tWuich/neite. verhuist deze week. lii ir mantielPOiT t&uLckynezte. a g NAUTA SPORTTAS GRATIS. Q QVQp A.s. maandag, 21 mei, kunt U met al uw stoomgoed weer bij ons terecht. m „TEXEL VASTGOED" B.V. Ons machinepark, welke is uitgebreid, is gevestigd op We zenland 5c. Hier kunt U partijen dekens, gordijnen etc. ter reiniging aanbieden. Het Depot voor Den Burg is gevestigd bij Reisburo Texel, Weverstraat 36. Ingaande 21 mei vertegenwoordigen wij Quickynette op Weverstraat 36 (t/o Dagmarkt). U kunt met al uw stoomgoed bij ons terecht. Vanzelfsprekend staan wij garant voor dezelfde uitstekende service, die U gewend was. Joop Groen. gei BOEK&BEELD Jaarvergadering Rode Kruis, afd. Texel Voorbereidingsbesluit STUDIETOELAGEN Bloembollen kwekers GEMEENTE TEXEL VERKEER Burdetstraat 17. BEKENDMAKING Bij aankoop van een paar sportschoenen krijgt U een prachtige accu^ -hotde«SJ, °3tsl 0?r el GEDEELTELIJK VERBOUWDE STOLP HOEKHUIS DE HELFT VAN EEN DUBBEL WOONHUIS PAGINA 8 TEXELSE COURANT DINSDAG 15 m Bargain f*li m 1 Wezenland 5c, Stomerij nieuwe stijl. telefoon 10222014927. M Weverstraat 36, 1791 AE Den Burg, telefoon (02220) 2242. Parksti werktijd: josterhof, Schilde jvertentie sld De (02220) Adverteerders, die gebruik maken van de rubriek ,,Texe- laartjes" worden verzocht de kosten gelijk te voldoen. Bij het verzenden van een nota wordt voor deze kleine bedragen f2,50 administratie kosten in rekening gebracht. Administratie T.C. De auto Standaardwerk boordevol wetens waardigheden over techniek, onderhoud en reparatie. Grote gebonden uitgave met honderden lustraties or van 65.60 voor «3 Dinsdag 22 mei 1984 houdt het Nederlandse Ro de Kruis, afd. Texel haar jaarvergadering: aan vang 20.00 uur, in het Rode Kruisgebouw te Den Burg. Na afloop zal een film gedraaid worden. Leden, vrijwillig(st)ers en belangstellenden zijn van harte welkom. De burgemeester van Texel maakt, ingevolge het be paalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, bekend, dat de raad der gemeente Texel bij besluit de dato 8 mei 1984 wijzigingen van bestem mingsplannen in voorbereiding heeft verklaard voor de op de bij deze besluiten behorende kaarten aange geven gebieden betreffende: Schilderweg 185 te Den Burg; Gerritslanderdijkje 26 te Den Burg; Peperstraat 45 te Oosterend; Vuurtorenweg 27 te De Cocksdorp; Lageveld (perceel van de heer J. Eelman); Hallerweg 32 te Den Burg; Nieuwlanderweg 53 te De Waal. De besluiten liggen met bijbehorende kaarten vanaf 16 mei 1984 voor een ieder ter inzage op de afdeling ruim telijke ordening en planning van de gemeentesekreta- rie, kamer 205. Texel, 8 mei 1984. De burgemeester voornoemd, J. A. Engelvaart. Het bestuur van de stichting Prof. Dr. W. H. Kees- omstudiefonds te Texel brengt ter kennis van belang hebbenden, dat thans voor het cursusjaar 1984/1985 studietoelagen uit het fonds kunnen worden aange vraagd. Dit is mogelijk voor personen met een goede studieaanleg, die niet in staat zijn de kosten van hun voorgenomen of reeds aangevangen studie te betalen. Zij die voor een studietoelage uit genoemd fonds in aanmerking wensen te komen dienen zich vóór 1 juni a s. tot voornoemd bestuur te wenden. En wel door middel van een .aanvraagformulier, dat verkrijgbaar is op de afdeling onderwijs van de gemeentesecretarie te Den Burg. Verzoeken die na 1 juni a.s. worden ingezonden, zul len niet in behandeling kunnen worden genomen. Opgemerkt wordt, dat het indienen van een aanvraag bij het fonds niet van invloed is op de beoordeling van aangevraagde rijksstudietoelagen Laat Uw afgebroeide narcissen rechtstreeks op pallets aanvoeren en ontsmetten. Inl. vervoer: Fa. H. D. van Maldegem, tel. (02226) 461 of 410. Ontsmetten: fa. Gebr. Uit geest, tel. (02220) 2565 of (02228) 393. Van een aardigheidje tot een geschenk. Weverstraat 1 Weverstraat 17. Sluiting voor alle verkeer in beide richtingen van gedeelten van Waalderstraat en Kogerstraat. Burgemeester en wethouders van Texel maken inge volge artikel 133 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens bekend dat zij op 1 mei jongstleden besloten hebben met ingang van 1 juni aanstaande het gedeelte van de Waalderstraat, gelegen tussen de Burgerhoutstraat en de Stenenplaats, alsmede het ge deelte van de Kogerstraat, gelegen tussen de Stenen plaats en de Burgerhoutstraat te sluiten voor alle ver keer in beide richtingen met uitzondering van voet- gangers en fietsers. Met ingang van 1 juni zullen deze straten slechts toe- gankelijk zijn op vaste uren voor het verzorgend en be- voorradend verkeer. Deze uren zijn: 's maandags tot en met 's zaterdags van 07.00 tot 10.00 uur, en 's maandags tot en met vrijdags van 13.30 tot 14.30 uur. Algemene ontheffing van het inrijverbod wordt onder andere verleend aan invalide-parkeerkaarthouders, voorzover deze hun bestemming in de gesloten stra ten hebben onder voorschrift dat de invalide- parkeerkaart zichtbaar van achter de voorruit moet zijn, stapvoets wordt gereden en voorrang aan voet gangers en fietsers wordt verleend. Bezitters van parkeergelegenheid binnen de gesloten straten kunnen op schriftelijk verzoek een onthef- fingsbewijs, geldig voor 1 jaar, krijgen. Aanvraagfor mulieren zijn op de afdeling algemene zaken, kamer 209, van het gemeentehuis verkrijgbaar. De 'desbetreffende verkeersbesluiten liggen voor een ieder ter inzage op kamer 209 van het gemeentehuis. Binnen dertig dagen na deze openbare kennisgeving kan iedere belanghebbende tegen bovengenoemde verkeersmaatregelen in beroep komen. Het beroep dient te worden gericht aan H.M. de Ko ningin maar ingediend bij de Commissaris der Konin gin in Noord-Holland, Dreef 3, 2012 HR Haarlem. Texel, 10 mei 1984. Burgemeester en wethouders van Texel De secretaris. De burgemeester, J. R. van Dijk J. A. Engelvaart. Het nieuwe adres van Kees en Nel Harting is Telefoon 5293. Burgemeester en wethouders van Texel brengen ter openbare kennis, dat zij voornemens zijn om met toe passing van een algemene verklaring van geen be zwaar als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruim telijke Ordening en artikel 50 lid 8 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de bouwplannen van: het Ministerie van'Defensie te Den Haag voor het plaatsen van een verplaatsbare schakelunit aan de Mokweg te Den Hoorn, kadastraal bekend gemeente Texel, sektie G, nummer 212; de heer F. Keijzer te Oosterend, voor het gedeeltelijk veranderen van een, keuken aan de Zwinweg 6 te Oosterend, kadastraal bekend gemeente Texel, sektie L, nummer 145; de heer H. Werheid te Bergische Gladbach (Did.) voor het vergroten van een zomerhuis aan de Californiëweg 189 te De Koog, kadastraal bekend gemeente Texel, sektie T 8, nummer 800; de heer A. de Visser te Den Hoorn, voor het gedeelte lijk vergroten van een bedrijfsschuur aan de Pontweg 60 te Den Hoorn, kadastraal bekend gemeente Texel, sektie P, nummer 213; de heer C. Schermer te Den Burg, voor het plaatsen van een bollenschuur aan de Van der Sterrweg t.o. nummer 6 te Den Hoorn, kadastraal bekend gemeente Texel, sektie P, nummer 234. De bouwplannen zijn in overeenstemming met het vastgestelde, maar nog geen rechtskracht bezittende bestemmingplan Buitengebied. Tevens zijn zij voornemens om met toepassing van een algemene verklaring van geen bezwaar als be doeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning en artikel 50 lid 8 van de Woningwet medewer king te verlenen aan: het bouwplan van de heer R. C. Buijsman te Den Burg voor het plaatsen van een bijkeuken aan de Ada van Hollandstraat 4 te Den Burg, kadastraal bekend ge meente Texel, sektie K, nummer 3028. Het bouwplan is in overeenstemming met het in voor bereiding zijnde bestemmingsplan. De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 16 mei 1984 gedurende 14 dagen voor belanghebbenden ter inzage op de gemeentesecretarie, afdeling ruimtelijke ordening en volkshuisvesting, kamer 205. Eventuele bezwaren tegen bovenbedoelde bouwplan nen kunnen gedurende de termijn van terinzageleg- ging schriftelijk aan het college van burgemeester en wethouders kenbaar worden gemaakt. Texel, 7 mei 1984. Burgemeester en wethouders voornoemd, De secretaris, De burgemeester, J. R. van Dijk J. A. Erïgelvaart Hogerstraat 6, Den Burg, tel. (02220) 5322 u eer)\uQO w vr2'^ - Den Burg: Spinbaan 3, tel. 3348 TAXATIES HYPOTHEKEN ASSURANIIËN ONROEREND GOED TE KOOP AANGEBODEN TE DEN BURG Aan de rand van het centrum gelegen, met naastgelegen schuur en achtergelegen tuintje. Ca. 50% van de oppervlakte is woonhuis. Indeling: woonkamer, woon-eetkeuken, bij keuken, douche/toilet Boven: 5 slaapkamers. Voorzien van een aardgas c.v.-installatie. Het geheel verkeert in een prima staat van onderhoud. Bijzonder geschikt voor zakelijk gebruik. De koopsom van het totaal komt overeen met de prijs van een normaal woonhuis. Een koopruil behoort tot de mogelijkheden. ajalSSgg OOSTEREND Ir het centrum gelegen zeer fraai verbouwd met grote garage en hobbyschuurtje. De achtergelegen tuin is te combineren met een aangrenzende boomgaard Indeling: entree, grote woonkamer met open haard, plavuizenvloer met vloerverwarming, keuken, bijkeuken, douche/toilet en boven 3 slaapkamers. Het geheel is voorzien van een aardgas c.v. en nieuwe elektriciteitsinstallatie. Al met al een pand, dat van buiten lang niet weergeeft, hoe de werkelijkheid is. Vraagprijs 7135.000, EIERLAND met schuurtje, garage, leuke achtertuin en grote moestuin, ca. 1000 m2. Op aardgas aangesloten en voorzien van nieuwe elektriciteit. Indeling: hall/entree, woonkamer, keuken, bijkeuken, douche/toilet, vaste trap naar overloop met 2 slaapkamers en bergzolder. Binnen geheel gerenoveerd. Vraagprijs 7107.500, Onze woninggids wordt U op aanvraag toegezonden. Schilderweg 165 Postbus 87, 1790 AB Den Burg - Texel. Tel. (02220) 3025 en 3429 b.g.g. 2031. P. Kuip Czn.

Texelsche Courant | 1984 | | pagina 8