Gemeente koopt kleed op afbetaling Al een idee voor Ouwe Sunderklaas? Ouwe Sunderklaas in de dorpen Wie doet mee aan een hobbyshow? Te laat open Te snel VERVOLG VAN PAG VVV-plan Verzoek om steun ip, aan muziektheater!" PAGINA 2 TEXELSE COURANT VRIJDAG 7 DECEMBER Het college heeft besloten een appliqué-geborduurd wandkleed aan te kopen van Marretje de Haas-Kuiter met als onderwerp het centrum van Oosterend. Het wand kleed kost f5.500,—. Zoveel geld heeft de gemeente momenteel niet voor kunstaankopen beschikbaar. Met Marretje de Haas is daarom afgesproken dat het kleed op afbe taling wordt gekocht. Dit jaar be taalt de gemeente f3.000—, volgend jaar 71.500 en in 1986 de resteren de duizend gulden. Het college had het wel in één keer kunnen betalen maar dan zouden el ders gelden vrijgemaakt moeten wor den. De sectie kunst en cultuurbele ving adviseerde dat als het college niet voor een afbetalingsregeling voelde men een aanvulling zou moeten geven op het aankoopbudget. Dat voorstel werd redelijk genoemd omdat verzoe ken om een hoger aankoopbudget in het verleden zijn afgewezen met de opmerking dat er voor speciale aanko pen extra geld op tafel kon komen en ook omdat het budget in voorgaande jaren niet helemaal is besteed. Vorig jaar werd bijvoorbeeld slechts 72.485 van de beschikbare f5.000— uitgege ven. Het college kiest echter voor af betalen. Het wandkleed is 126 cm bij 117 cm en krijgt een plaatsje in het muziekcentrum van Oosterend. Waterval Ook koopt de gemeente het schilderij ,,De Waterval" van Henk Arendsen uit Den Burg voor f1.500,—. Dit schilderij kreeg een aanmoedigingsprijs in de tentoonstelling 'Accent op Monument' en is een creatieve weergave van de landerijen rond de waterfabriek. Een gebied dat met de bouw van het be drijf Texvis flink zal veranderen. Voor dit schilderij stelt het college het be drag beschikbaar dat vorig jaar niet werd gebruikt. Burgemeester en wet houders zijn verder van plan geld dat niet voor kunstaankopen wordt benut niet terug te stoppen in de pot alge mene middelen. Dat geld wordt in een fonds gestopt waarmee later speciale kunstwerken aangekocht kunnen worden. Op de foto het wandkleed van Marret je de Haas waarbij wel opgemerkt moet worden dat de nuance van het kunstwerk vooral tot uitdrukking komt in het kleurgebruik, iets wat we met deze zwart-wit afdruk niet kunnen benaderen. Maandagnacht kreeg een horecaexploi- tant in De Koog een proces verbaal omdat zijn café te laat open was. Om half twee 's nach'ts trof de politie in het café nog diverse klanten aan en werd er volop getapt. De politie hield woensdag op het Schilderend een snelheidscontrole, waarbij 15 overtreders werden gesigna leerd en op de bon gezet. De twee snelsten reden resp. 83 en 85 km per uur. Alle dorpscommisiies hebben zich dit jaar weer ingespannen om van de viering van Ouwe Sunderklaas woensdag een feest te maken waaraan ook een groot aantal prij zen verbonden zijn. Wie woensdag speult en ook kennis wil maken met een jury, die een en ander be oordeelt, kan in onderstaande op somming vinden hoe laat Ouwe Sunderklaas in zijn of haar dorp van start gaat. Den Burg In Den Burg speulen de kinderen van 17.00 tot 17.45 uur. Deelnemertjes moeten een nummer halen op het ter ras van Hotel De Lindeboom. De jury staat in de Parkstraat (Zegel - speel goed), Weverstraat (Bakkers Ijzerhan del) en Binnenburg (Open Boek). De jury zal alle nummerkaarten merken, waarna men recht heeft op een beker warme chocola. Die wordt verstrekt in een speciale kraam in de Weverstraat. De prijsuitreiking wordt verricht door mevrouw T. Engelvaart-Nierop rond 18.30 uur in De Lindeboom. De volwassenen kunnen tussen 20.30 uur en 21.30 uur een deelnamenum mer halen op het terras van De Linde boom. Er wordt gejureerd tot 22.00 uur. Wethouder Piet Zegers reikt rond 22.30 uur de prijzen uit in De Lindeboom. Den Hoorn De kinderen in Den Hoorn spelen tus sen 16.30 en 17.30 uur. Deelnamenum mers kunnen van 16.00 tot 16.30 uur worden afgehaald in dorpshuis De Waldhoorn. De jury zit in het dorps huis, Hotel Op Diek en Loodsmanswel varen. De prijsuitreiking is om 17.45 uur in De Waldhoorn. Volwassenen die 's avonds in Den Hoorn willen spelen kunnen vanaf maandag een deelnamenummer afha len bij Boon's manifacturenhandel. De ouderen speulen tussen 20.00 en 22.00 uur. De jury is present op de volgende adressen: De Waldhoorn, Fam. W. Duinker, Hotel Op Diek, Fam. T. Ver beek en Loodsmanswelvaren. De uit slag wordt om 22.30 uur bekend ge maakt in het dorpshuis. Speulers die nog bekers in hun bezit hebben, worden verzocht deze snel in te leveren bij Corrie Maas (Jan Drijverschool). De Koog In De Koog begint Ouwe Sunderklaas om 17.00 uur. Van 17.00 uur tot 17.30 uur spelen de kinderen in de Dorpsstraat. De jury zit bij Supermarkt Daalder en daar krijgt men ook een consumptiebon. De prijsuitreiking is om 18.00 uur in Café Capri. De ouderen worden geacht om 20.00 uur de straat op te gaan. De prijsuit reiking is om 22.30 uur in Capri, waar na er bal is met levende muziek. De dorpscommissie van De Koog ver zoekt om alle wisselbekers zo spoedig mogelijk om te leveren bij mevr. Rungs, Ruijslaan 45. De Cocksdorp Degenen, die deel willen nemen aan Ouwe Sunderklaas in De Cocksdorp kunnen vanaf maandag een deelname nummer afhalen in het Eierlandse Huis, tijdens de openingsuren. Deelna me is tot en met 12 jaar gratis, oude ren betalen voor een nummer f2,50. De kinderen speulen van 17.30 tot 18.30 uur in de Kikkertstraat vanaf Ho tel De Hoop tot Hotel Kikkert. De prijsuitreiking is rond 19.00 uur in het Eierlandse Huis. Na dit officiële ver toon krijgen alle deelnemers een con sumptie. De ouderen mogen speulen van 19.30 uur tot 23.00 uur, waarbij de huizen aan de Ploosterstraat, Hods- honstraat en Kikkertstraat open staan voor de speulers. De prijsuitreiking is rond middernacht. De Waal In De Waal kunnen dit jaar alleen kin deren speulen. Degenen, die dat doen. kunnen vanaf 18.00 uur een nummer halen bij Jan Zoetelief. De jury zit ver deeld in het dorp.Om 19.30 uur is de prijsuitreiking in dorpshuis De Wielewaal. Oudeschild Jeugdspeulers in Oudeschild kunnen van 16.00 tot 17.00 uur een nummer afhalen in dorpshuis 't Skiltje. Er wordt gejureerd tot 17.30 uur en de jury is te vinden op de adressen De Ruyterstraat 35 en 63. Om 18.00 uur worden de prijzen uitgereikt in 't Skiltje. Oudere speulers kunnen tusen 20.30 en 21.30 uur een deelnamekaart afha len in 't Skiltje en speulen tot 22.30 uur. De jury zit in De Ruyterstraat 35 en 115 (garage). De prijzen worden tra ditiegetrouw in het dorpshuis uitgereikt om 23.30 uur. Oosterend De jeugd speult in Oosterend tussen 17.00 en 18.00 uur met daarna prijsuit reiking in Dorpshuis De Bijenkorf. De ouderen speulen van 20.00 tot 21.00 uur. Een half uur later is de prijs uitreiking in het dorpshuis, waarna er voor de jeugd discobal is. Aan de Strenders wordt gevraagd zoveel mo gelijk licht te ontsteken. De jury loopt in Oosterend altijd op straat en kan een beetje extra buitenlicht goed ge bruiken voor de beoordeling. Daar doet het publiek uiteraard ook zijn voordeel mee. bliekstrekker te zijn, vooral als de.„ vaardigde produkten iets te maken. >tich' hebben met het gebied waaruit zijij noo men. Afspraken hiervoor zijn overwin P' nog niet gemaakt. Kunstenaars dei ldo« langstelling hebben, kunnen zichnter; VVV melden. Het activiteitenplan van de VVV teur maakt ook melding van deelna aan de zg. thema-brochures van de De Welzijnsstichting wil in samenwerking met de sektie amateu ristische kunstbeoefening een forse Texelse hobbymanifestatie orga niseren en is op zoek naar mensen die iets van hun favoriete hobby willen laten zien. In eerste instantie wordt ge dacht de hobbyshow in de voor jaarsvakantie (18 tot 24 februari) te houden, maar discussie over de datum is nog mogelijk. Eerst wil de stichting weten hoe groot de animo voor een dergelijke show op Texel is. Elders zijn hobbyshows of ten toonstellingen een groot succes. Vorige winter werd een zeer succesvolle show in Den Helder gehouden en ook een ten toonstelling op kleinere schaal in Oudeschild trok enige tijd gele den veel publiek. Het is de be doeling de show niet alleen open te stellen voor plaatselijke hobbyclubs en verenigingen: ook hobbyïsten die zich nooit in verenigingsverband manifesteren moeten een plaatsje krijgen. Ongekend De mogelijkheden zijn dan onge kend. Gedacht kan worden aan cactusverzamelingen, foto's van paddestoelen, modelbouwers, aktiviteiten met huis- en spel- computers, vertoningen van historische dia's en films, eigen video- of filmprodukties, 27 Mc hobbyïsten, experimenten met muziek en geluid, het vertonen van dia's van vakantiehobby's zoals bijvoorbeeld bergbeklim men of wild water-varen en zo zouden we nog even door kun nen gaan. Ook is het mogelijk dat tijdens de manifestatie mu ziekgroepen en ensembles optre den of dat tonelisten éénakters opvoeren. Vrije tijd Reden voor de Welzijnsstichting om de animo voor deze show te peiler* is het feit dat de vrije tijd toeneemt en een totale show een goed middel is om anderen te attenderen op mogelijkheden van plezierige of zinvolle beste ding van die vrije tijd. Een ieder die interesse heeft voor deze show en een steentje kan bijdragen, wordt verzocht dat voor 15 december mee te delen via één van de volgende telefoonnummers: bureau cultu rele zaken in het raadhuis, tel. (02220) 3041, Frans Zegel (02220) 2728, Maarten Stoepker (02220) 2840 of Henk Broekman (02220) 4177. Woensdag is het Ouwe Sunderklaas. Geen ideale dag, zo midden in de week, maar voor een rechtgeaarde Texelaar (en wie zou dat niet willen zijn?) mag dat geen reden zijn om het te laten afweten. Heeft u al een idee? Het is te hopen, want meedoen is leuk. Veel leuker dan alleen maar meedrin ken na afloop, al mag ook dat natuurlijk best. Voor mensen die (nog) niet weten wat er van hen wordt verwacht: maak een uitbeelding (als enkeling, paar of groep) met een actueel Texelse strek king. Met andere woorden: neem een plaatselijke toestand of persoon op de korrel op een zo origineel mogelijke manier, het liefst naar aanleiding van een actuele ontwikkeling. De krant van het afgelopen jaar heeft inspiratie ge noeg geboden. Maak het niet te inge wikkeld. Hou de teksten die meege voerd worden kort en duidelijk anders gunnen de toeschouwers zich niet de tijd om er kennis van te nemen en wordt de „boodschap" niet begrepen. Het karakter van de uitbeelding mag best hard zijn maar er zijn wel gren zen. Wie van zijn masker misbruik maakt om gemene persoonlijke laster te uiten of te bevestigen is verkeerd bezig. Ouwe Sunderklaas is niet be doeld om verdriet aan te richen. Het gaat erom de mensen een spiegel voor te houden, waarbij mag worden over dreven als er maar niet echt gelogen wordt. Tips Menigeen zal bij het lezen van de krant in het afgelopen jaar wel eens hebben gedacht: dét is leuk voor 12 december. En het vervolgens zijn ver geten, zodat hij of zij zich nu suf prak kiseert. Voor hen en de vele anderen die ook nog geen idee hebben, geven wij weer de traditionele greep uit het plaatselijke nieuws. Daar gaat ie: Pierenstekers geven hun strijd tegen Natuurmonumenten niet op; WV werft leden onder middenstanders, voorlopig vergeefs; zwembad bij het Eierlandsche Huis; werkloosheid op Texel blijft ook 's winters stijgen; surf- voorzieningen bij Dijkmanshuizen; bommelders aangehouden; jenever voor bouwleerlingen bij ingebruikne ming van Potvis; „vernielvaste" open bare toiletten; Rotary 25 jaar; maakt dok van Boom teveel lawaai?; ruzie rond structuurverandering wel zijnsstichting; zomerrecreatiewerk be dreigd door kortingen; psychologe vestigt zich op Texel, paviljoen paal 9 gered; kerstpakketten met derde wereldartikelen voor gemeenteraad; veertarieven stijgen te snel; ruzie over gemeentewoning bij wagenmuseum; aantal misdrijven steeg 62%; Lan castermonument voor vriendenprijsje; touwtrekken over bouwvergunning voor café Sluiter; kwijtschelding ge meentelijke belastingen?; Jarino wil ar tikel 11 plannen overnemen; plannen voor nieuwe noodslachtplaats; raadslid doet aan aardappelselectie; halvering rotganzenreservaat; sneller telefoneren met de politie; autovrij strandslag?; Nagtegaal niet gewenst als voorzitter Ouwe ULO-commissie; Eelman niet ge wenst als voorzitter Samen Eén; stro pers vingen fasanten in kooien met anijs; Texel kreeg er een kerkgenoot schap bij: baptisten; bootkaartje van Dros vindt veel aftrek; opvang acuut daklozen niet zo nodig?; gemeente moet in Waddencontact blijven; mes in welzijnswerk; manegeplannen; Texel heeft 38.000 slaapplaatsen voor toe risten; Ome Joop moet paviljoen slo pen; enkeldekkers moeten nog tien jaar mee; buitengebied krijgt riolering; Kamstra boekt overwinning op Uitwa- terende Sluizen; handtekeningenactie tegen aanpassing veerhaven; strijd rond fietspad Rommelpot; bij elk strandpaviljoen ook een kiosk?; ver- zetskruisen uitgereikt; gasopslag naar Rode Zee; beheer zwembad moet goedkoper; alfabetiseringswerk; Belgi sche pers per vliegtuig naar Texel; Vis ser bouwt tweede deel Krakeling; paardensportverenigingen willen niet fuseren; Texelse indicatiecommissie opgericht; projecten voor jonge werk lozen; gaan boeren anders denken over nationaal park en relatienota?; Ire ne en Gollard in een nieuw gebouw; MZW moest worden opgeheven; Loka le Omroep wacht nog op zendmachti ging; drinkwater per pijp vanaf het vasteland?; werf-directeur aansprakelijk voor omvallen Marsdiep; NIOZ naar In donesië; Rienstra wil hondenbelasting afschaffen; Schoorwal-bewoners be ginnen proces; VVV koopt èn verkoopt oude Vivo; Nijpels bedenkt op Texel de Texelse kruisraketten-variant; A- Team op Texel; controle op betaling toeristenbelasting wordt scherper; ver boden koopwaar moest weg van de markt; consumentenmand op Texel; problemen bij grondaankoop in Ooster end; andere marktgeldregeling; schoolstrijd in De Koog; problemen rond het tuinhek van Bongers; Krijnen- Bais nieuw raadslid; Hollebol gekraakt; toeristische overnachtingen gedaald; zilveren erepenning voor Cor Dros; Texel vrij van Varroa-mijt; ijsbaan in Den Burg; LBO geeft koken-serveer opleiding; zandsuppletie; Texelse Cou rant links of rechts?; Teso biedt vaar tocht aan met Henry Dunant; verlies Teso een miljoen minder; spuitbussen- vervuiling; brandweer jubileert; brood jeszaak in Den Burg; bloemen langs de Pontweg; schaap Texelse Flevolander zeer produktief; Staatsbosbeheer ak koord met paviljoen paal 9; horecacur- sus; oneerlijke concurrentie door de Bolder?; problemen bij verkoop ambts woning burgemeester; Huitema voor mannenemacipatie; grootschalig com- posteren van huisvuil op Texel; goed koper zwemmen in Molenkoog; aan dacht voor de gasten is de beste pro motie, zegt Gert Coevert; Piet Zijm stopt met Van Gend en Loos; proble men rond De Metro: is striptease de oplossing?; NlOZ-extractor haalt pcb's uit afvalwater; 285 bezwaren tegen fuikaanpassing; Aantjes opent trekkers hutten; satirisch stripalbum over „Kes- sel"; mes in bijdrageregeling; Verenig de Schilders verven 1-2-3 boot; Smit- Kroes twee keer naar Texel; ver keerslichten op Pontweg; Engelvaart hoopt op bezoek van Sowjet jeugd; eremedaille voor Kiljan en Roeper; vis sers willen drie ton meebetalen aan ka deuitbreiding; De Bolder neemt tent haringenmachine in gebruik; bollen schuur De Ridder gebouwd zonder toestemming GS; windmolen van het NIOZ roept verzet op bij landschaps- zorg; „opgewekte" kleuren op haven fuik; Piet Standaart nam eigen vlieg tuig in gebruik; 'Molenkoog benut zonnewarmte; sterfte onder bijenvol ken; kwaliteit braderie moet beter; Fol klore Den Burg geeft er de brui aan; Huib Eelman sterkste man van Texel; Catharina Zegeren Europees kampioen powerliften; Teso mocht geen bv wor den; toeristen laten humeur niet door bui ticht NBT zoals de kustbrochure en een brochure over „actieve" vakanties Nieuw is het inschakelen van video het brengen van de Texel-informafe de consument. Overwogen wordt 9 minuten durende videofilm te latj orach aardi ;eno maken voor de voorlichting van het publiek alsmede een 3 tot 4 minuta durende videofilm die gebruikt kan. worden op beurzen. De videobeeld» K moeten iets laten zien van natuuref op - acht stelsi indei >ns I isl slecht weer bederven; „De Vriend schap" bestookt met bommen?; zo- merrecreatie loopt als een trein; Gol den Ten spel moest weg; Normaal concert op strand; slechts één loodgie ter in staat raadhuisdak te repareren?; actie tegen alcoholmisbruik; loslopen de jongens naar noodcamping; atle tiekvereniging opgericht; kleurige bun ker als kunstwerk; watertoeristen be lastingplichtig?; b en w willen geen heuvelwoning; DEK en KTF uit elkaar; nieuwe dijkgraaf benoemd; trekt Teso schatzoekspel verkeerd publiek naar het eiland?; De Lugt tegen aanschaf van dubbeldekker; viswinkel van Hut jes op de haven; geen vijfde café nachtvergunning; burgemeester deed H. Emmink de das om; agressie in sei zoen minder dan vorig jaar; strijd voor behoud oude kerkhof in De Koog; be zuinigingsoperatie gedeeltelijk mislukt; VVV in financiële problemen; Grootjen wint kort geding over gunning vervoer schoolkinderen; horecacongres; Irene geschikt voor huisvesting van jonge ren; Poster wil minicampings bij boer derijen; gemeente trad op tegen graaf werk op Hogeberg; 50 mensen kunnen werken in bos en duin; raad heeft spijt van kerkhofbesluit; dure ANWB- borden; Den Burg weer zonder schouwburg; toch gedwongen ontsla gen bij Teso; politiek café; toeristenbe lasting met verloting; toneelgroep Saai opgericht; Molengat weer defect; Dros kan het besturen niet laten; provincie boos over aanpassing fuikhavens; ge luidsbegrenzers in disco's; 30 ton kle ding voor Max Tailleurstichting; ver keersdrempels in Oudeschild omstre den; Vlieland krijgt gas via de „Texel se' pijp; marihuana in tuin ere-burger; trekkershutten geen succes; vrije slui tingstijd café's; wachtmeester Drenth kocht eigen dienstfiets; uitspraak: „Laat de Lindeboom nog maar eens failliet gaan"; Texels Belang wil nacht- café's weg en later sluitingsuur; TVO gaat door met Texelpromotie; ambte naren ondergaan functiewaardering; Texel toch nationaal landschap; waar blijven de gemaalmotoren van Waalenburg? landschap van Texel, de toeristische mogelijkheden, Texelse produkten,j [Sch en kunnen ook „advertenties" van bedrijfsleven bevaten. Het moet ré '-^j, werk worde, de totale kosten word; g e€ dan ook geschat op 740.000,— tol 750.000,-. De bekende VVV-drukwerken zullen weer verschijnen, de meeste in vena terde uitvoering. We noemden al de v Vakantiereisgids (75.000 ex.) en Wei deneiland Texel (40.000 exemplaren Verder de Bungalow Bemiddeling^ Jt chure (25.000 exemplaren), de carr- pingfolder (15.000 exemplaren) en: folder „Uit op Texel" (6000 exemp'j'3» ren) waarin een opsomming met tij zonderheden wordt gegeven van d; p' restaurants en café's op Texel, tale kosten van deze drukwerken zi 7200.000,— bedragen. 3n v Bij de promotie zal rekening m 3an den gehouden met de vakan- jiokl tiespreiding die de komende zoj 7a, niet erg gelukkig is. De topdrulcu016. begint op 6 juli en is 10 augustu ons alweer achter de rug. De markt) [spr. werking zal daarom vooral geri&i% zijn op de gebieden waar de va jf kanties geheel of gedeeltelijk bi ten deze periode vallen en op da30 niet aan schoolvakanties geboni 3ar groepen. ust De beurzen waaraan de VVV deel- ^'s1 neemt zijn: de Vakantiebeurs in alefl Utrecht van 9 t/m 13 januari a.s. in menwerking met de provinciale W}nd en enkele streek VVV's; de Caravan RAI van 17 t/m 22 januari, de Hui» litk houdbeurs van 11 t/m 21 april, de.flik Fietsvakantiebeurs in de Koopman^ aa beurs in Amsterdam op 13 en 14 aj ,r. de Lentebeurs in Gent van 12 t/ml ee januari, de Vakantiebeurs in Antwer pen van 26 januari t/m 3 februari,d|g vakantiebeurs in Brussel van 23 t/m maart. Verder wordt meegedaan aai,00' de workshops Brussels Travel Fairiand november en de Autocaristen Saloate Kortijk van 19 t/m 23 oktober. W rec Duitsland betreft manifesteert de\1 =nc Texel zich op de CMT Stuttgart va Jr0J t/m 27 januari, de handelsgerichteltru' in Berlijn van 2 t/m 8 maart, de Ra a zen Hamburg van 16 t/m 24 maartï^l de Camping Essen van 23 t/m 31 maart. Zoals gezegd gaat ook wat gebeura in „ander" buitenland: Engeland, ^tf Frankrijk en zelfs Italië. In Engelari 2n wordt samen met enkele Noordho) landse streek VVV's meegedaan 4ur. workshops om contacten te leggen y. iets dergelijks gebeurt ook in Frank is£ Over de eerste aanpak in Italië wol nog gepraat met het NBT. Q De Texelaars Ben Haak, Rob Vi ]U( kenburg en Resi Siebert vragen' )lt gemeente steun bij hun plannen 19 Den Burg een muziektheater mil ne daarin een vrouweninformatiecii^ trum te starten. I Het drietal wil een stichting vormSjA denkt in de eerste plaats aan eenfflJ rak van 150 a 200 m2 in het centra van Den Burg. De gemeenteraad h bespreekt het verzoek dinsdagavordL december. I fep De briefschrijvers zeggen al geruims L tijd op zoek te zijn naar een ruimte he waar popgroepen, theatergroepen* bestaande toneelverenigingen kuw% oefenen en waar het vrouwenhuisin s de vorm van een informatieruimteü nieuwe start kan maken. Er is genj naar een bestaand leeg pand maar,' is niets geschikts gevonden. „Als^ ternatief hebben wij het opbouwen van een kantoorbarak overwogen".' dus de briefschrijvers, waarbij gedec wordt aan de Wezentuin, bij descli1 van Kotex in de Mars of in het pi aan het Achterom. Een dergelijke directiekeet kost twee dehands 10 tot 20 mille. De drie Ta laars vragen echter (nog) gen subs* maar willen eerst dat het gemeente bestuur de noodzaak van een derge ke accommodatie onderschrijft en I* biedt bij de mogelijkheden een miK theater te realiseren. Valkenburg wil in het gebouw klei* schalig theater brengen en zoekt oc een onderkomen voor een te starts* poppentheater. In de ruimte kunne popgroepen oefenen en de initiatie mers menen dat ook de bestaande" neelverenigingen belangstelling zul hebben. In het theatertje kan worden en eventueel ook uitvoerir gegeven.

Texelsche Courant | 1984 | | pagina 2