„Nieuwe oude" wierschuur bij museum is klaar De Koog bedwong Callantsoog S.V. De Koog Z.D.H. Mixtoernooi eilandcompetitie Eerste Prins Hendrik zaalvoetbaltoernooi Bridgers op dreef Gamma wint Sieme Keijzer trofee Sterke winst van dammer G. Dros Equipe Kleppertjes werd vierde A-juniorenselectie op nippertje buiten finales Hangoren deden het goed op kerstshow Zeehond had belangstelling voor wedstrijdvissers Schrijven voor gevangenen Nieuwjaarsknallers bij Carita De wierschuur gezien vanaf de omloop van de molen De Traanroeier. DINSDAG 31 DECEMBER 1985 TEXELSE COURANTPAGINA 9 De nieuwe oude" wierschuur bij het Maritiem Museum in Oudeschild is klaar. Het gebouw, dat onder meer de resten van de „echte" TX 11 huis vest is op ouderwetse wijze herbouwd onder leiding van Wieke Sijtsma. Op zolder is een hoeveelheid netten opgeslagen, waarvan sommigen meer dan honderd jaar oud schijnen te zijn. De schuur moet omstreeks de eeuw- wisseling aan de Noordkaap gebouwd zijn. Door de aanleg van de Afsluitdijk verdween echter het wier van het Texelse wad en de schuur werd over genomen door een boer op de Hoge- berg, die hem nabij Klein Zwitserland neerzette. Tijdens die verplaatsing is ook de constructie, met name in de spanten, nogal gewijzigd. Het houten gebouw werd gebruikt voor hooi- opslag, waardoor het hout nogal ver- rotte. Er is dus nieuw hout gebruikt voor het opnieuw intimmeren. Voor de i constructie is echter zoveel mogelijk j gebruik gemaakt van juthout of van I gebruikt hout. Ron Pieterse, Cor Rutten en Herman I Ploeger werkten mee aan het timmer werk in het kader van de Werk Verrui mende Maatregel, wat betekent dat deze drie niet langer dan een jaar bij het project betrokken konden zijn. Piet Bakker kon aan het project meewerken door de Wet Sociale Werkvoorziening. Hij werkt normaal bij de Bolder. Sa men met Sijtsma hebben deze mannen fraai werk geleverd, volgens de oude ambachtelijke technieken. Zo kwam er aan de spanten geen spijker te pas, de stevigheid komt van houtverbindingen die bovendien nog eens zijn opgeslo ten met deuvels. De schuur is om de TX 11 heen opgebouwd. Hij bestaat eigenlijk uit twee gebouwen. In de „kapberg" werd het wier opgeslagen nadat het buiten was gedroogd. Dit is een hoog bouwwerk naast de schuur. In een daaraan grenzend laag afdak stond (en zal ook weer staan) de wier pers. Het eindprodukt werd dan op geslagen op de zolder. Dat vond dan later weer zijn weg naar onder meer de meubelindustrie. Tot op de dag van vandaag wordt een wiervulling aanbe volen als de beste vulling voor matras sen in wiegjes. De constructie van het gebouw is vol gens de regels, er is echter wel zwaar der gebouwd dan gebruikelijk om de tocht buiten te houden. Netten Het is aan de oplettendheid van Jac. Betsema te danken dat er een mooie verzameling „antieke" netten op de zolder te vinden is. Betsema ontdekte de netten vlak voor ze verbrand zou den worden. Ze hebben opgeslagen gelegen op de zolder van Antje Daal der op Oost. Er zijn diverse fuiken en er is onder meer een „keerwant", dat is een staand net van ongeveer een halve meter hoog dat tussen palen op het wad werd gezet. De onderste lijn is bezet met loodjes om het net verti caal te houden. In de oorlog werd er nog volop gevist met dergelijke netten, men kon er kilometers van aantreffen in de buurt van de Schorren. De bouw van de schuur is voor de helft betaald door de provincie. De kosten bleven precies binnen de ra ming van f47.000,—. Zondag worden op het voetbalveld in De Koog, als het weer het toelaat en het veld bespeelbaar is, onderlinge ge mengde wedstrijden gehouden door de senioren, aanvang 14.30 uur. Hierna is er vanaf 16.30 uur een nieuwjaarsre ceptie in het „Klokhuis" in De Koog. Op nieuwjaarsdag vindt om 14.00 uur weer de traditionele wedstrijd plaats tussen ZDH 1 en oud-ZDH. De spelers worden om 13.00 uur in de kantine verwacht waar gelegenheid is een kop soep te nuttigen. Na de wedstrijd is in kantine de Spil een nieuwjaarsreceptie. Omdat er donderdag 2 januari geen training is, is er op zondag 5 januari om 11.00 uur weer een training voor alle senioren. Feestmiddag Zaterdag a.s. wordt voor de F- en E- pupillen van ZDH een feestmiddag ge geven in kantine De Spil. Aanvang 14.00 uur. Het vervolg van het mixtoernooi vol leybal van de eilandcompetitie is op 7 januari. De wedstrijden duren 1 keer 18 minuten, time-outs zijn niet toe gestaan. Een team bestaat verplicht uit een combinatie van 3 vrouwen en 3 mannen, andere samenstellingen zijn •niet toegestaan. De scheidsrechters worden geleverd door het uitspelende team uit de voorgaande wedstrijd. Bij de eerste wedstrijden door het thuisspelende team van de tweede wedstrijd. De eerstgenoemde teams van iedere combinatie zijn de mannen, de tweede de vrouwen. Aan het eind van de avond zijn de rangschikkingen van ieder der negen poules bekend. De nummer 1, 2 en 3 spelen dinsdag 28 januari verder in de finalepoules, dus totaal 27 teams. Veld A: 18.30 u. Kobeko/Visser-RSG/Team 33 18.50 u. 40+/Vinke-AH/Mosk 19.10 u. RSG/Samen 1-Autoc./Smidt 19.30 u. RSG/Team 33-AH/Mosk 19.50 u. Kappa/Klif-Abn./Seg. 20.10 u. Vredel./Ant.hrExp./Smash 3 20.30 u. Autoc./Smidt-Abn./Seg. 20.50 u. RWS/SegrAutoc./Retsina 21.10 u. RWS/TX 40-Wijng.2/Retsina 21.30 u. Seg./LindebrKrim/Samen 1 21.50 u. Expert/Smash 3-Autoc./Rets. 22.10 u. Wijng.2-/RetSrKrim/Samen 1 Veld B: 18.30 u. Leersum/TX 40-DGM/A O 18.50 u. DA/Bakker-Visser/Haarst. 19.10 u. DGM/6PK-TX 40/Mantje 19.30 u. DGM/A O-Visser/Haarst. 19.50 u. Kapoentje/7 Provr Team 33/Bremer 20.10 u. Vredel./Bremer-Exp./Klif 20.30 u. Exp./Klif-Paal 28/Lindeb. 20.50 u. TX 40/Mantje-T.33/Bremer 21.10 u. Jaja/Mantje-Vredel./Bremer 21.30 u. Paal 9/Smash 2-Exp./Klif 21.50 u. Jaja/Mantje-Paal 28/Lindeb. 22.10 u. PI. 9/Smash 2-Vredel./Bremer Veld C: 18.30 u. Wijng.2/7 provrSmash 1/Rets 18.50 u. TX40/Smash 3-PI. 9/Antiekh. i 19.10 u. Wijng./Durper-Smash1/Rets 19.30 u. PI.9/AntiekhrStam ch/Vinke 19.50 u. Versl./DA-Timmer/Smidt 20.10 u. Bremak./Deja-Stam/Vinke 20.30 u. Wijng./Durper-Timmer/Smidt 20.50 u. Wijng./Haarst.-TX40/Smash 3 21.10 u. Versl./DA-Wijng. 2/7 Prov. 21.30 u. Bremak./Deja-TX40/Smash 3 21.50 u. Wijng./HaarstrPI.9/Antiekh. Tegen het sterke Callantsoog heeft De Koog een zwaarbevochten 1—1 ge lijkspel behaald. De Koog begon tegen de harde wind in verrassend sterk. Dirk Barends en John List speelden zich regelmatig goed vrij op het mid denveld en stichtten veel gevaar in de Callantsoog-dpfensie. Na tien minuten speelde Dirk Barends de sprintende Ri chard Daalder aan, die alleen op de keeper af kon gaan. Met een goed ge plaatste schuiver liet hij deze kansloos: 0—1. Kort hierna kreeg hij nog een goede kans, maar hield in, omdat hij dacht dat hij in buitenspelpositie stond. Hierdoor kon de verdediging zich nog herstellen. Na een kwartier kwam Callantsoog op gelijke hoogte via Hugo Hovenkamp. Een directe vrije trap, enkele meters buiten het straf schopgebied, werd door hem snoei hard ingeschoten: 1—1. De Koog kwam kort daarop bijna weer op voor sprong toen een Callantsoog- verdediger de bal slordig terugplaatste De zaalvoetbalafdeling van SV Ooste rend organiseert zaterdag 4 januari voor de eerste maal het PH- zaalvoetbaltoernooi. Er wordt gespeeld om een enorme wisselbeker, het is de bedoeling dat dit toernooi jaarlijks wordt. Belangrijke mensen achter dit toernooi zijn de heren Polderman van camping P.H. Hoewel het toernooi vlak na het Gammatoernooi wordt gespeeld heeft Oosterend gemeend dit toch in de winterstop van het veld- voetbal te moeten houden omdat dan meer verenigingen bereid zijn deel te nemen. Wanneer het toernooi mocht slagen wil SV Oosterend volgend sei zoen met een nog betere bezetting ko men om zo in de komende jaren naar een zeer sterk bezet toernooi toe te groeien. Ook heeft de vereniging al plannen om aan het eind van het veld- voetbalseizoen een groot openlucht- zaalvoetbaltoernooi te organiseren waaraan alle Texelse clubs deel kunnen nemen. Zaterdag wordt tijdens het toernooi met vier Texelse en vier teams van de vaste wal gespeeld. Nieuw is waarschijnlijk dat na de laatste wedstrijd nog een wedstrijd zal worden gespeeld tussen de toernooi- winnaar en een selectie van de overige zeven teams die aan het toernooi deel namen. De pouleindeling is: poule A: Oosterend 1, Gamma 1, ACD (Den Helder) en Energy (Amsterdam), Poule B: Oosterend 2, Nissan 1, TRef- punt/Joor (Hoogkarspel) en Marmag 2 (Den Helder). Programma: 9.30 u. Oosterend 2-Nissan 9.52 u. Marmag 2-Trefpunt 10.14 u. Gamma-Oosterend 1 10.36 u. Energy-ACD 10.58 u. Trefpunt-Oosterend 2 11.20 u. Nissan-Marmag 2 11.42 u. ACD-Oosterend 1 12.04 u. Gamma-Energy 12.26 u. Trefpunt-Nissan 12.48 u. Marmag 2-Oosterend 2 13.10 u. Gamma-ACD 13.32 u. Oosterend 1-Energy 13.54 u. Kruisfinale 14.26 u. Kruisfinale 14.58 u. 7e-8e plaats 15.30 u. 5e-6e plaatsi 16.02 u. finale 16.34 u. 3e-4e plaats 17.06 u. Toernooiwinnaar-Selectieteam Poulewedstrijden duren 1 keer 20 mi nuten. Vanaf de kruisfinales duren de wedstrijden 2 keer 15 minuten. op zijn keeper. Via de paal belandde het leer toch nog in de handen van de keeper. In de eerste helft kreeg De Koog nog enkele goede kansen via Cees Schoemaker en Richard Daalder en aan de andere kant probeerde Cal lantsoog het vooral met afstandsschoten. In de tweede helft had De Koog het, ondanks het windvoordeel toch iets moeilijker. Konditioneel leek Callants oog iets sterker, waardoor De Koog de greep op het middenveld verloor. Hier door kreeg de Koger-defensie het extra moeilijk. Keeper Ipenburg moest enke le keren ver uit zijn doel komen. Met een snelle uitval kreeg Cees Schoema ker nog een goede scoringskans maar hij knalde keihard op de keeper. Na twintig minuten viel Jan van Beek ge blesseerd uit en kwam trainer Van de Kerkhof voor hem in het veld. Tien minuten voor tijd werd een Callantsoog-treffer afgekeurd op advies van grensrechter Aad Eelman, omdat de bal achter geweest was. Deze beslissing wekte nogal wat irritatie op onder het publiek en spelers. Door blessures en dit laatste incident liet de scheidsrechter nogal lang doorspelen. Twaalf minuten na de officiële speeltijd ontstond er een opstootje in het veld tussen Koog-speler Dirk Barends en Callantsoog-speler Van Ee. Er werd ge schopt en geslagen, waarop de scheidsrechter hen beiden uit het veld zond. In de resterende twee minuten stond De Koog nog flink onder druk maar stond geen treffers meer toe. De mensen die onlangs hebben deel genomen aan de televisiecursus brid gen (waarop werd ingehaakt door brid geclub Groot Slam) kwamen voor het eerst „officieel" in het strijdpe/k door deel te nemen aan een onderlinge kerstdrive. De twaalf deelnemers had den een geslaagde ontmoeting en de den het gemiddeld uitstekend, in aan merking nemend dat zij nog weinig er varing hebben. De bridgeclub is erken telijk jegens de Rabobank die voor alle deelnemers een surprise beschikbaar had gesteld. Als eerste eindigde het koppel Sonja Witte/Gerbrand Poster. Het eerste zaalvoetbal juniorenteam van Gamma werd vrijdag de trotse winnaar van de Sieme Keijzer trofee. Moeizaam ging het echter wel want het team speelde tweemaal gelijk te gen Ratronics en tegen Lange Ben. Het juniorenteam van Ver.Schilders werd tweede en Ratronics werd derde dankzij een beter doelsaldo. Graaf Spuiterij, dat alleen tegen Ratronics en Lange Ben goed speelde, werd vierde en Lange Ben werd vijfde. De mooiste wedstrijden waren ongetwijfeld die tussen Ratronics en Gamma, tussen Ver. Schilders en Ratronics en vooral tussen Lange Ben en Gamma. Al deze wedstrijden eindigden gelijk. Ver.Schilders maakte verreweg de meeste doelpunten, maar in de con- frontatie met Gamma moest het team toch het onderspit delven. Ratronics liet het tegen Graaf Spuiterij lelijk zit ten,' waardoor de eerste plaats uit het gezicht verdween. In de andere poule om de Runners up-cup ging Paracen trum met de eer strijken na een zinde rende finale tegen het technisch betere Gamma, die door Paracentrum werd gewonnen. Texel 3, dat verdienstelijk speelde, werd derde en een tegenval lend Bremakker werd vierde en laatste. Oosterend kan terugzien op een leuk en sfeervol toernooi dankzij de massa le opkomst van toeschouwers waaron der vele ouders. Op de laatste clubavond van 1985 was G. Dros ouderwets op dreef. Hij bracht al snel C. Vinke in een dwangstelling, met een twee om twee was minimaal stukwinst binnen bereik. Het uitstellen van deze mogelijkheid was echter veel sterker en bleek de stelling van C. Vin ke rijp voor de sloop te maken, het geen ook inderdaad gebeurde. F. Bos werd positioneel dermate onder druk gezet door J. Hooijberg dat hij slechts met kunst- en vliegwerk op de been kon blijven. In het gevorderde mid denspel moest hij echter toch door de knieën en een schijf prijsgeven en daarna ook de partij. Peter de Wolf en W. Timmer streden op het scherpst van de snede en maakten er op die manier een interessante partij van met wisselende kansen. In het eindspel was Peter dicht bij de winst, maar bei den hadden vrede met de uiteindelijke remise. M. Vittali en P. Bakelaar gin gen de moeilijkheden niet uit de weg en zodoende ontstond een boeiende partij. P. Bakelaar kwam goed weg toen hij een verrassende slagzet over zag, maar die na de uitvoering door M. Vittali te duur bleek te zijn. Met één schijf voorsprong kon P. Bakelaar alsnog naar de niet verdiende winst toespelen. Pieter Drijver raakte samen met tegenstander Boonman op dam. Lang duurde de vreugde niet, want Boonman kon beide dammen van het bord krijgen in ruil voor een nieuwe dam. T. Hin boekte een vlotte zege op Robbert Eldering en was tegen J. Hin ook een heel eind op de goede weg, maar liet zich toch nog verrassen. Een spannende partij speelden ook K. Bak ker en H. van de Wetering. Dat leidde tot een eindspel, waarbij beiden een dam hadden. K. Bakker had een schijf meer en een meer kansrijker stelling. H. van de Wetering had echter toch de remise binnen bereik, doch door de tijdnood nam hij niet de sterkste voor zettingen. K. Bakker buitte zijn kansen goed uit. De uitslagen waren: M. Vittali-P. Bakelaar 0 2 J. Hooijberg-F. Bos 2 0 K. Bakker-H. van de Wetering 2—0 P. de Wolf-W. Timmer 1 1 G. Dros-C. Vinke 2—0 L. Boonman-P. Drijver 2—0 T. Hin-R. Eldering 2-0 J. Hin-T. Hin 2—0 Zaterdag deden de Kleppertjes weer mee aan de equipewedstrijd te Venhui zen. Een equipe bestaat uit vier com binaties die afdelingsdressuur, springen en een behendigheidsspel moeten ver rijden. De punten van deze drie onder delen bepalen de einduitslag. De equi pe bestond dit jaar uit Karen Bakker met Dominant, Hannita de Wit met Tavarez, Evelien Eelman met Lindy en Tineke Kossen met Martin. Reserve amazone was Bea Timmer met Myra die nog een individuele tweede plaats wist te behalen tijdens het springen. Voor de afdelingsdressuur kreeg de equipe 119 punten en dat leverde op dit onderdeel een vierde plaats op. Met het spel waren de Kleppertjes het snelst en dit gaf hen de eerste plaats. Karen Bakker en Hannita de Wit reden beiden een foutloos parcours met een totaal gemiddelde van 57 punten en dat leverde een gedeelde zesde plaats op. Het totaal van deze drie onderde len bracht hen op een vierde plaats. Aan deze wedstrijden deden 11 equi pes mee uit Noordholland. De combi natie Karen Bakker met Dominant moest deze dag afscheid nemen van de ponysport wegens het bereiken van de 18-jarige leeftijd. Ongeveer tien jaar heeft zij bij de Kleppertjes gereden. Ze heeft haar „carrière" dus met een mooi resultaat afgesloten. Een strafschoppenserie maakte een eind aan de succesvolle opmars van de A-juniorenselectie op het zaalvoet baltoernooi om het Noordhollands kampioenschap. Het toernooi werd af gelopen zondag gehouden in Hoorn met als deelnemers de selectie van sterke rayons als Amsterdam, Haar lem, West-Friesland, Zaanstreek, Den Helder, Alkmaar en Texel. Texel startte hel sterk tegen de finalist van vorig jaar. Alkmaar. Alkmaar probeerde de Texelaars met afwachtend voetbal uit de tent te lokken. Dat lukte niet best, maar toch kwam Alkmaar op voor- spróng dankzij een afstandsschot. Texel trok daarna met meer inzet in de aanval en werd daardoor zo sterk dat de gelijkmaker niet kon uitblijven. Daar bleef het bij omdat nog te veel kansen werden gemist. De tweede wedstrijd tegen West-Friesland had ongeveer hetzelfde verloop, al vielen hier geen doelpunten. Ook nu weer had Texel na een aarzelend begin de beste kansen, maar dat stapje extra om die bal in het doel te werken ontbrak op het vitale moment. De derde wedstrijd tegen Zaanstreek moest de beslissing bren gen. Winst was noodzakelijk maar dat zat er vooral in het begin niet in. Een te zachte inworp van keeper Erwin Ko ning, die zijn werk overigens uitste kend deed, veroorzaakte het eerste doelpunt van Zaanstreek. Even later volgden er nog twee van Zaanstreek waardoor Texel met nog een twaalf minuten spelen moest proberen deze achterstand goed te maken. Coach Klaas v.d. Berg paste de gouden wis sel toe door veldspeler Martin Koorn als vliegende keeper te laten optreden. Zaanstreek werd toen door Texel over klast met het gevolg dat binnen vijf minuten Texel op gelijke hoogte kwam. Het wachten was alleen nog op de winnende vierde goal. Dat werd dus lang wachten want die kwam he laas niet. Texel eindigde aldus gelijk met Alkmaar en strafschoppen brach ten de beslissing. Helaas voor Texel werden deze door Alkmaar beter be nut, alleen Leendert Eelman kon voor Texel scoren waardoor Alkmaar door ging naar de finalerondes en Texel De Texelse fokkers van hangoorkonij nen hebben goede resultaten geboekt op de regionale kerstshow van de kleindierensportvereniging Den Helder en omstreken. De oude ijzergrauwe franse hangoor-ram van P. van de Mo len, gefokt door G. Loef uit Spaken burg, werd uitgeroepen tot reserve- kampioen (uit een inzending van 500 konijnen) met het predikaat „fraai". Dezelfde fokker presteerde het om met zijn inzending van zes Franse hango ren, maar liefst zes keer het hoge pre dikaat „fraai" te behalen en werd ver scheidene malen nummer één in zijn rubriek. De Franse hangoren werden op de kerstshow gekeurd door fokker specialist J.P. Lijffijt uit Driebergen. Die had ook een gunstig oordeel over de hangoor-inzendingen van andere Texelaars. De dieren van mevrouw Rentenaar kregen één keer het predi kaat fraai en drie keer zeer goed. De konijnen van Jeroen Hin kregen één keer zeer goed en die van Arie Timmer twee keer fraai. Wat betreft de witte Weners kan gemeld worden dat een inzending van D. Hoogenbosch een keer zeer goed scoorde en een inzen ding van P. van de Molen drie keer zeer goed. De tan-konijnen van D. Hoogenbosch kregen drie keer zeer goed en twee keer goed en een inzen ding van hetzelfde ras van I. Daalder kreeg twee keer goed. Vlaamse reuzen van G.P. Plaatsman verwierven tenslot te een keer fraai en een keer zeer goed. werd uitgeschakeld. Zonder meer kan gesteld worden dat de A- juniorenselectie van Texel een uitste kende indruk achterliet met zaalvoetbal zonder al te veel poespas, maar dank zij veelvuldig storen en door hard wer ken uiterst efficient. Het sobere spel van Texel is funest voor tegenstanders die zaalvoetballen met geraffineerde passeerbewegingen en korte combina ties omdat de Texelaars daar gewoon niet intrappen. Al met al een goed toernooi voor de Texelse A-junioren die vanaf nu vast van plan zijn om vol gend jaar de finale te halen. De tien vissers die zondag bij Oude schild meededen aan de wedstrijd van de sportvissersclub Texel kregen om 9.15 uur onverwacht bezoek van een zeehond. Op vijftig meter uit. de kant hield het dier de sportvissers in de ga ten, zwom wat heen en weer en ver dween na ongeveer een half uur. Het is bekend dat zeehonden zeer goede vissers zijn en dat is héél misschien de verklaring van het feit dat de vangsten van de sportvissers van deze ochtend buitengewoon slecht waren. Niet meer dan twee vissen (waarvan één kleintje) wist het gezelschap op de kant te ha len. Paul Verhagen had een exemplaar van 35 cm en F. Bos het kleintje van 60 mm De volgende wedstrijden in de winter- serie zijn op 12 januari bij Oudeschild, 26 januari bij De Cocksdorp en 16 fe bruari achter het bassin bij Oude schild. Alle wedstrijden worden gehou den van 8.30 tot 10.00 uur. De maandelijkse schrijfavond, georga niseerd door de Amnestygroep Texel, wordt gehouden op dinsdag 7 januari van 20.00 tot 21.00 uur in de openbare bibliotheek aan de Drijverstraat. Er wordt geschreven ten behoeve van ge vangenen in de Volksrepubliek China, Tunesië en Zuid-Afrika. Er zijn voor beeldbrieven en luchtpostvellen aanwe zig. Een uitgebreide beschrijving en meer informatie over Amnesty Interna tional vindt men in het maandblad „Wordt Vervolgd", aanwezig in de bi bliotheek. Voorbeeldbrieven kunnen evt. ook afgehaald worden bij Jenneke Wassink, Vloedlijn 31, tel. 4109. Om met het nieuwe jaar te begin nen, willen we op de eerste plaats iedereen een Gelukkig en Gezond 1986 toewensen aan alle cliënten, vrienden en kennissen en tevens be danken voor het genoten vertrou wen in 19Ö5. Voor het nieuwe jaar 1986 hebben wij véél verrassingen, maar daar hoort U nog van. Het nieuwe jaar zetten wij in met daverende akties, exclusief voor Texel. Vanaf vrijdag 3 januari Inwear damesschoenen model '85-86. Adviesprijs 170,— of 140 zolang de voorraad strekt, nu slechts f69 Sportieve dames- en herenjacks, adv.prijs 200,— nu f129 Verder onze gehele wintercol lectie; (U weet wel de Top 10 mer ken) ALLES HALVE PRIJS. En tevens 4 rekken voor weg- geefprijs! Op op. Kom vrijblijvend even langs. Vele groetjes, Carita en medewerkers. Carita Boutique 2 in 1 Weverstraat 5, Den Burg.

Texelsche Courant | 1985 | | pagina 9