Texelaartjes Vernieuwd,verbeterd,verruimd. De nieuwe Audi 80. 4 MIDWINTER-V00RDEELPRIJZEN MOOIE STIJL m RIJDEN S. <nr* ATTENTIE ATTENTIE Ing. JAN DUIN MAKELAARDIJ WONING IN DEN BURG git tuuis ft-a; BEKENDMAKING Japonnen v.a. 99,— Mantels v.a. 99,— Jacks v.a. 119,— Broeken v.a. 59,— Blouses v.a. 29,95 Pullovers v.a. 49,— Rokken v.a. 49,— Blazers fluweel nu 99,— I/Fm enMeurea DROS TWEEWIELERS Audi Voorsprong door techniek. PAGINA 6 TEXELSE COURANT DINSDAG 4 DECEMBER 1984sDA Voor Uw bruiloft of partij Hammond orga nist/zanger C. Rood, tel. 4412. Inleveradres Abonnee lotto Texelse Boys. Schoenmakerij C. van Osch. Inleveradres Abonnee lotto Texelse Boys. Schoenmakerij C. van Osch. ,,Bio Natura" onderde kens, dekbedden en kus sens, een gezond idee voor behagelijk slapen. Moer beek Meubelhandel en In terieurverzorging B.V., Ho- gerstraat 8 -14, tel. (02220) 2572. Anti-rheuma, gevuld met 100% zuiver scheerwol. Schminkstiften, zes stuks /2,95. De Ouwe Sunderklaaswinkel, Bin- nënburg 12, t.o. de Kadoshop. Het VVV-kantoor in Den Burg is van af 8 december a.s. op zaterdag weer geopend van 09.00 - 17.00 uur. Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier- land, telefoon (07225) 297. Vakbekwame reparatie van radio, TV en antenne installaties. Ook aanleg van nieuwe antenne installaties. Gebr. Schoorl b.v. Banden len uitlaatspeci- alist. Hoge kortingen, gra tis montage. Bovag-lid. Autocentrum Segerink- Eelman, Wezenland 7, tel. (02220) 5055. Steun- en wan delstokken. Artima, Gra venstraat 7, Den Burg, te lefoon (02220) 3592. Voor al uw gas (gasfles sen, cylinders). Tweewiel- centrum Kikkert, Badweg 1. Bël (02228) 215 b.g.g. 760. Bezorgen ook mogelijk. Zwaanstraat 6 - Den Burg - Texel postbus 163 - 1790 AD Den Burg telefoon (02220) 3888 Noordwester 41. Wonen aan de Noordwester in een modern ingerichte complete woning met fraai aangelegde tuin. Twee kamers aaneen, grote eetkeuken, bijkeuken en garage apart. Boven 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, vlizotrap naar grote zolder. Vóór 'n terras, achter Le Roy: een heerlijk huis. mmsm 3l3lCOh°o* \/e\u9 Burgemeester en wethouders van Texel brengen ter openbare kennis, dat zij voornemens zijn om met toe passing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 8 van de Woningwet mede werking te verlenen aan de bouwplannen van: de heer A. Bruin te Den Hoorn, voor het uitbreiden van een bollenschuur aan Witteweg 17 te Den Hoorn, kadastraal bekend gemeente Texel, sektie P, nummer 601; de heer A. Brans te Den Burg, voor het bouwen van een paardenstal aan Akenbuurt 18 te Den Burg, ka dastraal bekend gemeente Texel, sektie R, nummer 23; Het bouwplan A is in overeenstemming met het vast gestelde, maar nog geen rechtskracht bezittende bestemmingsplan Buitengebied. Aan de bestemming die aan het perceel Akenbuurt 18 te Den Burg in het bestemmingsplan „Buitengebied" is gegeven, is door gedeputeerde staten goedkeuring onthouden. Het bouwplan genoemd onder B past binnen de in overeenstemming met de visie van gede puteerde staten te geven bestemming. De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 5 de cember 1984 gedurende 14 dagen voor belanghebben den ter inzage op de gemeentesecretarie, afdeling ruimtelijke ordening en volkshuisvesting, kamer 205. Eventuele bezwaren tegen bovenbedoelde bouwplan nen kunnen gedurende de termijn van terinzageleg- ging schriftelijk aan het college van burgemeester en wethouders kenbaar worden gemaakt. Texel, 28 november 1984. Burgemeester en wethouders voornoemd, De secretaris, De burgemeester, J. R. van Dijk J. A. Engelvaart Echt zilveren oorknopjes met zirconia. Verpakt in een origineel "kadootjes"- doosje met dé tekst: Dit geschenk is het bewijs dat ik aan je denk. Weverstraat 34 Den Burg tel. 2912. De scooter komt weer helemaal terug. MetVespa voorop natuurlijk. Want mensen die verstand hebben van scooters, zoals Henk, weten dat de enige echte scooter in Italië gemaakt wordt. 'n Stukje betrouwbare tech niek, dat in de afgelopen jaren nog aanzienlijk verbeterd is, in een onvervalste Italiaanse vormgeving. En 'n beetje Italiaanse stijl kon Nederland best weer eens gebruiken, nietwaar? Bij ons in de showroom vindt u die stijl bovendien in veel verschillende uilvoeringen Oorsprongweg 3, Eierland - Texel Telefoon (02225) 233. Weverstraat 17. Het is zover! Na zes jaar en ruim twee miljoen vorige exemplaren presenteert Audi u nu de nieuwe Audi 80. Vernieuwd en verbeterd op louter essentiële punten. Punten die naar voren kwamen dankzij Audi's non-stop onderzoek en de meest uiteenlopende tests. Aërody namica en duurzaamheid stonden hierbij voorop. Het resultaat mag er zijn. De nieuwe Audi 80 is een feit. Een feit waar wij in alle bescheiden heid, trots op zijn. De nieuwe Audi 80. Technisch verfijnd en optisch verfraaid. Neemt u die inmiddels terecht vermaarde aërodynamische vormgeving van Audi. Deze is aan zienlijk verbeterd dankzij een glad dere carrosserie, licht achteroverhel- lende grille en koplampunits. Een effectieve frontspoiler, vanaf de CC, windtunnel beproefde integraal bumpers, alsmede speciale gesloten wielkappen. Zijn ranke taillelijn wordt nog eens geaccentueerd door stoere beschermlijsten langs de flanken. Belangrijk vernieuwd is ook de kofferruimte van de nieuwe Audi 80. Vergroot en beter toegan kelijk doordat het kofferdeksel nu tot net boven de bumper doorloopt. Ook het interieur is waar nodig ver nieuwd/We noemen u hier zijn spor tieve vierspakige veiligheidsstuur wiel en de ergonomisch gevormde bedieningstoetsen. In benzine-uit- voering kunt u kiezen uit een viertal beproefde, zuinige motoren. Voor ware kilometerverslinders is er de fluisterstille diesel of de dynamische turbo-diesel. Wilt u meer informatie over deze vernieuwde, verbeterde en verruimde Audi 80, of hem zelf eens duchtig aan de tand voelen tijdens een proefrit, belt u dan 020-867651Voor het adres van uw dichtstbijzijnde Audi dealer. De nieuwe Audi 80 zal u verbazen. Audi 80 - 4 deurs 1,6 I. 55 kW/75 pk, v.a. f 27.695,-. Afleveringskosten f 420,-. Prijzen incl. BTW.Vrijblijvend af Leusden.

Texelsche Courant | 1984 | | pagina 6