Raad is verkeerd voorgelicht Texelaartjes MZW-opheffing ongeldig? Voor het weekend tv Financiële naweeën zelfstandige Kompasschool „WAT IK ZEGGEN WOU..' Oud papier Vertraging I van 2 en 3 maart Artsen Groene Kruis Tandartsen Apotheek Gezinsverzorging I Alcohol en drugs Dierenartsen Noodslachtingen Kustwacht Eierland 985 Kerkdiensten Rijkspolitie Brand/ambulance FAMILIEBERICHTEN T 1 PAGINA 2 TEXELSE COURANT VRIJDAG .1 MAART Het Mensen Zonder Werk projekt is geen gemeentelijk projekt en de ge meenteraad had eind vorig jaar dan ook niet mogen besluiten het projekt op te heffen. Deze conclusie trok het bestuur van de Welzijnsstichting gisteravond naar aanleiding van een beschikking van de afdeling Rechtspraak van de Raad van State. De Raad van State oordeelde op een schorsingsverzoek op het opheffingsbesluit door A. Goes J.Branden burg en K. Hoogenboom negatief in die zin dat de bezwaar-makers niet ontvankelijk werden verklaard. Zij werden niet in hun belangen ge schaad, was de conclusie. De enige die dat wel wordt is de Wel zijnsstichting want het MZW projekt is een projekt van de Stichting en die mag al dan niet beslissen het projekt op te heffen. Bestuurslid Annie Dogger was duidelijk; ,,De gemeenteraad heeft niets over het MZW te vertellen. Ze zijn gewoon verkeerd voorgelicht" Die foute voorlichting gold overigens ook voor de Welzijnsstichting. Al jaren lang wordt personeel dat gemeentelijke taken uitvoert gedetacheerd bij de Stichting die in deze constructie ook formeel werkgever is en arbeidscon tracten tekent op verzoek van het college, of mensen ontslaat, ook op verzoek van het college. Dat laatste gebeurde vorige maand met projektlei- der Brandenburg maar daartegen heeft hij geen bezwaar gemaakt bij de Raad van State. Brandenburg en Goes wil den met een aantal andere bezoekers van het projekt protest aantekenen te gen het opheffingsbesluit omdat ze vinden dat college en raad geen goede afweging hebben gemaakt en geen overleg met betrokkenen hebben ge pleegd. De Raad van State oordeelde dus dat dat raadsbesluit voor hen niet van belang is omdat de gemeente for meel geen werkgever is van Branden burg en de Stichting geen opheffings besluit heeft genomen. Volgens de Raad van State wordt het belang van werknemers pas geschaad als de Wel zijnsstichting als „organisator van het projekt wegens het wegvallen van de subsidie besluit het projekt niet voort te zetten". Met die laatste uitspraak beginnen de problemen. Den Haag wil het MZW in 1985 nog subsidie geven dus dat geld valt niet weg. Het geld komt echter binnen bij de gemeente terwijl het eigenlijk bedoeld is voor de „organisator" de Welzijnsstichting. Voorzichtig Voor de bestuursleden was deze uit- psraak woensdagavond zeer duidelijk; men blijkt juridisch en wettelijk de baas en aansprakelijk te zijn voor een projekt waarmee men zich inhoudelijk nooit heeft bemoeid. De Stichting fun geerde als werkgever omdat de ge meente de MZW-leider niet als echte gemeenteambtenaar in dienst wilde nemen. Reden daarvoor was dat het projekt per jaar wordt gesubsidieerd. De uitspraak heeft echter ook conse- Het college is bereid de salaris kosten van de conciërge van de de pendance van de Kompasschool voor gemeenterekening te nemen. Die salariskosten bedragen «354,22. De verzelfstandiging van de Kompas school kwam in oktober 1984 onver wacht snel en het bestuur van de school in Den Helder kon daardoor niet voldoen aan de wettelijke opzeg termijn voor een aantal krachten, zoals de administrateur, logopediste, maat schappelijk werkster en de conciërge. Deze mensen rpochten nog tot 1 janu ari in dienst blijven. Ze waren echter officieel niet meer actief voor de de pendance van de school, omdat die niet meer bestond. De gemeente kon het salaris van de eerste drie genoem de krachten declareren bij het rijk maar dat gold niet voor de conciërge. Vol gens de wet mag de Texelse Kompas school pas per 1 augustus een eigen conciërge aannemen en de gemeente deelde het schoolbestuur in Den Hel der mee dat de salariskosten van de laatste drie maanden van 1984 niet bij de gemeente in rekening gebracht kon den worden. Daartegen maakte het schoolbestuur bezwaar met het argu ment dat men er alles aan had gedaan om de Texelse Kompasschool zo snel mogelijk zelfstandig te maken en dat het niet juist is dat een school in Den Helder voor extra kosten moet opdraaien. Niet karig De betrokken ambtenaren concludeer den dat Texel er financieel belang bij had dat de Texelse school zo snel zelfstandig moest worden en dat het salaris van de conciërge door de ge meente betaald moet worden. De af deling onderwijs had dezelfde mening. „Dankzij de medewerking van Kom passchoolbestuur, dat destijds bereid was een dependance van zijn school op Texel te vestigen, is tenslotte de zelfstandige school tot stand geko men", aldus het ambtelijk advies. Daar tegenover staat wel dat het gemeente bestuur zich niet karig heeft opgesteld als het ging om extra subsidie voor de dependance zoals een derde leer kracht, reiskostenvergoedingen, een taakverlichter, enz. Het college zal het schoolbestuur in Den Helder nu laten weten dat het salaris van de conciërge op Texel gedeclareerd kan worden. quenties voor meer personeel van de Stichting. De beheerders van het dorpshuis in Den Burg zijn bijvoor beeld ook door de gemeente bij de Stichting gedetacheerd. Voorzitter Ni co Nagtegaal concludeerde dan ook dat men in de toekomst voorzichtig moet zijn met het onderbrengen van gemeentelijk personeel bij de Stich ting. Fridt Blanken vond met zijn colle ga bestuursleden dat de raad wettelijk niet tot opheffing van het projekt had mogen besluiten omdat men daartoe niet gerechtigd was. Het besluit was echter wel begrijpelijk omdat men niet beter wist. „We werken toch al jaren met deze constructie. We wisten niet dat deze consequenties er aan vast za ten". Eén consequentie is dat de Stichting nu kan besluiten het projekt op te heffen (terwijl men nooit het besluit heeft genomen het MZW te starten) en dat de projektleider daar dan bezwaar tegen kan aantekenen. In het vonnis staat echter duidelijk dat opheffing te maken moet hebben met subsidie en die rijksbijdrage is officieel niet stopgezet. Gerard Zijm merkte dan ook op dat Jan Brandenburg straks niet kan worden ontslagen ".Als de gemeente dan niet de rijkssubsidie aan de formele werkgever wil uitbetalen draait de Stichting voor de salaris kosten op. Sommige bestuursleden za gen de financiële onweersbui al han gen („straks denkt de raad weer dat we expres dwarsliggen") en dat het MZW geld niet aan de Stichting be taald zal worden. Fridt Blanken vond die angst begrijpelijk maar zei ook dat het bestuur zich daardoor niet moet laten leiden. „Er is een besluit geno men dat de gemeenteraad volgens de Raad van State niet had mogen ne men. Wij moeten daarom nu schorsing van het raadsbesluit aanvragen en als dat er door komt moet het raads besluit eventueel vernietigd worden. Dan zijn we weer bij het begin en kij ken we hoe het verder moet. ledereen heeft nu recht op duidelijkheid en daarom moet dat schorsingsverzoek meteen de deur uit". De ontslagaan vraag die de Stichting op verzoek van de gemeente heeft ingediend blijft voorlopig gehandhaafd. Er werd opge merkt dat het college van plan is de bezwaren die tegen de opheffing van het projekt bij de gemeenteraad zijn in gediend ook niét ontvankelijk te ver klaren met dezelfde argumentatie als de Raad van State. Dat is een aardig detail want dat zou betekenen dat het gemeentebestuur erkent dat het MZW geen gemeentelijk projekt is. Het bestuur besloot unaniem een schorsingsverzoek in te dienen en was ook yan mening dat er snel overleg gepleegd moet worden met het colle ge over de verdere consequenties van de detacheringsconstructie. Die mogelijke consequenties kwamen meteen al'aan de orde bij het voorstel om Nico van Egmond te benoemen als beheerder van het dorpshuis in de plaats van Lex Kaper. Het gaat hier om een tijdelijke aanstelling, totdat be kend is of Kaper wordt afgekeurd of niet. Van Egmond was gekozen uit 62 sollicitanten en hoéwei een sollicitatie commissie een uitgebreide procedure heeft gevoerd merkte Kees H oogerhei- de op dat de Stichting nu niet meer klakkeloos verzoeken van de gemeente kan uitvoeren. „Als we hem aanne men weten we dus waar we aan toe zijn. Wij zijn de baas over iemand waar we in de praktijk verder niets mee te maken hebben". Het bestuur besloot echter Van Egmond te benoe men en de zaken later 'recht' te trekken. De administratie op de afdeling Cultu rele Zaken is nog niet helemaal koek en ei, bleek gisteravond uit mededelin gen aan het bestuur. Op aandrang van college en bestuur zijn wel een aantal praktische veranderingen doorgevoerd in het verwerken van de administratie maar het probleem is nu dat een vaca ture voorlopig niet opgevuld wordt. Janna van Zeijlen is overgeplaatst naar de afdeling personeelszaken en haar stoel is nu al twee maanden leeg. Het college staat op het standpunt dat de ze vakature onderdeel moet zijn van de besprekingen over de herstructurering van de Stichting, maar voordat daaro ver alles definitief op papier staat zal de achterstand in de admininstratie van Stichting en afdeling waarschijnlijk gigantisch zijn. Het bestuur verwacht dat er pas in het najaar beslissingen zullen vallen over herstructurering. Er wordt aan gedacht om de nieuwe kracht geheel voor de Stichting te la ten werken maar dat is nog lang niet zeker. Het bestuur besloot in ieder ge val een brief naar het college te schrij ven om een tijdelijke kracht „die alle herstructureringsmogelijkheden in de toekomst mogelijk maakt". Fridt Blan ken: „Van mijn part nemen we een uitzendkracht, als er maar iets gebeurt". Als toerist en als vaste bezoeker van Texel, wij hebben een woning in De Koog, wil ik de kapitein en alle andere mensen van Teso in het zonnetje zet ten vanwege de speciale service die mij maandagavond ten deel viel. Ik was maandagavond met de trein op weg naar Texel toen dit vervoermiddel door een ernstig' ongeval bijna een uur vertraging opliep. Ik moest de laatste boot halen maar in de trein werd al omgeroepen dat de Teso-boot zou wachten op reizigers voor Texel. Dat bleek het geval te zijn en ik bleek de enige die van de wachtende bus bij het station gebruik maakte., Ik was ook de enige die om 12 minuten over tien aan boord van de Molengat stapte en de ongeveer 50 personen in het buffet keken helpmaal niet raar op dat er bijna 40 minuten alleen op mij ge wacht was. Integendeel: men vond het heel normaal. Ik vond het hartverwar mend. Een mooiere start van twee we ken vakantie op Texel was niet moge lijk. Wachtenden op de boot en mede werkers van Teso hartelijk bedankt. Sigfried Karras De Koog Iedere zaterdagochtend haalt Scou ting Texel in Den Burg oud papier, lompen en oude schoenen op. De mensen worden verzocht deze spullen vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, zodat ze vlot kunnen worden ingela den. Komende zaterdag wordt het ou de papier etc. opgehaald in de volgen de straten: Wilhelminalaan, Thijsselaan, Drij verstraat, Binsbergenstraat, Brouwerstraat. Uitsluitend voor spoedgevallen Van vrijdagavond 18.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur Dokter R. R. Siebinga, Kikkertstraat 12, De Cocksdorp, |j telefoon (02222) 234. Bij geen gehoor (02220) 2323. Aanvragen visites s.v.p. tussen 9.00 en 10.00 uur. Zaterdag en zondag apotheek geopend en spreekuur van 12.00 - 12.30 uur en van 17.00 - 17.30 uur, zonder afspraak. §j Van vrijdagavond 18.00 uur tot maandagmiddag 13.00 uur Zuster M. J. J. de Jager-Raap- i horst, Diek 29, Den Hoorn, tel. (02226) 304. E Telefonisch bereikbaar zaterdag en zondag van 13.00-14.00 en 18.30- 19.30 uur. Uitleen van verplegings- E artikelen en informatie: Maandag t/m vrijdag 16.30 - 17.30 uur. Spoedgevallen tel. (02220) 3241. Lidmaatschapskaart mee- - brengen. Voor zeer spoedeisende tandheelkundige hulp kan men zaterdag en zondag om 18.00 uur precies terecht in het' tandheelkundig centrum in het Groene Kruisgebouw, Witte E Kruislaan 19. Weverstraat 95, telefoon (02220) E 2112. Open van maandag t/m vrijdag van 8.30-18.00 uur. Zaterdag van 11.00-12.30 uur en van 15.00-17.00 uur. Zondag van 11.00-12.30 uur en van 16.00-17.00 E uur. Buiten die tijd alleen voor spoed- eisende gevallen. Spreekuur: elke werkdag van E 9.00-10.00 uur en van 14.00 tot 15.00 uur, Julianastraat 3a, Den Burg, telefoon (02220) 4152. Dit weekend kan op zaterdag en E zondag tussen 17.00 en 19.00 uur gebeld worden met mevr. N. Schuijl, telefoon (02225) 446. i Consultatiebureau voor alcohol en 1 drugs, Molwerk 31/45, 't Horntje. E Spreekuur volgens afspraak: telefoon (02226) 413. Zelfhulpgroep voor partners van verslaafden: overdag (02226) 413 of 593, vragen naar Lies of Carla; 's avonds (02223) 821 (Lies) Alleen voor spoedgevallen telefoon (02220) 2527. Voor noodslachtingen bellen op werkdagen (02220) 2182 E (slachtplaats); na werktijden en in E het weekend (02220) 3541 via TEM-centrale. E E Voör meldingen van schepen of zwemmers in nood: Kustwacht Eierland> tel. (02222) 270. Zondag 3 maart 1985 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 9.30 uur ds. Wisman doopdienst, in de aula van de RSG Uitzending via De Lichtboei Den Hoorn 11.00 uur ds. Verbeek De Koog 9.30 uur ds. Verbeek gezamenlijke dienst met De Waal bevestiging ambtsdragers m.m.v. „Advendo" De Waal 9.30 uur dienst in De Koog Oosterend 9.30 uur ds. De Jong uit Alkmaar Oudeschild 11.00 u. dhr. J. Wieten De Cocksdorp 11.00 uur ds. De Jong, uit Alkmaar GEREFORMEERDE KERKEN Den Burg 10.00 u. drs J. J. Salakay 19.00 uur drs. J. Donker Uitzending via De Lichtboei Oosterend 10.00 uur drs. J. Donker 19.00 uur drs. J. J. Salakay GEREFORMEERDE GEMEENTE in Kerkgebouw Schoolstraat Oosterend 10.00 uur Dienst 16.00 uur Dienst GEREF. KERK (Vrijgemaakt) in de Doopsgezinde kerk Kogerstr. Den Burg 16.15 uur ds. H. W. van Egmond, uit Den Helder DOOPSGEZINDE GEMEENTE Den Burg 10.00 uur ds Knipscheer BAPTISTENGEMEENTE in de Doopsgez. kerk, Kogerstraat Den Burg 19.15 uur Voorganger Joh. Tensen ROOMS-KATHOLIEKE KERK Den Burg: zaterdag 19.30 uur Herenkoor Uitzending via De Lichtboei zondag: 10.45 uur, Dameskoor De Koog: zondag 9.30 uur Oudeschild: zondag 19.00 uur JEHOVAH'S GETUIGEN Koninkrijkszaal, Schilderend 19. 10.30 - 11.20 uur Openbare lezing. 11.20-12.30 uur Wachttorenstudie. BAHA'I Weverstraat 106, Den Burg Iedere zondag bestuderen van en le zen uit de Baha'i Heilige Geschrif ten, van 20.00-22.00 uur. Het politiebureau te Den Burg van de groep Texel van de Rijkspolitie is van maandag t/m vrijdag geopend van 8.00 tot 18.00 uur en zaterdag en zondag van 9.00 tot 17.00 uur. Het bureau te De Koog is dinsdag en donderdag van 16.00 tot 18.00 uur geopend. Telefonisch te bereiken, dag en nacht, via tel. (02220) 2644. Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 02220- 2066. Bij geen gehoor 02230- 22222. Voor niet spoedeisend ambulancevervoer: 02230-12888, bij geen gehoor 02230-?????. Op 25 februari 1985 is nog onverwacht van ons heengegaan onze dierbare zuster, schoonzuster en tante Leintje Romswinckel-de Wolf, sinds 1946 weduwe van A. P. Romswinckel, in de ouderdom van bijna 94 jaar. J. Langeveld-de Wolf P. de Wolf-Lindenberg L. de Wolf-van Zandbergen neven en nichten Soest, Bejaardencentrum „Braamhage". Corn-adres: F. L. van Ingen Schenau, Acacialaan 11, 3768 AR Soest. De begrafenis vindt plaats op vrijdag 1 maart om 13.00 uur op de Algemene begraafplaats, Wij- kamplaan te Baarn. Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve vader en grootvader CORNELIS KOOL, zeggen wij u hartelijk dank. Ook directie en personeel van'St. Jan voor hun goede verzorging en in het bij zonder zijn vriend Kees. Fam. Heerschap en kleinkinderen Oudeschild, februari 1985. Voor uw blijken van belangstelling, ondervonden na het plotseling overlijden van onze zuster en tante NEELTJE SMIT, zeggen wij u hartelijk dank. Texel, februari 1985. Namens de familie, J. Schraag Hartelijk dank voor alle fijne reakties bij de komst van Leandro Het was grandioos. Kars, Jet en Leandro van Karsen Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter Lamberdina Johanna Wij noemen haar Diny.' Zusje van Anita en Arjan. Hans en Ineke Nieboer Texel, 27 februari 1985, Zevenhuizen 3, 1794 GJ Oosterend, Texel. Op 15 maart 1985 zeggen wij Piet Lap en Carolien Hopman ja tegen elkaar. Dat doen we om 13.30 uur in het Gemeentehuis te Den Burg en om 14.30 uur in de Ned. Herv. kerk te Den Hoorn. Als u ons geluk wilt wen sen, bent u van harte wel kom op de receptie in „Loodsmansduin", Witte- weg 28 te Den Hoorn, van 19.45 tot 21.15 uur. Toekomstig adres: „De Hemmer", Hemmer- kooi 20a, Den Hoorn. Hartelijk dank voor alle belangstelling, in welke vorm ook, tijdens mijn ver blijf in en bij thuiskomst uit het ziekenhuis. Annie van Liere-Eelman Langs deze weg zeg ik alle lieve mensen heel veel dank voor het medeleven met mij in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Dank voor de vele kaarten, fruit en bloemen. Hartelijke groeten, S. en M. v.d. Zwaag Terug uit ziekenhuis. Be dankt voor het vele bezoek en de kaartjes en bloemen. Mevr. A. Fledderus- Wanders Nu met Uw volle fotorol letje naar Foto De Waal voor een gratis vergroting. Geldt de hele maand maart! Zondag 10 maart Texel se kampioenschappen Badminton. Opgave t/m 8 maart, tel. 2345 of 4239. Te k. gevr. 4 - 6 eetka- merstoelen grenen (liefst met biezen zitting) of rie ten stoelen (blank). Tel. 5019. Te koop Volkswagen Golf, okt. '75. Mulderstr. 12, Oosterend, tel. (02223) 471. Staatsloten afhalen vanaf maandag 4 maart, bij J. Kalverboer- Westdorp, Oudeschild, tel. 3224. Voor rubber laarzen, lieslaarzen, waadbroeken, regenkleding, warmtekle- ding, Shakespeare hen gelsportartikelen, klein ge reedschap, een uitgebreid assortiment lijmen, zaklan taarns, batterijen, kortom te veel om op te noemen naar Visman's Waren huis, De Cocksdorp, (02222) 232. Al jaren betaalt U bij ons slechts /9,95 voor onze landschapsfoto's op een speciaal 13x18 cm fotoblok met volle garantie! Foto De Waal (Dus geen nieuw(s) onder de zon!) Texelse kampioen schappen Badminton - 10 maart. „Ons Genoe gen", aanvang 11.00 uur. Opgave t/m 8 maart bij Margriet, tel. 2345, of Nel ly, tel. 4239. Leerhuis: maandag 8 uur. I. L. Palache over im migratie Ethiopische joden. Voor kamerplanten of een verse bos snijbloe men. Kwekerij Eureka, Schorrenweg 20, tel. (02223) 364. Merktapijten voor iedere beurs, snel en vak kundig gelegd. Arn. Looyer, Spinbaan 1, Den Burg, tel. 3179. Weer volop meelwor- men, kippegehakt en ééndagskuikens. Die- renshop Ellen, Keesomlaan 47. 4 en 5 maart worden de jonge hennen rondge bracht. Er kan nog besteld worden. N. J. Witte, tel. (02220) 2238. A.s. vrijdag en zaterdag: kantkoek van 3,25 voor 2,90. Bakkerij Timmer, Oosterend. A.s. vrijdag en zaterdag: kantkoek van-3,25 voor 2,90. Bakkerij Timmer, Oosterend. Te koop gevraagd boek Horeca-Handelskennis. Tel. (02228) 264. Hobie Cats nw. en gebr. inruil, inkoop, reparatie. Polypol catamarans Egmond a. Zee (02206) 1411 of 2897 Gezocht met spoed wo ning of appartement voor permanente bewoning, door vrouw van 35 jaar. Is bekend met het eiland, heeft er zeven jaar met veel plezier gewoond en ge werkt. Maakt beslist niet uit in welke plaats of om geving. Reacties aan: An nie Anker, Koog a.d. Zaan, tel. (075) 167693. Te koop handtamme parkiet met kooi. Tel. (02225) 231. Te koop i.z.g.st. Puch Maxi. Vraagprijs /700,— Tel. (02220) 3016. Wilt u de tuin men, i.v.m. ploeger Eelman, Hallerweg 1$ Te koop dn z.g.a.n. Tel. 5176. bot Harry Keizqr voor; banden, uitlaten, schokdempers, landbi banden. Bel eerst voc"i prijs, incl.btw/mon Tel. (02220) 3348 Cees Hin, (02220) Spinbaan 3a, Den Bu ïCtl Zaterdag 2 maart en Zweedse folkmuzii1 Café De Pilaar. iui; kt /23 Halleluja Andrew en Albers. Wij hebben gewacht. Jullie hebbi nooit aan gedacht. G®' citeerd met jullie kop bruiloftsfeest op Petra en Piet. Klaverjassen. Dins avond 5 maart open in de „Witte Burcht", vang 8 uur. Te koop Mercedes automaat, van 1978, (02228) 545. Te koop (cross)fietsje vanaf 4 ji (02220) 3061. Te koop 100 nieuwe sen 121/2 I. inh. 1 R_, ketel 1000 I. inh. Tel l.p.v. 2 mrt. S.O.S, koop Oosterend maart. Gevraagd flinke voor de zaterdag. Sis Kees Krelekamp, Peps 5, Oosterend, tel. (02 261. Te koop 400 pak zaadhooi. Arie Lap, Kli Den Hoorn, tel. (02 282. Gevraagd voor radio B5 x 14 luidspreker AD 3700 Telefoon (02220) 3181. Verhuisd van Bernl laan 77, naar Vloedlij Den Burg, telefoon Fam. Westbroek. nd U: IfS Verloren Franse pet, kleur zwart, omg. Hoorn. L. Westbroek, 3525. V.T.B. voör verhuizingen. Tegelwerk??? Dan" tuurlijk naar tegelzei ij bedrijf Fokko Mi!;, Oosterend, tel. 666. |tU' li Leden Kotex opgi A.s. zaterdag 2 maan 14.00 uur in ons ve gingsgebouw erfelijk! bespreking omtrent dl en kweek. Vooral nieuwe en jeugdleden belangrijk. U bent van harte welkom. De Here is uw bevsl: der. Hij is uw schaduwie uw rechterhand. Te koop i.g.st.z j wandelwagen, bruin. 5 2339. Te koop aangebode kinderledikantjes hout), 2 kindermatrasji kinderdekbedjes, 1 ri P kinderfietsmand, 1 delbuggy, 1 éénperso bed (blank hout). (02220) 4663. Te koop gevraagd eenruiters. Maartenl tel. (02228) 682 De zomer nadert: - conditieverbetering; - figuurverbetering; - een gezonde kleur. Kom naar het Fitnessc trum. Daar kan het! Artifort Ari voor uitmuntend- w comfort! Artima, venstr. 7, tel. 3592. Te koop gevraagd I machine. (02220) 3254 Leerhuis: maandai uur. I. L. Palache over migratie Ethiopia joden. Afslanken. Reedsi dames zijn enthousiast zig. Met veel succ Waar blijft U? Fitm centrum Texel. Te koop 800 sch gele steentjes. (022 4663. Nieuwe collectie hang. Arn. Looyer, S| baan 1, tel. 3179. Voor kamerplanten een verse bos snijbl men. Kwekerij Eure Schorrenweg 20, (02223) 364. Te koopSony videc corder, z.g.a.n. TI250 Tel. (02223) 627. Nu ook broodje w» vlees in eetbar Casino

Texelsche Courant | 1985 | | pagina 2