oetbalvooruitzichten Texel overklast WGW etbalprogramma Klassement deugde niet Laatste noordzeecup- wedstrijd bij paal 17 Zwemclub TX '71 beleeft weekend in Brummen Overwinning voor Kleppertjes RSG twintigste bij surf kampioenschap Voetbaluitslagen WWV-betaling soepel naar een keer per maand Start van nostalgische rondrit Volksdansgroep start met nieuw seizoen Trainen bij A.V. Texel Dienst voor belangstellenden Training S.V. De Cocksdorp Schrijven voor gevangenen Boete voor te hard rijden Weer bijbelstudie van Baptistengemeente IIJDAG 29 AUGUSTUS 1986 TEXELSE COURANT PAGINA 11 raise Boys jjk met het nieuwe voetbalseizoen blijkbaar ook de regenperiode weer ingebroken. Programma en eventuele jstingen stsaan vermeld in het nieu- Boyskastje bij ,,Ria's Winkeltje" in iWeverstraat. p 1 start zondag de kompetitie met nthuiswedstrijd tegen Dirkshorn. ■zien de gespeelde oefenwedstrijden wn het huidige team, dat met veel pust opereerde, wel wat te ver- chtenHet begint om 2 uur. Terrein- ;nst hebben Vincent Kaspers en Bert Ook van het verjongde tweede mnen positieve daden verwacht wor- i. Deze gaan met de boot van 05 uur naar Den Helder voor de dstrijd tegen Watervogels 4. Boys 3 jelt op eigen terrein om 14.00 uur ien Geel Zwaft 3. De a-junioren ju op bezoek bij Succes A2. Vertrek maf het Boysveld om 13.30 uur. De iines zijn vrij. g ondergaan de B-junioren de jurdoop in een hoge afdeling. Ze tan met de boot van 13.05 uur op Ezoek bij Schagen B1. Met dezelfde ot gaan de meisjes junioren naar ifdos. Omdat én Oosterend én de iys weinig meisjes hebben voor een elftal is dit team nu samen- isteld uit speelsters van Oosterend de Boys. Deze oplossing heeft de stemming van de KNVB. De jongens junioren ontvangen om 13.30 uur i'C C3. V, De Koog kompetitie gaat komend weekend istart voor alle teams van S.V. De ag, behalve het tweede elftal dat idag vrij is. Het eerste elftal oefent ist vrijdagavond om 18.30 uur nog uis tegen SVO en speelt zondag uit jen het onbekende AGSV in Aarts- jud. In de oefenwedstrijden speelde Koog afwisselend, maar heeft zon- 1 hopelijk het goede ritme te pak- Het team vertrekt met de boot 12.05 uur. De dames beginnen dag om 12.00 uur thuis tegen het [ke S.V. De Rijp. Indien De Koog npleet verschijnt is. een kleine over ging mogelijk. De B-junioren spe- zaterdag om 13.30 uur thuis tegen CS B4. Voor dit team zoeken we 5 enkele spelers tot 16 jaar. Opge- aan J. van Beek (02228) 729. De E-pupillen spelen zaterdag om 12.00 uur thuis tegen ZDH E1. De F- pupillen spelen om 11.15 uur thuis te gen Texelse Boys F1. ZDH De B-junioren van ZDH beginnen de kompetitie met een uitwedstrijd bij HCSC B3 in Den Helder, aanvang 14.30 uur. Vertrek met de boot 13.05 uur. Het eerste en tweede elftal star ten de kompetitie zondag met thuis wedstrijden. Het tweede speelt om 11.15 uur tegen WGW 6. De eerste wedstrijd van het eerste elftal is tegen Hauwert 65, geen bekende tegenstan der. De aanvangstijden van de thuis wedstrijden van het eerste zijn voort aan 14.00 uur. Terreindienst hebben Ben en Wilco Bakker. S.V. Oosterend Komende weekend wordt de eerste ronde van de veldvoetbalkompetitie gespeeld. Van Oosterend beginnen za terdag 1 en B-junioren met een vrij weekend. De C-junioren zijn terugge trokken zodat er voor zaterdag een klein programma is. Zaterdag 2 speelt uit tegen BOL 2, een onbèkende, ge promoveerde tegenstander. Zaterdag 2 moet in vergelijking met vorig seizoen nogal wat mensen missen zodat het er op lijkt dat men een zeer zwaar sei zoen tegemoet gaat. Hopelijk komen er niet te veel afzeggingen want met een kompleet team valt misschien re mise te behalen. De A-junioren spelen uit tegen HRC A2. Ook hier lijkt een gelijkspel het hoogst haalbare. Zondag worden vier wedstrijden gespeeld waarvan drie in Oosterend. Zondag 1 speelt zijn eerste kompetitie wedstrijd tegen GSV. Oosterend is op veel plaatsen gewijzigd en sterk ver jongd. Alleen met een enorme inzet kan dit team het tekort aan techniek teniet doen en een overwinning op zijn tegenstander behalen. Zondag 2 speelt thuis tegen Succes 6. Hier wordt op een Oosterender overwinning gere kend. De dames spelen thuis tegen HSV Sport 1889. Door het kampioen-' schap zijn de dames naar de tweede klasse gepromoveerd zodat elke tegen stander nieuw is. Thuis moet Ooster end in ieder geval in staat zijn veel punten te behalen zodat zondag op de g 30 augustus 1986: WB, afd. Noordholland: cksdorp-Go Ahead '18, 14.30 uur 12-SVO/Z 2, 12.45 uur moren: *el A1-Reiger BoysAI, 11.30 uur 'CA2-O osterend A1, 14.30 uur i B1-Texelse Boys B1, 14.30 uur ïtrek boot 13.05 uur). <8l B1-HCSC B2, 13.30 uur ICB3-ZDH B1, 14.30 uur BTTexel B2, 14.30 uur (vertrek ot 13.05 uur). oog B1-HSCS B4, 13.30 uur C-Texel C1, 14.30 uur (vertrek ot 13.05 uur). '.else Boys C1-JVC C3, 13.30 uur C2-HCSC C3, 13.30 uur jes junioren; 'tlos-Texelse Boys, 14.30 uur (vertrek 0113.O5 uur). "pillen: telD2-Oosterend D1, 11.30 uur 'PD1-Texelse Boys D1, 12.00 uur E1-ZDH E1, 12.00 uur d E1-Texel El, 11.00 uur HFITexel F1, 11.00 uur 'g F1-Texelse Boys F1, 11.00 uur 3 31 augustus 1986: NB vierde klasse: pl-Geel Zwart, 14.00 uur "VBafd. Noordholland: SV-De Koog, 14.30 uur •else Boys-Dirkshorn, 14.00 uur lauwert, 14.00 uur sierend-GSV, 14.00 uur ®'2-HRC 3, 12.00 uur ']er 4-Texel 3, 12.00 uur H2-WGW 6, 11.15 uur 'iervogelsö-Texel 4, 12.00 uur Boys 3-Geelzwart 3, 14.00 uur ^vogels 4-Tex. Boys 2, 11.00 uur :%end 2-Succes 6, 12.00 uur «mes: I-De Rijp, 12.00 uur %end-HSV, 14.00 uur lrn6n reizen: 30 augustus 1986: tok boot van Texel 13.05 uur: ®|C1, Texel B2, Texelse Boys B1 en Etos Texelse Boys. Het klassement van de crossloop in De Koog, dat dinsdag in de krant stond, klopte niet. Het algemeen klas sement luidde als volgt: Heren: 1. Minne Goënga, 3.17.33; 2. Ron Daalder, 3.21.54 en 3. Jan Zijm, 3.23.35. Beker voor de best verbeterde tijd: Cees Timmer Heren veteranen: 1. Dirk Bakker, 3.37.42; 2. Wim Tim mer, 3.44.52 en 3. Piet Bakelaar, 3.48.34. Beker van de best verbeterde tijd: Wim Daman Recreanten: 1. André Brouwer, 1.51.46; 2. Nikolaas Schoo, 1.53.36 en 3. Remco de Beer, 2.00.02. Beker voor de best verbeterde tijd: Wally van Beek. Dames: 1. Ingrid van Lubek, 2.25.16; 2. Nel Bruining, 2.30.57 en 3. Tilly Eelman, 2.39.37. Beker voor de best verbeterde tijd: Til ly Eelman Jeugd: 1. Richard Stevens, 2.14.51; 2. Den- hard van der Slikke, 2.16.10 en 3. S.P. Koopmans, 2.20.09. Beker voor de best verbeterde tijd: Roald van der Slikke. Mini-jeugd: 1. Dave Dijkstra, 46.12; 2. Fedor Eel man, 49.15 en 3. Marije Schoo, 50.13 Zondag houdt Kustzeilvereniging Westerslag bij paal 17 de 3e noordzee- cupwedstrijd voor surfers. Bij harde wind (kracht 6 of meer) zal een wave- contest gevaren worden waarbij de surfers hun kunsten in de golven kun nen vertonen. Bij de wave-contest wordt iedere sur fer door de jury beoordeeld. Dit onder deel is ook voor het publiek aantrekke lijk om te zien. Als de wind minder is wordt een course-race gehouden. De briefing is om half elf bij het club huis, de start vindt plaats om 11.00 uur. Vervoer van surfplanken vanaf het strandslag naar het clubhuis kan gere geld worden. Het inschrijfgeld be draagt 75,— voor leden en 77,50 voor niet-leden. eerste overwinning wordt gerekend. Voor dit seizoen heeft Oosterend ook een meisjesteam ingeschreven. De eerste tegenstander is in een uit wedstrijd DVC. Daar zal Oosterend het waarschijnlijk erg moeilijk krijgen. S.V. De Cocksdorp Zaterdag speelt het zaterdagelftal zijn eerste kompetitiewedtrijd thuis tegen Go Ahead. De aanvang is 14.30 uur. S.V. Texel Na de grandioze 5—1 zege in de be kerwedstrijd tegen WGW staat de groenzwarten in de startblokken voor het seizoen 1986-1987. Het kampioen schap zou een mooi cadeau voor de vereniging zijn ter gelegenheid van het 75-jarig jublieum in mei 1987. De eerste wedstrijd is thuis tegen Geel zwart en de Texelaars moeten weten dat kompetitievoetbal heel wat anders is dan bekervoetbal. De Zandtemers zijn fysiek lastige tegenstanders en conditioneel ook erg sterk. Ze gaan uit van 0—0 dat wil zeggen: één punt uit, daar doen we het voor. Dus veel ver dedigers op eigen speelhelft; laat de tegenstander aanvallen en zelf wach ten op een verdedigingsfout. De ver wachting is een kleine Texel overwin ning. Het tweede ontvangt HRC 3 en de ,,Roodjakken" zijn van plan om het verloren terrein te heroveren, zodat het voor de Texelaars niet mee zal vallen om de punten op het eiland te hou den. Het derde en vierde gaan uit naar Helder 4 en Watervogels 5. Waar schijnlijk zijn dat te zware opgaven. A1 ontvangt Reiger Boys A1 en misschien zit er een gelijk spel in. B1 en C2 ontvangen HCSC B1 en HCSC C3 en B2 en C1 gaan uit naar Breezand tegen SVAP B1 en ZAP C1. Zwemclub ZPC TX '71 zal het komend weekend te gast zijn bij de zwemclub van het Gelderse Brummen. Laatstge noemde club organiseert dit jaar een zwem- en polotoernooi. Naast de zwem- en polowedstrijden zijn daar ook demonstraties te zien, onder an dere een kunstzwemdemonstratie van ZPC TX '71. Na afloop wordt een feestavond gehouden, waarbij ook de Texelse delegatie van de partij zal zijn. Veel ouders van deelnemers gaan mee naar het toernooi in zwembad Riene- noord in Brummen, zodat de Texelse zwemmers op veel ondersteuning kun nen rekenen. De deelnemers worden vrijwel allemaal bij gastgezinnen onder gebracht. Ze worden zaterdagochtend om half zeven bij zwembad Molenkoog verwacht, zodat met de boot van 7.05 uur vertrokken kan worden. De teru greis op zondag is waarschijnlijk met de boot van 18.35 uur uit'Den Helder. Zaterdag werd tijdens het concours- hippique in Heiloo het achttal van de Kleppertjes winnaar. Het achttal kreeg 145 punten voor de proef en dat lever de drie winstpunten op. Het achttal is daarmee bevorderd naar de (hogere) klasse M. Het hoge puntenaantal is zeer zeldzaam. Vijf combinaties deden zaterdag mee, waarvan er acht in de klasse L2, 1 in de kasse M en 6 in de klasse L1 dressuur. De volgende com binaties behaalden een winstpunt of prijs: LI dressuur: Bea Timmer met Marina, 120 punten "en 1 winstpunt. Annet Kossen met Martin, 127 punten en 1 winstpunt (1e prijs nu L2). L2 dressuur: Ellis van Egmond met Cinderella, 120 punten en 1 winstpunt. Hannita de Wit met Tavarez, 121 pun ten en 1 winstpunt. Tineke Kossen met Pascal, 131 punten en 2 winstpun ten (1e prijs). L springen: Corrien Duin met Lady D, 0 fout, voldoende en 2 winstpunten (2e prijs nu M). Het surfteam van de RSG behaalde in Zeewolde bij het nationaal scho lenkampioenschap surfen de twin tigste plaats. De leden van het team waren Renate Kramer (4A), Rob de Vey (5A) en Nanco Eelman (5H). Simon Dros was de coach. Aan het kampioenschap in Zeewolde waren vier regionale voorronden voor afgegaan, waaraan telkens 30 scholen meededen. RSG maakte deel uit van de 32 beste teams, die met elkaar in Zeewolde om de nationale titel streden. Door de zwakke wind was het Texels team enigzins in het nadeel, omdat weinig wind goed is voor lichte sur fers. Bovendien was de Nederlandse jeugdsurftop ruimschoots vertegen woordigd in Zeewolde, zodat het resul taat van het RSG-team zonder meer goed is. De persoonlijke resultaten wa ren: 33. Rob de Vey, 41. Nanco Eel man en 85. Renate Kramer. De plaats van Renate is vertekend omdat ze in de vierde manche vijftien plaatsen werd teruggezet na een protest. De tweede wedstrijddag viel samen met de Surfpool. De NCRV heeft opnamen gemaakt, die op 17 september op TV te zien ziin. Het eerste elftal van Texel dat zondag a.s. thuis de eerste competitiewedstrijd speelt tegen Geel Zwart, na dinsdag met 5— 1 te hebben ge wonnen van WGW. Op de foto poseert het team in nieuwe trainingspakken, die verkregen zijn dankzij sponsoring van cafó De Pilaar. De oude, inmiddels versleten trainingspakken waren van de CVI. De Texel-spelers dragen nog wel de shirtjes van CVI. Van links naar rechts staand: sponsor Thijs Steffens, Arjan Verseput, Louis Uriot, Bart Heerschap, Koos Tjepkema, Klaas Dirk Koorn, Gerrie Plaatsman en trainer Luc Post. Zittend: grensrechter Erik Jan Geus, Rob v.d. Stap, Paul van Exel, Simon Brand, Nico! Schermer, Wim van Veen en Martin Koorn. Texel zorgde in de eerste ronde van de K.N.V.Brbeker voor een verrassing door W.G.W., de derde klasser uit Den Helder, gedecideert terug tê wijzen met 5-1. Een verdiende overwinning van een bij vlagen goed spelend Texel, dat WGW een lesje gaf in direct voetbal Texel zal dit seizoen te zien zijn in een gewijzigde opstelling, dat vooral aanvallend de ploeg de nodige inpulsen geeft. Trainer Luc Post heeft Nicol Schermer laatste man gezet met voor zich de nieuwkomer Wim van Veen, die zich in de oefenwedstrijden verzekerde van een basisplaats.'Koos Tjepkema en Gerrie Plaatsman bezet ten de plaatsen van vleugelverdedi gers. Klaas Dirk Koorn is doorgescho ven naar het middenveld om daar sa men met Simon Brand en Louis Uriot te zorgen voor een ijzersterke linie. Voorin zijn Paul van Exel, Rob van der Stap en Martin Koorn met hun vele in dividuele klasse en snelheid voor veel tegenstanders een plaag. Dat Texel be ter uitgebalanceerd is dan vorig sei zoen heeft WGW dinsdagavond'onder- vonden. Vanaf de eerste minuut was Texel gevaarlijk. De beginfase ken merkte zich door een technisch beter maar weinig effectief voetballend WGW en een aanvallend en direct voetballend Texel. Kansen voor Texel in deze fase kwamen vooral voor de beweeglijke spits Paul van Exel en de goed diepgaande Klaas Dirk Koorn. WGW nam tegen de verhouding in, in de 25e minuut de leiding toen bij on nodig balverlies op het middenveld van Texel de bal van rechts werd voorge-, trokken en door de spits van WGW glijdend werd afgewerkt: 0-1. Texel beet van zich af en was vooral in de persoonlijke duels veel feller dan WGW. De gelijkmaker in de 34e mi nuut was geheel verdiend. Een voorzet van rechts werd door Klaas Dirk Koorn in de bovenhoek gekopt: 1—1. Texel kwam zelfs op slag van rust op voorsprong toen Louis Uriot uit een De uitslagen van het oefenprogramma Van de Texelse clubs luiden als volgt: Groep A: •Téxelse Boys-De Koog 7—2 Texelse Boys-Oosterend 3—2 ZDH-Oosterend zat. 1—2 ZDH-De Koog 1-6 ZDH-Texelse Boys 1—5 Door drie overwinningen wisten de Boys beslag te leggen op de eerste plaats. De Koog en Oosterend spelen vrijdag de laatste wedstrijd in deze serie. Groep B: Texel 3-Oosterend zond. 3 3 Texelse Boys 2-Cocksdorp 6—1 Texelse Boys 2-De Koog 4—2 Cockdorp-Oosterend 2 0 6 Texel 3-De Koog 2 9 0 Oosterend-Texelse Boys 2 2 0 De Koog 2-Cocksdorp 0 1 In deze poule gaat Oosterend zondag aan de leiding met 5 punten uit 3 wedstrijden. Texel 3 moet nog een wedstrijd spelen tegen Cocksdorp en kan door een beter doelgemiddelde dan die eerste plaats over nemen. Door de gemeentelijke sociale dienst wordt de wekelijkse betaling van de uitkering krachtens de Wet Werkloos heids Voorziening (WWV) veranderd in een maandelijkse betaling. Dit bespaart veel werk en volgens de wet is betaling per maand toegestaan. Om de overgang van één naar vier weken soepel doen te verlopen, worden in gaand september de weekuitkeringen steeds een dag later uitbetaald. Eind december kan dan de eerste vierweke- lijkse betaling geschieden. De verande ring hangt ook samen met de stelsel wijziging die 1 januari ingaat. De WWV wordt dan gedeeltelijk buiten werking gesteld. Een deel van de WWV-ers zal onder de nieuwe werk loosheidswet gaan vallen en voortaan een uitkering krijgen van de bedrijfs vereniging (die ook de vierwekelijkse betaling hanteert). Degenen die na 1 januari nog wel WWV ontvangen zul len na het verstrijken van de maxi mumtermijn ook te maken krijgen met uitkeringen en wel in hoofdzaak krach tens de bijstandswet. De rit van de nostalgie start zaterdag middag half twee bij het Rode Kruis- gebouw in de Jonkerstraat in Den Burg. Deelnemers worden verzocht tij- in tp Woensdag 3 september beginnen de - lessen van de „Volksdansgroep Texel" weer. Het repertoir bestaaat uit een in ternationaal scala van dansen, waarbij vooral dansen uit de Balkenlanden, Is raël, Griekenland en Mexico aan bod komen. De lessen worden gegeven on der leiding van Gatske Ykema en Wil lem de Bruin. In de loop van het jaar worden enkele dansdagen gehouden waarin speciale aandacht wordt besteed aan dansen uit een bepaald land o.l.v. een dansleider van de over kant. Nieuwe lederi zijn van harte wel kom, want er wordt gestart met een beginnerscursus voor mensen die nog nooit of lang geleden gevolksdanst hebben. Hoéwei de Volksdansgroep Texel zich mag verheugen in een rede lijk aantal mannelijke dansers, zou een aanvulling van nieuwe mannen welkom zijn, vooral met het oog op de paren- dansen. Mannen die zich als nieuw lid aanmelden krijgen een taart als wel komstgeschenk! Voor de gevorderde leden wordt ernaar gestreefd in het voorjaar een uitvoering in het kader van „Texel danst"te doen. Hiervoor worden extra lessen ingelast. De ge wone wekelijkse lessen vinden plaats in „De Wielewaal" in De Waal, voor beginners op woensdag van 19.45 tot 20.45 uur en voor gevorderden van 21.00 tot 22.00 uur. Nu de strand- en crosslopen voorbij zijn, begint A.V. Texel zondag om half elf weer met joggen, trimmen en hard en minder hardlopen over diverse af standen. De afstanden variëren van 5 tot ongeveeer 20 kilometer. Ook niet- leden zijn ter kennismaking welkom. Voorlopig dienen deelnemers elke zon dag om half elf te verzamelen in De Dennen op het parkeerterrein bij het Turf veld (trimbaan). Voor informatie is het mogelijk te bellen: (02220) 3843 of (02222) 448. Zondagavond a.s. is in de Gerefor meerde kerk in Den Burg een dienst voor belangstellenden, waar het Inter kerkelijk Evangelisatiekoor uit Den Hel der muzikale medewerking aan ver leent. De dienst begint om 19.00 uur. ledereen is welkom. De training bij S.V. De Cocksdorp voor pupillen en junioren begint op dinsdag avond 2 september om 19.30 uur on der leiding van Roel Veltman. De trai ning voor de zaterdag- en zondagvoet ballers onder leiding van trainer Bep Vonk vindt weer. plaats op de donder- danavond. aanvang 20.00 uur. strafschop 2—1 liet aantekenen. WGW moest komen in de tweede helft en Texel kon naar hartelust coun teren. De counters werden snel uitge voerd. WGW had veel moeite met het agressieve spel van Texel, dat vooral in Simon Brand, Koos Tjepkema, Wim van Veen en Paul van Exel voetballers had die door inzet menig persoonlijk duel wonnen. Toen Texel snel op 3—1 kwam doordat Rob van der Stap een voorzet van Martin Koorn ineens via de handen van de WGW keeper in schoot was het gebeurd met de Hel- derse ploeg, die volkomen afgetroefd werd door de Texelaars. Louis Uriot en Paul van Exel voerden de uitslag op tot 5—1. Deze uitslag toont aan dat Texel klaar is voor de kompetitiestart, zondag thuis tegen Geelzwart. Spelend als tegen WGW met een grote inzet en goed direkt voetbal kan Texel beslist weer meedingen naar het kampioenschap. De maandelijkse schrijfavond, georga niseerd door de Amnestygroep Texel, start dinsdag van 20.00 tot 21.00 uur in de Openbare Bibliotheek aan de Drijverstraat en op het adres Trompstraat 15 in Oudeschild. Er zijn voorbeeldbrieven gemaakt ten behoeve van gevangenen in drie landen. In Tsjechoslowakije zitten Pavel Krivka en Pavel Skoda gevangen wegens het uiten van hun mening. Moustoifa Said Cheikh, een politiek leider op de Ko ntoren, zit een levenslange gevange nisstraf uit wegens niet-geweldadige politieke aktiviteiten. Hij werd naar ver luid gemarteld. In Taiwan zit Yang Chin-Hai, een 54-jarige voormalig zakenman en poli tiek aktivist een levenslange gevange nisstraf uit, ook wegens niet gewelda- dige aktiviteiten op politiek gebied. Voor deze mensen wordt vrijlating ver zocht en gevraagd een onderzoek in te stellen naar de vermeende gevallen van marteling. Luchtpostvellen en al gemene informatie over Amnesty In ternational is aanwezig. Informatie over de schrijfavond is te verkrijgen bij Jenneke Wassink, telefoon (02220) 4109. Een 36-jarige Texelaar werd dinsdag door de kantonrechter in Den Helder veroordeeld tot het betalen van f300— boete wegens te snel rijden. Boven dien kreeg de man drie maanden voor waardelijke ontzegging van de rijbe voegdheid met een proeftijd van een jaar. Op 16 mei 1986 reed de Texelaar in de Wieringermeer met zijn auto 142 km per uur op een weg waar als maxi mumsnelheid 70 km per uur was toe gestaan. Als excuus voerde de man aan dat hij anders de boot naar Texel zou hebben gemist. Daarin zag de rechter geen aanleiding tot strafver mindering. Hij achtte het gevaar dat de man met zijn snelheid teweeg bracht door dit argument niet gerecht vaardigd. De officier van justitie waar schuwde de Texelaar dat hij bij een volgende forse overschrijding van de maximumsnelheid grote kans loopt zijn rijbewijs kwijt te raken en eiste de boete en de voorwaardelijke straf. De rechter vonniste conform. De Texelaar krijgt twee weken de tijd om in hoger beroep te gaan tegen deze beslissing. Ingaand dinsdag 2 september houdt de Texelse Baptistengemeente weer el ke veertien dagen een bijbelstudiebij eenkomst in „Eben Haëzer", Julia- nastraat 11 in Den Burg, aanvang 19.30 uur. Thema's voor het komende seizoen zijn: verzoening, rechtvaardi ging, verlossing, rechtvaardigmaking en toerekening. De bijbelstudiebijeen komsten zijn voor ieder vrij toegankelijk.

Texelsche Courant | 1986 | | pagina 11