k aom V/', OUl SINTERKLAAS KOOPT IN DE PARkSTRAAT.BOULEVARB i - .-. ^7 Deelnemende zaken: en Pieterbaas strooit met: 30 waardebonnen van ƒ10, 14 waardebonnen van f25, en 7 waardebonnen van f50- Tezamen nog eens f1000- Wat moet u doen. Een straat vol speciaalzaken met een ongelooflijke verscheidenheid TEXELSE COURANT VRIJDAG 21 NOVEMBER Vanaf zaterdag 22 november t/m vrijdag 5 december a.s. krijgt u bij besteding van f5,- tot f25- één deelnameformulier, bij besteding van f25,— tot f100,— krijgt u twee formulieren en voor iedere f100,— besteding meer één extra formulier. Op 5 december trekt notaris Boswijk de bovenvermelde prijzen. De hoofdprijs: een briefje van duizend gulden wordt door Sinterklaas persoonlijk (met Piet) om ongeveer zes uur op Sinterklaasavond (vrijdag 5 december a.s.) bij u thuisbezorgd. De waardebonnen kunt u in de deelnemende zaken in de Parkstraat-boulevard tot 31 december 1986 besteden. audio 1 bankzaken bar-bezoek biljarten boeken bromfietsen cafetarie-bezoek campingartikelen computers cosmetica damesmode drogisterij artikelen drukkerij fie'tsen fietsen huren fotografie fruit goud groenten herenmode herenconfentie huishoudelijke artikelen hypotheken kado artikelen kantoorinrichting lectuur levensmiddelen luxe artikelen meubelstoffering naaimachines optiek persoonlijke leningen postzaken regenkleding schoonheidsbehandelingen schrijfwaren snacks soft ijs souvenirs spaarvormen speelgoed staatsloten termijndeposito's terras bezoek texelse courant tijdschriften uitgeverij uurwerken video videotheek vlees vleeswaren vrijetijds kleding wenskaarten woninginrichting zakelijke kredieten zilver zonnebank zuivel Fa. Nauta boek, geluid en beeld, Frans Zegel, een winkel vol kado's. Drogisterij Mets, speciaalzaak met kleur en geur, Meubelhuis Texel, een zaak vol gezelligheid, Eetcafé Parkstraat voor de smikkel en de smakkel, Langeveld en de Rooy nooit te ver, Rijwielhan del Zegel voor een sportief kado. Bakker Juwelier voor een schitterend" kado, Damesmode Moerbeek voor een modieus kado, Flerenmode Moerbeek kleren maken de man.

Texelsche Courant | 1986 | | pagina 14