Texelaartjes oor derde keer elijk spel voor Texel Texelse Boys en Waard '75 even sterk AIBEND4 SVO/Z verslaat :VAP met 4-1 Voetbaluitslagen Tevoko 3 zonder overtuiging Zaalvoetbalprogramma Zaalvoetbaluitslagen Vaste data FAMILIEBERICHTEN PAG 25 SEPTEMBER 1984 TEXELSE COURANT PAGINA 3 de derde competitiewedstrijd r Texel geëindigd in een gelijk Dit keer werd het 1—1 in Alk- tegen Alkmaarse Boys. II- tief voor de schotvaardigheid Texel was het doelpunt van de dat door een Boys-verdediger oord werd. invallers had Texel deze middag, de al langer geblesseerde Gerrie Paul van Exel vlak voor de rust, die hij met moeite corner kon tikken. Na de rust een hardwerkend Texel dat tot aan het Boys 16 meter gebied vlot combineerde maar vervolgens de kracht miste om gelijk te komen. Alkmaarse Boys probeerde met lange ballen zijn spitsen te bereiken maar met name Gert Pansier wist met die hoge ballen wel raad. Voorstopper Paul van Exel werd man, en Koos Tjepkema, ontbrak <joor i_uc post naar voren gedirigeerd Charles lepenburg deze waardoor de druk op het Boys-doel nog rijd. Zijn plaats werd ingenomen groter werd. De gelijkmaker werd inge- jan Plaatsman, die een bijzonder ^qq,- jg goed spelende Rob van der middag had. Texel kwam goed gtap zjjn VOorzet gemist zag door startblokken met een goede aan- pjet Monster, maar die de bal op de over rechts. De harde voorzet werd sch0en van een Boys-verdediger zag be door Piet Monster over het Boys- |ancjen, die prompt zijn eigen doelman pt. Het antwoord van Alk- passeerfje; 1_1. Een gelukkig doelpunt e Boys liet niet lang op zich wach- maar gezien het wedstrijdbeeld een zeer Na 10 minuten spelen kon een mid- verdiende gelijkmaker voor een hard Ider doorgaan naar de achterlijn en werkend jexe|( dat goed voetbalde maar voorzet werd bekwaam afgerond wejnjg echte kansen creëerde, j Boys-spits: 1—0. Controle Creativiteitscursussen xel controleerde het spel volledig, kon toch nauwelijks gevaarlijk wor- Hoewel Klaas Dirk Koorn en Piet nster beiden eenmaal vrijstaand kon inkoppen, wisten ze de bal onvol- nde te raken om het de Boys-keeper ilijkte maken. Veel meer moeite had keeper met een harde schuiver van- Zaterdag in stromende regen heeft SVO opnieuw een overwinning ge wekt die er zijn mocht: twee doel punten voor de rust van Rien Brou wer en Martin Land en twee na de t'rjst van Leendert Eelman en op- eD"! :ieuw Rien Brouwer. De enige te- jengoal van SVAP uit Anna Paulow- na was van Bruin. De regen hield zaterdag de toeschou- binnen zodat er weinig sfeer was. g Haar op het veld was de inzet bij beide -Joegen optimaal. De winnaar uit dit duel zou de aansluiting bovenin behou den. SVAP dat met mankracht begon te vallen vond een SVO tegenover zich, dat de mandekking prima toepaste. Als SVO zelf in balbezit was werd er bewogen en kon men gaan bou- SVAP moest alle zeilen bijzetten me om te verhinderen dat SVO zou scoren. ■fa Zo maakte men na-15 minuten een over- iieding en Dirk Trap ging de vrije trap ne- i, Rien Brouwer stond bij de tweede I, kreeg deze fraai genomen bal op het hoofd en scoorde 1—0. Leendert Eelman, in de eerste helft rechtshalf, kwam goed langs de zijlijn door en kon een paar maal mooi voor zetten, doch het strafschopgebied was vaak te vol om uitte halen. SVAP probeerde ook wel te scoren maar veel verder dan een paar corners kwam men niet. Biem Trap, die ook deze middag zeer nuttig werk ver richtte door ruimte te trekken voor zijn mede-aanvallers. Toen Rien Brouwer op de linkerkant de bal in zijn bezit kreeg en een paar spelers uitspeelde zag hij dat Martin Land in de ruimte sprintte. Met een lob over de verdediging bereikte de Martin Land. Deze kreeg alleen nog met de keeper te maken', speelde hem handig uit en scoorde 2—0. SVAP probeerde via de buitenkanten wat te forceren, maar Piet Grisnigt en Jan Oosterhof gaven hun tegenstanders weinig kans. Als men toch doorbrak was het altijd Joost Brouwer die geconcen treerd liep te voetballen en de aanval af stopte. Marco Drijver, de keeper, had weinig te doen maar vooral de opsprin gende ballen waren gevaarlijk door mo- deren nat gras. Maar Drijver pakte alles klemvast. Gep Brouwer, die sterk als voorstopper opereert, stuurde Piet Daal der vaak de ruimte in en Daalder gaf listi ge passes op zijn medespelers. Dat voor de rust niet meer gescoord werd, kwam omdat de bal vaak smoorde op de zware grond waardoor het doe! net niet kon worden bereikt. Na de rust kwam Biem van Leeuwen op het veld voor Dirk Trap die met bles sures kampt, maar toch een prima eerste helft speelde. Leendert Eelman verhuis de naar de linkshalfplaats en Biem van Leeuwen kwam op de rechter halfplaats. SVAP begon fel maar zag veel acties mislukken. Toen Leendert Eelman de ruimte werd ingestuurd kwam hij in het strafschopgebied. De bal kwam in de modder te liggen maar toch knalde hij langs de doelman het derde punt voor SVO in de touwen. Rien Brouwer mocht alleen op de doelman afgaan maar scoorde niet omdat hij iets naar buiten uitweek. De trainer van SVAP gaf order om er een alles of niets offensief uit te persen. Toen SVAP-middenvelder Bruin even vrij werd gelaten haalde deze uit en de bal verdween in de kruising. SVO raakte hiervan niet echt onder de indruk. Toen 8 minuten voor tijd Piet Daalder op rechts onderuit werd gehaald plaatste Jan Oosterhof zich achter de bal, trok deze voor het doel langs. Rien Brouwer was met zijn hofd aanwezig en scoorde 4-1. Toen brak bij SVAP het verzet. De scheidsrechter, die ondanks het moeilijk bespeelbare veld een prima wedstrijd floot en geen moment problemen kende, blies kort hierna voor het einde. Er zijn enkele cursussen, die nog niet door kunnen gaan vanwege te weinig aanmeldingen. Bij een aantal cursussen zijn nog enkele mensen nodig om de cursus te laten draaien. Het gaat om de volgende cursussen: 1. Klein onderhoud aande auto; een cursus die mensen leert kleine reparanes zelf te doen, zodat kosten van onder houd aan de auto beduidend minder zul len worder. (In samenwerking met het MZW/jeugdwerk). 2. Tekenen van de heer F. Voskuil op maandagavond. 3. Schilderen van de heer F. Voskuil op woensdagavond. 4. Naaien voor gevorderden van me vrouw I. de Kleijn-Odinga (MZW/jeugdwerk). 5. Pottenbakken van mevrouw N. Dü- ring (MZW/jeugdwerk). Mocht men nog interesse hebben voor één van deze cursussen, aanmel den op de afdeling culturele zaken, ka mer 304, telefoon (02220) 3041, toestel 130. Zaterdag 22 september 1984: Afdeling Noordholland: SVO/Z-SVAP De Koog-USVU SVO/Z 2-HCSC 6 Junioren: Texel B1-WGW B3 Texel B2-Helder B3 De Koog B1-HCSC B4 ZAP B3-Tex. Boys B2 Oosterend B1-SVAP B1 Texel C2-Tex. Boys C1 SVAP C1-Oosterend C1 Texel C3-WGW C6 Tex. Boys C2-Succes C3 D-junioren: HRC D1-Texel D1 Oosterend DTTexel D2 E-junioren: Oosterend E1-Texel D3 Texel E1-Texel E2 F-junioren: Texel F1-De Koog F1 Meisjes B-junioren: Tex. Boys-W GW Meisjes C-junioren: Tex. Boys-WGW Zondag 23 september 1984: 4de klasse A KNVB: Alkmaarse Boys-Texel Afdeling Noordholland: Texelse Boys-Waard '75 ZDH-Sint Boys Texel 2-Meervogeis 2 JVC 3-Texel 3 Tex. Boys 2-Texel 4 ZDH 2-HRC 7 Petten 3-Tex. Boys 3 Texel'5-Zeemacht 4 Flevo 4-Texel 6 Junioren: Grasshoppers A1-Texel A1 Dames: De Koog-HSV Hugo Boys-Oosterend De eerste wedstrijd van het nieu we seizoen bracht het derde man- nenteam van Tevoko nog geen over- 4—1 winning. Tegenstander Seahawks 2-3 ging met een 0-3 zege terug naar 2-3 Den Helder. Tevoko 3 dames had geen enkele moeite met het vrouwenteam van 22-1 Seahawks (3-0) maar het vierde 3-5 moest haar meerdere erkennen in 3 3 het Oosterender Smash '68. 1—1 Het mannenteam raakte niet alleen 8—0 drie punten kwijt maar tevens spelverde- 4-2 Ier Ruud Witte, die met een stevige en- 1—8 keiblessure zeker 6 weken zoet is. On- 0 3 danks de opvallend bekwame vervan ging door nieuwkomer Marius Kikkert slaagde het derde er niet in een echte vuist te maken. De aanvalsopbouw kwam ondanks minder goede passes nog wel uit de verf, maar de afmakers waren te lief voor Seahawks, die wel een paar harde klappers aan het net had staan. Dat samen met de routine van Bauk de Vries betekende een voortdu rend overwicht voor het Helderse team, dat via 10-15 en 12-15 ook in 3 winstpun ten werd uitgedrukt. teerd. Wellicht kan het team halverwege de competitie nog aan de slag. De speelsters van het vijfde kunnen een welkome aanvulling zijn voor het vierde damesteam, dat nog allebehalve aan elkaar gewend met 1 —3 verloor van het geroutineerde Smash. Trainer Bein- tema zal met plezier gekeken hebben naar aanvalster Willeke Arensman, die vooral van achter de 3-meter lijn veelvul dig wist te scoren. In de tweede set wist Tevoko 4 goed te profiteren van de gaten in de verdedi ging van de Oosterender dames en de stand in sets gelijk te brengen. Daarna gaf de ervaring toch de doorslag. Het derde damesteam zette de reeks overwinningen van het vorig seizoen ge woon voort. Simpel maar gedegen kwam het team geen moment in serieu ze problemen. Danzij 15-6, 15-10 en 15-4 werd de eerste overwinning een feit. 4-3 6-1 11-0 0-4 Teruggetrokken Het starten van een juniorencompeti tie heeft uiteindelijk toch geleid tot het moeten terugtrekken van het vijfde'da- mestem, dat reeds de eerste wedstrijd met een speelstertekort werd geconfron- 0-0 2-4 0-1 2-2 4-1 0-7 7-2 3-0 1-4 5-1 1-3 Woensdag 26 september 1984: 17.15 u.: Gamma 3-NMS 17.45 u.: Ratronics-Kikkert Super 18.15 u.: Cafeetje-Gamma 2 18.45 u.: De Mok-ZDH 2 19.25 u.: Tex. Boys-Topido 20.05 u.: Gempo-Nissan 4 20.45 u.: Mantje-Gamma 1 21.35 u.: Texel-Oosterend 3 22J5 u.: Gamma 5-Oosterend 6 Zaaldienst: PH Hotel. Donderdag 27 september 1984: 17.15 u.: Gamma 1-Vissers Bouwbedr. 17.45 u.: Nissan-Ver. Schilders 18.15 u.: Zegel Modes-Alkema 18.55 u.: A O 2000 2-Oosterend 5 19.35 u.: Nissan-Texels Lamsvlees 20.15 u.: Tex. Boys 2-Gamma 2 20.55 u.: Oosterend 4-Pakhuus 21.35 u.: Nioz 2-Tex. Boys 4 22.15 u.: Rab 2-Ver. Schilders 3 Zaaldienst: -7.15 uur Pakhuus; 20.00 uur Oosterend. Op een ondanks de regen goed bespeelbaar veld hebben de Boys en Waard '75 in een levendige wedstrijd met veel energie geprobeerd elkaar de punten afhandig te maken. Waard '75 was technisch de betere ploeg maar over de hele wedstrijd genomen waren de beste kansen toch voor Texelse Boys, die echter de goede richting nog niet te pakken- hebben. Zelfs een strafschop was niet aan ze besteed. Bert Witte, vorig seizoen een zekere benutter van zul ke mogelijkheden slaagde er nu niet in zijn tegenstander in het doel te verschalken. Waard '75 kwam vlak voor de rust toch best weg want tot driemaal op rij kregen de Boys de gelegenheid het Waard-doel onder vuur te nemen maar even zovele keren stond er een Waard- been de openingstreffer in de weg. De bal belandde toen bij Jaap van Kranen burg die onderuit werd getikt, wat de strafschop opleverde. Het schot van Bert Witte had- wel de goede richting maar kreeg te weinig vaart mee waardoor kee per W, van Twuyter de kans kreeg zijn een achterstand te Vrijdag 29 september 1984: 17.05 u.: 7 Provinciën-Tex. Boys 3 Cafeetje-Tex. Boys 1 Oosterend 7-Texel 2 Oosterend 2-Jelleboog Mantje 2-Topido Gamma 2-Nissan 2 ZDH 3-Ver. Schilders 2 PH Hotel-Tex. Boys 2 Oosterend 1-Tex. Boys uur Zegel Modes; 17.35 u. 18.10 u. 18.50 u. 19.40 u. 20.20 u. 21.10 u. 21.50 u. 22.30 u. Zaaldienst: 17.00 20.30 uur Texel Hoofdklasse: ZDH-Gamma 2 2 6 Mantje-Nissan. 2 6 1 Casino-Nissan 1—7 A O 2000-Gamma 2 2—2 Eerste klasse: Rab-Casino 2 1—1 Citroën-Nissan 3 5—2 Gamma 3-Texel 5—3 ZDH 2-Gamma 4 2—2 Tweede klasse: Alkema-A O 2000 2 2 2 Texelse Boys 2-Zegel Modes 5 0 Derde klasse: Verenigde Schilders-De Muy 5 2 Texelse Boys 3-Jelleboog 2 0—2 Casino 3-Nioz 2—2 Vierde klasse: Topido 2-Texelse Boys 4 3—4 Verenigde Schilders 2-Rab 2 0—0 De Koog-Nioz 2 7 3 Verenigde Schilders 2-Oosterend 71 —6 Vrouwen: Rentenaar-Nissan 6—3 Topido-Gamma 2—5 Junioren: Texel-ZDH 2 2-0 Kikkert Super-Zeven Provinciën 3 0 Zeeaas Véldman-Graaf Spuiterij 1—5 Sluiter Offsh. Serv.-Ratronics 0 2 Texelse Boys 3-Texelse Boys 2 2 0 Gamma 4-ZDH 1 —3 Paracentrum-Texelse Boys 4 0—2 ploeg voor behoeden. Met Pieter Duin weer in de gelederen was de Boys-achterhoede weer in de vertrouwde samenstelling. Duin had echter in het begin wat moeite met zijn terugspeelballen wat zijn keeper, met de daarop gretig jacht makende Waard- spitsen, danig in moeilijkheden bracht. Verder werd keeper Stolk met enkele verraderlijke schoten op de proef gesteld maar hij reageerde op zijn bekende wijze uitstekend. Na een half uur spelen be gonnen er forse regenbuien te vallen wat het spelpeil natuurlijk niet ten goede kwam. Zelfs de scheidsrechter zag het niet altijd even goed meer. Nadat hij hef tig commentaar had gehad op een ge nomen beslissing besloot hij Frank de Grave een officiële waarschuwing te ge ven voor het trappen naar een tegen stander, wat iedereen verbaasde. Even- later kon hij om de volgende boeking niet heen toen een Waard-speler Ron Bernardi met een sliding op het natte veld Jos Wessels onderuit haalde. Door Elke woensdag van 14.00 tot 17.00 uur de 0—0 stand bleef de spanning erin. en van 19.00 tot 21.00 uur wordt in het Waard dat zich toch wel de betere ploeg gebouw naast de Hervormde kerk in De voelde, stelde in de slotfase nog alles in Cocksdorp verkoping van handwerken het werk om er de volle winst uit te ha- gehouden. len. Dat verre opdringen werd bijna nog postzegelvereniging ,,de Postzegel- noodlottig. Met nog 30 seconden te beurs" heeft iedere tweede donderdaga- spelen werd Jos Wessels de ruimte in- voncj van maan(j een ruilavond in De gestuurd. Zijn uitstekende pass bereikte wjtte Burcht Qm 2Q QQ UU(. de goed vrij opkomen de Paul de Grave die echter door de snelheid van de actie en de gladheid de bal niet onder controle kon krijgen. Inmiddels was er weer een Dinsdag 25 september In ,,De Witte Burcht" in de Molenstraat houdt het Mensen Zonder Werk-project een zg. evaluatiediscussie die vrij toe gankelijk is voor belangstellenden. Aan vang 20.00 uur. Waard-verdediger ter plekke om het ge- Bernhard|aan 82i Den Burg. De bij- vaar te bezweren. eenkomsten beginnen om 9.30 uur. Om aan uw adver tenties de vereiste zorg te kunnen be steden is het nood zakelijk dat wij de tekst met de even tuele illustraties zo vroeg mogelijk in ons bezit hebben. De uiterste tijden zijn: woensdag 10.00 uur voor de krant van vrijdag en vrijdag 12.00 uur voor de krant van dinsdag. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft be tekend, geven wij met droefheid kennis, dat na een zeer ernstige ziekte en een moedig gedra gen lijden, is overleden mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Dirkje Burgman, echtgenote van Andries de Visser, op de leeftijd van 81 jaar. Alkmaar: A. de Visser Den Helder: C. van Rijs-de Visser H. van Rijs André Dianca Monique 1817 EL Alkmaar, 24 september 1984, Houtmanstraat 16. Een korte rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 28 september om 14.30 uur in de Verga derzaal van de Doopsgezinde kerk te Den Burg, waarna de begrafenis op de algemene begraaf plaats zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren donderdag 27 sep tember van 18.30 -19.30 uur en na de begrafenis in de Vergaderzaal van de Doopsgezinde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Gevonden cypers katje. Af te halen Dierenpension Ellen, tel. 3308. Eenvoud was haar leven. Veel heeft zij gegeven. Maar moegestreden. Mocht zij Godsrijk binnen treden. Bedroefd geven wij kennis, dat volgens onze be grippen veel te jong, maar tot het einde toe be trokken bij alles wat haar dierbaar was, voorzien van het H. Sacrament der'Zieken, is weggeroe pen mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Corry Bakker, echtgenote van Cornelis Antonius Witte, op de leeftijd van 58 jaar. C. A. Witte Jos Anita Carla Texel, 23 september 1984, Gerritslanderdijkje 25, 1791 NA Den Burg. De avondwake wordt gehouden op woensdag 26 september om 19.00 uur in de parochiekerk van de HJoannes de Doper te Den Burg, waar na er gelegenheid is om afscheid te nemen en de familie te condoleren. De H. Eucharistieviering ten afscheid vindt plaats op donderdag 27 september om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis op het R.K. kerkhof zal plaatsvinden. Corry ligt opgebaard in het verpleeghuis Texel" Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis ,d. Fa. Tatenhove, Den Burg, tel. (02220) 3809. Nu volop pruimen. Fruit- bedrijf De Veen, tel. 2203. Snackbar Ploff-in da gelijks geopend vanaf 11.00 uur. Tel. 4708. Primus pils, per krat ƒ11,95 - 5%. Kooymans Slijterij. Bruiloft, conferentie, koud buffet, receptie, reü nie, vergadering enz. Alles mogelijk in Hotel ,,De Pe likaan", Pelikaanweg, De Koog, tel. (02228) 202. Met droefheid geven wij kennis, dat van ons is heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Corry Bakker, echtgenote van C. A. Witte. Wij wensen Cees en de kinderen veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Fam. Bakker Fam. Witte Texel, 23 september 1984. Een brief, een handdruk, een woord van troost, het doet je zo goed. Dan weet je weer een beetje hoe je verder moet. Graag wil ik u bedanken voor uw zorg, voor uw meele ven betoond na het overlijden van mijn onvergetelijke man: THOMAS MARTINUS GRAAF. C. Graaf-Kauw Den Burg, september 1984. Het bruidsboeket is al geplukt en ook de auto mobiel die ons op vrij dag 5 oktober 1984 naar het Texelse gemeente huis zal rijden, waar ons huwelijk om 14.15 uur wordt voltrokken, is al besteld. Edo Pool en José Witte Het enige dat wij nu maar hopen, is dat ons een onbewolkte toekomst wilt komen toewensen tijdens onze trouwrecep tie van 19.00 tot 21.00 uur in ,,Catharina-hoeve", Rozendijk 17, Den Burg Ons adres: Heemskerckstraat 1, Eethuis De Taveerne' al 5 jaar bekend door zijn goede kwaliteit en gezelli ge sfeer. Dagelijks tot 22.00 uur geopend. Onze Bistro tot middernacht! Tel. (02228) 585/ 862. Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- larid, telefoon (02225) 297. Open haardenbezitters! Husqvarna kettingzagen reeds vanaf f475,—. Fa. Ta tenhove, Oosterend, tel. (02223) 202. Seizoenuitverkoop bij Leijdekkers in september. 30% korting op monturen, 20% korting op uurwerken 10% korting op sieraden. Wolmanden, Naaiman den, Wasmanden. De Kado-Shop, Binnenburg 12. Dames, zoekt U partti me werk. Bel dan (02230) 25310. Reductiebon.Tegen in levering van deze bon krijgt u in september ƒ2,50 korting op een saunabad. Openingstijden: wo., do., vr. van 19.00-23.00 uur. Te vens sportmassage en so larium. Nadere inl. (02228) 272. Finse Sauna De Koog, Parnassiastraat 8. 1792 AA Oudeschild. De afscheidsreceptie van de heer A. C. van der Gaag (Ton) telefoondienst PTT wordt gehouden op vrijdag 28 september in ,,De Schakel" van 16.00 - 17.00 uur. Een ieder is welkom. Het CDA-vrouwenberaad komt elke eerste woensdag van de maand behalve in december bijeen bij mevrouw T. Wit- Wat wij even willen zeg gen: op 11 oktober om 14.15 uur gaan wij trouwen Peter Brons en Anneke van Duinen. Hartelijk dank aan allen voor de belangstelling, kaarten, bloemen enz. tij dens mijn verblijf in het zie kenhuis en na mijn thuiskomst. T. Verveer Bernhardlaan 46. Wij zijn weer thuis en willen daarom iedereen be danken voor de belang stelling, kaarten en kado's, die wij in het ziekenhuis hebben gekregen. Christie en Bart Boom P.S. Wij slapen van 13.00 - 15.00 uur. AAN ONZE ADVERTEERDERS Adverteerders, die gebruik maken van de rubriek ,,Texe- laartjes" worden verzocht de kosten gelijk te voldoen. Bij het verzenden van een nota wordt voor deze kleine bedragen ƒ2,50 administratie kosten in rekening gebracht. Administratie T.C. Dure tijden? De Twee Paardjes arts het om de oortjes gaat. Assurantiekantoor J. Witte, Warmoesstraat 38, tel. (02220) 4314. Muziek voor Uw brui loft of partij: Hammond organist/zanger C. Rood, tel. 4412. Leden en donateurs van S.V. Oosterend opgelet! Vrijdag 28 september wordt de ledenvergade ring gehouden. Aanvang 20.00 uur. Perfecte fotocopieën (ook vergroten en verklei nen!) bij Nauta boek beeld. Jan Brouwer, TV - Hifi - Stereo, Spinbaan 15, Den Burg, tel. (02220) 5130. Vergadering? Café restaurant Calluna, tel. (02228) 888. De lekkerste aardbeien kwark nu op heel Texel te koop van St. Donatus bij: Den Burg: Centra Re formhuis A. van Heer waarden, Boon's Zuivel handel, De Vlier; De Koog: A en O, Semke De licatessen, Slagerij lepe de Boer; Oosterend: Gé Koot; Den Hoorn: Goën- ga en donderdags en za terdags verfcoop aan de boerderij, Hoornderweg 46, Den Hoorn. Luchtbuksen, pistolen. Grotere keus in het betere soort. Dros' Smederij, tel. (02225) 229, Eierland. Banden en uitlaatspeci- alist. Hoge kortingen, gra tis montage. Bovag-lid. Autocentrum Segerink- Eelman, Wezenland 7, tel. (02220) 5055. Steun- en wan delstokken. Artima, Gra venstraat 7, Den Burg, te lefoon (02220) 3592. Vakbekwame reparatie van radio, TV en antenne installaties. Ook aanleg van nieuwe antenne installaties. Gebr. Schoort b.v. Alleen uw Combifoto- vakman geeft op uw kost bare foto- en videoapara- tuur 2 jaar garantie en ver zekering. Nauta foto video. Voor al uw gas (gasfles sen, cylinders). Tweewiel- centrum Kikkert, Badweg 1. Bel (02228) 215 b.g.g. 760. Bezorgen ook mogelijk.

Texelsche Courant | 1984 | | pagina 3