Ws<€ M I SI A Texelaartjes ieuweekend Scouting ibaan Den Burg «jrdt verplaatst IIP ggie woogie in iterserie jazzconcerten ere terreinwagen gr politie? Stemmen na loting in gemeenteraad Brandweer wil meer keus uit sollicitanten Forumavond over dienstweigeren Vaste data Schietoefening Gereformeerde themadienst FAMILIEBERICHTEN V- -¥r RT DAG 23 MAART 1984 TEXELSE COURANT PAGINA 3 een zogenaamd milieuweekend Scouting vrijdag, zaterdag en zon- jndacht aan het milieu en bedrei- idaarvan. In en rond het clubge- aan de Bernhardlaan kamperen iderijgroepen uit Haarlem, stede, Den Helder, Julianadorp en jen. Zij zullen samen met de Texel- jutingleden vrijdagavond van me ikers van Staatsbosbeheer infor- krijgen over duin- en bosbeheer en ling van natuurgebieden. ^elfijrdag trekt de hele ploeg, onge uit |20 kinderen van zeven tot en met ienjjgjaar, naar de Slufter. Vanaf 10.00 men in de slag en hoopt men gebfcmogelïjk vuil uit dit gebied te ver en af te voeren. Een en ander irt in samenwerking met SBB. 's huii igs wordt een bezoek gebracht aan jtuurrecreatiecentrum en het Mari- Museum en zaterdagavond is er geh >t i:gezamenlijk „milieudiner". Zondag evc n e broken het milieuvriendelijke kamp oo: ijsbaan van Den Burg zal wor- *Jverschoven in de richting van de talaan. In het kader van de reno- het waterdicht maken van Daan hebben burgemeester en houders besloten de ijs- i/speelweide op te schuiven om betere toegang mogelijk te en. bedoeling is tussen het school- van de Thijsseschool en de vijver je Keesomlaan later een tweede in- jnaar de ijsbaan te maken. De zuid van de ijsbaan komt nu te liggen thet wandelpad van de Emmalaan. grondwerkzaamheden en het rooien bomen kost f5000,—. Het college de verschuiving zo belangrijk dat ■j meteen moet gebeuren. Het be- wordt gehaald uit de exploitatiepot verwezenlijking van het bestem- jsplan Den Burg-zuid. Aan de zuid- ivan de baan is een stroomkabel in- sven die ook moet worden ver st. Dat kost tussen de f2000,— en en burgemeester en wethou- zullen later bepalen waar dit geld ban moet komen. Voordat het ijlt tot verplaatsen is genomen, is er geweest met het ijsclubbestuur. club heeft geen bezwaar tegen de thuiving en hoopt dat de baan "hièr- iets groter zal worden. het kader van de winterserie concerten van de Vereniging tl Jazz treedt de vermaarde boo- woogie pianist Jaap Dekker op ;afé In Den Grooten Slock. Het teden begint om 22.00 uur en partout houders hebben gra- toegang. bogie woogie is in Nederland syno- aan Jaap Dekker die als „hardest ng" pianist in Nederland bekend wat zoveel zegt als keihard en ra dsnel. De toètsenvirtuoos was twee geleden te beluisteren tijdens het festival en de organisatie vond het lijd voor een hernieuwde kennisma- in een minder massal gebeuren, iker, die zaterdag wordt bijgestaan Ab Dekker op drums, begon zijn pbaan in de popmuziek en startte in een eigen band waarmee hij optrad Loosdrecht-jazz en in Montreux. is een van de snelste pianisten van westelijk halfrond en als hij in een id humeur is behoren 1250 aanslagen minuut op de witte en zwarte sten tot de mogelijkheden. Mensen geen lid zijn van de jazz vereniging en 'piano „geweld" toch willen meema- betalen vijf gulden entree. kan men r groep Texel van de Rijkspolitie aft binnen afzienbare tijd moge een ander type terreinwagen aan opvolger van de Landrover. Ge ilt wordt aan een wagen van het irk Subaru die compleet uitgerust geveer f25.000,— kost terwijl voor i Landrover het dubbele moet irden neergeteld. Ook in het andstofverbruik is de Subaru veel ordeliger. de belangrijkste eis (ongestoord i rijden in mul duinzand in de dui- op het strand) heeft Subaru ech- nog niet kunnen voldoen, zo bleek bij i proefrit die woensdagochtend op strand bij den Hoorn werd gehou- i. De wagen kwam enkele keren vast zitten, terwijl de Landrover, die ter rgelijking ook meereed geen proble- anhad. Subaru heeft nog een kans. In derde week van april zullen de Texelse achtmeesters een week lang een aan past model (andere wielen e.d.) mo- n proberen. Vervanging van de Lan- over is echter op zijn vroegst pas in de op van volgend jaar aan de orde. Vrijdagavond. In verband met een milieuweekend haalt Scou ting Texel in Den Burg deze week op vrijdagavond oud papier, lompen en oude schoenen op. De mensen wor den verzocht deze spullen vóór 19.00 uur aan de straat te zetten, zodat ze vlot kunnen worden ingeladen. Ko mende vrijdagavond wordt het oude papier etc. opgehaald in de volgende straten: Molenstraat, Warmoesstraat, Gra venstraat, Zwaanstraat, Weststraat, Hollewal, Lijnbaan, Gasthuisstraat, Julianastraat. Als de gemeenteraad akkoord gaat wordt binnenkort in de raadsvergadering gestemd op volgorde van loting. Mo menteel wordt gestemd volgens de pre sentielijst, dus het raadslid dat het eerst in de raadszaal arriveert voor de verga dering start die avond steeds met het uitbrengen van zijn voor of tegen stem over de dan aan de orde zijnde kwesties. In regel is dat geen probleem maar het is voorgekomen dat raadsleden expres laat arriveerden, vooral bij kwesties waar-over in de vergadering het laatste woord bepaald nog niet gezegd was of de partijstandpunten makkelijk zouden kunnen veranderen, en die „taktiek" wordt bij stemmen na loting onmogelijk. Die loting geldt wel voor de hele verga dering en degene die door het lot wordt aangewezen stemt dus steeds als eerste gevolgd door degenen die na hem of haar de presentielijst tekenden, waarna men verder gaat met het raadslid dat het eerste tekende, gevolgd door de rest. De huidige raadsleden hebben er eni ge tijd geleden op aangedrongen dat het stemmen met loting zou geschieden er het is dan ook waarschijnlijk dat de raad het collegevoorstel in de volgende raads vergadering goedkeurt. De raadsvergaderingen van maart, april en mei zullen ook uitgebreider worden genotuleerd. Een aantal raadsleden zijn niet gelukking met het notuleren vol gens een besluitenlijst waarin alleen de uitkomsten en soms belangrijke stand punten van discussies worden vermeld. Op voorstel van de commissie algemeen en organisatorisch beleid zal men de ko mende maanden pogen en compromis te vinden tussen besluitenlijst en uitge breide notulen. De brandweer is bezig met het aan werven van vier nieuwe krachten omdat er zowel in De Cocksdorp als Den Burg twee vacatures zijn. Op de inmiddels ge plaatste advertentie hebben tien mensen gereageerd. Daar zitten enkele heel goe de tussen, maar de gemiddelde leeftijd van deze sollicitanten is nogal hoog. De voorkeur gaat uit naar mensen van be neden 30 jaar, liefst woonachtig en/of werkzaam in het dorp van waaruit wordt uitgerukt, dus Den Burg -of De Cocks dorp. In de hoop dat zich nog wat sollici tanten aanmelden is de sollicitatieter mijn nog niet gesloten. Vrijdag 30 maart houdt de PSP af deling Texel een informatie- en foru mavond over dienstweigeren in dorpshuis d'Ouwe ULO. Het forum zal bestaan uit vertegen woordigers van het Anti-Militaristische Buro uit Utrecht Marian Kuys (vrouwen tegen militarisme), Fred Gijsberts (to taalweigeraar) en Rob Houben (gewe tensbezwaarde). De avond begint om 20.00 uur en is voor iedereen toegankelijk. De forumleden zullen een inleiding houden over allerlei aspecten van dienstweigeren zoals consequenties, wettige richtlijnen en hoe diverse proce dures verlopen. Na de inleidingen is er gelegenheid tot het stellen van vragen en discussie. De PSP acht de avond vooral nuttig voor mensen die binnen kort dienst gaan weigeren of dat zouden willen maar niet precies weten hoe men dit zou kunnen aanpakken. Verder noemt men de discussie belangrijk voor ouders of begeleiders van dienstweige raars en leerkrachten van het voortgezet onderwijs. Op veel scholen wordt in het kader van beroepenvoorlichting informa tie verstrekt over militaire beroepen en de PSP meent dat voorlichting over niet in dienst willen gaan in regel ontbreekt. Donderdag 22 maart De raadscommissie voor financieel, eco nomisch en technisch beleid heeft in het raadhuis een openbare vergadering. Gesproken wordt o.a. over de renovatie van Hogereind 4, een aanvullende subsi die voor de Stichting Texels Museum, nadere raming van de riolering van Den Burg, het monument op de Lancaster- dijk, het vervangen van de closetpotten van het openbaar toilet op de Vismarkt, uitbreiding van de tekstverwerkende ap paratuur in het raadhuis en de nota over erfpacht. Aanvang 19.30 uur. De sectie sport, recreatie en lichamelijke opvoeding van de Welzijnsstichting heeft een openbare vergadering in het raadhuis, aanvang 19.30 uur. Vrijdag 23 maart De Plattelandsvrouwen van de afdeling Texel hebben in de LTS kantine een crea tieve avond; aanvang 20.00 uur. De Watersportvereniging Texel heeft le denvergadering op het clubschip in de jachthaven te Oudeschild; 20.00 uur. De Kustzeilvereniging Westerslag heeft de voorjaarsvergadering in restaurant Calluna bij De Koog, aanvang 20.00 uur. De Hervormde Vrouwendienst heeft in De Schakel kledingmarkt van 9.00 tot 17.00 uur. I Maandag 26 maart De Hervormde Vrouwendienst heeft in I De Schakel kledingmarkt van 10.00 tot 12.00 uur. De afdeling Texel van de Algemene Bond van Onderwijzend Personeel heeft in de Thijsseschool algemene ledenver gadering; 20.00 uur. De schrijfster D. Winsemius spreekt voor de doopsgezinde zusterkring in de doopsgezinde kerk om 20.00 uur. Dinsdag 27 maart De afdeling De Cocksdorp-Eierland van de ANBO heeft in hotel De Hoop jaarvergadering; 14.30 uur. De Vrouwenbond FNV heeft een bij eenkomst in de brandweerkazerne aan de R.P. Keijserstraat voor lezing met demonstratie van de brand weer; 20.00 uur. De club Texelkoers speelt elke dins dagmiddag koersbal van 13.30 tot 15.30 uur voor mensen die al langer lid zijn. Nieuwe leden zijn welkom van 15.30 tot 17.30 uur. Gespeeld wordt in De Holle- bol aan de Burgwal in Den Burg. De Texelse AA-groep (Anonieme Al coholisten) komt elke dinsdagavond van 20.00 tot 22.00 uur bijeen in De Schakel bij de Hervormde kerk in Den Burg. le der met alcoholproblemen is vrijblijvend welkom voor een of meerdere gespreksbijeenkomsten. Jonge sleutelaar zoekt een oude brommer om aan de praat te krijgen. Tel. (02228) 266. Te k.a. goede centrifu ge, merk Thomas. M. Ver- seput, W. v, Beierenstr. 16, tel. 5017. Zaterdag 24 maart De vissersvereniging DETV heeft in dorpshuis De Bijenkorf de jaarvergade ring, aanvang 10.00 uur. Toneelvereniging De Vriendenkring brengt in het dorpshuis van Den Hoorn het stuk „Acht vrouwen"; 20.00 uur. Toneelvereniging Sint Jan brengt in De Lindeboom het stuk „Vlinders zijn vrij", 20.00 uur. Zondag 25 maart Op 27, 28 en 29 maart zullen vanaf Breezanddijk schietoefeningen worden gehouden met 155 mm geschut, telkens van 10.00 tot 19.00 uur. Zondagavond om 19.30 uur wordt in de Gereformeerde kerk van Den Burg een themadienst gehouden met mede werking van het koor „The Singers of the Lord" onder leiding van Peter Zwart. Gesproken wordt over de tekst „Heeft God ook schuld?" De sportvissersclub vertrekt om 7.30 uur \/6V*n jpl jnCI vanaf de Witte Kruislaan voor het be- zoek aan Bergen. Vanaf 13.30 uur kan op het Wezenland worden ingeschreven voor de Krokus-rit van de MAB-club. De politie stelt een onderzoek in naar een geval van vernieling. Bij hoeve „Astrid" werd door iemand een aantal bomen van de boomsingel omgezaagd. De eigenaresse deed daarvan aangifte. Joh. 14 2a. Heden nam God tot Zich zijn moegestreden kind, mijn lieve broer, zwager en onze oom Albert Kuiper, op de leeftijd van 81 jaar. A. de Visser-Kuiper T. G. Kuiper-Harte Fam. Duinker Fam. De Visser Fam. Kuiper Texel, 21 maart 1984, Verpleeghuis „Samen Eén", Den Burg. De rouwdienst zal worden gehouden op maan dag, 26 maart n.m. 2.00 uur in de Gereformeer de Kerk te Oosterend, waarna de begrafenis op de Hervormde begraafplaats te Oosterend zal plaats hebben. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Kerkelijk Centrum te Oosterend. Correspondentie-adres: P. Kuiper, Oranjestraat 22, 1794 BC Oosterend, Texel. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het als een moedig man gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden? Wie kan voelen wat je hebt doorstaan? Oom Albert Kuiper. Piet en Catrien Marjo Greta Jan Oosterend, 21 maart 1984. Heden overleed onze lieve tante en oud-tante Anna Dirkje van den Heuvel, oud 81 jaar. Namens de familie: J. G. M. van den Heuvel Wieringerwerf, 21 maart 1984, Lelypark 1. De crematie zal plaatsvinden op maandag 26 maart om 11.00 uur in het crematorium te Scha- gen, Haringhuizerweg 3. Vertrek vanaf Lelypark om 10.20 uur. Gelegenheid tot condoleren na de crematie in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentie-adres: J. G. M. van den Heuvel, Kastanjelaan 6, 1775 EH Middenmeer. Geboren: Ruben zoon van Nely Martha van der Kooi en Everhard Mulder broertje van Steven. 18 maart 1984. Bessemerstraat 16 huis, 1097 AN Amsterdam. Hartelijk dank voor al de leuke kaarten, die ik mocht ontvangen in het Acade misch Ziekenhuis in Gro ningen. Niels Halsema, Watermunt 8, De Koog. Voor bomen en heesters. Kijk eens bij Kwekerij Eureka, tel. (02223) 364. Tapijt nodig! Dan naar Arn. Looyer, goed en voor delig. Spinbaan 1, tel. (02220) 3179. Dinsdag 27 maart open klaverjasdrive in Loodsmanswelvaren, aan vang 20.00 uur. Te koop enkele nieuwe overjarige merkfietsen. Dros, Spinbaan 18, tel. (02220) 2108. Kwaliteitsweaters in modieuze kleuren. De Klei ne Beurs, Kogerstr. 2, tel. 5196. Swingende Boogie- Woogie zaterdagavond In den Grooten Slock. Dit is geen 1 april mop. Ibiza 1 april 1 week vliegreis appartement 475,— p.p., ook hotels. Reisburo Texel, tel. (02220) 2242. Nog veel meer aanbiedingen voor maart, april, mei en juni. Hout en palen voor schuttingen e.d. zeer voor delig. Barhorst Meubel- handel, Maricoweg 2a, Den Burg. A.s. vrijdag en zaterdag kandijkoek, van 2,55 voor 2,25 Bakkerij Timmer, Oosterend. Tiffany Pub is geopend woensdag, vrijdag en za terdag, vanaf 21.00 uur. Uw gastvrouw en heren Liza, Peter en Jaring. Te koop: Ford Taunus 1.6 L, bj. 1979 met trek haak, radio cass. Nieu we uitlaat, banden, accu enz. Tel. (02223) 301. Nieuwe matrassen 1- en 2-pers., div. afmetingen zeer voordelig. Barhorst Meubelhandel, Maricoweg 2a, Den Burg. Te koop massief eiken eethoek, uit grootmoe- derstijd. De Kleine Beurs, Kogerstraat 2, tel. 5196. „Falcon Crest" ziet U ie dere zaterdag maar „Vlin ders zijn vrij" maar één keer! Zaterdag 24 maart 20.00 uur in „De Linde boom". Toneelver. St. Jan Voor de vele goede wen sen, fruit, bloemen en kaarten, tijdens m'n verblijf in het ziekenhuis en bij m'n thuiskomst, m'n hartelijke dank. Romke de Vries Kogerstraat 66, Den Burg. Gezellig uit - Goed voor U! Zaterdag 24 maart, 20.00 uur Toneelver. St. Jan in „De Lindeboom". Wyzonol dekkend en transparant, uit voorraad leverbaar. Arn. Looyer, Spinbaan 1, tel. (02220) 3179. Te k. zw.w. TV, 52 cm, 2 jr. oud, 7200,—. Tel. 3961. Te k. grenen bureau, lin nenkast, tiener slaapkame rameublement (7150,— aanrechtblok meng- kraan nieuw 7215,— kin derracefiets 5 - 6 jr, hoesla kens, dekbedovertrek, handdoeken (nieuw), ter ras/tuinstoelen wit. Tel. (02228) 817. Schoonheidssalon Tine Beemsterboer. Billijke tarieven. Nieuwe cliënten bij eerste behan deling 25% korting. Tel. 2275, Den Burg. Dwergkikkers, Zwarte Platy's, Groene Sumatra- nen en 40 andere soorten tropische vissen in de Vis- beurs I.A.V. Vrijdag 19.00-20.30 uur. Ruime sortering rotstuinplanten. Kwekerij en handel C. P. v.d. Wer- ve, Bernhardlaan. „Live" folk en blues in Casino, vrijdag a.s. Informatie en ontspan ning in boek en beeld bij Nauta boek beeld, fo to video. De PSP organiseert avond over dienstweige ren op vrijdag 30 maart om 20.00 u. in het Dorpshuis te Den Burg. Te koop, te huur of in pacht gevraagd goed ren derend hotel, horeca- of recreatieobjekt. Telefoon (02208) 3182. Verf, behang, glas? Arn. Looyer, Spinbaan 1, tel. (02220) 3179. Swingende Boogie- Woogie zaterdagavond In den Grooten Slock. Kamerplanten en snij bloemen. Kwekerij Eure ka, tel. (02223) 364. Te koop aangeb. schuif pui met thermopaneglas, h. 1.97; br. 1.87, 7500,-. (02220) 2141. Prachtige rozenstruiken bij Kwekerij Eureka, tel. (02223) 364. Restaurant 't Skuurtje ieder weekend geopend. Te koop zeilwagen, 2-pers., met hydr. rem- systeem. Tel. (02276) 353. A.s. vrijdag en zaterdag 250 gram roomboterspe- culaasjes, van 3,95 voor 3,55. Bakkerij Timmer, Oosterend. Te k. 200 pak gerstestro en Yamaha bromfiets. Tel. (02223) 459. Dinsdag 27 maart open klaverjasdrive in Loodsmanswelvaren, aan vang 20.00 uur. Loodsmansduin is alle dagen geopend. Elke vrijdag koopavond bij Nauta boek beeld, foto video. „Live" folk en blues 'm Casino vrijdag a.s. Werk aan de vrede, wei ger dienst. Voorlichtings avond op vrijdag 30 maart in het Dorpshuis te Den Burg. Vismans warenhuis Klompen, klompschoe nen, laarzen. Vergat u de inschrijving Maris Stella- en/of Jozef school? Doe 't vandaag nog! Doe uw voorjaarsinkoop bij de Welfare. Woensdag 28 maart 10-12 en 2-4 uur in het Rode Kruisgebouw. Kinderdansgroep Folklore. Donderdag 29 maart beginnen we weer te dansen om 4 uur in de Ferrever. Nieuwe kindertjes welkom. Inlichtingen D. van Sambeek-Schrama, (02220) 3839. Gevraagd: overcom pleet, i.g.st.z. kassa's (on geacht merk, type en kleur), tevens winkel dochters voor afd. „Ver koop", L.B.O. Tel. (02220) 2121. Ga zo door Water schap, van harte bedankt voor het bij de dijk aan brengen van de „Fiets- goot".Cor Ellen Biedt zich aan huishou delijke hulp voor alle voor komende werkzaamheden. Tel. (02226) 622. Voer voor Uw kleine huisdieren bij Tiny Ellen, Keesomlaan 47, tel. 3308. Te koop racefiets, „Be- notto 800 EX" metallic goud; „Schimano 600" remmen en derailleur, 12 versn., framehoogte 58 cm, i.z.g.st. 7750,— en grote diepvrieskist inh. 400 Itr. 7400 - Tel. (02223) 490, Te k. racefiets, licht blauw, 10 - 14 jaar, 10 ver sn., ca. 2 jr. oud. Tel. 3489. Kinderboxen, kin derstoelen, kinderfietsen en al die andere dingen die u niet meer gebruikt; breng ze in op de grote Boedelveiling van de Li ons op 28 april 1984. In lichtingen (02220) 3025. Te koop: 10 oprichters aandelen „Krim". Ge schikt voor prioriteitsaan deel. Vraagprijs 120% Tel (02220) 2002. Te koop 5 zitelementen met losse leuningen. Tel 5005. Geen man, geen vrouw, geen cent voor het leger! Vrijdag 30 maart, avond over Dienstweigeren in d'Ouwe Ulo. Te koop gevraagd eet hoek met stoelen. Tel. 2395 (na 19.00 uur). Te k.a. bankstel. Thijsse- laan 110, tel. 3010. Te koop sch.voerbakken, kribben, ruiven, lammer- bakken, hekken. Schorren- weg 7, 't Noorden. kijken kost niets. Dus kom even langs bij kwekerij en handel C. P. v.d. Wer- ve, ing. Bernhardlaan, tel. 2925. Te k. gevr. Tessels woor denboek. P. de Graaf, tel (02220) 2961. Te koop: koelkast (ta- felm. - Bosch), 4-pits gasstel (Atag), afzuigkap (Atag), 1-p. ledikant m. spiraal-matras, eiken TV- kast m. video en radio ruimte, eiken uitschuiftafel (groot), eiken bankstel (3-1), wandmeubel m. vitri ne, 2 nachkastjes, stoelen, strijkplank. Emmalaan 26, tel. 3306, zaterdag 24 mrt. tussen 10 - 5 uur. Gran Canaria vliegreis appartement. Vertrek 1 april: 8 dagen vanaf 7725,— p.p.. 11 dgn. v.a. 7750— p.p.. 18 dgn. v.a. 7875— p.p. Ook hotels mogelijk. Reisburo Texel, tel. (02220) 2242. Te koop aardgasfor nuis en div. kachels. De Kleine Beurs, Kogerstraat 2, tel. 5196. Nog 5 weken, dan wor den ze 725— in de voorverkoop. Schoonmaaktijd: een goed stuk tapijt voor ka mer, slaapk., trap, gang en hal. Bosma, tel. 3023. Te koop gevr.dames- bromfiets kruiwagen. (02220) 5385. Tunesië. Hotel Sahara Beach, 2 p. kamer, bad, wc, bl.zeez., halfp. 8-daagse vliegreis 579,— 15-daagse vliegreis 699,—. Reisburo Texel, tel. (02220) 2242. Bestellen gaat snel in Het Open Boek. Te koop tam konijn, ras ,Rex". Tel. (02220) 3254. Velours gordijnen mooi 't hele jaar door va naf 727,50 p. mtr, Bosma, tel. 3023. Te koop electronisch or gel, Cosmovox, Gem. Fr., met ritmebox 71500,— Tel. (02220) 5024. Voor een borreltje rond de open haard en een wee kendmenu naar Loodsmanswelvaren. Ver se groentesoep, gebakken zeetong 500 gr., gebak, aard., frites of puree, div. verse groente, koffie speci aal of ijs, 724,50. Tel. (02226) 262. R hod os, vertrek 1/4 en 6/4. Hotel Blue Bay, 2 p. kamer, bad, wc, bl;. half p. 13-daagse vliegreis 895,— p.p. Ook voor 28 dagen. Reisburo Texel, tel. (02220) 2242. Café De Slufter is weer ieder weekend geopend. Loodsmansduin ook voor prima pannekoeken. Te k.a. Lada stationcar met nw. banden en nw. gelakt, 73950,—. Tel (02220) 2153. Te k. a. wedstrijdskelter, 100 c.c. (02226) 632. Te koop aangeboden Opel Kadett 7700,—. 's Avonds (02223) 834. Te koop of te huur ge vraagd garagebox of stal ling voor personenauto. Omgeving Vogelenzang. Van Wijland, tel. (02220) 2434. H.H. Boeren en land bouwers. Heeft u overbo dige machines en materia len? Veil ze voor goed geld op de grote Boedelveiling van de Lions op zaterdag 28 april 1984. Inlichtingen (02220) 3025. Zaterdags van 9 tot 5 uur geopend. Woningin richting Bosma, West straat 5. Boekenweekge schenk bij aankoop van 719,50 De Ortolaan door Maarten 't Hart. Nauta boeken. Swingende Boogie- Woogie zaterdagavond In den Grooten Slock. Complete diners vanaf 714,75. Loodsmansduin. 1958 - 1983, 25 jaar Taxi 2323. Tankstation Eierland, open van 8.00-20.00 uur. Uw gezellig, sfeervol eet huis De Taveerne is a.s. weekend weer geopend vanaf 16.30 uur. Napraten na een verga dering of verjaardag? Ei genlijk gebeurt het al zo vaak in Nachtbar Casino. Voor uw bruiloften, par tijen en diners: restaurant en kelderbar „De Rode Pimpernel", Boodtlaan 8, tel. (02228) 663. Voor een groot assorti ment biologische voe dingsmiddelen naar De Vlier, Waalderstraat 17. Ziekenbezoek Gemini 's middags en 's avonds. 13.05-15.35; 18.05-19.35. Vertrek vanaf Den Burg. Inl. Martien v.d. Wetering, Taxi (02220) 2000. Te k. aardappelen (Ire ne). S. Wuis, Schorren- weg 21, tel. (02223) 885. Happy hour, van tien tot elf. De Beerekuil. 1958 - 1983, 25 jaar Taxi Toon Smidt. De KGB voor dans- en feestmuziek. Tel. (02228) 865.

Texelsche Courant | 1984 | | pagina 3