Folklore gaat in de slag met themadagen 02220-2066 M I NI A Voor het weekem f; Contributie wordt verhoogd ZanaavnnH .wat ik zeggen wou. Fietspad langs Krimslag houdt hoogste prioriteit Auto tegen boom Bromfiets uit verkeer genomen Aanrijding Vreemd geld Kledingmarkt in De Schakel Verkeerd transportbedrijf Dokus, het maanpaard Verschijnselen in de atmosfeer Rheumacollecte Opgeblazen? Trap in de rug 10 en 11 maart 1984 Artsen Groene Kruis m Tandartsen H Apotheek M Gezinsverzorging M Alcohol en drugs. m Dierenartsen H Noodslachtingen J Rijkspolitie Kerkdiensten Bij brand en spoedeisende ambulance: Brand/ambulance PAGINA 2 TEXELSE COURANT VRIJDAG 9 MAART JDAC GÉsxaVLA I I Vfl Cl V J vfl [BBtVEN VAN UZERS- BUTEN VERANTWOOROEUJKHEIO VAN DE R£OA> De Stichting Folklore Texel zal komend zomerseizoen zeven woensdagen vullen met nostalgische themaprogramma's. Een nieuwe aanpak die er voor moet zorgen dat ook de trouwe Texeltoeristen de folkloreshow blijven be zoeken en die vooral het ochtendprogramma meer volume moeten geven. Vorig jaar werd begonnen met een ochtendprogramma en dat is zo goed be vallen dat men op deze wijze doorgaat. Ook staan er twee avondprogram ma's gepland. Mogelijk worden dat er nog meer met een feestelijke voor tzetting (net als vroeger) in hotel De Lindeboom. Dit waren plezierige mede delingen op een voor de folklore redelijk bezochte jaarvergadering, dinsdag avond in De Lindeboom. De contributie voor de folklore moet helaas om hoog. De bijdrage stijgt met f25,— en wordt dus f325— per jaar. Dat was volgens voorzitter Cor «os sen ook noodzakelijk omdat de provincie heeft meegedeeld dat er mogelijk gekort gaat worden op de inmiddels traditionele Toer-ln subsidie en bovendien is de bij drage vier jaar niet verhoogd. De jaarlijk se vaste kosten stijgen echter wel en om niet in ,,rood" te belanden is een hogere bijdrage gewenst. Uit het financieel verslag van de heer C. van Langelaan bleek dat er een batig saldo is van f3230,52 over het afgelopen jaar. Met de organisatie van alle activitei ten was een bedrag gemoeid van 30 mil le. Het innen van de bijdrage onder on dernemers levert niet meer zoveel pro blemen op als in het verleden maar er zijn nog steeds laatkomers. Aan het begin van de vergadering her dacht voorzitter «ossen dat de folklore recentelijk van vier trouwe vrijwilligers afscheid heeft moeten nemen. Op de medewerkers W. Brugmans, Mevrouw Van Langelaan, P. van der Wulp en Piet Dekker kon het bestuur altijd rekenen en «ossen sprak dan ook van een gemis in de folkloregelederen." Verzanding De eerste folklorewoensdag wordt ge houden op 11 juli en is betiteld als de ,,Dag van de oude ambachten". Niet al leen de ambachten die in het verleden te zien waren komen aan bod maar ook zal een zusterstiching van de vaste wal me dewerking verlenen. Een week later be leeft Texel de eerste ,,dag van de dans" waarschijnlijk met medewerking van fol kloristische dansgroepen van het eiland en de vaste wal, alsmede demonstraties jazzballet, aerobic dancing, square dan cing en volksdansen. Op 25 juli wordt de ,,dag van de verza meling" gehouden. Dit moet een evene ment worden waarbij tal van hobbyisten laten zien wat ze in hun vrije tijd doen. Deze dag wordt georganiseerd in sa menwerking met de verzamelaarsvereni ging. De ,,dag van het schaap" is gep land op 1 augustus en dat moet een De gemeenteraad zal binnenkort het aangepaste fietspadenplan voor Texel vaststellen. Dit plan, waarover reeds veel te doen is geweest, is gro tendeels uitgevoerd waarbij tijdig kon worden geprofiteerd van subsi dieregelingen. Om allerlei redenen (wisseling van het gemeentebestuur en veranderingen bij hogere instan ties) is de procedure rond het plan blijven steken waardoor er de laatste tijd niets meer aan is gedaan. Het aan de jongste ontwikkelingen aan gepaste plan zal nu echter met spoed worden afgehandeld omdat dit van belang kan zijn voor het ver krijgen van subsidie voor de vernieu wing van het fietspad langs de Rommelpot. De totale kosten daarvan bedragen /"195.000— maar het is misschien moge lijk het pad grotendeels door het rijk (75%) en de provincie (15%) te laten subsidiëren. De consulent voor de open luchtrecreatie wil een subsidieverzoek al leen in behandeling nemen als het be treffende pad is opgenomen in een door de raad vastgesteld bijgewerkt totaalplan. Hoewel er niet veel is veranderd in het oorspronkelijke ontwerp (hierover schre ven wij uitvoerig) zal het plan toch nog worden doorgelegd aan de werkgroep openluchtrecreatie en de raadscommis sie voor ruimtelijk en huisvestingsbeleid, alvorens het naar de gemeenteraad gaat. Ook de provinciale planologische dienst, Staatsbosbeheer, Rijkswa terstaat en Waterschap zullen om een reactie worden gevraagd. Zeven in het plan opgenomen stukken fietspad zijn op dit moment nog niet uitgevoerd. Hoogste prioritiet is gegeven aan het pad langs het Krimslag naar het strand van paal 28. Staatsbosbeheer wil aan de aanleg van dit pad tot dusver echter niet meewerken. Nummer twee op de priori teitenlijst betreft een pad dat er feitelijk al is (dat van de Rommelpot) maar dat door een breder pad vervangen zal wor den. Nummer drie is het pad langs de Li- mietweg en de Noorderdijk, vierde is het pad langs de Grensweg, vijfde de Re doute, zesde het pad Den Burg-Den Hoorn en zevende het pad langs de Bakkenweg. hoogtepunt worden in het programma. Afgelopen seizoen was de schapen- markt ook een groot succes en het bestuur garandeerde dinsdagavond dat er straks minstens 1000 schapen op de Groeneplaats zullen staan. Verder zullen allerlei bedrijven die iets met schapen te maken hebben, variërend van schapen- melken tot wolspinnen aanwezig zijn. De week daarna is de „dag van het paard" met allerlei shows en ambachten rond deze edele viervoeter. Dit gebeurt in samenwerking met De Blijde Rijders en de Vrienden van het Paard. Nostal gisch is ook de „dag van de feesten" op 15 augustus met aandacht voor Ouwe Sunderklaas, de meierblis, luilak, Sinte Maarten, de pinksterbruid en eventueel een boerenbruiloft. Het is de bedoeling dit alles in een allegorische optocht uit te beelden waarvoor onder andere al een toneelvereniging is benaderd. Afsluiting De laatste dag staat in het teken van de muziek en het bestuur hoopt op me dewerking van een zestal boerenkapel- len uit heel het land. Als dat niet lukt komt de draaiorgelshow terug, 's Avonds is er een optreden van Texelse drumbands en waarschijnlijk een afslui tend feestelijk bal in De Lindeboom. G. van der Kooi bracht naar voren dat hij liever twee schapenmarkten had dan één orgelshow. Laatstgenoemde show is al twee keer op het eiland geweest en een schapenmarkt is „typisch Tessels". Het bestuur vond dit een goede sug gestie en beloofde de mogelijkheid van een tweede markt te onderzoeken. Me vrouw H. van der Kooi vroeg waarom de dansgroep Oude Dansen niet meer 's avonds in De Lindeboom kan optreden. «ossen antwoordde dat er overleg is met exploitant Keesom over een beperkt avondprogramma met korte optredens van de dansgroep en eventueel de boe- renkapel van KTF/DEK. Hollanders Een ander suggestie uit de zaal betrof wedstrijden met de zogenaamde „Vlie gende Hollanders" (lorriewagens die men met armkracht voortbeweegt). On der enige hilariteit beloofde het bestuur Een 20-jarige automobilist uit Beilen schatte in de nacht van maandag op dinsdag de bocht in het kruispunt Bakkenweg-Rozendijk-Westerslag ver keerd in. Door gladheid op de weg raak te hij in een slip, zijn auto kwam zwaaf beschadigd tot stiltetand tegen een boom. Persoonlijk letsel deed zich niet voor. Een achttienjarige Texelaar die maan dag zonder helm op zijn bromfiets door de Parkstraat reed trok de aandacht van een motorpatrouille van de politie. Bij controle bleek zijn brommer opgevoerd te zijn en technische mankementen te vertonen. Het voertuig is uit het verkeer genomen. Het kruispunt Ruigendijk-Postweg was dinsdagavond toneel van een aanrijding met flinke schade. Per soonlijk letsel bleef uit. Een 21-jarige Amsterdammer wilde met zijn auto van de Ruigendijk linksaf de Postweg op en merkte daarbij de wa gen van een 25-jarige Texelse, komende uit De Cocksdorp, niet op. Hij probeerde de klap te vermijden door rechtdoor te rijden, maar dat was vergeefs. Beide wa gens moesten worden weggesleept. Westduitse marken Belgische franken Franse franken Zweedse kronen Zwitserse franken Deense kronen Amerikaanse dollars Engelse ponden Oostenrijkse schilling Italiaanse lires Spaanse peseta's 100 100 100 100 100 100 1 - - 1 100 10.000 100 f 111,25 f 5,21 f 35,50 f 35,75 f 134,75 f 29,- f 2,82 f 4,15 f 15,87 f 17,20 f 1,84 ook dit idee te zullen onderzoeken. Voorzitter «ossen bracht naar voren dat er het afgelopen jaar teveel eettent jes en ijskarren in het centrum van Den Burg waren tijdens de folklore- activiteiten. „Het moet geen eetfeest worden", aldus «ossen die inmiddels van de gemeente de toezegging heeft gekregen dat de gemeente zal kijken hoe men deze nering tijdens het folklorepro- gramma kan terugdringen. „Tante Door" Schrama deed verslag van de activiteiten van de Dansgroep Oude Dansen die recentelijk jong bloed heeft gekregen in de vorm van drie nieu we paren. Er was ongeveer dertig keer opgetreden waarvan twee keer aan de vaste wal. De groep staat nu onder lei ding van Gerard van der Kooi en de kin derdansgroep, met veertig leden, wordt getraind door de dames Beekenkamp, Kooi en Hoogerheide. Het is de bedoe ling dat de kinderdansgroep deze zomer weer elke folklorewoensdag zal optreden en dat geldt ook voor de dansgroep ou de dansen. Donderdag 8 maart De dorpscommissie van De Waal heeft in De Wielewaal jaarvergadering, aan vang 20.00 uur. Vrijdag 9 maart De ANBO heeft jaarvergadering in De Hollebol, aanvang 14.30 uur In de R.K. kerk te Den Burg geven de Texelse koren een gezamenlijke uitvoe ring, toegang gratis. Aanvang 20.00 uur. Van 19.00 tot 21.00 uur kunnen gratis uittreksels uit het bevolkingsregister worden afgehaald in het raadhuis. Zaterdag 10 maart De Oosterender toneelgroep brengt in de Bijenkorf het stuk „Plotseling thuis", aanvang 20.00 uur. In het RSG gebouw heeft de Texelse ver eniging voor weer- en sterrenkunde een lezing over „Optische verschijnselen in de atmosfeer", aanvang 14.30 uur. Toe gang gratis, ook voor niet-leden. Zondag 11 maart Om 14.30 uur wordt in dorpshuis 't Skilt- je te Oudeschild het kindertoneelstuk „Dokus, het maanpaard" opgevoerd voor kinderen van kleuter- en lagere school. Maandag 12 maart In dorpshuis d'Ouwe ULO heeft de Abva-Kabo ledenvergadering; 20.00 uur. De Stichting Texelse Sportraad heeft een openbare vergadering in het raad huis, aanvang 19.30 uur. Het Welfarewerk heeft vergadering in het Rode Kruisgebouw, aanvang 14.00 uur. Dinsdag 13 maart De gemeenteraad vergadert, aanvang 19.30 uur, in het raadhuis. Vrijdag 23 maart en maandagmor gen 26 maart houdt de Hervormde Vrouwendienst de jaarlijkse kleding markt in de Schakel naast de Ned. Herv. kerk. De opbrengst van de markt komt ten goede aan de Wilde Ganzen, de stich ting interkerkelijke hulpverlening derde wereld en aan de Stichting Texelvakantie Gehandicapten. Kleding of schoeisel dat te klein of om andere reden niet meer gedragen wordt kan worden ingeleverd op: maandag 19 maart van 10.00-12.00 uur; woensdag 21 maart van 10.00-12.00 en van 14.00-16.00 uur; donderdag 22 maart van 10.00-12.00 en van 14.00-16.00 uur. De verkoop is vrijdag 23 maart van 9.00-17.00 uur en maandag 26 maart van 10.00-12.00 uur. Degenen die niet in staat zijn de kleding zelf te brengen kunnen contact opne men met mevrouw Vermeulen, Wilhel- minalaan 32, Den Burg, tel. 02220-3564. In het verhaal over Piet Zijm in de vori ge krant werd ten onrechte vermeld dat de VTB nog met Van Gend en Loos zou samenwerken. Dit moet Kievit uit Den Burg zijn. Het contactorgaan voor zang en muziek organiseert vrijdagavond een zangavond voor alle Texelse ko ren in de RK-kerk in Den Burg. Aan vang 20.0 uur, toegang gratis. Het programma ziet er als volgt uit: 1. Ouderenkoor „Zanglust" o.l.v. mevr. M. Ronday. a. Zangerslied, W. A. Mozart; b. De Nacht, Fr. Abt; c. Avondlied, Ch. H. Rinck. 2. Gemengd koor „Singer of the lords" o.l.v. de heer P. Zwart. a. Nader nog nader, P. Zwart; b. Psalm 42, P. Zwart; c. Jezus bleibet meine Freude, Bach. 3. Gemengd koor „The Messengers" o.l.v. de heer J. van der Slikke. a. Voor jou, traditioneel; b. Uitnodiging, Charles Groot; c. Great and Wonderful, Stuwart Douerman. 4. Texels Vrouwenkoor o.l.v. mevrouw R. Buisman-Beerling. a. L'espérance, G. Rossini; b. Schücket die Stufen, Robert Schumann; c. Ma- thilde, Albert de Klerk; pianobegeleiding Joke Tuinema. 5. Gemengd koor „Soli Deo Gloria" o.l.v. de heer J. Beijert. a. Groot is Uw trouw; b. Een lied voor onderweg; c. Abba Vader. 6. Interkerkelijk koor o.l.v. de heer Dyo Wassink. a. Een lofzang op de kerk, Michael Prae- torius; b. Psalm 98, onberijmd; c. Scheer je weg, Cesar Franck. 7. Gemengd koor „The Gospeltrain" o.l.v. de heer H. Kievits. a. Agnus Dei, Franz Biebl; b. When Is rael was in Egypts land, arr. W. Woestenburg; c. Opent Uw hart, (En- gels hymne). 8. Texels Christelijk Mannenkoor o.l.v. de heer A. Kuik. a. Prijst Jehova Hoogverheven, F. A. Zwijssig; b. Wiegenlied, van Brahms; c. Ritters Abschied, Johanna Kinkel. 9. Alle medewerkenden o.l.v. de heer A. Kuik. a. Gods Eer in de Natuur, L. van Beethoven. De Stichting Gemeenschap Oude schild houdt op zondag 11 maart haar jaarlijkse kindertoneel voor kinderen van de kleuterschool en lagere school. Het stuk, „Dokus, het maanpaard", gaat over professor Archibald Woodbridge die zich bezig houdt met het opsporen van radioseinen van verre planeten. Toch had hij nooit verwacht echte maan mannetjes te ontmoeten. Hoe het alle maal verder gaat is zondag om 14.30 uur in 't Skiltje te zien. Entree f2— p.p. Kin deren van elders zijn ook welkom. Op zondag 18 maart wordt hetzelfde stuk, op uitnodiging van de Cocksdor- per dorpscommissie, nog eens gespeeld in het Eierlandsche Huis. De heer C. Floor van het KNMI houdt zaterdag a.s. om 14.30 uur in het ge bouw van de Rijksscholengemeenschap een lezing voor de Texelse vereniging voor Weer- en Sterrenkunde. Het onder werp is „Optische verschijnselen in de atmosfeer." Ook niet-leden zijn welkom. In de atmosfeer doen zich allerlei licht verschijnselen voor zoals halo's, (kringen om de zon), vervorming van de zonne schijf, luchtspiegelingen, glorie, heili- genschijn, e.d. Ze ontstaan doordat het zonlicht van richting wordt veranderd door waterdeeltjes of ijskristallen of door de temperatuursopbouw van de at mosfeer. Een eiland als Texel is bijzonder geschikt voor dergelijke waarnemingen, vooral als bekend is waarop men moet letten. Het Nationaal Rheumafonds houdt in de volgende week weer een collecte. Het fonds, dat geheel zonder subsidie werkt, verzorgt uiteenlopende zaken, zoals wetenschappelijk onderzoek naar rheuma maar ook vakanties voor rheu- mapatiënten. Mensen die de collectant missen kunnen geld overmaken naar postgiro 324 of bankgiro 70.70.70.848 t.n.v. Nationaal Rheumafonds, 1e Swee- linckstraat 62, 2517 GG Den Haag. In lichtingen over het fonds 070-469696. Komende za terdag wordt het oude papier etc. opge haald in de volgende straten: Beatrixlaan, Kogerstraat, Waal- derstraat, Burgerhoutstraat. De Koog Zaterdag wordt vanaf 10.00 uur oud papier opgehaald in De Koog. leder wordt verzocht het papier tijdig gebun deld aan de straat te zetten. In de krant van 6 maart j.l. werd ge rapporteerd over de problemen rond dis cotheek „De Metro" in De Koog. Exploi tant De Ridder stelt in zijn commentaar dat de kwestie enorm wordt opgebla zen, en dat de mensen zich verschrikke lijk laten ophitsen. Er is geen sprake van ophitserij, maar van een normaal be zwaar van de buurtbewoners op een ver zoek om een hinderwetvergunning. De Ridder stelt verder dat er praktisch geen lawaai op het terras wordt gemaakt. Wij hebben de indruk dat hij, omdat hij zelf in de discotheek is, niet weet wat er bui ten op zijn eigen terras gaande is. Waar zouden anders alle klachten vandaan ko men? Verder zegt De Ridder dat „als de deur maar één keertje op een kier staat" de politie erop af wordt gestuurd. Het is technisch onmogelijk dat de deur op een kier staat, omdat deze is voorzien van een deurdranger en een klem, waardoor hij of dicht is, of helemaal open. In het laatste geval werd inderdaad vele malen aan de politie gevraagd de deur te slui ten zodat de discomuziek tenminste bin nen het pand bleef. De geluidsdichtheid van het bedrijf is voldoende maar dat wordt natuurlijk geheel teniet gedaan als de deur open staat. Verder willen wij op merken dat het helemaal niet om een persoonlijke grief gaat, en wij b{ dat De Ridder zijn brood moetve zoals hij zegt. Het is alleen de igl, vele anderen hierdoor in hun wc werkklimaat gedupeerd moeten v Yvonne en Roger Piet en Thea C. R. K, Mevr. J. van deiCen Sst. (Tet; der Tijdens de vrijdag gehouden fe 6 Rc bij de bijna voltooide woningen i en leerlingenbouwplaats in Den Hoe meneer G. J. M. Zonneveld van chitectenbureau Zeeman onder „Toen de jongens van school k% Je konden ze niets. Ze wisten naui wat een troffel was." Hoe komtdi^k daarbij? Die jongens hebben vier j de Texelse LTS gezeten en hebl een uitstekende opleiding gehac^S' kan trouwens door de leermcTe Maas en Bakker worden bevestii ester constateerden dat de jongens een ondergrond hadden, toen zij hun zaamheden op de leerlingenbouw begonnen. Voor de aanwezige leraren moeten de woorden van veld als een trap tegen de schen aangekomen. Ik denk dat hij er go doet zijn excuses aan te bieden. Mevrouw E. G Den 1 D0V htsve groo Fred lieuw 1 Hf i/Nei loem st h ede itersi Uitsluitend voor spoedgevallen Van vrijdagavond 18.00 uur tot maandag 8.00 uur Dokter L. Barnard, Kotterstraat 24, Oosterend, telefoon (02223) |j 234. Van vrijdagavond 18.00 uur tot maandagmiddag 13.00 uur: Zr. M. J. J. de Jager-Raaphorst, Diek 29, Den Hoorn, tel. (02226) 304. Telefonisch bereikbaar zaterdag en j= zondag van 13.00-14.00 en g 18.30-19.30 uur. Uitleen van verplegingsartikelen H| en informatie: H! Maandag t/m vrijdag 16.30 - 17.30 j= uur. Lidmaatschapskaart meè- brengen. Voor zeer spoedeisende tandheel- kundige hulp kan men zaterdag en zondag om 18.00 uur precies terecht in het tandheelkundig centrum in |H het Groene Kruisgebouw, Witte Kruislaan 19. Weverstraat 95, telefoon (02220) 2112. Open van maandag t/m vrij- dag van 8.30-18.00 uur. Zaterdag van 11.00-12.30 uur en van 15.00-17.00 uur, zondag van m 11.00-12.30 uur en van 16.00-17.00 EE= uur. Buiten die tijd alleen voor spoed- eisende gevallen. Spreekuur: elke werkdag van 9.00-10.00 uur en van 14.00 tot 15.00 uur, Julianastraat 3a, Den Burg, telefoon (02220) 4152. Dit weekend kan tussen 17.00 en =E= 19.00 uur gebeld worden met mevr. C. de Kruyff, telefoon (02228) 643. H! Consultatiebureau voor alcohol en drugs, Molwerk 31/45, 't Horntje. Spreekuur volgens afspraak: tele- foon (02226) 413. Zelfhulpgroep voor partners van verslaafden: overdag (02226) 413 of 593, vragen naar Lies of Carla; 's avonds (02223) 821 (Lies) Alleen voor spoedgevallen tele- gg foon (02220) 2527. Voor noodslachtingen bellen op werkdagen (02220) 2182 (slacht- plaats); na werktijden en in het weekend (02220) 3541 via TEM- H! centrale. Het politiebureau van de groep Texel van de Rijkspolitie is op werk- dagen geopend van 8.00 tot 18.00 H| uur en in het weekend van 9.00 - 18.00 uur. Telefonisch te bereiken, |H dag en nacht, via tel. (02220) 2644. Het bureau te De Koog is elke eee dinsdag- en donderdagmiddag open van 16.00 - 18.00 uur. Zondag 11 maart 1984 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 9.30 uur ds. C. de Jor Uitzending via De Lichtboei Den Hoorn 10.00 uur gezinsdienst De Koog 11.00 uur ds. Verbeek De V\/aal 9.30 uur ds. Verbeek Oosterend 9.30 uur ds. Wismai Oudeschild 11.00 u. ds. C. de Joit De Cocksdorp 11.00 u. ds. Wisma GEREFORMEERDE KERKEN Den Burg 10 uur ds. H. J. Douwe 17.00 (vijf uur) ds. H Douwes Oosterend 10.00 uur ds. Donkei 19.00 uur ds. Donker GEREFORMEERDE GEMEENTf Oosterend 10.00 uur Dienst 16.00 uur Dienst GEREF. KERK (Vrijgemaakt) in de Doopsgezinde kerk, Kogersti Den Burg 16.15 uur Dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10 uur ds. Hylkema BAPTISTENGEMEENTE in de Doopsgez. kerk, Kogerstras Den Burg 19.15 uur ds. v.d. Vlugt uit Harderwijk. Welkomstdienst, Uitzending via De Lichtboei ROOMS-KATHOLIEKE KERK C Den Burg: zaterdag 19.30 uur Woord-gebedsdienst Uitzending via De Lichtboei zondag: 10.45 u„ Herenkoor Oosterend: zondag 9.30 uur De Cocksdorp: zaterdag 19.30 uur JEHOVAH'S GETUIGEN Koninkrijkszaal, Schilderend 19, Zondag 10.30-11.20 uur Openban lezing. 11.20-12.30 uur Wachttorenstudii Iedere donderdag: Theocratisch; school, 19.30-20.20; dienstverg; dering 20.20-21.00 uur. BAHA'I Weverstraat 106, Den Burg Iedere woensdag bestuderen van er lezen uit de Baha'i Heilige Geschrif ten, van 20.00-22.00 uur. Kustwacht Eierland Voor meldingen van schepen c' zwemmers in nood: Kustwacht Eier land, tel. (02222) 270. Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: O2220- 2066. Bij geen gehoor 0223 22222. Voor niet spoedeisend ambulancevervoer: 02230-12888, bij geen geho'or 02230-22222

Texelsche Courant | 1984 | | pagina 2