A ff Zonvakantie in Florida B&O muzieksysteem voor twee kamers Zojuist ontvangen! o£rn. i&ooyer „De Banaan" Hypotheekrenten annuïteit of lineair op woonhuizen L IM Woonkamertapijt Slaapkamertapijt 59,00 p. str. mtr. Bakkerij Ofrein Heren landbouwers aanleggen van uw sleufloze drainage. Gebr. Van Kessel B.V. J. v.d. Vis Technisch medewerker m/v DE NIEUWE NAJAARSMODE IN HET SP0TLICHT Het Groene Kruis Texel Zwangerschapsgymnastiek en begeleiding Jan Brouwer REISBUR0 TEXEL eb;,>8'- PAGINA 6 TEXELSE COURANT VRIJDAG 19 SEPTEMBER m U Beolink 7007 Variabel 5.9% Voor /50— adm.kosten steeds over te stappen op 10 jaar vast. 1 jaar vast 6.0% 3 jaar vast 6.3% 5 jaar vast 6.5% 7 jaar vast 6.7% 10 jaar vast 12 jaar vast 15 jaar vast 20 jaar vast 30 jaar vast Renterust 30 jaar 30 jaar vast (winstdelend leven) Niet maatschappij- of bankgebonden. Uitsluitend onpartijdige kostenloze financiële adviezen. Onze computer berekent uw lasten van jaar tot jaar nauwkeurig. Geen makelaarsactiviteiten, dus hebben wij geen eigen bij uw aankoop. Texels hypotheken informatiecentrum voor zekerheid FA. JAN DEKKER verzekeren - financieren - sparen Bernhardlaan 109, Den Burg, telefoon (02220) 2833 VERRASSEND VEELZIJDIG op jute rug, 400 cm. breed nil 129,00 div. soorten, 400 cm. breed oplegklare rug vanaf Uit voorraad leverbaar. Dit is een kleine greep uit onze collectie. Ook uw adres voor gordijnen, vitrages, val letjes, etc. Natuurlijk Woondecoratie Spinbaan 1, Den Burg, telefoon 3179. *"\Üateróportvereniging ,,^-exeL" Het bestuur van de Watersportvereniging Texel maakt haar leden bekend, dat de winterliggeld- regeling m.i.v. 1 oktober ingaat. De eerste opnamedatum zal zijn op 20 oktober. Het bestuur. Net WINKELMEISJE gevraagd jaarbetrekking. 16 jaar. Weverstraat 12, tel. 2060. Vanaf 15 september stellen wij U weer in de gelegenheid voor het Toon Jansen (02223) 925. Vrijdag en zaterdag: 14 kilo Spruiten ƒ0,95 James Grieve handappels, 2 kilo ƒ1.75 Cox's Orange 114 kiio ƒ2,50 Handperen 2 kilo ƒ2,50 250 gram champignons ƒ1,50 Maandag: 14 kilo gesneden rode kool ƒ0,50 Dinsdag: 14 kilo gesneden rapen ƒ0,60 Woensdag: 14 kilo Stoofschotel ƒ1,95 Groenten- en fruithandel Weverstraat 72, Den Burg. GEMEENTE TEXEL Binnen de dienst gemeentewerken start binnenkort de afdeling milieubeheer met haar werkzaamheden. Op deze afdeling bestaat nog een vacature voor een o Algemene informatie: jjj Het gemeentebestuur richt zich op het tot stand brengen van een meer doel matig milieubeleid. Daartoe heeft de gemeenteraad onlangs besloten tot het oprichten van een afdeling milieubeheer. De afdeling wordt ondergebracht bij de dienst gemeentewerken. Binnen de afdeling zijn de bestuurlijke7 de administratief-juridische- en de technische disciplines vertegenwoordigd. Ie Nadruk voor de komende jaren zal liggen op de uitvoering van de hinderwet. Functie-informatie: n Tot de taak van de aan te trekken technisch medewerker behoren onder meer: de technische begeleiding van de totstandkoming van vergunningen, waaronder het opstellen van vergunningsvoorwaarden; de technische werkbegeleiding ten aanzien van een aantal medewerkers; het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van het gemeentelijk milieubeleid. Functie-eisen: Hogere (technische) beroepsopleiding met specialisatie milieuhygiëne en/of aangevuld met vakgerichte studies; tenminste enige jaren ervaring met milieuwerkzaamheden in een gemeen telijke organisatie; goede mondelinge- en schriftelijke vaardigheden; het kunnen werken in teamverband; in bezit van rijbewijs. Salaris en rechtspositie: De rechtspositieregeling van de gemeente Texel is van toepassing. Dit houdt onder meer in, dat afhankelijk van opleiding en ervaring een maxi maal salaris geboden wordt van 74.098,— bruto per maand (niveau 8). Aanstelling in de voor de functie geldende aanlooprang kan tot de mogelijkhe den behoren. Overigens moet de functie nog onderworpen worden aan functiewaardering. Overige informatie: Nadere informatie is telefonisch verkrijgbaar bij de heer ir. A.A.T. Doppenberg, directeur gemeentewerken en/of mevrouw J. Meertens-Goedhart, hoofd afde ling milieubeheer, beiden bereikbaar tijdens kantooruren onder nummer 02220 3041. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad gericht worden aan het college van burgemeester en wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. De nieuwe mode straalt een weldadige warmte uit Zowel in vorm, als kleur en mate riaal. Bij Firstlady kunt u met al het nieuws kennis maken: voel de stoffen, bekijk de kleuren (o.a. inktblauw, groen, paars, oker en zwart/grijs) en kies de mooiste kombinaties. Slank wordt gekombineerd met ruim, heel draagbaar dus. U zult er zich héél plezierig in voelen! geeft elke donderdagavond om 19.30 uur in samenwerking met mevr. A. Krïjnen-Nieuwenkamp Modieuze blouson met goudopdruk, diverse mooie dessins Wordt over rok gedragen. Maten 38-44 <|Q^H Bi/ de blouson hoort de paarse rok in fanlasienb. slank model, zeer fraaie AA kombinalie Ook in zwart. Tweedelig blousonpak, jacquard gebreid. Met leuke halsbelijning en voorzien van nieuwe knoopdêtails. nftfl M De rok is slank belijnd. «ï/öj Iets te stijf voor disco-dansen? Bij D.O.D. keren uw kansen. Zoek een stijl die bij u past. Bij D.O.D. vindt u die vast Inl. G.C. v.d. Kooi, tei. 2421 J. v.d. Gracht, tel. 4442. In oktober starten wij een nieuwe beginnerscursus. DEN BURG Spinbaan 15, Tel. 02220-5130 Praenataal vanaf 3 maanden vóór de bevalling. Postnataal na de bevalling. Deelneemsters moeten lid zijn van Het Groene Kruis Texel. Praenatale gym. is kostenloos. Voor de postnatale gym. wordt een eigen bijdrage gevraagd. Voor inlichtingen en aanmelding: Heren van Oosterend. Sport op donderdag. GVO Bijenkorf, 21.30 uur. Donderdagavond laatste j" Bingo-avond van het sei zoen in hotel De Lindeboom. Maandag 8 uur Leerhuis. TX '71 zwemmers naar het Kerckeland. Maar hoe? Nog even langs school voor een handtekening i.v.m. het Nationaal On derwijs Petitionnement. Ook voor uw dagelijkse boodschappen kunt u bij SOS Wereldwinkel terecht. O.a. in de reclame: kilo jonge Goudse kaas 9,95; kilo Sperciebonen 1,15. In de N.C.M. Buurtwinkel. Oranjestraat 5, Oosterend. Wij gaan naar Kenia en laten bij een redelijk bod de volgende spullen achter: antieke 4-laden kast; an tiek hanghoekkastje; twee bruine eetkamerstoelen; een staande kapstok; een kinderledikantje met ma tras, dekbed enz.; een acti vity center; een nieuwe keukenmachine; een elec- trische grill; een Olympia handtypemachine en twee kolenkitten en vuilnis emmers. Kijken en kopen na tel. 4771, Burgwal 14, Den Burg. Donderdagvond laatste Bingo-avond van het sei zoen in hotel De Lindeboom. Voor Biologisch Dyna- rnisch vlees, groente, fruit en andere levensmiddelen naar Goënga's Meer- markt, Den Hoorn. Te. k. verse aardbeien, zelf plukken, per pond 71,75. Tel. (02228) 216. Café-biljart Happy Days nog steeds de goed koopste en gezelligste. Ook voor clubs. Herenstr. 34, Den Hoorn. Texels D.J.- wedstrijden: zie adver tentie Question in deze krant. A.s. zaterdag 20 sep tember jong dierendag van KSV Kotex in het ten toonstellingsgebouw. Aan vang keuring 10.00 uur. Ie dere geïnteresseerde is van harte welkom. Restaurant „Het Kleine Verschil", Gravenstraat 16, tel. (02220) 5262. Nèt even anders! Geopend vanaf 17.30 uur. Dinsdags gesloten. Woning te huur in De Cocksdorp. Tel. (05248) 1603. Drieëndertig éénderde jaar. Gefeliciteerd en tot zo! Goedkoop tanken bij Garage Grisnigt. Eethuis-Bar-Bistro De Taveerne. De gehele week geopend vanaf half vijf. Tel. (02228) 585. Goedkoop tanken bij Garage Grisnigt. Keus uit ruim 500 broe ken van 749,—. Ook veel najaarsmode. Rabbit Ha- bit, Kogerstraat 2. Verkoop van gebruikte bromfietsen. Bruining, De Koog, (02228) 333. Voor Biologisch Dy namisch vlees, groente, fruit en andere levensmid delen naar Goenga's Meermarkt, Den Hoorn. Afstandsbediening mevr. A. Krijnen-Nieuwenkamp, Wilsterstraat 2, Den Burg, tel. 02220 - 2873. Voor aanmelding lidmaatschap Groene Kruis 02220 - 3241. Vlieg naar de zonnige stranden van Daytona Beach in Florida (USA), uw auto staat klaar op het vliegveld en u rijdt naar uw luxe bungalow vlakbij strand en voortreffelijk viswater. Disneyworld, Epcot Center, Cape Canaveral, Marineland, Silver Springs e.a. attraktieparken in de omgeving. 9 dagen al vanaf 71798,— 16 dagen vanaf 71998,— 23 dagen vanaf 72198,— inkl. vlucht, autohuur en bungalow. Informatie en boekingen: Weverstraat 36, Den Burg telefoon (02220) 2242 1 IN DE WOONKAMER Beocenter 7007 2 x 40 Watt versterker FM, LG en MG ontvangst met voorkeuze instellingen Volautomatische platenspeler Hifi cassette deck Een B&O muzieksysteem is twee, drie of zelfs vier andere installaties waard En dan praten we deze keer niet over de weergavekwaliteit of het bedieningscomfort, maar over het Beolink-systeem Sinds dat is uitgevonden beschikt u namelijk in één of meer extra kamers over alle kwaliteiten van uw B&O installatie in de woonkamer. In elk vertrek op te roepen en volledig te besturen met uw draadloze afstandsbediening. Het enige wat u per extra kamer nodig hebt, is zo'n Beolink (14 x 5 x 2,5 cm), twee luidsprekers en een afstandsbediening. Met de fraaie en krachtige Beocenter 7007 als kern hebben wij zo'n tweekamer-installatie voor u samengesteld. En we voegen daar een extra gebaar aan toe om het feest helemaal kompleet te maken. De komplete Beolink tweekamer hifi-installatie f 5295,-. el,a"ka<<°tel' 3 jaar garantie GARANTIEFONDS 2 IN DE EXTRA KAMER Beolink 7007 Twee Beovox MCX luid sprekers wit Extra afstandsbediening

Texelsche Courant | 1986 | | pagina 6