aalvoetbaS: SMT wer op kop lein verlies ixelse dammers AVT-atleten sterk in glibberige cross De Koog-Sint Boys: 1-2 Oratorium wordt herhaald Gemiste kansen maar toch zege voor Boys Eervol verlies van voetballers SVC Oosterend/Z ook „uit" op winst Klaverjasclub Den Burg Evert Koopman tweede NSDAG 16 DECEMBER 1986 TEXELSE COURANT PAGINA 11 de eerste klasse zaalvoetbal is VIT na de 5—3 winst op Rab uit- slopen naar vier punten voor- ong op nummer twee Texel dat t 40 van Oosterend 3 won. In derde klasse verspeelde Ooste- d 4 het eerste punt. Tegen Gam- 6 kwam men niet verder dan 3—3 gelijkspel. Ook kwamen elopen week drie selecties aan bak. De selectie 18 tot 22 jaar n met 2—1 van de A- iorenselectie en de B-junioren loren met 9—0 van hoofdklasser lema. VIT is duidelijk op weg om in de ste klasse de titel voor zich op te »n en zodoende volgend seizoen in hoofdklasse te mogen uitkomen, elopen week kwamen de Cocksdor- s uit tegen Rab, dat in deze klasse tweede positie bezet, in een aan- ;kelijke wedstrijd. Althans qua span- g won KSMT dit directe treffen met 3. Een winst die evenals vorige 1,lek werd bewerkstelligd in de laatste minuten van de wedstrijd. Daar- ir hadden de teams elkaar goed in Tiwicht gehouden. Rab trachtte wat er opbouwend te spelen dan MT. De leider in de eerste klasse, et het voornamelijk hebben van de kkelijk scorende spelers als Frans irk en Roberto Casiola, of de ver- estende afstandsschoten van Den- Vonk. Tot tien minuten voor tijd lind het 3—3. Daarna brachten twee i/allen van KSMT de winst aan de Je van de nummer één in deze klas- Texel had geen enkele moeite met sterend 3. Na de vijftig minuten re- iere speeltijd prijkte er een 4—0 ist op het scorebord. Mantje 2 ver met 5 3 van A O 2000 2. Albert ijn heeft nog steeds geen enkel It verloren. Ook Gamma 4 was niet machte Albert Heijn af te stoppen uitwedstrijd van het Texelse nachttal tegen SNA was met 2 verloren gegaan, dus voor de liswedstrijd was het de vraag of nu beter zou gaan. Het werd kleinst mogelijke nederlaag en viel dus niet tegen. iwege zijn goede resultaten tot dus- streed M. Vittali aan het eerste d. Tegenstander Suyk wist met zijn sse twee punten voor SNA te beha- P. Bakelaar, die de vorige keer van Groot had verloren, kon geen voor- il krijgen en moest in remise be ten. K. Bakker en J. van Heerwaar leverden degelijk werk, hoewel ir laatstgenoemde er in het mid- ispel wellicht meer in had gezeten. Vinke moest met kunst en vlieg- rk zijn stand verdedigen. Toen hij een beetje te passief deed, kreeg tegenstander de kans hem een op sloten stand te bezorgen. Dat was inleiding tot het verlies. W. Bakker erde weer gedegen werk af. Lang g de strijd gelijk op, maar in de dfase sloeg Bakker toe. Op het ze- I jnde bord veroverde H. van de Wete- I, op knappe wijze een schijf. Ver- gens maakte hij het karwei ook af, j 3wel hij het zichzelf nog moeilijk akte. De oudste en de jongste spe- troffen elkaar aan het laatste bord. is liet toe, dat zijn jeugdige tegen- Ier een hekstelling innam en die rd alsmaar klemmender. Stukverlies gde en met een leuke damzet akte jeugdspeler Van Straaten snel idelijk waar hij op uit was. Zaterdag rdt gespeeld tegen GSZ uit Boven- f (spel. Vertrek boot 11.05 uur. de persoonlijke competitie werkte Timmer zich wat omhoog ten ste van A. Sijtsma Een verrassen- slagwending bracht de beslissing, de Wolf verdedigde zich tegen iloper Vittali uitstekend. In het idspel ontglipte hem echer de pun- ideling, die zo dichtbij leek. G. Dros d met sterk spel en wellicht wat nder goed spel van K. Bakker groot ordeel weten te bereiken. Toen K. kker een stuk had moeten offeren, k winst een kwestie van tijd. een begrijpelijke vergissing zorgde echter or het keren van de kansen, tslagen: de Wolf-M. Vittali 0-2 Timmer-A. Sijtsma 2—0 Dros-K. Bakker 0—2 sterend/Texel-SNA Vittali-C. Suyk 0—2 Bakelaar-B. Groot 1—1 Bakker-S. van Randen 1—1 van Heerwaarden-N. Smit 1 1 Vinke-J. v.d. Vlugt 0—2 Bakker-W. van Teunenbroek 2 0 v.d. Wetering-F. Aarts 2—0 Dros-K. van Straaten 0—2 dstand 7—9 op weg naar de eerste klasse. Voordat Gamma in de gaten had dat de wedstrijd begonnen was, had men een 2—0 achterstand opgelopen. Een ach terstand die dan ook niet meer in de halen viel. In de derde klasse ging koploper Oosterend 4 bijna onderuit tegen Gamma 6. Enkele minuten voor tijd nam Gamma een 3—2 voorsprong en Oosterend leek regelrecht af te ste venen op hun eerste nederlaag. Niette min kon Gamma 6 ook de zaak niet voldoende onder controle houden, want een halve minuut voor tijd scoor de Oosterend de op zich verdiende ge lijkmaker, zodat het verlies tot een punt beperkt bleef. Verenigde Schil ders 2 won hun partij gemakkelijk met 6—1 van ZDH 2. In de vierde klasse is Gempo de laatste weken goed op dreef. Ditmaal won de combinatie van Lamsvlees Texel met 5 2. Ook kwa men afgelopen week drie selecties in actie. De Texelse selecties hebben de afgelopen weken weer hun oefencam pagnes gespeeld ter voorbereiding op de diverse Noordhollandse kampioen schappen. Op woensdag trof de selec tie 18 tot 22 jaar de A-juniorenselectie. De einduitslag was hier 2—1 voor de oudere groep. Beide teams speelden een goede wedstrijd. De A-junioren moesten zich in deze wedstrijd beper ken tot het verdedigen en de 18 tot 22-jarigen konden naar hartelust hun aanvallende capaciteiten tonen. De A- junioren konden het verlies beperkt houden door hun geconcentreerde spel en mocht de tegenstander met een goede combinatie doorkomen, dan stond de goed keepende Ronald Biesboer een hogere uitslag veelal in de weg. De A-junioren hadden veel moeite om in aanvallend opzicht goed lopende aanvallen op te zetten. Een probleem dat de hele voorbereiding kenmerkte. Voornamelijk wordt dit ver oorzaakt doordat de ploeg zonder bal te weinig beweegt. De selectie 18 tot 22 jaar kon wel goede opzetten ma ken, maar hierbij dient opgemerkt te worden dat de tegenstand in de latere toernooien groter is dan in deze wedstrijd. Afgelopen donderdag kwam de B-juniorenselectie in actie tegen hoofdklasser Alkema. Door enkele mis verstanden in de organisatie kwam de B-jeugd niet tot de noodzakelijke voor bereiding die een selectiewedstrijd be hoeft. In de wedstrijd die door Alkema met 9—0 werd gewonnen, bleek dat de B-junioren individueel een goede ploeg is. Een ploeg die nog als collec tief zal moeten leren spelen. Als men dat in de gaten krijgt, dan heeft Texel weer een goede selectie. Uiteraard is de uitslag niet verbazingwekkend. Al kema is een hoofdklasser en de meeste B-junioren spelen in de derde klasse. Bij de dames hadden zowel KSMT 2 als Casino 3 moeite om hun wedstrij den tot een goed einde te brengen. KSMT 2 begon echter voortvarend en nam een ruime voorsprong op Casino 2 die evenwel in korte tijd terug werd gebracht tot slechts één doelpunt ver schil. Niettemin won KSMT 2 verdiend met 4—3. Ook Casino 3 had moeite met ZDH, ook hier was een winst een krap doelpuntje verschil. In de junioren 1 klasse was de topper afgelopen week die tussen Topido en Casino. De verliezer van deze wedstrijd heeft het uitzicht voorlopig verloren op de titel, en de verliezer heette Casino. KSMT was in deze wedstrijd vinniger dan de tegenstander en won ook verdiend. Texel 2 blijft tegen veel grotere tegen standers punten pakken. Afgelopen week was De Koog het slachtoffer, ook nu weer werd een punt afge snoept van een op papier sterkere te genstander. Nissan 2 vierde feest: in de wedstrijd tegen Casino 2 wist men dertien keer het doel te treffen, waarbij de zeven treffers van Stefan Bousma opvallend waren. Gamma tenslotte won met 5—3 van Texel en dat is niet opzienbarend. In de junioren 3 klasse won Texel 7 met 11—0 van Texel 8. Zeven van de Texel 7-doelpunten wer den gescoord door E. Bakker. Deze week Aankomende woensdag komt Gamma weer in actie. Ditmaal tegen het voor Texel onbekende De Zaak. Er zal beslist weer een aantrekkelijke wedstrijd worden gespeeld; aanvang 19.30 uur. Programma Woensdag 17 december: 17.15 u. ZDH-Nissan 2 (j) 17.55 u. Nissan-De Koog (j) 18.35 u. Alkema-A O 2000 19.30 u. Gamma-De Zaak 20.25 u. Oosterend 2-Gamma 3 21.15 u. A O 2000 3-Topido 2 22.05 u. Albert Heijn-Jelleboog 2 Zaaldienst: Rab Donderdag 18 december: 17.15 u. Casino 4-Texel 5 (j) 17.55 u. Gamma 2-C^sino 3 (j) 18.40 u. Casino-Oosterend (d) 19.30 u. Gamma-Nissan (d) 20.25 u. Gamma 5-Nissan 2 21.15 u. Mantje 3-Casino 4 22.05 u. Casino 3-Nioz Zaaldienst: Ver.Schilders Vrijdag 19 december: 16.45 u. ZDH 3-Texel 6 (j) 17.20 u. Casino 5-Texel 2 18.15 u. Rab 2-Vissers Bouwbedr. 19.05 u. Texel-Casino 2 20.00 u. ZDH-Jelleboog 20.50 u. Casino-Oosterend 21.45 u. Mantje-Gamma 2 22.35 u. Ver.schilders-Citroën Zaaldienst: Texels Lamsvlees Maandag 22 decmeber 17.15 u. Gamma-Texel 3 (j) 18.00 u. Topido-ZDH (d) Zaaldienst: Vissers Bouwbedr. Maandag 29 december: 17.15 u. Nissan 2-Texel (j) 18.00 u. Casino 3-Topido 2 (d) Zaaldienst: Gamma Uitslagen: Hoofdklasse: Mantje 2-A O 2000 2 3-5 Texel-Oosterend 4—0 Rab-KSMT 3-5 Tweede klasse: Albert Heijn-Gamma 4 5 1 Derde klasse: ZDH 2-Ver.Schilders 2 1-6 Oosterend 4-Gamma 6 3—3 Vierde klasse: Lamsvlees Texel-Gempo 2 5 Dames: Casino 2-KSMT 2 3-4 Casino 3-ZDH 3—2 Junioren: Gamma-Texel 5—3 Texel 2-De Koog 1—1 Casino 2-Nissan 2 0—13 Topido-Casino 2 1 Texel 8-Texel 7 0—11 Op een zwaar, glibberig en nat par cours liepen Ingrid van Lubek, Rob Bakker, Mike Nolting en Norbert Eelman, allen lid van de atletiekve reniging Texel, in Den Helder de tweede ronde van de crosscompe titie in de afdeling Noordholland- noord. Het parcours, uitgezet door S.V. Noordkop, voerde over en langs sport complex ,,De Linie". Het was na de regenval van zaterdagnacht zeer mod derig en glad geworden, waardoor goede tijden uitbleven en de wedstrijd een extra zware dimensie kreeg. Als eerste van het viertal startte Ingrid van Lubek voor 1 Zz km. Door sterk lopen worstelde zij zich een weg dwars door het veld van dertig atletes. Ondanks een vlammende eindsprint lukte het haar niet haar voorgangster in te ha len, waardoor zij uiteindelijk beslag wist te leggen op de vierde plaats. Op de drie kilometer kon Rob Bakker het hoge aanvangstempo niet volgen maar Norbert Eelman wist zich gemak kelijk een weg naar de kop te banen. Hierna sprong hij samen met twee an dere atleten weg van de kopgroep en nestelde zich op een derde plaats, die hij niet meer uit handen zou geven. Bakker had zich, na zijn slechte start, toch knap naar voren gewerkt en fi nishte als 18e. Tenslotte mocht Mike Nolting proberen over vijf kilometer zijn dertiende plaats van de eerste ron de te verdedigen. Door het zeer zware parcours lukte het niet om zijn presta tie te evenaren, maar finishte op een 18e plaats, als de AVT-leden zo door gaan maken zij allen kans om de finale van Noordholland/Utrecht mee te ma ken. Ingrid van Lubek en Norbert Eel man zijn al haast zeker van plaatsing en de verwachting is dat ook de ande re twee de finale kunnen halen. Twee aan elkaar gewaagde ploegen, zo begon de wedstrijd. Het eerste kwartier leverde geen doelpunten of gevaarlijke acties op. Na dit kwartier kwam de eerste kans voor De Koog. Een van het doel terugkomende bal werd door John List hard naast ge schoten. De wedstrijd werd nu iets spannender. Door de goede acties van beide kanten kwamen er nu meer kan sen voor beide ploegen. Na 25 minu ten spelen kon Krijten van St. Boys doorbreken en vervolgens keeper Ipen- burg passeren: 0 1. De kans voor De Koog om weer op gelijke hoogte te komen, kwam vlak na het tegendoelpunt. Een vrije trap van John List werd met moeite door de keeper uit de kruising getikt. Voor rust wist De Heer (St. Boys) nog de score te vergroten tot 0—2. De tweede helft deed De Koog er alles aan om te scoren. De aanvallen, die veelal niet verder kwamen dan de ver dediging van St. Boys, belanden of naast het doel of bij de keeper. Tot vijf minuten voor tijd duurde het dat Ben Kaart de bal vanaf de rechterkant van het doel voorgaf en de inkomende Wally van Beek raak kopte: 1—2. De laatste vijf minuten en blessuretijd werd door De Koog goed benut om de gelijkmaker te scoren. Maar het wou helaas niet lukken voor het hardwer kende De Koog tegen een sterk spe lend Sint Boys. Het kinderkoor De Waddensingers heeft zondagmiddag met veel succes in de Gereformeerde kerk in Den Burg het Advent-oratorium vertolkt onder leiding van Wijkie van den Berg-Kooi, die zelf de tekst en muziek had ge maakt. Ongeveer 140 personen maak ten deze bijzondere gebeurtenis mee, een goed gevulde kerk. De reacties getuigden van veel enthousisame. Besloten is de uitvoering te herhalen en wel op maandag 22 december in de Hervormde kerk van Oosterend, aanvang 20.00 uur. Ook dan zal de toegang gratis zijn. Evenals bij de eerste uitvoering is er solistische me dewerking van Hanny Roos en Saskia Eelman, terwijl Peter Zwart op het or gel speelt. De 19 leden van het koortje werden na afloop van de „première" van zondag door Wim van Leersum gehuldigd met bloemen, beschikbaar gesteld door de familie Terpstra. De foto werd gemaakt bij het begin van de uitvoering. Bij het oratorium werd de Maria-partij gezongen door Geraldine Visser. Niet door Francisca Sijtsma, zoals in de krant stond vermeld. Francisca zong de Jozef-partij. Texelse Boys heeft revanche geno men voor de 1—0 nederlaag in Ou- desluis. Het was geen fraaie wedstrijd maar, vooral omdat in de eerste helft twee opgelegde kan sen voor de Boys verloren gingen, wel spannend. Hier en daar waren de naweeën van Ouwe Sunderklaas bij de Boys nog te merken maar Oudesluis wist dat niet uit te buiten. Wel kwam het eerste ge vaar uit die hoek en moest keeper Kees Kooy reageren toen de bal uit een slim genomen vrije trap in de uit erste benedenhoek dreigde te belan den. Na nog geen half uur spelen, had de Boys succes. Vincent Kaspers gaf In een regenachtige wedstrijd trad Cocksdorp aan in de uitwedstrijd tege DPSV. Cocksdorp hanteerde net als in de voorgaande wedstrij den dezelfde strijdwijze met veel mensen op het middenveld. Dat kon een 2—0 nederlaag echter niet verhinderen. DPSV kreeg in de beginfase weinig uitgespeelde kansen en als er gevaar dreigde kwam dat hoofdzakelijk vanaf de linkerzijde. Een aanval over die kant leidde er in de twintigste minuut toe dat DPSV aan de leiding kwam door een doelpunt van de midvoor. Cocks dorp, niet aangeslagen door deze tref fer, begon beter in de wedstrijd te ko men. In de 25e minuut kwam DPSV goed weg toen een kopbal van Rober to Casiola via de handen van de doel man op de lat belandde. Kort hierna moest SVC met tien man verder spe len, doordat Jeroen Tromp wegens een blessure uitviel. Na rust was het Cocksdorp dat de aanval zocht. DPSV kwam onder druk te staan en moest enkele corners weggeven. Er ontston den enige kansen voor Cocksdorp. Naarmate de wedstrijd vorderde nam DPSV het initiatief over, mede doordat er veel ruimte op het middenveld kwam. In de twintigste minuut kwam Cocksdorp bijna gelijk. De doelman van DPSV redde echter op „Menzo achtige" wijze op de inzet van Roberto Casciola. Een kwartier voor tijd kwam DPSV op 2 0, Uit een voorzet kopte eerst Dennis Vonk de bal nog van de doellijn, maar in de rebound schoot de midvoor van dichtbij raak. Verder werd er niet meer gescoord en kon Cocks dorp ondanks de nederlaag het veld met opgeheven hoofd verlaten. een voorzet hoog in het doelgebied en Dirk Roeper kwam goed inlopen om het leer fraai in te koppen. De Boys hadden al snel hierna op 2—0 kunnen komen. Dick van Stralen, werkend voor twee, liep goed door op een ver re pass en passeerde de Oudesluis- keeper met een mooie lob. De bal be landde echter op de paal en vervol gens naast het doel. Nog geen vijf mi nuten later kwam hij weer vrij voor het doel, schoot hard in, maar weer be landde de bal buiten bereik van keeper De Leeuw op de paal. Naast deze meevallers wist Oudesluis zich ook mogelijkheden te scheppen om de stand weer in evenwicht te brengen, maar zij konden de goede richting naar het Boys-doel niet vinden. Ruststand 1 0. Al snel in de tweede helft weer een paar hachelijke momenten voor het Oudesluis-doel. Eerst werd Dirk Roeper voor buitenspel teruggefloten en ver volgens werd Dick van Stralen weer in een uitstekende situatie gemanoeu vreerd om zijn pech van de eerste helft goed te maken. Nu schoot hij tegen de Oudesluis-keeper op. Na een kwar tier spelen werd voor Oudesluis de poort wijd open gesteld om weer langszij te komen. De rechter spits kreeg alle gelegenheid om naar de achterlijn op te rukken en een goede voorzet af te leveren. De jeugdige in valler Marco Roest benutte deze kans met een fraaie kopbal langs de uit po sitie gespeelde keeper Kooy. Wilde Texelse Boys toch nog meer bereiken en niet de kans lopen weer onnodig de volle winst kwijt te raken, dan moesten ze de zaken resoluter aanpak ken. Er bleek nog energie over om Ou desluis weer onder druk te zetten en met nog twintig minuten te spelen slaagde Dick van Stralen er eindelijk in om de Oudesluis-keeper het nakijken te geven. Eddy Barhorst, ingevallen voor de uitgebluste Vincent Kaspers, dacht de stand op 3—1 te brengen, maar dat doelpunt werd wegens bui tenspel (met een vraagteken) afge keurd. In de slotminuten verscheen bij het nemen van een hoekschop de lan ge Oudesluis-keeper in het doelgebied van de Boys om nog een gelijkspel te forceren. Hij kreeg de bal wel op het hoofd maar van te grote afstand om gevaarlijk te worden. Door het snelle uitverdedigen van de Boys kwam hij zelf nog in moeilijkheden en had hij grote moeite om een tegentreffer te voorkomen. Voor de Boys twee nutti ge punten voor het tweede periode kampioenschap. Het zal echter niet meevallen om Sint Boys in de halen. Deze versloeg De Koog op eigen ter rein en hebben met nog vier wedstrij den te spelen drie punten voorsprong. Zondag is Texelse Boys vrij. Met een 0—3 overwinning op KGB heeft Oosterend aangetoond ook te kunnen winnen bij uitwedstrij den. De ploeg speelde een sterke gedisciplineerde wedstrijd en te genstander KGB uit Grootebroek is totaal niet in de wedstrijd geweest. Direct na het beginsignaal liet Ooster end zien dat de ploeg twee punten wilde halen. KGB werd meteen vastge zet op eigen helft en kon geen mo ment aan uitverdedigen toekomen. Oosterend stelde hier goed combina tiespel tegenover en creeërde een aan tal goed opgezette kansen over de vleugels. Eén van die kansen was een lob van Martin Land, die net over het doel verdween. Hierna kon KGB iets meer uitkomen, maar doordat de twee snelle spitsen van KGB totaal uit de wedstrijd werden gespeeld door de Oosterender verdediging, werd de KG B-ploeg niet gevaarlijk. Oosterend na een half uur spelen eindelijk aan de verdiende treffer. Rien Brouwer werd in de diepte aangespeeld en zijn strak ke voorzet werd bij de tweede paal goed ingekopt door Bennie Witte. Ook hierna hield Oosterend het overwicht en kon de ploeg de wedstrijd beslis sen, maar Martin Land schoot van af stand voor het lege doel langs. In de tweede helft gebruikten de Oosterenders nog meer de vleugels. Er ontstonden enkele kleine kansen. Met name Rien Brouwer en Bennie Witte waren enkele malen dichtbij een suc cesje na een paar fraai uitgespeelde aanvallen, maar het lukte niet. KGB werd er moedeloos van en kon geen adequate oplossing vinden. De aanvallen van KGB gingen vaak door het midden waar het verdedi gingsduo Brouwer-Kramer totaal geen moeite mee had, waardoor keeper Drij ver een rustige middag had. Hij moest slechts één keer handelend optreden toen hij een kopbal van spits Visser uit de hoek plukte. Oosterend kwam na ongeveer een kwartier spelen op 0 2 en het teken de de ploeg van dit moment dat het weer een uitgespeelde aanval was. Bennie Witte tikte op Martin Land die de bal voorschoot, waar spits Brouwer de bal ineens op de schoen nam; 0 2. Hierna was het helemaal ge beurd met KGB en dat Oosterend slechts nog één keer kon scoren was aan de ploeg zelf te wijten, omdat ze te nonchalant met de kansen om sprongen. Toch was de laatste goal een beauty: de goed ingevallen 16-jarige Piet Koopman schoot vanaf twintig meter keihard in het „kruis"; 0 3. Hier bleef het bij. Wat de meest gevreesde uitwedstrijd had moeten worden (ouwe sunderklaas) werd de eerste uitoverwinning. Op de afgelopen competitieavond van de klaverjasclub waren er diverse kop pels die tot een hoge score wisten te komen. Vooral Nel Koomen en Willem Bakker waren succesvol, zij werden de winnaars van de avond met maar liefst 7817 punten, waarmee zij het record dat op naam van het echtpaar J. Spaans stond wisten te verbeteren. Het betekende natuurlijk ook dat zij in het klassement aanzienlijk stegen. Zij staan daarin nu op de tweede plaats. Ook het koppel Willem Koomen en Rosa Harbers had een prima avond door met een goede score van 7312 punten tweede te worden. Ook dit koppel speelt deze competitie sterk en weet zich steeds in de kopgroep te handhaven. Het koppel Wil Maas en Jan Middag wist met 7192 punten op de derde plaats beslag te leggen, een prima score voor dit koppel, waarbij mevrouw Huisman deze avond als in valster meespeelde, en zo kon meehel pen om dit koppel van de dertigste en tevens laatste plaats in het klassement te laten stijgen. Gerard Festen en Ger- rit Smit werden met 7082 punten vier de. Dit koppel is de laatste weken uit stekend op dreef en is nu in vier we ken tijd van de twintigste naar de ze vende plaats opgeklommen. Ook Fen ny Hopman en Ruth de Ruwe zijn al wekenlang in de running, met nu weer een score van 6958 punten werden zij vijfde. In de tweede periode heeft dit koppel nu de leiding genomen en ook in het totaalklassement blijven ze zeer hoog genoteerd staan. Vrijdagavond 19 december is de derde avond voor het kampioenschap van Texel. Stand 2e periode na 15 partijen: F. Hopman-R. de Ruwe 25735 12 W. Bakker-N. Koomen 25634 5 F. Boer-R. Timmermans 25402 10 Echtp. J. Spaans 24957 14 G. Festen-G. Smit 24809 7 Totaalstand na 44 partijen: Echtp. J. Spaans 71956 27 W. Bakker-N. Koomen 70631 17 H. de Vries-C. Hoogenboom 70598 24 F. Hopman-R. de Ruwe 70466 23 J. Zijm-P. Buysman 69614 9 W. Koomen-R. Harbers 69312 20 G. Festen-G. Smit 68892 16 P. en M. v. Heerwaarden 68654 20 Als enige Texelse deelnemer deed Evert Koopman mee aan de open kampioenschappen veldrijden in Den Helder. Na een moeizame start kwam Evert steeds beter in zijn ritme en fi nishte uiteindelijk als tweede in de B- klasse.

Texelsche Courant | 1986 | | pagina 11