriek „Texe- laartjes" worden verzocht de kosten gelijk te voldoen. Bij het verzenden van een nota wordt voor deze kleine bedragen f2,50 administratie kosten in rekening gebracht. Administratie T.C. Heden is van ons heengegaan, en door zijn Zaligmaker in heerlijkheid opgenomen, mijn ge liefde man, onze broer, oom en neef Lammert de Waard, op de gezegende leeftijd van 86 jaar. Namens de familie, C. de Waard-Kikkert Texel, 28 februari 1984, Huize „Irene", Hollewal 2, Den Burg. De rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag 2 maart om 14.00 uur in Huize Irene, waarna de begrafenis op het kerkhof bij de Hervormde kerk zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren donderdag 1 maart van 19.30 - 20.30 uur in Huize Irene, en na de begrafenis in de Schakel. Dankbaar voor zijn leven vol toewijding en zorgen, delen wij U in diepe droefheid mede, dat is overleden mijn lieve man, vader en zwager Jan Kooger Jzn., in de leeftijd van 73 jaar. H. Kooger-Brouwer Kitty J. Brouwer Oost, 28 februari 1984, Oost 93. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag om 15.00 uur op de Algemene begraafplaats te Oudeschild. Geen bezoek aan huis. Hartelijk dank aan allen, die NEELTJE EELMAN tijdens haar ziekte hebben verpleegd. Het verplegend personeel van het Gemini-ziekenhuis, het Verpleeghuis „Samen Eén", ds. Wisman, die haar liefdevol heeft bijgestaan tijdens haar ziekte en de be grafenis voor haar heeft geleid. Verder alle vrienden, buren en bekenden, die haar de laatste eer hebben bewezen. Op 25 februari is van ons heengegaan onze beste en zorgzame man, vader en grootvader Cornell's Hertje Roeper, (ridder in de orde van Oranje Nassau) op de leeftijd van 82 jaar. M. Roeper-Garritsen L. J. Roeper N. Roeper-Spanjer Anjelien en Dennis Marcelle J. K. v.d. Schaaf-Roeper S. v. d. Schaaf Wypke Martsje Knillis Februari 1984, De Zes 29, Den Burg, Texel. Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 28 fe bruari van 19.30 - 20.30 uur in het verpleeghuis „Samen Eén" in Den Burg De crematie vindt plaats op woensdag 29 febru ari om 16.00 uur in het crematorium te Schagen. Liever geen bezoek, geen bloemen, geen toespraken. Geboren: Vincent zoon van Niek en Dorien de Graaf-Kager 25 februari 1984, Schoorwal 1, 1791 HM Den Burg. Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon Jacobus Cornelis Wij noemen hem Jaap. Kees Duin Hubertien Duin-Timmer Immetje en Evelien Texel, 26 februari 1984, Maricoweg 8, 1791 MD Den Burg. Op 24 februari werd voorspoedig achterste vo ren, bij ons de kleine geboren. Heel dankbaar en gelukkig noemen wij haar Renske Heieen Luch Leeffers Francien Drost en Bart Brink 31, 1796 AH De Koog. - Bij mijn thuiskomst uit het ziekenhuis, wil ik U al len hartelijk bedanken voor de vele brieven, kaarten en bloemen, die ik mocht ont vangen. Het was een grote steun voor mij. Hartelijk dank daarvoor. Mevr. C. Graaf-Ka uw Hierbij willen wij alle fa milie, vrienden en kennis sen hartelijk bedanken voor de belangstelling, bloemen en cadeaus bij ons huwelijksfeest. Harry en Hanneke van Katwijk l.v.m. de verhuizing van Texel naar Egmond, wil ik alle kennissen bedanken voor alle gezellige uurtjes, aie ik bij u heb doorgebracht. Mevr. S. de Vet-Snijder, Lamoraalweg 10, Egmond a/d Hoef. Ford-show op 2, 3 en 5 maart. Garage Reij, Bernhardlaan. Denkt U on de ledenver gadering van de Onderl. Rundveeverz. morgena vond 8 uur. Hotel Rebec ca, De Waal. Onze wolcollectie is uit gebreid met katoenen band. Alcantara, zijde en heel veel kleuren angora. „De Spinboet". Parttime hulp ge vraagd. Onze voorkeur gaat uit naar een dame met brei-ervaring. „De Spinboet", tel. (02220) 2950, na 6 uur. Te koop elektr. typema chine, Adler. Tel. (02228) 817. Hartelijk dank voor Uw bezoek(en) aan onze win- teruitvoeringen! K.T.FV D.E.K. Ford-show op 2, 3 en 5 maart. Garage Reij, Bernhardlaan. Te k. a. ingericht aqua rium 80x40x30, kinderfiets 8 - 12 jr., elektr. kacheltje, butagaskacheltje. Tel. (02220) 5209. Te koop hang-legkast. z.g.a.n. Tel. (02228) 817. Te k. toercaravan, 4-pers. met grote voortent. Tel. (02228) 817. Macaroni eten voor 7,50? Kun je het zelf niet voor maken. Wij wel elke woensdag in de Twaalf Balcken. Vrijdag a.s. in Nachtbar Casino Johnny Silvo uit Londen. Gratis entree. Politiek Café, dinsdag 20.30 uur. Seizoensprei ding werkgelegen heid in De Twaalf Balcken, Den Burg. Nieuw adres van Wolf hard en Greta Webeling- Pol: Ackermannstrasse 25, 2000 Hamburg 76, W- Duitsland. Te koop Renault 16 TL, bj. 1978, automaat, LPg, trekhaak. Vr.prijs ƒ3500,—. Tel. (02223) 374. Te k. gevr. dames- en herenfiets. Tel. (02220) 4870. Te k. dwerggeitje. Tel. (02226) 497. Door de rijlessen van Beka ben ik in 1 keer geslaagd. Herderpub, 8 wk., voor goed tehuis. Inl. Dieren- pension Ellen, tel. 3308. Te koop: 2-pers. bed matras; 1-pèrs. bed ma tras; kind.wagen blauw st.; jongensfiets 8 a 10 jr. Tel. (02220) 4419. Zondagavond 8 uur spe len Thien Weidinger, Ge rard Smeenk en Jan Beijert in de Kleine Club (nee, geen carnaval)! Te koop Honda crossmotor CR 125 R cc, watergekoeld, bj. 1980. Tel. (02223) 925. Op veler verzoek zijn wij m.i.v. 1 maart in De Koog weer alle dagen geo pend. De Vitaminebron. Vul nu uw diepvries. Wilt U lekker varkensvlees, op de ouderwetse manier gemest. Diepvriesklaar ƒ6,- per kilo. U ziet wat u krijgt. Slagerij Kees Krelekamp, tel. (02223) 261. Vermist zwarte poes met witte neus en witte voet jes. Luistert naar de naam Diederik. Corina v.d. Vis, Golfslag 32, tel. 5173. Verloren een lichtgeven de sleutelhanger met 2 sleuteltjes, van De Ruy- terstr. 58 tot Goënga. Mevr. Kuijper, De Ruy- terstr. 58. Hans van der Klift ver volgt: vergeleken met ou de schilderijen is de origi nele oude prent niet duur. Vaak zijn ze zelfs lager ge prijsd dan de tegenwoordi ge copieën. De liefhebber kiest dus voor echt, voor historische waarde. Hij kiest uit Texels grootste collectie met als extra reliëf een duidelijke beleggings waarde. Antiquariaat Hans van der Klift, We verstraat 28, Den Burg, tel. 4043. Parttime hulp ge vraagd. Onze voorkeur gaat uit naar een dame met brei-ervaring. „De Spinboet", tel. (02220) 2950, na 6 uur. Bestel voor 5 maart uw Davo supplementen bui-, tenland 1983. Nauta boeken. Bij accu-problemen kon- takt met Garage Kievit, Jonkerstraat opnemen. Tel. 2525, Snel-service. Denkt u om de ledenver gadering van de Onderl. Rundveeverz. morgena vond 8 uur Hotel Rebecca, De Waal. Onze wolcollectie is uit gebreid met katoenen band, alcantara, zijde en heel veel kleuren angora. „De Spinboet" Vrijdag a.s. in nachtbar Casino Johnny Silvo uit Londen. Gratis entree. Ford-show op 2, 3 en 5 maart. Garage Reij, Bernhardlaan. op veler verzoek zijn wij m.i.v. 1 maart in De Koog weer alle dagen geo pend. De Vitaminebron. Zondagavond 8 uur spe len Thien Weidinger, Ge rard Smeenk en Jan Beijert in De Kleine Club (nee, geen carnaval)! Vul nu uw diepvries. Wilt u lekker varkensvlees, op de ouderwetse manier gemest. Diepvriesklaar ƒ6,- per kilo. U ziet wat u krijgt. Slagerij Kees Krelekamp, tel. (02223) 261. Huisje te koop ge vraagd. Wie verkoopt klein huisje voor klein prijs je? Tel. (02223) 947. Te koop z.g.a.n. noren, t. 41; gevr.: noren mt. 44. Romein Dros, tel. 3204. Assurantiekantoor J. Witte, Warmoesstraat 40, tel. (02220) 4314. Voor een zacht room- kaasje „Texels Witje" naar Sint Donatus. Dure tijden? De Twee Paardjes als het om de oortjes gaat. Snackbar Ploff-inn da gelijks geopend vanaf 11.00 uur. Ook voor uw kinderverjaardagen. Tel. (02220) 4708. Waar kom je 's nachts alles en iedereen tegen? In derdaad! In Nachtbar Casino. Dameskampioen schappen Biljarten deze week in de Twaalf Balcken. Luchtbuksen, pistolen. Grotere keus in het betere soort. Dros' Smederij, tel. (02225) 229, Eierland. Naar de wintersport? Haal uw reis- en krediet brief van de ANWB bij de Rabobank. Steun- en wandel stokken. Artima, Gra venstraat 7, Den Burg, te lefoon (02220) 3592. Te huur videobanden, vanaf ƒ5,— per dag; 4 voor 4 dagen ƒ20—, 4 films de hele week ƒ30,—. De Kleine Beurs, Kogerstr. 2, tel. 5196. Verse zuivelproducten van de boerderij. Sint Donatus, Hoornderweg 46. Geopend do. en za. van 8.30 - 18.00 uur. Dameskampioen schappen Biljarten deze week in de Twaalf Balcken. Politiek Café, dinsdag 20.30 uur. Seizoensprei ding werkgelegen heid in De Twaalf Balcken, Den Burg. Vakbekwame reparatie van radio, TV en antenne installaties. Ook aanleg van nieuwe antenne installaties. Gebr. Schoorl b.v. Honda: stil, snel, sterk en veilig. O.a. buiten boordmotoren, generato ren, waterpompen, statio naire motoren, grasmaai- machines, 2-wielige trek kers met zeer vele werktui gen. Verhuur van tuin- bouwtrekker F400 D 11 met hakfrees. Wat een Honda niet kan is te ver waarlozen. Inlichtingen: W.S.C. Duinker, Heems- kerckstr. 11a, Oudeschild. Open haardenbezitters! Husqvarna kettingzagen reeds vanaf ƒ475,—. Fa. Ta- tenhove, Oosterend, Tel. (02223) 202. Alleen uw Combifoto- vakman geeft op uw kost bare foto- en videoappara tuur 2 jaar garantie en ver zekering. Nauta foto video.

Texelsche Courant | 1984 | | pagina 3