J A/ijfel over noodzaak ure ANWB-borden MüNIA stl vooruitzichten ZDH Gyvo van start Voetbalprogramma Uitslagen eilandcompetitie volleybal Programma eilandcompetitie volleybal Vier nieuwe teams in zaalvoetbaltoernooi van Rijkspolitie :AG 14 SEPTEMBER 1984 TEXELSE COURANT gemeenteraad heeft dinsdagavond besloten f72.000— uit ikken voor nieuwe ANWB-wegwijsborden in Den Burg, De (sdorp. Den Hoorn en Oudeschild. Bovendien wordt in volgend jaar gedurende vijf jaar telkens een crediet van ]Ö0,- beschikbaar gesteld voor het vervangen van oude be- ijzering op heel Texel. Het plan ontmoette vier tegen- imers: Beumkes, Welboren, Terpstra en Poster vonden een irse uitgaaf voor dit doel niet nodig. in 1981 stond op het investe- sn van de gemeente ƒ95.000 erziening en vervanging van be zering en voor het onderhoud n, maar de post werd later ge- De onderhoudstaak werd toen tornen door gemeentewerken en verven) maar op duur ook vervanging en uitbreiding van pjen nodig. rt jaren worden de borden op jeleverd door een firma uit Fries die borden zijn niet van de- afmeting en kwaliteit als ANWB- Het college gaf nadrukkelijk de ir aan de ANWB-borden, on hogere kosten. Zo spoedig mo oi de achterstand in de borden- ing worden ingelopen. De die daarmee is gemoeid komt pot voor recreatie en natuurbe- dus uit de op obrengst van de toe- ilasting. Het college vindt de namelijk in de eerste plaats een :h belang. De eigen inwoners ide weg ook wel zonder borden te ind Poster vond dat het college uitkijken naar goedkopere leve- is, want een bedrag van ƒ72.000,— hij buitensporig hoog. Rienstra daarentegen zei dat het rijkste is dat op Texel borden van landelijk en uniform type; hij dat vooral een zaak van verkeers- fceid. •k Beumkes legde uit dat de 'finan- nensen' van zijn fractie aanvanke- sn bezwaar hadden tegen de uit- voor de borden, maar later was :ot de conclusie gekomen dat het looierij op grote schaal' was. f72.000,— en dan nog eens vijf g ieder jaar ƒ25.000,—. Dat is toch Wethouder Schilling vond dat Ate Rienstra het „meest wijs" had gespro ken. De aanwijsborden moeten aan ho ge eisen van herkenbaarheid en unifor miteit voldoen in het belang van de ver keersveiligheid. iemand die ter plaatse bekend is kan zich dat nauweijks voor stellen, maar het komt voor dat mensen lopen te zoeken. Dat kan tot aarzelend gedrag en onverwachte bewegingen lei den die ongelukken uitlokken. Overdreven Beumkes geloofde daar niets van. Hij kon zich niet voorstellen dat het met de Texelse bewegwijzering zo slecht is gesteld dat er zoveel geld aan moet wor den uitgegeven. In ieder geval zou men aan de goedkopere borden van de firma De Jong meer dan voldoende hebben, zo meende hij. Poster rekende voor dat ƒ72.000,— voor de borden ongeveer evenveel is als de gemeenteraad uittrok voor het roem ruchte „Tesokaartje van Dros". Joop van der Meer schaarde zich na drukkelijk achter Rienstra maar Beumkes probeerde de aanwezigen ervan te over tuigen dat Texel reeds zeer rijkelijk in de bordjes zit. Het argument van verkeers veiligheid vond hij vergezocht en hij kon zich niet voorstellen dat Texel wat de be wegwijzering betreft achter ligt bij ande re plaatsen in het land. Paul Kikkert had een andere mening. Zolang het nog voorkomt dat mensen die in de Slufter moeten zijn, in De Cocksdorp terecht komen, mankeert er blijkbaar nog wat aan de bebording. Maar ook Kikkert wist de weerstand van de Paktfractie en van Poster niet te breken. Reparatie raadhuis De raad stelde ƒ29.100,— beschikbaar voor binnenkort uit te voeren reparatie werkzaamheden aan het raadhuis. Het gaat om het reinigen van betonkozijnen en dakranden en het herstellen van kit- voegen. Voor dat doel was in de begro ting al een post opgenomen, maar door een misverstand werd een deel van het werk niet uitgevoerd. Het voor dit deel uitgetrokken bedrag van ƒ26.550,— werd nu opgetrokken in verband met prijsaan passing en hogere btw. Namens de Pakt-fractie verklaarde Henk Beumkes dat hij alleen akkoord zou gaan als het werk wordt uitgevoerd door de Texelse aannemer aan wie het oorspronkelijk was toegezegd, maar die nog steeds geen bevestiging heeft ge had dat hij het werk inderdaad mag uit voeren. Barendregt zegde dat toe. Vliegveld De raad ging akkoord met de bouw (voor ƒ60.000,— van een nieuw haven meesterskantoor voor het vliegveld. Het kantoor komt bovenop het bestaande kantoor zodat men een veel beter uit zicht krijgt op het veld en de vrijkomen de benedenverdieping tot garage voor de brandweerauto kan worden gemaakt. Dat levert weer ruimte op in de thans na melijk volle hangar. Omdat in de N.V. Luchtvaartterrein niet alleen de gemeen te maar ook provincie en rijk participe ren, betaalt de gemeente slechts 35% van de kosten, wat neerkomt op een jaarlijkse last van ƒ9.100,—. Peter Bakker van de PSP wilde niet aan de verbouwing meewerken zolang de Kroon geen uitspraak heeft gedaan inzake de toekomstige status van het vliegveld en stemde tegen. Beumkes vond het merkwaardig dat de gemeente uit haar algemene midde len geld onttrekt om in de kosten bij te dragen; hij had verwacht dat de winst die is gemaakt bij het laatstgehouden vliegfeest daarvoor zou worden ge bruikt. Dat laatste was trouwens ook ge suggereerd in het jaarverslag van de N.V. Luchtvaartterrein. Wethouder Baren dregt en de burgemeester legden uit dat de nu voorgestelde wijze van financie ring min of meer verplicht is geweest op grond van afspraken met de andere part ners in de N.V. Overigens is de winst van het vliegfeest evengoed besteed aan voorzieningen ten behoeve van het vliegveld, zoals apparatuur om kennis te nemen van de voor de luchtvaart bestemde weerberichten. Rondvraag In de rondvraag van de vergadering wees Jan van Asselt op de noodzaak dat voorzieningen worden getroffen rond de Brink in De Koog. De daarvoor bestem de post die op de begroting 1984 stond, is geschrapt, maar nu gebeurt er hele maal niets hoewel o.a. het hekwerk drin gend aan reparatie toe is. Wethouder Klaas Barendregt zei dat een 'onder houdsplannetje' voor de Brink in de maak is, waarvan de raad spoedig zal horen. De grondruil tussen Staatsbosbeheer en Gemeente (waarbij de gemeente grond op de Hogeberg aan de staat overdraagt terwijl grond aan de Vuurto- renweg wordt terugontvangen) heeft nog steeds zijn beslag niet gekregen. Desgevraagd kreeg Jan van Asselt te horen dat de overdracht stagneert om dat Staatsbosbeheer niet voldoet aan de voorwaarde om de woning Vuurtoren- weg 100 ontruimd op te leveren. De ge meente zal er achteraan gaan. Het is denkbaar dat de hele transactie onge daan zal worden gemaakt. De raad zal spoedig nauwkeurig op de hoogte wor den gesteld van de stand van zaken. Paul Kikkert had kritiek op de gang van zaken bij het recente verplaatsen van de Polygastank in Den Burg, wat be treft de informatie aan omwonenden en het afzetten van wegen. Verder had Kikkert de indruk dat het rijden met de auto en met andere motor voertuigen op het strand uit de hand be gint te lopen. Het is van gemeentewege verboden maar heel wat mensen doen of ze iets te maken hebben met het zandsuppletiewerk en rijden maar raak. Kikkert pleitte voor het invoeren van een duidelijk zichtbare sticker, aan te bren gen op voertuigen die vergunning heb ben om op het strand te komen. Contro le is anders ondoenlijk. Dat was de bur gemeester uit het hart gegrepen. Hij had er zich persoonlijk meermalen aan geër gerd dat allerlei mensen met (ter- rein)voertuigen het strand oprijden „om daar hun honden of hun verkering uit te laten". Bijzondere school Gerbrand Poster zei naar aanleiding van de op handen zijnde stichting van een bijzonder-neutrale basisschool in De Koog dat 'veel' Koger kinderen intussen voor scholen in Den Burg zijn ingeschre ven. Wethouder Zegens ontkende dat. „Het gaat om niet meer dan twee gezin nen met totaal vier kinderen. Twee gaan er naar de Thijsseschool en twee naar de Jozefschool". Over de verdere ontwikke ling van de Koger schoolstrijd kon Ze- gers niets zeggen. Poster klaagde ook over kosten (ƒ520,— die bewoners van het Buurtje in Oudeschild moeten betalen voor de procedure die nodig is om een stukje agrarische grond (waarmee de mensen hun thans kleine tuintjes willen vergro ten) een aangepaste bestemming te ge ven. „Kan dat niet wat minder?". Wet houder Schilling kon Poster weinig hoop geven. Deze vergoeding is door de ge meenteraad vastgesteld na vrij uitvoeri ge discussie. Bij de hoogte van het be drag wordt rekening gehouden met de omvang van het project, zodat de proce durekosten in redelijke verhouding staan tot de andere kosten van de betreffende aanleg of bouw. Lagere procedurekosten in rekening brengen betekent in komstenverlies, wat de gemeente zich niet kan permitteren. Als Poster veran deringen wilde voorstellen wat betreft het doorberekenen van procedure kosten, dan moest dat maar gebeuren bij de begrotingsbehandeling, zo meen de de wethouder. Poster kondigde aan dat te zullen doen. Gelein Jansen wees op een volgens hem gevaarlijke situatie op het kruispunt Jan Reijstraat-Burgerhoutstraat. Het verkeer uit de Jan Reijstraat lijkt voor rang te hebben, wat enkele keren tot on gelukjes heeft geleid. Postweg Jansen pleitte ook voor het instellen van een snelheidsbeperking (50 km) op het Postweggedeelte tussen hoeve Lei den en het vliegveld. Hier is sprake van een gevaarlijke situatie door het harde rijden. Bovendien laten veel automobi listen zich afleiden door vliegtuigen en parachutisten. Jansen drong verder aan op het verwijderen van de bloembakken uit de Hogerstraat, het (eindelijk!) aan brengen van verlichting in de Slinger weg en hij wilde weten hoe lang de ge meentelijke woning in de Zwaanstraat nog ongebruikt en dichtgetimmerd staat. Van de zijde van het college werd voor alle wensen aandacht toegezegd. Schilling vond de gevraagde snelheids beperking voor het Postweggedeelte een prima idee, het college zal Gedepu teerde Staten voorstellen daartoe over te gaan. Binnen enkele dagen zal ook de bloembak in de Hogerstraat worden aangepakt. De verlichting in de Slingerweg, zo beloofde Barendregt, komt er „op zeer korte termijn". Dat wekte schamper ge lach op, want het gemeentebestuur heeft vorig jaar al beloofd dat die straat verlichting er met spoed zou komen. Maar Barendregt zei dat dit karwei nu echt „in de planning" zit. De mogelijk heden tot renovatie van het huis in de Zwaanstraat worden momenteel beke ken; de raad hoort er spoedig over. Donderdag 13 september De raadscommissie voor welzijnszaken komt om 19.30 uur in het raadhuis in openbare vergadering bijeen. Vrijdag 14 september De Sportvissersclub Texel heeft de na jaarsvergadering in „De Schakel", aan vang 19.30 uur. Zaterdag 15 september Om 11.00 uur begint in sporthal Ons Ge noegen het zaalvoetbaltoernooi van de Rijkspolitie Texel. Einde omstreeks 20.00 Om 11.00 uur begint op het land van De Lugt, Van Exel en De Wit in Eierland de viering van het 50-jarig bestaan van de Oud-ieerlingenvereniging van de Land bouwschool. Om 11.00 uur opening; 12.00 uur ploegwedstrijd; om 14.00 uur oude trekkershow met 'nostalgisch dor sen'. Feestavond vanaf 20.00 uur. Zondag 16 september Van 8.0Ö tot 10.00 uur wordt aan de dijk bij Oueschild ter hoogte van de R.K. kerk een sportviswedstrijd gehouden. De Windsurfclub heeft een 'long distan- ce^wedstrijd bij Dijkmanshuizen, start om 11.00 uur. Om 11.30 uur begint in „De Lindeboom" een koffieconcert van het koor „Amstëls Tavenu". Maandag 17 september Het bestuur van de Overkoepeling van Vrouwenorganisaties vergadert om 14.00 uur in het gebouw bij de Doopsge zinde kerk. Dinsdag 18 september De afdeling Texel van de Plattelands vrouwen heeft om 19.30 uur in „De Lin deboom" een 'gourmetavond'. V, Texel irste gaat in 't Zand tegen Geel- een zware klus tegemoet. De nemers zijn vooral op eigen terrein je tegenstanders, technisch niet zo maar met de volle inzet van begin J. tet eind. Ze spelen vanuit een ver- ite verdediging, zodat de tegenstan- tet spel moet maken en dan een poor het eigen doel moet bouwen. met nog meer inzet en een volle- ttmandekking zit er een positieve uit- -jjvoor SVT in. 'fa tweede, met een overwinning de petitie begonnen, ontvangt het ster- I foaagdijk 2, een gelijk spel moet :l baar zijn. t derde, gestart met een smadelijke nederlaag, krijgt het uit tegen 'V5ook nu weer moeilijk. Een gelijk lijkt al een goed resultaat. =t vierde ontvangt WGW 6, altijd Igoed spelende ploeg, een redelijke ag is mogelijk. et vijfde gaat bij Texelse Boys 3 op tëk, een te zware opgave. «t zesde kan in Breezand de punten ZAP 6 pakken. inioren A1 kan winnen van het be ende SC Dynamo A1, als de Ursem- itenminste niet onderschat worden, rijgt het in Den Helder tegen Water- a's B1, dat de competitie opende met 11-1 overwinning, waarschijnlijk te ar, B2 moet de punten kunnen vero- anop het bezoekende HRC B3. C1 ithuis van Flevo C1 en ook C2 en C3 oen uit tegen respectievelijk Water- als C2 en Helder C3 goede kansen ffl'nst. rr nog Texel D1 tegen JVC D1 het eerst komt op Texel een pupil- tal in de competitie met elftallen de vaste wal. De jongens verwach- ■eel belangstelling. JS.V.C. [tot eerste speelt thuis tegen het ster- Uitgeest. Het zal een moeilijke :rijd worden met een kleine kans op gelijk spel. Aanvang 14.30 uur. [Het tweede speelt uit tegen Molen- uit Heerhugowaard. De aanvang is om 15.00 uur. Vertrek van het Eier- :he Huis om 12.30 uur, vertrek 13.05 uur. He B-junioren spelen ook uit. Zij gaan ar Den Helder (HCSC). De aanvang er is 16.15 uur. Vertrek van het Eier- 'dsche Huis om 14.30 uur, boot 15.05 He dames spelen zondag hun eerste thüiswedstrijd tegen Flevo. Een zeer sterke tegenstander waar het moeilijk scoren zal zijn. Aanvang zondag in De Cocksdorp 14.30 uur (eventueel 14.45 uur). De pupillen spelen zaterdag hun eerste wedstrijd thuis tegen Texel D2, aanvang 13.00 uur. Texelse Boys Het eerste speelt zondag de eerste thuiswedstrijd tegen Woudia uit West woud dat zijn eerste wedstrijd winnend afsloot in een doelpuntrijke (4—3) wedstrijd tegen Waard '75. De Boys hebben afgelopen zondag aangetoond dat ze qua spel goed meekomen in de 2de klasse maar om te winnen moeten er wel doelpunten geproduceerd wor den. Aanvang 14.00 uur. Boys 2 gaat naar Den Helder voor de wedstrijd tegen Zeemacht 3. Een pittige tegenstander, dus zullen de Boys alles uit de kast moeten halen om 1 of 2 pun ten binnen te halen. Vertrek met de boot van 13.05 uur. Het derde speelt op eigen terrein, om 14.00 uur, tegen Texel 5. De dames gaan met de boot van 12.05 uur richting Wormerveer en spelen daar tegen WFC. Zaterdag voor junioren B1 en Cl uit wedstrijden tegen respectievelijk Zee macht B1 en ZAP C6. Vertrek met de boot van 13.05 uur. De meisjes B-junioren gaan met de zelfde boot naar Reigerboys. Op eigen terrein om 13.30 uur de juni oren B2 tegen JVC B3 en C2 tegen JVC C3. De meisjes C-junioren spelen ook thuis om 14.45 uur tegen Vios/W. De F-pupillen spelen nu de serie wedstrijden op het Texel-veld. Ze komen bij elkaar om 12.00 uur op het Boysveld. De uitslag van de wedstrijd Oosterend F1-Tex. Boys F1 was 0—1 en niet 0—0 zoals in de krant stond. De D- en E-pupillen spelen om 12.00 uur op het Boysveld tegen Oosterend D en E. De opkomst moet beter zijn dan vorige week toen nog niet iedereen op de hoogte was van het programma. Terreindienst: Alfred Bakker en John Boogaard. Vrijdagavond 20.00 uur is er jaarverga dering. S.V. Oosterend Het eerste zaterdagteam gaat dit weekend uit spelen tegen KVV. Aart Jo- han van de Brink zal met een blessure aan de kant moeten blijven, wat voor Oosterend een groot gemis is. Een gelijk spel zou dan ook al zeer verdienstelijk zijn. Zaterdag 2 is vrij. Het goed gestarte Oosterend A1 ont vangt WGW A2. WGW heeft altijd een sterke jeugd zodat Oosterend het zeer zwaar zal krijgen. Ook B1 speelt tegen een WGW-team, namelijk uit tegen WGW B5 en hier liggen toch duidelijk winstkansen voor Oosterend. Oosterend C1 moet na de grote 7—0 overwinning nu thuis spelen tegen HCSC C4, dat ook z'n eerste wedstrijd met 7—0 won. Ho pelijk geeft het thuisvoordeel de doorslag. De meisjes gaan uit naar het onbeken de Kolping Boys. Aan nederlagen zijn de meisjes inmiddels wel gewend maar ze gaan fink door en hopelijk valt het nu eens niet voor ze tegen. Het enige zondagseniorenteam kan na de afgelasting van afgelopen week z'n rentree in de derde klasse maken in de uitwedstrijd tegen Hauwert. Hauwert startte afgelopen zondag met een 3—2 overwinning in een uitwedstrijd. Alleen als Oosterend vol inzet en met een goe de teamgeest gaat spelen is een punten- deling in deze wedstrijd mogelijk. De dames spelen zondag de enige thuiswedstrijd. S.V. De Koog. Het zaterdagteam van De Koog heeft wel wat goed te maken. Na de grote ne derlaag van het afgelopen weekend. Thuis tegen Alkmaarse Boys (14.00 uur) zal dat echter geen gemakkelijke opgave worden. De B-junioren gaan uit naar JVC B2, waar ze niet kansloos zijn. Vertrek bij „Capri" om 12.30 uur. Het eerste speelt zondag om 14.00 uur thuis tegen Dirkshorn, voor de meeste spelers een onbekende tegenstander. Met dezelfde inzet als afgelopen zondag kan toch zeker op een gelijk spel worden gerekend. De vrouwen gaan al met de boot van 11.05 uur uit naar HRC. Deze tegenstan der speelt al een jaar in de tweede klasse en mag beslist niet onderschat worden. Vertrek bij „Capri" om 10.30 uur. Terreindienst: C. van Beek en W. Oosterhaven. Kantine: KI. van Tatenho- ve en J. van Beek. Na een 1—0 nederlaag gaat ZDH 1 zondag bij de oude bekende Winkel op bezoek. Deze ploeg startte ook met een nederlaag: 3—1. Het is dus voor beide ploegen belangrijk om wat punten in huis te halen. Het tweede gaat ook dit seizoen weer een bescheiden rol spelen, leder puntje is echter belangrijk. De kleine kans die er ligt tegen Helder 7 in een uitwedstrijd die om 10.00 uur begint zou benut moeten worden. Ook voor de gymnastiek- en volleybal vereniging Gyvo in De Koog begint weer het seizoen. Maandag 17 september start in De Kaaps-nol het volleybal onder leiding van Peter de Hoogh van 19.00 tot 20.30 uur. Vrijdag begint.de gymnastiek onder, leiding van Peter Vos: dames van 14.15 - 15.15 uur; kleuters vanaf 4 jaar van 15.30 - 16.30 uur; klassen 1, 2 en 3 van 16.30 - 17.30 uur en de klassen 4, 5, 6 en het voortgezet onderwijs van 17.30 - 18.30 uur. Met uitzondering van het damesuur is alle gym 'gemengd'. Nieuwe leden zijn uiteraard welkom. Ze kunnen zich aan de zaal of bij de leiding aanmelden. Zaterdag 15 september 1984: Afdeling Noordholland: KVV-SVO/Z, 14.30 uur Cocksdorp-Uitgeest, 14.30 uur De Koog/Z-Alkm. Boys, 14.00 uur Molenboys 4-Cocksdorp 2, 15.00 uur Junioren: Oosterend A1-WGW A2, 14.45 uur Watervogels B1-Texel B1, 14.30 uur Zeemacht B1-Tex. Boys B1, 14.30 uur HCSC B4-Cocksdorp B1, 16.15 uur JVC B2-De Koog B1, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Texel B2-HRC B3, 14.45 uur WGW B5-Oosterend B1, 14.30 uur Tex. Boys B2-JVC B3, 13.30 uur Texel C1-Flevo C1, 13.30 uur Watervogels C2-Texel C2, 14.30 uur ZAP C2-Tex. Boys Cl, 14.30 uur (vertrek boot 13.05 uur) Helder C3-Texel C3, 12.00 uur Oosterend C1-HCSC C4, 13.30 uur Tex. Boys C2-JVC C4, 13.30 uur D-junioren: Texel D1-JVC Dl, 11.30 uur Cocksdorp D1-Texel D2, 13.00 uur Tex. Boys D1-Oosterend D1, 12.00 uur E-junioren: Tex. Boys ETOosterend E1, 12.00 uur ZDH E1-Texel E2, 13.30 uur Texel D3-Texel El, 13.30 uur F-junioren: (terrein S.V. Texel): Texel FTOosterend F1, 12.30 uur Oosterend F1-Tex. Boys F1, 12.50 uur Tex. Boys F1-Texel F1, 13.10 uur Meisjes B-junioren: Reiger Boys-Tex. Boys, 15.00 uur (vertrek boot 13.05 uur) Kolping Boys-Oosterend, 15.00 uur (vertrek boot 13.05 uur) Meisjes C-junioren: Tex. Boys-Vios/W, 14.45 uur Zondag 16 september 1984: 4de klasse A KNVB: Geelzwart-Texel, 14.00 uur Afdeling Noordholland: Tex. Boys-Woudia, 14.00 uur Winkel-ZDH, 14.00 uur De Koog-Dirkshorn, 14.00 uur Hauwert-Oosterend, 14.00 uur Texel 2-Zwaagdijk 2, 14.00 uur WGW 5-Texel 3, 14.30 uur Texel 4-WGW 6, 14.00 uur Zeemacht 3-Tex. Boys 2, 14.30 uur Tex. Boys 3-Texel 5, 14.00 uur Helder 7-ZDH 2, 10.00 uur ZAP 6-Texel 6, 14.30 uur Junioren: Texel A1-SC Dynamo A1, 12.00 uur Dames: WFC-Tex. Boys, 14.30 uur HRS-De Koog, 12.00 uur Cocksdorp-Flevo 2, 14.30 uur Oosterend-Zeevogels 3, 12.30 uur Samen reizen: Zaterdag 15 september 1984: Vertrek van Texel boot 13.05 uur: Meisjes Tex. Boys, meisjes Oosterend, De Koog B1 en Tex. Boys Cl. Als er een wedstrijd niet doorgaat, bus afbestellen, tel. (02240) 12421. Mannen: Paal 9-Autocentrale 0—2 ZPC TX '71-Wol- en handwerkhuisl 1 Normaal-Eelman/Segerink 2—0 Expert-Versluis 2—0 Westerlaken-PEN 2—0 Kobeko-Molenkoog 1—1 Bremakker-Van Wijngaarden 0—2 Vredelust-RWS 1—1 Gr. Slock-Teso 1—1 Vrouwen: Antiekhuisje-NCM 1—1 6 pk-DéjèVu 0-2 Vinke-Goënga 1 1 7 Provinciën 1-7 Provinciën 2 2—0 Taxi Toon-Ass. Bremer 0—2 Retsina-VW Audi 2—0 CVI-Koffieshop 1—1 Casino-Leydekker 1 1 SVC-Expert 0-2 Nokanto-Molenkoog 2—0 Gr. Slock-Mantje 2—0 Dinsdag 18 september 1984: Veld A: mannen: 18.30 u.: Versluis-AAV Smash 19.05 u.: Smash-Super Versluis 19.45 u.: Pen-Vredelust Super 20.25 u.: DGM-RSG Vredelust 21.05 u.: RWS-Gr. Slock DGM 21.45 u.: Veertig +-Dros MagazijnRWS 22.25 u.: De Krim-Paal 28-SVC Veertig Veld B: mannen en vrouwen: 18.30 u.: Drankencentrale-Memo ZPC TX '71 19.05 u.: Paal 9-ZPC TX '71 Drankencentrale 19.45 u.: De Zwaan-Bruining Drog. Mets 20.25u.: Drog. Mets-WGD Bruining 21.05 u.: Smash 2-Smash 3 WGD 21.45 u.: CVI-Casino Smash 2 22.25 u.: Koffieshop-Leydekkers Casino Veld C: vrouwen: 18.30 u.: Segerink/Eelman-A O 2000 Vijfsprong 19.45 u.: Nokanto-Expert Cafeetje 20.25 u.: Cafeetje-Gar. Kikkert Expert 21.05 u.: Taveerne-Lindeboom Gar. Kikkert 21.45 u.: Hema-Taxi ToonAss. Bremer 22.25 u.: Ass. Bremer-Retsina Taxi Toon Zaterdag a.s. wordt in sporthal Ons Genoegen voor de tweede keer het zaalvoetbaltoernooi van de Texelse Rijkspolitie gehouden. Naast teams die in het eerste jaar meede den zijn vier nieuwe teams inge schreven, nl. van de Joost Dourlein- kazerne, het District Alkmaar van de Rijkspolitie, een Texelse juniorense lectie en de Kon. Marechaussee uit Den Helder. Begonnen wordt om 11.00 uur en om streeks 20.00 uur moet het evenement achter de rug zijn. Gestreden wordt om de P. Scheuneman wisselbokaal, die momenteel in het bezit is van de Texelse brandweer. Het wedstrijdprogramma ziet er als volgt uit: 11.00 u.: Gemeente Texel-Texel vet. 11.21 u.^.P te water-Kon. March. 11.42 u.: R.P Texel-Nioz 12.13 u.: Texel jun.-Joost Dourl. 12.34 u.: Brandweer-Gemeente 12.55 u.: Distr. Alkmaar-R.P. te water 13.16 u.: Nioz-Texel veteranen 13.37 u.: Joost Dourl.-Kon. March. 13.58 u.: R.P Texel-Brandweer Texel 14.19 u.: Texel jun.-District Alkmaar 14.40 u.: Gemeente Texel-Nioz 15.01 u.: R.P. te water-Joost Dourl. 15.22 u.: Texel veteranen-Brandweer 15.43 u: Kon. March.-District Alkmaar 16.04 u.: R.P Texel-Gemeente Texel 16.25 u.: Texel jun.-R.P. te water 16.46 u.: Nioz-Brandweer Texel 17.07 u.: Joost Dourl.-District Alkmaar 17.28 u.: R.P. Texel-Texel veteranen 17.49 u.: Kon. March.-Texel jun. 18.15 u.: om 9e en 10e plaats 18.36 u.: om 7e en 8e plaats 18.57 u.: om 5e en 6e plaats 19.18 u.: om 3e en 4e plaats 19.39 u.: om 1e en 2e plaats

Texelsche Courant | 1984 | | pagina 11