CTlTD A DÜD ZEGEL MODES A-MARKT Rijwielhandel Zegel Hotel-Restaurant ,,De Lindeboom MEUBELHUIS TEXEL L/y/R bakker bv. damesmode moerbeek Wij wensen U prettige kerstdagen en een voorspoedig 1986. Café Bremen i^vu Wij wensen iedereen prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Ons restaurant is beide kerstdagen geopend van 12.00 tot 21.00 uur. K.S.V. K0TEX K.N.B.R.D. RESTAURANT het kleine Verschil Wij wensen U prettige feestdagen en een voorspoedig 1986. Snackbar BOEK&BEELD NAUM FOTOSfVlDEO )m „in ïtat flknnünt i>lnrk" WIGWAM ABN Bank Q1 PAGINA 16 TEXELSE COURANT DINSDAG 24 DECEMBER 1985 Alle vrienden een witte kerst en een fris begin van 1986 toegewenst vanaf mijn tropische eiland. See you! Yvonne Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Pedicure en schoonheids specialiste Yvonne Kuip Elemert 16, Den Burg, tel. 3827. Fam. C. Timmer Thijsselaan 15, wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig nieuwjaar. Hierbij willen wij een ie der gezellige kerstdagen en een gezond 1986 toewensen. Fam. S. Boom Prettige kerstdagen, ge lukkig 1986. Bram, Narda, Annet en Mark Pool Familie, vrienden en be kenden prettige kerstda gen en een gelukkig 1986. M. Slegh-Dekker Huize Irene. Wij wensen familie en vrienden prettige kerstda gen en een gelukkig 1986. Bert, Astrid, Bart en Jeroen Meedendorp Voor alle vrienden en be kenden héle fijne kerstda gen en een machtig zesentachtig. Gerard en Sandra Arnold en Tiny Rietvelt wensen vrienden en be kenden prettige kerstda gen en een gelukkig en voorspoedig 1986. Wij wensen iedereen prettige kerstdagen en een voorspoedig 1986. Fam. Ig. Plaatsman Hotel Rebecca, De Waal Wij wensen vrienden en bekenden prettige kerstda gen en een gelukkig nieuwjaar. Fam. J. Plasman Eversbergweg 64, 7443 PE Nijverdal. Prettige feestdagen en een gelukkig nieuwjaar. Rob en Ester Wij wensen iedereen een gelukkig 1986 toe. Fam. S. Tjepkema Wij wensen iedereen prettige kerstdagen en een gelukkig 1986. Hannie, Peter, Corina Wilma en Bastiaan v.d. Vis Familie D. Dapper wenst alle kennissen een goed 1986. Het Maartenhuis wenst iedereen prettige feestdagen en al het goede voor 1986. Tevens danken wij: de be zoekers van onze open dag; de Kleine Club in De Cocksdorp; de Vereniging van Ouders van Geestelijk Gehandicapten Texel; de katholieke kerk; de winke liersvereniging van Den Burg; de deelnemers van de cursussen; Sint Dona- tus; en verder alle mensen die materiële en immate riële steun aan ons ver leend hebben in dit jaar. Familie en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig en gezond 1986. Giel, Roma Ruben en Tommy Familie, vrienden en be kenden heel fijne kerstda gen en een gezond en voorspoedig 1986 toegewenst. Lien van der Ster Aan alle familie, vrien den en bekenden op het ei land prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. M.C. Ellen-Verbrugge Starkenburg 20. Piet en Marie Verijzer wensen alle familie, vrien den en bekenden prettige kerstdagen en een gezond en voorspoedig 1986. 4» Hilda Barhorst wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstda gen en een gelukkig nieuwjaar. Fam. Tuntelder wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstda gen en een gelukkig 1986. N. Buider-Bakker wenst iedereen kerstdagen en een geze gend nieuwjaar. C.J. Swaerts A. Swaerts-Deutsch wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig en voorspoedig 1986. Aan alle vrienden en be kenden zalig kerstfeest en gelukkig nieuwjaar gewenst. Fam. Bakker Gravenstraat 12. Mevr. G. Kiewiet-Bugel Huize Irene, K 24, wenst familie,' vrienden en bekenden prettige kerstda gen en een gezond 1986. Ab en Leni Kiewiet Plevierstraat 31, De Koog wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstda gen en een gezond 1986. Paul Kikkert wenst alle vrienden en be kenden prettige kerstda gen en een gelukkig nieuwjaar. Kwekerij „Marjo" Fam. Bakker wenst familie, vrienden en relaties prettige kerstdagen en een voorspoedig 1986 toe. Pieter-Jan, Anka Leon en Andrea wensen u prettige kerstda gen en een gelukkig 1986. B. H. Roest sr. J. M. Roest-van Noort wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig en voorspoedig 1986. Jan Dirkszoord 27. Sportschool Texel wenst familie, vrienden en leden prettige kerstdagen. Ben en Catharina J. Visser R. Visser-Kalis Wilhelinalaan 98 wensen familie en vrien den gezegende kerstdagen en een voorspoedig 1986. PA. Zegers M. Zegers-Duinker wensen u prettige kerstda gen en gelukkig 1986. Wij wensen alle vrien den en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig nieuwjaar. Wim en Riet Dalmeijer Wij wensen familie en vrienden fijne kerstdagen en een gezond 1986 toe. Henk, Tineke, Pascal en Jeroen Spigt Wij wensen onze familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gezond en voorspoedig 1986. Muus, Ina, Monique en Edwin Smit Keesomlaan 4, Den Burg. Jan, Karen, Sarah en Frida Keijser wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een voor spoedig 1986 toe. C. Moens M. Moens-Schaatsenberg Schilderend 77, wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig nieuwjaar. Wij wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een voorspoedig 1986. Gré v.d. Berg en Martine Familie, vrienden en kennissen prettige feestda gen en een gelukkig nieuwjaar. André, Hennie en Bennie Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Ben, Matty, Dina en Martin Jas. Chris en Bea wensen familie en beken den prettige feestdagen. C. J. Zegers N. Zegers-Bakker wensen familie, vrienden en bekenden gezegende kerstdagen en een geluk kig 1986 toe. Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. W. J. Boon en C.P. Boon-Dros. Fijne kerstdagen en een gelukkig 1986 voor u allen. Jaring Moll Buytengors 17, Den Burg. C. Verseput C. Verseput-Eelman wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig en voorspoedig 1986. Wij wensen familie, vrienden en kennissen prettige feestdagen. Fam. H. de Vries Lieuwstraat 12, Den Burg. Fam. S. Kuip-Haarsma wenst familie en bekenden een gezegend kerstfeest en een gelukkig 1986 toe. Waalderstr. 72, Den Burg Wij wensen een ieder prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Fam. G. Koot Oosterend. Ik wens familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gezond 1986. A. Daalder-Zutphen Huize Irene, K 39. Prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar aan fa milie, vrienden en bekenden. H. M. Daalder-Halsema Huise Irene, K5, Den Burg. Jan en Wijkie v.d. Berg de Waddenzingers en Dory wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een fijn en gelukkig nieuwjaar. Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar aan familie, buren, vrien den en kennissen. Fer en Janna Kogerstraat 20. Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. A. Eelman-Roeper Burgerhoutstraat 9. J. Koopman J. Koopman-Godek wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig en voorspoedig 1986. T. Bremer-Ellen Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Alle familie, vrienden en bekenden prettige kerstda gen en een goed 1986. Fam. J. Witte „Dordrecht" Alle familie, vrienden en bekenden prettige kerstda gen en een goed 1986. Jacob en Jacomien Blaauboer Molendwarsstraat 4. Wij wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een goed 1986. Jan, Riekie en Marieke Meedendorp-van Dijk. Wij wensen alle mensen vrolijke kerstdagen en ge lukkig nieuwjaar. F. van der Kooi-Dijksen J. van der Kooi Noordwester 26. Wij wensen familie,' vrienden en kennissen prettige feestdagen en een gezond en sportief 1986. Jan-Willem, Els Sandy en Danny Boon Fam. Grootelaar wenst iedereen prettige feestdagen en een voor spoedig 1986. Annelies en Bert wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig nieuwjaar. Wij wensen u prettige kerstdagen en een geluk kig nieuwjaar. Fam. J. P. Kok De Ruyterstraat 19, Oudeschild. Al onze relaties, vrien den en kennissen goede kerstdagen en een voor spoedig 1986 toegewenst. Hooi7 Stro- en Ruwvoederhandel P. Jongejan Prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar. Ben, Wil, Simone en Jan Mevr. G. Bügel-Zoer Huize Irene wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstda gen en een goed 1986. J. van Tatenhove- Pranger St. Jan, K 309 wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstda gen en gelukkig nieuwjaar. Familie, vrienden, ken nissen prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. M. Witte-Rutten Noordwester 56 Fam. G. Eelman Muyweg 58, ZdrEierland en Fam. J. Przewloka 282 Bremen 70, Ko- ningstralSe 2b, Duitsland, wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig en voorspoedig 1986. J. Reij A. Reij-Haarsma wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig en voorspoedig 1986. Familie en kennissen za lig kerst en nieuwjaar toegewenst. Familie De Ridder Waalderweg 119. A. Wuis T. Wuis-Roeper Prettige kerstdagen, geluk kig nieuwjaar. Ik wens al mijn vrienden en kennissen een heel voorspoedig 1986. D. v.d. Meeberg Starkenburgh 86, 1791 VS Den Burg. Familie, vrienden en be kenden allen prettige kerst dagen en een voorspoedig en gelukkig nieuwjaar. Fam. W. Maas Wilhelminalaan 3a, Den Burg. ledereen fijne feestda gen toegewenst. Kees, Netty, Ricardo Ruth en Monique Wij wensen u gezellige kerstdagen en een goed 1986. N. Wuis-Dros N. v.d. Vliet-Wuis A. Eelman M. Eelman-Kok Gelukkig Nieuwjaar. B. Kiewiet G. Kiewit-v.d.Wulp wensen familie en beken den prettige feestdagen. Henk en Tilly Spigt wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig en voorspoedig 1986. Anno en Marga Cupido wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig nieuwjaar. Crematievereniging A.V.V.L. wenst u prettige kerstda gen en een voorspoedig 1986. Wij wensen familie, vrienden en kennissen een zalige kerst en een geluk kig nieuwjaar. Fam. G. Witte Nesweg 10. Video Texel wenst iedereen prettige kerstdagen en een geluk kig nieuwjaar. Prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar. A. van Leeuwen-Bremer Prettige kerst. Een goed en gezond 1986. Annemarie en Cees de Waal Prettige kerstdagen, gelukkig nieuwjaar. Fam. W. Verra Fam. H. Tjepkema wenst familie, vrienden en bekenden prettige feestda gen en een voorspoedig 1986. Prettige Kerstdagen en een gelukkig 1986. Gooitzen, Baukje en Kay Kedde The White Side en stunt wensen niet iederéén een tof 1986. Prettige Kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar. Jan, Nel en Ronald van Boven Prettige Kerstdagen en een Gezond 1986. Fam. J. Gulmans Het Anker 86 7908 GJ Hoogeveen (Dr.) P. Bosma J. Bosma-v.d.Kuip wensen vrienden en be kenden Prettige Kerstda gen en een Voorspoedig 1986. Daan en Peter Quartel wensen familie, vrienden en bekenden Prettige Kerstdagen en een Geluk kig Nieuwjaar. Prettige Kerstdagen en een gezond 1986. Cees, Janny Linda en Kerstin. J. Kalf A.P. Kalf-Alkema wensen familie, vrienden en bekenden Prettige Kerstdagen en een Geluk kig en Voorspoedig 1986. A. Dijt-Ran Huize St. Jan wenst familie en kennissen Prettige Kerstdagen en een Gelukkig en gezond 1986 toe. Familie Van de Kamp Schilderend 144, wensen familie, vrienden, kennissen en relaties Pret tige Kerstdagen en een Ge lukkig Nieuwjaar toe. Adri, Carla, Evelien en Niek Westdorp wensen familie, vrienden en bekenden Prettige Kerstdagen en een Geluk kig 1986. Prettige kerstdagen en een gezond 1986. Ben, Hennie, Karin, Bart en Bor Oostra. A. Kalis T. Kalis-van Liere wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig en gezond 1986. Aan de familie, kennis sen en buren wensen wij prettige kerstdagen en een voorspoedig 1986. H.C. van Duren N. van Duren-Broekman Keesomlaan 38. Aan familie en kennissen prettige kerstdagen en een goed 1986 toegewenst. J. Broekman-de Bruijn J.M. ten Pierick Brandaris 14, 1503 CA Zaandam. Ook dit jaar wensen Bertus, Ria en Rianne alle bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig nieuwjaar. Prettige kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar gewenst. Mw. I. Plaatsman-Boggia Wij wensen iedereen fij ne feestdagen en een voorspoedig 1986. T. Engelvaart-Nierop J.A. Engelvaart TEXTIELHUIS en medewerkers. is in de kerstvakantie weer open. Natuurlijk hebben wij voor U vele lekker nijen voor de kerst gebakken. Wij wensen iedereen prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Dorpsstraat 24, De Koog, tel. (02228) 867. ff Groeneplaats 14, 1791 CC Den Burg. wenst al haar leden, donateurs en sympathisanten Prettige kerstdagen en een Voorspoedig Nieuwjaar afd. Texelse Reddingsbrigade wenst iedereen Prettige Feestdagen en een gelukkig en veilig 1986 toe. Loodgietersbedrijf Jan Geus George Keijzer en Marcel Buysman wensen u een Prettige Kerst en een Voorspoedig Nieuwjaar Appartementenhotel Restaurant „TUBANTIA" Wij wensen een ieder Prettige Kerstdagen en een Voorspoedig 1986 Fam. von Holte. Tennisclub „Deuce" wenst iedereen een sportief 1986! Denk aan de comp. opg. vóór 1 jan. '86 bij T. v.d Wetering Molendwarsstraat 6. Gravenstraat 16, tel. 5262 Iedere dag geopend vanaf 17.30 uur. Wij wensen u Prettige feestdagen en een Voorspoedig Nieuwjaar Joyce en Jacomien DROGISTERIJ PARFUMERIE FOTOHANDEL SCHOONHE DSSALON A/I IV /I l\/1CTC PARKSTR. 20, DEN BURG, TEL. 02220-2371 VV I IVI IVI L I O DORPSSTR. 12, DE KOOG, TEL. 02228-406 Parkstraat 3, Den Burg, telefoon (02220) 2246 Den Burg, telefoon 2150 Parkstraat hoek Weverstraat, Den Burg. Herenmode MOERBEEK - Parkstraat, Den Burg PARKSTRAAT 26-30 - DEN BURG TEL. 02220-2966 bv/vh Langeveld en de Rooy parkstraat 10 den Burg-Texel postbus 11 tel. 02220-2741 Parkstraat 18 - Den Burg. Groeneplaats Parkstraat 4 - 6, Den Burg, tel(02220| 3393

Texelsche Courant | 1985 | | pagina 16