lartsrivaal Hollandia field het hoofd koeI elijkspel voor SV Texel Gelijkspel voor zaterdagploeg SVO j)H leverde loeiend voetbal tpnieuw verlies voor Cocksdorp Voetbaluitslagen Maarten Dijker derde bij Noordkop Texelse Boys haalt eerste winst binnen Klaverjascom petitie van start Oosterend wint met duidelijke cijfers van Apollo '68 (4—0) Kleppertjes reden in kringconcours A O 2000 wint Mantje toernooi 1» 5DAG 9 OKTOBER 1984 TEXELSE COURANT ch% rmatie jkjaar weer blijkt Hollandia T voor Texel een moeilijk te bespelen ■nstander te zijn. Vorig jaar behaalde Texel geen enkel punt tegen ploeg. De eerste confrontatie dit seizoen eindigde in een 1—1 jkspel in een zeer matige wedstrijd. Met name de eerste helft was aanzien nauwelijks waard. gKandia T, een ploeg die het van -moet hebben en niet van mooi gal, probeerde vooral met lange ;nTexel onder druk te zetten. Met speltype heeft Texel het altijd jden jiijk. In plaats van gebruik te invan de eigen kracht, de bal in oeg houden en met goede ■binaties de tegenstander onder zetten, nam de ploeg het <antse speltype over. gevolg was een slechte eerste met veel balverlies en weinig rbinaties. Texel kon nauwelijks sarlijk worden, vooral doordat de ;hillende linies niet goed genoeg loten. Balverlies betekende m een lange bal van Hollandia T voren waar de spitsen bereid om op elke bal te lopen. Uit was zondag geen beste start Ie Zwaluwen, want ze iden na vier minuten al op 1—0 iterstand. In het eerste half uur niet te voorzien dat deze itch ZDH Schoorl voor het bliek een zeer boeiende dstrijd zou worden. iet spel ging aanvankelijk heen en en ZDH kwam pas in de 18e tuut dicht bij de gelijkmaker toen jp Rommets zich langs de rkant goed had vrijgespeeld en lis Vónk mooi had aangespeeld, swist de kans echter niet te utten. Na 35 minuten was het tori dat weer een doelpunt wist te ren. Vijf minuten later kreeg Bram uwer een uitgelezen kans die hij 'ly )g over schoot. Diezelfde speler [dtwee minuten later in het fschopgebied onderuit gehaald en strafschop die dit opleverde werd schoten door Henk de Ruyter wat jlteerde in een ruststand van 2—1 to voordeel van Schoorl. let was Dennis Vonk die ZDH salf minuten in de tweede helft aan gelijkmaker hielp door de bal uit hoekschop in te koppen. De idstrijd was toen weer geheel open Hoornders gingen enkele En door het oog van de naald door ingsfouten in de achterhoede, ce 22ste minuut werd zo'n fout or Schoorl goed afgestraft en de ig kwam hiermee'weer op een orsprong. Het was echter weer jmis Vonk die in de 35e minuut H op gelijke hoogte bracht door uit corner wederom raak te koppen. Enkele minuten later werd bij een 1H aanval P. Smits onderuit gehaald het strafschopgebied en dit leverde ïer een penalty op die benut werd sr Henk de Ruyter. Het was Piet its die uiteindelijk de wedstrijd sliste door bij een doorbraak in ssuretijd (51ste minuut) de stand op •3 voor ZDH te brengen. Cocksdorp trapte lierdagmiddag met de wind tgen af, tegen USVU uit Uitgeest, oor lering uit de match van de week speelden de SVC-ers in duidelijk betere wedstrijd, ihoorlijk aan elkaar gewaagd en die gevaarlijke situaties «stonden vele hoekschoppen en Bt name bij die hoekschoppen as USVU erg gevaarlijk. Toch speelden de SVC-ers met flinke "assie en doordat Ard Schraag flink indrong moest een verdediger van SVU de bal weer terugleggen op de sper. Dat deed hij iets te langszaam Andreas Monen reageerde attent, 'onen scoorde via de binnenkant paal 0. Vlak voor de rust wist USVU nog gelijk te komen. Een scherp gnomen hoekschop werd goed 'gekopt. Ruststand 1—1. Snzelfde beeld tekende zich in de "eede helft. Jammergenoeg kende de iheidsrechter in de 20ste minuut een "(afschop toe, doordat een USVU ïeler zich theatraal in het ^fschopgebied liet vallen. Dat was sn tegenvaller voor SVC en de Vpers keken opeens tegen een kerstand aan. Door wat meer 'ensen naar voren te sturen werd de •fok op het USVU doel wel groter r0ar tot scoren kwamen de SVC-ers Uiteraard waren er hierdoor "inder SVC-ers achter en vlak voor kon USVU zelfs nog een derde ^Ipunt maken. zo'n situatie kreeg Hollandia T na 20 minuten spelen een goede scoringskans. Door een misverstand tussen Klaas Dirk Koorn en keeper Charles lepenburg kwam middenvelder Jos Burger alleen voor de Texel keeper, die zich goed herstelde en de bal bekwaam/hoekschop tikte. De corner werd door de geheel vrijstaande spits Blom maar net over het Texel doel gekopt. Solo Texel kon nauwelijks gevaarlijk worden. Paul van Exel ging teveel op de solo-toer terwijl zijn medespelers er soms veel beter voor stonden. Het liep niet bij Texel en dat was duidelijk te merken aan het vele gepraat van de spelers. Dit is het zwakke punt bij Texel. Wanneer het niet naar wens gaat, gaan de Texel-spelers op elkaar lopen mopperen, waardoor irritatie ontstaat in het veld. In zo'n fase in de wedstrijd is het juist belangrijk om elkaar over dat dode punt heen te helpen in plaats van elkaar allerlei verwensingen naar het hoofd te slingeren. In de rust werd Nicol Schermer gewisseld voor Piet Monster. Monster echter revancheerde zich van de vorige wedstrijd, want de tweede helft was nauwlijks enkele minuten oud of hij kopte een vrije trap van Wilke Wassenaar schitterend in: 0—1. Ook na dit doelpunt bleef Monster gretig voetballen en was altijd goed aanspeelbaar. Texel speelde nu veel beter dan in de eerste helft en wist de bal goed in de ploeg te houden. Goede voorzetten van Rob van de Stap, die regelmatig zijn tegenstander uitspeelde, zorgden voor veel gevaar voor het Hollandia doei. Henk Groen schoot van zeker 25 meter keihard in maar zag zijn schot via de Hollandia keeper net over de kruising verdwijnen. Twintig minuten voor tijd kwam Hollandia op gelijke hoogte. Effect Uit een corner werd de bal goed ingekopt. Charles lepenburg leek de bal te stoppen maar door het hobbelige veld kreeg de bal een raar effect mee waardoor zowel lepenburg als de op de doellijn staande Gert Pansier totaal verrast werden: 1—1. Na deze gelijkmaker heeft Texel het nog moeilijk gehad, want Hollandia T bleef hevig aandringen, maar de ploeg bleef overeind. Door dit resultaat blijft Texel op de tweede plaats staan, één punt achter Kolping Boys. Dat is ook de tegenstander van aanstaande zondag. Zaterdag 6 oktober 1984: Afd. Noordholland: SVO/Z-Monnickendam 2 2 Cocksdorp-USVU 1-3 AFC 4-SVO/Z 2 afgekeurd Wieringermeer 4-Cocksdorp 2 1—0 Junioren: Tex.Boys b1-Texel B1 2 3 De Koog B1-Cocksdorp B1 3 5 Texel B2-Zeemacht B2 8 0 JVC B3-Oosterend B1 1-7 WGW B6-Tex.Boys B2 0-16 Texel C1-BKC C1 2-0 BKC C2-Tex.Boys C1 0-10 JVC C2-Texel C2 4-0 Succes C2-Texel C3 5 0 Oosterend C1-Wiron C1 4—1 Pupillen: Afdeling D: Tex.Boys D1-Texel D2 ZDH DTOosterend D1 Afdeling E: Texel E1-Oosterend E1 Tex.Boys E1-Texel E2 ZDH E1-Texel D3 Afdeling F: Terrein SV Texel Texel F1-Tex.Boys F1 0 8 Oosterend F1-De Koog F1 0—0 Vrouwen: Dirkshorn-Cocksdorp afgelast 1-7 2-1 2-1 1-1 0-1 Goed weer, veel publiek en goed voetbal dat was zaterdag te zien op het veld aan de Vliestraat waar SVO tegen Monnickendam speelde. Dat beide ploegen evenveel punten hadden was te merken want men vocht een sportieve wedstrijd uit waarin Kees Bremer en Dirk Trap voor SVO scoorden en voor Monnickendam Pleiters en De Wilde. Men begon de match met een gloednieuwe bal, geschonken door Mantje Sport. Monnickendam begon fel en SVO moest even naar het evenwicht in de ploeg zoeken daar men vanwege blessures in een andere basispositie van start ging. Ook was Kees Bremer weer terug in het eerste team. Hij speelde een prima partij. Het moet gezegd worden dat Monnicken dam technisch de betere ploeg was, maar dit werd zeker door de ploeg van SVO teniet gedaan door een tomeloze inzet, waardoor beide ploegen aan elkaar gewaagd bleven. De strijd speelde zich vooral af op het middenveld. Erik Kramer had deze middag de spits van Monnickendam prima onder controle en laatste man Piet Grisnigt controleerde het spel achter zeer sterk. Nadat Monnicken dam een paar maal met afstand schoten Marco Drijver bestookt had ging SVO meer aanvallen. De corners die door de stevige wind indraaiden vormden veel gevaar voor het doel van Monnickendam. De reeks vrije trappen die SVO kreeg werden door Jan Oosterhof op rechts met de wind mee goed voor het doel gedraaid maar de verdedigers van Monnickendam konden het gevaar nog keren. Eenmaal haalde een Monnickendam speler de bal nog net van de lijn en een andere keer was Biem van Leeuwen met een prima voorzet degene die zijn spitsen de gelegenheid gaf, maar zowel de "spelers van Monnickendam als SVO lieten de bal voor het doel langs lopen. Monnickendam ging wat meer counteren en op de rechterkant van Monnikendam liep een van de betere spelers. Alleen had hij de pech dat Leendert Eelman (16 jaar) in een prima vorm stak en geen enkele maal een duel verloor zodat de Monnikendam speler er radeloos van werd. Harde schoten De rust was voorbij en SVO moest tegen de wind optornen. En Monnickendam ging met schoten keeper Marco Drijver bestoken. Maar ook deze middag stak de sluitpost in goede vorm. SVO dat toch regelmatig uitverdedigend en opbouwend goed voetbal speelde kreeg na tien minuten een kans en wat voor één. De bal bereikte op links Dirk Trap en hij zag Kees Bremer bij de verste paal aan komen, laag maar hard bereikte de bal Bremer en deze scoorde 1—0. Een mooier rentree was voor Bremer niet denkbaar. Monnickendam draait echter niet voor niets mee boven in want men was niet aangeslagen. De aanvallen stapelden zich op maar SVO kon het nog een tijd volhouden en wel ten koste van corners en juist deze werden door Solleveld zo perfect genomen dat uit een van deze corners middenvelder Pleiters zich loswerkte van zijn tegenstander en knalhard inkopte: 1-1. Vreugde Maar ondanks deze tegenslag bleef men voetballen. Rien Brouwer was ook deze middag zelf niet zo gelukkig maar trok toch gaten voor zijn medespelers. Martin Land en Piet Daalder als verdedigende middenvelders werken hard maar toch kon men niet verhinderen dat Monnickendam op 1—2 kwam. Monnickendam speler De Wilde drong door de verdediging heen en scoorde. Dol van vreugde dacht Monnikendam het karwei plat te hebben. Jan Eelman op de rechtshalf piaats ingevallen voor Biem van Leeuwen stuurde Rien Brouwer de bal toe en deze gaf een pass op Martin Land die de om de bal vragende Dirk Trap aanspeelde. Laatstgenoemde liet de bal eenmaal stuiteren en haalde vernietigend uit. Hierna probeerde beide ploegen nog wel het één en ander maar men was tevreden met dit resultaat. 2-0 1-8 1-0 5-3 4— 1-2 afgelast 3-2 1-2 1-1 2-2 3-5 Meisjes junioren: B: Tex.Boys-Flamingo's C: Tex.Boys-KGB Zondag 7 oktober 1984 Vierde klasse KNVB: Hollandia T-Texel Afdeling Noordholland: Tex.Boys-MOC ZDH-Schoorl Oosterend-Apollo Texel 2-Grasshoppers 2 Helder 4-Texel 3 Tex.Boys 2-Wiron 4 Texel 4-ZAP 4 ZDH 2-Tex.Boys 3 Petten 3-Texel 5 WGW 8-Texel 6 Junioren: LSVV A1-Texel A1 1-1 Dames: RKEDO-Oosterend 0—3 SV Noordkop uit Den Helder organiseerde zaterdag een strandloop. Van de Texelse lopers was alleen Maarten Dijker van de partij. Hij moest het gedurende de ruim zes kilometer vooral opnemen tegen de zware wind op het strand en in de duinen. Maarten eindigde met 28 minuten en 49 seconden als derde. De winnaar finishte in 26.31 minuten. Na eerst twee keer verlies en twee keer gelijkspel hebben de Texelse Boys nu hun eerste zwaar bevochten zege in deze competitie binnengehaald. Het slachtoffer was MOC uit Midwoud dat gezien de veldverhouding meer verdiend had. Vooral in de eerste fase van de eerste helft gaf MOC de toon aan. De ploeg zat veel feller op de bal en schuwde daarbij het lichaamscontact niet. De Boys zullen zich snel aan deze strijdwijze moeten aanpassen. Nu kregen ze te veel tikken te incasseren en leiden vooral in het begin van de wedstrijd tot veel balverlies wat tegen meer geroutineerde ploegen funeste gevolgen zal hebben. MOC kwam zondag wel regelmatig voor het Boys doel maar miste een echte „afmaker" en bovendien was keeper Frans Stolk weer uitstekend op dreef. Geleidelijk aan kregen de Boys meer greep op de wedstrijd. In de laatste vijf minuten voor de rust ontsnapte MOC nog maar net aan een achterstand. Eerst was het Bert Witte die de bal uit een goed genomen vrije trap door Jos Wessels net naast kopte. Een schot van John Boogaard vanaf de zijlijn leek even later vlak onder de lat wel doel te treffen maar door de harde wind zeilde de bal vlak over het MOC doel.; De tweede helft begon zoals de eerste eindigde met beide ploegen de aanval zoekend. Dirk Roeper kreeg voor de Boys de eerste goede kans de score te opnenen. Hij nam de bal uit een door Frank de Grave uitstekend voor doel gebrachte vrije trap goed op het hoofd maar zocht de lat even te hoog. Na een kwartier spelen was het echter wel raak. Paul de grave was wegens vakantie afwezig waardoor Frank de Grave op het middenveld was ingezet en Alfred Bakker zijn vertrouwde plaats als rechtsbuiten weer kon innemen. John Boogaard wist op het middenveld een MOC speler de bal te ontfutselen, stuurde direct Alfred Bakker de ruimte in, waarna deze zeer beheerst de MOC doelman het nakijken gaf; 1—0. Teugels MOC dat in de tweede helft windvoordeel had zette na deze achterstand alles op alles om weer op gelijke voet te komen. De rustig leidende scheidsrechter D. Brethouwer had soms ogen tekort om alle ongerechtigheden op het door de regen gladde veld te kunnen waarnemen. Er werd fel (soms te fel) om de bal gestreden maar de arbiter hield de teugels goed kort waardoor alle agressie binnen de perken bleef, uitgezonderd enkele blessures. Het Boys doel kwam onder hevige druk te staan maar echt goede kansen wist MOC zich toch niet te verschaffen. Mocht het gevaarlijk Het nieuwe klaverjasseizoen is weer van start gegaan. Er zijn net als vorig seizoen 72 leden. Als eerste op de eerste competitieavond eindigden de dames Vermuë-Timmermans met 7195 punten. Dit koppel eindigde vorig jaar zeer hoog en maakt dus meteen weer een sterke start. Tweede werd het koppel G. Eelman-F. Bos met 7171 punten. Met 7158 punten werd het nieuwe koppel G. Speets-J. Witte derde, helaas moest T. Witte vaste partner van J. Witte afhaken wegens andere bezigheden. Maar ook met zijn nieuwe maat gaat het prima. Ook het paar P. Bruin-H. Snoek behaalde een goede score met 6723 punten en werden vierde. Het echtpaar F. Veeger scoorde 6535 punten en werd vijfde. Stand na 4 partijen: Vermuë-Timmermans G. Eelman-F. Bos G. Speets-J. Witte P. Bruin-H. Snoek Echtp.F. Veeger H. Bakker-M. Boogaard J. Witte-W. Witte G. Festen-C. Bakker G. Smit-A. Bakker Dames Veeken-Keyser Dit jaar wordt er voor de tiende maal voor het kampioenschap van Texel gespeeld. De klaverjasclub hoopt op een record aantal deelnemers. Er zijn vele mooie prijzen te verdienen. Deze speelavonden zijn de laatste vrijdag van oktober, november, 21 december, januari en februari. Opgave is mogelijk bij P. van Heerwaarden, Schoorwal 31, tel. 02220-2573 of bij G. Veeger-Koorn, Burgwal 7, tel. 02220-2212. 7195 6 7171 4 7158 5 6723 2 6535 1 6531 1 6509 0 6477 2 6463 3 6451 3 Oosterend heeft de thuiswedstrijd tegen Apollo met maar liefst vier doelpunten verschil gewonnen. Hoewel het er aanvankelijk beslist niet naar uitzag dat de Oosterenders tegen Apollo een zo grote score zouden realiseren, moet uiteindelijke de ruime overwinning toch als volkomen verdiend bestempeld worden. In de eerste helft waren de ploegen aan elkaar gewaagd. Naarmate de tweede helft vorderde trok de keihard werkende SVO ploeg het initiatief steeds meer naar zich toe. Toen Piet Koning uit een vrije trap zijn ploeg naar een 1—0 voorsprong schoot was het gebeurd met de bezoekende ploeg. Jitze Beintema maakte met een onvervalste hattrick het karwei af. De beste prestatie werd overigens geleverd door scheidsrechter W. van Dorselaar die praktisch foutloos de wedstrijd leidde. Onmiddellijk na het beginsignaal van de scheidsrechter was sprake van een boeiende wedstrijd. Beide ploegen waren gebrand op een overwinning en dat was aan het spelbeeld te merken. De wedstrijd golfde op en neer en voor beide doelen ontstonden doelrijpe kansen. Apollo zag ontzet Jitze Beintema op de paal schieten en Bert Visser enkele levensgrote kansen missen. Aan de andere kant mochten ook de Oosterenders blij zijn dat Apollo zo slordig met zijn kansen omsprong want vooral in de SVO verdediging werden aanvankelijk nogal wat fouten gemaakt. Toch werd in de slotfase van de eerste helft al duidelijk dat de grote inzet van Oosterend wel eens de doorslag zou kunnen geven. Vooral Joost Brouwer werkte enorm hard en ook Piet Koning groeide naar een steeds grotere vorm. Na rust werd Apollo dan ook meer en meer op eigen helft teruggedrongen. Toch duurde het nog tot halverwege de tweede helft voordat SVO het verkregen veldoverwicht in goals kon omzetten. Het was aanvoerder Piet Koning die de openingstreffer voor zijn rekening nam. Jitze Beintema was op de rand van het strafschopgebied ten val gebracht en terecht kende scheidsrechter Dorselaar de Gort- buukers een vrije trap toe. Ruud Daalder omzeilde het opgestelde muurtje en bediende Piet Koning op maat. Via een keihard schot verdween de bal in de uiterste hoek. Knullig De ban was gebroken en de Oosterenders wilden meer. Vooral Jitze Beintema bleek in de punt van de aanval uiterst nuttig en hij was het dan ook die via drie goals een zo grote uitslag realiseerde. Eerst kopte Beintema op sublieme wijze een voorzet van Gerard Legierse in de touwen en even later had hij opnieuw succes toen de Apollo verdediging stond te schutteren bij een SVO aanval. De wedstrijd was toen gespeeld en de bezoekers zakten steeds verder weg. Op „knullige" wijze werd tenslotte Bert Visser in het strafschopgebied neergelegd en Beintema scoorde zijn derde goal door de toegekende penalty beheerst in te schieten. worden dan stond keeper Stolk steeds op de goede plek om het gevaar te bezweren. Het was niet altijd even fraai maar omdat de Boys ook geen kans zag definitief afstand te nemen bleef het een spannende match. Met nog tien minuten te spelen waren de Boys toch nog dichtbij de beslissende treffer. Na een goed opgezette aanval tussen Bert Witte en Alfred Bakker nam Jos Wessels vlak voor de doellijn de bal direct op de slof maar de MOC doelman wist op wonderbaarlijke wijze toch nog een doelpunt te voorkomen. In een kort tijdsbestek wist Jaap van Kranenburg zich daarna nog tweemaal langs de MOC verdediging te werken. Hij was gedurende de hele wedstrijd echter al zodanig op de huid gezeten dat hem de kracht ontbrak om de bal goed naar een medespeler af te schuiven, zodat ook deze kansen verloren gingen. Toch twee nuttige punten voor de Boys. Zaterdag deden weer 25 combinaties van de Kleppertjes en twee combinaties van de Waddenruiters mee aan het rayonconcours te Julianadorp. Ondanks de slechts weerberichten bleef het aardig droog en konden alle combinaties hun dressuurproef en sprinparcours afleggen. Andrea Keyzer met Duke kwam aardig hoog uit de bus en leverde met dressuur en springen het hoogst aantal punten van alle deelnemende verenigingen. Bij de volgende combinaties werden winstpunten of prijzen behaald. Marieke Dros met Lucky reed als enige een foutloos parcours van de 20 deelnemers in de categorie D. B-dressuur: Nicolien Keyzer met Twinkel, 125 punten, 1e prijs, 1 winstpunt; Carla Bakker met Sarita, 120 punten, 4e prijs, 1 winstpunt; Bea Timmer met Myra, 120 punten, 5e prijs, 1 winstpunt; Jacobien de Wit met Isabel, 121 punten, 4e prijs, 1 winstpunt; Marieke Dros met Lucky, 122 punten, 2e prijs, 1 winstpunt; Elsbeth de Lugt met Juliëtte, 121 Vz punten, 3e prijs, 1 winstpunt; Tineke Kossen met martin, 126 punten, 1e prijs, 1 winstpunt. L-dressuur: Nancy Siebeling met Devil, 119 punten, 1e prijs; Jacqueline Scoorl met Ceasar, 11 punten 2e prijs; Evelien Eelman met Lindy, 123 punten 2e prijs, 1 winstpunt; Andrea Keyzer met Duke 131 punten, 2 winstpunten 1e prijs. B-springen: Tineke Kossen met Martin 3 fout, voldoende, 1 winstpunt, 2e prijs; Marieke Dros met Lucky 0 fout, voldoende, 2 winstpunten, 1e prijs; Bea Timmer met Myra, 0 fout, voldoende, 2 winstpunten, nu L; Andrea Keyzer met Duke 0 fout, goed, 3 winstpunten, 1e prijs, nu L; Carolien Agter met Tessa 3Vz fout, voldoende, 1 winstpunt. Klasse L-springen: Marit de Porto met Tornado 0 fout, voldoende, 2 winstpunten, 1e prijs; Carrien Duin met Sophia 4 fout, goed, 2 winstpunten; Anneke Cleven met Loes, 0 fout, voldoende, 2 winstpunten. Zo'n vier maanden na haar buitentoernooi organiseerde de zw Mantje afgelopen zaterdag haar jaarlijkse zaalvoetbaltoernooi in sporthal Ons Genoegen. De acht deelnemende teams waren verdeeld over twee poules, de beide poulewinnaars zouden om de hoofdprijs strijden. Zoals gebruikelijk op Mantje-toernooien werd er ook op deze avond met veel inzet en sportiviteit gestreden. Dat alles onder de deskundige leiding van de scheidsrechters Van Tatenhove, Ploeger en Van Vliet. In poule 1 spitste de strijd zich toe tussen de beide hoofdklassers Jelleboog en Mantje 1. Hun onderlinge wedstrijd eindigde onbeslist. De duels die beide teams uitvochten met Oosterend 3 en A O 2000 2 wonnen zij, zodat het doelsaldo uitkomst moest brengen. Mantje 1 plaatste zich voor de finale. In de andere poule was A O 2000 de sterkste ploeg. Alleen het Groningse team Dutch Hope, versterkt met Mantje spelers Jan Willem Hidskes en Hans van Slooten en ex-Mantje keeper Kees Dros, wist hun één punt te ontfutselen. Op de tweede plaats in deze poule eindigde Mantje 2, dat zowel Dutch Hope (3 2) als de Texel Veteranen versloeg. De finale ging dus tussen A O 2000 en Mantje 1. Bij A O 2000 verwisselde Arjen Verseput (gedwongen door blessures) het doel voor het speelveld. De gelijkopgaande strijd eindigde in 2—2. Pas in de tweede serie strafschoppen viel de beslissing. Jitze Beintema miste voor Mantje en daarmee was A O 2000 de winnaar van het toernooi.

Texelsche Courant | 1984 | | pagina 7