U ISI 1 Brandwee oefende Morgenavond vuurdoop Gamma in NH-hoofdklasse Uitslagen Schapenfokdag Joins Honkballers Texla in slotfase ten onder Voetbaluitslagen De Koog walste vlot over AGSV heen: 1-7 Vaste data Damestasje ontvreemi PAGINA 8 TEXELSE COURANT DINSDAG 2 SEPTEMBER Meisjes junioren; Berdos-Texelse Boys 10-1 Pupillen: Helder D1-Texel D1 2-3 Texel D2-Oosterend D1 0—9 ZDH D1-Texelse Boys D1 uitgesteld De Koog E1-ZDH E1 0-2 Oosterend E1-Texel E1 3 1 ZDH F1-Texel F1 7-4 De Koog F1-Texelse Boys F1 2—6 Het juniorenteam van Texla heeft een onverdiende 9-8 nederlaag ge leden bij Beagles in Bovenkarspel. Een in anderhalf uur opgebouwde 2-8 voorsprong ging in het laatste half uur verloren. De senioren be haalden een reglementaire over winning op Odiz Frogs, dat niet voor een „double header" kwam opdagen. Aanvankelijk leek Texla op een eenvou dige overwinning af te gaan. De Texe laars domineerden de wedstrijd volle dig. Aan slag werd er goed ge presteerd, met o.a. twee keer een honkslag door Wijnand Baretta en Erik Schneider. Agressief honklopen zette het veldspel van de Beagles goed on der druk. Ook het veldspel stak goed in elkaar, zodat er maar liefst vier te genstanders die het eerste honk be reikten op het tweede honk sneuvel den. Bij de Beagles was dit allemaal minder verzorgd, getuige de techni sche homerun die Paul Schneider op maar liefst drie veldfouten kon lopen. Ook aan slag lieten de Beagles zich niet zien. De kentering kwam in de vierde inning, met nog maar een half uur te spelen. Er leek nog geen vuiltje aan de lucht toen Texla de eerste twee slagmensen van de tegenpartij uit kreeg. Daarna raakte de Texelse wer per wat van zijn controle kwijt. Beag les kreeg de honken vol door van 4-wijd te profiteren en vervolgens wist Beagles langszij te komen door het slaan van een aantal honkslagen. In de vijfde inning kreeg Texla het derde en tweede hon^c bezet, maar kwam weer niet aan scoren toe. In de gelijkmaken de slagbeurt zette Texla z'n tweede werper in, echter zonder resultaat. Beagles was in de „winning mood" en scoorde binnen de kortste keren het winnende punt. Texla: 2 werpers: 5 maal 3-slag, 6 maal 4-wijd, 1 maal geraakt werper, 8 honkslagen tegen en 5 veldfouten. Beagles: 4 maal 3-slag, 5 maal 4-wijd, 1 maal geraakt werper, 8 honkslagen tegen en het veld maakte 6 fouten. Programma De peanutters spelen en trainen alweer een paar weken op de speelweide aan de Emmalaan op maandagmiddag van 16.00 tot 17.00 uur. Voor de zondag staan twee zware uitwedstrijden op het programma. Het seniorenteam ont moet lijstaanvoerder Rangers uit Scha- gen. Vertrek met de boot van 9.00 uur. De junioren gaan op bezoek bij het altijd lastige Flying Petrels in Pur- merend. Vertrek met de boot van 8.00 uur. Zaterdag 30 augustus 1986: KNVB, afd. Noordholland: Cocksdorp-Go Ahead '18 Zondag 31 augustus 1986: KNVB vierde klasse: Texel-Geel Zwart 3-1 6-3 Junioren: Texel A1-Reiger Boys A1 1—2 HRC A2-Oosterend A1, 14.30 uur Schagen B1-Texelse Boys B1 5—3 Texel B1-HCSC B2 1-4 SVAP B1-Texel B2 17-0 ZAP C-Texel C1 3-2 Texelse Boys C1-JVC C3 5—0 Texel C2-HCSC C3 8-0 KNVB afd. Noordholland: AGSV-De Koog 1—7 Texelse Boys-Dirkshorn 3—0 ZDH-Hauwert 3-1 Oosterend-GSV 5—2 Texel 2-HRC 3 3-2 Helder 4-Texel 3 6—1 ZDH 2-WGW 6 3-8 Watervogels 5-Texel 4 niet opgekomen Texelse Boys 3-Geelzwart 3 4—8 Watervogels 4-Tex. Boys 2 4—0 Junioren: Succes A2-Tex. Boys A1 5—1 Morgenavond (woensdag) speelt het eerste team van zvv Bouwmarkt Gamma de eerste wedstrijd in de zware afde lingshoofdklasse A. Uit Den Helder komt Sporting Strabo een team dat voornamelijk bestaat uit voetballers van WGW. Aangezien de Gamma-spelers bijna allemaal bij s.v. Texel voetballen en Texel WGW een lesje in „direct voetbal" heeft gegeven zijn de kansen voor Gamma niet ongunstig. Het enige nadeel dat Gamma wellicht heeft is een slordige verdediging. Gamma, al jaren gewend,aan grote overwinningen op Texel, heeft het ver dedigend nooit moeilijk gehad en dat kan nu een handicap zijn. Coach Aad Blom heeft dit probleem onderkend en zijn team dan ook wat aangepast. Hij heeft een selectie van negen spelers, waarvan er dus n moet afvallen. Als keeper heeft hij Bart Heerschap gekozen en als verdedigers Nicol Schermer, terug van weggeweest, Gerrie Plaatsman, nieuwkomer John List en Simon Brand. Marcel en Louis Uriot alsmede Martin Koorn en Willeke Wassenaar zijn de aanvallers. Gamma is ongetwijfeld Texels beste zaalvoet balteam, alle spelers maken deel uit van de Texelse selectie. Het aantal toe schouwers in de sporthal was de laatste jaren wat minder geworden, omdat in de hoofdklasse te weinig spannende wedstrijden werden gespeeld. De kampioen was immers al van te voren bekend. Nu is dat anders, het krachtsverschil in de hoofdklasse is wat kleiner geworden, dus de wefdstrijden beloven voor het publiek leuker te worden. Gamma heeft de Texelse competitie verlaten, maar komt terug in de afdelingshoofdklasse met waarschijnlijk hele goede en spannen de thuiswedstrijden. Alle thuis wedstrijden zijn geprogrameerd op de woensdagavond om half acht,, een gunstige tijd voor de toeschouwer om er uit te gaan en de sporthal te bezoe ken. Onvermijdelijk is de entree, die slechts een gulden en twee kwartjes bedraagt, omdat de reiskosten voor Gamma hoog zijn. Een trouwe bezoe ker kan een seizoenkaart kopen met forse reductie. Een groot publiek zal een steuntje in de rug zijn voor Gam ma, dat het Texelse zaalvoetbal gaat promoten. Wellicht volgt volgend sei zoen een andere vereniging dit voor beeld en zal het ook mogelijk zijn dat een Texels juniorenteam in een compe titie met teams van de vaste wal gaat uitkomen. De eerste stap is gezet, ge volgd door de eerste klap, want sdie is een daalder waard, een daalder ver taald in de eerste thuisoverwinning dankzij goed voetbal en veel publiek. Competitie Het programma van vorige week ver melde slechts één hoofdklasse wedstrijd. Casino speelde een stuk minder als tegen A O, maar" was toch veel beter dan Mantje dat zonder Jitze Beintema niet veel heeft in te brengen. De overwinning van KSMT op Oosterend 3 was moeizaam, maar verdiend en Mantje 2 en Citroen deel den met ieder vijf doelpunten de pun ten. Ver. Schilders boekte de tweede overwinning, nu tegen een matig De Muy. In de tweede klasse won Gamma 4 nog met vrij veel moeite van KSMT 2 en won NIOZ dankzij Ridderinkhof nog ruim van A O 2000 3. S.V. De Koog heeft in de eerste competitiewedstrijd korte metten gemaakt met tegenstander AGSV. Met de rust was de stand al 5-1, na negentig minuten was het 7-1. Met enkele nieuwe aanwinsten zag De Koog de wedstrijd met vertrouwen te gemoet. Direct na het eerste fluitsig naal nam De Koog het initiatief en dit resulteerde al in de derde minuut in 0-1 door Richard Daalder na goed aange ven van Ben Kaart. De Koog drukte goed combinerend door in de zevende minuut werd 0-2 door een schitterende lob van Gerrit Vlaming. In deze fase van de wedstrijd kwam AGSV niet over de middenlijn. Na enkele goede combinaties kwam Dennis Saai in de vijftiende minuut in balbezit en schoot 0-3 in de touwen. In de twintigste mi nuut bracht een goed voetballend De Koog, Ben Kaart in stelling en deze scoorde 0-4. Na deze goal verslapte het spel van De Koog maar de achter hoede onder leiding van Dirk Barends gaf geen kansen weg. Na goed sto rend werk scoorde Dennis Saai in de éénenveertigste minuut 0-5 en drie mi nuten later werd het 1-5 na een snelle aanval van AGSV. Drie minuten na rust was het alweer raak voor De Koog. Richard Daalder gaf van rechts een goede voorzet en deze werd hard ingeschoten door Ben Kaart: 1-6. In de tiende minuut maakte keeper Ipenburg een aanval van AGSV onschadelijk. Eén minuut later kwa men twee aanvallers van AGSV alleen op keeper Ipenburg af maar deze was al een eind uit z'n doel gekomen en maakte hands wat de leiding niet zag. In deze fase van de wedstrijd speelde In de derde klasse weer veel doelpun ten. Vissers bouwbedrijf verloor on danks beter spel van Texel 2 en Rab versloeg ZDH 2. De beide Oosterend- teams haalden fors uit, Oosterend 4 scoorde maar liefst negen maal tegen Ver. Schilders 3 en Oosterend 5 wist tegen Casino 5 het net tienmaal te vinden. Topscorer bij Oosterend 4 was Joris Visser en bij Oosterend 5 Ger main Raalte. Ver. Schilders moest het onderspit delven tegen Gamma 6 dat in Rob Grisnigt zijn topscorer had. In de vierde klasse is De Koog nog van slag af en had Casino 6 veel moeite met Texels Lamsvlees. De wedstrijd tussen KSMT 3 en Gempo eindigde tumultueus. Eén vande acteurs moest tenslotte de zaal verlaten. Bij de junio ren kreef het eerste team van Gamma flink klop van De Koog, en werd Texel yprpletterd door Nissan. Ook ZDH 2 en Gamma 2 maakten er een feest van door tienmaal te scoren tegen hun te genstander. Deze week kan het zowel op woensdag als vrijdag leuk worden. Woensdag de thuiswedstrijd van Gam ma gevolgd door de wedstrijd A O tegen Mantje, waarbij A O zich ze ker zal revancheren op de vorige ne derlaag. Vrijdag de toppers Jelleboog tegen Gamma 2 en ADH tegen Casi no. Albert Heijn tenslotte zal zich don derdag waar moeten maken tegen NIOZ. De Koog nog steeds uitstekend voet bal, goed en snel combinerend met een sober spelende achterhoede. Het duurde tot vijftien minuten in de twee de helft voordat de eerste grove over treding werd gemaakt tegen J. List. Maar de goed leidende scheidsrechter Boon hield het kort. Na twintig minu ten kreeg Peter Brons een goede kans maar deze miste net. In de zevenen twintigste minuut kwam er eindelijk weer een kans voor AGSV maar deze ging net naast. In deze fase van de wedstrijd sprong De Koog te royaal met de kansen om. Na veertig minu ten werd Dennis Saai onderuit gehaald in het zestien meter gebied en De Koog kreeg een penalty toegekend, die genomen werd door de Kooger keeper. De keeper van AGSV dook de goede hoek in en keerde de bal maar Wally van Beek was attent en schoot hard in: 1-7. Dinsdag 2 september De Baptistengemeente houdt in Eben Haëzer aan de Julianastraat een voor ieder toegankelijke bijbelstudiebijeen komst, aanvang 19.30 uur. Thema is „Verzoening in het Oude Testament". In de R.K. kerk in Den Burg geeft Pe ter Zwart een orgelconcert, aanvang 20.15 uur. Van 20.00 tot 21.00 uur is in de open bare bibliotheek en op het adres Trompstraat 15 in Oudeschild schrijf- avond voor politieke gevangenen, ge organiseerd door de plaatselijke werk groep van Amnesty International. Psychologe. Spreekuur volgens af spraak: op woensdag van 14.00 - 17.00 uur, tel. (02220) 4887, het Groene Kruisgebouw, kamer A1, Witte Kruis- laan 19, Den Burg. Mevrouw drs. R. Postma. Tevens bereikbaar: tel. (02220) 3842, Bernhardlaan 64, Den Burg. Spreekuren college van B en W: We thouder Zegers maandag van 10.00 tot 11.00 uur; wethouder Schilling vrijdag van 14.30 tot 15.30 uur en wethouder Barendregt vrijdag van 10.00 tot 11.00 Iedere woensdagavond houdt de Volksdansvereniging Texel een volksdansavond in De Wielewaal in De Waal, aanvang 19.45 uur. Nieuwe le den zijn welkom. Voor informatie kan gebeld worden met C. Veth (02220) 3516. Maatschappelijk werker Frank van Lare houdt op het adres Schilderend 39 in Den Burg spreekuur: maandagochtend 8.30-9.30; dinsdagavond 18.30-19.30 uur; woensdagochtend 8.30-9.30 en vrijdagmiddag 15.30-16.30 uur. Spree kuur Dienst Ambulante Geestelijke Ge zondheidszorg (bereikbaar op hetzelfde adres (telefoon (02220) 4185 b.g.g. (02230) 15805) elke donderdagmiddag van 14.00 tot 15.00 uur. De Texelse brandweer hield gistera vond om 7 uur bij het maritiem seum in Oudeschild een oefening. le u toeristen vonden de ontstoken root ^ri bommen en de vele brandweerauto wr een grappige attractie en een luidop- lach weerklonk toen één der brand weerlieden met een pop die gered moest worden aan kwam slepen to). Omgeroepen werd dat nóg mensen zaten opgesloten in de kd waarop tientallen brandweerliedenf°®s het werk gingen om ook die toffers" te bevrijden. In een discotheek in De Koog weid vrijdagavond om tien uur het tasje ontvreemd van een 19-jarige vrouw Heerde. Ze raakte daar in gesprek drie jongens en legde het tasje op»^, kruk. Toen ze het wilde pakken nai de jóngêns waren vertrokken, bleek het verdwenen. Later werd het da mestasje leeg gevonden op het heit toilet. Het signalement dat de vrouw van de jongens kon geven was vaac alu de De WAO-groep komt elke woensda: van 10.00 tot 12.00 uur bijeen in dienstencentrum De Buureton (oud;g St. Jan) aan de Molenstraat in Deo Burg. Trombosedienst. Iedere woensdag- ochtend bestaat na afspraak van 9,5 tot 10.30 uur in het Groene Kruisge bouw in Den Burg (ingang tandarts Rubriek 1, Oudere rammen: 1A: fokker A. D. Ruyter, Beemster; eig. Mts. H. Tjepkema Zn, De Waal; 1B, fokker Gebr. Oomes, de Weere; Eig. J. C. Roeper, Oosterend; 2. fokker P. J. Verberne, De Waal; eig. R. J. Witte, Den Burg. Rubriek 2A, Tweejarige rammen: 1A en kampioen: fokker L. C. Eelman, Oosterend, eig. M. C. Hin C. Jzn., Oudeschild; 1B fokker/eig. J. Eelman, Oosterend; 1C fokker Fa. J. C. Hin £t Zn, Oosterend; eig. A. Brans Dzn., Oosterend; 1D fokker/eig. C. A. Com mandeur, Den Hoorn; 1E fokker Fa. J. Blokker Zn., Limmen, eig. J. C. Roeper, Oosterend; 1F fokker/eig. J. Eelman, Oosterend; 1G fokker R. van Doorn, Axel, eig. J. C. Roeper, Oosterend; 2. fokker G. Bakker, Ooste rend, eig. A. Brans Pzn, Oosterend. Rubriek 2B, Tweejarige rammen: 1A en reserve-kampioen: fokker/eig. C, Kikkert, Den Burg; 1B fokker C. Kik kert, Den Burg, eig. J. Eelman, Oosterend; 1C fokker/eig. H. v.d. Star, Oosterend; 1D, fokker Mts. H. Tjepke ma £t Zn, De Waai, eig. Gebr. Kooi man, Oosterend; 1E, fokker P. Zijm, Den Burg, eigenaar: W. Bakker M. Czn, De Hoorn; 1F, fokker C. Kikkert, Den Burg, eig. G. Bakker en D. C. Kikkert, Den Hoorn; 2A, fokker J. Mantje, Oudeschild, eig. A. Brans Pzn, Oosterend; 2B, fokker C. Kikkert, Den Burg, eig. R. J. Witte, Den Burg. Rubriek 3A, Éénjarige rammen: 1A, fokker C. Kroon, Oostwoud, eig. Fa. J. C. Hin Zn., Oosterend; 1B, fokker/eig. P. J. Verberne, De Waal; IC, fokker/eig. J. Mantje, Oudeschild; ID, fokker Mts. H. Tjepkema Zn., De Waal, eig. J. Eelman, Oosterend; IE, fokker/eig. C. M. Veeger, Den Hoorn; 1F, fokker C.A. Commandeur, Den Hoorn, eig. R. Bakker, Den Hoorn; 2A fokker/eig. C. M. Veeger, Den Hoorn; 2B, fokker/eig. D. C. Kik kert, Den Hoorn. Rubriek 3B, éénjarige rammen: 1A fnkkPr K. Franzen WiidP Wnrmsr eig. Gebr. Kooiman, Oosterend; 1B, fokker/eig. J. Eelman, Oosterend; 1C, fokker Gebr. Kuipers, Workum, eig. M. C. Hin C. Jzn, Oudeschild; 1d fok ker/eig. C. Kikkert, Den Burg; 1E fok ker/eig. C. A. Commandeur, Den Hoorn; 1F, fokker/eig. D. C. Kikkert, Den Hoorn; 1G, fokker C. Kikkert, Den Burg, eig. Mts. H. Tjepkema Zn, De Waal; 1H, fokker Fa. J. Blokker Zn, Limmen, eig. A. Brans Pzn, Ooster end; 1J, fokker K. Franzen, Wijde Wormer, eig. C. A. Commandeur, Den Hoorn. Rubriek 3C, éénjarige rammen: 1A nen jeugdkampioen, fokker/eig. C. Kikkert, Den Burg e.a.; 1B, fokker A. D. Ruyter, Beemster, eig. Mts. H. Tjepkema Zn, De Waal en M. C. Sanders, Ouderkerk; 1C en res. kampi oen jeugd, fokker C. Kikkert, Den Burg, eig. Gebr. Kooiman, Oosterend; 1D, fokker/eig. C. A. Commandeur, Den Hoorn; 1E fokker/eig. C. A. Com mandeur, Den Hoorn; 1F, fokker R. Assink, Hengevelde, eig. G. Bakker, Oosterend; 1G, fokker/eig. C. Kikkert, Den Burg; 1H, fokker/eig. C. A. Com mandeur, Den Hoorn; 2A fokker L. C. Eelman, Oosterend, eig. Gebr. Kooi man, Oosterend; 2B, fokker/eig. G. Bakker, Oosterend; 2C, fokker/eig. G. Bakker, Oosterend. Rubriek 4A, tweetal ramlammeren: 1A, C. Kikkert, Den Burg; 1B, C. Kik kert, Den Burg; 1C, M. C. Hin C. Jzn, Oudeschild; 1D, Fa. J. C. Hin Er Zn, Oosterend; 2A C. Kikkert, Den Burg; 2B C. Kikkert, Den Burg; 2C, J. Eel man, Oosterend; 2D, J. Eelman, Oosterend; 3. M. C. Hin C. Jzri, Oudeschild; 3. Fa. J. C. Hin Er Zn, Oosterend; 3. J. Eelman, Oosterend Rubriek 4B, tweetal ramlammeren: 1A, J. C. Roeper, Oosterend; 1B, D. C. Kikkert, Den Hoorn; 1C, J. Mantje, Oudeschild; 1D, J. Mantje, Oudeschild; 2A, Gebr. Kooiman, Oosterend; 2B, D. C. Kikkert, Den Hoorn; 2C, Gebr. Kooiman, Oosterend; 2D, J. Mantje, Oudeschild; 2E, J. C. Roeper, Ooster- _endi 3^L. C Jgoenar^Q os te re n d Rubriek 4C, tweetal ramlammeren: IA, Mts. H. Tjepkema Er Zn, De Waal; IB, C. M. Veeger, Den Hoorn; 2A Mevr. Zuidewind, Oudschild; 2B, Mts. H. Tjepkema Er Zn, De Waal; 3. C. M. Veeger, Den Hoorn 2x. Rubriek 4D, tweetal ramlammeren: IA, C. A. Commandeur, Den Hoorn; IB, G. Bakker, Oosterend; 1C, C. A. en C. J. Commandeur, Den Hoorn; 1D, C. A. Commandeur, Den Hoorn; 2A, G. Bakker, Oosterend; 2B G. Bak ker, Oosterend; 2C, A. Brans Pzn, Oosterend; 2D, G. Bakker, Oosterend. Rubriek 5a, drietal ramlammeren: 1A, L. C. Eelman, Oosterend; 1B, L. C. Eelman, Oosterend; 1C, C. Kikkert, Den Burg; 1D, Fa. J. C. Hin Et Zn, Oosterend; 1E, C. Kikkert, Den Burg; 1F, M. C. Hin C. Jzn, Oudeschild; 2A, J. Eelman, Oosterend; 2B, J. Eelman, Oosterend; 2C M. C. Hin C. Jzn, Ou deschild; 2D, L. C. Eelman, Oosterend. Rubriek 5B, drietal ramlammeren: 1A, Gebr. Kooiman, Oosterend; 1B, D. C. Kikkert, Den Hoorn; 1C, Gebr. Kooiman, Oosterend; 1D, J. Mantje, Oudeschild; 1E J. Mantje, Oudeschild; 1F, J. C. Roeper, Oosterend; 1G, Mts. H. Tjepkema Et Zn, De Waal; 2A, J. C. Roeper, Oosterend; 2B Gebr. Kooi man, Oosterend. Rubriek 5c, drietal ramlammeren: 1A, G. Bakker, Oosterend; 1B, G. Bak ker, Oosterend; 1C, G. Bakker, Ooster end; 1D, G. Bakker, Oosterend; 2A G. Bakker, Oosterend; 2B, G. Bakker, Oosterend; 2C, R. Bakker, Den Hoorn. Rubriek 5D, drietal ramlammeren: IA, C. A. Commandeur, Den Hoorn; IB, C. A. Commanderur, Den Hoorn; IC, C.A. Commandeur, Den Hoorn; ID, C. A. Commandeur, Den Hoorn; IE, C. A. Commandeur, Den Hoorn; IF, A. Brahs Pzn, Oosterend; 2A, A. Brans Pzn, Oosterend; 2B, A. Brans Pzn, Oosterend; 2C, A. Brans Pzn, Oosterend; 2D, A. Brans Pzn, Oosterend. Rubriek 6A, schaap met 2 ramlam- meren (moeders geboren t/m 1982): 1A fokker(eig. L. C. Eelman, Ooster end; 1B, fokker/eig. D. C. Kikkert, Den Hoorn; 1C, fokker/eig. C. Kikkert, Den Burg; 2A, fokker/eig. J. Eelman, Oosterend; 2B, fokker/eig. J. Eelman, Oosterend. Rubriek 6B, schaap met 2 ramlam meren (moeders geboren in 1983) 1A, fokker/eig. P. J. Verberne, De Waal; 1B, fokker/eig. Fa. J. C. Hin Et Zn, Oosterend; 1C, fokker/eig. A. Brans Pzn, Oosterend; 1D, fokker/eig. C. A. Commandeur, Den Hoorn; 1E fokker/eig. Gebr. Kooiman, Oosterend; 2A, fokker/eig. A. Brans Pzn, Ooster end; 2B, fokker/eig. Mts. H. Tjepkema Zn, De Waal. Rubriek 6C, schaap met 2 ramlam meren (moeders geboren in 1984) 1A, fokker/eig. M. C. Hin C. Jzn, Ou deschild; 1B, fokker/eig. Gebr. Kooi man, Oosterend; 1B fokker/eig. J. C. Roeper, Oosterend; 1C, fokker(eig. C. M. Veeger, Den Hoorn; IE, fokker/eig. A. Brans Pzn, Oosterend; 2A, fok ker/eig. C. H. Cupido, Oudeschild; 2B, fokker/eig. Fa. J. C. Hin Et zn, Ooster end; 2C, fokker/eig. L. C. Eelman, Oosterend; 2D, fokker/eig. C. M. Vee ger, Den Hoorn. Rubriek 7a, schaap met ooi- en ramlam (moeders geboren t/m 1982) 1A fokker/eig. C. A. Commandeur, Den Hoorn; 1B, fokker/eig. Gebr. Kooi man, Oosterend; 1C, fokker/eig. Gebr. Kooiman, Oosterend; 1D, fokker/eig. J. Eelman, Oosterend; 1E, C. M. Veeger, Den Hoorn; 1F, Gebr. Kooiman,, Oosterend; 1G, fokker/eig. J. Eelman, Oosterend; 2A, fokker/eig. J. Eelman, Oosterend; 2B, fokker/eig. J. Eelman, Oosterend; 2C, fokker/eig. H. v.d. Star, Oosterend; 2D, fokker/eig. Fa. J. C. Hin Et Zn, Oosterend; 3. fokker/eig. J. C. Roeper, Oosterend; 3; fokker/eig. H. v.d. Star, Oosterend. Rubriek 7B, schaap met ooi- en ramlam (moeders geboren in 1983) 1A, fokker/eig. L. C. Eelman, Ooster end; 1B, fokker/eig. Mevr. Zuidewind, Ourtfischild: 1C fokker/eig. D. C. Kik- kert, Den Hoorn; 1D, fokker/eig. H. v.d. Star, Oosterend; 1E, fokker/eig. M. C. Hin C. Jzn, Oudeschild; 1F, fok ker/eig. C. M. Veeger, Den Hoorn; 1G, fokker/eig. Gebr. Kooiman, Oosterend; 2A, fokker/eig. J. Eelman, Oosterend; 2B, fokker/eig. C. M. Veeger, Den Hoorn; 2C, fokker/eig. C. M. Veeger, Den Hoorn; 3. fokker/eig. J. C. Roe per, Oosterend (2 x). Rubriek 8C, schaap met ooi- en ramlam (moeders geboren in 1984) 1A, fokker/eig. C. M. Veeger, Den Hoorn; 1B, fokker/eig. Mts. H. Tjepke ma Et Zn, De Waal; 1B, fokker/eig. D. C. Kikkert, Den Hoorn; 1C, fokker/eig. Mts. H. Tjepkema Et Zn, De Waal; 2A, fokker/eig. J. Eelman, Oosterend; 2B, fokker/eig. Marr. Witte, Den Hoorn; 2C, fokker/eig. J. Eelman, Oosterend; 2D, fokker/eig. C. M. Veeger, Den Hoorn; 3. fokker/eig. M. C. Hin C. Jzn, Oudeschild; 3. fokker/eig. R. J. Witte, Den Burg; 3. fokker/eig. Th. A. Witte, Den Burg. Rubriek 8 schaap met 3 lammeren: IA, fokker/eig. D. C. Kikkert, Den Hoorn; 1B, fokker/eig. C. A. Comman deur, Den Hoorn; 1C, fokker/eig. J. Eelman, Oosterend; 1D, fokker/eig. D. C. Kikkert, Den Hoorn. Rubriek 9A, schaap met 2 ooilam meren (moeders geboren t/m 1983) 1A fokker/eig. G. Bakker, Oosterend; IB, fokker/eig. Fa. J. C. Hin Et Zn, Oosterend; 1C, fokker/eig. Gebr. Kooi man, Oosterend; 1D, fokker/eig. Mts. H. Tjepkema Et Zn, De Waal; 2A, fok ker/eig. M. C. Hin C. Jzn, Oudeschild; 2B, fokker/eig. Gebr. Kooiman, Ooster end; 3. fokker/eig. A. Brans Pzn, Oosterend; 3. fokker/eig. M. C. Hin C. Jzn, Oudeschild. Rubriek 9B, schaap met 2 ooilam meren (moeders geboren in 1984) IA, fokker/eig. J. Eelman, Oosterend; IB, fokker/eig. L. C. Eelman, Ooste rend; 1C, fokker/eig. J. Eelman, Oos terend; 1D, fokker/eig. L. C. Eelman, Oosterend; 2A fokker/eig. Mts. H. Tjepkema Et Zn, De Waal; 2B, fok ker/eig. C. Kikkert, Den Burg; 2C, fok ker/eig. D. C. Kikkert, Den Hoorn; 3. f^H,or/oin Th A Wittp Dpi-1 Rnrn. rijt 7.0 Rubriek 10, viertallen oudere oo«jp,3 1A en kampioen: C. Kikkert, Den Burg; 1B en res.-kampioen C. A. Cff^ mandeur, Den Hoorn; 1C, J. Eelmar, q'q Oosterend; 1D, Mts. H, Tjepkema 5 Zn, De Waal; 1E, L. C. Eelman, Oosterend; 1F Fa. J. C. Hin Et Zn.. Oosterend; 1G, J. C. Roeper, Oosterend. Rubriek 11, drietal éénjarige ool« gezoogd, van 1 vader: 1A, C. Kikkert, Den Burg; 1B, C. Kil kert, Den Burg; 1C, M. C. Hin CJ Oudeschild; 2. D. C. Kikkert, Den Hoorn. 1o< Rubriek 12A, viertal éénjarige oo en van één vader: 1A en kampioen: C. Kikkert, Den Burg; 1B, J. Mantje, Oudeschild; K Gebr. Kooiman, Oosterend; 1E Gebr. Kooiman, Oosterend; 1D, Fa. J. C..I Et Zn, Oudeschild; 1F, Mts. H. Tjepj^ ma Zn, De Waal; 1G, J. C. Roep Oosterend; 2. J. C. Roeper, Oosterend. Rubriek 12B, viertal éénjarige ooi jje; van één vader: 1A en resrkampioen: C. A. Cornman deur, Den Hoorn; 1B, L. C. Eelman Oosterend; 1C, L. C. Eelman, Ooste end; 1D, L. C. Eelman, Oosterend; J. Eelman, Oosterend; 2A, J. T Oosterend. Rubriek 13A, viertal ooilammeren van één vader: 1A en kampioen: C. Kikkert, Den Burg; 1B Gebr. Kooiman, Oosterenó IC, Fa. J. C. Hin Zn, Oosterend; ID, J. C. Roeper, Oosterend; 1E, :9 Kooiman, Oosterend; 1F, M. C. Hin* Jzn, Oudeschild; 2A, D. C. Kikkert, Den Hoorn; 2B, D. C. Kikkert, Den Hoorn.

Texelsche Courant | 1986 | | pagina 8