M mm ^Visserv ^otel $elttan" Mlen" Kapsalon Uoke jM Zaanderwijk Texel Prettige Feestdagen Gezond en Gelukkig Nieuwjaar Hobbycentrum A. van der Vis b.v. Rab bouwmaterialen bv Rab oliehandel bv BV Betonindustrie J. C. Rab Gelukkig Kerstfeest Voorspoedig 1985. FIETS 1NN TEXEL L/ietenóhoja Sc 7 jlramnriim HUROTEX prettige feestdagen voorspoedig 1985 4 Prettige kerstdagen voorspoedig 1985. Bouwbedrijf Geus Rietdekkersbedrijf J. Zijm, Zwaag, Bakkerij Ofrein Fam. Ott prettige kerstdagen voorspoedig 1985. prettige feestdagen voorspoedig 1985. Wij wensen U prettige kerstdagen en een voorspoedig 1985. Loonbedrijf Jos Witte FR[TTI6l ftisrmtn mtcHmoND 1985 PAGINA 12 TEXELSE COURANT VRIJDAG 21 DECEMBER 19RI WIJNHANDEL SLUTERU Tel. (02223) 341 Wij wensen U prettige feestdagen en een gezond en voorspoedig 1985. Wat ook brengt het nieuwe jaar. Wij staan altijd voor U klaar. De beste wensen voor alle mensen. Loon- en Aannemersbedrijf l\lic Dros en medewerkers. en een wenst U Pelikaanweg 18, De Koog - Texel P. Keijser en medewerkers. Fam Eshuys wenst een ieder fijne kerstdagen en een gezond en vredig 1985 toe. wenst iedereen prettige feestdagen en een gezond en voorspoedig 1985 Wegens inventarisatie zijn wij maandag 31 december gesloten. Medewerkers: Jan Henk Ron Marcel Raymond Ton wensen iedereen prettige feestdagen en een voorspoedig 1985. Directie en personeel van wenst al zijn relaties een en een RIJWIEL- EN TANDEMVERHUUR Verhuur - Verkoop - Reparatie Nikadel 23, De Koog, tel. 02228 - 841 Wij wensen U prettig kerstfeest en een voorspoedig 1985. tt Vnnr AUTOMOBIELBEDRIJF Voor al uw auto-reparaties en onderhoud van alle merken. Nikadel 23, De Koog, tel. 02228 - 841 ledereen prettige kerstdagen en een goed en gelukkig nieuwjaar. Tiny Ellen Wij wensen familie, vrienden en kennissen een fijne kerst en een gezond 1985. Henk, Tineke Pascal en Jeroen De Grie 3, Den Hoorn Piet en Marie Verijzer wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een voor spoedig 1985. H.C. van Duren M. van Duren-Broekman wensen de familie en be kenden een gelukkig en voorspoedig 1985. Piet en Jinke Bosma wensen vrienden en be kenden gezegende kertda- gen en een voorspoedig 1985. Prettige kers+dagen en een gelukkig nieuwjaar. P.D. Drijver Den Hoorn Arnold en Tiny Rietvelt Diemen wensen vrienden en be kenden prettige kerstda gen en een gelukkig en voorspoedig 1985. ledereen wens ik goede feestdagen en een heel goed 1985. D. v.d. Meeberg Fam. G. Eelman Muyweg 58, Zd.Eierland wenst familie, vrienden en kennissen prettige kerstda gen en een gelukkig nieuwjaar. Familie Jozef Przewloka 2820 Bremen 70 Koringstr.2B, Duitsland wenst familie, vrienden en kennissen prettige kerstda gen en een gelukkig nieuwjaar. C. J. Zegers en N. Zegers-Bakker wensen familie en beken den prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Wij wensen alle zakelijke relaties, vrienden en ken nissen prettige kerstdagen en een voorspoedig 1985. Fam. P. Jongejan Hoofdweg 122, De Cocksdorp Fam. S. Kuip-Haarsma wenst familie en bekenden een gezegend kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar. Waalderstraat 72, Den Burg. Wij wensen alle mensen gezegende kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. W.J. Eelman N. Eelman-Lap Ik wens familie, beken den en buren, de soos en het verplegend personeel Samen Eén een prettige kerstmis en een gezond A. Daalder-Zutphen De Ruyterstraat 60, Oudeschild wensen familie, vrienden en klanten prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Bert, Jopie en Vera Toerclub Taxi 2000 wenst leden en bekenden prettige feestdagen en een sportief 1985 toe. Fam. J. N. Reij en A. A. Reij-Haarsma wensen familie en beken den een gelukkig en voor spoedig 1985. Bertus, Ria en Rianne wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig 1985. Méérmarkt G. Koot wenst een ieder een pretti ge kerst en een voorsppe- dig 1985. Het doopsgezind kosterspaar wenst familie, vrienden en kennissen een gelukkig kerstmis en een gezond nieuwjaar. Bram, Narda, Annet en Mark Pool wensen u allen een pretti ge kerst en een voorspoe- Bert, Tineke en Marjolein Siersma wensen iedereen prettige kerstdagen en een voor spoedig 1985, wenst U een voor spoedig 1985. Tot ziens: FAM. T. ROEST, Vogelenzang 11, tel. 4882. Prettige kerstdagen, ge lukkig nieuwjaar. T. Bremer-Ellen Kamerstraat 4, "De Koog Wilhelminalaan 28, Den Burg, telefoon (02220) 2948 wenst iedereen Ook in 1985 staan wij weer voor U klaar. Wij wensen familie en kennissen prettige kerstda gen en een vredig en voor spoedig 1985. Fam. C.A. Witte-Prenzler Gezellige kerstdagen en een goed 1985. Job en Netty v.d. Vliet Fr. Haarsma G.P. Haarsma-Witte wensen familie en beken den prettige kerstdagen en een voorspoedig nieuwjaar. Peter Olga en Sil Vos wensen vrienden en be kenden prettige kerstda gen en een gelukkig nieuwjaar. Prettige kerstdagen en een voorspoedig 1985. N. Wuis-Dros Prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar. A. van Leeuwen-Bremer Ab en Lenie Kiewiet Plevierstraat 31, De Koog, wensen familie en beken den prettige kerst en een gezond 1985 toe. Mevr. G. Kiewiet-Bügel Huzie Irene, kamer 24, wenst familie en vrienden prettige kerstdagen en een voorspoedig 1985. Wij wensen alle familie en vrienden prettige feest dagen en een gelukkig en gezond 1985. Jaap en Tine Eelman-Vonk Gelukkig kerstfeest en een voorspoedig 1985. Ben, Willy, Simone en Jan van Heerwaarden Prettige kerstdagen en een gezond 1985. Fam. Gulmans 't Anker 86 Hoogeveen (Dr.) Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. B. Kiewiet G. Kiewiet-van der Wulp Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. D. Dapper M. Dapper-Claas Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. C. Moens M. Moens-Schaatsenberg Prettige feestdagen en een gelukkig nieuwjaar. Wilma Koorn Oudeschild Familie H. Tjepkema wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstda gen en een voorspoedig 1985. Buren, familie en kennis sen gelukkig 1985. M. Witte-Rutten Prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar. W. Maas G.A. Maas-Tessel Wilhelminalaan, Den Burg Mevrouw A. Dijt-Ran Huize St. Jan, kamer 103 wenst alle familie en ken nissen prettige kerstdagen en een gelukkig en gezond nieuwjaar. Fam. Tuntelder wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstda gen en een gelukkig nieuwjaar. Prettige kerstdagen en een gezegend 1985. Fam. W. Pranger Oosterend Aan alle mensen de beste wensen. C. Wonder-van Rossem Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Fam. H. Troost Wij wensen vrienden, familie en bekenden pretti ge feestdagen en een ge lukkig nieuwjaar. Hennie, André en Bennie Fa. H. J. Groeneveld wenst familie en bekenden prettige kerstdagen en voorspoedig 1985. C. Verseput G. Verseput-Eelman wensen familie en beken den een gelukkig en voor spoedig 1985. Vanaf het verre Aruba wenst Albert Winter al zijn familie en vrienden een prettige kerst en een geluk kig nieuwjaar. Mevr. J.N. v.d. Vlies- Koopman wenst familie en bekenden een gelukkig en voorspoe dig 1985. Giel, Roma, Ruben en Tommy Boogaard wensen familie en beken den prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Wij wensen familie en kennissen fijne kerstdagen toe en een goed 1985. J. Broekman-de Bruijn en J. M. ten Pierick Zaandam Gré van den Berg en Martine wensen familie en beken den prettige feestdagen en een voorspoedig 1985. Ds. en mevrouw Uidam wensen alle Texelaars, ge zegende kerstdagen en een voorspoedig 1985. Familie Bakker Kwekerij Marjo wensen familie en relaties prettige kerstdagen en een voorspoedig 1985 toe. Prettige kerstdagen uit het zonnige Californië. Dirk en Ingrid Prettige kerstdagen en een voorspoedig 1985. Fam. Gieze Zuid Eierland Plezierige feestdagen en een voorspoedig 1985. Hans Hilverda Ria Witte Kirsten Ellen De Wittstraat 41, Oudeschild Fijne kerstdagen en een gelukkig 1985 voor jullie allemaal. Jaring Moll Buytengors 17 Wij wensen u prettige kerstdagen en een geluk kig nieuwjaar. Fam. J. P. Kok De Ruyterstraat 19, Oudeschild Zalig kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar. Fam. Bakker Gravenstraat 12. Wij wensen iedereen prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. J. Koopman J. Koopman-Godek De Ruyterstraat 17, Oudeschild Ik wens familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig 1985. G. Bügel-Zoer Huize Irene Wij wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Annie en Cor Swaerts Daan en Peter Quartel wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig nieuwjaar. Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar aan alle vrienden bekenden. Fam. J. v.d. Kooi Golfslag 11. Voor alle inwoners en bezoekers van Texel fijne feestdagen en een gezond 1985. T. Engelvaart-Nierop J. A. Engelvaart Hierbij wens ik familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en ge lukkig nieuwjaar. Harm Donker 49 Kingswood Tauranga New Zealand Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Fam. C. de Jong De Cocksdorp Fam. B. A. Roest wenst vrienden en familie prettige feestdagen. Prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar. H.M. Daalder-Halsema Rusthuis Irene, kamer 5. Prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar. Cees, Janny, Linda en Kerstin Wonder Vereniging voor crema tie A.V.V.L. afd. Texel wenst alle leden en toe komstige leden prettige kerstdagen en een geluk kig 1985. Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. A. Eelman M. Eelman-Kok 3 f Hans en Kitty Boom en de kinderen Yvonne en Danielle en medewerkers van het SCHEEPS REPARATIE-, SMEDERIJ- EN DOKBEDRIJF aan de Heemskerckstraat 20 te Oudeschild, Texel wensen u prettige kerstdagen en een -voorspoedig 1985. dj. Y I O CL 3 ■o "O CO 7 "1 en een en medewerkers. telefoon (02290) 62140, wenst clientèle en kennissen een voorspoedig 1985. Bouwbedrijf H. Daalder en zonen bv wenst U prettige kerstdagen en een voorspoedig 1985. en medewerkers wensen cliëntèle en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. en medewerkers wensen een ieder en een Wij wensen U en een (bouw- en timmerbedrijf en medewerkers. Wij wensen iedereen prettige feest dagen en een goed en gezond 1985. Kwekerij Eureka Schorrenweg 20, tel. (02223) 364. Fam. Jimmink, Kampeer- en Caravancentrum Texel, Kogerweg 138, 1791 MK Den Burg.

Texelsche Courant | 1984 | | pagina 12