HP En nu Spar ook in 1985 kwaliteit laag prijst, blijf je er toch alles kopen! Een voorspoedig en gezond 1985. Ran Tweewielers. De Fa. Duinker Tankstation Eierland Wij wensen U een voorspoedig 1985. Fa. F. Kikkert Gelukkig Nieuwjaar Dros' Magazijn Assurantiekantoor A. de Wijn Café-Restaurant „Stoombootkoffiehuis" Koninklijk "Texeli ^Tanfoatecoxpi ALBERT HEIJN Een voorspoedig en gezond 1985 toegewenst. ASSURANTIEKANTOOR GER DROS, De Koog Café ,,De Slufter AR ADMINISTRATIEKANTOOR B H. A. F. BONGERS een gelukkig en voorspoedig 1985. Goudreinetten2kiio Tomaten sop gram Komkommer per stukIJ9 Spaanse Sinaasappelen oqs en een goed begin! wenst U een gelukkig en voorspoedig 1985. een gelukkig en goed nieuwjaar. Fam. Aad Eelman Transportbedrijf Oen Burg. Wij wensen U een prettig uiteinde en gezondheid en voorspoed toe in 1985. wenst alle cliëntèle en kennissen een gelukkig nieuwjaar. Kees en Leny Dekker Joop, Cora, Nelleke en Bastiaan Groen Discotheek De Metro Hans, Marijke, Peter, Jacco, Martin en Jeppe. Wij wensen U allen een gezegend en voorspoedig 1985. Fam. M. J. Bremer Hanskamperweg 20, 6741 CB Lunteren. Zalig uiteinde en geluk kig nieuwjaar uit het zon nig Californië. Dirk en Ingrid Fam. A. J. Winter wenst familie en bekenden een gelukkig en voorspoe- dig 1985. De heer R. Kiewiet - wenst familie en bekenden een gelukkig en voorspoe dig 1985. ledereen de allerbeste wensen voor 1985. Han en Sylvia Stapersma De orgelman van Oudeschild wenst iedereen een geluk- 1 kig 1985. C. Garritsen - C. Garritsen-v.d. Werf J Gelukkig Nieuwjaar. Gelukkig Nieuwjaar. Fam. W. Bulder 3 Eierland. Een gelukkig en voor- 2 spoedig 1985 aan alle fami- 1 lie en bekenden. Reijer, Nel, Petra en Myra Dijker Familie, vrienden en be kenden een goed 1985 ■gewenst. I Jan, Riekie en Marieke Meedendorp-van Dijk Fam. Luiken wenst vrienden en beken den voorspoedig 1985. Een heel goed en voor spoedig 1985. Fam. J. Witte „Dordrecht". Baukje, Gooitzen en Kay Kedde wensen U een gelukkig en een voorspoedig 1985. Ben, Hennie, Karin en Bart Oostra wensen U allen een goed en gezond 1985. Proost Jolien, Mirjam en IOnnoline Familie, vrienden en be ienden gelukkig nieuw- aar. Fam. J. J. Bakker Californiëweg 110, De Koog. Wij wensen U een voor spoedig 1985. Fam. S. Tjepkema Jane, een gelukkig en sportief 1985 toegewenst. Een goede vriend. Vanaf Ms. De Jo Cy press wens ik familie, vrienden en bekenden een goed en gezond nieuwjaar. Corrie Schaatsenberg Susan. Klaas, Nadine en Marlies hopen op een goed 1985 voor iedereen. Familie en bekenden ge lukkig nieuwjaar toegewenst. Fam. Visser Vuurtoren. Reisburo Texel, Saunabad Texel Telex Service Texel. De Cocksdorp en medewerkers, wensen een ieder een gelukkig nieuwjaar Fam. Van der Kooi Jeanine, Marijke, Liesbeth, Nenna, Liesbeth wenst iedereen een voorspoedig 1985. Schilderend 81, Den Burg. Wij wensen onze relaties een voorspoedig 1985. Wij wensen U allen een voorspoedig en veilig 1985 Fam. C. G. Schoenmaker Herm en René Autoschade - carrosseriebouw - caravan reparatie. Fa. Van der Star en Zonen en medewerkers. Wij wensen al onze vrienden en kennissen een heel fijn en gelukkig nieuwjaar. Oudeschild, telefoon 2705. TELEFOON 02220 - 2^78 De bewoners en personeel van de Texelse Reede wensen familie, vrienden en bekenden een heel goed 1985. J. M. VAM SPLUNTER DE WAAL wenst iedereen een gelukkig en voorspoedig 1985. DE UTRECHTSE STUDEIMTENBADMEESTERS Achterüt Voorüt 't Jaar fön George Orwell is ök ól weer fóórbee. Jammer mèènse, dót ie gien boek skreeve het ooever 1985, teméénste fóór de boekferkóópers, mar eevesögoed wös 't boek goed en is 1984 toch ök niet hillegaar teugefóólle, denk. Doe 't hóóg seumer wös höd je welders wöt donkere daage mar aare jaar beeter sèèg ik ól- tóós mar. De herrefst wös nag niet sö gek en fön achtere kiek je een koe op sien kónt In de Twie Péérdjes hèèwwe wee nag weer wöt in 't ferskiet, ös ölles deurgaat sö os wee 't in 't hóófd hèèwwe. Na zowel jaar wille we 't ansiin binne d'r 's hille gaar feröndere. Dót kost tiid, geld en ongemak fezellef mar fóór de klönte hóópe wee dót goed te maake in de puur ferléégde priize. Affijn, om nou niet öllien oover kléédaazie en sente te praate, sèègge wee ös Twie Péérdjes teuge olie mèènse, of se nou op Tessel weune of hier op ferköönsie benne: Veul zéége fóór ii- deriin in 1985! wensen alle vrienden en bekenden een gelukkig 1985 De VVD, afdeling Texel 't Antiekhuisje en 't Koffiecentrum wensen iedereen een gezond en gelukkig 1985. Fam. Wiersma - Fam. Boogaard en medewerkers. wenst leiding, leden, donateurs, vrienden en bekenden 'n GOED EN MUZIKAAL 1985! wenst iedereen een heel voor spoedig 1985 toe. Onze nieuwjaarsreceptie voor leden is op donderdag 3 januari om 20.30 uur in Hotel Rebecca" in De VVaaï Wij wensen U een voorspoedig en gezond 1985 Wij wensen al onze relaties, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Bedrijfsleider en medewerkers Jan van Asselt, (02228) 200. Financieel Adviesbureau C. M. ROOM Weverstraat 46, Den Burg. Voor I3ÖÖ wensen wij U het allerbeste toe! Wim - Annie - Edwin - Mirjam Keijzer Wij wensen iedereen een gezond en voorspoedig 1985. Fam. Van der Star en medewerkers Gravenstraat 7, tel. 3592 Den Burg Ik wens alle relaties, kennissen en vrienden Gasthuisstraat 6, Den Burg. ATTENTIE: Nieuwe telefoonnummer (02220) 4121 Tevens zijn wij tot 3 januari iedere dag geopend. U verwelkomt 1985 natuurlijk met een knal. Van echte champagne. Dan viert u het nieuwe jaar tot in de kleine uurtjes. Met een hapje en een drank je. Ook allemaal tegen lage prijzen gehaald bij Spar. Waardoor u 1985 heel voordelig bent begonnen! Geldig vanaf 28 december Voor uw appelbollen of appelflappen: 'navelina's' net ca. 2 kilo O. Goudse Belegen Kaas vacuum I kilo Huzarensalade bak I kilo Slagersleverworst stegeman 250 gram ©Vleeskroketten diepvries pak 4x70 gram Champagne Raymond de Beival demi sec/brut moe fles 0,75 liter lef; Bloemkool per stuk Johma Zalm schoteltje bak 650 gram Slagersachterham zonnenberg 100 gram lier Geister liter pak 4 flessen Bitterballen diepvries pak 18 stuks Knoflook streng ca. 500 gram VRIJDAG 28 DECEMBER 1984 TEXELSE COURANT Wij wensen U allen

Texelsche Courant | 1984 | | pagina 13