MSI TENNIS DE WAAL mantje mode 19. iï\ LIJST 3 PvdA Sweatpolo De toekomst is van iedereen Landelijk sterk Op Texel goed werk Hotel Rebecca, De Waal f39—. 9S. Algemene ledenvergadering IJsclub Den Burg Uw supermidweekvoordeel bij Uw echte groenteman in de Kogerstraat „De Vitaminebron' Voorbereidingsbesluiten ^aaaaAANBIEDINGïsaa^ x. m PAGINA 14 TEXELSE COURANT DINSDAG 18 MAART V donderdag 20 maart 1986 in Hotel ,,De Lindeboom", aanvang 20.00 uur. We gaan toch weer met de lessen beginnen. M.S.T. Tennis is er voor alle leeftijden. We kunnen nog nieuwe leden plaatsen. Wilt U er meer over weten? Bel dan even (02220) 2745 of komt U even langs bij: Woensdag: Vers gesneden andijvie kilo A0,65 Mooie verse jonge raapstelen 2 bossen A0,95 Donderdag Vers gekookte rode biet y2 kilo A0,65 Harde uien 3 pond A0,65 Den Burg - De Koog De burgemeester van Texel maakt, ingevolge het be paalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, bekend, dat de raad der gemeente Texel bij besluit de dato 11 maart 1986 wijzigingen van bestem mingsplannen in voorbereiding heeft verklaard voor de op de bij deze besluiten behorende kaarten aange geven gebieden betreffende: Boodtlaan 3, De Koog; Bosrandweg 197, De Koog; Wilhelminalaan 21, Den Burg; Sommeltjesweg 1, De Waal. De besluiten liggen met bijbehorende kaarten vanaf 19 maart 1986 voor een ieder ter inzage op de afdeling ruimtelijke ordening en volkshuisvesting van de ge- meentesekretarie, kamer 205. Texel, 6 maart 1986. De burgemeester voornoemd, A. Visser 50/50 kwaliteit, in zwart, kobalt, turquoise, oranje, groen, geel, paars. Alléén woensdag en donderdag (19 en 20 maart) VOOR VADER Golfjack. Waterafstotend. Pol. /katoen. Binnenzak. Het rugstuk is gevoerd en van 'n speciale ventilatieopening voor zien. Knoopjes op de mouw. wit, geel, bleu en marine. S,M,L en XL. Overhemd. Paasbest. Met korte mouw. Verschillende mode-dessins, gym Polyester/katoen. Perfect ge.maakt. Maten 37 t/m 44. Herenpantalon Pol. /katoen. Zeg maar twill. 2 steekzakken voor en 2 zakken achter. Maten 48 t/m 56. In de mode kleuren lichtbeige wit. grijs Vest met bijpassende broek van soepel tricot. Van binnen aangeruwd. Gestreept tricot rondom. 2 Diepe steekzakken. Druksluiting. Elastiek in de broek, geel, lichtgrijs, turquoise, groen en fuchsia. 116 t/m 164. Meer voorjaarsmode dan ooit bij al onze BronstextielSupers. Mode voor het hele gezin. Zo kan iedereen blij het voorjaar in. Alleen de lage Brons prijzen zijn gebleven. Ontdek dat zelf trouwens maar hieronder en in onze winkels. VOOR MOEDER Vest+ kompleet In de Almarkt Gasthuisstraat Den Burg Blouse, Olala...glanssatijn. Met een hele mooie modesnit. Reverskraagje. Kan in en op d pantalon. In de mode voorjaarskleuren w fuchsia, groen, geel en turquoise. Maten S, M en L. Bandplooipantalon Van echte twill. 2 Grote steekzakken opzij pl een achterzakje. Aan de voorzijde 6 ruime bandplooien. Van polyester/katoen, dus dat geeft geen krimp. In de modekleuren wit, bleu en groen. Maten 36 t/m 44 Voorjaarstas. Grof gevlochten. Van kunststof en daardoor extra sterk. VOOR DOCHTER Paasjurkje. Witte stipjes op een ondergron van bleu of rose. Pofmouwtjes 14 extra voorstukje met knoopjes. Polyester/katoen. M een strik Maten 92 t/m 122 Dirk Terpstra ...een gezond financieel beleid in onze gemeente met een sluitende begro ting... en bij alle programmapunten aandacht voor de gewone mensen. En natuurlijk alles doen om de werkgele genheid blijvend te stimuleren I Hpnk Beumkes op passende wijze beroepsmatig gebruik maken van de Waddenzee. En van de sti/tegebieden blijven ze af. Gerard van der Kooi het lokaal bestuur is nét zo goed een politiek bestuur. De Gemeente moet daarom goed nadenken over zijn sociale taak en zekerheid verschaffen aan de burgers. Hans Roeper ...je kunt niet om de boeren heen als je je met het landschap bezighoudt. Zij hebben het voor een groot deel ge vormd en dat doen ze nog steeds. Daarom is aandacht voor hun stand punten van belang. Ari van Hardeveld het onderwijs op Texel mag niet minder worden; elke kern, ook de klei ne moet minstens een basisschool hebben. En dan zou ik willen, dat er een praktijkschool voor toerisme op ons eiland komt. Marijke Palm méér energie steken in energie besparing. De Texelse duinen natio naal park en vooral meer vrouwen op de voorgrond. Elisabeth de Weijer kwetsbare groepen moeten be schermd worden. Deeltijdarbeid moet worden gestimuleerd. En ik zou het erg aardig vinden, als er op Texel een lokale omroep yan de grond kan komen. Ben Starink een aktiever milieubeleid op alle be leidsterreinen. Een milieu verdient toch meer dan alleen maar een hinder wet? Annie Dogger natuurlijk sta ik achter een zelfstan dige we/zijnsstichting. Maar de mu ziekschool moet wel betaalbaar blijven en dat geldt ook voor de bibliotheek! Sieme de Waard ...en het zou toch te gek zijn, als Teso onze mensen tussen de bromfietsen en in de kou zet? een computer bij de Gemeente? Best, maar dan wil ik wel weten, wat er over mij in zit. Jaap Vlaming ...en dóórdrukken, PvdA. Dat doen we allebei al veertig jaar! Nel Valkenburg en er is nou wel een nieuwe basis school, maar daarmee zijn we er nog niet! Vooral de kleuters vragen onze aandacht. En natuurlijk, moet het schoolzwemmen zo blijven. Joop Koning bij dat promotiebeleid vooral letten op seizoenverbredingEn dan een goede busverbinding; daar hebben we allemaal wat aan. Marian van der Werff van je klub afmoeten, omdat het te duur wordt? Wat is dat nou, sport is toch geen luxe!

Texelsche Courant | 1986 | | pagina 14