ïelijkspel voor Texel n slechte wedstrijd oetbaluitslagen Cocksdorp verliest tegen koploper De Koog wint op eigen terrein Scheidsrechter drukt stempel op wedstrijd Onnodig verlies voor Oosterend Gamma-speler John List op dreef tegen Buprohout Uitslagen zaalvoetbal Gamma 2 neemt kop over Programma zaalvoetbal MST dameshandbal wint met een punt verschil Lopers en veldrijders weer actief bezig Drie ponyruiters promoveerden 4 NOVEMBER 1986 TEXELSE COURANT vergeefse scoringspoging door Wim van Veen en Paul van Exel, bracht Texel niet op rsprong. toeschouwers bij de wedstrijd Texel tegen VZV waren het zondag dat er een zeer slechte wedstrijd werd gespeeld tussen twee teams jongeïnspireerd voetbalden. Gezien de stand in de competitie kan l !V waarschijnlijk niet beter, maar Texel heeft beslist meer in zijn mars hetgeen zondag getoond werd. samenhangend samenspel, linies f, slecht aansloten, chronisch slechte en een gebrek aan vechtlust ren de redenen voor de off-day van I, Texel miste de gebleseerde Koos pkema en Gerrie Plaatsman. Ook jan Verseput was wegens schorsing it van de partij. De compensatie van essief voetbal werd hier niet ge likt. De eerste tien minuten leek enigszins op agressief voetbal. schot van Rieuwert Pol verdween in de benen van de VZV keeper it het doel. Ook Paul van Exel kon je malen ongehinderd een bal lëmen in het doelgebied van VZV ir wist deze ruimte niet uit te bui- zoor een doelpunt. In deze fase het er nog op dat Texel een grote 'inning zou behalen, maar al zakte het peil naar een beden- niveau. Texel kende slechts één (puntje en dat was debutant Stefan ker. Hij speelde goed en vooral in ucht was hij zijn tegenstander de as. Klaas Dirk Koorn zorgde vlak or rust nog voor enige opwinding in hij met een boogbal de keeper VZV verraste. Na rust zakte het eau nog verder teryg. Bij Texel la de linies te ver uit elkaar. Trainer 't zal er goed aan doen om op het Idenveld tot een duidelijk taakverde- te komen, zodat een goed even- ht ontstaat tussen aanvallende en (ledigende middenvelders. Diep- nde middenvelders waren bij Texel te zien, waardoor Paul van Exel er «durend alleen voor stond. De eni- mogelijkheden waren na rust voor uwert Pol en Martin Koorn. Beiden loten net naast het VZV-doel. Bart ïischap moest enkele keren attent "jpen om VZV niet met twee pun- g 1 november 1986: IVB, afdeling Noordholland: cksdorp-Hollandia noren: Boys B1-HCSC B1 B2-Texel B1 «el B2-WGW B5 C1-Helder C2 3W C4-Tex. Boys C1 C C3-Texel C2 sjes junioren: Boys-Berdos afgelast afgelast afgelast afgelast afgelast afgelast 'pillen «el D1-WGW D2 2 november 1986: 8'de klasse KNVB: iel-VZV 'VB, afdeling Noordholland C'Tex. Boys 0-0 «terend-Koedijk len 2-Texel 2 Boys 2-HRC 6 C 4-Texel 4 nioren 'el A1-WGW A2 '°n 2-Tex. Boys 8-4 3-4 2-2 2-1 afgelast 5-0 afgelast 3-2 ten naar huis te laten gaan. Een ge lijkspel, dat voor beide teams op een bedenkelijk laag pitje stond. Dat De Cocksdorp een zware wedstrijd stond te wachten tegen koploper Hollandia stond bij voor baat vast. Dat het elftal binnen vijf minuten al tegen een 0—2 achter stand aankeek, had niemand ver wacht. Het waren deze vroege tref fers die voor een zware morele te genslag zorgden. Hollandia die over een goed en snel team beschikt, was in deze wedstrijd te sterk voor De Cocksdorp. Na een kwartier spelen toen de rechtsbuiten binnen de lijnen van het strafschopge bied werd neergehaald, kregen de gasten éen penalty mee. Ook deze kans liet de goedspelende ploeg niet liggen. Hollandia bleef goed combine ren en was voortdurend op de helft van SVC te vinden. Ondanks dat De Cocksdorp bij deze achterstand wat beter tegenspel begon te leveren, kreeg Hollandia de beste kansen. Hal verwege de eerste helft werd het 0—4 toen de bal door de midvoor hard in de hoek werd geschoten. SVC pro beerde via enkele uitvallen enig gevaar in het strafschopgebied van de tegen stander te stichten, maai" was hierin niet succesvol. Uit een voorzet van Hollandia werd het door een fout van de doelman 0 5. Toch kwam De Cocksdorp kort na dit doelpunt tot een tegentreffer. Roberto verscheen na een goede pass vanuit het middenveld al leen voor de doelman en tikte in: 1—5. Voor De Cocksdorp was het jammer dat Hollandia op slag van rust nog een puntje erbij wist te maken. Na rust waren beide teams op één plaats gewijzigd. Hollandia dat in de tweede helft de score verder dacht uit te bouwen, kwam een te laat vech tend SVC tegen dat ondanks de grote achterstand niet afgeslacht wilde wor den. In de 35e minuut moest De Cocksdorp toch voor de zevende maal buigen toen een Hollandia-spits vanaf 35 meter een hard schot in de netten vuurde. Door een verdiende overwinning tegen Dirkshorn behield De Koog de tweede plaats in het klasse ment. De mogelijkheid voor pro motie geeft de spelers een extra stimulans om goed te spelen. De eerste helft was een gelijk opgaan de strijd. De kleine kansen die voor beide partijen aanwezig waren werden niet benut. De ingevallen speler Kees van Beek die de geblesseerd geraakte Jaap van Kranenburg verving, tekende in de blessuretijd voor het eerste doel punt voor De Koog. Na rust begon De Koog agressief te spelen. Dit team dat nu veel beter voetbalde dan in de eerste helft, moest een klein half uur wachten op het tweede doelpunt. Een voorzet van John List werd door Ben Kaart beheerst in de netten gewerkt. De Koog, dat een duidelijk overwicht tussen de witte lijnen had, stelde zich Door het geven van drie boetes heeft de scheidsrechter zondag in het duel tussen Texelse Boys en JVC de wedstrijd op een negatieve manier beïnvloed. Beide teams zul len zich hierover beklagen bij de KNVB. Door de zwakke punten in de verdedi ging van JVC heeft Texelse Boys zon dag aangetoond dat van deze club ook gewonnen kan worden. Toch had de ploeg van de Boys zelf ook organi satorische fouten op het middenveld, waar het elftal van JVC dankbaar ge bruik van maakte. De technisch begaafde middenvelders van JVC, Ed Schop en Wim Oele, maakten gebruik van de ruimte die door het optimaal benutten van het veld gecreëerd werd. Door goals van deze twee spelers en de spitsen Piet Oele en Henk Kok nam JVC een. 5—1 voorsprong. Alleen een openingstreffer van Boys-speler Dirk Roeper en Alfred Bakker brachten de stand nog terug tot twee punten verschil, maar JVC- speler Piet Oele bracht zijn club in vei ligheid door voor het zesde doelpunt te tekenen. De prachtige combinatie, die voor JVC de zevende goal moest opleveren werd wegens buitenspelposi tie afgekeurd. Toen aanvoerder Gerard Boogaard herhaaldelijk pogingen deed om de grensrechter (die het doelpunt wel goedkeurde) te raadplegen, werd hij het veld uitgestuurd. In één van de vele Boys-aanvallen werd Dick van Stralen in het straf schopgebied aangetikt en benutte zelf de toegekende penalty. Ook Boys speler Alfred Bakker werd kort na dit doelpunt wegens commentaar op de leiding weggestuurd. Voor de JVC- spelers ging dit te ver, ze probeerden de scheidsrechter vergeefs op andere gedachten te brengen. Toch bleef Bak ker in het veld staan en kon onge merkt de wedstrijd uitspelen. Tot slot tekende Wim Oele voor de definitieve overwinning van 8 4. Na de wedstrijd was Jacob van Heerwaarden de derde man die op de bon werd geslingerd, omdat hij weigerde de scheidsrechter de hand te drukken. Oosterend heeft de thuiswedstrijd tegen Koedijk onnodig verloren. Gedurende de gehele wedstrijd wa ren beide ploegen aan elkaar ge waagd, waardoor een aantrekkelij ke wedstrijd ontstond met veel kansen voor de beide doelen. Voor rust scoorden de ploegen ieder één keer. Na rust was het Koedijk dat vrij snel een 3—1 voorsprong nam. Oosterend bleef echter lekker voet ballen en kwam spoedig op 3—2. Terwijl een ieder op de geijkmaker zat te wachten, was het Koedijk dat profiteerde van een verdedi- gingsfout en daardoor uitliep naar 4—2. In de slotfase kwam SVO nog keurig terug tot 3—4 maar meer zat er voor de Oosterenders niet in. Al meteen na het beginsignaal van de goed leidende scheidsrechter P. Halz bleek dat de wedstrijd uit kon groeien tot een leuk kijkspel. Twee gelijkwaar dige ploegen met aanvallende aspira ties betekende veel kansen voor beide doelen. Koedijk profiteerde als eerste. Na ongeveer vijf minuten spelen scoorde Taco Voskant uit en vrij rom melige situatie voor het SVO-doel. Oosterend-doelman Robert Daalder voorkwam aanvankelijk een doelpunt door zeer alert te reageren. Daalder kon de hard ingeschoten bal echter niet klemvast krijgen, zodat de Koedijk-aanmval opnieuw mogelijkhe den zag. Jan de Vries redde vervol gens op de doellijn, maar na een serie missers van zowel Oosterenders als Koedijkers, was het toch Voskant die uiteindelijk inschoot. Lang kon Koedijk de voorsprong echter niet vasthouden. Na de aftrap was het Jitze Beintema die zijn ploeg weer op gelijke hoogte bracht. Even leek het dat Oosterend nog voor rust op voorsprong zou ko men. Ralph Koning kopte een voorzet - van Beintema maar net naast en ook de vele vrije trappen die SVO in deze fase mee kreeg zorgden voor een voortdurende bedreiging voor het Koedijk-doel. Aan de andere kant zat ook Koedijk niet stil en doelman Daal der moest enkele keren al zijn kunnen tonen om een tegentreffer te voorkomen. Windvoordeel Na rust dacht SVO, geholpen door het nog niet tevreden met de voorsprong. Zo speelde Cees van Beek in de 35e minuut Tony de Jonge aan die alleen op de keeper afging. Een klein lobje over de keeper werd door de meege komen Ben Kaart in de netten getikt: 3—0. Vlak voor tijd constateerde de goed en eerlijk vlaggende Koger grens rechter Sangers van SV De Koog een handsbal van een Koger-verdediger. De penalty werd door De Leeuw in twee de instantie goed benut. Door deze belangrijke overwinning van 3—1 be houdt De Koog de tweede plaats na kampioenskandidaat JVC, in het alge meen klassement. Gamma is vrijdag door een 3—4 overwinning op Buprohout, weer op een gedeelde tweede plaats in de afdelingshoofdklasse gekomen, samen met de Helderse teams JVC en WGW. Gamma was in deze wedstrijd de betere ploeg en slechts door de slordige wijze van verdedigen bleef de stand 3—4 in het voordeel van Gamma. Meteen na het begin van de wedstrijd was Gamma het beter spelende team. Ook dit keer tekende Buprohout voor het eerste doelpunt. De opgerukte Si mon Brand schoot tegen een verdedi ger van het Bupro-team aan. De wegspringende bal bereikte de op de Gamma-helft vrijstaande spits van Bu prohout. Deze speelde een opkomende speler aan en de kansloze keeper Bart Heerschap had het nakijken. Vrij snel hierna kwam Gamma via een prachtig afstandschot van John List op gelijke hoogte. Gamma bleef in de eerste helft het be tere spel houden, maar kon niet tot scoren komen. Buprohout kwam vlak voor rust zelfs op 2—1 voorsprong. Na rust zette Gamma de Buprohout- spelers op eigen helft vast en via de weer uitstekend spelende Marcel Uriot Hoofdklasse: Alkema-Mantje 7—3 Nissan-Oosterend 0—4 Jelleboog-A&O 2000 5-4 Casino-Gamma 2 1—3 Oosterend 2-ZDH 1 1 Eerste klasse: A&O 2000 2-De Muy 5-2 Tweede klasse: Casino 4-NIOZ 1 2-9 Derde klasse: Vissers Bouyvbedrij-Gamma 6 7—2 Casino 5-Verenigde Schilders 2 2 7 ZDH 2-Verenigde Schilders 3 5—3 Vierde klasse: Gempo-NIOZ 2 3 3 De Koog-Oosterend 7 1—1 Dames: KSMT 2-Nissan 10-0 KSMT-Oosterend 2 2—0 Casino 2-ZDH 10-3 Casino 1-Casino 3 2—2 Junioren 1: Nissan-Gamma 7—1 Casino 2-Texel 2—8 KSMT-De Koog 3-2 Junioren 2: Oosterend 2-Gamma 2 3—4 Casino 4-Casino 3 0—6 Texel 4-ZDH 2 4-2 Junioren 3: Texel 6-Texel 7 4—2 Stand Dames: 1. KSMT 2 6-10 2. Casino 3 7 10 3. Casrno 6—9 4. Gamma 6 9 5. Casino 2 4—4 6. ZDH 6-4 7. KSMT 5-2 8. Oosterend 6—2 9. Nissan 5—0 Stand junioren 3: 1.Texel 6 5-10 2. ZDH 3 5-7 3. Casino 5 5 3 4. Texel 7 4—2 5. Texel 8 3—0 windvoordeel, de wedstrijd naar zich toe te trekken. Via goed opgezette aanvallen, met als regisseur de uitste kend spelende Martin Bootsma, leek Koedijk het moeilijk te krijgen. Niets was echter minder waar. Na ongeveer een kwartier spelen was het gebeurd met Oosterend. Taco Voskant en Ri chard Dekker kopten hun ploeg naar een veilige voorsprong. Ernstige dek- kingsfouten in de SVO-defensie waren de directe oorzaak voor de beide Koedijk-doelpunten. Koedijk leek zelfs naar een grotere voorsprong uit te lo pen, maar doelman Daalder bewees keer op keer zijn vorm. Halverwege de tweede helft kreeg Oosterend weer wat meer vat op het spel. Vooral de jongere spelers zoals Koen Schoonhe den, Vincent van der Broek en Ferdi nand de Jonge tilden via hun enorme werklust Oosterend over het diepte punt heen. Toen Erwin Koning een corner van Jitze Beintema bekwaam inkopte, leek de wedstrijd weer geheel open. In de jacht op de gelijkmaker ging SVO echter toch definitief de boot in. Martin Bootsma verspeelde ongelukkig de bal aan de felle Koedijk aanvaller Taco Voskant en de 4—2 stand was een feit. Oosterend vleef vechten voor een be ter resultaat. Ruud Daalder kwam in de ploeg voor Ralph Koning en Gerard Legierse kwam in de ploeg voor Vin cent van de Broek. Koedijk kwam in derdaad opnieuw onder druk te staan, maar pas in de slotfase bepaalde Jitze Beintema de stand op 3 4. kwam Gamma op 2 2. Vanaf de ach terlijn scoorde Uriot met veel effect deze gelijkmaker. Na ongeveer tien mi nuten spelen in de tweede helft kwam Gamma via Nicol Schermer op een 2—3 voorsprong. John List soleerde tien minuten voor tijd door de Buprohout-verdediging heen en zette Gamma op een duidelijke 2 4 voor- sprong. Vlak voor tijd kon Bart Heer schap, na een verkeerde terugspeelbal van Wilke Wassenaar, niets anders doen dan zich, buiten zijn strafschop gebied, voor de bal werpen. Hierbij raakte hij de bal met zijn handen, wat een strafschop tot gevolg had. Deze strafschop werd naast gescho ten. Even later was het wel raak toen een laag afstandschot de keeper pas seerde. Met nog een halve minuut te spelen hield Gamma de bal in de ploeg en vertrok met twee punten richting Texel. Een verdiende overwin ning en tijdens deze wedstrijd bleek dat Gamma ook wat volwassener gaat spelen. Tijdens de twee minuten straf tijd die Nicol Schermer in de tweede helft kreeg, bleef Gamma deze twee minuten in balbezit. Gamma lijkt op de goede weg en handhaaft zich prima in de kop van de ranglijst. De volgende thuiswedstrijd is vermoedelijk niet op 19 november maar op vrijdag 21 no vember (aanvang 19.35 uur) tegen FC De Klok. De tussenstand in de hoofdklasse: 1. sparta '67 7 1; 2. Gamma, JVC en WGW 7-9; 5. Crawford 7-8; 6. Bu prohout 7—7; 7. De Klok 7 7; 8. Schager Weekblad 7 7; 9. Vesdo 7 5; 10. Sp. Strabo 7 5; 11. De. Ruif 7-4; 12. De Zaak 7-3. Gamma 2 heeft door winst op Ca sino nu alleen de leiding in de hoofdklasse. Jelleboog behaalde een nuttige zege op A&O 2000. Al- kema versloeg Mantje met ruim verschil. Gamma 2 tegen Casino, oftewel de strijd om de eerste plaats in de hoofd klasse. Een wedstrijd die door Gamma 2 met 3—1 werd gewonnen, door twee doelpunten van Martin |_and en een eigen score van een Casino-speler. A&O 2000 tegen de Jelleboog was ook een wedstrijd met ieder zijn be lang. Jelleboog nam eerst een vrij rui me voorsprong die gaandeweg in de tweede helft teniet werd gedaan door A&O 2000 tot één punt achterstand. Daarna ging het erom of A&O 2000 gelijk zou komen of dat Jelleboog de beslissende treffer zou maken. Dat laatste gebeurde. Een minuut voor tijd maakte de Jelleboog 5 3, en besliste daarmee de wedstrijd. Toch kwam A&O 2000 wederom dichterbij door een goal van Dirk Barends. Voor A&O 2000 was de tijd te kort om nog een punt uit het vuur te slepen. Alkema stond ïn de wedstrijd tegen Mantje tien minuten voor tijd nog met 3—1 achter. Een succesvolle inhaalrace vracht de winst alsnog met 7—3 bij Alkema. Oosterend 2 en ZDH kwamen beiden met een 1 —1 gelijkspel over een. Oosterend 1 won met 4—0 van een zwak spelend Nissan. De Muy verloor met 5—2 van A&O 2000 2 wat best verrassend was. In de tweede, klasse won NIOZ met 9—2 van Casino 4. In de derde klasse wandelde Vissers Bouwbedrijf met 7 2 over Gamma 6 heen. Hetzelfde deed de Verenigde Schilders 2 met Casino 5. ZDH 2 won met 5 3 van Verenigde Schilders 3. In de vierde klasse werden de twee wedstrijden met gelijke standen af gesloten: Gempo - NIOZ 2 3—3 en De Woensdag 5 november 1986; 17.15 u. Casino 2-ZDH (j) '17.55 u. Texel 2-Oosterend (j) 18.35 u. NIOZ 2-De Muy 19.30 u. A&O 2000-Heine Boy's 20.25 u. RAB-De Muy 21.15 u. Texel-A&O 2000 2 22.05 u. Nissan-NIOZ 2 Zaaldienst: Gamma Donderdag 6 november 1986; 17.15 u. ZDH -Texel 5 (j) 17.55 u. Texel 1-Texel 3 (j) 18.40 u. A&O 2000 3-Gamma 5 19.30 u. Mantje 3-Jelleboog 2 20.25 u. Mantje 2-Ver. Schilders 21.15 u. De Koog-Texels Lamsvlees 22.05 u. Casino 4-AH Zaaldienst: Nissan Vrijdag 7 november 1986: 16.45 u. ZDH 3-Texel 8 (j) 17.20 u. Oosterend 5-Texel 2 18.15 u. Texel 3-Oosterend 7 19.05 u. Topido 3-Casino 6 20.00 u. Gamma 3-Jelleboog 20.50 u. Casino 3-Gamma 4 21.45 u. Gamma 2-ZDH 22.35 u. Oosterend 3-Citroën Zaaldienst: Verenigde Schilders Maandag 10 november 1986: 17.15 u. Texel 5-Oosterend 2 (j) 18.00 u. Casino 1-Casino 2 (d) Zaaldienst: Topido Het MST dameshandbalteam speelde zondag uit tegen Watervo gels in Den Helder. Ook in deze wedstrijd had MST geen wissels, maar konden ondanks dit tegenval lende feit toch op balbezit spelen. Het spel bleef in de breedte goed functioneren, zodat in het midden ruimte gecreeërd werd om te combine ren. De voorsprong van drie punten kon MST in de tweede helft moeilijk vasthouden. Eén van de MST- aanvallers kreeg mandekking, waar door de combinaties moeilijk verliepen. Dankzij een goed benutte penalty kon den de dames van MST de wedstrijd met 9 8 in hun voordeel beslissen. Koog - Oosterend 7 1—1. In de dames klasse zijn er ontwikkelingen gaande die sinds de invoering van het dames zaalvoetbal nog niet zijn gebeurd: vier titel kandidaten. KSMT leid top het ogenblik, gevolg van 2—2 gelijkspel tussen Casino 1 en 3. Eveneens twee kandidaten voor de kampioenstitel. Ook Gamma, hoewel deze week niet in actie profiteert hiervan. In de junio ren 1 klasse gaan verrassingen, al had KSMT het best moeilijk met De Koog, getuige de 3—2 winst. Texel haalde de eerste punten binnen door een 8 2 zege op Casino 2. In de junioren 2 klasse won Gamma met 4—3 van Oosterend 2. Casino 3 won ruim van Casino 4 en Texel 4 met 4—2 van ZDH 2. in de junioren 3 klasse won Texel 6 met 4 2 van Texel 7. Aankomende woensdag speelt A&O 2000 als titelhouder van het rayon Texel tegen de Zaanse bekerhouder Heine Boy's. De eerder gespeelde uit wedstrijd ging voor A&O 2000 met 8—^ verloren. Dus men mag er vanuit gaan dat er een mooie wedstrijd zal komen gezien het feit dat beide teams risicoloos kunnen spelen, aanvang 19.30 uur. Evenals ieder jaar organiseren de Atle tiekvereniging en de Wielervereniging Texel ook dit jaar weer enkele winter activiteiten. De veldrijders, die twee weken geleden hun competitie zijn be gonnen, starten zaterdag om 14.00 uur. De trimmers en recreanten starten om drie uur voor de twee of vier kilo: meter wedstrijd. Na deze wedstijd be- ginnen de geoefende atleten aan een wedstrijd over acht kilometer. Er wor den diverse klassementen bijgehouden op basis van de per wedstrijd behaalde punten. Iedere deelnemer krijgt een reglement uitgereikt, waarop alles ver meld staat. De Atletiekvereniging verwacht ook deze winter, dat veel sporters hun con ditie op peil willen houden en van de partij zullen zijn. De voorlopig vast gestelde data zijn als volgt: 8 en 22 november; 6, en 20 december; 10 en 24 januari; 7 en 21 februari en 7 maart. Het inschrijfgeld per loop be draagt: leden t/m 18 jaar ƒ1,50; oude ren 72,50. niet leden: t/m 18 jaar 72,50; ouderen 73,—. Het is ook moge lijk in een keer te betalen voor alle lo pen, de kosten zijn dan voor leden t/m 18 jaar 710,— ouderen 715,—. Niet leden t/m 18 jaar 715,— ouderen 720,—. Zowel het wielergebeuren als het hardlopen wordt gehouden aan de Biesbosweg in de Dennen, ingang vanaf de Westerslagweg nabij het Turf- veld. Inlichtingen bij Alie Stevens, Tel. (02220) 4472. Drie leden van de ponyclub De Klep- pertjes zijn gepromoveerd naar een ho gere klasse. Dat gebeurde tijdens de dressuurwedstrijd die zondag werd ge houden in Julianadorp, georganiseerd door de aldaar gevestigde vereniging De Duinruiters. Een tiental verenigin gen uit de kop van Noordholland deed mee. De Kleppertjes van Texel versche- nen,met veertien combinaties. De gepromoveerden zijn Patricia de Vries die naar de L-klasse ging, Jaco- bien de Wit, die naar de L2-klasse ging en Hannieta de Wit die promo veerde naar de hoge M-dressuurklasse. bij de L1-dressuur kreeg Jacobien de Wit met Isabel een derde prijs, 123 punten (een winstpunt). Bij de B- dressur kreeg Partica de Vries met Ni co een tweede prijs met 117 punten (een winstpunt). Hannieta de Wit ver overde bij de L2-dressur met Tavarez een tweede prijs met 123 punten (een winstpunt). Verder zijn de prestaties vermeldenswaard van Annet Kossen met Martin die in de L2 een derde prijs kreeg (122 punten, een winst punt). Corrien Duin kreeg in dezelfde klasse met Lady D een vijfde prijs met 118 punten. In de M-dressuur kreeg Ti neke Kossen met Pascal een eertse prijs, 120 punten (een winstpunt). De Kleppertjes zullen de komende maan den nog vaker van zich doen horen, want net als vorig jaar wordt ook deze winter doorgereden.

Texelsche Courant | 1986 | | pagina 9