Texelaar: DE COCK EN DE MOORD IN SEANCE Vaste data Programma eilandcompetitie volleybal Vreemd geld Onder invloed Bonte avond jeugdclub Geslaagd PAGINA 2 TEXELSE COURANT VRIJDAG 4 MEIDAG 4 APPIE BAANTJER VERTELT Die was leeg, atgeruimd. Ineens draaide hij zich om en sprintte de kamer uit, de lange gang in. Vledder en de vrouwen keken hem verbaasd en geamuseerd na. Hijgend bereikte hij de keuken en kneep zijn ogen half toe. Vloekend liep hij naar de gootsteen. In ruim, nog schuimend sop, lagen acht porseleinen koffiekopjes. De Cock liep langzaam terug naar de ka mer. De vrouwen stonden nog bij de ra men, naast elkaar, in het gelid. Op enige meters afstand bleef hij staan, de benen iets uit elkaar, de armen voor zijn borst. Een gezicht als een donderwolk. ,,Wie heeft de kopjes in het sop gezet?" De kleine Agatha van Keulen deed een stap naar voren. ,,Dat was ik." Waarom?" Ze haalde haar smalle schouders op. „Nu Harry er niet was", voerde ze ter verontschuldiging aan, moest iemand anders de boel opruimen. Ik kon die vui le kopjes toch niet laten staan?" De Cock zuchtte en beduidde haar dat ze terug kon gaan naar haar plaats in de rij. Een tijdlang zweeg hij. Zijn scherpe blik gleed langs de vrouwen. Hun ge zichten stonden strak, toonden vrijwel geen expressie. Alleen om de mond van Mathilda van Lochem lag een geamu seerde trek. De Cock dacht aan zijn moeder. Die zei altijd: jongen, je kijkt ze wel voor de kop, maar niet in de krop. En ze had gelijk. Achteraf bezien had ze al tijd gelijk. Het was alleen jammer dat het zoveel jaren had geduurd voor hij daar van overtuigd raakte. Hij drong de ge dachte aan zijn moeder terug en plantte zijn voeten wat steviger in het tapijt. „Eén van jullie", begon hij, scherp, „mogelijk in combinatie met anderen... heeft nu twee moorden op haar gewe ten. Zolang ik niet weet wie voor die af schuwelijke moorden verantwoordelijk is... of zijn.... verdenk ik jullie allemaal en ik voel er, eerlijk gezegd, verdomd veel voor om jullie stuk voor stuk aan te houden, en cp te sluiten in de cellen van het bureau Warmoesstraat... net zolang tot de ware moordenares en/of haar handlangster zich aan mij heeft kenbaar gemaakt." Mathilda van Lochem snoof. „Daar heeft u het recht niet toe." De Cock keek haar aan. Zijn ogen scho ten vuur. „Als uw broer", brieste hij, „de officier van justitie, zich het recht voorbehoudt om op zeer onduidelijke gronden Harry Donkervliet van zijn vrijheid te beroven en beroofd te houden, dan neem ik de vrijheid om een stel vrouwen op te slui ten, van wie duidelijk is gebleken dat zij te zamen een complot vormen." Annette van Leeuwenhoek stapte naar voren. „Dat is absurd. En dat weet u. Wij vor men geen complot. Wij zijn al jaren een kring, waarvan nu twee vrouwen door vergif om het leven zijn gebracht. U kunt ons niet alle acht verantwoordelijk stel len voor de daden van één van ons." De Cock strekte zijn arm naar haar uit. „Hoe weet u dat er slechts één is?" Annette van Leeuwenhoek schudde haar hoofd. „Dat weet ik ook niet", betoogde ze be daard. „Maar u sprak van een complot. En een complot vergt beraöd vooraf. Wel, aan zo'n beraad tot het plegen van moorden heb ik nooit deelgenomen." Er volgde een heftig gemurmel. Er klon ken kreten van instemming. Marretje van der Vaart, een kleine blonde vrouw, stapte op De Cock toe. „Dat was een toespraak van de on macht", sprak ze kalm. „U ziet zich als rechercheur geplaatst voor de taak om twee gifmoorden op te lossen. Blijkbaar beschikt u over te weinig sporen en aan wijzingen die u naar de dader moeten voeren. Dat is op zich erg spijtig. Maar het is een onelegante methode om met dreigementen tot een oplossing te willen komen." De Cock perste zijn lippen op elkaar en snoof. „Onelegant?", brulde hij. „Onelegant?" Hij slikte. „Hoe elegant is het om een weerloze blinde vrouw wat vergif te voe ren?" Hij wendde zich woedend tot Vledder. „Wikkel jij hier de zaak verder af?" Vledder knikte. „Ik heb de wagen van de geneeskundi ge dienst al buiten horen soppen. De lijkschouwer zal ook zo wel komen." De Cock keek van over zijn schouder nog eens naar de vrouwen bij de ramen. Ze stonden heftig discussiërend bijeen. Opgewonden. Hij wendde zich tot Vledder. „Over een goed uur zie ik je wel weer op het bureau." „Wat ga je doen?" De Cock keek naar hem op. Rond zijn mond lag een verbeten trek. „Bewijzen zoeken." Toen De Cock de gracht opstapte, keek hij nog even omhoog naar het fraaie pand. Op de eerste etage, achter drie smalle ramen, brandde licht. Hij herken de de silhouetten van enkele vrouwen. Achter die ramen, zo wist hij, spookte een duister complot. Het had al het le ven van twee mensen geëist. Zwarte So- fie... te levenslustig om al te sterven.... en Jennifer Jordan. Het vreemde was dat de dood van het blinde medium hem niet had verrast. Hij had als het ware ge voeld dat het zou gaan gebeuren. Het lag ook min of meer in de lijn der ver wachtingen. De vraag was: zouden er nog meer slachtoffer vallen? En wie zou de volgende zijn? Peinzend slenterde De Cock over het smalle trottoir. Het was stil op de gracht, bijna beangstigend. Het geraas van het verkeer was ver weg. Langs de walle- kant, tussen de bomen, scharrelde een rat. De Cock merkte hem niet op. De moorden in de seances hielden zijn ge dachten bezig. Hij vroeg zich af of hij de dood van Jennifer Jordan had kunnen voorkomen. Hoe? Moest hij seances in de toekomst verbieden om een mogelijk volgend slachtoffer te sparen? Maar daartoe ontbrak hem de macht. Er bestonden geen wetten of bepalingen die hem het recht gaven om in te grij pen. Het kon niet. De enige redelijke mo gelijkheid die hij had, was de moordena res te ontmaskeren. En wel zo snel mo gelijk. Maar hoe „redelijk" was die mogelijkheid? Vanaf de Keizersgracht stak hij de brug over naar de Prinsenstraat en liep van daar via een stukje Prinsengracht naar de Noordermarkt. Achter de hervormde kerk, voor een klein huis met een groot hoog raam, bleef hij staan. Midden op de ruit, in sierlijke witte krulletters, stond „Peter Karstens" en daaronder, in letters van een veel kleiner formaat „schilder kunstenaar". De Cock schoof.de mouw van zijn re genjas iets omhoog en keek op zijn hor loge. Het was al bijna kwart over elf. Hij gleed met duim en wijsvinger over zijn neusvleugels en grinnikte. „Een on christelijke tijd voor een bezoek", mom pelde hij binnensmonds. Toch rukte hij met enig welbehagen aan de glimmend gepoetste koperen trekker. Ver weg, in het inwendige van het huis, rinkelde een bel. Luid, indringend. De Cock voelde zich niet bezwaard. Hij kende reeds lang de gewoonten van de bewoner en wist dat die meestal tot diep in de nacht in de weer was. Het duurde nog geen twee minuten. Toen werd de deur geopend. Een man met donkerblond warrig haar, gekleed in een slobberbroek en een glanzende zwartzijden blouse, keek hem aan. De wenkbrauwen gefronst. Zijn grote bruine ogen glommen van verwondering. „De Cock", riep hij verrast. „Gos man, wat haal je in je hoofd. Dit is toch geen uur om iemand te arresteren." De Cock lachte. „Ik kom je niet arresteren Peter", sprak hij vriendelijk. „Dit keer niet. Ik kom op bezoek." De kunstenaar aarzelde even. Toen maakte hij een lichte buiging en spreidde zijn armen. In zijn blouse met wijze mou wen was het een sierlijk, gracieus gebaar. „Trouw handlanger van het kapitaal", schertste hij breed lachend, „treed binnen." De Cock keek hem aan, bestraffend. „Ik ben geen handlanger van het kapi taal", mokte hij. „Ik handhaaf de wet." De kunstenaar plukte aan zijn korte puntbaard. „Is dat niet hetzelfde?" grinnikte hij, De Cock reageerde niet. Hoofdschud dend stapte hij langs hem heen. Na het voorportaal belanddde hij in een hoog, diep vertrek. Het was er schemerig. Het enige licht kwam van een straatlantaarn voor het huis, aan de rand van het trot toir. Het wierp lange schaduwen over ezels met half afgemaakte schilderijen. Ook de muren hingen vol met schilderijen. Peter Karstens ging De Cock voor naar een trap, die aan het einde van het ver trek draaiend omlaag liep. Na een korte smalle gang kwamen ze in een intieme ruimte met een lage zoldering. Op een ruwhouten tafel brandden flak kerend een paar kaarsen naast flessen rode wijn en fraai geslepen kristallen bo kalen. Twee ervan waren half gevuld. De Cock keek rond. Plotseling ontdekte hij een jonge vrouw. Hij schatte haar op achter in de twintig. Ze zat schuin op een brede leren bank. In het halfduister had hij haar aanvankelijk niet bemerkt. Ze was mooi, vond hij, uitzonderlijk mooi. In het bleke schijnsel van het kaarslicht was ze van een bijna serene schoonheid. Haar matbleke huid glans de zachtjes, trilde in het dansende licht. Boven een korte zwarte rok met een bre de split droeg ze een ruim geplooide blouse, die haar boezem nauwelijks ver hulde. Lang zwart haar golfde over haar halfblote schouders. Toen ze even be woog, zag De Cock dat de split in haar rok tot heel hoog reikte. Het maakte hem wat duizelig. Zijn puriteinse ziel raakte bij een dergelijke aanblik altijd wat in de war. Peter Karstens gebaarde in haar richting. „Mag ik je even voorstellen.... Maria... naast de kunst mijn grote liefde.'" Ze kwam langzaam overeind, schudde in een wilde beweging het haar uit haar ge- Donderdag 3 mei De Baptistengemeente heeft een voor ieder toegankelijke zendingsavond in de Doopsgezinde kerk te Den Burg, aan vang 19.30 uur. Vrijdag 4 mei op de begraafplaats van de Georgiërs op de Hogeberg worden om 19.00 uur kran sen gelegd door onder meer vertegen woordigers van de Sowjet Ambassade en het gemeentebestuur. Om 19.45 uur is de algemene herdenking van de gevallenen uit 1940-1945 bij het monument op de algemene begraaf plaats aan de Kogerstraat in Den Burg. Organist Peter Zwart geeft in de Gerefor meerde kerk in Den Burg een herden kingsconcert, aanvang 20.30 uur. In de R.K. kerk van De Cocksdorp be gint om 19.30 uur een herdenkingsdienst. Zaterdag 5 mei Om 13.30 uur begint in en om het dorps huis van De Waal een fancy fair met rommeltjesmarkt. De Texelse sportvissers komen om 14.30 uur bij het fanfaregebouwtje aan de Wit- tekruislaan bijeen om te gaan pierenste- ken in verband met de uitwisselings- wedstrijd van zondag. In „De Lindeboom" wordt een promo tieconcert voor het jazzfestival gegeven: de Ernest Wright Group en de „Onder linge van 1975" met Connie van Bergen. De Groninger studentenmuziekvereni ging „Pam" treedt op in de Hervormde kerk van Den Hoorn, aanvang 20.00 uur. Toegang gratis. Zondag 6 mei Van 9.15 tot 12.15 uur wordt aan de dijk van Oudeschild de uitwisselingsvis wedstrijd Texel-Bergen gehouden. De Windsurfclub Texel heeft bij Dijk manshuizen een wedstrijd (olympische baan), aanvang 11.00 uur. In de voorspeelruimte van de Texelse muziekschool geeft het mandolineorkest „II Mandolino" uit Amsterdam een kof fieconcert, aanvang 12.00 uur. Toegang 72,50 per persoon. Maandag 7 mei Het Welfarewerk heeft om 14.00 uur een vergadering in het Rode Kruisgebouw aan de Jonkerstraat. De Stichting Texelse Sportraad heeft in het raadhuis een openbare vergadering, aanvang 19.30 uur. Onder andere wordt gesproken over „Terugploeg" experimenten, zomerrecreatiewerk en de gemeentelijke bezuinigingsoperatie. Psychologe. Spreekuur volgens af spraak: op woensdag van 14.00 - 17.00 uur, tel. (02220) 4887, het Groene Kruis gebouw, kamer A1, Witte Kruislaan 19, Den Burg. Mevrouw drs. R. Postma. Te- Veld A, mannen: 18.30 u.: RWS-PEN Memo 19.05 u.: Memo-Autocentrale RWS 19.45 u.: Mengsmering-Amro Autocentrale 20.25 u.: Super-Reisbureau Kobeko 21.05 u.: DGM-Kobeko Reisbureau 21.45 u.: Gamma-Vredelust DGM 22.45 u.: Bfemakker-MolenkoogGamma Veld B, vrouwen en mannen: 18.30 u.: First Lady-Bruining Casino 19.05 u.: Casino-Goënga Bruining 19.45 u.: SVC-Koffieshop Goënga 20.25 u.: Kuip-Vinke SVC 21.05 u.: Auto Segerink-Westerlaken ZPC 21.45 u.: ZPC-Lichtboei Westerlaken 22.25 u.: LPG-Systeem H. Lichtboei Veld C, vrouwen: 18.30 u.: Smash 3-Hema Retsina 19.05 u.: Gyvo BA-Retsina Hema 19.45 u.: Drog. Mets-Cocky'sGyvo BA 20.25 u.: Grooten Slock-MantjeMolenk. 21.05 u.: Expert-Molenkoog Mantje 21.45 u.: Nokanto-Zwaan 1 Expert 22.25 u.: Antiekhuisje-VW AudiZwaan 1 zicht en drukte hem de hand. Lang, zacht, zwoel. 4 „De Cock", galmde Peter Karstens, „re chercheur van politie en een sieraad van het gezag." In zijn stem trilde een ondertoon van spot. (wordt vervolgd) vens bereikbaar: tel. (02223) 234, Kot- terstraat 24, Oosterend. Spreekuren college van B en W: Bur gemeester Engelvaart en wethouder Ze- gers maandag van 10.00 tot 11.00 uur; wethouder Schilling woensdag van 8.30 tot 9.30 uur en wethouder Barendregt vrijdag van 10.00 tot 11.00 uur. Iedere woensdagavond houdt de Volksdansvereniging Texel een volksdansavond in De Wielwaal in De Waal, aanvang 20.15 uur. Nieuwe leden zijn welkom. Informatie via telefoon 02220-3565. Maatschappelijk werker Frank van La- re houdt spreekuur in d'Ouwe ULO maandags, dinsdags, woensdags en vrij dags van 8.30 - 9.30 uur en donderdags van 18.30 - 19.30 uur. Spreekuur raadsfracties: Iedere don derdag voorafgaand aan de week waarin de raadsvergadering wordt gehouden hebben de raadsfracties van CDA, PSP, Pakt en VVD spreekuur in het raadhuis, van 19.30 tot ca. 20.15 uur. leder kan daar terecht met vragen, aan- en opmer kingen, in het bijzonder over kwesties die in de raadsvergadering aan de orde zullen komen. Texels Belang houdt dit fractiespreekuur op de maandagavond voorafgaand aan de raadsvergadering. De WAO groep komt elke woensdag van 10.00 tot 12.00 uur bijeen in dienstencentrum De Hollebol aan de Burgwal. Iedere eerste dinsdag van de maand kunnen leden van de diabetesvereniging spuiten en testmateriaal kopen bij de zusters J. B. Mannessen en J. Hol, Schoorwal 45, Den Burg (tel. 02220-3242) tussen 16.00 en 19.00 uur. Bewijs van lidmaatschap meebrengen. In dringende gevallen kan telefonisch een afspraak gemaakt worden. De club Texelkoers speelt elke dins dagmiddag koersbal van 13.30 tot 15.30 uur voor mensen die al langer lid zijn. Nieuwe leden zijn welkom van 15.30 tot 17.30 uur. Gespeeld wordt in De Holle- bol aan de Burgwal in Den Burg. De Texelse AA-groep (Anonieme Al coholisten) komt elke dinsdagavond van 20.00 tot 22.00 uur bijeen in De Schakel bij de Hervormde kerk in Den Burg. le der met alcoholproblemen is vrijblijvend welkom voor een of meerdere gespreksbijeenkomsten. De dam- en schaakclub En Passant komt elke dinsdagavond, aanvang 20.00 uur bijeen in hotel De Lindeboom- Het Natuurrecreatiecentrum is geopend van maandag tot en met zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Entreeprijs 74,— voor volwassenen en 72,50 voor kinderen. De speel-o-theek is elke woensdag middag van 14.00 tot 16.00 uur en elke vrijdagmiddag van 15.00 tot 17.00 uur geopend in de voorspeelzaal van het dorpshuis aan de Wilhelminalaan. De Openbare Bibltiotheek aan de Drij- verstaat in Den Burg is (behoudens feestdagen en andere bijzondere gele genheden) geopend op de volgende tij den: Maandag 10.00 tot 12.00 uur; dins dag 14.30 tot 17.00 uur en 19.00 tot 21.00 uur; woensdag 14.30 tot 17.00 uur; donderdag gesloten; vrijdag 14.30 tot 17.00 uur en 19.00 tot 21.00 uur. Begeleidingsgroep borstamputatie Den Helder en omstreken. Wie be langstelling heeft voor individuele of groepsgesprekken kan contact opnemen met de kruisvereniging Den Helder, Ant woordnummer 10, 1780 AM Den Helder, telefoon 02230-14375. Westduitse marken Belgische franken Franse franken Zweedse kronen Zwitserse franken Deense kronen Amerikaanse dollars Engelse ponden Oostenrijkse schilling Italiaanse lires Spaanse peseta's 100= 7110,75 100= 7 5,30 100= 7 35,50 100= 7 36,75 100= 7134,50 100= 7 29,25 1= 7' 3,01 1= 7 4,15 100= 7 15,85 10.000= 7 17,50 100= 7 1,94 Wij willen iederel danken voor de stelling bij de gebooj Marjolein Marian en Hi van Heerwas erjascl Alle de< sgje T op za' Danktuiging (5uurG| Aan allen die nfhl v zocht hebben Gemini-ziekenhuis allen die mij zoveel Zacht en kalm is van ons heengegaan onze zuster, schoonzuster en tante Carolina Cornelia Saarloos, weduwe van Johannes Dros, in de ouderdom van 86 jaar. Namens de familie: A. Dros Wormerveer, 1 mei 1984, „D'Acht Staten" bejaardenoord. Correspondentie-adres. Bernhardlaan 121, 1791 XD Den Burg - Texel. De overledene is opgebaard in het Uitvaartcen trum van Memento Mori, Schoolpad 22, Wormerveer. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 4 mei om 14.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Den Burg - Texel. Vooraf wordt in de Doopsgzinde kerk aldaar een rouwdienst gehouden, die aanvangt om 13.30 uur. Na de teraardebestelling is er gelegenheid de fa milie te condoleren in het gebouw van de Doopsgezinde kerk. weer v Kont I. (022 yjiKj .I.ij <-vv>,u kaarten hebben ges3nd en voor de bloemen heb gekregen; vooral de Hervormd meenschap in de St [often voor de kaart met al q pjngsrr men, 70 met elkaar, ds. Wisman voor zijj zoek aan mij. De biljs bedankt voor de vooral de fruitmand, allen tot ziens. W. Doore- Starkenburgh 84 las; Welge Klaverjasclub Burg. Alle deelnemes |jers' het dagje Terschi worden op zaterdag 5 om 7.15 uur op de ha\ Oudeschild verwach' ,e jj slecht weer wordt he "n qtr gesteld. Kontakt opn met tel. (02220) 2573 dagavond of zaterdac' tend tot 7.00 uur. specialiteiten op de bi verdieping van De Te ijenfn Heden overleed te Wormerveer onze lieve schoonzuster en tante Lijntje Dros-Saarloos weduwe van Jo Dros Bzn., op de leeftijd van ruim 86 jaar. Den Burg: N. Wuis-Dros G. Rab-Dros Eindhoven: Ir. A. Dros R. Dros-Brouwer Den Burg: A. Dros A. Dros-Koorn Neven en nichten. Texel, 1 mei 1984. Plotseling is van ons heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Greet Bakker, echtgenote van Ludwig Decker, op de leeftijd van 64 jaar. Muggenkrug, 2 mei 1984. Duitsland, Uit aller naam: Fam. F. v.d. Gracht-Bakker Beatrixlaan 38, Den Burg, Texel. In de nacht van dinsdag op woensdag werd op de Pontweg een 29-jarige Texe laar aangehouden, die met drank op achter het stuur zat. Dat bleek uit het re sultaat van twee blaasproeven. De man moest zich onderwerpen aan een bloed proef en kreeg een rijverbod. De jeugdclub van Zuid-Eierland heeft vrijdag 11 mei in de Kapel de jaarlijkse bonte avond. Er wordt weer een afwis selend programma geboden met to neelstukjes e.d. De entree is 72,50. In Utrecht slaagde mevrouw J. Th. van der Werve voor het examen dat werd afgenomen door de Stichting Vak opleiding Detailhandel en Ambulante handel afdeling bloemen en planten. Langs deze weg wil ik allen, die tijdens mijn verblijf in het Gemini-ziekenhuis en bij mijn thuiskomst hun blijken van medeleven betuigden én allen, die met hun aanwezigheid vergezeld van bloemen en cadeaux mijn afscheid van de Rijkswaterstaat voor mij en de mijnen tot een onvergetelijke dag maakten, mijn oprechte dank betuigen. Uw Bert Weijdt. Hierbij wil ik U allen heel hartelijk dank zeggen voor Uw belangstelling tijdens zijn ziekte en bij de teraarde bestelling van WILLEM RENOUT, arts. Uit aller naam: W. Renout-de Jong Texel, 1 mei 1984, Epelaan 5, 1796 AR De Koog. Geboren: Anneke dochter van Bob en Hannie Hoogenraad Texel, 1 mei 1984, Noordwester 86, 1791 HE Den Burg. Lieve opa en oma Hartelijk gefeliciteerd! Anita, Jolanda, Arjan en Anja. Hierbij wil ik iedereen bedanken voor de belang stelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Frans Witte Dt7.00 befkérijeï Wer\j huur: bun< oi n t op Tel. (0' jeurs linei a. „Witi |uur. Str ischo Hyst h ifreze Nieuw: diverse ge:strooïe ne, De Koog. Eier Te koop gevr. konij ren. Tiny Ellen, tel. 3 unie uis E waliti luds. Wie heeft mijn g horloge gevonden? ren op 27 april ii Burg. Tegen beloning rug te bezorgen bij Groen-Boekel, laan 43, Den 2403. Prima aardappelen ne). Fa. Timmerman, Polder, De Rede 23, (02226) 364. Niei or lo Kee (i t.e Burg, 113 roos Wij hokken niet, gaan netjes samenwop/o Nico en Ineke. ienb Kinderspeelboerderi kantinerestaurant getgolf De Mient, dag en zondag a.s. vo(ve der kinderboerderij bf kend kind een gratis p poffertjes! Voor iedf een pannekoek met nas, spek, kaas of ap 'anc van 5,50 voor 4,50. Te koop Honda CR crosser, i.z.g.st. (02225) 229. ënl Nieuw in De Koog ven De Taveerne". Bistro, voor div. geg vleesspecialiteiten spies. Geopend v.a uur tot 01.00 uur. Weel tot 2.00 uur. Susuki 125 bouwjaar '81, Nico Bakker, Noordw Kwekerij en handel l;tai v.d. Werve. Vaste plaiaf v.a. 71,—. Tuinturi Potgrond. Te let 21! crofe k, 71Sur -23 13 mei Moederdag! je vrouw, moeder of v din een versierd kado Kooymans Slijterij. 0; Op vrijdag 18 mei a stappen Jan Lusthof en Dorina van der Molen naar het Gemeentehuis van Den Burg, waar hun huwelijk om 14.15 uur wordt gesloten. De feestelijke receptie speelt zich daarna tussen 19.30 en 20.30 uur af in Hotel De Lindeboom, Groeneplaats 14, Den Burg. Ons adres: Noordwester 33, Den Burg. Mededeling. (ie, ningstijden di.do. er ;o van 19.00 uur tot 2 S( uur. Voor inlichtini groepskortingen etc. spraken overige d£ kunt U bellen na 17.00 Sauna; Zonneku^ Sportmassage (g N.S.F.). U bent van welkom bij Frits en G I. Rootlieb in de origii Finse Sauna, Parn! astraat 8, 1796 AG Koog, telefoon (02 j 272/896. Ik wil graag iedereen, ook namens mijn man en zoon, hartelijk bedanken voor uw bezoek, post, bloemen en fruit, die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in het zieken huis en bij mijn thuis komst. Nogmaals heel har telijk dank. T. Veeken-Kager Lieuwstraat 11. Zaterdag 13.30 fancy-fair en romitu tjesmarkt bij Dorpslp De Wielewaal. 10% korting op al vlooienbanden, van 12 mei. Dierenshop len", tel. 3308. Zaterdag 13.30 uur f cy fair en romm jesmarkt bij Dorpshuis Wielewaal. Wij hebben een ene keuze in Moederil attenties. Kooyn Slijterij. André, Elly, Riette, Dick en Dirk verzorgen avondje uit in de Bar-B of Eethuis De Taveern

Texelsche Courant | 1984 | | pagina 2