Texel geeft overwinning uit handen (4—4) Klaverjaskampioenschap ging fel van start Schagen profiteert van showvoetbal Klaverjasclub Den Burg Zwaar verlies SV De Koog Flinke nederlaag handbal dames Voetbaluitslagen Gebrek aan spelinzicht fataal voor SV0/Z Gelijkspel voor SVC Cor Huisman wf snertwedstrijd Speel-o-theek dicH Omgedraaid Oosterend verspeelde punt tegen Nissan PAGINA 8 TEXELSE COURANT DINSDAG 30 OKTOBER Met nog tien minuten te spelen in de wedstrijd Schagen-Texel had de ploeg van Texel-trainer Luc Post een ruime 4—2 voorsprong en het leek erop dat Texel twee punten mee naar huis zou nemen. De laatste minu ten speelde Texel echter voor Sinterklaas en wist Schagen door twee grote fouten in de Texel-verdediging toch nog langszij te komen. Eigenlijk waren alle Schagen doelpunten weggevers van Texelse zijde. Een vreem de en slechte zaak voor een ploeg die juist zo sterk van start was ge gaan tegen een goed spelend Schagen. Nadat eerst Schagen in de beginfase een licht veldoverwicht had dat resul teerde in een schot rakelings over het Texeldoel wist Texel na tien minuten spelen de wedstrijd goed onder con trole te krijgen. Goed gebruik makend van de breedte van het veld konden de buitenspelers van Texel, Rob van de Stap en Nicol Schermer, regelmatig de achterlijn van Schagen halen om dan met goede voorzetten de kleine Schagen achterhoede in problemen te brengen. Na vijftien minuten spelen re sulteerde dit in het eerste Texel- doelpunt. Nicol Schermer ging weer goed door op links en bediende Piet Monster met een gave voorzet die door de Texelspits met een simpele voetbeweging werd afgerond: 0—1. Hoewel Schagen goed combineerde F. Bos en G. Eelman werden op de wekelijkse klaverjasavond eerste met 7599 punten. Als tweede eindigde het koppel H. Bakker en C. Vinke met 6949 punten. Derde werden N. Koomen en W. Bak ker met 6804 punten. Met 6771 punten eindigden R. Kleinveld en Fr. Witte als vierde. Het koppel A. van Heerwaar den en J. Kloosterman scoorde 6618 punten en werden vijfde. Stand na 16 partijen: F. Bos-G. Eelman 26753 10 Echtp. J. Spaans 26129 17 Vermuë-Timmermans 25972 13 Echtp. F. Veeger 25521 7 G. Speets-J. Witte 25439 9 M. Boogaard-H. Bakker 25409 7 F. v.d. Gracht-P. Kooiman 25368 3 A.v. Heerwaarden^J. Kloosterman 25106 10 P. Bruin-H. Snoek 25043 5 T. Huisman-L. Hoogenbosch 24999 10 In de uitwedstrijd tegen koploper Huiswaard heeft De Koog met 5—0 verloren na een 1—0 ruststand. In de eerste helft speelde De Koog erg sterk en hield Huiswaard goed in de tang. De Huiswaard voorhoede kreeg erg weinig ruimte van de Koger verde digers. Enigszins fortuinlijk kwam Huis waard op 1—0. Een indraaiende diago nale voorzet werd door de inkomende spits gemist, waardoor keeper Theo Bonne volkomen verrast werd. Door het effect in deze voorzet stuiterde de bal in het verlaten doel. Na dit ongelukkige doelpunt liet De Koog het er niet bij zitten en kreeg de ploeg steeds meer vat op het spel van Huiswaard. Vooral over rechts, via John List, Kees Schoemaker en Tony de Jonge, kon De Koog veel gevaarlij ke aanvallen opzetten. Kees van Beek was erg dicht bij de gelijkmaker, even als Vincent van de Broek die zijn om haal van de doellijn zag gehaald. Huiswaard kreeg ook nog enkele goe de kansen in deze eerste helft, maar alle schoten gingen naast of over het doel. Feller In de tweede helft werd De Koog di rect onder druk gezet door een fleer startend Huiswaard. Na vijf minuten leverde dit al een treffer op voor de spits die zich ontdeed van voorstopper Jan van Beek en keihard uithaalde: 2-0. Voor De Koog kreeg Kees Schoemaker nog een goede scoringskans maar bin nen het strafschopgebied werd hij on deruitgehaald. De scheidsrechter wenste echter geen penalty toe te kennen. Een kwartier later kwam Huiswaard op 3—0 nadat er niet alert gereageerd werd door enkele verdedigers. De Koog kreeg nog enkele goede kansen via invaller Maarten Koorn en Tony de Jonge die alleen op de keeper af kon gaan. Met veel moeite wist de Huis waard keeper zijn inzet tot hoekschop te verwerken, welke echter niets opleverde. Hierna kwam Huiswaard op 4—0 na een duidelijke handsbal. Ondanks felle protesten van De Koog wilde de scheidsrechter ook hier niets van we ten. In de slotfase werd het nog 5—0 uit een hoekschop die door invaller Krikke via de lat ingekopt werd. Een enigszins geflatteerde nederlaag voor een goed spelend De Koog dat veel inzet toonde. had de ploeg toch te veel schijven no dig om het Texel echt lastig te maken. Texel daarentegen speelde veel directer en dat gaf de Schagen verdediging handen vol werk. Hobbelend In de 20e minuut speelde Louis Uriot zich goed vrij op rechts, trok de bal voor het Schagen doel, waar Nicol Schermer bij de tweede paal klaar stond om Texel met zijn hoofd op een verdiende 2—0 voorsprong te brengen. Na 25 minuten spelen echter een verre uittrap van de Schager doelman, die door het centrale duo van de Texel verdediging Klaas Dirk Koorn en Paul van Exel verkeerd beoordeeld werd. De doorhobbelende bal kon door de spits van Schagen simpel langs lepenburg worden getikt: 1—2. Geen paniek Texel was geen moment in paniek door deze tegentreffer en bleef de wedstrijd goed controleren. Een kwar tier voor tijd mocht Texel even buiten het strafschopgebied van Schagen een vrije trap nemen. Klaas Dirk Koorn ging achter de bal staan en de Scha ger verdediging verwachtte dat Koorn hard op doel zou schieten, maar deze tikte de bal langs de muur naar de ge heel vrijstaande Rob van de Stap, die met een diagonaal schot Texel op 1—3 bracht. Een verdiende voorsprong voor Texel dat freewheelend de rust bleek te ha len. Maar dat pakte toch iets anders uit. Nadat keeper Charles lepenburg eerst met een katachtige sprong een hard schot van een Schager speler uit de kruising van het Texeldoel had ge tikt, kon hij pal voor rust een Schager treffer niet voorkomen. Niet gehinderd Ook links mocht Schagen een vrije trap nemen die hoog voor het Texel doel werd gebracht en weer was het de spits van Schagen die geheel vrijstaand ongehinderd kon inkoppen: 2-3. Schagen had de aansluiting met Texel weer en dat was in het eerste kwartier van de tweede helft duidelijk te mer ken. Met name Paul van Exel en Klaas Dirk Koorn hadden het erg moeilijk met de lastige spits van Schagen. Charles lepenburg moest enkele keren handelend optreden en hij deed dit be kwaam. Toen het eerste offensief van Schagen iets geluwd was, kreeg Texel weer meer grip op de wedstrijd en wist men vooral met hoge ballen voor het Schagen doel het de kleine achter hoede van de thuisclub lastig te maken' Veel show Twintig minuten voor tijd mocht Texel een hoekschop nemen. Rob van de Stap bracht de bal hoog voor het Schagen doel en Louis Uriot scoorde met een schitterende kopbal in de kruising het vierde Texelse doelpunt: 2-4. Door dit doelpunt leek Texel op rozen te zitten en zo bleek de ploeg dit ook op te vatten. Dat was duidelijk te mer ken aan enkele Texel spelers die von den dat ze hautain moesten gaan voetballen om zodoende de show te stelen. Maar aangezien een wedstrijd altijd nog 90 minuten duurt werd deze patserige houding voor de ploeg catastrofaal. De eerste waarschuwing kwam al tien minuten voor tijd. Wilke Wassenaar mocht vlak bij zijn eigen doel een vrije trap nemen. Hij deed dit zo vreselijk amateuristisch en ongeconcentreerd dat hij, in plaats van keeper lepenburg aan te spelen, de bal voor de voeten legde van een Schager speler die met een boogbal lepenburg passeerde: 3-4. Dit doelpunt gaf Schagen vleugels. Met een tomeloze ijver en inzet werd Texel onder druk gezet. Een paar mi nuten voor tijd een hoge bal in de Texel verdediging. Opnieuw werd deze bal volkomen verkeerd beoordeeld en de gelijkmaker was een feit: 4 4. Hoewel Nicol Schermer zijn schot door de Schagen keeper schitterend corner getikt zag worden was er voor Texel te weinig tijd over om nogmaals te scoren. Dat was misschien ook niet verdiend geweest, want als je met nog tien minuten spelen een ruime voor sprong uit handen geeft, verdien je ook niet meer dan een gelijkspel. De ploeg mag nu een week lang naden ken over de knullige manier waarop ze deze wedstrijd uit handen gaf. De" MST handbaldames speelden de eerste thuiswedstrijd tegen ZAP uit Breezand. Tegen deze jonge ploeg was MST niet opgewassen. ZAP speelde voortdurend op break-outs en verraste de verdediging van MST steeds. Zelfs als MST een speelster achter liet werd deze nog gepasseerd. Het tweede deel van de eerste helft werd er iets beter verdedigd. De ruststand werd 9—1 voor ZAP. De tweede helft van de wedstrijd verliep niet anders. De conditie van MST liet duidelijk te wensen over. Ook de Wampex ver moeidheid speelde nog mee. ZAP bleef tot het einde toe hard doorgaan. De eindstand werd 18 2 voor ZAP. Zaterdag 27 oktober 1984: KNVB afd. Noordholland: KGB-SVO/Z Cocksdorp-Zeevogels De Koog/Z-Flamingo's USVU 2-SVO/Z 2 J. Holland 6-Cocksdorp 2 Junioren: Zwaluwen A1-Texel A1 Oosterend A1-JVC A1 BKC B1-Tex.Boys B1 Texel B1-HCSC B1 Helder B3-Cocksdorp B1 Texel B2-HCSC B4 Helder B4-Oosterend B1 Tex.Boys B2-HRC B4 8- Texel C2-HCSC C3 2- WGW C4-Tex.Boys C1 0- Oosterend C1-Helder C3 28- Tex.Boys C2-ZAP C3 7- Texel D1-Helder D1 1 - 1-0 3-3 2-2 5-2 13-0 2-2 0-2 2-1 5-1 7-0 2-1 0-17 8-1 -1 -7 -0 -2 -1 Meisjes junioren: B: Duinranders-Tex.Boys C: Tex. Boys-V VS Zondag 28 oktober 1984: Vierde klasse KNVB: Schagen-Texel KNVB afd. Noordholland: Tex.Boys-Vesdo ZDH-Dirkshorn Huiswaard-De Koog Berkhout-Oosterend Texel 2-LSVV 2 SRC 3-Texel 3 Tex.Boys 2-HRC 6 Texel 4-Wiron 4 ZDH 2-Texel 5 HRC 7-Tex.Boys 3 HRC 9-Texel 6 Vrouwen: Cocksdorp-WGW Oosterend-Victoria 2 3-8 0-1 1-4 0-3 5-0 0-2 0-0 0-2 6-3 1-0 2-2 4-0 1-3 0-6 7-0 Op de eerste avond van het klaverjas kampioenschap van Texel hebben zich 52 koppels aangemeld. Het belooft weer een zeer spannende strijd te wor den. De kampioenen van vorig jaar, J. Zoetelief en M. Vittali, eindigden als eerste met 7583 punten. Met slechts een paar punten minder eindigden de dames Rovers en Hennink (met in valster mevrouw Eelman) als tweede. Ze behaalden 7521 punten. De dames Kamminga en Walsweer werden derde met 7118 punten. Met 7020 punten werd het koppel Weijdt-Kamstra vierde. Het echtpaar F. de Groot scoorde 6861 punten en werd vijfde. De inzet die het zaterdagteam vi SV Oosterend beslist aan de dac legt, blijkt voor de ploeg niet vo doende garantie te zijn om te ki nen winnen. Er zou meer gecom neerd en minder gesoleerd moei worden, de spelers lopen te vaal in een fuik om kansen uit aanva len te creëeren. De gastheren va dit weekend KGB maakten hier dankbaar gebruik van. Hun veld. overwicht resulteerde in een nipi 1—0 overwinning. KGB begin fanatiek. Al in de eerste minuten werd met een combinatiec Oosterender keeper Marco Drijver o: speeld. Dit doelpunt schudde deGc buukers echter wakker. Veel corners vrije trappen en kopballen richting KGB doel waren het resultaat. Doel punten kwamen er echter niet uit,- hoewel de Oosterena'ers een paar kt dicht bij de gelijkmaker waren. Eéni passeerde de doellijn net niet. Dirk; Trap wist tussen de benen van een verdediger door te spelen. De keepe die de bal niet kon zien komen, kon met geluk stoppen. De SVO-verdediging bleef stand hoj den. Piet Grïsnigt vertoonde eengn ende vorm. Ook de KGB verdedigijj functioneerde echter prima. De lam voorzetten van Me n Land werden goed onderschep Zoals zo Vaam een wedstrijd die lang doelpuntloa blijft, lieten de spelers zich in de eir fase niet van hun sportiefste kam D.e scheidsrechter bleek hier niet li maal tegen opgewassen te zijn. J. Zoetelief-M. Vittali 7583 4 Dames Rovers-Hennink 7521 7 Dames Kamminga-Walsweer 7118 4 Weijdt-Kamstra 7020 4 Echtp. F. de Groot 6861 3 A. Dijker-J. Koomen 6832 0 M. de Beer-J. Zijm 6822 1 H. Zijm-A. Zijm 6738 1 G. Veeger-M. Veeger 6721 4 G. Witte-F. Veeger 6566 "*1 D. Maas-J. Kreeft 6531 2 J. Veeken-G. Speets 6520 2 Na de onverdiende nederlaag vori ge week kwam er zaterdag een goed gemotiveerd SVC in het veld. Al snel na de aftrap ontstonden er enkele gevaarlijke situaties voor het doel van de Zeevogels. De beste kans was voor Bart Wijsman die rakelings over het doel schoot. Toch was het Cocksdorp dat de score opende. Henk van der Star wist zich in het strafschopgebied vrij te lopen en kon beheerst 1 0 aantekenen. Tien minu ten later wist het toch wel goed ..sa menspelende Zeevogels de gelijkmaker te maken. Met deze 1—1 stand werd de thee genuttigd. Na de rust hetzelf de beeld en weer waren het de Cocks- dorpers die vaker en sterker in de aan val kwamen. Toch werden die kansen niet volledig benut. Frans Stark schoot op de paal en Hein Paul Siebinga werd door de keeper zodanig uit balans ge bracht dat hij naast het doel schoot. Zeevogels kwam echter sterk terug en counterde gevaarlijk. De scheidsrechter gaf Zeevogels een penalty mee, omdat keeper Roel Veldman op de voeten van de spits dook en daarmee een doelpunt wilde voorkomen. De penalty werd benut en Zeevogels stond voor. Kennelijk wps SV.C aangeslagen, want reeds na enkele minuten wist de spits van Zeevogels op de lat te koppen en in de rebound 1—3 te scoren. En wat in veel voorafgaande wedstrij den wel gebeurde, bleef nu uit. De ,,durpers" kwamen terug. Piet Douma nam de plaats van Hans Witte in als laatste man. De druk in de aanval werd steeds groter en het was Henk van der Star die uit een voorzet van Hein Paul Siebinga wist te scoren. Kort voor tijd was het weer Van der Star die kon scoren. De goed werken de keeper van Zeevogels wist het ech ter te voorkomen, maar Piet Graaf kon de wegstuitende bal beheerst intikken; 3-3. Zondag trokken zeven Texelaars na: de Afsluitdijk om deel te nemen aa de snertwedstrijd" van de hen-^ gelsportvereniging De Snoek uit Hi polytushoef. Er waren ruim 100 deel mers. Eerste prijswinnaar was Cor Huisman met 208 cm (11 platvissenj Een andere Texelaar, Map van der Zwaag, won de 12e prijs met 131 ca Woensdag (morgen) is de speel-o-thel gesloten. Dit in verband met de actó ten van de werkgroepy,';Umgaamffl@t| cohol", die-- morgen, ihaar. in de voorspeelruimte opent. Gedurer de rest van de tentoonstellingsperiodf de speel-o-theel< wel open. 'i In het berichtje over de bazaar in De] Schakel ten bate van de restauratief het kerkorgel zijn twee data omgedrai In het artikel stond dat de trekking wj de loterij geschiedt op 9 november. Dl is niet juist. Dat gebeurt op vrijdag 2i november, tijdens een bingo-avond da aansluit op de bazaar die overdag wg gehouden. In de hoofdklasse zaalvoetbal ver speelde Oosterend een punt door een 1 1 gelijkspel tegen Nissan 2. Nissan speelde een moeilijke wedstrijd tegen A+O 2000 maar haalde de volle winst door een 1—0 overwinning. Mantje won ver diend met 4—0 van Oosterend 2 en een goed spelend Gamma won ge makkelijk met 7—0 van Texelse Boys. Ook kwamen afgelopen week twee selecties in de zaal. De seniorenselectie speelde 4—4 gelijk tegen een selectie uit 't Zand. De A-juniorenselectie speelde te leurstellend tegen A+O 2000. De meest opvallende uitslag van afge lopen week in de hoofdklasse was die van Oosterend tegen Nissan 2. Laatst genoemde ploeg had twee punten be haald in vijf wedstrijden en speelde te gen een Oosterend dat uit vijf wedstrijden negen punten had verza meld. Op papier dus een makkelijke te genstander voor Oosterend. Niets was echter minder waar. Uiteraard was Oosterend veel sterker en speelde Nis san 2 counter voetbal. Oosterend kon in de eerste helft niet tot scoren ko men ondanks dat men erg veel op de helft van Nissan speelde. Vermeld moet worden dat Oosterend verzuimde om uitgespeelde kansen te creëeren maar het zocht in schoten op het doel waar Nissan keeper John Cnossen een uitstekende partij speelde. Erwin Klein veld, één van de uitblinkers bij Nissan 2, kreeg in het tweede gedeelte van de eerste helft vanuit een counter de mogelijkheid om uit te halen wat hij dan ook deed en de Oosterend-keeper was kansloos op het keiharde schot. Na de wissel bleek het spelbeeld niet echt veranderd. Een sterk aandringend Oosterend, veel schietend, en een ver dedigend spelend Nissan 2. Oosterend kon op gelijke hoogte komen doordat Bert van de Wal door het midden op komend de duidelijk verdiende gelijk maker scoorde. In de resterende tijd trachtte Oosterend er nog van alles aan te doen om de volle winst te pak ken. Nissan 2 had het geluk mee doordat chaotische toestanden voor het doel steeds niet in het voordeel van Oosterend uitpakten. Derhalve bleef de stand 1—1. Het voorgaande kon ook grotendeels opgaan voor de wedstrijd van Nissan 1 tegen A O 2000. Snelheid A+O 2000 counterde ook sterk maar scoorde niet, mede doordat Nissan keeper Jan Plaatsman sterk speelde. Nissan pakte de volle winst door een doelpunt van Nanning Kikkert in de tweede helft. Gamma speelde een goede wedstrijd. De grote kracht van Gamma is dat men snel de tegenstan der op een achterstand zet zodat in dit geval Texelse Boys wel moest aanval len om misschien nog een goed resul taat uit het vuur te slepen. Gamma zette dus Texelse Boys al snel op een 2 0 achterstand en breidde die gesta dig uit tot een 7—0 winst. Mantje doet het goed in de hoofdklasse. Dit maal werd Oosterend 2 verslagen met 4—0 door doelpunten van Henk Jan Klok en Gerard Legierse (drie maal). Na zes wedstrijden in de hoofdklasse gaan Nissan en Gamma samen op kop met beiden een verliespunt. Oosterend volgt op de derde plaats met tien pun ten terwijl nummer vier weer vier pun ten op Oosterend achter staat. Wat de eerste drie nbetreft een stand die zo ongeveer verwacht mocht worden. Onderaan op een gedeelde plaats Jel- leboog en Oosterend 2. De selecties kwamen ook weer in actie. Bij de seni orenselectie, deerlijk gehavend omdat spelers zoals Gerrie Plaatsman, Simon Brand, Nicol Schermer en Rien Brou wer niet aanwezig waren, had coach Aad Blom twee A-juniorenspelers inge zet. Hoe verdienstelijk deze A-junioren ook speelden het lijkt toch niet hele maal terecht dat spelers die over zeer korte hoofdklasse ervaring beschikken nu al meedoen met de seniorenselec tie. Het geven van een kans is op zich zelf positief maar aan al jarenlang in de hoofdklasse voetballende voetbal lers zou die mogelijkheid ook gegeven kunnen worden. Gelijkspel Het was geen goede wedstrijd die de selectie speelde. Een 4—4 gelijkspel was de einduitslag. Gezien het feit dat een drietal vaste basisspelers afwezig waren mag het vertoonde spel niet als maatstaf gelden voor de selectie. Na dat eerste de selectie uit 't Zand op een 1—0 voorsprong was gekomen maakte Martin Land op een pass van Louis Uriot gelijk. Even later was het Klaas Dirk Koorn die in combinatie met weer Martin Land gelijk scoorde. Nadat de tegenstander gelijk had ge scoord en zelfs met 3—2 voor was ge komen was het Uriot met een eigen doelpunt die de match op 4—4 bracht. Ook de A-junioren selectie speelde af gelopen weer tegen A O 2000. Deze ploeg was ook niet compleet. De A- juniorenselectie speelde eveneens geen beste wedstrijd. Dat A+O 2000 met 4—3 won was een terechte uitslag. Maar als men zag hoe deze uitslag tot stand kwam dan mag de selectie wel eens ten rade gaan of er niet anders gespeeld moet worden. Vele lange passes van achteruit, weinig spel in de breedte maakten er een matige verto ning van. Verrassing In de vierde klasse verloor koploper Oosterend 7 verrassend van het laag geklasseerde Rab 2, 2—3, wat tevens het eerste puntenverlies was voor de Oosterenders. Zaanderwijk blijft het goed doen, ditmaal won men gemak kelijk van de Verenigde Schilders 3 met 4—1. Bij de junioren won Vissers Bouwbe drijf met 3—1 van Nissan door doel punten van Eric Witte, Benjamin van Heerwaarde en Martijn Beerling, terwijl Martin Bakker tegenscoorde. Door de ze winst komt Vissers Bouwbedrijf weer aan de leiding in de junioren 1 klasse, 't Cafeetje zette Gamma ver diend op een 2—0 verlies. Bij de vrou wen won Texelse Boys met maar liefst 60 van Gamma zodat de Texelse Boys vijf punten voorsprong hebben op Gamma. Dee week komt de hele hoofdklasse op vrijdag in actie. Met geen echte uitgesproken toppers. Wat wel een echte topper genoemd mag worden is de wedstrijd op zaterdag van de da messelectie tegen het Helderse Water vogels om 19.30 uur. Uitslagen: Hoofdklasse: Gamma-Tex.Boys 7—0 Mantje-Oosterend 2 4—0 A+O 2000-Nissan 0—1 Oosterend-Nissan 2 1—1 Eerste klasse: Nissan 3-Gamma 4 2—4 De Mok-Casino 2 2—2 Citroën-ZDH 2 4-1 Oosterend 3-Texel 3 1 Gamma 3-Rab 2—1 Tweede klasse: Mantje 2-Pakhuus 7—1 Vierde klasse: Texel 2-Tex.Boys 3 1—2 Ver.Schilders-Nioz 2 1—3 Oosterend 7-Rab 2 2 3 Zaanderwijk-Ver.Achilders 3 4 1 KSMT 2-ZDH 3 5-1 Vrouwen: Nissan-Tex.Boys 2 3 6 Tex. Boys-Gamma 6—1 Gamma 2-Tex. Lamsvlees 2—4 Junioren: Tex.BOys-Ver.Schilders 4 3 Gamma-Cafeetje 0—2 Nissan-Vissers Bouwbedr. 1—3 Zeven ProvrZA Veldman 2—2 Tex. Boys 2-Ratronics Graaf sprTex.Boys 3 Programma Woensdag 31 oktober: 17.15 u. ZDH-NMS 17.45 u. Texel-Gamma 3 18.15 u. Tex.Boys 2-Topido (d) 18.55 u. Gempo-Oosterend 6 19.35 u. Nissan-Gamma 2 (d) 20.15 u. Texel 2-Topido 2 20.55 u. Rab 2-Nioz 2 21.35 u. Oosterend 7-Tex.Boys 4 22.15 u. Zaanderwijk-ZDH 3 Zaaldienst: De Mok Donderdag 1 november: 17.15 u. Gamma,4-Paracentrum 17.45 u. Gamma 2-Cafeetje 18.15 u. Alkema-Tex.Boys 2 18.55 u A O 2000 2-Oosterend4, 19.35 u. Zegel Modes-Mantje 2 20.15 u. Jelleboog 2-Nissan 4 j 20.55 u. De Muy-Nioz 21.35 u. Ver.Schilders-Gamma 5 22.15 u. Tex.Boys 3-Casino 3 Zaaldienst: Rab Vrijdag 2 november: 17.00 u. Gamma 1-Tex.Boys 1 17.30 u. ZDH 3-Tex.BOys 4 18.05 u. Oosterend 2-Nissan 1 19.00 u. ZDH-Jelleboog 19.50 u. Tex.Boys-A O 2000 20.40 u. Casino-Gamma 2 21.30 u. Mantje-Oosterend 1 22.25 u. Gamma 1-Nissan 2 Zaaldienst: Nioz Zaterdag 3 november: 17.30 u. Gamma 4-Ciroën 18.10 u. Gamma 3-Nissan 3 18.50 u. Topido-Pakhuus 19.30 u. Texel (sel.d.)-Watervogel?! 20.20 u. PH-Oostrend 5 21.00 u. Ver.Schilders 2-Ver.schilde» Zaaldienst: Jelleboog

Texelsche Courant | 1984 | | pagina 8