Onderhandelingen met RST over vordering negen ton lopen nog GasmotiePSP nie aangenomen Geslaagde onderlinge wedstrijden Kleppertjes en Waddenruiters Badmintontoernooi met Helderse club Zaterdag Gamma zaalvoetbaltoernooi DANSENDE JONGENf' MISHANDELD Geslaagd AMBO houdt jaarvergadering Kogers moeten handen uit de mouwen steken voor „hun" dorpsplein PAGINA 2 TEXELSE COURANT VRIJDAG 11 APRIL 1 |J Geen discussies over de nieuwe mobilofoons van gemeente werken, geen opmerkingen over de leilinden rond de Ooster- ender kerk of over het nut van een tweede zeewaterleiding naar het Natuurrecreatiecentrum. Het was dinsdag goed te merken dat de raad voor de laatste keer in de oude sa menstelling bij elkaar kwam, om half tien was de agenda van twintig punten afgewerkt. Het meest uitgebreid kwamen de PSP-motie om bij het rijk op verlaging van de gasprijs aan te dringen en de voorgestel de statutenwijziging van de Recreatiestichting Texel aan de orde. In beide gevallen volgde de raad het collegevoorstel. Wel vroegen diverse raadsleden hoe het zat met de vordering van negen ton die de RST nog op de gemeente zou hebben. ,,De onderhandelingen lopen nog", aldus wethouder Piet Zegers. Er is momenteel overleg tussen de RST en de gemeente om een zodanige statutenwijziging door te voeren dat de RST in de toekomst geen „horeca- uitstapjes" meer kan maken. Aan de andere kant krijgt de stichting meer vrijheid voor het uitoefenen van de oorspronkelijke taak, het beheren van kampeerterreinen. De gemeentelijke vertegenwoordiging in het stichtings bestuur zal woraen teruggebracht van drie naar één raadslid en de provinciale invloed wordt ook teruggedrongen. GS zullen in de nieuwe opzet alleen nog statutenwijzigingen ter goedkeuring krijgen voorgelegd. Voorheen moesten zij ook de begrotingen en jaarrekenin gen goedkeuren maar dat zal een ge meentelijke taak worden. Dat garan deert dan tevens invloed van de ge meente op het RST-beleid. De raadsleden waren blij dat er nu schot in de zaak komt. Al in augustus vorig jaar onthield de provincie goed keuring aan een begrotingswijziging voor 1982. Het ging hierbij om een be drag van driekwart ton, bestemd voor de Lindeboom. Bij de zakelijke crisis in die tijd betaalden de partners in Linde boom Beheer B.V., RST en Jarino, al lebei een dergelijk bedrag aan de bank om de uitbetaling van salarissen veilig te stellen. Dat was een soort nood greep en er werd doof de RST dan ook geen toestemming aan GS gevraagd. Het niet geven van goedkeuring bete kent dat ook alle begrotingen en reke ningen van 1982 nog niet zijn goedge keurd, zodat nu de enigszins absurde situatie is ontstaan dat bijvoorbeeld het Molenbos, een restaurant bij De Cocksdorp, in feite is verkocht, maar op papier kan het niet afgehandeld worden. Een zelfde situatie bestaat ook voor Tubantia. Oplossing Als de RST achteraf alsnog zou zeg gen de /75.000,— voor eigen rekening te nemen zou het probleem zijn opge lost. Dat acht men echter niet redelijk en het gemeentebestuur probeert nu via een structuurwijziging van de stichting een klimaat te scheppen waarin de provinciale bestuurders de begrotingswijzigingen alsnog zullen goedkeuren. ,,Als we herhaling van het Lindeboom-drama uitsluiten gaat de provincie wel om", is de gedachte daarachter. De situatie wordt aanmerkelijk ingewik kelder door de strubbelingen tussen de gemeente en de RST over het zwem bad Molenkoog en over het artikel 11 gebied in De Koog, waarvoor de RST tot nog toe volgens een uitspraak van directeur C. Koorn onlangs in deze krant negen ton van de gemeente te vorderen heeft. Het voornaamste deel van dit bedrag bestaat uit rekeningen van de architect Jan Visser. Die op merking van Koorn zorgde voor dis cussie in de raad, in het college voorstel werd deze situatie echter niet omschreven. De raadsleden werden voor informatie verwezen naar een ver trouwelijk stuk in de raadsportefeuille, dat is een map waarin alle stukken zit ten die niet worden toegezonden. Jan van Asselt (Texels Belang) en Ger- brand Poster (voor het laatst onafhan kelijk) vroegen het college naar die ne gen ton. Van Asselt had in de raadsportefeuille gelezen dat er verschil werd gemaakt tussen stedebouwkundi- ge plankosten en andere kosten en dat alleen de eerste soort bespreekbaar zou zijn. Poster vroeg hoe hard de claim van de RST was. Zegers vertelde dat daar nog over onderhandeld wordt. Wel vermeldde hij dat het pro bleem geruisloos opgelost zou worden als de plannen voor het artikel 11 ge bied in de uitvoeringsfase zouden be landen. Zijn collega Daan Schilling noemde daarbij een bedrag aan archi- tectskosten dat doorberekend zou kun nen worden: ,,Als we de eerste aanzet op de afdeling RO zouden hebben la ten uitdenken had dat ƒ40.000,— ge kost. Dat bedrag kunnen we straks in rekening brengen bij de projectkosten van bijvoorbeeld de 144 appartemen ten waarmee Jarino nu in een redelijk gevorderd stadium van voorbereiding is". Over de resterende tonnen vertelde Schilling dat het gemeentebestuur nog met de RST in gesprek is. Zetels Dirk Terpstra (Pakt) had weinig moeite met het collegevoorstel en hij drong aan op een snelle afhandeling. Wel wilde hij weten wat er gaat gebeuren met de bestuurszetels die vrij worden gemaakt. Hij pleitte voor het handha ven van de huidige bestuurssamenstel ling en vond dat de raad de bestuursleden moet blijven benoemen. Zegers verwees die opmerking naar de behandeling van de eigenlijke statuten wijziging, de komende tijd. Nu waren alleen de collegevoorstellen aan de orde. Ate Rienstra (CDA) benadrukte dat de RST zich nu moet toeleggen op het verbeteren van de kwaliteit op de campings. Gerbrand Poster vroeg zich af of de gemeente nog wel wat te vertellen zou hebben over de RST nieuwe stijl. Ze gers merkte op dat het toezicht op de geldhuishouding via rekening en be groting voldoende invloed waarborgt. In de tweede ronde merkte Tine Krijnen-Bays op dat er termijnen gesteld zouden moeten worden aan de periode dat iemand deel uit kan maken van het stichtingsbestuur. Zegers ver wees ook hiervoor naar de behande ling van de statuten zelf. Krijnen be treurde het c tt er over de RST-situatie stukken in de krant waren verschenen: ,,Dat was een beetje pijnlijk en het stuk veroorzaakte verwarring." Zegr s was het met haar eens. ,,Het is altijd jammers als er polariserende stukken in de krant verschijnen." Gas De PSP stelde in een motie voor de rijksoverheid te wijzen op de fi nanciële moeilijkheden die voor veel laagstbetaalden zijn ontstaan door de telkens weer stijgende gasprijzen. Die stijging werd ver oorzaakt door de koppeling aan de prijs van huisbrandolie. Toen die olie goedkoper werd daalde de gasprijs echter niet evenredig mee. De gemeenteraad zou zich uit moeten spreken voor het handha ven van een koppeling aan de prij zen van aardolieprodukten en het met terugwerkende kracht tot 1 ja nuari verlagen van de gasprijs met 15 cent. Op die datum kregen de grootverbruikers namelijk al een verlaging. De discussie ging echter niet over de gasprijzen, diverse raadsleden grepen dit voorstel aan om politieke succesjes te behalen. Het college ontraadde de motie, een lijn die altijd gevolgd wordt bij moties die op het rijksbeleid betrek king hebben. Gerbrand Poster beloof de voor te stemmen omdat hij het een goede zaak vindt. Wel wees hij erop dat een dergelijke motie van zijn hand om de visserij te steunen in augustus vorig jaar niet door de progressieven was ondersteund. Tine Krijnen kwam nog eens terug op opmerkingen in de verkiezingsstrijd da- partijen met een landelijke achterban iets bij hun kamerleden zouden kun nen „ritselen". „Ik stem hier tegen, de indieners van de motie moeten dit maar in Den Haag gaan ritselen". Waarbij ze wel vermeldde de gasprij zen als een soort „oneigenlijke be lasting" te beschouwen terwijl gas toch een eerste levensbehoefte is. Daarmee sloot ze aardig aan bij de motie waarin op die grond wordt ge pleit voor invoering van het lage BTW- tarief voor brandstoffen. Het CDA was het eerst wel met de motie eens, maar gezien de recente verlaging vgn de gasprijs met negen cent wilden de confessionelen het nog even aanzien. Een pleidooi van Peter Bakker in de tweede ronde dat het VEGIN steun nodig had om nog verdere prijsverla gingen te kunnen bepleiten haalde weinig uit. Nadat Terpstra erop gewe zen had dat er in Den Haag niets ge ritseld werd zonder duidelijke argumen ten opperde Tine Krijnen een ander bezwaar. „De motie is onjuist op gesteld en enigszins achterhaald, daar om stem ik toch tegen." Voor stemden uiteindelijk de progressieven, Joop van der Meer (VVD) en Poster. Jansen gaf nog een stemverklaring: „De gevolgen van een dergelijke prijs verlaging zullen toch gedragen moeten worden door de uitkeringstrekkers." Hamerstukken Verreweg de meeste agendapunten waren verder hamerstukken. De ge meente geeft een ondersteuning van honderd gulden aan de „Dag van de vriendschap", een anti discriminatiebijeenkomst op 3 mei in Alkmaar. Initiatief hiertoe is genomen door het Helders scholierencomité.- Enige discussie ontstond over de ver koop van de oude marktkramen naar een gegadigde aan de overkant. Paul Kikkert wist dat bijvoorbeeld in De Cocksdorp belangstelling voor de kra men bestond, voor de prijs van ƒ4000,— die in het ambtelijk advies werd genoemd. Staande de vergade ring werd overigens bekend gemaakt dat de kramen ƒ12.000,— zouden op brengen. Kikkert stemde tegen het collegevoorstel en hij vond Poster en Beumkes aan zijn zijde. De Cocksdorp zal in voorkomende gevallen dus een beroep moeten doen op De Bolder voor huurkramen en Kikkert wilde dan graag de uitspraak dat de kosten daar voor niet hoger zouden zijn dan voor de markt in Den Burg. Zegers zegde schriftelijk antwoord toe. Geen enkel raadslid had moeite met het voorstel wat extra geld uit te trek ken voor het alfabetiseringswerk. Tine Krijnen vroeg of er iets bekend was over de oorzaken van analfabe- tisme.Zegers kon daar geen antwoord op geven, wel wist hij dat de mensen die van de lessen gebruik maken over het algemeen op de lagere school de boot al misten. Riet Huitema (CDA) vroeg zich af waarom de speelplaats in De Mars duurder zou worden dan andere voor stellen van de speeltuincommissie. Ze gers verwees die vraag naar de com missie. Huitema pleitte er voor niet al leen toestellen maar ook zand, water en hout aanwezig te laten zijn om de. kinderen creatief bezig te houden. Zij pikte daarmee een punt op waar Wei- boren ook al eens op wees. Net als Huitema pleitte Krijnen voor goed on derhoud van de toestellen. Zij vond het jammer dat er geen geld was uit getrokken voor kunstobjecten. Zegers vertelde dat de commissie kunstaanko pen dat had afgeraden. Meneer Riet Huitema toonde zich verheugd dat de gemeente over 1984 emancipa tiesubsidie binnenhaalde, vooral nu toch steeds duidelijker wordt dat er een zekere cursusmoeheid bij de men sen optreedt. Zij constateerde dat de open school in dat jaar alleen voor vrouwen open was geweest en vroeg zich af of er geen subsidie werd verstrekt als mannen zouden worden toegelaten. Zegers begon zijn antwoord met een Freudiaanse verspreking: „Een geë mancipeerde vrouw als de heer Huitema....." Hij erkende het optreden van de cur susmoeheid, echter alleen bij alge meen vormende cursussen. Zodra er een vakdiploma of zoiets te halen is neemt de belangstelling zelfs toe. Hij vertelde dat ook voor mannelijke leer lingen subsidie aan de open school wordt gegeven. De sportraad kreeg van Krijnen en Huitema een compli ment voor de redelijke houding inzake de korting op het zomerrecreatiewerk. Huitema wilde het bijgeraamde geld uit de promotiefondsen betalen, Zegers hield echter vast aan de post onvoorzien. Henk.... Henk Beumkes (Pakt) vroeg in de rondvraag hoe de te grote verkeers druk op het Achterom opgelost zou kunnen worden. Met name de heer Staal en zijn gezin zouden hier hinder van ondervinden, hinder die volgens Beumkes uitsluitend wordt veroorzaakt door bezoekers van de Dagmarkt. Hij constateerde dat de aangedragen oplossingen geen van allen waren toe gepast. Schilling beaamde dat maar hij was het niet helemaal met Beumkes eens dat de zaak weer terug naar af zou zijn. „Er zijn nog een paar dingen in bespreking die misschien wat ver lichting kunnen bieden". Beumkes wees erop dat Staal ten ein de raad nu weigert zijn onroerendgoed belasting te betalen en dat hij het daarmee eens was. Dat schoot bij Schilling verkeerd: „Zoiets kan een raadslid niet toestaan". Beumkes krabbelde wat terug: „Ik wil niet oproepen tot burgerlijke ongehoor zaamheid, maar als je dan bij die men sen zit, denk je wel.... Ze zijn echt ten einde raad en als niets meer helpt dan moet Henk maar komen". Mest Poster vroeg hoe het stond met het verzoek van het rijk om voor Texel een ontheffing te krijgen van het mestuitrij verbod. Schilling liet weten dat na contacten met de standsorganisaties gebleken was dat de boeren het ver bod op zich konden billijken en dat er zo'n vijftig bedrijven voor opslag in een silo zouden moeten zorgen. Zelfs bij de voorgenomen gezamenlijke aan pak betekent dat toch nog vaak een investering per bedrijf van dertigdui zend gulden of meer. Planologisch bestonden' er voor de plaatsing van die silo's geen bezwaren. Poster vroeg ook of niet-commerciële instellingen voor niets gemeentelijke dranghekken zouden mogen gebrui ken, dat kost nu drie kwartjes per me ter. Zegers zou het overleggen, maar hij zag het, met burgemeester Schip per, somber in. Een vraag van Peter Bakker naar de bevindingen met de experimentele in- validenpaden bij strandslagen vorig jaar werd verwezen naar de commissie van de door ziekte afwezige wethou der Klaas Barendregt. Jan van Asselt pleitte voor een snelle verwerkelijking van het parkeerterrein tussen de Vliestraat en de Mulderstraat in Oosterend. Hij had gehoord dat er problemen zijn bij de aanbesteding. Olielozing Tine Krijnen had gelezen dat er was opgetreden tegen een olielozing in de haven van Oudeschild. Zij vroeg of het ook mogelijk is op te treden tegen de niet onaanzienlijke olielekkage van de Molengat. Schilling antwoordde dat zoiets in ieder geval snel verholpen moet worden. Krijnen vroeg ook of er al plaatsen voor de meierblis waren aangewezen. Dat bleek alleen voor Den Burg en De Waal nog niet het geval te zijn. Gelein Jansen tenslotte vroeg of er al een vervanger is aangewezen voor luchthavenmeester Ed de Bruijn in diens hoedanigheid van opsporings ambtenaar. De burgemeester zou daar naar informeren. Mede dank zij het zonnige weer is de onderlinge wedstrijd die pony club De Kleppertjes en De Wad denruiters zaterdag op het (ideale) terrein aan de Ploegelanderweg hebben gehouden een succes ge worden. De deelname was groot: maar liefst 54 pony's en 11 paarden waren op het terrein present en met hun berijders en berijdsters kwamen zij uit in dressuur, sprin gen en een wegparcours. Dit parcours is een route door het bos waarbij de combinaties theoretische vragen moeten beantwoorden. De uit slag telt mee voor het clubkampioen schap dat bekend wordt na de tweede onderlinge wedstrijd die in oktober zal worden gehouden. Ook wat betreft het springen en de dressuur zijn beide onderlinge wedstrijden bepalend voor het kampioenschap. Bij de wedstrijd van zaterdag was een extra prijs uitge- i loofd door de heer Goënga voor de ruiter met het hoogste stijlcijfer. De prijs (in de vorm van een fraai Delts- blauw bord) kon in ontvangst worden genomen door Annet Kossen op Mar tin want zij had 70 stijlpunten gekre gen bij het parcours springen. De dressuuruitslagen waren als volgt: Rijbaan 3, proef 7, B-dressuur po ny's: 1. Simone de Winter met Defrie 114; 2. Thirza Weel met Jonas 127, 2e prijs; 3. Marjon Hoogerheide met Lora 109; 4. Patricia de Vries met Ninco 117; 5. Irma de Boer met Ynske 110; 6. Jacqueline Jimmink met Curfew 104; Zondag (13 april) houdt Badmintonclub Texel een vriendschappelijk teamtoer- nooi met B.C. Quelderduijn uit Den Helder. De duur van de wedstrijden in sporthal Ons Genoegen is niet zoals eerder gemeld van 10.00 tot 17.00 uur maar van 12.00 tot 17.00 uur. Publiek is van harte welkom om de wedstrij den te bezoeken. Zaterdagavond wordt het Gamma zaal voetbaltoernooi gehouden in sporthal Ons Genoegen, aanvang 17.30 uur. Er wordt meegedaan door acht teams. In poule A zitten Gamma 2, Oosterend 1, Jelleboog 1 en Casino 1 en in poule B: Gamma 3, A O 2000 1, Mantje 1 en Veteranen. Als scheidsrechters zijn ingeschakeld de heren Frits Androg, Henk van Tatenhove en Bertus Heer schap. Elke wedstrijd duurt twintig mi nuten. Bij gelijk eindigen in de poule beslist het doelsaldo. Is dit ook gelijk dan beslist het aantal voorgescoorde doelpunten. Als ook dat geen oplos sing kan brengen worden strafschop pen genomen. De prijsuitreiking is om 23.30 uur in de kantine van de sport hal. Het wedstrijdprogramma ziet er als volgt uit: 17.30 u. Gamma 2-Casino 1 17.51 u. Gamma 3-A O 2000 18.12 u. Jelleboog-Oosterend 1 18.33 u. mantje 1-Veteranen 18.54 u. Oosterend 1-Gamma 2 19.15 u. Veteranen-Gamma 3 19.36 u. Casino 1-Jelleboog 19.57 u. A O 2000 -Mantje 1 20.18 u. Jelléboog-Gamma 2 20.39 u. Gamma 3-Mantje 1 21.00 u. Casino 1-Oosterend 1 21.21 u. A O 2000-Veteranen 21.42 u. nr. 4 poule A-nr. 4 poule B 22.03 u. nr. 3 poule B-nr. 3 poule A 22.24 u. nr. 2 poule A-nr. 2 poule B 22.45 u. nr. 1 poule B-nr. 1 poule A (finale) 7. Saskia Koopman met Wibo 99; 8. Colette Kikkert met Patrick 133, 1e prijs; 9. Magda de Boer met Goodwill 117; 10. Annet Kossen met Martin 125, 3e prijs; 11. Katja de Boer met Louisa 123, 4e prijs; 12. Jeannette Welby met Jacko 114; 13. Marieke Dros met Luc ky 120, 5e prijs. Rijbaan 4, LI- en L2-dressuur po ny's: 1. Jacobien de Wit met Isabel 112; 2. Chloë Weel met Storm 108; 3. Marit de Porto met Tornado 114; 4. Marieke van de Blaak met Polly 117, 5e prijs; 5. Eliza Schuil met Hans 112; 6. Bea Timmer met Marina 115; 7. Corrien Duin met Lady D 114; 8. An- nemiek van IJsseldijk met Hypos 113; 9. Tineke Kossen met Pascal 124, 2e prijs; 10. Hannita de Wit met Tavarez 133, 1e prijs; 11. Ellis van Egmond met Cinderella 124, 2e prijs; 12. Frouwke de Weyer met Moonlight 120, 4e prijs; 13. Andrea Keyser met Myra 111; 14. Evelien Eelman met Lindy L2-dressuur 126, 1e prijs. Rijbaan 5 B- en L-dressuur paarden: 1. Wim van der Linden met Avenir 115; 2. Jan Vosjan met Pirouetta 119, 3e prijs; 3. Annemarie van der Linden, met Avenir 115; 4. Anjo Kikkert met Amber 122, 1e prijs; 5. Elsbeth de Lugt met Safir 113; 6. Josef Weel met Wiretta 89; 7. Anne Marie Reiding met Safir 112; 8. Nancy Siebeling met Wo- dan 112; 9. Kees Timmer met Mister 112; 10. Carla Bakker met Sarita 116, L-dressuur; 11. Nicolaas Keyser met To rero 122, L-dressuur 1e prijs. B-springen: (resp. prijs, aantal fouten, punten voor stijl): Pieter Cornelis Duin 1e 0 60 Kirsten Zoetelief 2e 0 53 Lotte Been 3e 10 52 Simone de Winter 1e 10 60 Ilse Geus 2e 10 55 Martina Jimmink 1e 0 60 Indrig Dros 2e 0 58 Siegrid Collou 3e 0 54 Saskia Koopman 4e 10 57 Chloë Weel 1e 0 62 Annet Kossen 1e 0 70 Bea Timmer 2e 0 64 Hannita de Wit 3e 0 58 Katja de Boer 3e 0 58 Tineke Kossen 5e 0 56 L-pony's: Marieke Dros 1e 0 65 Frouwke de Weyer 2e 0 62 Paarden: Anne Marie Reiding 1e 5 55 Anne Marie van der Linden 2e 15 55 Het afgelopen weekend blijkt zl in De Koog een geval van „poteke rammen" te hebben voorgedaanot Twee Amsterdamse jongens die een discotheek dansten werden daar door andere bezoekers gevallen en later op straat mishüls deld. Ze hebben bij de politie aeec gifte gedaan. If Het tweetal had zich gedurende on veer twee uur vermaakt en de kritis aandacht van een groepje anderen trokken omdat ze met elkaar danst^l: en nogal opvallend waren gekleed opgemaakt. De jongens voelden zicjkf door de plagerijen bedreigd en verl ten het gebouw. Op straat werden achtervolgd door ongeveer vijf pers )i nen. Ze wilden een andere horecag genheid binnenvluchten, maar die ke gesloten. Ze verscholen zich toen een wc in de hal van dit gebouw, maar de anderen gooiden glas en dere voorwerpen naar binnen waar door een van de twee aan het hoof werd gewond en beide gedwongen werden naar buiten te komen. Daai werden ze, volgens eigen verklaring tegen het hoofd geslagen en tussei hun benen getrapt. Met onder mee kneuzingen en een dikke kaak gingi ze naar hun pension aan de Boodt- laan, waar de politie werd gewaar schuwd. Twee wachtmeester name1 een kijkje in de horecabedrijven in buurt maar slaagden er niet in de gens te vinden die aan de beschrijv van het mishandelde tweetal voldec^ De wachtmeester zouden de twee Amsterdammers het advies hebben geven het eiland zo spoedig mc te verlaten om te voorkomen dat zij nog meer agressie zouden opwekke De politie ontkent dat laatste. In iei geval zijn de twee de volgende och tend huiswaarts gereisd, na door hi gastheer naar Den Burg te zijn ge bracht omdat ze niet alleen de weg durfden. Over het optreden van de litie zijn ze niet tevreden en ze zouc zich wenden tot het Klachtenburea Politie-optreden in de hoofdstad, j E Liesbeth Roeper uit De Waal en Nt na van der Ster uit 't Horntje zijn Amsterdam geslaagd voor het diplo - verkoopster in de drogisterij, een 1-jarige schriftelijke opleiding. Beide) zijn werkzaam in de drogisterij van Dros' Magazijn te Den Burg. De Algemene Nederlandse Bond voel Ouderen, afdeling Texel, houdt vrijdt 11 april (vandaag) haar jaarvergaderib in De Buureton, aanvang 14.30 uur, Na de pauze zal de heer Kikkert eer film vertonen en een praatje houderlf over het wel en wee van het reddin - wezen van de KNZHRM. De voorwerkzaamheden voor de hei richting van het dorpsplein van De Koog (voor de N.H. kerk) gaan zate 1 dag om 10.00 uur van start. De huljv van alle Koger inwoners is hiervoor niet alleen van harte welkom, maar zelfs noodzakelijk om alles goed tel ten verlopen, aldus De Koog Promt on en de dorpscommissie. Gevraagr wordt niet alles op de schouders va dezelfde mensen te laten neerkom® e! maar een uurtje in de verfraaiing va li' het eigen dorp te steken, leder wonI verzocht een schop of iets dergelijks mee te nemen. Gaarne nodigen wij U uit voor een bezoek aan onze voorjaarsbeurs op 11 april a.s. van 16.00 tot 22.30 uur en op 16 april a.s. van 13.30 tot 22.30 uui\ in Hotel De Lindeboom, Groenep/aats 14, Den Burg. Wij /aten u daar kennismaken met een deel van ons assortiment dat. voeren. Ook worden er demonstraties door onze leveranciers gegeven met hun artikev ten. Er staan o.a. een computer voor doorschrijf boekhouding en diverse (hore s ca) kasregisters opgesteld. Verder hebben wij een aantal leuke aanbiedingen voor U. Wij hopen ook U op een van deze dagen te mogen begroeten. Boek- en Kantoorboekhandel LAN GEVELD EN DE ROOY B.V.

Texelsche Courant | 1986 | | pagina 2