Met ons nieuwe Witmerk is er helemaal niemand meer die Spar duur vindt! Nu Spar zo goedkoop koopje er toch alles! macaroni theebiscuits tarwebloem theezakjes koffie koffiefilter shampoo knakworst pindakaas margarine rookworst toiletpapier tissue pak 12 rollen wasmiddel afwasmiddel 500 gram pak 175 gram pak 1000 gram doosje 20 stuks a 4 gram gemalen vacuüm pak 250 gram ZakjeS nr. 2 pak 80 stuk flakon 500 ml. pot 8 stuks pot 350 gram pak 250 gram vacuüm 225 gram Vorige week introduceerden we ons nieuwe Witmerk. Nou mensen, dat hebben we geweten. Wat een drukte en wat een belangstelling! In ieder geval is het nu zo dat er wéér minder mensen zijn die Spar nog duur vinden. Ze hebben kennis gemaakt met het Witmerk en met de absolute bodemprijzen. En ze weten dat ze zich over de kwaliteit geen zorgen hoeven te maken, want die is prima. Anders zouden we het toch niet in onze winkel durven zetten! Met ons nieuwe Spar Witmerk kunt ook Spar onmogelijk nog langer duur vinden. Overtuig uzelf aan de hand van al die superlage prijzen die in deze advertentie staan opgenomen. En kom dan naar de winkel. Waar u bovendien ontdekt dat u bij Spar al uw boodschappen goedkoop kunt doen. zak 2 kilo flakon 1 liter PAGINA 8 TEXELSE COURANT DINSDAG 18 SEPTEMBER huishoudkwaliteit 69 huishoudkwaliteit 49 huishoudkwaliteit 95 huishoudkwaliteit 89 huishoudkwaliteit 2." huishoudkwaliteit 99 huishoudkwaliteit L49 huishoudkwaliteit 95 huishoudkwaliteit F huishoudkwaliteit 45 huishoudkwaliteit 99 huishoudkwaliteit huishoudkwaliteit huishoudkwaliteit

Texelsche Courant | 1984 | | pagina 8