Geen antwoord Texel op afbraakvoetbal Geelzwart 0osterend/Z verloor strijd om bovenste plaats glderse voetballers et meer naar Texel? Hardwerkend ZDH hield punten thuis Oosterend laat punt aan Dirkshorn are klus voor aaktop Begeleiding bridgecursus Voetbalprogramma Coopertest Boerenkoolrit Vrienden van het Paard Texels kampioenschap klaverjassen Weinig vis bij Afsluitdijk Verlies voor de Mareis Verfspuiters gepakt )AG 29 OKTOBER 1985 TEXELSE COURANT PAGINA 11 een ondanks gehouden ver ing van de KNVB afdeling iholland ontstond enige be over opmerkingen van de den Broeder, die wil dat alteams van de vaste wal die ,el spelen, korting krijgen op ot, net als de Texelse voetbal- naar het vasteland gaan. aarschuwde dat vooral de clubs anders niet meer naar zullen willen en de ver inten die dat oplevert, voor illen nemen. iderse clubs hadden een jaar ge- ook al eens gevraagd aan het af- pbestuur of deze zaak onder ton worden. Dat was nog niet nd en afdelingsvoorzitter N. Vis- daar zijn excuses voor aan toezegging dat hij het pro- alsnog zou oppakken. Later ver- hij desgevraagd dat de KNVB oycot van wedstrijden op Texel shem niet zou kunnen teren. Sroeder wees er desgevraagd op Oen Helder verenigingen zijn die in grote moeilijkheden verke- dat het gemeentebestuur van daats vindt dat er teveel voetbal gingen zijn zodat van die kant steun is te verwachten. De vere- gen zetten nu alle kostenposten rij en daar horen dus ook de osten bij. Zijn formulering dat er gingen zijn die overwegen op niet meer te verschijnen zwakte igszins af: ,,lk was nogal geïrri- omdat er nog steeds niet aan jrzoek tegemoet was gekomen, overigens wel clubs die met dit ipelen, maar daar moet u bij in ouwing nemen dat er in Den voetbalverenigingen met grote :ële problemen zijn. We zullen rlijk nooit over de ruggen van de van schaakclub En Passant maandagavond in de Linde tijdens de wedstrijden voor ibcompetitie stevig aan de gevoeld door de schakers uit b-top. Hoewel de laatsten in lige duels belangrijk in het leel kwamen, wisten de aan- lers van de ranglijst aan het van de avond écht verrassen- Islagen te voorkomen. iit verloren stond Rinus Vittali te- ,C. Bakker. In arren moede offer een stuk voor wat vage aan- nsen in de hoop bij zijn tegen- spoken op te roepen. Dat luk- nderwel, want om onduidelijke ïn offerde Bakker het stuk terug, tivolgens de aanval, die hij voor lik had, stagneren en beging een grove fout die hem on- Sijk de partij kostte, teter Bergman kwam niet al te ide opening. Ferry van Tatenho- nzuimde echter eerst een voor nd liggende pionwinst en liet barna de afwikkeling naar een gunstig eindspel passeren. In daarvan blunderde hij een toren et bord. H. Broekema werd on- inaam verrast door een elegant iffer van M. Witte. Hij raakte gedwongen een paar pionnen maar vocht als een leeuw om ontlopen. Met tenslotte nog ion achter bereikte Broekema een iindspel, dat theoretisch remise De enige die niet in moeilijkhe- wam was de koploper Jaap hoewel Paul Eelman gedurende tijd de positie in evenwicht wist uden. Eelman raakte echter in en na pionverlies belandde hij niet te keren mataanval. overige partijen werden eveneens aar stevige noten gekraakt. M. tr speelde met een pionopstelling ïinneringen opriep aan het al een onderhoudende partij te- de Visser, die zich aan het eind avond pardoes mat liet zetten. Eigenraam deed zichzelf aan het van de avond in een ommezien om tegen Paul Eelman en ook Alberö kwam snel in een kansloze tegen Klaas Bruining, die twee lichte stukken voor de van Albers hoefde te geven. gaf zijn zoon Rob een de- pak slaag. Rob Terpstra speelde fecht maar tegen zijn geroutineer- ler is hij nog lang niet opgewas- !a veel geploeter bereikte Bart n een puntendeling tegen Wiet- snger. 'ndswedstrijd dit weekend tegen "oud werd gewonnen door ,,En M" met 5 3. jeugd dergelijke problemen uitvechten, dat is niet onze bedoeling". Voorzitter Visser zal in de komende tijd inventariseren of de clubs werkelijk zo veel geld kwijt zijn aan het voetballen op Texel en hij zal het gemeente bestuur van het eiland en de directie van Teso vervolgens benaderen om over deze problematiek te praten. Degenen die begeleiding willen bij de bridgecursus van de AVRO, zijn woensdagavond 6 november vanaf 20.00 uur welkom in dorpshuis d'Ou- we Ulo. Twee leden van de club Groot Slam" staan daar voor hen klaar. Ook degenen die de vorige win ter de cursus volgden kunne er te recht. Wie tevoren meer informatie wil kan bellen met (02220) 2964 of (02223) gen: itali-A.C. Bakker inraam-P. Eelman inger-B. Heijnen "tte-H. Broekema pstra-R. Terpstra :mer-E. de Visser iining-W. Albers Tatenhoven-P. Bergman ian-J. Dros Zaterdag 26 oktober: KNVB afdeling Noordholland: SVO/Z-Bergen 1—4 Alkm. Boys-Cocksdorp 4—1 SVO/Z 2-Reiger Boys 4 2—3 Reiger Boys 7-SVO/Z 3 7—1 Komende zaterdag, 2 november, houdt de Atletiekvereniging Texel weer de maandelijkse Coopertest. Een ieder die wil weten hoe het met zijn/haar conditie gesteld is kan zich vanaf 16.15 uur aanmelden op het ter rein van de Texelse Boys. Aanvang van de 12 minuten test is 16.30 uur. Voor leden van de Atletiekvereniging Texel gratis, overigen betalen 72,00. Iedere deelnemer ontvangt gratis een testscoretabel. Junioren: HCSC A2-Oosterend A1 Texel A2-JVC A2 Succes B2-Oosterend B1 Texel BTTex. Boys B1 Tex. Boys B2-Texel B2 Oosterend C1-W.Vogels C1 HCSC C2-Texel C1 Succes C2-De Koog C1 Texel C2-WGW C5 Cocksdorp C1-ZAP C2 HRC C3-ZDH C1 Meisjesjunioren: Tex. Boys-Zouaven Dames: Dirkshorn-Cocksdorp Tex. BoysrW.Meer Pupillen: D-pupillen: Tex. Boys D1-Oosterend D1 Texel D2-Texel D1 1-5 4-0 0-2 4-2 0-0 1-2 13-0 2-3 0-4 4-2 0-0 4-0 3-1 3-0 1-4 0-7 2-3 3-3 0-5 1-0 E-pupillen: Oosterend E2-ZDH E1 Texel E1-Tex. Boys E1 F-pupillen: Texel F1-ZDH F1 Tex. Boys F1-Be Koog F1 Zondag 27 oktober: 4de klasse A KNVB: Texel-Geelzwart KNVB afdeling Noordholland: Woudia-Tex. Boys 3 0 ZDH-Callantsoog 2—1 De Koog-Koedijk 1—0 Dirkshorn-Oosterend 2—2 Texel 2-HRC 3 1-5 Watervogels 3-Texel 3 3 2 Tex. Boys 2-Callantsoog 3 2 3 WGW 6-Texel 4 4-0 ZDH 2-HRC 6 2-2 WGW 7-De Koog 2 7-2 HRC 9-Tex. Boys 3 2-2 Oosterend 2-Wiron 5 2—0 Junioren: Texel A1-SVW A2 0-1 Dames: Oosterend-JVC 2 3—0 Texel-competitie: Tex. Boys-Cocksdorp Oosterend-De Koog 4-0 3-0 Nadat ZDH 2 in een spannende partij voetbal verdienstelijk 2—2 had gespeeld tegen HRC 6, was het tijd voor de hoofdschotel van de dag: ZDH tegen Callantsoog, nummer twee op de ranglijst. Met veel inzet bepaalden de Zwaluwen de eindstand op 2—1. ZDH begon wat afwachtend, mis schien veroorzaakt door het feit dat oud-AZ speler Hugo Hovenkamp bij Callantsoog laatste man speelde. Er ontstonden wat kansen over en weer maar de voorhoedespelers hadden de goede richting nog niet te pakken. In de 12e minuut ontstond de eerste ech te kans voor ZDH: uit een scrimmage kreeg Jan de Wit op ongeveer vijf me ter van het doel de bal. Hij schoot hoog over. Even later gaf Ton Arnout een diepe bal maar het schot van Ge rard Timmerman ging net naast. Cal lantsoog probeerde wat het kon om het middenveld in handen te krijgen maar Wilco Bakker en Marcel Witte speelden een puike partij. Doordat Cal lantsoog technisch wat beter was, ontstond een soort countervoetbal van beide kanten; voor de toeschouwers leverde dat nogal wat spannende mo menten op voor de beide doelen. Zo onderschepte Bram Brouwer in de 25e minuut bijna een terugspeelbal op de keeper van Callantsoog. Vlak daarop ging Hugo Hovenkamp voor het eerst mee naar voren maar zijn schot schampte af op Richard de Leeuw: daardoor kreeg Patrick de Vries een Er zullen maar weinig toeschouwers geweest zijn, die hebben genoten van de wedstrijd Texel-Geelzwart. De zwarte piet kan zonder meer wor den toegespeeld aan de ploeg uit 't Zand, die duidelijk naar Texel was gekomen om de schade zo beperkt mogelijk te houden. De einduitslag van 0 0 geeft ook weer dat Geelzwart in die opzet is geslaagd, maar de manier waarop dit gebeurde had niets met voetbal te maken. Dit was puur afbraakvoetbal. 1-0 0-1 y2 - y2 y2 - y2 1-0 1-0 1-0 0-1 0-1 Geelzwart heeft geen moment aan aanvallen gedacht, maar liet zich mas saal terugvallen voor het eigen doel waar elke bal onmiddellijk ver naar vo ren werd geknald of over de zijlijn geschoten. Texel was niet opgewassen tegen deze strijdwijze en dat tekent toch wel een beetje de onmacht van de Texel-ploeg. De enige manier om tegen zo'n nega tief ingesteld team kansen te krijgen, is proberen de achterlijn te halen en dan de bal voor het doel zien te krijgen. Alleen in de beginfase van de wedstrijd hanteerde Texel deze tactiek Zondag 3 november houdt de Vereni ging voor Vrienden van het Paard de traditionele boerenkoolrit. De start is om 11.00 uur bij het oude Texelse Boysveld aan de Westerweg. De rit duurt tot ongeveer 13.00 uur. De paar den kunnen naar huis gebracht wor den en iedereen wordt dan om 14.30 uur terugverwacht bij de familie Wil lem Bakker, Hemrperweg, waar van de boerenkool met worst zal worden ge noten'tot circa 17.00 uur. De hieraan verbonden kosten zijn voor volwassenen 76,— en voor kinderen 72,50 per persoon. Koetsiers en ruiters worden verzocht zich uiterlijk vrijdagavond (i.v.m. het aantal personen) op te geven bij me vrouw I. de Wit-Roeper, telefoon (02226) 357. Voor de elfde maal organiseert klaver- jasclub Den Burg dit jaar de kampioen schappen van Texel. Het echtpaar P. van Heerwaarden maakte in de eerste ronde al een zeer goede start en be haalde een schitterende score van 7.927 punten. Als tweede eindigden de dames N. van der Veen en A. Bak ker met 7.362 punten. Derde werden W. Maas en mevrouw Huisman met 7.190 punten. Met een score van 7.116 punten eindigde het koppel M. Veeger-G. Veeger op de vierde plaats. De dames A. Vermuë en M. Timmer mans behaalden 7.092 punten en wer den vijfde. Stand na de eerste avond, resp. pun ten en marsen: 1. Echtp. P. v. Heerwaarden 7.927 3 2. N. v. d. Veen-A. Bakker 7.362 2 3. W. Maas-mevr. Huisman 7.190 3 4. M. Veeger-G. Veeger 7.116 3 5. A. Vermuë-M. Timmermans 7.092 4 6. T. Huisman-L. Eelman 7.067 5 7. H. Snoek-W. Snoek 7.030 4 8. J. v. d. Slikke-J. Verijzer 6.917 1 9. H. de Porto-D. Hoogendijk 6.654 1 10. F. Witte-R. Kleinveld 6.613 3 en dat leverde prompt enkele goede kansen op. Met name Simon Brand en louis Uriot waren met kopballen, die net over of naast het doel van Geel zwart verdwenen, erg gevaarlijk. Na een kwartier spelen kopte Louis Uriot uit een mooie aanval de bal terug op Martin Koorn, die de bal ineens in schoot en rakelings over het doel zag gaan. Al vroeg in de wedstrijd moest Nicol Schermer met een enkelblessure het veld verlaten. Zijn vervanger Wilke Wassenaar ging op het middenveld spelen en Gerrie Plaatsman werd lin kervleugelverdediger. Gerrie Plaatsman was het ook die in de 30ste minuut een goede aanval opzette, maar er wa ren te weinig spelers voorin te vinden om tot afronding te komen. Verdedigend Meer en meer bleek dat Texel geen antwoord had op het verdedigende spel van Geelzwart, dat rustig toestond dat Texel een groot veldover- wicht had, maar geen echte scorings kans weggaf. De tweede helft was nog saaier dan de eerste. Deze helft was al 20 minu ten oud, toen Texel eindelijk weer eens voor wat vuurwerk zorgde. Zo kreeg Rob van der Stap een enorme kans om van dichtbij in te schieten maar zijn harde schot werd door de keeper van Geelzwart geblokkeerd. Dit was tevens de fase van de wedstrijd waarin Geelzwart wankelde. Rommelige mo menten speelden zich af voor het doel van Geelzwart, die voor Texel toch wel enkele kleine kansen opleverden. Op het beslissende moment was er echter altijd wel een been of een hoofd uit 't Zand dat een doelpunt wist te voorko men. Tien minuten voor tijd had Paul van Exel, de gevaarlijkste aanvaller van Texel, een penalty moeten krijgen toen hij in het strafschopgebied werd aan getikt, maar de onzeker leidende scheidsrechter liet doorspelen. Hard Het spel werd ook steeds harder en dat resulteerde in twee boekingen: één voor een Geelzwarter en één voor Paul van Exel. Na afloop verklaarde de trainer van Geelzwart dat hij inderdaad naar Texel was gekomen voor één punt en dat aanvallen tegen Texel een nederlaag zou hebben betekend, omdat zijn ploeg veel minder capaciteiten heeft dan Texel. Dat het publiek de grote verliezer was, daar had de man kennelijk geen bood schap aan. geweldige kans die hij dan ook niet onbenut liet. Hij passeerde keeper Doede de Vries met een bekeken schuiver: 0—1. Callantsoog ging toen nog feller in de aanval maar ZDH liet het hoofd niet hangen. Met nieuwe energie gingen de Hoornders ten aanval en in de 40e minuut kregen zij een vrije trap net buiten het strafschopgebied. Wilco Bakker tikte de bal langs de muur. Bram Brouwer gaf een pass op Jan de Wit en die maakte geen fout: 1—1. Meteen daarop maakte Jan de Wit een solo over de breedte van het veld en gaf toen een diepe bal op Bram Brouwer. Die knalde ineens op het doel maar de bal ging rakelings naast. ZDH zette door en in de laatste mi nuut voor rust kreeg Henk de Ruyter een vrije trap te nemen op ongeveer 35 meter van het doel: hij schoot hard in de bovenhoek maar de keeper van Callantsoog redde knap. Na rust kwam Callantsoog fel uit de startblokken en Ton Arnout kon ter nauwernood redden voor de inkomen de spits van Callantsoog. In de negen de minuut gaf Hugo Hovenkamp een goed schot dat door Doede de Vries met een enorme duik uit het doel ge ranseld werd. Volkomen onverwacht verspeelde de achterhoede van Cal lantsoog daarop de bal, zodat Bram Brouwer net over de middenlijn het leer in zijn bezit kreeg. Met een werke lijk fantastische boogbal liet hij de uit gelopen keeper van Callantsoog kans loos: 2—1 voor ZDH. Vanaf dat moment werd het een ui terst spannende wedstrijd en naarmate het einde naderde, werd de achterhoe de van ZDH steeds zekerder. Er werd stevig ingegrepen door Ruud Wilner, Richard de Leeuw en Henk de Ruyter: het spel golfde heen en weer en het was aan de goede leiding van scheids rechter Hans Nanne te danken dat het een sportieve wedstrijd bleef. Een vol komen leeggespeelde Gerard Timmer man werd nog vervangen door Gert- Jan Dekker. Eén kansje kreeg Callants oog nog, maar keeper Doede de Vries was paraat. Oosterend is er niet in geslaagd de volle winst te behalen tegen Dirks horn. In de uitwedstrijd bleven de Oosterenders op 1—2 steken. Voor de rust scoorde Jitze Beintema twee keer voor SVO terwijl Ab Bloothoofd daar één treffer voor de thuisclub tegenover stelde. Na de rust kon Wilbert Koelman beide partijen op gelijke hoogte brengen. Onmiddelllijk na het beginsignaahvan de goed leidende scheidsrechter A. Wittekoek, werd duidelijk dat het tref fen tussen beide ploegen op een boei end duel uit zou lopen. Beide ploegen kozen voor de aanval zodat voor beide doelen leuke momenten ontstonden. Aanvankelijk had Dirkshorn een licht veldoverwicht maar de thuisploeg kon maar zelden gevaarlijk worden voor het SVO-doel. De Oosterenders daar entegen wisten zich herhaaldelijk goe de kansen te scheppen via razendsnel le counters. Vooral Oosterend-aanvaller Piet Graaf maakte in de eerste helft een sterke indruk. De Oosterender had echter bijzonder weinig geluk bij de af werking van de vele kansen. Na onge veer twintig minuten spelen gaf Jitze Beintema met een hard schot Dirkshorn-doelman Hellinga het nakij ken. Tien minuten later was het echter alweer gelijk toen de volkomen vrijge laten Ab Bloothoofd ongehinderd kon inkoppen. Via het hoofd van Jan de Vries en de handen van doelman Ko ning verdween de bal in het Oosterend-doel. Toch zou Oosterend even later opnieuw een voorsprong ne men. Dirkshorn-doelman Hellinga kon en voorzet niet goed onder controle krijgen en uit de verwarrende situatie die toen ontstond wist alweer Jitze Beintema beheerst te scoren. Nog voor de rust had SVO toen ae wedstrijd moeten beslissen. De Ooste renders kregen legio kansen maar wisten die echter niet in doelpunten om te zetten. Counteren Na de rust eenzelfde spelbeeld. Een aanvallend Dirkshorn en een gevaarlijk counterende Oosterend-ploeg. Ook nu waren de echte dooelrijpe kansen weer voor Oosterend. De voor Willem van Heeringen ingevallen Piet Koning zag al meteen na de rust enkele schitteren de mogelijkheden net naast het doel eindigen en ook Gerard Uegierse zag al zijn pogingen jammerlijk mislukken. Zoals meestal viel het doelpunt aan de andere kant. Zonder dat arbiter Witte koek het in de gaten had werd Oosterend-verdediger Jan de Vries ten val gebracht. Even verslapte daardoor de concentratie in de Oosterend- defensie en Dirkshorn-aanvaller Wilbert Koelman profiteerde beheerst. Niet lang daarna kreeg Oosterend opnieuw de mogelijkheid om de overwinning naar zich toe te trekken. Piet Koning werd in het strafschopgebied ten val gebracht en scheidsrechter Wittekkoek besloot een strafschop toe te kennen. Tot ontsteltenis van de Oosterenders stopte doelman Hellinga de door Jitze Beintema genomen penalty. Nog fana tieker zochten de Oosterenders daarna de aanval. De kansen stapelden zich op maar opnieuw werden ze niet in doelpunten omgezet. In de slotfase kreeg Dirkshorn nog een enorme kans om het duel te beslissen, maar een snele reactie van doelman Koning voorkwam erger. Zo eindigde de wedstrijd in een 2—2 gelijk spel, wat voor de Oosterenders een wat te leurstellend resultaat was. De Texelse sportvissers die afgelopen zondag de vrije zeehengelwedstrijd van HSV De Snoek op de Afsluitdijk be zochten hadden zeer mooi visweer, maar heel weinig vis aan de haken, evenals de honderdvijftig andere vis sers. Eerste bij deze wedstrijd was W. van Wendel uit Heemskerk met 71 cm (2 vissen), 2de P. Boutsma 68 cm (2 vissen) uit Heemskerk, 3de H. Groot uit Andijk met 64 cm (2 vissen), 4de de eerste Texelse sportvisser die in de prijzen viel, Theo Buren met 61 cm (2 Het dames basketbalteam van de Ma reis heeft afgelopen zaterdag van Wit Geel Wit verloren. De thuiswedstrijd trok zeer weinig publiek. De mensen die wel kwamen zagen een felle wedstrijd die goed en strak werd ge leid door twee Texelse scheidsrechters. Die traden streng op tegen de vele persoonlijke fouten, er werden dan ook drie mensen uit het veld gestuurd, waarvan twee Mareis. De eindstand was 24 44 voor WGW. De punten werden gescoord door M. Burger 16; K. Zegers 4; R. Vinke 2; R. Grisnigt 2. vissen). Twaalfde werd Frans Bos met 39 cm (1 vis), 29ste Dirk Roeper 32 cm (1 vis). Van de 160 vissers hadden er ongeveer 100 niets gevangen, en dat na drie uur vissen. - Zondag 3 november vist dé Spórtvis- sersclub de laatste wedstrijd in de se rie voor het kampioenschap 1985 van 8.00 - 10.00 uur bij 't Horntje. 's Mid dags om 2.00 uur is er de jaarlijkse jeugdmiddag voor de jeugdleden en jeugd van de leden met onder andere de prijsuitreiking van het jeugdkam pioenschap 1985. Twee zestienjarige jongens uit Amsterdam werden donderdag door de politie aangehouden nadat zij diverse gebouwen in Den Burg hadden bespoten met blauwe lak. De jongens konden worden gepakt omdat de politie een tip kreeg van iemand die hen had zien lopen met de spuitbus in de hand. Zij bleken de Jozefschool, architecten bureau Jan Visser, het daarnaast gele gen pand en nog een ander gebouw van grafitti voorzien te hebben. De jongens maakten deel uit van een groep schoolkinderen die logeerde in Bloem en Bos". Met $e leiding van de groep en de jongens is afgesproken dat zij zelf de besmeurde gebouwen zullen schoonmaken. In een wedstrijd om mee te blijven doen voor de bovenste plaats in de eerste klasse heeft Oosterend het onderspit moeten delven tegen Bergen, de nieuwe koploper in de hoogste zaterdagafdeling. Ruststand 1 0. Eindstand 1—4. De wedstrijd om de bovenste plaats heeft Oosterend dus niet gebracht waar op was gehoopt. Deze hoop was gezien het spel van de afgelopen we ken terecht maar wordt dus niet altijd gehonoreerd. Ook de wedstrijd tegen Bergen gaf in de eerste helft een ster ker Oosterend te zien. Dat overwicht kon echter niet voldoende in doelpun ten worden uitgedrukt. Een 1—0 ruststand geeft een te zwakke afspie geling van de mogelijkheden in de eerste helft. Bergen liep gedurende de gehele eerste helft achter Oosterend aan en kon niet het juiste concept vin den om de Oosterenders het initiatief te ontnemen. Na een kwartier spelen wist Oosterend een voorsprong te ne men door Jan Eelman, die goed door zettend de bal over de doellijn werkte. Meerdere kansen deden zich voor. Geb Brouwer kopte rakelings over. Maar al le affensieve daden brachten geen be tere score voor Oosterend. De tweede helft een feller Bergen dat zijn overwicht zocht in fysieke kracht. Dat was »n het nadeel van de jonge Oosterend-ploeg. Na vijf minuten wist Bergen de gelijkmaker te scoren. Ook daarna bleef er druk op het Ooster- end-doel. Een ongelukkig moment ont stond toen de scheidsrechter hands signaleerde omdat Piet Grisnich in een reflex zijn gezich beschermde. Aan voerder Jasky had geen probleem om Bergen op voorsprong te zetten. Het siert de Oosterend-ploeg dat ze na de ze tegenslag het hoofd niet liet han gen. Een verdediger werd ingewisseld voor aanvaller Ben Witte. Energiek probeerde Oosterend weer naast Ber gen te komen. Goede kansen deden zich voor. Ger Vlaming kopte onbereik baar net naast. Maar ook Bergen pro fiteerde van een 'alles of niets' aanval lend Oosterend: 1—3 door De Keijzer. Waarmee de strijd gestreden was. Ber gen wist uit een mooi uitgevoerde aanval nog eenmaal te scoren waar mee de einduitslag 1—4 was bereikt. In de verdediging van Oosterend troef de Leendert Eelman de gevaarlijkste man van Bergen telkens af en hij groeide daarmee uit tot een van de betere Oosterenders.

Texelsche Courant | 1985 | | pagina 11