Martin Janssen Tetak kampioen fitweg bloeit exelaars hp de se boete voor ferzekerd autorijden Gymnastiekuitvoering van SVC De Visser laat Terpstra ontsnappen MST programma Geslaagd Voetbalprogramma PROGNOSES ,oAG 30 MAART 1984 TEXELSE COURANT thuiswedstrijden tegen de grootste con currenten, Oosterend en Flevo 2 S.V. Oosterend In de tweede ronde van het club kampioenschap tafeltennis van ta feltennisvereniging Tetak afgelopen zondag werd Martin Jansen verras send kampioen. Er waren een A-en een B-poule, resp. bestaande uit zes en zeven spelers. Voor elke poule waren twee prijzen beschikbaar. ig dan de laatste tijd geklaagd over rommelige toestanden in amen, er valt ook iets positiefs te j. Heel wat mensen is het opge- ijatir de bermen van de Pontweg heiende krokussen staan. Dat le- n fleurig en vriendelijk beeld op, rrsagt aan een gevoel van welkom nsen die in deze tijd van het jaar ünd bezoeken. De krokussen er niet toevallig. Naar aanleiding ?n suggestie in de voormalige Vnmissie voor openbare werken jaren geleden) hebben de men en de gemeentelijke plantsoenen- >de bollen geplant. Dat is in twee gebeurd. Vorig jaar werden bollen m het gedeelte tussen de veerha- ihid Haffel en de afgelopen win- jgde de rest van de Pontweg tot aan De Koog. Ook in de berm van de Waalderweg zijn bollen geplant. Totaal werden ongeveer 30.000 bollen geplant. Er is niet meer dan ongeveer vier manda gen werk in gaan zitten, zodat de kosten van deze operatie te overzien zijn. Er kan op worden gerekend dat de bollen tot in lengte van jaren elk voorjaar weer zullen bloeien en dat ze zich op natuurlijke wij ze nog wat zullen uitbreiden; thans staan ze nog niet erg ,,dik". De heer Piet Bakker van de plantsoenendienst vertel de ons dat krokussen van allerlei kleur zijn geplant, maar dat de gele krokussen de meeste voldoening geven. De andere vallen te weinig op. De krokussen wor den straks opgevolgd" door paarde bloemen. De suggestie om narcissen in de berm te planten is niet opgevolgd uit vrees dat deze al spoedig zullen worden geplukt. Bij het bermbeheer van de ge meente wordt rekening gehouden met de bloeiende bloemen. Er wordt minder en vooral later gemaaid dan vroeger. boete van f275— was dins- lorgen het vonnis van kanton- Ier H. J. M. Wouterse voor het irtekerd rijden met een oude litwagen. De 37-jarige Texelaar njanuarï vorig jaar deze overtre- beging verklaarde nooit met de htwagen op de openbare weg te en maar in dit geval was het echt nodig." „Maar het was stom want ik wist natuurlijk dat tiet mocht", aldus de man voor lelderse balie. Texelaar werd op 19 januari op de an aangehoudeh en de vrachtwa- leek toen niet alleen onverzekerd ook ontbraken kentekenplaten en nde remmen ondeugdelijk. De man sarde dat hij de wagen uitsluitend igen erf gebruikte. Op de bewuste '.varen echter een paar steunpalen zijn strandpaviljoen door de zee gespoeld en dat was reden om met Echtwagen snel het hout weg te ha- Jk dacht, ik moet effe naar het «Iwant die palen konden daar niet _jen. Die zijn geld waard." het technisch rapport was geble- dat de ondeugdelijke remmen, de Item was door roestvorming bijna meer te gebruiken, ook voortkwa- uit veelvuldig rijden op het strand kon de eigenaar niet ontkennen. Izijn altijd strandhuisjes mee ver en dat vergt natuurlijk heel wat wagen met al dat zand en dat ijzer- zout." aar zei dat hijzelf ook wel wist de remmen niet optimaal waren en om reed hij altijd heel langzaam met rachtwagen. De politie had tachtig den en toen een remproef uitge- Dat doe ik dus nooit. Ik rij s twintig kilometer per uur." Duur ritje keersschout L. van Pelt zei dat dit lêritje van de Texelaar ook een duur was. Hoewel hij niet hard had gere is het onverzekerd rijden toch een f i- dfiel gevaar voor zichzelf en vooral 'anderen. „Daar komt dan nog bij de remmen echt niet goed waren." Bte voor de ondeugdelijke remmen jeldboete van f75,—, voor het on- Ncerd rijden f300,- en een voor waardelijke ontzegging van de rijbe voegdheid van drie maanden met een proeftijd van een jaar en voor het ontbre ken van een kenteken f75,—. De Texelaar kon slee hts be am en dat het per kilometer omgerekend inderdaad een prijzig ritje was geworden en hij vroeg de kantonrechter of deze geen on derscheid kon maken tussen een snel weg een „dit landweggetje": Mr. H. J. M. Wouterse zei dat onderscheid niet te kunnen maken. „We moeten ergens een lijn trekken en met zo'n wagen op de openbare weg rijden kan niet." Wel wil de hij een beetje rekening houden met het feit dat de Texelaar door nood ged wongen snel naar het strand moest om zijn bezittingen op te halen. Voor het on verzekerd rijden vonniste hij f275,— in plaats van f300— De rest van het vonnis was conform de eis van de verkeersschout. Voor niets Een 20-jarige Texelaar kwam dinsdag morgen speciaal uit Rotterdam naar het kantongerecht om daar te vernemen dat zij dagvaarding niet behandeld mocht worden. De jongen had op 22 mei vorig jaar met een snelheid van 144 kilometer over de Pontweg gereden op een ge deelte waar 80 km was toegstaan. Hij was eind vorig jaar bij verstek veroor deeld maar naderhand bleek dat de oproep om met dagvaarding op de zit ting te verschijnen hem door de poststa king niet tijdig had bereikt. De Hoge Raad heeft in dit soort gevallen voorge schreven dat het uitgesproken vonnis nietig moet worden verklaard omdat de betrokkene niet vooraf op de hoogte is gesteld van de rechtszaak. Een compli catie is echter dat dezelfde Hoge Raad het nietige vonnis ook onherroepelijk moet verklaren en dat kan even duren. De verstekveroordeling van de Texelaar had die uitspraak nog niet en kanton rechter Wouterse kon de overtreding dan ook niet behandelen. De jongen mag over enkele maanden nog eens te rugkomen. Een gang van zaken die zich dinsdagmorgen diverse malen herhaalde bij andere overtredingen waar de ver dachten door de poststaking eerdere veroordelingen waren „misgelopen". Een café-eigenaar uit De Koog werd bij verstek veroordeeld tot een boete van f50,- wegens fout parkeren en een restauranteigenaar uit hetzelfde dorp kreeg een boete van f110,— wegens te hard rijden. Een café-eigenaar uit Den Burg werd bij verstek veroordeeld tot f50,— boete wegens een parkeerover- treding. In Het Eierlandsche Huis wordt za terdagavond een uitvoering gegeven door de gymafdeling van SVC. De aanvang is 20.00 uur en de toe gang is gratis. Verschillende groepen zul len onder leiding van Peter Vos optre den. Ook worden jazz-dans demonstra ties verzorgd onder leiding van Klarien de Ridder. In de pauze wordt een loterij gehouden om de kosten te drukken. Na een voortreffelijk behandelde opening kon schaker E. de Visser maandagavond in De Lindeboom rustig bekijken hoe hij zijn voordeel tegen de leider van de B-groep A. Terpstra sr., zou verzilveren. Hij besloot dat via een koningsaanval te doen, die er aanvankelijk inderdaad zeer dreigend uitzag. Een paar mis grepen deden de kansen echter ke ren, zodat Terpstra zelfs nog de volle buit binnenhaalde. Een prima overwinning boekte W. Pranger die Erik Dros een pion ontfutsel de en nadien steeds meer greep op de stelling kreeg. De koning van W. Albers werd door M. Witte steeds verder van zijn eigen troepen afgesneden. Op zeker moment stond de witte monarch van Al bers moederziel alleen tusen de zwarte stukken. En hoewel de stand materieel gezien in evenwicht was had Witte na tuurlijk niet de minste moeite het matnet dicht te trekken. In de hoofdgroep was het meest tot de verbeelding sprekende-duel de-partij - tussen H. Broekema en Wim Hoekman. Broekema raakte een paard achter maar had daarvoor compensatie omdat de sa menwerking tussen de stukken van Hoekman ver te zoeken was. Met een elegant damesoffer won Broekema de partij. In de overige drie partijen konden G. Zoetelief, P. Eelman en F. van Tatenhove het de clubtop niet moeilijk maken. Eel man werd door R. Vittali positioneel overspeeld, Van Tatenhoven en Zoetelief leverden beiden reeds in de opening een stuk in tegen respectievelijk J. Rommets en J. Dros. Uitslagen: A-groep: H. Broekema-W. Hoekman 1—0 G. Zoetelief-J. Dros 0—1 P. Eelman-R. Vittali 0 1 F. van Tatenhove-J. Rommets 0—1 Vooral in de A-poule ging het er span nend aan toe. Een ieder was aan elkaar gewaagd en het was lang onzeker wie de kampioen van 1984 zou worden. Max Hagedoorn, de bekerhouder, werd door een verkoudheid geplaagd en speelde daardoor dermate zwak dat hij weldra buiten de prijzen viel. De strijd ging uit eindelijk tussen Lieuwe van der Veen en Martin Janssen. Met nipt verschil trok Janssen aan het langste eind. De volledige uitslag van deze A-poule was: 1. Martin Janssen 17 pnt;, 2. Lieu we van der Veen 16 pnt., 3. Rinus Vittali 13 pnt., 4. Max Hagedoorn 13 pnt., 5. Frans Room 10 pnt., 6. Tiete Faber 7 pnt., 7. Fred Mosk 2 pnt. In de B-poule ging de strijd vooral tus sen Rob Bakker, Wilco Bakker en Dinus Bol. Rob Bakker bleek uiteindelijk te sterk voor deze B-poule en won al zijn partijen overtuigend in twee sets. Dinus Bol en Wilco Bakker waren ongeveer even sterk. Uiteindelijk ging Dinus Bol toch met de tweede prijs strijken. Hier was de volledige uitslag: 1. Rob Bakker 5 pnt. 2. Dinus Bol 4 pnt., 3. Wil co Bakker 3 pnt., 4. Peter Maas 2 pnt., 5. Ben Roest 1 pnt., 6. Mary van Exel 0 pnt. Officieus kampioen Alle teams van Tetak speelden een uit wedstrijd. Voor Tetak 2 zou dat een zeer zware partij worden. De ploeg moest nl. aantreden tegen de mede- kampioenskandidaat Koenam 1 uit Julia- nadorp. In de thuiswedstrijd had Tetak 2 hier met 6—4 van verloren en men moest nu minimaal met 7 3 winnen om kampioen te worden. En uitgerekend nu kon Ruud Neuhoff wegens een blessure niet meespelen. Maar ook bij Koenam ontbrak de sterkste speler, zodat de strijd weer open was. Wilco Bakker was aan Tetak zijde de in valler voor Ruud Neuhoff en deed het vrij goed. Ook Martin Janssen en Tiete Faber speelden ditmaal zeer geconcen treerd en wonnen resp. drie en twee par tijen. Het dubbelspel werd door deze beide heren overtuigend in twee sets ge wonnen: 21 —19 en 21-12. Zodoende nam Tetak 2 een comfortabele 5-0 voorsprong. Tetak 2 moest van de reste rende vijf partijen er dus nog minimaal twee winnen. Maar Koenam verkleinde de voorsprong tot 5 2 zodat de reste rende drie partijen nu extra spannend werden. Door overwinningen van Tiete Faber en Martin Janssen kon het Texelse team een 7 2 voorsprong nemen. De laatste partij werd door Wilco Bakker met 21-17, 18-21 en 21-18 verloren, zodat Tetak 2 met een 7 3 zege huis waarts kon keren. Officieus is Tetak 2 hiermee kampioen geworden. Officieel is dit pas een feit na de laatste wedstrijd over twee weken te gen Doko maar omdat dit een vrij zwak team is, mogen geen moeilijkheden wor den verwacht en kan er volgend jaar we derom een Tetak team deelnemen aan de competitie in de vierde klasse. Tetak 1 degradeert dan naar de vijfde klasse en Tetak 2 promoveert. Tetak 1 moest aantreden tegen 't Hooge Huys 10 in Alkmaar. Hier was Fred Mosk ge blesseerd. Hij moest vervangen worden door Rob Bakker, een jeugdspeler die het overigens erg goed deed, al won hij geen partij. Hij was één partij dicht bij een overwinning, maar verloor deze net in drie sets: 21-&1, 13—21 en 23 25. Al leen Lieuwe van der Veen won een partij en wel de allerlaatste van de wedstrijd en hiermee was de 9—1 nederlaag voor Tetak 1 beslecht. Frans Room kwam ook niet tot winst. Marcel Bos, Barbara Houterman en Hans Segers konden in het Tetak jeugd- team geen vuist maken tegen Koenam 3 uit Julianadorp. Alle partijen werden met dubbele cijfers in twee sets verloren. Zo doende moest Tetak jeugd met een 10—0 nederlaag genoegen nemen. Alle Tetak teams zijn het komende weekeinde vrij iv.m. een groot toernooi in Enkhuizen. Over veertien dagen spe len ze hun laatste competitiewedstrijd. B-groep: W. Pranger-E. Dros 1 —0 W. Albers-M. Witte 0—1 A.C. Bakker-A. Terpstra jr. 1—0 A. van Loon-O. van Loo 1—0 E. de Visser-A. Terpstra sr. 0 1 K. Bruining-R. Terpstra 0 1 F. van Lare-G. van de Bie 1—0 Het bondsteam van En Passant speelt op 7 april in Schagen tegen Magnus. Het betreft een confrontatie tussen twee degradatiekandidaten uit de tweede klasse van de NHSB. Zaterdag 31 maart 1984: Volleybal: Ons Genoegen: 12.30 u. Onderlinge mini wedstrijden 13.30 u. Tevoko 2-Tevoko 1 (m.asp.) 14.15 u. Tevoko 1-Tevoko 2 (m.asp.) 13.30 u. Tevoko 2-Braaf S. 3 (m) 13.30 u. Tevoko 3-WSOV 2 (vr) 15.00 u. Tevoko 1-Braaf 1 (m) 15.00 u. Tevoko 4-HCSC 3 (vr) 15.00 u. Tevoko 2-Noordkop 3 (vr) De Flint, Bovenkarspel: 15.00 u. Simokos 1-Tevoko 1 (vr) Maandag 2 april 1984: Volleybal: Sportlaan, Den Helder: 18.45 u. WSOV 3-Smash '68 (vr) 18.45 u. Braaf 4-Tevoko 3 (m) Petra A. M. Eelman uit De Koog slaagde aan de Culinaire Vakschool te Groningen voor het diploma instellings kok. Zij is werkzaam in het verzorgings huis Irene en het Verpleeghuis Texel. Zaterdag 31 maart 1984: KNVB afd. Noordholland: KGB-SVO/Z, 14.30 uur Alw.Forward-De Koog/z, 14.30 uur Cocksdorp/Z-Berdos, 14.30 uur AFC 3-SVO/Z 2, 14.30 uur Junioren: JVC A1-Oosterend A1, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) HCSC A3-Texel A2, 11.00 uur Oosterend B1-SVAP B1, 13.30 uur Texel B1-JVC B1, 14.45 uur De Koog B1-Watervogels B2, 13.30 uur Tex.Boys B1-ZAP B3, 13.30 uur Texel CTWatervogels C1, 14.45 uur W.meer C1-Oosterend C1, 11.30 uur (vertrek boot 10.05 uur) SVAP C1-Tex.Boys Cl, 11.30 uur (vertrek boot 10.05 uur) Texel C3-Cocksdorp C1, 13.30 uur Tex.Boys C2-WGW C5, 14.45 uur Watervogels C2-Texel C2, 14.30 uur WGW C4-De Koog C1, 14.30 uur JVC C4-Tex.Boys C3, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Conzelo C1-Texel C4, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Pupillen: Afd. D: Texel D1-Oosterend D1, 11.30 uur Texel D2-Tex.Boys D1, 11.30 uur Oosterend D2-ZDH D1, 12.00 uur Afd. E: Texel E3-Texel D3, 12.30 uur Tex.Boys E1-Texel E2, 12.00 uur Cocksdorp E1-Texel E1, 13.30 uur Oosterend E1-ZDH El, 11.00 uur Afd. F: Texel F1-Oosterend F1, 12.00 uur Tex.Boys F1-Texel F1, 12,20 uur Tex.Boys F1-Oosterend F1, 12.40 uur Vrouwen: Tex.Boys-Reiger Boys, 14.45 uur W.waard-Oosterend, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Meisjes junioren: B: De Koog-Cocksdorp, 12.00 uur B: Tex.Boys-W.meer,12.45 uur C: Oosterend-W.meer, 12.45 uur C: Vios W-Tex.Boys, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Zondag 1 april 1984: KNVB vierde klasse: Texel-Egmondia, 14.00 uur KNVB afd Noordholland: Oosterend-Duinranders, 14.30 uur De Koog-Apollo, 14.30 uur Tex.Boys-Petten, 14.00 uur ZDH-Callantsoog, 14.30 uur Zwaagdijk 2-Texel 2, 11.00 uur Texel 3-Kaagvogels 2, 14.00 uur Oosterend 2-Succes 3, 12.15 uur ZDH 2-JVC 3, 12.15 uur JVC 4-Tex.Boys 2, 14.00 uur BKC 4-Texel 4, 14.00 uur Texel 5-Zeemacht 4, 12.00 uur' Tex.Boys 3-Watervogels 5, 14.00 uur Texel 6-WGW 8, 12.00 uur HRC 11-De Koog 2, 14.30 uur Junioren: Succes A1-Texel A1, 11.00 uur Tex.Boys A1-Vesdo A1, 12.00 uur Vrouwen: Flamingo's-De Koog, 14.30 uur Samen reizen Zaterdag 31 maart 1984: Vertrek boot van Texel 10.05 uur: Ooste rend C1 en Tex. Boys C1. Vertrek boot van Texel 13.05 uur: Tex. Boys C3, Oosterend A1, vrouwen Oosterend Vertrek boot van Texel 13.05 uur: Texel C4 en meisjes Tex.Boys. Als een wedstrijd niet doorgaat, bus afbestellen 02240-12421. S.V. De Koog Het zaterdagteam gaat op bezoek bij kampioen Always Forward, dat nog geen enkele wedstrijd verloren heeft. Misschien kan De Koog hier verandering in brengen. Vertrek uit De Koog om 12.30 uur. De B-junioren spelen om 13.30 uur thuis tegen hget sterke Water vogels B2. Een goed gemotiveerd De Koog is echter niet kansloos. De C-junioren gaan uit naar WGW C4 te Den Helder. Vertrek uit De Koog om 12.30 uur (boot 13.05 uur). De meisjes spelen om 12.00 uur thuis tegen Cocks dorp. Hopelijk blijven de afberichten dit keer achterwege. Het eerste speelt zondag om 14.30 uur thuis tegen Apollo uit Hensbroek. De uitwedstrijd werd met 2—1 verloren maar sindsdien is het team van De Koog nogal veranderd. Het tweede gaat uit naar HRC 11 in Den Helder. Vertrek uit De Koog om 12.30 uur (boot 13.05 uur). De vrouwen gaan uit naar Flamingo's te Alkmaar. Met nog drie wedstrijden te spelen komt het kampioenschap nu toch wel erg dichtbij voor de Koger vrouwen. Hierna resteren alleen nog de twee PAGINA 11 Het eerste elftal van Oosterend gaat za terdag proberen twee punten weg te sle pen bij KGB, maar dat zal nog niet mee vallen omdat KGB nog niet degradatie- veilig is en daarom de punten hard nodig heeft. Oosterend is echter de betere ploeg en vandaar de voorspelling een winst met kleine cijfers. Het tweede elf tal krijgt het in Alkmaar tegen AFC '34 3 niet gemakkelijk, maar een gelijkspel is haalbaar. De A-junioren gaan naar JVC A1 en zul len het zeker zwaar krijgen. Ook hier is een puntendeling het meest waarschijn lijk. Junioren B spelen thuis tegen SVAP B1 en kunnen de punten thuis houden. De C-junioren gaan naar Wieringemeer C1, alwaar ze met hard werken toch een puntje kunnen pakken. De vrouwen gaan naar Wieringerwaard en zullen daar moeten winnen om in de race om het kampioenschap te blijven. De meis jes spelen thuis tegen Wieringermeer. Het eerste zondagelftal ontvangt Duinranders uit Schoorl. De positie op de ranglijst is vrijwel hopeloos, toch moet Oostrend, mits de wil er is, in staa- at zijn om met deze niet zo bijster sterke tegenstander af te rekenen. Het tweede ontvangt Succes 3 en zal met enig geluk nog wel een gelijkspel kunnen behalen. S.V. Texel Het eerste krijgt Egmondia op bezoek waarvan uit met 4—0 werd verloren. Er is dus nog wat recht te zetten en dat ziet men dan ook gebeuren. Het tweede gaat naar Zwaagdijk 2 en zal er alles aan moeten doen om de brood nodige punten te pakken. Texel 3 dat Kaagvogels 2 ontvangt kan mogelijk één puntje thuis houden. Het vierde moet in Kleine Sluis van het op de laatste plaats staande BKC 4 kunnen winnen, het vijf de en zesde die resp. Zeemacht 4 en WGW 8 ontvangen, moeten de punten op Texel kunnen houden. A1 kan in Hip- po op zware tegenstand rekenen, want Succes A1 is ook nog volop in de run ning voor het kampioenschap. A2 heeft goede winstkansen in Den Helder tegen HCSC A3. B1 heeft mogelijkheden te gen het bezoekende JVC B1. C1 ont vangt Watervogels C1 en C2 gaat naar Watervogels C2. De verwachting is een dubbele overwinning. C3 ontvangt Cocksdorp C1, geen gemakkelijke opga ve. C4 gaat naar Waarland tegen koplo per Conzelo C1 een te zware opgave tegemoet. Texelse Boys Voor het eerste van Texelse Boys zondag weer een thuiswedstrijd. Op bezoek komt Petten dat in de uitwedstrijd met 3—2 aan het langste eind trok. Als de Boys het hoofd koel weten te houden dan moet een revanche mogelijk zijn. Aanvang 14.00 uur. Boys 2 gaat naar kop-loper JVC 4. Deze leden op het Boysveld één van hun weinige nederla- .gen dus zullen zij dat wel recht willen trekken. Gerekend wordt op een ge lijkspel. Vertrek boot 13.05 uur met eigen auto's. Op eigen terrein spelen de A- junioren om 12.00 uur tegen Vesdo A1 en het derde om 14.00 uur tegen Water vogels 5. A-junioren die niet mee kun nen spelen dienen afbericht te doen bij de secretaris, tel. 2988. De vrouwen spelen dit weekend op za terdag. Om 14.45 uur komen de vrou wen van Reiger Boys op bezoek. Deze staan hoog op de ranglijst maar er zijn wel twee winstpunten tegen te pakken. De C1 junioren gaan zeer vroeg op pad. Met de boot van 10.05 uur gaan ze naar SVAP C3. Een gelijkspel is al genoeg om met de vlag in top thuis te komen. Met de boot van 13.05 uur gaan C3 op be zoek bij JVC C4 en de meisjes C junioren bij Vios. De B-junioren spelen om 13.30 uur thuis tgen ZAP B3 en de meisjes b- junioren tegen Wieringermeer. SVC Dit weekend alleen maar zaterdag voetbal bij SVC. De heren spelen thuis tegen Berdos. Met een goede inzet moet gewonnen kunnen worden. Aanvang 14.30 uur. De junioren spelen in Den Burg tegen Texel C3. Het zal moeilijk worden om te winnen. Vertrek van het Eierlandsche Huis 13.00 uur. Aanvang in Den Burg 13.30 uur. De meisjes-junioren gaar naar De Koog en moeten kunnen winnen. Ver trek van het Eierlandsche Huis 11.30 uur. Aanvang in De Koog 12.00 uur. De pupillen spelen thuis tegen Texel E1. Aanvang 13.30 uur. ZDH ZDH 1 ontvangt zondag het hoogge plaatste Callantsoog. Het eerste is de laatste tijd wat van slag, de ploeg leed drie nederlagen op rij en is daardoor kansloos voor het kampioenschap. Cal lantsoog is een oude rivaal, dit treffen is elk jaar weer spannend. Het eerste gaat met een extra stimulans het veld in, bij winst helpen ze Texelse Boys op weg naar het kampioenschap. Callantsoog heeft namelijk maar één punt minder dan Texelse Boys. Het tweede speelt ook thuis tegen JVC 3. De Zwaluwen zullen alles in het werk moeten stellen om de verliescijfers zo laag mogelijk te houden.

Texelsche Courant | 1984 | | pagina 11