KIKKERT DÉÉMJY EmMj m S3 B B 9 Kapsalon Corinne en een - Prettige kerstdagen en een voorspoedig 1987. FIETS 1NN TEXEL Harry Keizer Autobanden b.v. Prettige feestdagen en voorspoedig 1987 PAR Wij wensen u prettige kerstdagen en een gezond 1987 toe. Prettige kerstdagen en voorspoedig 1987 Drogisterij Loonbedrijf „DE TIJD" MOERBEEK Prettige kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar Jan Geus George Keizer Marcel Buysman ^<e,afhaa,Centr(/ Dü\ Albert Blom DE INSTUIF tPietenóhojQ r,£LLlen li DEN GR00TEN SL0CK IN DEN GR00TEN SL0CK REISBURO TEXEL TEXELSE COURANT DINSDAG 23 DECEMBER 198(01 Wij wensen u een t Vv prettige kerst gelukkig 1987. Anjo Ilse Corinne Prettige kerstdagen en een Voorspoedig 1987. Bouwbedrijf Gieze en medewerkers Wij wensen u Prettige kerstdagen en een voorspoedig 1987. AUTOMOBIELBEDRIJF Nikadel 23, De Koog, tel. (02228) 841 Eerste kerstdag gesloten. v.o.f. ,.De Muy" Postbus 21S 1795 ZG De Cocksdqrp - Texel bedrijf met oog voor de toekomst Wenst alle vrienden, bekenden, mede werkers, toekomstige medewerkers, klanten en toekomstige klanten GEZELLIGE FEESTDAGEN en een FLITSEND - DAVEREND GEZOND EN ZONNIG 1987 Wij wensen u prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Spinbaan 3a, telefoon 3348. Familie C. Hin Zaterdag 27 december gesloten. Familie, vrienden en ken nissen een plezierige kerst en gelukkig 1987 toege wenst vanuit een zonnig Miami. Jolanda van der Vis 5235 SW 133, Court Drive, Miami Florida 33175 U.S.A. A. J. Eelman-Roeper wenst familie en bekenden een gelukkig en voorspoe dig 1987. Prettige kerstdagen en een gelukkig 1987. Fam. A. Zegers Muyweg 21. Z.V.V. Albert Heijn wenst iedereen prettige kerstdagen en een gezond en sportief 1987. Prettige kerstdagen en een gezond 1987. Cees, Janny, Linda, Kerstin en Mw. Wonder-van Rossum Wij wensen alle vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig 1987. Fam. J. v.d. Kooi Den Burg, Noordwester 26. Janny en Willem Cupido wensen familie en vrien den een gelukkig kerst feest en voorspoedig 1987. Jan, Karen, Sarah en Frida Keijser wensen familie, vrienden en bekenden fijne kerstda gen en een voorspoedig 1987. Fa. S. Kuip-Haarsma wenst familie en bekenden een gezegend kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar. Waalderstr. 72, Den Burg. Familie, vrienden en be kenden prettige kerstda gen en voorspoedig nieuwjaar. Fam. W. Maas Wilhelinalaan, Den Burg. Prettige kerstdagen en ge lukkig nieuwjaar. A. van Leeuwen-Bremer We wensen alle Texelaars een zalig kerstfeest en ge lukkig nieuwjaar. Fam. Bakker gelukkig 1987. fam. J. Boon Den Hoorn. Prettige kerst en een geluk kig nieuwjaar Mevr. Plaatsman-Boggia Al onze vrienden en even tuele vijanden een gezelli ge kerst en een voorspoe dig nieuwjaar. J. Zwan en familie. Prettige kerstdagen en ge lukkig nieuwjaar aan fami lie en kennissen. fam. KI. de Ridder J.Hodshonstraat, C'dorp. ledereen prettige kerstda gen en een gelukkig nieuwjaar. Jozien, Hans, Patricia Tamara en Madeion de Brok Piet Zijm en Annie Zijm-Nooy wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig 1987. H. C. van Duren M. van Duren-Broekman wensen familie en kennis sen prettige feestdagen en een gelukkig nieuwjaar. Timmer- en bouwbedrijf Van Heerwaarden wenst klanten en relaties prettige kerst en een voor spoedig 1987. Tiny en Arnold Rietvelt wensen alle vrienden en bekenden een prettig kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar. J.W. Geus P. Geus-Rozendaal wensen u prettige kerstda gen en een voorspoedig 1987. Prettige kerstdagen Gezond '87 Fam. J. Gulmans 't Anker 86 7908 GJ Hoogeveen. Wij wensen u fijne feestda gen en een gezond en ge lukkig 1987. Henk, Trea, en Patrick van Leeuwen Den Burg. Wij wensen alle familie, vrienden en kennissen prettige kerstdagen en een gelukkig 1987 toe. Simon, Gerrie, Bennie Bert en Saskia Stark. Vuurtorenweg 54, De Cocksdorp. Al mijn vrienden en beken den op Texel wens ik fijne kerstdagen en een voor spoedig 1987. Rietje Harmsen Orchismient 22, De Koog. Nu wonende Kostverloren- hof 142, 1183 HJ Amstelveen. Piet, Marion en Jonna Gravenstraat 12. wensen iedereen een voor spoedig 1987. L. Heerschap J. Heerschap-Halsema J. Dirkszoord 3. wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en gelukkig 1987. Aram, Mirre, Nel en Rob Valkenburg wensen alle familie, vrien den en kennissen een heel goed 1987. ledereen prettige feestda gen en een gezond en ge lukkig 1987. Giel, Roma, Ruben en Tommy Alle familie, vrienden en bekenden prettige kerstda gen en gelukkig en gezond 1987. A. Daalder-Zutphen Huize Irene. Ben, Matty, Dina en Martin Met kerst: wel plezier. Voor het nieuwe jaar: maak er wat van. Fam. G. Eelman Muyweg 58, ZdrEierland en fam. J. Przewloka 282 Bremen 70, Ko- ningsstrasse 2b, Duitsland. Wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig en voorspoedig 1987. Piet en Marie Verijzer wensen alle familie, vrien den en kennissen prettige kerstdagen en een gezond en gelukkig nieuwjaar. Prettige kerstdagen en een Wij wensen vrienden en bekenden gezegende kerstdagen en een voor spoedig 1987. P. en J. Bosma Oostermeer. Prettige kerstdagen en een voorspoedig 1987. Fam. Gieze Muyweg 41. Marco, Marja, Boy en Joey van der Vis wensen familie, vrienden en klanten een prettige kerst en een gelukkig nieuwjaar. Texels hypotheken informatiecentrum FA.JAN DEKKER verzekeren - financieren - sparen Bernhardlaan 109. Den Burg, tel. (02220) 2833 Prettige kerst en een voor spoedig 1987 toegewenst door Gré en Martine. Wij wensen familie, vrien den en kennissen prettige kerstdagen en goed 1987. J. Broekman-de Bruin J. N. ten Pierick Wij wensen vrienden, be kenden en familie prettige feestdagen en een geluk kig nieuwjaar. André, Henny Bennie en Lirrda Gelukkige kerst en nieuwjaar. Fam. W. J. Boon de Zes 5. Café Bremen wenst alle klanten, mede werkers en vrienden pretti ge kerstdagen en een ge lukkig nieuwjaar. Wij wensen familie, vrien den en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig 1987. fam. J. Koopman-Godek De Ruyterstr. 17. Kees en Jannie Vinke wensen familie en beken den een gelukkig en voor spoedig 1987. Wij wensen familie en ken nissen gelukkig nieuwjaar. P. C. Hin Schoorwal 22, Den Burg. Wij wensen iedereen pret tige kerstdagen en een ge lukkig nieuwjaar. Bert, Astrid, Bart en Jeroen Meedendorp. Gerrit Westerlaken en Marijtje Westerlaken-Maat wensen familie en beken den een gelukkig en voor spoedig 1987. Fam. S. Tjepkema wenst familie en bekenden een gelukkig en voorspoe dig 1987. B. H. Roest sr. J. E. M. Roest-v.Noort wensen familie en beken den prettige kerstdagen en een gelukkig en voorspoe dig 1987. Jan Dirkszoord 27. Wij wensen iedereen fijne feestdagen toe. Frans, Grietje en Meivin van Sambeek Fam. Tuntelder wenst familie, vrienden en bekenden een gelukkig kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar. Hallo, wij zijn terug en wensen alle familieleden en kennissen prettige feestdagen en een gezond en gelukkig 1987 toe. Sietske, Piet en Bart Ons adres: Dageraad 57, 1797 SK 't Horntje. Prettige kerstdagen, geluk kig nieuwjaar. T. Bremer-Ellen Prettige kerstdagen, Voor spoedig 1987. Bram, Narda Annet en Mark Pool Alle familie, vrienden en bekenden fijne feestdagen en een goed 1987 toegewenst. Annemarie, Cees en Robert Hogereind 32, De Waal. Wij wensen familie, vrien den en bekenden prettige kerstdagen en een geluk kig nieuwjaar. Jan, Riekie en Marieke Meedendorp-van Dijk Prettige kerstdagen en ge lukkig nieuwjaar. M. Witte-v.Heerwaarden St. Jan. Hansje, Gerard en Kees van der Kooi Liesbeth, Karin, Claudia, Marijke en Ruud The Messengers wensen alle vrienden en bekenden prettige feestda gen en een voorspoedig 1987. Frouk Oostra-Smidt wenst vrienden en beken den prettige kerstdagen en een gezond 1987. Wij wensen iedereen fijne feestdagen toe. Kees, Netty, Ricardo Ruth en Monique den Brok L. Visser A. Visser-van Sijp Prettige kerstdagen. Ge lukkig nieuwjaar. Familie Bakker Kwekerij Marjo wensen familie, vrienden en relaties prettige kerstda gen en een voorspoedig 1987. Ben, Hennie, Karin en Bart Oostra wensen vrienden en be kenden prettige feestda gen en een gezond 1987. A. Bakker N. Bakker-de Graaf wensen allen prettige kerstdagen en een geluk kig nieuwjaar. Gelukkig kerstmis, geluk kig nieuwjaar familie, bu ren en kennissen van M. Witte-Rutten Noordwester 56. Mevrouw Sala wenst al haar kennissen prettige kerstdagen en een voorspoedig 1987 toe. Fam. B. Roest jr. wenst familie en bekenden prettige kerstdagen en een voorspoedig 1987. Gezellige feestdagen. Ge lukkig 1987 van Ria Witte Hans Hilverda en Kirsten Ellen Oudeschild. Familie en vrienden een prettige kerst en gelukkig 1987. fam. R. en S. de Jong Beatrixlaan 130. Bertus - Ria en Rianne wensen iedereen prettige kerstdagen en een geluk kig nieuwjaar. Bowling De Koogel wenst iedereen gezellige kerstdagen en een sportief 1987. Ik wens Anne prettige kerstdagen en een gezellig 1987. Peter. Wij wensen familie, vrien den en kennissen fijne feestdagen en een gezond en sportief 1987 toe. Els, Jan-Willem Sandy en Danny Boon Wij wensen alle bewoners van de Mars en onze ad verteerders prettige kerst dagen en een gelukkig nieuwjaar. Buurtvereniging De Marskramer Wij wensen u prettige feestdagen en een geluk kig nieuwjaar. fam. J. P. Kok De Ruyterstraat 19, Oudeschild. Wij wensen familie, vrien den en bekenden prettige feestdagen en een goed 1987" X/ fam. Van Leeuwen ,,Fak Fak". Mw. G. Bügel-Zoer Huize Irene wenst familie en bekenden prettige kerstdagen en een voorspoedig 1987. Wij wensen vrienden en bekenden prettige kerstda gen en een gelukkig nieuwjaar. fam. J. Plasman Eversbergweg 64, 7443 PE Nijverdal. Mevr. A. Dijt-Ran St. Jan wenst familie en kennissen prettige kerstdagen en een gelukkig en gezond 1987 toe. Anny en Cor Swaerts wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar. fam. Jacob Witte „hoeve Dordrecht" wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstda gen en een gelukkig 1987 toe. Lien van der Ster wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstda gen en een gezond 1987. A. Wuis T. Wuis-Roeper Prettige kerstdagen. Gé lukkig nieuwjaar. Wij wensen familie, vrien den, kennissen en buren fijne kerstdagen en een ge zond 1987. Henk, Tineke, Pascal De ,,Grie" 3. en Jeroen Prettige kerstdagen en een gelukkig en goed 1987 toe gewenst aan familie, vrien den en kennissen. Fer en Janna Kogerstraat 20. Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar wensen de Waddenzingers en Jan, Wijkie, Wim en Lia u toe. Bewoners en medewerkers van ,,De Texelse Reede" wensen iedereen prettige feestdagen en een voor spoedig 1987. Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Willem, K73 Bestuur Crematievereniging AVVL afdeling Texel wenst alle leden en niet- leden prettige feestdagen. Wens u allen goede kerst dagen en een voorspoedig 1987. Jaring Moll Buytengors 17, Den Burg. Al onze dansvrienden pret tige kerstdagen en 'n ge zond 1987 toegewenst. Corry en Wim Raateland N. Wuis-Dros N. v.d. Vliet-Wuis wensen familie, vrienden en bekenden gezellige kerstdagen en een goed 1987. Wij wensen u prettige kerstdagen en een geluk kig en gezond 1987. Aad Eelman Transportbedrijf Reijer, Nel, Petra en Myra Dijker wensen alle familie, jacht vrienden en bekenden een gelukkig en gezond 1987 toe. Hondenpension Slufter- weg wenst u prettige feestdagen. Gretha Huysman tel. (02225) 477. Wij wensen iedereen pret tige feestdagen en een ge zond 1987. fam. Grootelaar Gooitzen, Baukje en Kay Kedde wensen iedereen prettige kerstdagen en een voor spoedig 1987. wesnt u prettige feestdagen en een voorspoedig 1987. wenst u prettige feestdagen en voorspoedig nieuwjaar. Wij wensen u allen prettige kerstdagen en een gezond en voorspoedig 1987 meubelhandel en interieurverzorging b.v. en medewerkers. Loodgietersbedrijf Wij wensen u prettige kerstdagen en een gezond 1987 Industrieterrein Oudeschild. Familie Bakker wenst u allen een gelukkig kerstfeest en een voorspoedig nieuwjaar. Prettige Kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar. Wij wensen een ieder prettige kerstdagen en een voorspoedig 1987. Jan, Marga Nico en Henk-Jan Hartelijk dank voor uw klandizie en vertrouwen in het afgelopen jaar en tot ziens in 1987. Joop Groen en Monique Smit Weverstraat 36, Den Burg. rlTlXfP GARANTIEFONDS REISGELDEN

Texelsche Courant | 1986 | | pagina 6